Dzisiaj jest: 2024-06-21

Najbliższy lot:

Otwórz wersję tekstową Otwórz listę na 33% Udostępnij lot Klasyfikacja hodowców Klasyfikacja lotników

 LISTA KONKURSOWA 12/2023

POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
Oddziału CHORZÓW-BYTOM-ŚWIĘTOCHŁOWICE

z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości


GRONÓW 4


LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA POLSKI


Data odbytego lotu 15.07.2023 rok
Odległość do punktu średniego oddziału 336250 [m]
Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi 15°18'14.0"-52°18'06.0"
Godzina wypuszczenia gołębi do lotu 5:30:00
Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi SŁONECZNIE
Pogoda w miejscu przylotu gołębi SŁONECZNIE
Ilość hodowców biorących udział w locie 93
Ilość gołębi wypuszczonych do lotu 2438
Ilość konkursów (baza 1:3) 813
Ilość konkursów (baza 1:5) 488
Ilość konkursów (baza 1:4) 610
Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie 10:21:59
Prędkość pierwszego gołębia w konkursie 1148.25 [m/min.]
Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie 11:16:38
Prędkość ostatniego gołębia w konkursie 973.28 [m/min.]
Średni czas trwania konkursu 0h.52m.38s.
SEKCJA HodWłGołKonk.% Ngr
ZGODA-ŚWIĘTOCH 18 436 145 33.3
ŁAGIEWNIKI 17 413 139 33.7
LIPINY-CHROPACZ 0 0 0 0.0
DĄBR.SZOMBIER. 13 310 100 32.3
CHORZÓW 10 345 99 28.7
KOCHŁOWICE 10 282 103 36.5
HALEMBA 14 357 129 36.1
WIREK 11 295 98 33.2
RAZEM ODDZIAŁ 93 2438 813 33.3

Filtruj hodowcę:

Lp.NAZWISKO HODOWCY s W- K- SST PRZYL.V/Tskor.COEFICPUNKTYODLEGŁ
1DUBIELSKI ROBERT 2 20-10-10 M 10:21:59 1148.25 0.41 436.13 335270
2PANIC JANUSZ 2 49-29-10 - 10:24:43 1143.10 0.82 436.00 336890
3PANIC JANUSZ 2 < 2> 20 C 10:26:19 1136.93 1.23 435.88 336890
4PECYNA PAWEŁ 4 30-13-10 S 10:22:13 1134.77 1.64 435.76 331600
5KOCUR ROMAN 8 19-11-10 S 10:26:18 1132.64 2.05 435.63 335600
6FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 88-49-10 - 10:28:14 1131.40 2.46 435.51 337420
7ZALEWSKI WINCENTY 8 34-11- 8 M 10:26:35 1131.35 2.87 435.39 335540
8WOJCIK FABIAN 2 51-21-10 - 10:28:38 1127.97 3.28 435.27 336850
9SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 52-23-10 S 10:24:34 1127.89 3.69 435.14 332240
10LOEWE BARTŁOMIEJ 7 28-11- 8 S 10:30:15 1126.39 4.10 435.02 338200
11ROLA ANDRZEJ 6 26- 9- 7 S 10:29:07 1125.95 4.51 434.90 336790
12LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 2> 200 C 10:30:23 1125.89 4.92 434.77 338200
13GAJDOS JÓZEF 2 23- 4- 4 S 10:27:19 1125.00 5.33 434.65 334480
14DUBIELSKI ROBERT 2 < 2> 179 M 10:28:11 1124.38 5.74 434.53 335270
15SINKA ADAM 6 37-13- 8 - 10:34:02 1124.12 6.15 434.40 341770
16MAZUREK ANTONI 7 20- 8- 8 S 10:31:43 1123.14 6.56 434.28 338870
17KLIMCZAK ADAM 6 34-22-10 M 10:35:12 1122.77 6.97 434.16 342670
18ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 25-12-10 S 10:35:46 1119.97 7.38 434.04 342450
19WOJCIK FABIAN 2 < 2> 25 - 10:30:55 1119.41 7.79 433.91 336850
20PANIC JANUSZ 2 < 3> 46 M 10:31:02 1119.11 8.20 433.79 336890
21FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 2> 23 - 10:31:31 1119.08 8.61 433.67 337420
22BUZE BŁAŻEJ 4 30-13-10 S 10:25:58 1118.17 9.02 433.54 330940
23FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 3> 24 S 10:32:17 1116.24 9.43 433.42 337420
24FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 4> 33 - 10:32:18 1116.18 9.84 433.30 337420
25WOJCIK FABIAN 2 < 3> 87 C 10:31:56 1115.64 10.25 433.17 336850
26TOPOŁA ALEKSANDER 8 35-17-10 C 10:33:21 1113.63 10.66 433.05 337820
27STEPIEN ZBIGNIEW 6 13- 4- 4 S 10:34:15 1113.29 11.07 432.93 338720
28STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 45-20-10 S 10:32:43 1112.92 11.48 432.81 336900
29SINKA ADAM 6 < 2> 37 - 10:37:22 1111.93 11.89 432.68 341770
30ZALEWSKI WINCENTY 8 < 2> 31 C 10:31:53 1111.49 12.31 432.56 335540
31ZALEWSKI WINCENTY 8 < 3> 67 C 10:31:58 1111.18 12.72 432.44 335540
32BUZE BŁAŻEJ 4 < 2> 77 S 10:27:57 1110.72 13.13 432.31 330940
33FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 5> 35 - 10:33:51 1110.48 13.54 432.19 337420
34BOCHYNEK MARCIN 7 60-31-10 - 10:27:00 1110.17 13.95 432.07 329720
35FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 6> 45 - 10:33:59 1110.00 14.36 431.94 337420
36KLIMCZAK ADAM 6 < 2> 43 S 10:38:51 1109.50 14.77 431.82 342670
37SINKA ADAM 6 < 3> 39 S 10:38:05 1109.34 15.18 431.70 341770
38ORLOF KRZYSZTOF 4 33-17- 9 M 10:28:39 1109.26 15.59 431.58 331280
39SINKA ADAM 6 < 4> 44 S 10:38:07 1109.22 16.00 431.45 341770
40MAZUREK ANTONI 7 < 2> 215 C 10:35:32 1109.11 16.41 431.33 338870
41BOCHYNEK MARCIN 7 < 2> 53 - 10:27:21 1108.86 16.82 431.21 329720
42ORLOF KRZYSZTOF 4 < 2> 48 S 10:28:47 1108.76 17.23 431.08 331280
43KLIMCZAK ADAM 6 < 3> 117 - 10:39:06 1108.61 17.64 430.96 342670
44SINKA ADAM 6 < 5> 96 M 10:38:18 1108.56 18.05 430.84 341770
45FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 7> 51 M 10:34:23 1108.54 18.46 430.71 337420
46PANIC JANUSZ 2 < 4> 54 S 10:34:10 1107.58 18.87 430.59 336890
47BRALICH FRANCISZEK 6 45-11- 7 M 10:35:39 1106.99 19.28 430.47 338350
48ORLOF KRZYSZTOF 4 < 3> 65 S 10:29:32 1105.99 19.69 430.35 331280
49SKUPIN JAN 6 40-16- 6 - 10:35:43 1104.98 20.10 430.22 337810
50LIGENSA JAROSŁAW 1 29-16-10 M 10:33:15 1104.67 20.51 430.10 334990
51FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 8> 61 M 10:35:32 1104.36 20.92 429.98 337420
52SKUPIN JAN 6 < 2> 130 S 10:36:04 1103.71 21.33 429.85 337810
53BOCHYNEK MARCIN 7 < 3> 58 M 10:29:04 1102.50 21.74 429.73 329720
54PANIC JANUSZ 2 < 5> 121 M 10:35:39 1102.21 22.15 429.61 336890
55PYKA JÓZEF 8 31-14-10 S 10:33:18 1101.81 22.56 429.48 334180
56GONSIOR PIOTR 7 41-21-10 C 10:34:48 1101.44 22.97 429.36 335720
57PECYNA PAWEŁ 4 < 2> 68 M 10:31:07 1101.23 23.38 429.24 331600
58BOCHYNEK MARCIN 7 < 4> 69 - 10:29:40 1100.29 23.79 429.12 329720
59KRÓL JERZY 8 27-11- 8 M 10:36:55 1099.61 24.20 428.99 337490
60TEISTER GRZEGORZ 1 39-24-10 S 10:36:25 1099.55 24.61 428.87 336920
61FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 9> 86 C 10:36:53 1099.51 25.02 428.75 337420
62TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 2> 138 M 10:37:31 1098.54 25.43 428.62 337820
63TANISTRA WŁADYSŁAW 4 48-13- 8 M 10:31:53 1098.34 25.84 428.50 331570
64TEISTER GRZEGORZ 1 < 2> 129 M 10:37:06 1097.10 26.25 428.38 336920
65ORLOF KRZYSZTOF 4 < 4> 134 S 10:32:04 1096.71 26.66 428.25 331280
66SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 2> 167 S 10:33:05 1096.20 27.07 428.13 332240
67ZALEWSKI WINCENTY 8 < 4> 240 M 10:36:16 1095.58 27.48 428.01 335540
68PECYNA PAWEŁ 4 < 3> 190 M 10:32:41 1095.53 27.89 427.89 331600
69BOCHYNEK MARCIN 7 < 5> 71 S 10:31:08 1094.93 28.30 427.76 329720
70DUL JAN 1 25-11-10 S 10:37:58 1094.83 28.71 427.64 337170
71BOCHYNEK MARCIN 7 < 6> 72 - 10:31:11 1094.75 29.12 427.52 329720
72BOCHYNEK MARCIN 7 < 7> 73 - 10:31:22 1094.08 29.53 427.39 329720
73BOCHYNEK MARCIN 7 < 8> 87 M 10:31:22 1094.08 29.94 427.27 329720
74LANGER PIOTR 1 21-13-10 M 10:38:53 1093.78 30.35 427.15 337850
75LIGENSA JAROSŁAW 1 < 2> 80 S 10:36:38 1092.48 30.76 427.02 334990
76SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 51-20-10 M 10:36:40 1091.74 31.17 426.90 334800
77BUZE BŁAŻEJ 4 < 3> 131 S 10:33:15 1091.31 31.58 426.78 330940
78GABRYŚ JÓZEF 5 12- 2- 2 S 10:38:31 1091.19 31.99 426.66 336650
79DUL JAN 1 < 2> 132 M 10:39:00 1091.17 32.40 426.53 337170
80LIGENSA JAROSŁAW 1 < 3> 90 S 10:37:06 1090.82 32.81 426.41 334990
81JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 30- 9- 6 M 10:40:38 1090.55 33.22 426.29 338760
82PYKA JÓZEF 8 < 2> 93 M 10:36:30 1090.31 33.63 426.16 334180
83MRÓZ HENRYK 4 18- 8- 8 S 10:35:15 1090.19 34.04 426.04 332780
84WANDZIOCH ANDRZEJ 1 10- 3- 3 S 10:39:04 1090.02 34.45 425.92 336890
85LANGER PIOTR 1 < 2> 162 M 10:40:18 1088.79 34.86 425.79 337850
86FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <10> 106 - 10:39:56 1088.69 35.27 425.67 337420
87WOJCIK FABIAN 2 < 4> 120 - 10:39:27 1088.54 35.68 425.55 336850
87BOCHYNEK MARCIN 7 < 9> 112 - 10:32:54 1088.54 35.68 425.55 329720
89KOCUR ROMAN 8 < 2> 107 S 10:38:30 1087.84 36.51 425.30 335600
90LIGENSA JAROSŁAW 1 < 4> 98 M 10:38:11 1086.98 36.92 425.18 334990
91GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 30-18-10 C 10:38:12 1085.79 37.33 425.06 334640
92GONSIOR PIOTR 7 < 2> 94 C 10:39:19 1085.36 37.74 424.93 335720
93PYKA JÓZEF 8 < 3> 137 C 10:37:54 1085.35 38.15 424.81 334180
94GONSIOR PIOTR 7 < 3> 100 M 10:39:20 1085.30 38.56 424.69 335720
95MENDRYS ANDRZEJ 6 10- 4- 4 S 10:46:19 1084.99 38.97 424.56 343200
96SINKA ADAM 6 < 6> 99 S 10:45:01 1084.93 39.38 424.44 341770
97WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 2> 701 S 10:40:41 1084.35 39.79 424.32 336890
98LIGENSA JAROSŁAW 1 < 5> 101 - 10:39:02 1083.99 40.20 424.20 334990
99SINKA ADAM 6 < 7> 168 S 10:45:19 1083.89 40.61 424.07 341770
100GONSIOR PIOTR 7 < 4> 115 C 10:39:49 1083.61 41.02 423.95 335720
101LIGENSA JAROSŁAW 1 < 6> 102 S 10:39:19 1083.00 41.43 423.83 334990
102LIGENSA JAROSŁAW 1 < 7> 301 - 10:39:19 1083.00 41.84 423.70 334990
103JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 2> 259 C 10:42:57 1082.47 42.25 423.58 338760
104GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 < 2> 146 C 10:39:12 1082.28 42.66 423.46 334640
105STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 2> 119 S 10:41:21 1082.06 43.07 423.33 336900
106FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <11> 113 M 10:42:05 1081.19 43.48 423.21 337420
107KOCUR ROMAN 8 < 3> 139 S 10:40:27 1081.01 43.89 423.09 335600
108MATURA EUGENIUSZ 6 43-14- 9 S 10:43:00 1080.64 44.30 422.97 338240
109TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 2> 127 S 10:36:58 1080.15 44.71 422.84 331570
110KWIATKOWSKI JERZY 6 24- 9- 9 S 10:43:36 1080.10 45.12 422.72 338720
111SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 2> 185 S 10:40:02 1079.88 45.53 422.60 334800
112BOCHYNEK MARCIN 7 <10> 149 - 10:35:21 1079.81 45.94 422.47 329720
113FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <12> 123 - 10:42:32 1079.63 46.35 422.35 337420
114WIECZOREK MAREK 7 20-10-10 C 10:45:54 1079.39 46.76 422.23 340980
115GONSIOR PIOTR 7 < 5> 136 - 10:41:03 1079.31 47.17 422.10 335720
116ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 2> 172 S 10:47:26 1078.81 47.58 421.98 342450
117KLIMCZAK ADAM 6 < 4> 128 S 10:47:39 1078.77 47.99 421.86 342670
118JASKULSKI BOGDAN 5 48-12- 7 S 10:44:54 1078.76 48.40 421.74 339700
119STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 3> 147 S 10:42:28 1078.20 48.81 421.61 336900
120WOJCIK FABIAN 2 < 5> 122 S 10:42:31 1077.86 49.22 421.49 336850
121PANIC JANUSZ 2 < 6> 124 C 10:42:48 1077.01 49.63 421.37 336890
122WOJCIK FABIAN 2 < 6> 176 - 10:42:51 1076.71 50.04 421.24 336850
123FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <13> 163 - 10:43:23 1076.70 50.45 421.12 337420
124PANIC JANUSZ 2 < 7> 125 S 10:42:54 1076.67 50.86 421.00 336890
125PANIC JANUSZ 2 < 8> 173 M 10:42:57 1076.50 51.27 420.87 336890
126GÓRNY KRZYSZTOF 7 16- 6- 6 M 10:45:51 1076.08 51.68 420.75 339880
127TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 3> 284 S 10:38:08 1076.06 52.09 420.63 331570
128KLIMCZAK ADAM 6 < 5> 160 S 10:48:32 1075.77 52.50 420.51 342670
129TEISTER GRZEGORZ 1 < 3> 135 M 10:43:14 1075.62 52.91 420.38 336920
130SKUPIN JAN 6 < 3> 183 S 10:44:19 1074.74 53.32 420.26 337810
131BUZE BŁAŻEJ 4 < 4> 182 M 10:38:01 1074.42 53.73 420.14 330940
132DUL JAN 1 < 3> 157 S 10:43:52 1074.25 54.14 420.01 337170
133OKOŃ SYLWESTER 7 24-12-10 C 10:42:11 1074.24 54.55 419.89 335360
134ORLOF KRZYSZTOF 4 < 5> 144 S 10:38:43 1073.09 54.96 419.77 331280
135TEISTER GRZEGORZ 1 < 4> 142 S 10:43:59 1073.05 55.37 419.64 336920
136GONSIOR PIOTR 7 < 6> 141 S 10:42:55 1072.87 55.78 419.52 335720
137PYKA JÓZEF 8 < 4> 296 S 10:41:30 1072.81 56.19 419.40 334180
138TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 3> 175 M 10:44:56 1072.67 56.60 419.28 337820
139KOCUR ROMAN 8 < 4> 154 S 10:42:52 1072.66 57.01 419.15 335600
140SZEGA MARIAN 1 45-13- 9 - 10:44:31 1072.60 57.42 419.03 337350
141GONSIOR PIOTR 7 < 7> 153 - 10:43:00 1072.59 57.83 418.91 335720
142TEISTER GRZEGORZ 1 < 5> 143 S 10:44:12 1072.31 58.24 418.78 336920
143TEISTER GRZEGORZ 1 < 6> 158 S 10:44:22 1071.74 58.65 418.66 336920
144ORLOF KRZYSZTOF 4 < 6> 210 - 10:39:08 1071.64 59.06 418.54 331280
145KRÓL JERZY 8 < 2> 184 S 10:44:56 1071.62 59.47 418.41 337490
146GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 < 3> 150 S 10:42:17 1071.59 59.89 418.29 334640
147STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 4> 191 - 10:44:24 1071.56 60.30 418.17 336900
148MUSIOŁ ŁUKASZ 5 20- 5- 5 C 10:44:53 1071.41 60.71 418.05 337370
149BOCHYNEK MARCIN 7 <11> 151 M 10:37:59 1070.58 61.12 417.92 329720
150GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 < 4> 212 S 10:42:35 1070.56 61.53 417.80 334640
151BOCHYNEK MARCIN 7 <12> 165 S 10:38:01 1070.46 61.94 417.68 329720
152WIECZOREK MAREK 7 < 2> 308 C 10:48:37 1070.19 62.35 417.55 340980
153GONSIOR PIOTR 7 < 8> 161 M 10:43:43 1070.14 62.76 417.43 335720
154KOCUR ROMAN 8 < 5> 187 M 10:43:40 1069.93 63.17 417.31 335600
155KOTLARSKI RUDOLF 5 20- 3- 3 S 10:44:46 1069.84 63.58 417.18 336750
156AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 27-10- 9 S 10:44:57 1069.73 63.99 417.06 336910
157DUL JAN 1 < 4> 216 S 10:45:17 1069.42 64.40 416.94 337170
158TEISTER GRZEGORZ 1 < 7> 197 S 10:45:09 1069.08 64.81 416.82 336920
159ROLA ANDRZEJ 6 < 2> 225 S 10:45:02 1069.06 65.22 416.69 336790
160KLIMCZAK ADAM 6 < 6> 177 M 10:50:33 1069.01 65.63 416.57 342670
161GONSIOR PIOTR 7 < 9> 170 S 10:44:09 1068.66 66.04 416.45 335720
162LANGER PIOTR 1 < 3> 180 C 10:46:09 1068.64 66.45 416.32 337850
163FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <14> 181 - 10:45:46 1068.57 66.86 416.20 337420
164SZEGA MARIAN 1 < 2> 297 - 10:45:44 1068.46 67.27 416.08 337350
165BOCHYNEK MARCIN 7 <13> 166 - 10:38:39 1068.27 67.68 415.95 329720
166BOCHYNEK MARCIN 7 <14> 238 S 10:38:42 1068.09 68.09 415.83 329720
167SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 3> 209 - 10:41:08 1067.84 68.50 415.71 332240
168SINKA ADAM 6 < 8> 169 - 10:50:05 1067.75 68.91 415.59 341770
169SINKA ADAM 6 < 9> 171 - 10:50:06 1067.70 69.32 415.46 341770
170GONSIOR PIOTR 7 <10> 253 C 10:44:27 1067.64 69.73 415.34 335720
171SINKA ADAM 6 <10> 326 M 10:50:09 1067.53 70.14 415.22 341770
172ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 3> 222 - 10:50:50 1067.38 70.55 415.09 342450
173PANIC JANUSZ 2 < 9> 174 - 10:45:48 1066.78 70.96 414.97 336890
174PANIC JANUSZ 2 <10> 204 M 10:45:53 1066.50 71.37 414.85 336890
175TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 4> 239 - 10:46:47 1066.41 71.78 414.72 337820
176WOJCIK FABIAN 2 < 7> 178 - 10:45:55 1066.26 72.19 414.60 336850
177KLIMCZAK ADAM 6 < 7> 201 S 10:51:25 1066.12 72.60 414.48 342670
178WOJCIK FABIAN 2 < 8> 203 - 10:46:00 1065.98 73.01 414.36 336850
179DUBIELSKI ROBERT 2 < 3> 278 S 10:44:39 1065.53 73.42 414.23 335270
180LANGER PIOTR 1 < 4> 492 M 10:47:07 1065.38 73.83 414.11 337850
181FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <15> 196 M 10:46:48 1065.09 74.24 413.99 337420
182BUZE BŁAŻEJ 4 < 5> 236 S 10:40:44 1065.03 74.65 413.86 330940
183SKUPIN JAN 6 < 4> 243 - 10:47:13 1064.92 75.06 413.74 337810
184KRÓL JERZY 8 < 3> 232 S 10:46:56 1064.86 75.47 413.62 337490
185SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 3> 206 - 10:44:26 1064.77 75.88 413.49 334800
186MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 2> 442 M 10:46:58 1064.37 76.29 413.37 337370
187KOCUR ROMAN 8 < 6> 510 S 10:45:27 1063.88 76.70 413.25 335600
188MATURA EUGENIUSZ 6 < 2> 189 M 10:47:56 1063.87 77.11 413.13 338240
189MATURA EUGENIUSZ 6 < 3> 195 S 10:48:04 1063.42 77.52 413.00 338240
190PECYNA PAWEŁ 4 < 4> 250 S 10:41:52 1063.27 77.93 412.88 331600
191STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 5> 231 S 10:46:54 1063.11 78.34 412.76 336900
192WITTKE ZYGMUNT 2 20- 8- 8 M 10:44:47 1063.08 78.75 412.63 334640
193GÓRNY KRZYSZTOF 7 < 2> 288 M 10:49:51 1062.62 79.16 412.51 339880
194KOTLARSKI RUDOLF 5 < 2> 765 M 10:47:00 1062.30 79.57 412.39 336750
195MATURA EUGENIUSZ 6 < 4> 211 - 10:48:37 1061.59 79.98 412.26 338240
196FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <16> 204 - 10:47:51 1061.57 80.39 412.14 337420
197TEISTER GRZEGORZ 1 < 8> 233 - 10:47:29 1061.22 80.80 412.02 336920
198BRALICH FRANCISZEK 6 < 2> 207 S 10:48:50 1061.21 81.21 411.90 338350
199SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 17- 5- 5 C 10:44:56 1061.02 81.62 411.77 334150
200LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 3> 230 C 10:48:54 1060.52 82.03 411.65 338200
201KLIMCZAK ADAM 6 < 8> 237 - 10:53:08 1060.46 82.44 411.53 342670
202OKOŃ SYLWESTER 7 < 2> 396 - 10:46:15 1060.43 82.85 411.40 335360
203WOJCIK FABIAN 2 < 9> 254 - 10:47:42 1060.28 83.26 411.28 336850
204PANIC JANUSZ 2 <11> 224 S 10:47:49 1060.01 83.68 411.16 336890
204FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <17> 214 M 10:48:19 1060.01 83.68 411.16 337420
206SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 4> 244 - 10:46:11 1058.88 84.50 410.91 334800
207BRALICH FRANCISZEK 6 < 3> 218 S 10:49:37 1058.61 84.91 410.79 338350
208TOKAREK EUGENIUSZ 4 26- 3- 2 S 10:42:44 1058.15 85.32 410.67 330920
209SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 4> 314 - 10:44:01 1058.03 85.73 410.54 332240
210ORLOF KRZYSZTOF 4 < 7> 303 S 10:43:07 1058.01 86.14 410.42 331280
211MATURA EUGENIUSZ 6 < 5> 376 S 10:49:53 1057.39 86.55 410.30 338240
212GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 < 5> 213 S 10:46:30 1057.31 86.96 410.17 334640
213GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 < 6> 248 S 10:46:31 1057.26 87.37 410.05 334640
214FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <18> 221 - 10:49:09 1057.25 87.78 409.93 337420
215MAZUREK ANTONI 7 < 3> 217 C 10:50:33 1057.15 88.19 409.80 338870
216DUL JAN 1 < 5> 266 S 10:48:59 1057.01 88.60 409.68 337170
217MAZUREK ANTONI 7 < 4> 365 M 10:50:37 1056.93 89.01 409.56 338870
218BRALICH FRANCISZEK 6 < 4> 286 S 10:50:09 1056.85 89.42 409.44 338350
219BAŃSKI JERZY 4 29- 9- 6 S 10:46:46 1056.68 89.83 409.31 334720
220KWIATKOWSKI JERZY 6 < 2> 386 M 10:50:38 1056.41 90.24 409.19 338720
221FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <19> 229 - 10:49:30 1056.09 90.65 409.07 337420
222ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 4> 257 M 10:54:24 1055.64 91.06 408.94 342450
223PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 21- 4- 4 S 10:51:50 1055.36 91.47 408.82 339650
224PANIC JANUSZ 2 <12> 245 - 10:49:17 1055.14 91.88 408.70 336890
225ROLA ANDRZEJ 6 < 3> 433 S 10:49:21 1054.61 92.29 408.57 336790
226KOBALCZYK MARIAN 2 17- 4- 4 C 10:47:57 1054.47 92.70 408.45 335270
227PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 56-17- 9 M 10:48:29 1054.28 93.11 408.33 335770
228STEPIEN ZBIGNIEW 6 < 2> 275 S 10:51:21 1054.05 93.52 408.21 338720
229FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <20> 273 - 10:50:10 1053.89 93.93 408.08 337420
230LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 4> 270 M 10:51:04 1053.36 94.34 407.96 338200
231STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 6> 281 M 10:49:52 1053.25 94.75 407.84 336900
232KRÓL JERZY 8 < 4> 335 M 10:50:27 1053.18 95.16 407.71 337490
233TEISTER GRZEGORZ 1 < 9> 256 - 10:50:08 1052.44 95.57 407.59 336920
234KOBALCZYK MARIAN 2 < 2> 235 M 10:48:40 1052.10 95.98 407.47 335270
235KOBALCZYK MARIAN 2 < 3> 557 S 10:48:41 1052.05 96.39 407.34 335270
236BUZE BŁAŻEJ 4 < 6> 249 M 10:44:35 1051.99 96.80 407.22 330940
237KLIMCZAK ADAM 6 < 9> 247 - 10:55:47 1051.83 97.21 407.10 342670
238BOCHYNEK MARCIN 7 <15> 251 - 10:43:32 1051.63 97.62 406.98 329720
239TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 5> 272 M 10:51:15 1051.58 98.03 406.85 337820
240ZALEWSKI WINCENTY 8 < 5> 242 C 10:49:06 1051.52 98.44 406.73 335540
241SPALLEK GERARD 7 19- 6- 6 S 10:51:54 1051.44 98.85 406.61 338460
242ZALEWSKI WINCENTY 8 < 6> 261 - 10:49:10 1051.30 99.26 406.48 335540
243SKUPIN JAN 6 < 5> 262 - 10:51:20 1051.28 99.67 406.36 337810
244SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 5> 324 S 10:48:30 1051.18 100.08 406.24 334800
245PANIC JANUSZ 2 <13> 246 - 10:50:31 1051.08 100.49 406.11 336890
246PANIC JANUSZ 2 <14> 264 S 10:50:32 1051.03 100.90 405.99 336890
247KLIMCZAK ADAM 6 <10> 320 - 10:56:11 1050.54 101.31 405.87 342670
248GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 < 7> 346 M 10:48:36 1050.35 101.72 405.75 334640
249BUZE BŁAŻEJ 4 < 7> 349 S 10:45:05 1050.33 102.13 405.62 330940
250PECYNA PAWEŁ 4 < 5> 411 M 10:45:49 1049.98 102.54 405.50 331600
251BOCHYNEK MARCIN 7 <16> 252 - 10:44:06 1049.73 102.95 405.38 329720
252BOCHYNEK MARCIN 7 <17> 280 M 10:44:08 1049.62 103.36 405.25 329720
253GONSIOR PIOTR 7 <11> 263 M 10:49:53 1049.51 103.77 405.13 335720
254WOJCIK FABIAN 2 <10> 319 S 10:51:02 1049.27 104.18 405.01 336850
254KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 37-11- 7 S 10:52:42 1049.27 104.18 405.01 338600
256TEISTER GRZEGORZ 1 <10> 258 S 10:51:07 1049.21 105.00 404.76 336920
257ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 5> 299 M 10:56:24 1049.17 105.41 404.64 342450
258TEISTER GRZEGORZ 1 <11> 277 - 10:51:08 1049.16 105.82 404.52 336920
259JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 3> 339 - 10:52:56 1049.01 106.23 404.39 338760
260GRZYWOCZ STEFAN 7 25- 8- 8 S 10:52:40 1048.92 106.64 404.27 338450
261ZALEWSKI WINCENTY 8 < 7> 338 S 10:49:55 1048.84 107.05 404.15 335540
262SKUPIN JAN 6 < 6> 282 M 10:52:09 1048.61 107.47 404.02 337810
263GONSIOR PIOTR 7 <12> 315 M 10:50:10 1048.58 107.88 403.90 335720
264PANIC JANUSZ 2 <15> 267 - 10:51:18 1048.52 108.29 403.78 336890
265SAMBORSKI ANDRZEJ 7 22- 5- 5 M 10:53:20 1048.42 108.70 403.65 338990
266DUL JAN 1 < 6> 298 M 10:51:38 1048.31 109.11 403.53 337170
267PANIC JANUSZ 2 <16> 268 - 10:51:22 1048.30 109.52 403.41 336890
268PANIC JANUSZ 2 <17> 290 - 10:51:24 1048.20 109.93 403.29 336890
269KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 2> 311 - 10:53:02 1048.19 110.34 403.16 338600
270LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 5> 403 C 10:52:40 1048.14 110.75 403.04 338200
271ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 20- 1- 1 C 10:45:26 1047.80 111.16 402.92 330510
272TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 6> 316 - 10:52:33 1047.34 111.57 402.79 337820
273FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <21> 274 C 10:52:13 1047.18 111.98 402.67 337420
274FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <22> 287 M 10:52:14 1047.13 112.39 402.55 337420
275STEPIEN ZBIGNIEW 6 < 3> 527 S 10:53:34 1046.83 112.80 402.42 338720
276MENDRYS ANDRZEJ 6 < 2> 608 S 10:57:51 1046.82 113.21 402.30 343200
277TEISTER GRZEGORZ 1 <12> 283 S 10:51:54 1046.66 113.62 402.18 336920
278DUBIELSKI ROBERT 2 < 4> 279 S 10:50:21 1046.57 114.03 402.06 335270
279DUBIELSKI ROBERT 2 < 5> 419 S 10:50:22 1046.52 114.44 401.93 335270
280BOCHYNEK MARCIN 7 <18> 351 - 10:45:06 1046.40 114.85 401.81 329720
281STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 7> 307 - 10:52:01 1046.22 115.26 401.69 336900
282SKUPIN JAN 6 < 7> 330 - 10:52:54 1046.18 115.67 401.56 337810
283TEISTER GRZEGORZ 1 <13> 388 - 10:52:07 1045.96 116.08 401.44 336920
284TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 4> 312 - 10:47:01 1045.91 116.49 401.32 331570
285AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 2> 313 C 10:52:10 1045.76 116.90 401.19 336910
286BRALICH FRANCISZEK 6 < 5> 452 - 10:53:40 1045.37 117.31 401.07 338350
287FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <23> 295 M 10:52:50 1045.18 117.72 400.95 337420
288GÓRNY KRZYSZTOF 7 < 3> 352 M 10:55:12 1045.14 118.13 400.83 339880
288PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 2> 366 - 10:51:16 1045.14 118.13 400.83 335770
290PANIC JANUSZ 2 <18> 348 - 10:52:23 1045.00 118.95 400.58 336890
291WIECZOREK WACŁAW 2 16- 2- 2 C 10:50:06 1044.92 119.36 400.46 334480
292MRÓZ HENRYK 4 < 2> 489 C 10:48:31 1044.78 119.77 400.33 332780
293SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 2> 294 S 10:54:28 1044.76 120.18 400.21 338990
294SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 3> 306 S 10:54:38 1044.22 120.59 400.09 338990
295FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <24> 302 S 10:53:08 1044.21 121.00 399.96 337420
296PYKA JÓZEF 8 < 5> 305 S 10:50:05 1044.04 121.41 399.84 334180
297SZEGA MARIAN 1 < 3> 329 S 10:53:11 1043.83 121.82 399.72 337350
298DUL JAN 1 < 7> 392 S 10:53:10 1043.33 122.23 399.60 337170
299ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 6> 332 S 10:58:18 1043.10 122.64 399.47 342450
300JASKULSKI BOGDAN 5 < 2> 397 - 10:55:42 1042.98 123.05 399.35 339700
301LIGENSA JAROSŁAW 1 < 8> 304 M 10:51:12 1042.93 123.46 399.23 334990
302FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <25> 325 S 10:53:32 1042.92 123.87 399.10 337420
303ORLOF KRZYSZTOF 4 < 8> 331 - 10:47:40 1042.85 124.28 398.98 331280
304LIGENSA JAROSŁAW 1 < 9> 371 - 10:51:15 1042.77 124.69 398.86 334990
305PYKA JÓZEF 8 < 6> 359 - 10:50:32 1042.57 125.10 398.73 334180
306SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 4> 394 C 10:55:09 1042.56 125.51 398.61 338990
307STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 8> 309 - 10:53:11 1042.44 125.92 398.49 336900
308WIECZOREK MAREK 7 < 3> 344 S 10:57:06 1042.43 126.33 398.37 340980
309STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 9> 328 S 10:53:14 1042.28 126.74 398.24 336900
310WITTKE ZYGMUNT 2 < 2> 341 S 10:51:09 1042.01 127.15 398.12 334640
311KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 3> 353 S 10:54:58 1041.95 127.56 398.00 338600
312TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 5> 381 - 10:48:15 1041.85 127.97 397.87 331570
313AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 3> 363 S 10:53:24 1041.77 128.38 397.75 336910
314SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 5> 357 S 10:48:58 1041.61 128.79 397.63 332240
315GONSIOR PIOTR 7 <13> 350 S 10:52:20 1041.53 129.20 397.50 335720
316TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 7> 355 S 10:54:23 1041.42 129.61 397.38 337820
317GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 41- 8- 4 C 10:53:28 1041.19 130.02 397.26 336790
318WODOK STEFAN 1 12- 7- 7 S 10:52:16 1041.03 130.43 397.14 335490
319WOJCIK FABIAN 2 <11> 364 - 10:53:38 1040.84 130.84 397.01 336850
320KLIMCZAK ADAM 6 <11> 321 - 10:59:15 1040.76 131.26 396.89 342670
321KLIMCZAK ADAM 6 <12> 322 M 10:59:16 1040.71 131.67 396.77 342670
322KLIMCZAK ADAM 6 <13> 373 M 10:59:21 1040.44 132.08 396.64 342670
323MORCINCZYK MARIAN 2 27- 7- 4 - 10:51:35 1040.13 132.49 396.52 334490
324SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 6> 337 M 10:51:56 1039.97 132.90 396.40 334800
325FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <26> 326 - 10:54:29 1039.87 133.31 396.27 337420
326SINKA ADAM 6 <11> 369 S 10:58:41 1039.82 133.72 396.15 341770
326FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <27> 334 - 10:54:30 1039.82 133.72 396.15 337420
328STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <10> 383 S 10:54:00 1039.81 134.54 395.91 336900
329SZEGA MARIAN 1 < 4> 469 S 10:54:27 1039.76 134.95 395.78 337350
330SKUPIN JAN 6 < 8> 361 M 10:54:54 1039.74 135.36 395.66 337810
331ORLOF KRZYSZTOF 4 < 9> 362 M 10:48:45 1039.31 135.77 395.54 331280
332ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 7> 345 M 10:59:41 1038.72 136.18 395.41 342450
333BAŃSKI JERZY 4 < 2> 409 M 10:52:16 1038.64 136.59 395.29 334720
334FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <28> 335 C 10:55:00 1038.22 137.00 395.17 337420
335KRÓL JERZY 8 < 5> 368 M 10:55:06 1038.11 137.41 395.04 337490
335FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <29> 378 S 10:55:02 1038.11 137.41 395.04 337420
337SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 7> 374 - 10:52:31 1038.09 138.23 394.80 334800
338ZALEWSKI WINCENTY 8 < 8> 342 S 10:53:18 1037.86 138.64 394.68 335540
339JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 4> 445 M 10:56:26 1037.76 139.05 394.55 338760
340SPALLEK GERARD 7 < 2> 384 M 10:56:09 1037.74 139.46 394.43 338460
341WITTKE ZYGMUNT 2 < 3> 490 S 10:52:31 1037.59 139.87 394.31 334640
342ZALEWSKI WINCENTY 8 < 9> 563 M 10:53:25 1037.49 140.28 394.18 335540
343KAFKA JÓZEF 1 20- 4- 4 S 10:54:21 1037.03 140.69 394.06 336360
344WIECZOREK MAREK 7 < 4> 390 M 10:58:52 1036.83 141.10 393.94 340980
345ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 8> 375 S 11:00:22 1036.58 141.51 393.81 342450
346GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 < 8> 410 - 10:52:51 1036.52 141.92 393.69 334640
347GAJDOS JÓZEF 2 < 2> 560 C 10:52:46 1036.29 142.33 393.57 334480
348PANIC JANUSZ 2 <19> 358 S 10:55:07 1036.21 142.74 393.45 336890
349BUZE BŁAŻEJ 4 < 8> 407 - 10:49:26 1036.02 143.15 393.32 330940
350GONSIOR PIOTR 7 <14> 360 - 10:54:03 1036.01 143.56 393.20 335720
351BOCHYNEK MARCIN 7 <19> 377 - 10:48:16 1035.99 143.97 393.08 329720
352GÓRNY KRZYSZTOF 7 < 4> 354 C 10:58:12 1035.59 144.38 392.95 339880
353KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 4> 425 S 10:56:59 1035.53 144.79 392.83 338600
354GÓRNY KRZYSZTOF 7 < 5> 665 C 10:58:19 1035.22 145.20 392.71 339880
355TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 8> 450 - 10:56:21 1035.15 145.61 392.58 337820
356GRZYWOCZ STEFAN 7 < 2> 415 M 10:56:59 1035.07 146.02 392.46 338450
357SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 6> 370 - 10:51:01 1034.96 146.43 392.34 332240
358PANIC JANUSZ 2 <20> 380 - 10:55:32 1034.89 146.84 392.22 336890
359PYKA JÓZEF 8 < 7> 547 C 10:52:56 1034.83 147.25 392.09 334180
360GONSIOR PIOTR 7 <15> 486 M 10:54:27 1034.74 147.66 391.97 335720
361SKUPIN JAN 6 < 9> 424 - 10:56:33 1034.48 148.07 391.85 337810
362ORLOF KRZYSZTOF 4 <10> 505 - 10:50:15 1034.44 148.48 391.72 331280
363AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 4> 400 C 10:55:42 1034.42 148.89 391.60 336910
364WOJCIK FABIAN 2 <12> 399 C 10:55:46 1034.02 149.30 391.48 336850
365MAZUREK ANTONI 7 < 5> 366 S 10:57:45 1033.93 149.71 391.35 338870
366MAZUREK ANTONI 7 < 6> 426 C 10:57:46 1033.88 150.12 391.23 338870
366PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 3> 460 S 10:54:46 1033.88 150.12 391.23 335770
368KRÓL JERZY 8 < 6> 444 S 10:56:28 1033.77 150.94 390.99 337490
369SINKA ADAM 6 <12> 726 - 11:00:37 1033.73 151.35 390.86 341770
370SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 7> 379 S 10:51:25 1033.67 151.76 390.74 332240
371LIGENSA JAROSŁAW 1 <10> 436 M 10:54:07 1033.55 152.17 390.62 334990
372POTYKA BENJAMIN 8 24- 4- 4 M 10:55:27 1033.28 152.58 390.49 336280
373KLIMCZAK ADAM 6 <14> 393 M 11:01:41 1033.12 152.99 390.37 342670
374SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 8> 401 - 10:54:06 1033.01 153.40 390.25 334800
375ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 9> 416 - 11:01:35 1032.77 153.81 390.12 342450
376MATURA EUGENIUSZ 6 < 6> 404 M 10:57:31 1032.74 154.22 390.00 338240
377BOCHYNEK MARCIN 7 <20> 398 - 10:49:23 1032.36 154.63 389.88 329720
378FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <30> 387 - 10:56:52 1032.29 155.05 389.76 337420
379SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 8> 381 M 10:51:57 1031.96 155.46 389.63 332240
380PANIC JANUSZ 2 <21> 402 M 10:56:31 1031.77 155.87 389.51 336890
381TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 6> 421 M 10:51:22 1031.75 156.28 389.39 331570
381SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 9> 406 - 10:52:01 1031.75 156.28 389.39 332240
383STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <11> 385 - 10:56:36 1031.54 157.10 389.14 336900
384SPALLEK GERARD 7 < 3> 434 S 10:58:10 1031.37 157.51 389.02 338460
385STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <12> 405 - 10:56:40 1031.33 157.92 388.89 336900
386KWIATKOWSKI JERZY 6 < 3> 427 S 10:58:27 1031.27 158.33 388.77 338720
387FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <31> 391 - 10:57:17 1030.97 158.74 388.65 337420
388TEISTER GRZEGORZ 1 <14> 440 S 10:56:50 1030.86 159.15 388.53 336920
389MORCINCZYK MARIAN 2 < 2> 455 - 10:54:31 1030.73 159.56 388.40 334490
390WIECZOREK MAREK 7 < 5> 485 C 11:00:54 1030.46 159.97 388.28 340980
391FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <32> 462 - 10:57:31 1030.24 160.38 388.16 337420
392DUL JAN 1 < 8> 509 S 10:57:17 1030.21 160.79 388.03 337170
393KLIMCZAK ADAM 6 <15> 418 - 11:02:45 1029.81 161.20 387.91 342670
394SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 5>---- S 10:59:13 1029.69 161.61 387.79 338990
395ROBAK JAN 1 12- 3- 3 S 10:57:17 1029.51 162.02 387.66 336940
396OKOŃ SYLWESTER 7 < 3> 432 M 10:55:47 1029.40 162.43 387.54 335360
397JASKULSKI BOGDAN 5 < 3> 420 S 11:00:12 1028.77 162.84 387.42 339700
398BOCHYNEK MARCIN 7 <21> 449 - 10:50:32 1028.66 163.25 387.30 329720
399WOJCIK FABIAN 2 <13> 515 - 10:57:29 1028.60 163.66 387.17 336850
400AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 5> 528 S 10:57:33 1028.58 164.07 387.05 336910
401SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 9> 465 S 10:55:34 1028.36 164.48 386.93 334800
402PANIC JANUSZ 2 <22> 417 M 10:57:39 1028.20 164.89 386.80 336890
403LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 6> 451 M 10:59:00 1027.96 165.30 386.68 338200
404MATURA EUGENIUSZ 6 < 7> 521 - 10:59:03 1027.93 165.71 386.56 338240
405STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <13> 408 M 10:57:45 1027.92 166.12 386.43 336900
406SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <10> 464 S 10:53:15 1027.81 166.53 386.31 332240
407BUZE BŁAŻEJ 4 < 9> 503 - 10:52:03 1027.60 166.94 386.19 330940
408STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <14> 494 - 10:57:53 1027.50 167.35 386.07 336900
409BAŃSKI JERZY 4 < 3> 567 - 10:55:46 1027.48 167.76 385.94 334720
410GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 < 9> 431 M 10:55:44 1027.34 168.17 385.82 334640
411PECYNA PAWEŁ 4 < 6> 412 S 10:52:49 1027.21 168.58 385.70 331600
412PECYNA PAWEŁ 4 < 7> 502 S 10:52:50 1027.16 168.99 385.57 331600
413RAK STEFAN 2 23- 9- 9 S 10:56:04 1026.91 169.40 385.45 334840
414MACHO BRONISŁAW 1 22- 2- 2 M 10:57:29 1026.83 169.81 385.33 336270
415GRZYWOCZ STEFAN 7 < 3> 448 S 10:59:37 1026.80 170.22 385.20 338450
416ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 <10> 507 S 11:03:32 1026.73 170.63 385.08 342450
417PANIC JANUSZ 2 <23> 460 - 10:58:11 1026.53 171.04 384.96 336890
418KLIMCZAK ADAM 6 <16> 423 M 11:03:52 1026.37 171.45 384.84 342670
419DUBIELSKI ROBERT 2 < 6> 467 M 10:56:40 1026.34 171.86 384.71 335270
420JASKULSKI BOGDAN 5 < 4> 422 M 11:01:02 1026.18 172.27 384.59 339700
421TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 7> 555 S 10:53:18 1025.58 172.68 384.47 331570
422JASKULSKI BOGDAN 5 < 5> 453 S 11:01:14 1025.56 173.09 384.34 339700
423KLIMCZAK ADAM 6 <17> 526 S 11:04:09 1025.50 173.50 384.22 342670
424SKUPIN JAN 6 <10> 554 S 10:59:26 1025.43 173.91 384.10 337810
425KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 5> 624 - 11:00:15 1025.28 174.32 383.97 338600
426MAZUREK ANTONI 7 < 7> 470 M 11:00:32 1025.22 174.73 383.85 338870
427KWIATKOWSKI JERZY 6 < 4> 680 S 11:00:26 1025.08 175.14 383.73 338720
428JASKÓŁA DARIUSZ 1 16- 3- 3 S 10:59:57 1025.06 175.55 383.61 338220
429BĄK PIOTR 5 26- 9- 9 M 10:58:35 1024.85 175.96 383.48 336750
430LABUS JÓZEF 7 15- 2- 2 S 11:00:40 1024.81 176.37 383.36 338870
431GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 <10> 441 M 10:56:35 1024.67 176.78 383.24 334640
432OKOŃ SYLWESTER 7 < 4> 456 M 10:57:18 1024.63 177.19 383.11 335360
433ROLA ANDRZEJ 6 < 4> 443 M 10:58:45 1024.46 177.60 382.99 336790
434SPALLEK GERARD 7 < 4> 533 S 11:00:24 1024.39 178.01 382.87 338460
435POTYKA BENJAMIN 8 < 2> 609 M 10:58:20 1024.20 178.42 382.74 336280
436LIGENSA JAROSŁAW 1 <11> 439 S 10:57:08 1024.02 178.84 382.62 334990
437SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 < 2> 475 S 10:56:25 1023.69 179.25 382.50 334150
438BĄK PIOTR 5 < 2> 463 M 10:59:00 1023.56 179.66 382.38 336750
439LIGENSA JAROSŁAW 1 <12> 499 - 10:57:23 1023.23 180.07 382.25 334990
440TEISTER GRZEGORZ 1 <15> 512 - 10:59:17 1023.19 180.48 382.13 336920
441GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 <11> 447 C 10:57:04 1023.16 180.89 382.01 334640
442MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 3> 520 C 10:59:50 1022.85 181.30 381.88 337370
443ROLA ANDRZEJ 6 < 5> 457 S 10:59:17 1022.80 181.71 381.76 336790
444KRÓL JERZY 8 < 7> 446 - 11:00:00 1022.70 182.12 381.64 337490
445JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 5> 662 - 11:01:16 1022.62 182.53 381.51 338760
446KRÓL JERZY 8 < 8> 578 S 11:00:02 1022.59 182.94 381.39 337490
447GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 <12> 493 M 10:57:16 1022.53 183.35 381.27 334640
448GRZYWOCZ STEFAN 7 < 4> 559 C 11:01:05 1022.25 183.76 381.15 338450
449BOCHYNEK MARCIN 7 <22> 482 S 10:52:33 1022.23 184.17 381.02 329720
450TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 9> 511 M 11:00:31 1022.10 184.58 380.90 337820
451LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 7> 496 - 11:00:54 1022.06 184.99 380.78 338200
452BRALICH FRANCISZEK 6 < 6> 483 - 11:01:05 1021.95 185.40 380.65 338350
453JASKULSKI BOGDAN 5 < 6> 551 - 11:02:29 1021.71 185.81 380.53 339700
454JASKÓŁA DARIUSZ 1 < 2> 591 S 11:01:03 1021.66 186.22 380.41 338220
455MORCINCZYK MARIAN 2 < 3> 699 C 10:57:31 1021.29 186.63 380.28 334490
456OKOŃ SYLWESTER 7 < 5> 501 S 10:58:26 1021.09 187.04 380.16 335360
457ROLA ANDRZEJ 6 < 6> 542 S 10:59:53 1020.94 187.45 380.04 336790
458KAFKA JÓZEF 1 < 2> 637 S 10:59:29 1020.87 187.86 379.92 336360
459RAK STEFAN 2 < 2> 476 C 10:58:01 1020.80 188.27 379.79 334840
460PANIC JANUSZ 2 <24> 498 - 11:00:02 1020.78 188.68 379.67 336890
460PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 4> 471 M 10:58:56 1020.78 188.68 379.67 335770
462FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <33> 478 - 11:00:40 1020.42 189.50 379.42 337420
463BĄK PIOTR 5 < 3> 466 S 11:00:14 1019.73 189.91 379.30 336750
464SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <11> 517 - 10:55:49 1019.71 190.32 379.18 332240
465SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <10> 468 M 10:58:20 1019.70 190.73 379.05 334800
466BĄK PIOTR 5 < 4> 477 S 11:00:16 1019.63 191.14 378.93 336750
467DUBIELSKI ROBERT 2 < 7> 539 M 10:58:59 1019.11 191.55 378.81 335270
468SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <11> 513 S 10:58:32 1019.07 191.96 378.69 334800
469SZEGA MARIAN 1 < 5> 518 S 11:01:12 1018.57 192.37 378.56 337350
470MAZUREK ANTONI 7 < 8>---- M 11:02:42 1018.55 192.78 378.44 338870
471PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 5> 487 - 10:59:45 1018.26 193.19 378.32 335770
472GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 2> 552 M 11:00:46 1018.21 193.60 378.19 336790
473PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 < 2> 495 M 11:03:35 1018.19 194.01 378.07 339650
474SETNIK-GANS 2 12- 2- 2 C 10:58:44 1018.12 194.42 377.95 334690
475SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 < 3> 600 C 10:58:13 1018.08 194.83 377.82 334150
476RAK STEFAN 2 < 3> 588 M 10:58:54 1018.06 195.24 377.70 334840
477BĄK PIOTR 5 < 5> 488 S 11:00:51 1017.83 195.65 377.58 336750
478FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <34> 479 - 11:01:31 1017.81 196.06 377.46 337420
479FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <35> 481 - 11:01:37 1017.50 196.47 377.33 337420
480TOKAREK EUGENIUSZ 4 < 2> 767 - 10:55:14 1017.48 196.88 377.21 330920
481FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <36> 484 - 11:01:41 1017.30 197.29 377.09 337420
482BOCHYNEK MARCIN 7 <23> 496 M 10:54:08 1017.24 197.70 376.96 329720
483BRALICH FRANCISZEK 6 < 7> 500 - 11:02:38 1017.19 198.11 376.84 338350
484FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <37> 550 - 11:01:45 1017.09 198.52 376.72 337420
485WIECZOREK MAREK 7 < 6> 583 S 11:05:17 1016.99 198.93 376.59 340980
486GONSIOR PIOTR 7 <16> 543 M 11:00:11 1016.77 199.34 376.47 335720
487PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 6> 538 S 11:00:15 1016.71 199.75 376.35 335770
488BĄK PIOTR 5 < 6> 614 M 11:01:15 1016.60 200.16 376.23 336750

KONIEC KONKURSU NA BAZIE 1:5

489MRÓZ HENRYK 4 < 3> 531 C 10:57:29 1016.17 376.10 332780
490WITTKE ZYGMUNT 2 < 4> 516 C 10:59:20 1016.11 375.98 334640
491SOCHA JAN 5 33- 4- 4 M 11:03:33 1015.74 375.86 338800
492LANGER PIOTR 1 < 5> 651 M 11:02:38 1015.68 375.73 337850
493GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 <13> 535 M 10:59:32 1015.50 375.61 334640
494STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <15> 557 M 11:01:47 1015.42 375.49 336900
495PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 < 3> 548 S 11:04:30 1015.40 375.36 339650
496BOCHYNEK MARCIN 7 <24> 556 M 10:54:44 1015.36 375.24 329720
496LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 8> 504 - 11:03:05 1015.36 375.24 338200
498PANIC JANUSZ 2 <25> 685 - 11:01:52 1015.14 375.00 336890
499LIGENSA JAROSŁAW 1 <13> 576 S 11:00:00 1015.12 374.87 334990
500BRALICH FRANCISZEK 6 < 8> 572 M 11:03:20 1015.05 374.75 338350
501OKOŃ SYLWESTER 7 < 6> 525 S 11:00:24 1015.01 374.63 335360
502PECYNA PAWEŁ 4 < 8> 508 - 10:56:47 1014.74 374.50 331600
503BUZE BŁAŻEJ 4 <10> 620 M 10:56:10 1014.63 374.38 330940
504LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 9> 582 M 11:03:26 1014.30 374.26 338200
505ORLOF KRZYSZTOF 4 <11> 571 - 10:56:37 1014.28 374.13 331280
506WODOK STEFAN 1 < 2> 524 M 11:00:50 1014.08 374.01 335490
507ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 <11> 553 M 11:07:43 1014.02 373.89 342450
508PECYNA PAWEŁ 4 < 9> 602 S 10:57:02 1013.96 373.77 331600
509DUL JAN 1 < 9> 676 S 11:02:32 1013.94 373.64 337170
510KOCUR ROMAN 8 < 7> 601 S 11:01:00 1013.90 373.52 335600
511TOPOŁA ALEKSANDER 8 <10> 606 C 11:03:12 1013.87 373.40 337820
512TEISTER GRZEGORZ 1 <16> 522 M 11:02:19 1013.85 373.27 336920
513SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <12> 566 - 11:00:16 1013.73 373.15 334800
514RAKOCZ JAN 1 20- 3- 3 M 11:01:42 1013.60 373.03 336210
515WOJCIK FABIAN 2 <14> 523 C 11:02:23 1013.44 372.90 336850
516WITTKE ZYGMUNT 2 < 5> 529 C 11:00:15 1013.29 372.78 334640
517SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <12> 540 - 10:58:01 1012.88 372.66 332240
518SZEGA MARIAN 1 < 6> 530 S 11:03:05 1012.81 372.54 337350
519TEAM KOZIK-NOWAK 8 15- 1- 1 S 11:01:00 1012.54 372.41 335150
520MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 4> 813 S 11:03:16 1012.31 372.29 337370
521MATURA EUGENIUSZ 6 < 8> 536 S 11:04:08 1012.29 372.17 338240
522TEISTER GRZEGORZ 1 <17> 544 M 11:02:51 1012.23 372.04 336920
523WOJCIK FABIAN 2 <15> 532 - 11:02:49 1012.12 371.92 336850
524WODOK STEFAN 1 < 3> 570 S 11:01:30 1012.04 371.80 335490
525OKOŃ SYLWESTER 7 < 7> 537 C 11:01:28 1011.75 371.67 335360
526KLIMCZAK ADAM 6 <18> 598 M 11:08:46 1011.52 371.55 342670
527STEPIEN ZBIGNIEW 6 < 4>---- M 11:04:54 1011.41 371.43 338720
528AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 6> 534 - 11:03:07 1011.39 371.31 336910
529WITTKE ZYGMUNT 2 < 6> 727 M 11:00:56 1011.20 371.18 334640
530SZEGA MARIAN 1 < 7> 581 - 11:03:39 1011.09 371.06 337350
531MRÓZ HENRYK 4 < 4> 564 M 10:59:08 1011.08 370.94 332780
532WOJCIK FABIAN 2 <16> 586 M 11:03:13 1010.90 370.81 336850
533SPALLEK GERARD 7 < 5> 634 S 11:04:49 1010.88 370.69 338460
534AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 7> 656 C 11:03:21 1010.68 370.57 336910
535GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 <14> 780 C 11:01:07 1010.64 370.44 334640
536MATURA EUGENIUSZ 6 < 9> 580 - 11:04:45 1010.43 370.32 338240
537OKOŃ SYLWESTER 7 < 8> 615 M 11:02:04 1009.92 370.20 335360
538PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 7> 546 - 11:02:32 1009.73 370.08 335770
539DUBIELSKI ROBERT 2 < 8> 744 S 11:02:03 1009.70 369.95 335270
540SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <13> 545 - 10:59:04 1009.64 369.83 332240
541MŁOCEK ZYGMUNT 6 10- 1- 1 S 11:08:18 1009.55 369.71 341530
542ROLA ANDRZEJ 6 < 7> 568 S 11:03:37 1009.51 369.58 336790
543GONSIOR PIOTR 7 <17> 709 S 11:02:35 1009.43 369.46 335720
544TEISTER GRZEGORZ 1 <18> 549 - 11:03:47 1009.40 369.34 336920
545SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <14> 562 - 10:59:09 1009.39 369.21 332240
546PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 8> 575 S 11:02:39 1009.38 369.09 335770
547PYKA JÓZEF 8 < 8> 577 M 11:01:05 1009.35 368.97 334180
548PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 < 4>---- S 11:06:33 1009.21 368.85 339650
549TEISTER GRZEGORZ 1 <19> 579 M 11:03:51 1009.20 368.72 336920
550FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <38> 584 - 11:04:21 1009.18 368.60 337420
551JASKULSKI BOGDAN 5 < 7> 636 M 11:06:38 1009.11 368.48 339700
552GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 3> 569 - 11:03:49 1008.91 368.35 336790
553ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 <12>---- M 11:09:26 1008.89 368.23 342450
554SKUPIN JAN 6 <11> 573 - 11:04:51 1008.84 368.11 337810
555TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 8> 587 - 10:58:42 1008.73 367.98 331570
556BOCHYNEK MARCIN 7 <25> 652 - 10:56:57 1008.47 367.86 329720
557STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <16> 616 - 11:04:12 1008.08 367.74 336900
557KOBALCZYK MARIAN 2 < 4>---- C 11:02:35 1008.08 367.74 335270
559GRZYWOCZ STEFAN 7 < 5> 561 S 11:05:45 1008.04 367.49 338450
560GAJDOS JÓZEF 2 < 3> 565 M 11:01:49 1008.03 367.37 334480
561GRZYWOCZ STEFAN 7 < 6> 619 S 11:05:51 1007.74 367.25 338450
562SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <15> 612 S 10:59:47 1007.45 367.12 332240
563ZALEWSKI WINCENTY 8 <10> 681 - 11:03:06 1007.33 367.00 335540
564MRÓZ HENRYK 4 < 5> 649 S 11:00:26 1007.10 366.88 332780
565GAJDOS JÓZEF 2 < 4>---- C 11:02:12 1006.86 366.75 334480
566SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <13> 623 M 11:02:35 1006.66 366.63 334800
567BAŃSKI JERZY 4 < 4> 574 S 11:02:36 1006.37 366.51 334720
568ROLA ANDRZEJ 6 < 8> 593 - 11:04:42 1006.24 366.39 336790
569GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 4> 678 - 11:04:43 1006.19 366.26 336790
570WODOK STEFAN 1 < 4> 671 S 11:03:27 1006.12 366.14 335490
571ORLOF KRZYSZTOF 4 <12> 605 S 10:59:17 1006.06 366.02 331280
572BRALICH FRANCISZEK 6 < 9> 683 M 11:06:23 1005.85 365.89 338350
573SKUPIN JAN 6 <12> 643 - 11:05:52 1005.79 365.77 337810
574BAŃSKI JERZY 4 < 5> 597 M 11:02:48 1005.77 365.65 334720
575PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 9> 590 S 11:03:53 1005.65 365.52 335770
576LIGENSA JAROSŁAW 1 <14> 706 - 11:03:10 1005.47 365.40 334990
577PYKA JÓZEF 8 < 9> 618 C 11:02:22 1005.46 365.28 334180
578KRÓL JERZY 8 < 9> 630 - 11:05:43 1005.28 365.16 337490
579TEISTER GRZEGORZ 1 <20> 595 M 11:05:12 1005.13 365.03 336920
580MATURA EUGENIUSZ 6 <10> 604 - 11:06:31 1005.12 364.91 338240
581SZEGA MARIAN 1 < 8> 585 S 11:05:40 1005.01 364.79 337350
582LOEWE BARTŁOMIEJ 7 <10> 682 - 11:06:32 1004.95 364.66 338200
583WIECZOREK MAREK 7 < 7> 670 M 11:09:19 1004.90 364.54 340980
584FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <39> 595 M 11:05:47 1004.87 364.42 337420
585SZEGA MARIAN 1 < 9> 603 M 11:05:46 1004.72 364.29 337350
586WOJCIK FABIAN 2 <17> 715 - 11:05:17 1004.67 364.17 336850
587TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 9> 672 S 11:00:03 1004.61 364.05 331570
588RAK STEFAN 2 < 4> 621 C 11:03:26 1004.22 363.93 334840
589ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 24- 3- 2 - 11:05:33 1004.20 363.80 336960
590PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 <10> 594 - 11:04:25 1004.05 363.68 335770
591JASKÓŁA DARIUSZ 1 < 3>---- S 11:06:53 1003.97 363.56 338220
592ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 < 2> 802 M 11:05:38 1003.95 363.43 336960
593ROLA ANDRZEJ 6 < 9>---- - 11:05:30 1003.85 363.31 336790
594PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 <11> 708 M 11:04:30 1003.80 363.19 335770
595FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <40> 641 C 11:06:09 1003.78 363.06 337420
595TEISTER GRZEGORZ 1 <21> 599 - 11:05:39 1003.78 363.06 336920
597BAŃSKI JERZY 4 < 6> 625 C 11:03:28 1003.76 362.82 334720
598KLIMCZAK ADAM 6 <19> 617 S 11:11:25 1003.67 362.70 342670
599TEISTER GRZEGORZ 1 <22> 613 - 11:05:43 1003.58 362.57 336920
600SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 < 4> 638 M 11:02:58 1003.55 362.45 334150
601KOCUR ROMAN 8 < 8> 633 M 11:04:25 1003.54 362.33 335600
602PECYNA PAWEŁ 4 <10> 611 S 11:00:30 1003.33 362.20 331600
603SZEGA MARIAN 1 <10> 626 - 11:06:14 1003.32 362.08 337350
604MATURA EUGENIUSZ 6 <11> 674 - 11:07:16 1002.89 361.96 338240
605ORLOF KRZYSZTOF 4 <13> 607 - 11:00:21 1002.82 361.83 331280
606TOPOŁA ALEKSANDER 8 <11> 646 M 11:06:55 1002.68 361.71 337820
607ORLOF KRZYSZTOF 4 <14> 711 - 11:00:25 1002.61 361.59 331280
608MENDRYS ANDRZEJ 6 < 3> 710 S 11:12:23 1002.39 361.47 343200
609POTYKA BENJAMIN 8 < 3> 689 M 11:05:30 1002.32 361.34 336280
610SOCHA JAN 5 < 2> 645 S 11:08:06 1002.07 361.22 338800

KONIEC KONKURSU NA BAZIE 1:4

611PECYNA PAWEŁ 4 <11> 650 - 11:00:56 1002.01 361.10 331600
612SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <16> 631 - 11:01:35 1001.98 360.97 332240
613TEISTER GRZEGORZ 1 <23> 647 - 11:06:16 1001.94 360.85 336920
614BĄK PIOTR 5 < 7> 735 M 11:06:06 1001.93 360.73 336750
615OKOŃ SYLWESTER 7 < 9> 687 C 11:04:45 1001.82 360.60 335360
616STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <17> 629 - 11:06:19 1001.73 360.48 336900
617KLIMCZAK ADAM 6 <20> 786 S 11:12:07 1001.62 360.36 342670
618PYKA JÓZEF 8 <10> 639 - 11:03:39 1001.59 360.24 334180
619GRZYWOCZ STEFAN 7 < 7> 635 M 11:07:58 1001.43 360.11 338450
620BUZE BŁAŻEJ 4 <11> 739 M 11:00:29 1001.38 359.99 330940
621RAK STEFAN 2 < 5> 622 C 11:04:28 1001.12 359.87 334840
622RAK STEFAN 2 < 6> 628 S 11:04:31 1000.97 359.74 334840
623SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <14> 659 - 11:04:29 1000.95 359.62 334800
624KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 6> 642 M 11:08:17 1000.94 359.50 338600
625BAŃSKI JERZY 4 < 7> 673 - 11:04:26 1000.86 359.37 334720
626SZEGA MARIAN 1 <11> 627 M 11:07:07 1000.69 359.25 337350
627SZEGA MARIAN 1 <12> 761 M 11:07:12 1000.44 359.13 337350
628RAK STEFAN 2 < 7> 733 M 11:04:45 1000.27 359.01 334840
629STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <18> 667 - 11:06:51 1000.15 358.88 336900
630KRÓL JERZY 8 <10> 731 M 11:07:29 1000.02 358.76 337490
631SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <17> 669 M 11:02:16 999.92 358.64 332240
632RAKOCZ JAN 1 < 2> 763 S 11:06:15 999.88 358.51 336210
633KOCUR ROMAN 8 < 9> 640 M 11:05:39 999.85 358.39 335600
634SPALLEK GERARD 7 < 6>---- S 11:08:31 999.83 358.27 338460
635GRZYWOCZ STEFAN 7 < 8>---- M 11:08:31 999.80 358.14 338450
636JASKULSKI BOGDAN 5 < 8> 717 - 11:09:50 999.61 358.02 339700
637KAFKA JÓZEF 1 < 3> 749 M 11:06:35 999.34 357.90 336360
638SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 < 5>---- S 11:04:28 999.05 357.78 334150
639PYKA JÓZEF 8 <11> 729 - 11:04:30 999.04 357.65 334180
640KOCUR ROMAN 8 <10> 695 S 11:06:03 998.66 357.53 335600
641FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <41> 654 - 11:07:54 998.58 357.41 337420
642KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 7> 668 M 11:09:10 998.33 357.28 338600
643SKUPIN JAN 6 <13> 644 - 11:08:23 998.31 357.16 337810
644SKUPIN JAN 6 <14> 653 S 11:08:23 998.31 357.04 337810
645SOCHA JAN 5 < 3> 725 S 11:09:24 998.23 356.91 338800
646TOPOŁA ALEKSANDER 8 <12> 648 M 11:08:30 997.99 356.79 337820
647TEISTER GRZEGORZ 1 <24>---- M 11:07:42 997.69 356.67 336920
648TOPOŁA ALEKSANDER 8 <13> 707 C 11:08:37 997.65 356.55 337820
649MRÓZ HENRYK 4 < 6> 661 C 11:03:34 997.64 356.42 332780
650PECYNA PAWEŁ 4 <12> 696 S 11:02:27 997.44 356.30 331600
651LANGER PIOTR 1 < 6> 677 C 11:08:47 997.25 356.18 337850
652BOCHYNEK MARCIN 7 <26> 658 S 11:00:40 997.14 356.05 329720
653SKUPIN JAN 6 <15> 750 - 11:08:49 997.03 355.93 337810
654FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <42> 655 - 11:08:26 997.01 355.81 337420
655FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <43> 690 - 11:08:26 997.01 355.68 337420
656AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 8> 657 S 11:07:56 996.97 355.56 336910
657AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 9> 809 M 11:07:59 996.82 355.44 336910
658BOCHYNEK MARCIN 7 <27> 660 S 11:00:47 996.79 355.32 329720
659SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <15> 700 S 11:05:54 996.73 355.19 334800
660BOCHYNEK MARCIN 7 <28> 675 S 11:00:49 996.68 355.07 329720
661MRÓZ HENRYK 4 < 7> 664 M 11:03:57 996.50 354.95 332780
662JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 6> 679 M 11:09:58 996.45 354.82 338760
663FYDA ROMAN 8 17- 2- 2 C 11:07:59 996.23 354.70 336710
664MRÓZ HENRYK 4 < 8>---- S 11:04:05 996.10 354.58 332780
665GÓRNY KRZYSZTOF 7 < 6>---- C 11:11:18 995.84 354.45 339880
666FYDA ROMAN 8 < 2>---- C 11:08:09 995.74 354.33 336710
667STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <19> 807 S 11:08:21 995.71 354.21 336900
668KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 8> 688 - 11:10:06 995.59 354.09 338600
669SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <18> 694 S 11:03:45 995.48 353.96 332240
670WIECZOREK MAREK 7 < 8> 684 M 11:12:36 995.27 353.84 340980
671WODOK STEFAN 1 < 5> 698 S 11:07:08 995.13 353.72 335490
672TANISTRA WŁADYSŁAW 4 <10> 759 M 11:03:19 994.76 353.59 331570
673BAŃSKI JERZY 4 < 8> 788 M 11:06:30 994.71 353.47 334720
674MATURA EUGENIUSZ 6 <12> 722 M 11:10:10 994.34 353.35 338240
675BOCHYNEK MARCIN 7 <29> 686 - 11:01:36 994.33 353.22 329720
676DUL JAN 1 <10> 775 M 11:09:08 994.21 353.10 337170
677LANGER PIOTR 1 < 7> 702 M 11:09:54 993.97 352.98 337850
678GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 5> 691 - 11:08:53 993.82 352.86 336790
679JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 7> 692 - 11:10:53 993.77 352.73 338760
680KWIATKOWSKI JERZY 6 < 5> 712 M 11:10:52 993.70 352.61 338720
681ZALEWSKI WINCENTY 8 <11>---- - 11:07:44 993.51 352.49 335540
682LOEWE BARTŁOMIEJ 7 <11>---- C 11:10:26 993.44 352.36 338200
683BRALICH FRANCISZEK 6 <10> 741 - 11:10:38 993.30 352.24 338350
684WIECZOREK MAREK 7 < 9> 805 S 11:13:17 993.29 352.12 340980
685PANIC JANUSZ 2 <26> 704 - 11:09:12 993.19 351.99 336890
686BOCHYNEK MARCIN 7 <30> 792 - 11:02:03 992.98 351.87 329720
687OKOŃ SYLWESTER 7 <10> 790 M 11:07:44 992.97 351.75 335360
688KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 9> 776 S 11:11:01 992.91 351.63 338600
689POTYKA BENJAMIN 8 < 4>---- M 11:08:55 992.22 351.50 336280
690FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <44> 693 - 11:10:08 992.02 351.38 337420
691GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 6> 730 - 11:09:32 991.92 351.26 336790
692JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 8> 728 M 11:11:32 991.88 351.13 338760
693FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <45> 714 - 11:10:12 991.83 351.01 337420
694SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <19> 697 - 11:04:59 991.81 350.89 332240
695KOCUR ROMAN 8 <11>---- S 11:08:26 991.63 350.76 335600
696PECYNA PAWEŁ 4 <13>---- - 11:04:25 991.58 350.64 331600
697SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <20> 713 - 11:05:08 991.37 350.52 332240
698WODOK STEFAN 1 < 6> 747 S 11:08:30 991.11 350.40 335490
699MORCINCZYK MARIAN 2 < 4> 736 M 11:07:34 990.89 350.27 334490
700SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <16> 703 M 11:08:00 990.53 350.15 334800
701WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 3>---- S 11:10:10 990.37 350.03 336890
702LANGER PIOTR 1 < 8> 716 M 11:11:09 990.33 349.90 337850
703SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <17> 753 - 11:08:05 990.29 349.78 334800
704WIECZOREK WACŁAW 2 < 2>---- M 11:07:46 990.27 349.66 334480
704PANIC JANUSZ 2 <27> 782 M 11:10:12 990.27 349.66 336890
706LIGENSA JAROSŁAW 1 <15> 718 M 11:08:18 990.22 349.41 334990
707TOPOŁA ALEKSANDER 8 <14> 724 M 11:11:13 990.05 349.29 337820
708PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 <12> 743 - 11:09:14 989.79 349.17 335770
709GONSIOR PIOTR 7 <18> 796 - 11:09:12 989.74 349.04 335720
710MENDRYS ANDRZEJ 6 < 4>---- S 11:16:48 989.62 348.92 343200
711ORLOF KRZYSZTOF 4 <15> 752 - 11:04:48 989.49 348.80 331280
712KWIATKOWSKI JERZY 6 < 6> 738 M 11:12:20 989.44 348.67 338720
713SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <21> 754 - 11:05:57 988.96 348.55 332240
714FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <46> 732 - 11:11:13 988.87 348.43 337420
715WOJCIK FABIAN 2 <18> 740 C 11:10:41 988.75 348.30 336850
716LANGER PIOTR 1 < 9> 719 S 11:12:04 987.67 348.18 337850
717JASKULSKI BOGDAN 5 < 9> 757 - 11:13:59 987.55 348.06 339700
718LIGENSA JAROSŁAW 1 <16>---- M 11:09:15 987.44 347.94 334990
719LANGER PIOTR 1 <10> 723 S 11:12:14 987.19 347.81 337850
720ROBAK JAN 1 < 2> 758 S 11:11:30 986.65 347.69 336940
721GABRYŚ JÓZEF 5 < 2>---- S 11:11:14 986.57 347.57 336650
722MATURA EUGENIUSZ 6 <13> 766 M 11:12:51 986.55 347.44 338240
723LANGER PIOTR 1 <11> 774 M 11:12:32 986.33 347.32 337850
724TOPOŁA ALEKSANDER 8 <15> 742 S 11:12:34 986.14 347.20 337820
725SOCHA JAN 5 < 4>---- S 11:13:37 985.98 347.07 338800
726SINKA ADAM 6 <13>---- S 11:16:40 985.87 346.95 341770
727WITTKE ZYGMUNT 2 < 7> 755 C 11:09:29 985.73 346.83 334640
728JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 9>---- M 11:13:40 985.72 346.71 338760
729PYKA JÓZEF 8 <12> 746 M 11:09:10 985.30 346.58 334180
730GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 7> 756 S 11:11:50 985.25 346.46 336790
731KRÓL JERZY 8 <11>---- - 11:12:37 985.04 346.34 337490
732FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <47> 737 - 11:12:34 984.98 346.21 337420
733RAK STEFAN 2 < 8> 734 S 11:10:02 984.73 346.09 334840
734RAK STEFAN 2 < 9>---- M 11:10:12 984.24 345.97 334840
735BĄK PIOTR 5 < 8> 771 S 11:12:11 984.12 345.84 336750
736MORCINCZYK MARIAN 2 < 5> 747 C 11:09:54 984.08 345.72 334490
737FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <48> 806 - 11:12:54 984.02 345.60 337420
738KWIATKOWSKI JERZY 6 < 7> 768 M 11:14:16 983.89 345.48 338720
739BUZE BŁAŻEJ 4 <12> 792 S 11:06:23 983.82 345.35 330940
740WOJCIK FABIAN 2 <19> 785 M 11:12:26 983.70 345.23 336850
741BRALICH FRANCISZEK 6 <11>---- M 11:14:03 983.43 345.11 338350
742TOPOŁA ALEKSANDER 8 <16> 745 - 11:13:34 983.27 344.98 337820
743PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 <13> 751 - 11:11:31 983.17 344.86 335770
744DUBIELSKI ROBERT 2 < 9> 760 M 11:11:01 983.15 344.74 335270
745TOPOŁA ALEKSANDER 8 <17>---- C 11:13:39 983.04 344.61 337820
746PYKA JÓZEF 8 <13> 770 M 11:10:01 982.83 344.49 334180
747WODOK STEFAN 1 < 7>---- S 11:11:24 982.69 344.37 335490
747MORCINCZYK MARIAN 2 < 6> 800 C 11:10:23 982.69 344.37 334490
749KAFKA JÓZEF 1 < 4>---- M 11:12:18 982.65 344.12 336360
750SKUPIN JAN 6 <16>---- - 11:13:47 982.62 344.00 337810
751PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 <14> 772 - 11:11:44 982.55 343.88 335770
752ORLOF KRZYSZTOF 4 <16> 762 S 11:07:15 982.30 343.75 331280
753SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <18> 764 - 11:10:54 982.11 343.63 334800
754SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <22> 787 - 11:08:19 982.04 343.51 332240
755WITTKE ZYGMUNT 2 < 8>---- C 11:10:48 981.92 343.38 334640
756GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 8>---- S 11:13:03 981.75 343.26 336790
757JASKULSKI BOGDAN 5 <10> 777 - 11:16:02 981.70 343.14 339700
758ROBAK JAN 1 < 3>---- M 11:13:14 981.66 343.02 336940
759TANISTRA WŁADYSŁAW 4 <11> 779 - 11:07:50 981.46 342.89 331570
760DUBIELSKI ROBERT 2 <10>---- M 11:11:42 981.18 342.77 335270
761SZEGA MARIAN 1 <13>---- M 11:13:51 981.10 342.65 337350
762ORLOF KRZYSZTOF 4 <17>---- - 11:07:40 981.09 342.52 331280
763RAKOCZ JAN 1 < 3>---- S 11:12:43 981.01 342.40 336210
764SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <19> 773 - 11:11:19 980.91 342.28 334800
765KOTLARSKI RUDOLF 5 < 3>---- M 11:13:30 980.35 342.15 336750
766MATURA EUGENIUSZ 6 <14>---- M 11:15:05 980.17 342.03 338240
767TOKAREK EUGENIUSZ 4 < 3>---- M 11:07:38 980.12 341.91 330920
768KWIATKOWSKI JERZY 6 < 8> 801 S 11:15:39 979.95 341.79 338720
769SETNIK-GANS 2 < 2>---- C 11:11:33 979.92 341.66 334690
770PYKA JÓZEF 8 <14>---- S 11:11:02 979.90 341.54 334180
771BĄK PIOTR 5 < 9>---- S 11:13:42 979.78 341.42 336750
772PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 <15> 789 - 11:12:43 979.73 341.29 335770
773SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <20>---- - 11:11:45 979.66 341.17 334800
774LANGER PIOTR 1 <12> 799 C 11:15:03 979.13 341.05 337850
775DUL JAN 1 <11>---- S 11:14:24 979.01 340.92 337170
776KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 <10> 804 S 11:15:54 978.90 340.80 338600
777JASKULSKI BOGDAN 5 <11> 808 S 11:17:03 978.82 340.68 339700
778MACHO BRONISŁAW 1 < 2>---- S 11:13:41 978.43 340.56 336270
779TANISTRA WŁADYSŁAW 4 <12> 794 S 11:08:58 978.18 340.43 331570
780GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 <15> 781 M 11:12:12 977.91 340.31 334640
781GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 <16> 784 M 11:12:13 977.86 340.19 334640
782PANIC JANUSZ 2 <28> 783 - 11:14:33 977.77 340.06 336890
783PANIC JANUSZ 2 <29>---- - 11:14:37 977.58 339.94 336890
784GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 <17> 811 - 11:12:19 977.57 339.82 334640
785WOJCIK FABIAN 2 <20> 798 C 11:14:38 977.42 339.69 336850
786KLIMCZAK ADAM 6 <21> 797 S 11:20:36 977.38 339.57 342670
787SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <23>---- M 11:10:00 977.18 339.45 332240
788BAŃSKI JERZY 4 < 9>---- - 11:12:34 977.09 339.33 334720
789PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 <16> 803 M 11:13:42 976.93 339.20 335770
790OKOŃ SYLWESTER 7 <11> 795 M 11:13:20 976.78 339.08 335360
791LABUS JÓZEF 7 < 2>---- C 11:16:57 976.71 338.96 338870
792BUZE BŁAŻEJ 4 <13>---- - 11:08:54 976.51 338.83 330940
792BOCHYNEK MARCIN 7 <31>---- - 11:07:39 976.51 338.83 329720
794TANISTRA WŁADYSŁAW 4 <13>---- - 11:09:39 976.21 338.59 331570
795OKOŃ SYLWESTER 7 <12>---- M 11:13:33 976.16 338.46 335360
796GONSIOR PIOTR 7 <19> 810 S 11:13:58 976.02 338.34 335720
797KLIMCZAK ADAM 6 <22>---- - 11:21:07 975.94 338.22 342670
798WOJCIK FABIAN 2 <21>---- M 11:15:10 975.91 338.10 336850
799LANGER PIOTR 1 <13>---- C 11:16:28 975.13 337.97 337850
800MORCINCZYK MARIAN 2 < 7>---- - 11:13:02 975.09 337.85 334490
801KWIATKOWSKI JERZY 6 < 9>---- M 11:17:23 975.06 337.73 338720
802ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 < 3>---- M 11:15:48 974.44 337.60 336960
803PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 <17>---- M 11:14:37 974.33 337.48 335770
804KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 <11>---- - 11:17:33 974.25 337.36 338600
805WIECZOREK MAREK 7 <10>---- C 11:20:00 974.23 337.23 340980
806FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <49>---- - 11:16:22 974.17 337.11 337420
807STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <20>---- M 11:15:55 973.93 336.99 336900
808JASKULSKI BOGDAN 5 <12>---- M 11:18:49 973.86 336.87 339700
809AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 <10>---- C 11:15:58 973.82 336.74 336910
810GONSIOR PIOTR 7 <20> 812 - 11:14:45 973.81 336.62 335720
811GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 <18>---- C 11:13:42 973.64 336.50 334640
812GONSIOR PIOTR 7 <21>---- - 11:14:53 973.43 336.37 335720
813MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 5>---- M 11:16:38 973.28 336.25 337370

KONIEC KONKURSU

814GRZYWOCZ STEFAN 7 < 9>---- C 11:17:45 973.26 338450
815SZEGA MARIAN 1 <14>---- - 11:16:40 973.12 337350
816BOCHYNEK MARCIN 7 <32>---- - 11:08:50 973.10 329720
816KWIATKOWSKI JERZY 6 <10>---- S 11:18:05 973.10 338720
818MRÓZ HENRYK 4 < 9>---- M 11:12:00 973.04 332780
819JASKULSKI BOGDAN 5 <13>---- - 11:19:07 973.03 339700
820LANGER PIOTR 1 <14>---- C 11:17:18 972.79 337850
821LANGER PIOTR 1 <15>---- S 11:17:21 972.65 337850
822WODOK STEFAN 1 < 8>---- S 11:14:56 972.62 335490
823PECYNA PAWEŁ 4 <14>---- - 11:10:57 972.58 331600
824KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 <12>---- S 11:18:09 972.57 338600
825KLIMCZAK ADAM 6 <23>---- M 11:22:28 972.21 342670
826BOCHYNEK MARCIN 7 <33>---- - 11:09:15 971.91 329720
827SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 < 6>---- M 11:13:51 971.79 334150
828MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 6>---- M 11:17:10 971.78 337370
829PECYNA PAWEŁ 4 <15>---- M 11:11:16 971.67 331600
830SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <24>---- - 11:11:56 971.65 332240

Klasyfikacja hodowców po 12 locie

POZ NAZWISKO i IMIĘ ODLEGŁ.WŁ.POZ.POZ. KONKURSY PUNKTY Nr
HOD GOŁ.GOŁ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9101112RAZ Lot 12 RAZEM
1TOPOŁA ALEKSANDER 337820 35 26 621010101010 8 8 810 51010109 3914.5348385.85819
2GONSIOR PIOTR 335720 41 56 921010101010 8 8 810 51010109 4180.7048351.38705
3LIGENSA JAROSŁAW 334990 29 50 751010101010 8 8 810 51010109 4029.2947901.63101
4BOCHYNEK MARCIN 329720 60 34 41 810101010 8 8 810 51010107 4074.6647815.94724
5WOJCIK FABIAN 336850 51 8 191010101010 8 8 8 9 51010108 3766.1847247.32219
6GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 334640 30 91 1041010101010 8 8 810 51010109 4061.6546796.30205
7FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 337420 88 6 211010101010 8 8 810 31010107 4177.3946738.87505
8SINKA ADAM 341770 37 15 291010101010 8 8 810 5 9 8106 3300.8246516.56614
9STRZELECKI SEBASTIAN__ 336900 45 28 10510 9101010 8 8 810 51010108 4008.6346290.71163
10PYKA JÓZEF 334180 31 55 82 8101010 9 8 8 810 51010106 3917.1045447.72815
11SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 334800 51 76 1111010101010 7 8 810 51010108 3868.7845386.64225
12MATURA EUGENIUSZ 338240 43 108 18810101010 8 8 8 810 510 9106 3464.3945262.59610
13DUL JAN 337170 25 70 79 910101010 8 8 710 41010106 4018.7044525.11119
14BRALICH FRANCISZEK 338350 45 47 1981010101010 8 8 810 410 7105 2748.3544407.45602
15TEISTER GRZEGORZ 336920 39 60 64 810101010 8 8 810 41010106 4147.0044377.88166
16SAMBORSKI ANDRZEJ 338990 22 265 2931010101010 8 8 810 5 7 5101 1990.3544292.47716
17WITTKE ZYGMUNT 334640 20 192 310101010 910 8 8 810 5 8 8104 3015.2144269.87228
18PANIC JANUSZ 336890 49 2 31010101010 7 8 6 9 51010105 4225.1143523.38212
19BUZE BŁAŻEJ 330940 30 22 321010101010 8 8 410 41010104 4019.1943439.32402
20ORLOF KRZYSZTOF 331280 33 38 42 710101010 8 8 8 8 5 7 9100 3656.7643433.88428
21ZALEWSKI WINCENTY 335540 34 7 30 710101010 7 8 8 7 410 8 99 3328.1443347.55821
22JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 338760 30 81 103 9101010 8 8 8 810 5 7 6 99 2297.0843347.07709
23AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 336910 27 156 285 710101010 8 8 810 4 9 9103 3412.9642779.81801
24LANGER PIOTR 337850 21 74 851010101010 8 8 810 21010106 3814.1542520.20107
25KLIMCZAK ADAM 342670 34 17 3610 9101010 6 8 610 31010102 4108.0242295.94603
26WIECZOREK MAREK 340980 20 114 15210101010 7 8 8 8 8 41010103 3804.6942119.65722
27GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 336790 41 317 4721010 9 910 8 8 810 310 4 99 1465.1740871.14117
28SKUPIN JAN 337810 40 49 52 7 9 710 8 8 8 810 5 8 6 94 2390.9340319.86616
29BAŃSKI JERZY 334720 29 219 33310101010 8 8 8 8 7 310 6 98 2253.0539942.22401
30PECYNA PAWEŁ 331600 30 4 5710 6101010 8 8 5 9 21010 98 3974.8139850.43429
31KOCUR ROMAN 335600 19 5 89 8 210 910 8 8 7 8 21010 92 3985.5039633.57807
32JASKULSKI BOGDAN 339700 48 118 300 810101010 8 7 5 9 410 7 98 2624.1239497.28512
33PŁACZKOWSKI JÓZEF 335770 56 227 289 8 610 710 8 6 8 9 5 8 9 94 3330.0639023.57812
34LOEWE BARTŁOMIEJ 338200 28 10 12101010 910 4 4 610 3 9 8 93 3205.7438021.95711
35MUSIOŁ ŁUKASZ 337370 20 148 186 91010 9 9 8 5 8 9 310 5 95 1921.8437435.73519
36TANISTRA WŁADYSŁAW 331570 48 63 109 3101010 9 8 8 8 7 - 7 8 88 3103.9037175.26419
37KRAWCZYK KAZIMIERZ 338600 37 255 26910 5 910 7 8 8 710 210 7 93 2605.0537036.27515
38DUBIELSKI ROBERT 335270 20 1 14 5 9 9 910 5 8 8 7 2 710 89 3909.8636440.79202
39SIWIEC STANISŁA-DOROTA 332240 52 9 66 7 9 710 8 6 7 6 8 21010 90 3846.7535740.89430
40MAZUREK ANTONI 338870 20 16 40 3 6 81010 8 7 7 6 210 8 85 3229.8435726.93713
41ROLA ANDRZEJ 336790 26 11 15910 9 5 6 7 8 6 810 3 8 7 87 2774.5335090.92620
42ZYGMUNT ZBIGNIEW 342450 25 18 11610 4 91010 8 2 6 5 11010 85 3985.4933917.53168
43SZEGA MARIAN 337350 45 140 164 9 8 81010 6 7 -10 -10 9 87 3336.7132684.97112
44OKOŃ SYLWESTER 335360 24 133 202 6 8101010 5 - 6 4 4 710 80 3738.6331697.49715
45POTYKA BENJAMIN 336280 24 372 43510 710 6 4 7 5 8 5 5 5 4 76 1486.0731473.91814
46CZARNIK TADEUSZ 341580 1010101010 8 6 3 8 2 3 - 80 31200.74504
47MORCINCZYK MARIAN 334490 27 323 389 6 7 8 810 8 4 4 9 3 5 4 76 1420.6430276.69224
48PIOTROWSKI ANDRZEJ 339650 21 223 47310 5101010 6 4 4 7 2 9 4 81 1531.1030248.96522
49GRZYWOCZ STEFAN 338450 25 260 356 5 6 7 6 9 8 5 6 6 3 3 8 72 3016.0729660.92708
50CHRABKA JACEK 337680 6 9101010 5 3 610 - 6 - 75 29141.87701
51GÓRNY KRZYSZTOF 339880 16 126 193 91010 610 7 4 5 6 1 1 6 75 2374.2028779.27706
52KRÓL JERZY 337490 27 59 145 6 6101010 4 3 4 6 0 8 8 75 3194.9128377.59810
53ROBAK JAN 336940 12 395 720 9 7 9 3 8 8 7 5 2 5 1 3 67 1078.3727673.34161
54BĄK PIOTR 336750 26 429 43810 2 8 7 6 4 6 4 6 1 9 9 72 3325.8927310.21501
55KWIATKOWSKI JERZY 338720 24 110 22010 0 3 2 3 4 8 8 7 3 7 9 64 3330.6927127.73607
56RAK STEFAN 334840 23 413 459 8 5 8 8 7 8 4 6 4 1 2 9 70 3277.5526885.47213
57MRÓZ HENRYK 332780 18 83 292 4 1 8 7 4 8 7 5 4 2 5 8 63 3006.2426790.82410
58GABRYŚ JÓZEF 336650 12 78 721 9 510 810 4 2 3 8 2 8 2 71 774.2326171.38508
59JASKÓŁA DARIUSZ 338220 16 428 4541010 6 6 6 4 4 410 2 3 3 68 1127.5825459.01111
60FYDA ROMAN 336710 17 663 666 3 5 9 5 7 8 2 6 9 2 3 2 61 709.0325079.83804
61SPALLEK GERARD 338460 19 241 340 5 8 8 8 4 7 4 3 6 1 4 6 64 2301.8924737.28718
62MACHO BRONISŁAW 336270 22 414 778 4 4 8 5 6 6 2 5 9 1 9 2 61 725.8924323.00158
63ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 336960 24 589 592 7 8101010 3 4 2 5 - 7 2 68 701.0324162.76103
64TEAM KOZIK-NOWAK 335150 15 519 869 6 5 5 8 6 5 3 6 5 4 2 1 56 372.4123411.04809
65MENDRYS ANDRZEJ 343200 10 95 27610 5 6 7 3 6 3 5 5 2 4 4 60 1537.2523277.83611
66ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 330510 20 2711030 5 8 8 9 8 4 2 2 6 2 5 1 60 402.9222377.94414
67SETNIK-GANS 334690 12 474 76910 8 5 710 3 3 3 6 0 3 2 60 719.6121178.71214
68WODOK STEFAN 335490 12 318 506 2 0 4 6 3 5 3 5 3 4 4 7 46 2557.5820794.41150
69SKRZYPIEC FRANCISZEK 334150 17 199 437 7 6 7 7 2 6 4 2 4 - 4 5 54 1892.3219861.31215
70KOBALCZYK MARIAN 335270 17 226 234 7 6 7 6 8 4 2 2 3 0 7 4 56 1591.0019780.10206
71SZOŁTYSEK ZYGMUNT 337950 8 3 9 6 8 4 0 - 9 - 9 - 56 19118.10720
72SKLARCZYK PIOTR 339790 1010 7 9 6 6 3 2 2 0 - - 55 19013.15615
73STEPIEN ZBIGNIEW 338720 13 27 228 910 0 2 6 4 3 3 4 0 4 4 49 1614.9917725.24621
74TOKAREK EUGENIUSZ 330920 26 208 48010 4 4 9 2 3 3 5 2 0 4 2 48 752.5817144.62413
75ZEGNAŁEK JAROSŁAW 335060 25 899 975 6 6 7 6 2 3 3 4 5 1 3 0 46 16938.12220
76ŻOGAŁA STEFAN 335790 7 0 2 6 5 6 4 2 4 2 1 - 39 16570.07723
77WANDZIOCH ANDRZEJ 336890 10 84 97 9 310 4 4 1 1 1 4 2 5 3 47 1200.2716124.94167
78NOWROTEK STANISŁAW 339710 9 8 5 810 4 1 0 - - 3 - 48 15962.10613
79URBAŃCZYK MARIAN 330730 9 410 5 7 5 - - 7 - - - 47 15611.70415
80KOPIEC KRZYSZTOF 331730 31563 5 410 7 8 1 1 2 3 - 2 0 43 14290.35420
81GRABOWSKI TADEUSZ 335390 2414161541 7 7 5 5 6 5 - 3 2 - - 0 40 13442.41707
82SOCHA JAN 338800 33 491 610 4 0 3 1 1 3 0 4 4 4 3 4 31 1441.0613427.89523
83MAJEWSKI JERZY 338350 5 4 0 3 3 3 3 - 7 - 4 - 32 11879.62609
84WIECZOREK WACŁAW 334480 16 291 704 8 3 3 6 4 0 - 1 3 - 7 2 37 750.1211846.16217
85MATUSZCZYK ROMAN 334630 12 9451121 6 7 5 5 5 2 2 0 2 0 2 0 36 11656.12227
86STAŃCZYK STANISŁAW 336250 - 3 2 4 3 2 3 3 7 0 - - 27 11232.58223
87GAJDOS JÓZEF 334480 23 13 347 2 2 2 3 1 2 4 1 3 0 1 4 25 1562.34 9993.37204
88MATLA ADAM 331710 6 9 9 4 5 - - - - - - - 33 9014.84409
89STANKIEWICZ WIESŁAW 336900 7 2 9 1 4 1 0 0 3 0 2 - 29 8491.31162
90MAGNOR INGBERT 335040 13 935 978 3 2 4 3 2 3 0 1 2 2 0 0 22 8408.88712
91SYNOWIEC JAN 339030 8 - 2 2 4 3 - 1 5 0 0 - 25 8363.57617
92BYRCZ WŁADYSŁAW 337840 5 1 4 4 3 2 0 1 1 2 - - 23 8278.11152
93MYRCIK HENRYK 336060 51010 4 - - - - - - - - 29 8173.85714
94MŁOCEK ZYGMUNT 341530 10 5411060 9 0 3 2 1 2 1 1 1 2 0 1 23 369.71 7944.32612
95RAKOCZ JAN 336210 20 514 632 1 2 1 1 1 4 0 2 4 0 1 3 20 1073.94 7893.67160
96KOTLARSKI RUDOLF 336750 20 155 194 - 4 2 2 2 1 0 1 3 0 3 3 21 1171.72 7371.86513
97FERRA WACŁAW 330950 0 0 7 4 0 4 0 0 3 - 0 - 18 7172.90404
98DYKTA MARCELI 336190 22 8591002 1 1 5 4 0 3 0 1 0 0 3 0 18 6772.05155
99KAFKA JÓZEF 336360 20 343 458 4 - 2 3 1 2 0 0 0 - 4 4 20 1476.00 6707.36156
100KOKOT JOACHIM 335310 6 8 3 1 2 2 1 1 2 0 0 1 0 21 6340.85229
101STOLARCZYK ANDRZEJ 340180 5 0 4 2 2 3 0 - 1 - 2 - 19 5967.19525
102SKUPIN KAZIMIERZ 336830 7 2 3 3 - 0 1 1 4 - 0 - 21 5937.22817
103WYCIŚLIK ROMAN 340000 5 2 4 5 3 0 0 0 1 - - - 20 5737.04618
104LABUS JÓZEF 338870 15 430 791 1 1 2 1 5 2 - 0 0 - 0 2 14 722.32 5123.63710
105KLIMEK ANTONI 331520 41370 1 1 8 3 3 0 0 0 0 - 0 0 16 4679.27423
106SKUTNIK PIOTR 336610 5 2 - 1 2 3 - 0 - - - - 13 4007.81818
107KRZYSZ EDWARD 337420 3 1 3 1 - 1 1 0 - - - - 10 3175.86106
108MICHALIK GABRIEL 334070 1 1 2 2 1 1 1 0 0 0 0 - 9 3065.15208
109BRYCHCY ALOJZY 334980 1412641380 5 1 0 2 0 0 0 0 3 0 0 0 11 2904.69201
110NIEMIEC EDWARD 336690 0 1 1 2 1 2 0 - - - - - 7 2792.28811
111CZERWONKA BOGDAN 336470 4 3 1 0 3 - - - - - - - 11 2505.05802
112KOSTKA BOLESŁAW 336190 - 0 1 1 0 2 1 0 0 - - - 5 2292.00157
113MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 331790 7 2 1 1 2 0 1 0 0 0 - - 0 7 2222.55425
114GOŁĘBICKI ANDRZEJ 330710 1012261298 2 0 1 1 0 1 1 0 - - 0 0 6 2022.09405
115ULFIG HELMUT 338680 0 0 3 2 0 0 0 0 - 0 1 - 6 1921.52527
116DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 336820 812841330 3 1 1 0 1 0 0 - 0 0 1 0 7 1794.06154
117WIT JÓZEF 335540 1 0 0 1 3 - - - - - - - 5 1696.10218
118LECHOWICZ MAREK 337870 401018 1 0 - 0 0 0 0 1 0 1 0 0 3 1533.76517
119ZUBER PIOTR 337100 - 0 1 2 0 - - - - - - - 3 982.59532
120KUCHTA LEON 339210 2 0 0 1 0 0 - - - - - - 3 720.78606
121KOZIKOWSKI JÓZEF 330850 1 0 0 1 0 0 0 - 0 - - - 2 529.35407
122KOŁODZIEJ ZYGMUNT 339710 2 1 0 0 - - - - - - - - 3 512.26605
123PŁACZKOWSKI RAFAŁ 335930 101575 - 0 0 1 0 - 0 - 0 - 0 0 1 389.75813
124BISKUP ADRIAN 337880 0 0 0 0 0 0 0 0 1 - 0 - 1 345.74151
125KOWALCZYK ANDRZEJ 337270 2 - 0 0 0 - 0 - 0 - - - 2 265.34514
&l0(s10h(s3T(s12H RUA UNTAJA -4

Klasyfikacja hodowców po 12 locie

Lp. NAZWISKO i IMIĘ S. KONKURSY PUNKTY - "nr 2"
1 2 3 4 5 6 7 8 9101112RAZ Lot 12 RAZEM
1FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 7 810 910 8 9 7 8 3 8 8 95 3126.4041239.71
2LIGENSA JAROSŁAW 1 7 810 7 9 6 7 7 6 7 9 5 88 1986.0039091.40
3GONSIOR PIOTR 7 5 9 9 7 7 8 7 8 7 5 4 8 84 3232.1338201.08
4TOPOŁA ALEKSANDER 8 810 8 8 9 6 7 6 8 7 6 3 86 1168.9238120.27
5BOCHYNEK MARCIN 7 3 7 8 6 8 6 8 6 8 8 5 4 77 1608.1236215.73
6WOJCIK FABIAN 210 9 8 8 8 7 6 6 6 5 6 5 84 1971.7435781.90
7SINKA ADAM 6 6 7 7 710 7 7 7 6 4 4 5 77 2083.3834522.84
8PYKA JÓZEF 8 5 8 8 7 6 7 4 5 6 6 9 6 77 2368.8133119.71
9STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 6 5 9 8 6 6 6 6 6 5 6 6 75 2440.4532801.45
10GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 7 6 8 8 6 3 6 8 6 5 5 8 76 3179.8432661.07
11SAMBORSKI ANDRZEJ 7 5 8 7 8 8 6 6 7 6 5 3 4 73 1534.0232571.34
12MATURA EUGENIUSZ 6 8 5 6 7 5 7 4 7 6 7 6 4 72 1576.3231932.43
13JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 3 9 8 7 6 8 7 7 2 6 3 1 67 419.3631523.35
14BRALICH FRANCISZEK 6 5 7 7 810 5 5 7 4 4 8 3 73 1206.6231241.01
15DUL JAN 1 3 6 6 5 5 6 7 7 6 4 7 7 69 2762.9331182.10
16ORLOF KRZYSZTOF 4 3 8 8 8 3 3 5 7 5 5 4 6 65 2442.0728317.12
17KOCUR ROMAN 8 4 0 5 5 8 6 9 5 5 2 6 6 61 2447.4927986.91
18WITTKE ZYGMUNT 2 5 6 9 5 6 3 7 6 5 5 3 4 64 1473.3627871.79
19KLIMCZAK ADAM 6 6 2 6 8 7 3 7 5 6 3 6 6 65 2375.0527556.01
20PANIC JANUSZ 2 7 4 5 6 8 4 6 3 5 5 4 7 64 2874.7326959.90
21SKUPIN JAN 6 2 3 5 7 2 8 7 6 4 5 4 3 56 1209.4126621.24
22GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 5 7 1 7 8 6 5 8 6 2 4 1 60 384.2826198.59
23ZALEWSKI WINCENTY 8 3 7 8 6 8 3 4 5 4 3 5 5 61 2033.7126125.32
24SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 4 6 8 7 9 2 6 4 4 3 6 4 63 1544.3425951.76
25AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 2 4 4 7 5 8 3 5 5 4 5 6 58 2281.2825817.02
26BUZE BŁAŻEJ 4 7 9 3 5 6 6 7 1 3 4 4 5 60 2089.1125489.53
27WIECZOREK MAREK 7 3 4 7 3 5 7 6 4 5 4 5 5 58 1943.7125424.68
28LOEWE BARTŁOMIEJ 7 6 7 5 4 7 4 4 3 7 3 4 4 58 1664.3424474.18
29TEISTER GRZEGORZ 1 3 7 9 4 5 5 4 3 5 3 4 8 60 3234.4224392.31
30BAŃSKI JERZY 4 8 5 6 7 6 6 6 5 1 2 4 3 59 1082.0323901.28
31LANGER PIOTR 1 5 3 8 6 6 5 6 6 3 2 5 1 56 409.6923384.17
32ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 5 1 6 6 8 7 2 5 3 1 4 5 53 1985.5022530.48
33TANISTRA WŁADYSŁAW 4 2 7 6 5 6 6 7 4 4 - 2 4 53 1541.0622512.90
34PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 3 1 6 4 6 6 3 4 1 6 4 4 48 1421.3921796.36
35CHRABKA JACEK 7 2 5 9 9 7 5 1 6 5 - 4 - 53 21343.72
36SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 0 3 3 7 4 3 5 4 3 2 8 6 48 2334.3720881.97
37JASKULSKI BOGDAN 5 6 6 5 4 9 4 3 3 4 2 3 3 52 1155.1520163.54
38POTYKA BENJAMIN 8 4 3 5 2 3 4 4 7 3 5 3 0 43 19816.55
39MAZUREK ANTONI 7 1 2 5 3 6 7 4 1 4 2 5 5 45 2016.9819572.63
40PECYNA PAWEŁ 4 3 1 7 7 4 4 5 2 2 1 5 6 47 2268.8019514.88
41ROLA ANDRZEJ 6 6 4 2 3 4 1 2 6 5 3 5 6 47 2316.3519063.34
42CZARNIK TADEUSZ 5 6 6 5 4 5 7 3 3 2 1 2 - 44 17461.68
43MUSIOŁ ŁUKASZ 5 4 6 5 1 4 2 3 5 1 2 7 3 43 1126.7816943.62
44GRZYWOCZ STEFAN 7 1 4 4 4 3 6 3 2 4 2 1 5 39 1813.5516528.95
45TEAM KOZIK-NOWAK 8 1 1 4 5 5 4 1 5 4 4 1 1 36 351.1716507.91
46KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 5 2 5 6 3 7 3 1 4 0 3 3 42 1158.2616401.55
47JASKÓŁA DARIUSZ 1 7 7 3 2 6 4 3 1 6 1 1 3 44 1067.2715852.20
48OKOŃ SYLWESTER 7 4 5 6 8 4 0 - 2 2 3 3 4 41 1480.2515454.23
49ROBAK JAN 1 3 3 3 1 5 5 4 3 1 4 1 1 34 371.5015418.84
50GÓRNY KRZYSZTOF 7 3 4 7 1 4 5 4 3 4 0 1 2 38 756.7715391.58
51DUBIELSKI ROBERT 2 2 0 4 3 7 2 4 4 2 1 2 4 35 1535.9915264.46
52KWIATKOWSKI JERZY 6 6 0 2 0 1 4 4 5 4 2 4 3 35 1157.4415134.98
53SZEGA MARIAN 1 3 4 4 4 8 3 2 - 6 - 2 5 41 1821.5715104.79
54KRÓL JERZY 8 2 4 8 4 5 1 3 2 3 0 4 4 40 1557.6314940.50
55MRÓZ HENRYK 4 1 0 1 3 2 5 6 2 2 2 2 4 30 1510.9014533.54
56MACHO BRONISŁAW 1 2 1 5 4 3 5 1 4 3 1 3 0 32 13821.10
57FYDA ROMAN 8 2 2 1 1 3 5 1 5 7 2 1 0 30 13820.64
58MORCINCZYK MARIAN 2 4 3 4 4 6 4 2 2 2 1 2 1 35 361.6613763.47
59SPALLEK GERARD 7 2 3 4 3 3 5 2 2 2 1 1 4 32 1484.0113295.66
60PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 5 2 6 4 1 2 3 1 5 2 1 3 35 1101.2013166.85
61BĄK PIOTR 5 4 0 4 4 4 4 2 2 4 0 2 3 33 1078.2612918.63
62WODOK STEFAN 1 0 0 1 3 1 3 2 5 3 3 2 3 26 1077.2812889.36
63GABRYŚ JÓZEF 5 3 3 3 4 4 3 2 2 1 2 2 1 30 423.4612300.09
64RAK STEFAN 2 4 0 3 3 3 4 3 2 3 1 1 3 30 1069.4112190.96
65ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 3 3 4 2 5 3 2 2 2 - 4 0 30 11233.54
66ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 2 5 2 4 3 3 0 2 2 1 4 1 29 391.8211116.92
67MENDRYS ANDRZEJ 6 5 1 3 4 2 2 1 4 3 0 1 3 29 1148.2611098.22
68STEPIEN ZBIGNIEW 6 2 3 0 1 2 3 3 3 3 0 3 3 26 1221.8611061.87
69SETNIK-GANS 2 3 3 3 2 5 1 2 2 6 0 1 1 29 358.5510843.34
70ŻOGAŁA STEFAN 7 3 0 2 6 4 3 3 1 0 2 0 - 24 10740.87
71SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 2 0 4 3 6 2 0 - 6 - 4 - 27 10050.95
72SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 2 2 2 3 0 2 4 2 2 - 2 3 24 1126.62 9793.94
73KOBALCZYK MARIAN 2 4 2 4 2 2 2 1 0 3 0 5 3 28 1141.87 9555.38
74WANDZIOCH ANDRZEJ 1 5 2 5 3 0 1 0 1 0 2 2 2 23 842.83 8297.58
75TOKAREK EUGENIUSZ 4 3 1 1 5 1 2 1 3 2 0 1 1 21 402.15 8175.80
76ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 3 1 4 3 1 3 1 0 3 1 1 0 21 7926.29
77NOWROTEK STANISŁAW 6 3 3 3 3 5 2 1 0 - - 2 - 22 7695.12
78SKLARCZYK PIOTR 6 5 6 1 4 2 3 1 0 0 0 - - 22 7201.34
79MATUSZCZYK ROMAN 2 3 5 4 3 2 1 1 0 2 0 2 0 23 7122.67
80STAŃCZYK STANISŁAW 2 - 1 2 2 3 1 2 2 3 0 - - 16 6674.53
81KOPIEC KRZYSZTOF 4 3 2 4 4 2 0 1 1 3 - 0 0 20 6630.12
82MAJEWSKI JERZY 6 2 2 0 2 2 2 0 - 3 - 4 - 17 6051.62
83SOCHA JAN 5 1 0 1 0 0 2 0 1 2 3 1 1 12 336.25 5986.71
84MYRCIK HENRYK 7 1 7 8 3 - - - - - - - - 19 5493.57
85FERRA WACŁAW 4 0 0 4 2 0 4 0 0 3 - 0 - 13 5294.84
86GAJDOS JÓZEF 2 2 2 0 1 0 1 3 1 0 0 0 3 13 1157.11 5248.89
87WIECZOREK WACŁAW 2 1 0 2 3 2 0 - 0 1 - 4 1 14 388.55 4877.58
88MATLA ADAM 4 1 2 4 2 5 - - - - - - - 14 4341.08
89GRABOWSKI TADEUSZ 7 3 3 1 1 4 2 - 0 0 - - 0 14 4314.00
90URBAŃCZYK MARIAN 4 1 1 2 1 2 2 - - 2 - - - 11 4136.29
91STANKIEWICZ WIESŁAW 1 2 2 4 0 0 1 0 0 3 0 1 - 13 4029.05
92SYNOWIEC JAN 6 4 - 1 0 1 1 - 1 4 0 0 - 12 3989.98
93DYKTA MARCELI 1 0 0 3 3 0 2 0 0 0 0 2 0 10 3800.31
94BYRCZ WŁADYSŁAW 1 2 0 3 1 2 1 0 1 1 0 - - 11 3688.04
95KOKOT JOACHIM 2 1 0 0 2 0 1 1 2 0 0 0 0 7 3316.95
96MŁOCEK ZYGMUNT 6 3 0 0 1 1 2 0 1 0 0 0 1 9 347.56 3288.17
97LABUS JÓZEF 7 0 1 1 0 3 2 - 0 0 - 0 1 8 365.76 3146.46
98MAGNOR INGBERT 7 2 1 2 1 0 1 0 0 0 1 0 0 8 2838.10
99KOTLARSKI RUDOLF 5 - 0 1 1 1 1 0 0 0 0 0 1 5 410.84 1984.25
100KAFKA JÓZEF 1 2 - 0 0 0 1 0 0 0 - 1 2 6 741.19 1972.35
101NIEMIEC EDWARD 8 0 1 0 2 1 1 0 - - - - - 5 1909.47
102KRZYSZ EDWARD 1 2 1 0 0 - 1 1 0 - - - - 5 1864.18
103WYCIŚLIK ROMAN 6 1 0 2 2 0 0 0 0 1 - - - 6 1802.73
104KLIMEK ANTONI 4 1 0 3 0 2 0 0 0 0 - 0 0 6 1704.24
105MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 2 0 1 2 0 0 0 0 0 - - 0 5 1405.68
106SKUTNIK PIOTR 8 5 0 - 0 1 0 - 0 - - - - 6 1066.91
107ULFIG HELMUT 5 0 0 1 1 0 0 0 0 - 0 1 - 3 1004.77
108SKUPIN KAZIMIERZ 8 2 0 0 0 - 0 0 1 0 - 0 - 3 902.64
109WIT JÓZEF 2 0 0 0 1 1 - - - - - - - 2 815.92
110STOLARCZYK ANDRZEJ 5 0 0 0 1 1 0 0 - 0 - 0 - 2 763.05
111CZERWONKA BOGDAN 8 0 0 0 0 2 - - - - - - - 2 748.28
112RAKOCZ JAN 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2 747.55
113LECHOWICZ MAREK 5 1 0 - 0 0 0 0 1 0 0 0 0 2 742.00
114DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 1 1 1 1 0 0 0 0 - 0 0 0 0 3 728.01
115BRYCHCY ALOJZY 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 596.65
116PŁACZKOWSKI RAFAŁ 8 - 0 0 1 0 - 0 - 0 - 0 0 1 367.75
117KUCHTA LEON 6 2 0 0 0 0 0 - - - - - - 2 330.17
118MICHALIK GABRIEL 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 - 1 255.81
119KOŁODZIEJ ZYGMUNT 6 0 1 0 0 - - - - - - - - 1 200.24
120GOŁĘBICKI ANDRZEJ 4 1 0 0 0 0 0 0 0 - - 0 0 1 137.18
121KOZIKOWSKI JÓZEF 4 1 0 0 0 0 0 0 - 0 - - - 1 134.67
H(10h(s3T RUA UNTAJA -5
KLASYFIKACJA NJLPSYC LTN P LCI n 1

Klasyfikacja lotników po 12 locie

Lp.NAZWISKO IMIĘ HODOWCYS.KONKPUNKTY-2 KONK-KM
1 WOJCIK FABIAN 2 0 12 5563.15 4632.41
2 BOCHYNEK MARCIN 7 1 12 5508.17 4543.07
3 GONSIOR PIOTR 7 1 11 5378.84 4490.57
4 DUL JAN 1 0 11 5283.61 4509.80
5 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 11 5205.80 4513.84
6 SINKA ADAM 6 0 11 5194.40 4345.87
7 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 10 5084.92 4316.83
8 MATURA EUGENIUSZ 6 1 11 5053.11 4409.49
9 GONSIOR PIOTR 7 0 11 5036.53 4277.99
10 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 11 5003.05 4294.50
11 BUZE BŁAŻEJ 4 0 10 4948.29 4094.31
12 LIGENSA JAROSŁAW 1 0 10 4920.99 4152.36
13 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 11 4914.87 4301.18
14 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 10 4810.59 4064.62
15 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 10 4797.75 3961.77
16 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 11 4797.35 4093.47
17 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 0 10 4796.73 4188.77
18 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 0 11 4795.37 3912.01
19 PYKA JÓZEF 8 0 11 4774.38 4054.55
20 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 0 10 4731.38 3975.83
21 ORLOF KRZYSZTOF 4 0 10 4713.68 3906.92
22 WITTKE ZYGMUNT 2 1 10 4686.00 3940.04
23 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 10 4659.19 3963.36
24 BRALICH FRANCISZEK 6 0 10 4652.70 4183.52
25 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 11 4631.69 3895.23
26 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 0 10 4599.13 3954.15
27 GONSIOR PIOTR 7 1 10 4584.24 3734.61
28 BOCHYNEK MARCIN 7 1 9 4552.37 3766.83
29 GONSIOR PIOTR 7 0 10 4535.24 3752.70
30 PYKA JÓZEF 8 0 9 4522.85 3909.03
31 ZALEWSKI WINCENTY 8 0 10 4494.84 3716.24
32 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 0 9 4482.58 3736.51
33 ZALEWSKI WINCENTY 8 1 11 4475.68 3874.98
34 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 10 4470.93 3966.71
35 MATURA EUGENIUSZ 6 0 10 4443.88 3761.22
36 PYKA JÓZEF 8 0 10 4433.42 3909.26
37 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 10 4421.83 3753.36
38 JASKULSKI BOGDAN 5 1 10 4410.33 3794.64
39 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 9 4384.65 3838.20
40 PYKA JÓZEF 8 0 10 4381.13 3720.37
41 SKUPIN JAN 6 0 9 4361.21 3773.46
42 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 10 4348.76 3755.65
43 LIGENSA JAROSŁAW 1 0 10 4329.09 3730.06
44 WIECZOREK MAREK 7 1 9 4309.39 3847.03
45 GONSIOR PIOTR 7 0 10 4303.69 3540.12
46 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 10 4295.55 3538.58
47 LIGENSA JAROSŁAW 1 0 10 4284.11 3533.99
48 WOJCIK FABIAN 2 0 10 4283.16 3553.10
49 ORLOF KRZYSZTOF 4 0 9 4254.27 3784.46
50 MATURA EUGENIUSZ 6 1 9 4224.59 3612.04
51 BRALICH FRANCISZEK 6 0 9 4219.09 3738.62
52 BOCHYNEK MARCIN 7 0 9 4213.12 3553.91
53 WOJCIK FABIAN 2 1 9 4193.72 3728.85
54 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 0 9 4168.37 3752.98
55 SINKA ADAM 6 0 8 4167.51 3572.82
56 MATURA EUGENIUSZ 6 0 9 4166.05 3631.28
57 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 9 4163.93 3417.83
58 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 8 4159.40 3601.64
59 KLIMCZAK ADAM 6 1 9 4156.96 3514.73
60 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 10 4150.21 3557.81
61 ZALEWSKI WINCENTY 8 1 9 4138.89 3417.44
62 ORLOF KRZYSZTOF 4 0 8 4125.53 3434.00
63 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 0 10 4113.93 3530.77
64 WOJCIK FABIAN 2 1 10 4089.99 3344.04
65 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 0 8 4080.64 3508.83
66 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 1 10 4073.96 3321.88
67 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 1 9 4070.19 3556.90
68 WOJCIK FABIAN 2 0 9 4063.97 3430.01
69 LANGER PIOTR 1 0 9 4059.04 3633.70
70 PANIC JANUSZ 2 0 9 4044.27 3558.86
71 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 0 8 4042.81 3514.50
72 GONSIOR PIOTR 7 0 10 4041.41 3520.81
73 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 10 4016.82 3349.40
74 LIGENSA JAROSŁAW 1 0 8 4013.91 3628.07
75 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 0 10 3998.76 3291.32
76 BOCHYNEK MARCIN 7 0 8 3996.27 3417.84
77 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 9 3987.51 3433.74
78 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 9 3964.28 3225.33
79 SINKA ADAM 6 0 9 3940.52 3472.29
80 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 10 3940.06 3353.41
81 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 9 3939.33 3223.30
82 BOCHYNEK MARCIN 7 1 9 3938.17 3150.80
83 WODOK STEFAN 1 0 8 3935.26 3632.02
84 BOCHYNEK MARCIN 7 1 8 3931.07 3374.73
85 BOCHYNEK MARCIN 7 0 9 3927.46 3363.72
86 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 9 3925.90 3316.25
87 LANGER PIOTR 1 0 9 3920.12 3370.18
88 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 1 8 3904.39 3583.43
89 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 0 8 3890.40 3597.69
90 SKUPIN JAN 6 0 8 3886.85 3503.29
91 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 1 10 3881.45 3323.40
92 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 9 3868.03 3225.33
93 SINKA ADAM 6 0 9 3866.46 3259.17
94 KOCUR ROMAN 8 1 8 3858.27 3207.71
95 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 0 8 3851.84 3404.29
96 ZALEWSKI WINCENTY 8 1 8 3847.68 3520.74
97 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 0 9 3841.28 3132.92
98 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 8 3840.13 3390.67
99 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 8 3821.89 3204.98
100 KLIMCZAK ADAM 6 0 9 3815.55 3413.05
101 GONSIOR PIOTR 7 0 9 3809.87 3185.09
102 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 9 3801.29 3223.30
103 GONSIOR PIOTR 7 1 8 3788.70 3226.84
104 BRALICH FRANCISZEK 6 0 8 3787.76 3249.04
105 DUL JAN 1 1 8 3777.35 3341.82
106 GRZYWOCZ STEFAN 7 1 8 3769.88 3506.43
107 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 8 3765.98 3181.27
108 PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 0 8 3764.81 3399.39
109 MAZUREK ANTONI 7 0 8 3763.81 3208.66
110 BOCHYNEK MARCIN 7 1 8 3750.70 3135.45
111 MATURA EUGENIUSZ 6 0 8 3745.99 3419.49
112 BOCHYNEK MARCIN 7 1 8 3738.92 3330.54
113 SINKA ADAM 6 0 9 3735.71 3259.17
114 LIGENSA JAROSŁAW 1 0 8 3702.73 3077.58
115 BAŃSKI JERZY 4 1 10 3696.59 3322.73
116 KLIMCZAK ADAM 6 0 8 3685.95 3333.09
117 CHRABKA JACEK 7 0 8 3676.59 3097.01
118 PANIC JANUSZ 2 0 9 3642.91 3007.57
119 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 9 3641.04 3011.98
120 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 9 3638.02 3302.97
121 PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 1 9 3637.64 3205.31
122 SKUPIN JAN 6 0 7 3634.65 3248.04
123 PANIC JANUSZ 2 0 8 3634.53 3221.97
124 DUL JAN 1 0 8 3630.58 3109.25
125 ZALEWSKI WINCENTY 8 0 8 3624.80 2873.21
126 BOCHYNEK MARCIN 7 1 8 3618.37 3014.73
127 SINKA ADAM 6 0 8 3612.55 3214.04
128 BAŃSKI JERZY 4 0 9 3611.67 3196.99
129 TEISTER GRZEGORZ 1 0 9 3611.12 3221.12
130 LIGENSA JAROSŁAW 1 0 8 3606.82 3077.58
131 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 1 8 3604.49 3101.79
132 SINKA ADAM 6 0 8 3593.05 2885.06
133 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 9 3585.12 2807.88
134 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 9 3584.34 2992.75
135 GONSIOR PIOTR 7 1 8 3580.42 2873.60
136 WOJCIK FABIAN 2 0 9 3579.05 3007.19
137 GONSIOR PIOTR 7 1 7 3576.75 3229.59
138 SINKA ADAM 6 1 8 3568.88 2917.40
139 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 0 8 3563.44 3083.75
140 BAŃSKI JERZY 4 0 8 3560.30 3075.98
141 BOCHYNEK MARCIN 7 1 8 3557.32 2922.53
142 POTYKA BENJAMIN 8 0 7 3551.33 3132.16
143 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 1 9 3545.09 3057.47
144 DUL JAN 1 0 7 3544.80 3004.65
145 TEISTER GRZEGORZ 1 0 9 3542.93 3007.57
146 SKUPIN JAN 6 0 7 3539.41 3291.94
147 PANIC JANUSZ 2 1 7 3538.13 3177.28
148 BOCHYNEK MARCIN 7 0 8 3537.80 2825.98
149 LANGER PIOTR 1 1 9 3534.03 3224.49
150 JASKÓŁA DARIUSZ 1 1 9 3532.89 3354.02
151 BRALICH FRANCISZEK 6 0 8 3532.75 3085.41
152 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 0 8 3527.89 3092.13
153 MATURA EUGENIUSZ 6 1 9 3526.28 3214.68
154 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 0 9 3521.79 2975.99
155 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 7 3515.53 3097.46
156 WIECZOREK MAREK 7 1 8 3511.46 3085.74
157 KRÓL JERZY 8 0 8 3495.61 3034.18
158 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 9 3488.00 2803.57
159 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 7 3483.87 3051.20
160 ROLA ANDRZEJ 6 1 7 3482.80 3177.65
161 BRALICH FRANCISZEK 6 1 8 3481.23 2895.14
162 JASKÓŁA DARIUSZ 1 1 8 3479.66 3167.41
163 POTYKA BENJAMIN 8 0 8 3479.35 3280.12
164 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 8 3471.86 2979.46
165 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 7 3463.99 2904.59
166 BUZE BŁAŻEJ 4 0 8 3454.60 2817.72
167 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 1 8 3449.35 3075.15
168 WIECZOREK MAREK 7 0 8 3431.90 3268.87
169 KOCUR ROMAN 8 1 8 3430.65 2873.13
170 BOCHYNEK MARCIN 7 0 7 3422.14 2773.53
171 MATURA EUGENIUSZ 6 1 8 3418.47 2991.10
172 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 0 7 3407.98 2962.14
173 KOCUR ROMAN 8 1 7 3400.47 2992.97
174 MATURA EUGENIUSZ 6 0 8 3394.97 3022.13
175 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 0 8 3382.79 2893.14
176 KOCUR ROMAN 8 0 7 3375.03 2873.46
177 BOCHYNEK MARCIN 7 1 8 3363.65 2808.15
178 DUL JAN 1 0 8 3358.98 2885.92
179 MACHO BRONISŁAW 1 0 7 3358.75 2879.83
180 ZALEWSKI WINCENTY 8 0 8 3358.52 2873.21
181 WITTKE ZYGMUNT 2 1 7 3347.71 2916.93
182 POTYKA BENJAMIN 8 1 7 3345.58 3020.79
183 ROLA ANDRZEJ 6 0 7 3344.48 2964.43
184 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 8 3343.34 3005.67
185 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 1 8 3341.40 2841.92
186 WOJCIK FABIAN 2 0 6 3328.58 3073.03
187 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 0 8 3321.76 2895.04
188 WITTKE ZYGMUNT 2 1 7 3304.42 2842.10
189 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 8 3301.77 2679.50
190 ORLOF KRZYSZTOF 4 0 8 3295.80 2815.32
191 GONSIOR PIOTR 7 0 8 3291.21 2873.60
192 BRALICH FRANCISZEK 6 0 8 3280.67 2890.17
193 BUZE BŁAŻEJ 4 1 8 3273.19 2922.00
194 BOCHYNEK MARCIN 7 1 7 3272.10 2641.90
195 ZALEWSKI WINCENTY 8 0 8 3269.99 2659.67
196 SINKA ADAM 6 1 8 3264.10 2917.40
197 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 7 3260.48 2722.89
198 SINKA ADAM 6 0 8 3256.61 2898.14
199 ROBAK JAN 1 1 7 3249.24 3030.07
200 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 1 7 3245.83 3025.70
201 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 7 3214.64 2901.51
202 BUZE BŁAŻEJ 4 0 8 3214.03 2623.15
203 DUBIELSKI ROBERT 2 0 8 3213.86 2871.45
204 ORLOF KRZYSZTOF 4 1 7 3212.66 2849.95
205 GONSIOR PIOTR 7 0 7 3206.33 2828.66
206 SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 0 7 3204.59 2825.74
207 BOCHYNEK MARCIN 7 1 7 3197.60 2597.71
208 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 8 3197.26 2670.51
209 BOCHYNEK MARCIN 7 0 6 3196.58 2621.65
210 ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 0 7 3192.09 2882.26
211 DUL JAN 1 1 8 3189.83 2672.58
212 MUSIOŁ ŁUKASZ 5 0 8 3185.06 2654.93
213 ZALEWSKI WINCENTY 8 1 7 3182.71 2733.67
214 TEISTER GRZEGORZ 1 1 7 3182.34 2901.65
215 MATURA EUGENIUSZ 6 0 6 3180.43 2912.32
216 SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 1 8 3174.74 2847.03
217 SKUPIN JAN 6 1 7 3174.28 2795.74
218 GONSIOR PIOTR 7 0 7 3169.98 2619.78
219 BOCHYNEK MARCIN 7 1 7 3168.04 2476.99
220 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 8 3166.85 2611.84
221 KOCUR ROMAN 8 1 8 3159.79 2597.51
222 PYKA JÓZEF 8 0 7 3153.64 2673.23
223 POTYKA BENJAMIN 8 0 7 3151.12 2813.16
224 SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 1 8 3140.85 2735.50
225 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 0 7 3137.07 2731.97
226 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 0 7 3135.39 2768.99
227 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 8 3124.18 2669.52
228 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 1 8 3120.40 2609.02
229 BRALICH FRANCISZEK 6 1 7 3117.40 2799.17
230 ZALEWSKI WINCENTY 8 1 7 3116.23 2639.67
231 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 8 3109.81 2658.47
232 DUL JAN 1 0 6 3106.26 2863.03
233 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 1 8 3105.45 2657.37
234 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 1 7 3093.75 2555.55
235 PECYNA PAWEŁ 4 0 8 3090.41 2628.22
236 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 8 3090.01 2611.84
237 MATURA EUGENIUSZ 6 1 8 3089.44 2763.56
238 BRALICH FRANCISZEK 6 0 8 3089.25 2473.73
239 WITTKE ZYGMUNT 2 0 6 3084.86 2653.16
240 GONSIOR PIOTR 7 0 6 3081.65 2705.52
241 SKUPIN JAN 6 1 8 3074.53 2779.47
242 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 0 7 3059.87 2607.93
243 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 1 5 3057.38 2724.24
244 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 8 3052.15 2466.15
245 GONSIOR PIOTR 7 0 8 3047.02 2453.36
246 SINKA ADAM 6 0 7 3042.41 2682.23
247 CHRABKA JACEK 7 0 7 3031.78 2697.21
248 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 0 7 3029.15 2567.13
249 BUZE BŁAŻEJ 4 1 7 3025.17 2505.94
250 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 0 6 3022.68 2652.86
251 MORCINCZYK MARIAN 2 1 7 3017.78 2726.70
252 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 7 3011.14 2441.21
253 ŻOGAŁA STEFAN 7 0 5 3008.35 2724.67
254 TEAM KOZIK-NOWAK 8 0 8 3006.24 2549.93
255 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 6 3005.29 2523.29
256 POTYKA BENJAMIN 8 1 7 3003.63 2682.43
257 PANIC JANUSZ 2 1 8 3002.40 2670.68
258 ORLOF KRZYSZTOF 4 0 7 3001.64 2704.26
259 FYDA ROMAN 8 0 6 3000.95 2543.56
260 BRALICH FRANCISZEK 6 0 8 2994.50 2681.95
261 KLIMCZAK ADAM 6 0 7 2991.45 2732.70
262 BUZE BŁAŻEJ 4 1 6 2990.54 2663.74
263 SPALLEK GERARD 7 0 7 2989.88 2658.29
264 PECYNA PAWEŁ 4 0 7 2988.51 2753.20
265 BUZE BŁAŻEJ 4 0 6 2986.46 2726.32
266 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 6 2986.17 2629.82
267 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 1 7 2985.13 2510.35
268 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 6 2984.80 2668.98
269 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 0 8 2973.70 2633.42
270 KOCUR ROMAN 8 0 5 2971.19 2705.89
271 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 1 7 2959.53 2464.69
272 LIGENSA JAROSŁAW 1 0 8 2956.79 2237.82
273 KWIATKOWSKI JERZY 6 0 7 2951.82 2680.99
274 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 6 2946.25 2762.72
275 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 6 2943.61 2645.52
276 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 7 2942.59 2463.60
277 TEISTER GRZEGORZ 1 0 6 2939.13 2647.53
278 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 0 7 2930.26 2347.51
279 BRALICH FRANCISZEK 6 0 7 2916.53 2476.30
280 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 0 6 2914.05 2623.38
281 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 7 2904.03 2531.26
282 BRALICH FRANCISZEK 6 0 7 2897.75 2445.27
283 WOJCIK FABIAN 2 0 6 2889.13 2565.13
284 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 7 2888.49 2550.49
285 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 8 2885.89 2563.84
286 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 0 7 2883.51 2346.45
287 KLIMCZAK ADAM 6 0 7 2880.49 2500.24
288 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 0 5 2878.04 2574.72
289 BĄK PIOTR 5 1 7 2877.52 2478.31
290 PYKA JÓZEF 8 0 8 2877.06 2440.49
291 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 6 2857.77 2666.61
292 LIGENSA JAROSŁAW 1 0 8 2856.89 2237.82
293 PECYNA PAWEŁ 4 0 6 2852.25 2470.34
294 BOCHYNEK MARCIN 7 0 6 2849.22 2520.20
295 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 1 7 2848.96 2505.67
296 GÓRNY KRZYSZTOF 7 0 6 2846.23 2473.96
297 WIECZOREK MAREK 7 0 6 2846.17 2586.91
298 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 7 2844.97 2337.14
299 GONSIOR PIOTR 7 1 7 2835.16 2305.99
300 BRALICH FRANCISZEK 6 1 7 2832.29 2590.95
301 MORCINCZYK MARIAN 2 1 7 2832.10 2462.53
302 GONSIOR PIOTR 7 1 7 2822.89 2537.88
303 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 7 2816.85 2545.94
304 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 7 2811.79 2531.26
305 PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 0 6 2810.95 2543.86
306 GONSIOR PIOTR 7 1 7 2809.74 2325.30
307 PYKA JÓZEF 8 0 6 2807.66 2465.98
308 CHRABKA JACEK 7 0 7 2801.11 2338.92
309 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 1 6 2799.17 2601.12
310 MUSIOŁ ŁUKASZ 5 1 6 2797.38 2401.95
311 TEISTER GRZEGORZ 1 1 6 2793.24 2545.53
312 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 1 6 2790.15 2551.11
313 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 0 7 2789.37 2521.74
314 MATURA EUGENIUSZ 6 0 6 2786.03 2571.85
315 GRZYWOCZ STEFAN 7 1 7 2777.43 2557.23
316 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 0 5 2775.46 2515.35
317 KWIATKOWSKI JERZY 6 0 7 2774.21 2472.67
318 TEISTER GRZEGORZ 1 0 6 2769.81 2564.73
319 BRALICH FRANCISZEK 6 0 7 2765.27 2445.27
320 SZEGA MARIAN 1 1 8 2764.63 2446.37
321 GÓRNY KRZYSZTOF 7 0 6 2763.77 2536.05
322 PYKA JÓZEF 8 0 7 2763.55 2421.00
323 TEAM KOZIK-NOWAK 8 1 6 2760.59 2539.41
324 CHRABKA JACEK 7 0 6 2757.04 2359.53
325 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 0 7 2754.83 2515.22
326 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 1 6 2753.32 2281.04
327 GONSIOR PIOTR 7 0 6 2749.84 2409.82
328 GONSIOR PIOTR 7 0 6 2742.15 2303.37
329 KLIMCZAK ADAM 6 1 6 2731.02 2467.47
330 SZEGA MARIAN 1 1 7 2730.05 2487.29
331 BOCHYNEK MARCIN 7 1 6 2729.57 2413.63
332 ORLOF KRZYSZTOF 4 0 7 2726.78 2299.19
333 ORLOF KRZYSZTOF 4 0 7 2725.11 2294.40
334 WIECZOREK MAREK 7 0 7 2721.70 2507.58
335 BRALICH FRANCISZEK 6 1 7 2718.47 2348.57
336 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 7 2717.75 2314.41
337 JASKULSKI BOGDAN 5 1 7 2717.32 2455.27
338 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 1 7 2716.88 2138.52
339 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 1 7 2713.69 2255.86
340 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 7 2706.10 2214.20
341 WITTKE ZYGMUNT 2 0 6 2704.06 2386.25
342 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 1 6 2702.54 2538.96
343 LANGER PIOTR 1 0 6 2701.24 2343.82
344 WOJCIK FABIAN 2 0 6 2696.63 2441.15
345 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 6 2695.78 2351.07
346 OKOŃ SYLWESTER 7 0 7 2692.00 2308.39
347 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 0 6 2682.93 2389.52
348 PANIC JANUSZ 2 0 6 2679.09 2434.76
349 GONSIOR PIOTR 7 0 6 2675.22 2182.85
350 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 0 4 2673.18 2381.60
351 DUBIELSKI ROBERT 2 0 6 2672.47 2346.58
352 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 6 2669.44 2355.94
353 ORLOF KRZYSZTOF 4 0 6 2663.65 2385.55
354 PANIC JANUSZ 2 1 8 2660.05 2252.56
355 MAZUREK ANTONI 7 0 7 2658.14 2284.85
356 WOJCIK FABIAN 2 1 7 2656.92 2105.29
357 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 1 6 2645.13 2262.58
358 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 7 2643.31 2132.24
359 TEISTER GRZEGORZ 1 0 7 2639.20 2105.86
360 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 0 6 2636.92 2406.67
361 BUZE BŁAŻEJ 4 1 7 2634.70 2273.05
362 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 1 6 2628.65 2343.53
363 SKUPIN JAN 6 1 5 2624.51 2504.78
364 MUSIOŁ ŁUKASZ 5 0 6 2623.97 2503.76
365 SINKA ADAM 6 0 6 2623.73 2108.08
366 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 0 7 2618.91 2109.07
367 WOJCIK FABIAN 2 1 7 2613.42 2270.10
368 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 7 2610.50 2132.24
369 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 7 2610.14 2128.73
370 SETNIK-GANS 2 0 6 2606.76 2299.36
371 BUZE BŁAŻEJ 4 0 7 2603.53 2273.05
372 BUZE BŁAŻEJ 4 1 7 2601.30 2296.89
373 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 7 2597.80 2226.15
374 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 1 6 2594.00 2292.47
375 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 6 2585.21 2213.07
376 KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 1 7 2580.86 2282.58
377 BOCHYNEK MARCIN 7 1 6 2579.78 2299.25
378 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 0 6 2578.86 2159.72
379 KOCUR ROMAN 8 1 6 2571.74 2323.39
380 BOCHYNEK MARCIN 7 1 6 2569.05 2147.27
381 PECYNA PAWEŁ 4 0 6 2567.43 2305.14
382 PANIC JANUSZ 2 0 7 2566.37 2270.39
383 KOCUR ROMAN 8 0 6 2566.34 2139.43
384 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 7 2566.11 2132.24
385 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 1 7 2555.67 2226.98
386 PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 1 7 2550.88 2333.81
387 TEISTER GRZEGORZ 1 0 6 2550.76 2191.16
388 WOJCIK FABIAN 2 0 5 2544.70 2294.22
389 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 0 6 2542.12 2097.62
390 KOCUR ROMAN 8 1 5 2541.54 2302.51
391 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 0 5 2531.96 2192.47
392 WIECZOREK MAREK 7 0 5 2530.17 2232.68
393 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 6 2528.58 2078.37
394 WOJCIK FABIAN 2 1 5 2527.40 2209.14
395 LIGENSA JAROSŁAW 1 0 6 2526.96 2167.02
396 BRALICH FRANCISZEK 6 0 7 2524.23 2135.38
397 SINKA ADAM 6 0 7 2519.69 2159.39
398 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 6 2516.94 2038.81
399 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 1 6 2509.79 2355.65
400 DUL JAN 1 0 5 2509.66 2311.08
401 MATURA EUGENIUSZ 6 1 7 2507.54 2134.53
402 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 1 6 2506.67 2197.84
403 MUSIOŁ ŁUKASZ 5 0 5 2505.81 2381.17
404 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 6 2505.12 2243.30
405 MAZUREK ANTONI 7 0 6 2497.38 2202.10
406 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 6 2491.05 2001.58
407 JASKULSKI BOGDAN 5 0 5 2489.53 2331.14
408 WOJCIK FABIAN 2 0 5 2485.62 2215.77
409 LIGENSA JAROSŁAW 1 0 5 2483.43 2395.18
410 KLIMCZAK ADAM 6 1 7 2483.39 2267.28
411 RAK STEFAN 2 1 6 2480.49 2324.75
412 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 5 2480.07 2290.84
413 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 1 7 2479.22 2110.17
414 ROLA ANDRZEJ 6 0 6 2478.55 2083.32
415 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 6 2473.23 2176.04
416 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 7 2469.20 2133.67
417 NOWROTEK STANISŁAW 6 1 6 2467.71 2328.45
418 KLIMCZAK ADAM 6 0 5 2467.53 2344.21
419 TEISTER GRZEGORZ 1 1 5 2463.89 2121.14
420 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 0 5 2463.80 2179.36
421 ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 1 5 2462.34 2206.53
422 PANIC JANUSZ 2 0 6 2462.06 2084.74
423 PECYNA PAWEŁ 4 0 6 2457.93 1950.64
424 BRALICH FRANCISZEK 6 0 6 2456.26 2155.90
425 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 0 6 2451.71 2133.77
426 BUZE BŁAŻEJ 4 1 6 2447.41 2155.84
427 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 1 6 2439.83 2130.72
428 MRÓZ HENRYK 4 1 5 2438.22 2291.44
429 ORLOF KRZYSZTOF 4 0 6 2437.83 2144.98
430 SINKA ADAM 6 1 7 2436.31 1951.27
431 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 1 6 2432.84 2073.70
432 LIGENSA JAROSŁAW 1 0 6 2423.53 1883.44
433 SKUPIN JAN 6 0 5 2423.44 2314.22
434 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 6 2422.94 2097.62
435 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 0 6 2420.21 2117.67
436 BAŃSKI JERZY 4 0 5 2419.24 2283.28
437 MACHO BRONISŁAW 1 0 6 2418.90 2206.59
438 GONSIOR PIOTR 7 1 6 2415.03 2071.48
439 TEISTER GRZEGORZ 1 1 5 2413.56 2227.81
440 SINKA ADAM 6 0 7 2412.40 1951.27
441 KWIATKOWSKI JERZY 6 1 4 2410.93 2175.23
442 FYDA ROMAN 8 0 6 2405.64 2077.98
443 TEISTER GRZEGORZ 1 0 6 2403.25 2001.69
444 PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 0 4 2398.63 2162.89
445 PECYNA PAWEŁ 4 0 6 2390.50 2115.51
446 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 1 6 2388.92 2200.21
447 MUSIOŁ ŁUKASZ 5 1 5 2385.06 2021.09
448 ROLA ANDRZEJ 6 0 7 2382.72 2017.88
449 WODOK STEFAN 1 1 5 2375.72 2188.91
450 SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 0 6 2373.58 2119.38
451 LIGENSA JAROSŁAW 1 0 7 2368.91 1902.83
452 ORLOF KRZYSZTOF 4 1 6 2368.46 2069.99
453 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 0 6 2365.85 2114.13
454 MATURA EUGENIUSZ 6 0 6 2365.67 2106.32
455 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 6 2364.75 2142.40
456 SINKA ADAM 6 1 6 2363.17 2030.74
457 BOCHYNEK MARCIN 7 1 6 2354.29 1939.25
458 PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 0 4 2353.36 2162.89
459 KOBALCZYK MARIAN 2 1 5 2343.13 2113.48
460 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 6 2338.18 1985.43
461 SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 1 6 2336.82 2075.80
462 BRALICH FRANCISZEK 6 0 6 2333.65 2218.44
463 ZALEWSKI WINCENTY 8 0 6 2333.28 1974.24
464 PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 0 6 2333.00 2140.43
465 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 6 2325.67 1794.42
466 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 6 2322.92 1933.73
467 SINKA ADAM 6 1 6 2321.87 1963.28
468 BĄK PIOTR 5 0 6 2321.22 2146.39
469 STAŃCZYK STANISŁAW 2 0 5 2319.05 2117.98
470 WODOK STEFAN 1 0 4 2318.00 2164.16
471 ZALEWSKI WINCENTY 8 0 6 2311.31 2090.59
472 BOCHYNEK MARCIN 7 1 4 2309.94 2138.03
473 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 6 2309.64 1941.94
474 SETNIK-GANS 2 1 6 2307.59 1964.39
475 LIGENSA JAROSŁAW 1 0 7 2305.67 1902.83
476 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 6 2303.85 2001.58
477 WITTKE ZYGMUNT 2 0 5 2303.14 2007.79
478 MRÓZ HENRYK 4 0 5 2302.02 1999.05
479 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 0 6 2300.82 1902.60
480 ORLOF KRZYSZTOF 4 0 6 2300.20 1963.12
481 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 0 6 2298.12 1988.09
482 WIECZOREK MAREK 7 0 4 2291.40 2181.31
483 KOCUR ROMAN 8 1 6 2291.19 2027.91
484 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 1 6 2289.73 1782.01
485 SINKA ADAM 6 0 6 2288.57 1817.62
486 KOBALCZYK MARIAN 2 0 6 2286.58 2026.03
487 JASKULSKI BOGDAN 5 0 6 2285.09 1994.33
488 WOJCIK FABIAN 2 0 7 2281.68 1915.37
489 TEISTER GRZEGORZ 1 0 6 2280.80 1977.61
490 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 0 6 2279.22 1996.67
491 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 6 2278.91 1796.25
492 JASKÓŁA DARIUSZ 1 1 6 2277.57 1990.23
493 FYDA ROMAN 8 1 5 2273.73 2119.49
494 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 7 2273.51 1920.32
495 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 5 2271.89 2119.72
496 KLIMCZAK ADAM 6 0 6 2271.13 2070.28
497 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 5 2266.38 2103.45
498 BAŃSKI JERZY 4 0 5 2265.68 2086.83
499 GAJDOS JÓZEF 2 1 5 2260.48 2104.64
500 ORLOF KRZYSZTOF 4 1 5 2258.91 1845.45
501 LIGENSA JAROSŁAW 1 0 6 2257.48 1713.53
502 CZARNIK TADEUSZ 5 1 4 2257.23 1992.39
503 ORLOF KRZYSZTOF 4 0 5 2254.11 1991.14
504 GONSIOR PIOTR 7 1 5 2253.19 1866.44
505 BRALICH FRANCISZEK 6 1 5 2253.08 1914.25
506 SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 1 4 2252.28 2151.79
507 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 1 5 2249.73 1992.87
508 MATURA EUGENIUSZ 6 0 6 2247.61 1835.41
509 PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 0 5 2247.16 2077.33
510 GONSIOR PIOTR 7 0 5 2244.24 1847.13
511 WOJCIK FABIAN 2 1 6 2231.96 1933.25
512 TEAM KOZIK-NOWAK 8 0 4 2230.34 2057.71
513 WOJCIK FABIAN 2 0 6 2230.04 1933.25
514 GONSIOR PIOTR 7 1 6 2229.74 1781.92
515 LANGER PIOTR 1 1 6 2227.35 2022.20
516 BAŃSKI JERZY 4 0 6 2224.76 1983.85
517 OKOŃ SYLWESTER 7 0 5 2223.31 1997.33
518 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 5 2219.87 2021.34
519 SZEGA MARIAN 1 0 6 2215.40 1795.84
520 DUBIELSKI ROBERT 2 0 5 2214.76 1992.15
521 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 0 4 2208.82 2066.40
522 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 1 6 2203.87 1966.86
523 KLIMCZAK ADAM 6 1 6 2201.98 1968.60
524 BRALICH FRANCISZEK 6 1 5 2196.61 1914.25
525 BRALICH FRANCISZEK 6 0 6 2195.90 1802.00
526 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 0 5 2195.40 2119.72
527 SPALLEK GERARD 7 0 5 2194.11 2001.46
528 PANIC JANUSZ 2 1 6 2193.86 1890.13
529 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 0 5 2193.19 2015.58
530 BOCHYNEK MARCIN 7 1 5 2192.31 1938.27
531 SZEGA MARIAN 1 0 5 2190.82 1957.88
532 SINKA ADAM 6 0 5 2188.56 1979.43
533 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 0 5 2187.24 1974.80
534 GONSIOR PIOTR 7 0 4 2181.14 1820.28
535 LIGENSA JAROSŁAW 1 0 6 2176.86 1781.41
536 KRÓL JERZY 8 0 6 2171.31 1893.55
537 MENDRYS ANDRZEJ 6 0 6 2170.16 1971.70
538 SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 1 5 2169.27 1962.22
539 MUSIOŁ ŁUKASZ 5 1 6 2168.52 1985.13
540 ORLOF KRZYSZTOF 4 1 5 2164.54 1928.35
541 DUL JAN 1 1 5 2162.33 1983.08
542 CHRABKA JACEK 7 0 5 2161.67 1876.25
543 BOCHYNEK MARCIN 7 1 6 2161.59 1745.60
544 SINKA ADAM 6 0 5 2161.31 1998.69
545 GRZYWOCZ STEFAN 7 1 4 2155.29 1983.83
546 WIECZOREK MAREK 7 1 5 2153.19 2038.27
547 GÓRNY KRZYSZTOF 7 1 5 2151.94 1825.12
548 MRÓZ HENRYK 4 1 5 2148.39 1785.26
549 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 1 6 2145.49 1801.14
550 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 6 2145.02 1728.59
551 CZARNIK TADEUSZ 5 1 4 2143.91 1974.72
552 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 0 5 2143.17 1862.57
553 GABRYŚ JÓZEF 5 1 6 2139.72 1786.49
554 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 6 2139.34 1917.77
555 KRÓL JERZY 8 1 6 2137.39 1796.67
556 LANGER PIOTR 1 0 4 2136.17 1996.30
557 MAZUREK ANTONI 7 0 4 2136.01 1966.50
558 MACHO BRONISŁAW 1 0 5 2135.31 1996.82
559 FYDA ROMAN 8 0 4 2135.27 1959.00
560 ORLOF KRZYSZTOF 4 0 5 2135.09 1782.32
561 ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 0 5 2133.25 2010.14
562 DUBIELSKI ROBERT 2 0 4 2132.25 1974.78
563 WIECZOREK MAREK 7 1 5 2130.42 1974.63
564 BOCHYNEK MARCIN 7 1 4 2129.99 1942.94
565 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 6 2128.65 1780.07
566 JASKULSKI BOGDAN 5 1 6 2125.38 1906.84
567 WOJCIK FABIAN 2 0 6 2125.33 1768.44
568 MAJEWSKI JERZY 6 1 5 2123.38 1919.22
569 OKOŃ SYLWESTER 7 0 5 2122.65 1851.71
570 BAŃSKI JERZY 4 1 6 2121.48 1774.87
571 KLIMCZAK ADAM 6 1 6 2119.11 1760.38
572 TEISTER GRZEGORZ 1 0 5 2117.80 1854.24
573 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 0 5 2113.30 1828.05
574 TEISTER GRZEGORZ 1 0 5 2107.04 1912.47
575 DUBIELSKI ROBERT 2 0 6 2106.16 1759.00
576 WOJCIK FABIAN 2 1 6 2101.94 1787.58
577 JASKULSKI BOGDAN 5 1 6 2098.01 1698.11
578 BUZE BŁAŻEJ 4 1 4 2097.51 1761.02
579 LANGER PIOTR 1 1 5 2095.72 1858.77
580 WODOK STEFAN 1 0 4 2094.65 1968.12
581 MUSIOŁ ŁUKASZ 5 1 4 2094.37 1981.08
582 OKOŃ SYLWESTER 7 0 6 2091.95 1784.48
583 POTYKA BENJAMIN 8 0 6 2088.60 1785.32
584 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 5 2087.06 1793.70
585 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 6 2084.35 1796.25
586 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 1 5 2084.07 1799.90
587 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 1 4 2083.45 1834.20
588 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 5 2081.77 1896.94
589 OKOŃ SYLWESTER 7 0 5 2080.73 1851.71
590 ORLOF KRZYSZTOF 4 1 5 2080.67 1826.27
591 WOJCIK FABIAN 2 0 6 2080.07 1787.58
592 ZALEWSKI WINCENTY 8 0 5 2079.26 1803.59
593 ZALEWSKI WINCENTY 8 1 6 2078.07 1779.90
594 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 0 5 2078.02 1809.78
595 PANIC JANUSZ 2 1 6 2076.68 1768.69
596 MATURA EUGENIUSZ 6 0 6 2075.47 1796.29
597 BAŃSKI JERZY 4 1 5 2075.22 1901.74
598 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 0 5 2075.08 1799.90
599 TEISTER GRZEGORZ 1 0 6 2074.43 1773.82
600 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 0 6 2065.38 1780.18
&l0H                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           PANIC JANUSZ             sek  2   - 10 konk.  4225.11 pkt.
           GONSIOR PIOTR            sek  7   - 10 konk.  4180.70 pkt.
           FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA    sek  5   - 10 konk.  4177.39 pkt.
           TEISTER GRZEGORZ         sek  1   - 10 konk.  4147.00 pkt.
           KLIMCZAK ADAM            sek  6   - 10 konk.  4108.02 pkt.
                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           TEISTER GRZEGORZ         sek  1   -  8 konk.  3234.42 pkt.
           GONSIOR PIOTR            sek  7   -  8 konk.  3232.13 pkt.
           GARBAS GRZEGORZ DAMIAN   sek  2   -  8 konk.  3179.84 pkt.
           FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA    sek  5   -  8 konk.  3126.40 pkt.
           PANIC JANUSZ             sek  2   -  7 konk.  2874.73 pkt.
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|               KONKURSY                | PUNKTY - " 5  " |
   |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9|10|11|12|RAZ| Lot 12 |  RAZEM |
      1 BOCHYNEK MARCIN         7  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  58  2139.45 27151.06 
      2 SINKA ADAM              6  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  58  2154.37 27126.43 
      3 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA   5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  58  2163.72 27087.45 
      4 TOPOŁA ALEKSANDER       8  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  58  2076.34 27083.04 
      5 GONSIOR PIOTR           7  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  58  2106.34 27025.76 
      6 WOJCIK FABIAN           2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  58  2138.80 26856.27 
      7 LIGENSA JAROSŁAW        1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  58  2116.82 26839.47 
      8 ZALEWSKI WINCENTY       8  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  58  2119.78 26740.08 
      9 BRALICH FRANCISZEK      6  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  58  2024.53 26658.00 
     10 SAMBORSKI ANDRZEJ       7  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  58  1926.83 26636.67 
     11 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF  7  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  58  1980.10 26581.95 
     12 ORLOF KRZYSZTOF         4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  58  2127.63 26535.37 
     13 STRZELECKI SEBASTIAN__  1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  58  2084.53 26530.84 
     14 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN  2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  58  2066.01 26510.99 
     15 MATURA EUGENIUSZ        6  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  58  2035.19 26496.72 
     16 PYKA JÓZEF              8  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  58  2072.56 26281.54 
     17 PANIC JANUSZ            2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  58  2160.76 26254.76 
     18 KLIMCZAK ADAM           6  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  58  2125.35 26205.07 
     19 DUL JAN                 1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  58  2074.03 26156.39 
     20 WITTKE ZYGMUNT          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  58  1878.13 26112.48 
     21 TEISTER GRZEGORZ        1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  58  2094.36 26098.90 
     22 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ   2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  58  2046.49 26074.41 
     23 BUZE BŁAŻEJ             4  5  5  5  5  5  5  5  4  5  3  5  5  57  2108.45 25920.38 
     24 SKUPIN JAN              6  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  58  2073.55 25902.63 
     25 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW    8  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  58  1932.57 25599.82 
     26 JASKULSKI BOGDAN        5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  58  1909.62 25517.51 
     27 WIECZOREK MAREK         7  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  58  1966.83 25364.90 
     28 LOEWE BARTŁOMIEJ        7  5  5  5  5  5  5  4  4  5  3  5  5  56  2062.89 25209.74 
     29 PŁACZKOWSKI JÓZEF       8  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  58  1884.21 25152.83 
     30 SIWIEC STANISŁA-DOROTA  4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  5  5  58  2055.83 24866.30 
     31 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW    1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  2  5  4  56  1431.88 24851.43 
     32 KOCUR ROMAN             8  5  3  5  5  5  5  5  5  5  2  5  5  55  2100.26 24781.06 
     33 LANGER PIOTR            1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  2  5  5  57  2018.46 24555.16 
     34 PECYNA PAWEŁ            4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  1  5  5  56  2087.97 24023.41 
     35 TANISTRA WŁADYSŁAW      4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  -  5  5  55  2034.52 23756.26 
     36 MUSIOŁ ŁUKASZ           5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  3  5  4  55  1532.54 23703.33 
     37 BAŃSKI JERZY            4  5  5  5  5  5  5  5  5  3  2  5  5  55  1836.66 23686.41 
     38 POTYKA BENJAMIN         8  5  5  5  5  4  5  5  5  5  3  5  3  55  1076.62 23604.04 
     39 ROLA ANDRZEJ            6  5  5  5  5  5  3  4  5  5  3  5  5  55  1972.89 23264.13 
     40 KRAWCZYK KAZIMIERZ      5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  1  5  5  56  1916.99 23255.65 
     41 DUBIELSKI ROBERT        2  5  5  5  5  5  4  5  5  5  1  5  5  55  2058.14 23051.24 
     42 KWIATKOWSKI JERZY       6  5  0  5  3  5  5  5  5  5  3  5  4  50  1557.62 21788.13 
     43 ZYGMUNT ZBIGNIEW        1  5  5  5  5  5  5  2  5  4  1  5  5  52  2052.56 21702.68 
     44 GÓRNY KRZYSZTOF         7  5  5  5  5  5  5  4  3  5  0  5  5  52  1966.01 21186.28 
     45 MAZUREK ANTONI          7  3  5  5  5  5  5  4  1  5  2  5  5  50  2041.41 20826.76 
     46 CZARNIK TADEUSZ         5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  1  3  -  48          20275.58 
     47 MRÓZ HENRYK             4  5  2  5  5  4  5  5  4  3  2  3  5  48  1860.10 19888.61 
     48 CHRABKA JACEK           7  5  5  5  5  5  5  2  5  5  -  5  -  47          19604.89 
     49 MORCINCZYK MARIAN       2  5  5  5  5  5  5  2  3  5  1  5  3  49  1117.44 19510.91 
     50 ROBAK JAN               1  5  5  5  5  5  5  5  4  1  3  2  1  46   371.50 19419.41 
     51 MACHO BRONISŁAW         1  5  5  5  5  5  5  2  4  5  1  5  1  48   368.38 19120.00 
     52 GRZYWOCZ STEFAN         7  5  5  5  5  5  5  3  2  5  2  1  5  48  1847.16 19017.91 
     53 SZEGA MARIAN            1  5  5  5  5  5  4  4  -  5  -  5  5  48  1951.90 19007.03 
     54 TEAM KOZIK-NOWAK        8  5  5  5  5  5  5  1  5  5  3  1  1  46   351.17 18650.82 
     55 BĄK PIOTR               5  5  3  5  5  5  5  3  3  4  0  5  5  48  1808.63 18593.46 
     56 SPALLEK GERARD          7  5  5  5  5  5  5  3  2  3  1  3  5  47  1864.52 18574.57 
     57 FYDA ROMAN              8  5  5  5  5  5  5  1  5  5  2  3  0  46          18515.84 
     58 OKOŃ SYLWESTER          7  5  5  5  5  5  0  -  4  4  3  5  5  46  1915.85 18155.22 
     59 PIOTROWSKI ANDRZEJ      5  5  5  5  5  5  3  3  1  5  2  4  4  47  1459.91 18022.10 
     60 GABRYŚ JÓZEF            5  5  5  5  5  5  3  2  2  5  2  5  1  45   423.46 18006.05 
     61 RAK STEFAN              2  5  5  5  5  5  5  3  4  3  1  1  4  46  1427.63 17895.56 
     62 MENDRYS ANDRZEJ         6  5  5  5  5  5  4  1  4  5  0  4  3  46  1148.26 17426.20 
     63 KRÓL JERZY              8  5  5  5  5  5  1  3  2  5  0  5  5  46  2024.70 17333.30 
     64 JASKÓŁA DARIUSZ         1  5  5  5  5  5  4  4  1  5  1  1  3  44  1067.27 17272.16 
     65 STEPIEN ZBIGNIEW        6  5  5  3  4  5  3  3  3  4  0  4  4  43  1571.72 16726.45 
     66 ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR    1  5  5  5  5  5  4  2  2  3  -  4  2  42   678.89 15923.37 
     67 WODOK STEFAN            1  2  0  4  5  3  3  2  5  3  3  2  4  36  1430.58 15895.58 
     68 ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR       4  5  5  5  5  5  5  0  2  2  1  5  1  41   391.82 15601.63 
     69 SKRZYPIEC FRANCISZEK    2  5  5  5  5  2  4  4  2  3  -  2  4  41  1464.51 15584.76 
     70 KOBALCZYK MARIAN        2  5  5  5  5  5  4  1  0  3  0  5  4  42  1539.76 14980.57 
     71 SETNIK-GANS             2  5  5  5  5  5  2  2  2  5  0  1  1  38   358.55 14018.05 
     72 ZEGNAŁEK JAROSŁAW       2  5  5  5  5  3  3  3  2  3  1  1  0  36          13493.76 
     73 WANDZIOCH ANDRZEJ       1  5  5  5  5  5  1  0  1  2  2  3  2  36   842.83 13205.94 
     74 ŻOGAŁA STEFAN           7  5  0  4  5  5  4  3  1  1  2  0  -  30          12679.34 
     75 SZOŁTYSEK ZYGMUNT       7  5  4  5  5  5  2  0  -  5  -  5  -  36          12418.30 
     76 SOCHA JAN               5  5  0  4  4  3  2  0  1  5  3  3  2  32   692.01 12338.02 
     77 SKLARCZYK PIOTR         6  5  5  5  5  5  4  2  1  1  0  -  -  33          12002.43 
     78 TOKAREK EUGENIUSZ       4  5  4  5  5  3  2  1  3  2  0  2  2  34   759.71 11965.56 
     79 URBAŃCZYK MARIAN        4  5  5  5  5  5  3  -  -  5  -  -  -  33          11827.51 
     80 NOWROTEK STANISŁAW      6  5  5  5  5  5  2  1  0  -  -  3  -  31          10780.62 
     81 MAJEWSKI JERZY          6  5  5  2  4  3  3  0  -  5  -  4  -  31          10522.72 
     82 STAŃCZYK STANISŁAW      2  -  3  4  5  3  2  3  2  3  0  -  -  25          10196.17 
     83 MATUSZCZYK ROMAN        2  5  5  5  5  5  1  1  0  2  0  2  0  31          10185.86 
     84 KOPIEC KRZYSZTOF        4  5  5  5  5  5  0  1  1  3  -  0  0  30           9794.54 
     85 WIECZOREK WACŁAW        2  5  5  5  5  4  0  -  0  1  -  5  1  31   388.55  9718.45 
     86 GRABOWSKI TADEUSZ       7  5  5  5  5  5  2  -  1  1  -  -  0  29           9596.58 
     87 GAJDOS JÓZEF            2  4  3  5  5  1  1  3  1  0  0  0  4  27  1501.56  9412.69 
     88 DYKTA MARCELI           1  3  3  5  5  0  4  0  0  0  0  2  0  22           7465.77 
     89 SYNOWIEC JAN            6  5  -  4  3  4  1  -  1  4  0  0  -  22           7284.65 
     90 MATLA ADAM              4  5  5  5  4  5  -  -  -  -  -  -  -  24           7266.86 
     91 STANKIEWICZ WIESŁAW     1  5  3  5  1  4  1  0  0  3  0  1  -  23           7029.44 
     92 BYRCZ WŁADYSŁAW         1  5  3  5  4  3  1  0  1  1  0  -  -  23           6863.84 
     93 FERRA WACŁAW            4  0  0  5  4  0  4  0  0  3  -  0  -  16           6524.23 
     94 WYCIŚLIK ROMAN          6  5  2  4  5  3  0  0  0  1  -  -  -  20           5714.75 
     95 KOKOT JOACHIM           2  5  3  1  2  2  1  1  2  0  0  0  0  17           5674.83 
     96 LABUS JÓZEF             7  1  3  2  2  5  2  -  0  0  -  0  1  16   365.76  5576.80 
     97 MYRCIK HENRYK           7  5  5  5  4  -  -  -  -  -  -  -  -  19           5574.52 
     98 KOTLARSKI RUDOLF        5  -  5  2  2  2  1  0  0  1  0  1  2  16   815.29  5316.83 
     99 MAGNOR INGBERT          7  3  2  4  3  2  1  0  0  0  1  0  0  16           5261.01 
    100 KLIMEK ANTONI           4  2  2  5  5  3  0  0  0  0  -  0  0  17           5203.08 
    101 MŁOCEK ZYGMUNT          6  5  1  3  2  1  2  0  1  0  0  0  1  16   347.56  5076.19 
    102 RAKOCZ JAN              1  1  3  3  3  1  2  0  0  0  0  1  1  15   351.99  4966.24 
    103 KAFKA JÓZEF             1  5  -  2  4  1  1  0  0  0  -  1  2  16   741.19  4884.92 
    104 SKUPIN KAZIMIERZ        8  5  2  4  5  -  0  0  1  0  -  0  -  17           4749.82 
    105 STOLARCZYK ANDRZEJ      5  5  0  4  2  2  1  0  -  1  -  0  -  15           4272.04 
    106 SKUTNIK PIOTR           8  5  2  -  2  4  0  -  0  -  -  -  -  13           3458.86 
    107 KRZYSZ EDWARD           1  4  1  3  1  -  1  1  0  -  -  -  -  11           3325.92 
    108 CZERWONKA BOGDAN        8  4  3  1  0  3  -  -  -  -  -  -  -  11           2505.25 
    109 LECHOWICZ MAREK         5  4  0  -  0  0  0  0  3  0  0  0  0   7           2355.29 
    110 NIEMIEC EDWARD          8  0  1  1  2  1  1  0  -  -  -  -  -   6           2224.26 
    111 BRYCHCY ALOJZY          2  5  1  0  2  0  0  0  0  1  0  0  0   9           2207.87 
    112 MICHALIK GABRIEL        2  2  1  2  2  1  0  0  0  0  0  0  -   8           2118.58 
    113 ULFIG HELMUT            5  0  0  3  2  0  0  0  0  -  0  1  -   6           1896.82 
    114 DOBRODZIEJ KAZIMIERZ    1  3  1  1  0  1  0  0  -  0  0  1  0   7           1774.36 
    115 WIT JÓZEF               2  1  0  0  1  3  -  -  -  -  -  -  -   5           1696.14 
    116 MODRZYŃSKI ZBIGNIEW     4  2  1  1  2  0  0  0  0  0  -  -  0   6           1670.06 
    117 KOSTKA BOLESŁAW         1  -  0  1  2  0  0  0  0  0  -  -  -   3           1017.25 
    118 ZUBER PIOTR             5  -  0  1  2  0  -  -  -  -  -  -  -   3            982.59 
    119 KOŁODZIEJ ZYGMUNT       6  5  1  0  0  -  -  -  -  -  -  -  -   6            941.03 
    120 GOŁĘBICKI ANDRZEJ       4  2  0  1  1  0  0  0  0  -  -  0  0   4            911.67 
    121 KUCHTA LEON             6  2  0  0  1  0  0  -  -  -  -  -  -   3            720.84 
    122 KOZIKOWSKI JÓZEF        4  1  0  0  1  0  0  0  -  0  -  -  -   2            529.39 
    123 KOWALCZYK ANDRZEJ       5  3  -  0  0  0  -  0  -  0  -  -  -   3            469.01 
    124 PŁACZKOWSKI RAFAŁ       8  -  0  0  1  0  -  0  -  0  -  0  0   1            389.75 
PUNKTACJA HODOWCÓW Z LOTÓW GOŁĘBI ROCZNYCH ZA ROK 2023
    |Lp.|NAZWISKO i IMIĘ HODOWCY|S.|KONK| PUNKTY |
       1 TOPOŁA ALEKSANDER        8  32  11143.97
       2 LIGENSA JAROSŁAW         1  29  10826.90
       3 SINKA ADAM               6  29  10458.07
       4 GONSIOR PIOTR            7  29  10313.36
       5 BRALICH FRANCISZEK       6  29  10149.76
       6 JASKULSKI BOGDAN         5  31  10134.42
       7 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA    5  26   9785.78
       8 BOCHYNEK MARCIN          7  25   9747.98
       9 LOEWE BARTŁOMIEJ         7  27   9674.87
      10 MATURA EUGENIUSZ         6  28   9270.89
      11 TANISTRA WŁADYSŁAW       4  26   9100.06
      12 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF   7  27   9032.43
      13 WOJCIK FABIAN            2  27   8954.48
      14 PANIC JANUSZ             2  27   8734.86
      15 PYKA JÓZEF               8  26   8392.66
      16 KRÓL JERZY               8  25   8340.63
      17 WITTKE ZYGMUNT           2  25   8196.95
      18 LANGER PIOTR             1  24   7974.36
      19 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ    2  25   7970.79
      20 ORLOF KRZYSZTOF          4  23   7946.73
      21 BUZE BŁAŻEJ              4  25   7661.40
      22 SZEGA MARIAN             1  23   7483.60
      23 CZARNIK TADEUSZ          5  23   7395.75
      24 KLIMCZAK ADAM            6  20   7289.85
      25 ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR     1  21   7046.14
      26 MORCINCZYK MARIAN        2  20   6939.39
      27 ZALEWSKI WINCENTY        8  20   6909.42
      28 SZOŁTYSEK ZYGMUNT        7  19   6796.69
      29 PŁACZKOWSKI JÓZEF        8  19   6408.28
      30 STRZELECKI SEBASTIAN__   1  19   6258.65
      31 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW     1  19   6223.48
      32 MUSIOŁ ŁUKASZ            5  19   6212.02
      33 WIECZOREK MAREK          7  20   6210.70
      34 URBAŃCZYK MARIAN         4  18   6178.99
      35 ROLA ANDRZEJ             6  19   6137.74
      36 GÓRNY KRZYSZTOF          7  18   6097.42
      37 MATUSZCZYK ROMAN         2  19   6035.37
      38 WANDZIOCH ANDRZEJ        1  18   5907.55
      39 SPALLEK GERARD           7  18   5889.70
      40 ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR        4  18   5879.44
      41 STEPIEN ZBIGNIEW         6  19   5694.23
      42 PECYNA PAWEŁ             4  17   5413.78
      43 TEISTER GRZEGORZ         1  18   5403.98
      44 DUBIELSKI ROBERT         2  17   5255.64
      45 MAZUREK ANTONI           7  15   5064.59
      46 SKUPIN JAN               6  15   5023.47
      47 RAK STEFAN               2  18   4989.72
      48 OKOŃ SYLWESTER           7  15   4970.77
      49 JASKÓŁA DARIUSZ          1  16   4808.53
      50 CHRABKA JACEK            7  14   4798.94
      51 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW     8  15   4636.62
      52 GABRYŚ JÓZEF             5  15   4563.86
      53 TEAM KOZIK-NOWAK         8  15   4556.85
      54 KOPIEC KRZYSZTOF         4  14   4455.38
      55 NOWROTEK STANISŁAW       6  14   4379.92
      56 WIECZOREK WACŁAW         2  13   4366.71
      57 ZEGNAŁEK JAROSŁAW        2  14   4319.91
      58 SIWIEC STANISŁA-DOROTA   4  14   4285.80
      59 DUL JAN                  1  13   4273.17
      60 BAŃSKI JERZY             4  12   4128.48
      61 TOKAREK EUGENIUSZ        4  13   4094.72
      62 MYRCIK HENRYK            7  14   4072.48
      63 MAJEWSKI JERZY           6  12   3855.12
      64 SETNIK-GANS              2  11   3818.66
      65 GAJDOS JÓZEF             2  11   3809.72
      66 KRAWCZYK KAZIMIERZ       5  12   3721.60
      67 STANKIEWICZ WIESŁAW      1  13   3687.06
      68 MATLA ADAM               4  12   3468.32
      69 FYDA ROMAN               8  11   3442.98
      70 KOBALCZYK MARIAN         2  11   3303.66
      71 KOCUR ROMAN              8   9   3105.22
      72 SOCHA JAN                5   9   3088.19
      73 GRABOWSKI TADEUSZ        7  10   2985.86
      74 WODOK STEFAN             1   8   2804.54
      75 MENDRYS ANDRZEJ          6   9   2784.04
      76 FERRA WACŁAW             4   8   2724.38
      77 SKUPIN KAZIMIERZ         8  11   2702.86
      78 ŻOGAŁA STEFAN            7   8   2505.06
      79 BYRCZ WŁADYSŁAW          1   9   2487.71
      80 KAFKA JÓZEF              1   7   2372.36
      81 MRÓZ HENRYK              4   9   2303.70
      82 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN   2  10   2289.43
      83 KOKOT JOACHIM            2   9   2238.68
      84 KLIMEK ANTONI            4   8   2137.57
      85 CZERWONKA BOGDAN         8   8   2122.68
      86 RAKOCZ JAN               1   6   2092.28
      87 KOTLARSKI RUDOLF         5   6   2069.83
      88 BRYCHCY ALOJZY           2   6   1833.51
      89 WYCIŚLIK ROMAN           6   5   1742.00
      90 STAŃCZYK STANISŁAW       2   5   1741.23
      91 SYNOWIEC JAN             6   6   1731.02
      92 SKRZYPIEC FRANCISZEK     2   6   1722.76
      93 MODRZYŃSKI ZBIGNIEW      4   6   1670.02
      94 MACHO BRONISŁAW          1   6   1586.74
      95 KWIATKOWSKI JERZY        6   6   1508.37
      96 SKLARCZYK PIOTR          6   7   1393.98
      97 DOBRODZIEJ KAZIMIERZ     1   4   1220.90
      98 DYKTA MARCELI            1   4   1218.97
      99 SKUTNIK PIOTR            8   3   1126.45
     100 GRZYWOCZ STEFAN          7   3   1014.34
     101 ZYGMUNT ZBIGNIEW         1   3    970.40
     102 KRZYSZ EDWARD            1   4    814.46
     103 PIOTROWSKI ANDRZEJ       5   3    770.95
     104 GOŁĘBICKI ANDRZEJ        4   3    768.68
     105 WIT JÓZEF                2   2    712.31
     106 POTYKA BENJAMIN          8   3    695.35
     107 ULFIG HELMUT             5   2    619.97
     108 ROBAK JAN                1   2    430.09
     109 MICHALIK GABRIEL         2   2    425.80
     110 LABUS JÓZEF              7   1    359.72
     111 BISKUP ADRIAN            1   1    345.74
     112 LECHOWICZ MAREK          5   2    323.50
     113 KOŁODZIEJ ZYGMUNT        6   2    302.59
     114 STOLARCZYK ANDRZEJ       5   2    288.08
     115 ZUBER PIOTR              5   1    234.99
     116 MAGNOR INGBERT           7   1    215.26
     117 KUCHTA LEON              6   1    163.60
POZ	NAZWISKO IMIĘ  HODOWCY	S,	KONK	 PUNKTY 
1	TOPOŁA ALEKSANDER	8	58	26701,7
2	GONSIOR PIOTR		7	54	25243,64
3	WOJCIK FABIAN		2	55	24472,55
4	FIGNA ANDRZ,-ANNA-EWA	5	54	24249,4
5	BOCHYNEK MARCIN		7	51	24102,31
6	STRZELECKI SEBASTIAN__	1	51	23979,12
7	SINKA ADAM		6	53	23923,71
8	SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ	2	55	23621,8
9	SAMBORSKI ANDRZEJ	7	50	23532,74
10	PYKA JÓZEF		8	53	23347,99
11	MATURA EUGENIUSZ	6	51	23275,99
12	GARBAS GRZEGORZ DAMIAN	2	53	23104,19
13	LIGENSA JAROSŁAW	1	49	22748,5
14	ORLOF KRZYSZTOF		4	47	22313,44
15	BRALICH FRANCISZEK	6	49	21416,23
16	BUZE BŁAŻEJ		4	48	21293,44
17	PANIC JANUSZ		2	47	21287,38
18	ZALEWSKI WINCENTY	8	47	20979,73
19	SKUPIN JAN		6	45	20929,66
20	AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW	8	45	20865,7
21	LANGER PIOTR		1	49	20792,27
22	JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF	7	45	20599,03
23	DUL JAN			1	43	20579,75
24	GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW	1	48	20406,17
25	KLIMCZAK ADAM		6	45	19954,87
26	TEISTER GRZEGORZ	1	46	19614,24
27	BAŃSKI JERZY		4	44	19481,03
28	LOEWE BARTŁOMIEJ	7	43	19427,6
29	WIECZOREK MAREK		7	43	19363,56
30	PŁACZKOWSKI JÓZEF	8	43	19024,78
31	WITTKE ZYGMUNT		2	40	18778,52
32	KOCUR ROMAN		8	41	18715,52
33	PECYNA PAWEŁ		4	42	17986,07
34	ROLA ANDRZEJ		6	41	17917,53
35	POTYKA BENJAMIN		8	39	17758,64
36	JASKULSKI BOGDAN	5	41	17695,26
37	TANISTRA WŁADYSŁAW	4	42	17680,94
38	MUSIOŁ ŁUKASZ		5	41	17340,66
39	SIWIEC STANISŁA-DOROTA	4	41	17306,62
40	DUBIELSKI ROBERT	2	40	17168,02
41	MAZUREK ANTONI		7	34	15586,36
42	MORCINCZYK MARIAN	2	34	15385,99
43	KWIATKOWSKI JERZY	6	34	15358,81
44	KRAWCZYK KAZIMIERZ	5	35	14830,63