Dzisiaj jest: 2023-02-01

Najbliższy lot:

Otwórz wersję tekstową Otwórz listę na 33% Udostępnij lot Klasyfikacja hodowców Klasyfikacja lotników

LISTA KONKURSOWA 05/2022

POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
Oddziału CHORZÓW-BYTOM-ŚWIĘTOCHŁOWICE

z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości


BORUJA KOŚCIELN


LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA POLSKI


Data odbytego lotu 25.09.2022 rok
Odległość do punktu średniego oddziału 292300 [m]
Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi 16°08'44.0"-52°16'19.0"
Godzina wypuszczenia gołębi do lotu 8:45:00
Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi ZMIENNIE
Pogoda w miejscu przylotu gołębi ZMIENNIE
Ilość hodowców biorących udział w locie 94
Ilość gołębi wypuszczonych do lotu 2065
Ilość konkursów (baza 1:4) 517
Ilość konkursów (baza 1:5) 413
Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie 12:34:30
Prędkość pierwszego gołębia w konkursie 1277.69 [m/min.]
Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie 13:20:03
Prędkość ostatniego gołębia w konkursie 1065.37 [m/min.]
Średni czas trwania konkursu 0h.45m.35s.
SEKCJA HodWłGołKonk.% Ngr
ZGODA-ŚWIĘTOCH 19 387 87 22.5
ŁAGIEWNIKI 16 368 97 26.4
DĄBR.SZOMBIER. 18 394 90 22.8
CHORZÓW 11 235 42 17.9
KOCHŁOWICE 8 185 73 39.5
HALEMBA 11 270 77 28.5
WIREK 11 226 51 22.6
RAZEM ODDZIAŁ 94 2065 517 25.0

Filtruj hodowcę:

Lp.NAZWISKO HODOWCY s W- K- SST PRZYL.V/Tskor.COEFICMP-A PUNKTYODLEGŁ
1GONSIOR PIOTR 7 41-19-13 - 12:34:30 1277.69 0.48 40.00 392.11 293230
2GONSIOR PIOTR 7 < 2> 3 S 12:34:32 1277.51 0.97 39.98 391.91 293230
3GONSIOR PIOTR 7 < 3> 6 S 12:34:35 1277.23 1.45 39.96 391.72 293230
4SINKA ADAM 6 38-24- 9 S 12:40:37 1267.40 1.94 39.94 391.53 298620
5SINKA ADAM 6 < 2> 9 S 12:40:38 1267.31 2.42 39.92 391.33 298620
6GONSIOR PIOTR 7 < 4> 7 S 12:36:44 1265.38 2.91 39.90 391.14 293230
7GONSIOR PIOTR 7 < 5> 8 S 12:36:48 1265.01 3.39 39.88 390.95 293230
8GONSIOR PIOTR 7 < 6> 11 - 12:37:13 1262.74 3.87 39.86 390.75 293230
9SINKA ADAM 6 < 3> 10 - 12:42:47 1255.85 4.36 39.84 390.56 298620
10SINKA ADAM 6 < 4> 13 - 12:43:11 1253.74 4.84 39.83 390.37 298620
11GONSIOR PIOTR 7 < 7> 14 - 12:41:43 1238.74 5.33 39.81 390.17 293230
12TOPOŁA ALEKSANDER 8 26-10- 5 - 12:43:58 1235.49 5.81 39.79 389.98 295240
13SINKA ADAM 6 < 5> 17 S 12:46:59 1234.05 6.30 39.77 389.79 298620
14GONSIOR PIOTR 7 < 8> 70 S 12:43:23 1230.08 6.78 39.75 389.59 293230
15KRZYSZ EDWARD 1 14- 1- 1 S 12:44:01 1229.96 7.26 39.73 389.40 293980
16WITTKE ZYGMUNT 2 29-14- 9 - 12:41:26 1229.86 7.75 39.71 389.21 290780
17SINKA ADAM 6 < 6> 18 - 12:48:19 1227.29 8.23 39.69 389.01 298620
18SINKA ADAM 6 < 7> 21 - 12:48:21 1227.12 8.72 39.67 388.82 298620
19PYKA JÓZEF 8 25-16-12 S 12:42:25 1225.99 9.20 39.65 388.62 291070
20TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 2> 38 S 12:46:14 1223.88 9.69 39.63 388.43 295240
21SINKA ADAM 6 < 8> 22 S 12:50:20 1217.20 10.17 39.61 388.24 298620
22SINKA ADAM 6 < 9> 24 S 12:50:22 1217.04 10.65 39.59 388.04 298620
23OKOŃ SYLWESTER 7 17- 4- 4 S 12:45:47 1215.37 11.14 39.57 387.85 292640
24SINKA ADAM 6 <10> 30 S 12:50:55 1214.31 11.62 39.55 387.66 298620
25WITTKE ZYGMUNT 2 < 2> 29 S 12:45:01 1211.50 12.11 39.53 387.46 290780
26LOEWE BARTŁOMIEJ 7 32-16- 7 S 12:49:05 1209.34 12.59 39.51 387.27 295180
27MATLA ADAM 4 28- 9- 8 S 12:43:08 1207.60 13.08 39.50 387.08 287570
27SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 29-10- 7 - 12:45:47 1207.60 13.08 39.50 387.08 290770
29WITTKE ZYGMUNT 2 < 3> 35 S 12:45:49 1207.47 14.04 39.46 386.69 290780
30SINKA ADAM 6 <11> 32 - 12:52:27 1206.79 14.53 39.44 386.50 298620
31SZOŁTYSEK MIROSŁAW 1 13- 4- 4 S 12:50:07 1205.79 15.01 39.42 386.30 295560
32SINKA ADAM 6 <12> 37 - 12:52:58 1204.27 15.50 39.40 386.11 298620
33GABRYŚ JÓZEF 5 29- 8- 1 S 12:48:41 1201.03 15.98 39.38 385.92 292670
34ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 26- 6- 3 S 12:43:33 1199.83 16.46 39.36 385.72 286220
35WITTKE ZYGMUNT 2 < 4> 42 - 12:47:52 1197.28 16.95 39.34 385.53 290780
36GAJDOS JÓZEF 2 26-11- 7 - 12:47:48 1195.88 17.43 39.32 385.34 290360
37SINKA ADAM 6 <13> 47 - 12:54:59 1194.56 17.92 39.30 385.14 298620
38TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 3> 123 S 12:52:20 1193.69 18.40 39.28 384.95 295240
39PANIC JANUSZ 2 37- 8- 5 - 12:50:14 1192.74 18.89 39.26 384.76 292500
40DUL JAN 1 26- 2- 2 S 12:51:21 1192.17 19.37 39.24 384.56 293690
41MATLA ADAM 4 < 2> 109 S 12:46:28 1190.93 19.85 39.22 384.37 287570
42WITTKE ZYGMUNT 2 < 5> 88 S 12:49:18 1190.26 20.34 39.20 384.18 290780
43SKUPIN JAN 6 28-12- 7 S 12:52:19 1190.17 20.82 39.18 383.98 294350
44ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 < 2> 248 S 12:45:39 1189.36 21.31 39.17 383.79 286220
45ORLOF KRZYSZTOF 4 29-10- 2 - 12:46:35 1189.32 21.79 39.15 383.60 287320
46CZARNIK TADEUSZ 5 28-13- 7 S 12:55:25 1188.70 22.28 39.13 383.40 297670
47SINKA ADAM 6 <14> 48 - 12:56:20 1188.14 22.76 39.11 383.21 298620
48SINKA ADAM 6 <15> 49 - 12:56:20 1188.14 23.24 39.09 383.02 298620
49SINKA ADAM 6 <16> 167 S 12:56:25 1187.75 23.73 39.07 382.82 298620
50JASKULSKI BOGDAN 5 35- 6- 2 S 12:54:08 1187.16 24.21 39.05 382.63 295760
51PANIC JANUSZ 2 < 2> 54 - 12:51:32 1186.45 24.70 39.03 382.44 292500
52SKUPIN JAN 6 < 2> 60 - 12:53:08 1186.26 25.18 39.01 382.24 294350
53ZADRUŚ MAREK 4 15- 5- 5 S 12:47:59 1185.92 25.67 38.99 382.05 288160
54PANIC JANUSZ 2 < 3> 89 S 12:51:40 1185.81 26.15 38.97 381.86 292500
55ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 26- 6- 6 S 12:52:30 1185.49 26.63 38.95 381.66 293410
56STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 39-14- 8 S 12:52:25 1184.52 27.12 38.93 381.47 293070
57SZEGA MARIAN 1 43-20- 7 - 12:53:09 1184.24 27.60 38.91 381.27 293870
58MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 36- 8- 4 - 12:48:24 1182.66 28.09 38.89 381.08 287860
59SZOŁTYSEK MIROSŁAW 1 < 2> 62 S 12:54:56 1182.56 28.57 38.87 380.89 295560
60SKUPIN JAN 6 < 3> 219 S 12:54:00 1182.13 29.06 38.85 380.69 294350
61STAŃCZYK STANISŁAW 2 21- 5- 4 S 12:52:18 1181.92 29.54 38.83 380.50 292290
62SZOŁTYSEK MIROSŁAW 1 < 3> 430 S 12:55:17 1180.90 30.02 38.82 380.31 295560
63CZARNIK TADEUSZ 5 < 2> 117 - 12:57:07 1180.68 30.51 38.80 380.11 297670
64NOWROTEK STANISŁAW 6 22- 6- 4 - 12:56:00 1180.64 30.99 38.78 379.92 296340
65STAŃCZYK STANISŁAW 2 < 2> 140 - 12:52:54 1179.06 31.48 38.76 379.73 292290
66FYDA ROMAN 8 15- 8- 8 S 12:53:48 1178.94 31.96 38.74 379.53 293320
67TANISTRA WŁADYSŁAW 4 39- 9- 3 S 12:48:51 1178.02 32.45 38.72 379.34 287260
68SOCHA JAN 5 15- 5- 5 S 12:55:06 1177.49 32.93 38.70 379.15 294490
69LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 2> 96 - 12:55:50 1176.80 33.41 38.68 378.95 295180
70GONSIOR PIOTR 7 < 9> 139 S 12:54:14 1176.53 33.90 38.66 378.76 293230
71MAJEWSKI JERZY 6 15- 3- 3 S 12:55:53 1176.24 34.38 38.64 378.57 295100
72FYDA ROMAN 8 < 2> 74 S 12:54:32 1175.47 34.87 38.62 378.37 293320
73GAJDOS JÓZEF 2 < 2> 119 S 12:52:04 1175.23 35.35 38.60 378.18 290360
74FYDA ROMAN 8 < 3> 92 S 12:54:51 1173.98 35.84 38.58 377.99 293320
75SKLARCZYK PIOTR 6 15- 4- 4 S 12:57:39 1173.24 36.32 38.56 377.79 296420
76PYKA JÓZEF 8 < 2> 99 S 12:53:16 1172.41 36.80 38.54 377.60 291070
77SETNIK-GANS 2 15- 4- 4 S 12:52:57 1172.01 37.29 38.52 377.41 290600
78WOJCIK ALICJA 2 14- 4- 4 S 12:56:05 1171.68 37.77 38.50 377.21 294190
79ORLOF KRZYSZTOF 4 < 2> 80 - 12:50:22 1170.98 38.26 38.49 377.02 287320
80ORLOF KRZYSZTOF 4 < 3> 81 - 12:50:23 1170.90 38.74 38.47 376.83 287320
81ORLOF KRZYSZTOF 4 < 4> 82 - 12:50:26 1170.66 39.23 38.45 376.63 287320
82ORLOF KRZYSZTOF 4 < 5> 125 - 12:50:27 1170.58 39.71 38.43 376.44 287320
83ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 < 2> 207 S 12:55:51 1169.66 40.19 38.41 376.25 293410
84KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 20- 3- 3 S 12:57:08 1169.62 40.68 38.39 376.05 294900
85SOCHA JAN 5 < 2> 132 S 12:56:50 1169.38 41.16 38.37 375.86 294490
86KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 2> 451 S 12:57:16 1169.00 41.65 38.35 375.67 294900
87GABRYŚ JÓZEF 5 < 2> 164 - 12:55:22 1168.97 42.13 38.33 375.47 292670
88WITTKE ZYGMUNT 2 < 6> 91 S 12:53:51 1168.50 42.62 38.31 375.28 290780
89PANIC JANUSZ 2 < 4> 143 - 12:55:22 1168.29 43.10 38.29 375.09 292500
90ROLA ANDRZEJ 1 25-10- 9 - 12:56:14 1168.28 43.58 38.27 374.89 293510
91WITTKE ZYGMUNT 2 < 7> 190 S 12:53:54 1168.26 44.07 38.25 374.70 290780
92FYDA ROMAN 8 < 4> 185 S 12:56:14 1167.52 44.55 38.23 374.51 293320
93SKIBA DAMIAN 7 33-11- 7 - 12:56:20 1166.18 45.04 38.21 374.31 293100
94SKIBA DAMIAN 7 < 2> 145 S 12:56:22 1166.03 45.52 38.19 374.12 293100
95SZEGA MARIAN 1 < 2> 97 S 12:57:03 1165.92 46.00 38.17 373.92 293870
96LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 3> 110 - 12:58:12 1165.80 46.49 38.16 373.73 295180
97SZEGA MARIAN 1 < 3> 101 - 12:57:09 1165.46 46.97 38.14 373.54 293870
98WOJCIK FABIAN 2 35- 6- 3 - 12:56:03 1164.99 47.46 38.12 373.34 292470
99PYKA JÓZEF 8 < 3> 120 S 12:55:10 1163.50 47.94 38.10 373.15 291070
100MATURA EUGENIUSZ 6 20- 9- 7 S 12:58:29 1163.31 48.43 38.08 372.96 294880
101SZEGA MARIAN 1 < 4> 106 S 12:57:38 1163.23 48.91 38.06 372.76 293870
102TOKAREK EUGENIUSZ 4 24- 6- 5 S 12:51:23 1162.90 49.39 38.04 372.57 286520
103BUZE BŁAŻEJ 4 36-12- 5 S 12:51:48 1161.51 49.88 38.02 372.38 286660
104BUZE BŁAŻEJ 4 < 2> 124 - 12:51:52 1161.19 50.36 38.00 372.18 286660
105SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 2> 189 - 12:55:27 1160.99 50.85 37.98 371.99 290770
106SZEGA MARIAN 1 < 5> 107 - 12:58:09 1160.85 51.33 37.96 371.80 293870
107SZEGA MARIAN 1 < 6> 108 S 12:58:10 1160.78 51.82 37.94 371.60 293870
108SZEGA MARIAN 1 < 7> 142 - 12:58:14 1160.47 52.30 37.92 371.41 293870
109MATLA ADAM 4 < 3> 130 S 12:52:51 1160.26 52.78 37.90 371.22 287570
110LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 4> 153 S 12:59:38 1159.24 53.27 37.88 371.02 295180
111STYŚ BOGUSŁAW 7 38-10- 5 S 13:00:15 1159.14 53.75 37.86 370.83 295870
112OKOŃ SYLWESTER 7 < 2> 244 S 12:57:41 1158.13 54.24 37.84 370.64 292640
113SPALLEK GERARD 7 15- 2- 2 S 13:00:31 1158.12 54.72 37.83 370.44 295920
114SKUTNIK PIOTR 8 17- 2- 1 S 12:58:15 1157.83 55.21 37.81 370.25 293220
115PECYNA PAWEŁ 4 24- 4- 2 - 12:53:28 1157.66 55.69 37.79 370.06 287640
116STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 2> 118 - 12:58:12 1157.46 56.17 37.77 369.86 293070
117CZARNIK TADEUSZ 5 < 3> 122 - 13:02:11 1157.42 56.66 37.75 369.67 297670
118STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 3> 175 S 12:58:15 1157.24 57.14 37.73 369.48 293070
119GAJDOS JÓZEF 2 < 3> 194 S 12:56:06 1156.35 57.63 37.71 369.28 290360
120PYKA JÓZEF 8 < 4> 144 - 12:56:43 1156.34 58.11 37.69 369.09 291070
121SETNIK-GANS 2 < 2> 235 S 12:56:19 1156.31 58.60 37.67 368.90 290600
122CZARNIK TADEUSZ 5 < 4> 234 S 13:02:36 1155.55 59.08 37.65 368.70 297670
123TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 4> 128 S 13:00:31 1155.46 59.56 37.63 368.51 295240
124BUZE BŁAŻEJ 4 < 3> 127 S 12:53:19 1154.41 60.05 37.61 368.32 286660
125ORLOF KRZYSZTOF 4 < 6> 222 S 12:53:54 1154.36 60.53 37.59 368.12 287320
126KOPIEC KRZYSZTOF 4 27- 2- 1 - 12:54:31 1153.47 61.02 37.57 367.93 287810
127BUZE BŁAŻEJ 4 < 4> 187 - 12:53:33 1153.33 61.50 37.55 367.74 286660
128TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 5> 135 S 13:01:06 1152.83 61.99 37.53 367.54 295240
129KLIMEK ANTONI 4 21- 3- 3 S 12:54:30 1152.71 62.47 37.51 367.35 287600
130MATLA ADAM 4 < 4> 292 S 12:54:29 1152.66 62.95 37.50 367.15 287570
131MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 < 2> 133 - 12:54:58 1151.59 63.44 37.48 366.96 287860
132SOCHA JAN 5 < 3> 202 S 13:00:47 1151.33 63.92 37.46 366.77 294490
133MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 < 3> 162 S 12:55:02 1151.29 64.41 37.44 366.57 287860
134KLIMEK ANTONI 4 < 2> 484 S 12:54:54 1150.86 64.89 37.42 366.38 287600
135TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 6> 215 - 13:01:38 1150.44 65.38 37.40 366.19 295240
136KOTLARSKI RUDOLF 5 21- 3- 3 S 12:59:36 1150.00 65.86 37.38 365.99 292790
137ROLA ANDRZEJ 1 < 2> 141 S 13:00:14 1149.97 66.34 37.36 365.80 293510
138TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 2> 147 - 12:54:56 1149.35 66.83 37.34 365.61 287260
139GONSIOR PIOTR 7 <10> 154 S 13:00:08 1149.32 67.31 37.32 365.41 293230
140STAŃCZYK STANISŁAW 2 < 3> 249 S 12:59:21 1149.16 67.80 37.30 365.22 292290
141ROLA ANDRZEJ 1 < 3> 168 S 13:00:26 1149.07 68.28 37.28 365.03 293510
142SZEGA MARIAN 1 < 8> 161 S 13:00:48 1148.83 68.77 37.26 364.83 293870
143PANIC JANUSZ 2 < 5> 163 S 12:59:46 1148.11 69.25 37.24 364.64 292500
144PYKA JÓZEF 8 < 5> 146 S 12:58:33 1147.98 69.73 37.22 364.45 291070
145SKIBA DAMIAN 7 < 3> 174 - 13:00:20 1147.91 70.22 37.20 364.25 293100
146PYKA JÓZEF 8 < 6> 149 S 12:58:34 1147.90 70.70 37.18 364.06 291070
147TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 3> 191 - 12:55:23 1147.28 71.19 37.17 363.87 287260
148BRALICH FRANCISZEK 6 27-11- 8 S 13:02:14 1147.21 71.67 37.15 363.67 295100
149PYKA JÓZEF 8 < 7> 158 S 12:58:49 1146.77 72.15 37.13 363.48 291070
150SAMBORSKI ANDRZEJ 7 27- 5- 3 - 13:03:14 1146.56 72.64 37.11 363.29 296080
151DUBIELSKI ROBERT 2 44-10- 4 S 12:58:49 1146.42 73.12 37.09 363.09 290980
152SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 2> 258 S 13:03:16 1146.41 73.61 37.07 362.90 296080
153LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 5> 183 S 13:02:34 1146.03 74.09 37.05 362.71 295180
154GONSIOR PIOTR 7 <11> 170 - 13:00:53 1145.95 74.58 37.03 362.51 293230
155WITKOWSKI TADEUSZ 4 14- 1- 1 S 12:54:34 1145.55 75.06 37.01 362.32 285890
156BĄK PIOTR 5 15- 3- 3 S 13:00:38 1145.35 75.54 36.99 362.13 292790
157STYŚ BOGUSŁAW 7 < 2> 217 - 13:03:21 1145.23 76.03 36.97 361.93 295870
158PYKA JÓZEF 8 < 8> 288 S 12:59:13 1144.97 76.51 36.95 361.74 291070
159SPALLEK GERARD 7 < 2>---- S 13:03:41 1143.95 77.00 36.93 361.55 295920
160SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 18- 6- 5 S 12:57:00 1143.77 77.48 36.91 361.35 288230
161SZEGA MARIAN 1 < 9> 182 - 13:01:56 1143.76 77.97 36.89 361.16 293870
162MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 < 4> 221 - 12:56:41 1143.74 78.45 36.87 360.97 287860
163PANIC JANUSZ 2 < 6> 250 S 13:00:47 1143.55 78.93 36.85 360.77 292500
164GABRYŚ JÓZEF 5 < 3> 178 - 13:00:58 1143.39 79.42 36.83 360.58 292670
165MORCINCZYK MARIAN 2 20- 2- 2 S 12:59:03 1143.32 79.90 36.82 360.39 290460
166LANGER PIOTR 1 15- 2- 2 S 13:02:21 1143.07 80.39 36.80 360.19 294170
167SINKA ADAM 6 <17> 169 - 13:06:15 1143.04 80.87 36.78 360.00 298620
168ROLA ANDRZEJ 1 < 4> 192 S 13:01:48 1142.95 81.36 36.76 359.80 293510
169SINKA ADAM 6 <18> 180 - 13:06:19 1142.75 81.84 36.74 359.61 298620
170GONSIOR PIOTR 7 <12> 173 S 13:01:38 1142.60 82.32 36.72 359.42 293230
171SKORUPA PIOTR 8 17- 4- 4 S 12:59:11 1142.44 82.81 36.70 359.22 290390
172TOKAREK EUGENIUSZ 4 < 2> 261 S 12:55:55 1141.89 83.29 36.68 359.03 286520
173GONSIOR PIOTR 7 <13> 254 S 13:01:48 1141.86 83.78 36.66 358.84 293230
174SKIBA DAMIAN 7 < 4> 212 S 13:01:42 1141.80 84.26 36.64 358.64 293100
175STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 4> 176 - 13:01:45 1141.46 84.75 36.62 358.45 293070
176STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 5> 177 S 13:01:46 1141.39 85.23 36.60 358.26 293070
177STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 6> 195 S 13:01:47 1141.31 85.71 36.58 358.06 293070
178GABRYŚ JÓZEF 5 < 4> 350 - 13:01:27 1141.24 86.20 36.56 357.87 292670
179DUBIELSKI ROBERT 2 < 2> 186 S 13:00:00 1141.10 86.68 36.54 357.68 290980
180SINKA ADAM 6 <19> 220 S 13:06:47 1140.71 87.17 36.52 357.48 298620
181RAK STEFAN 2 30-10- 5 S 12:59:59 1139.88 87.65 36.50 357.29 290650
182SZEGA MARIAN 1 <10> 208 - 13:02:54 1139.47 88.14 36.49 357.10 293870
183LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 6> 210 - 13:04:04 1139.40 88.62 36.47 356.90 295180
184KOBALCZYK MARIAN 2 15- 2- 2 S 13:00:30 1138.94 89.10 36.45 356.71 291000
185FYDA ROMAN 8 < 5> 203 S 13:02:33 1138.89 89.59 36.43 356.52 293320
186DUBIELSKI ROBERT 2 < 3> 285 - 13:00:32 1138.72 90.07 36.41 356.32 290980
187BUZE BŁAŻEJ 4 < 5> 198 S 12:56:47 1138.52 90.56 36.39 356.13 286660
188PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 35- 3- 3 S 13:02:01 1138.45 91.04 36.37 355.94 292600
189SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 3> 193 S 13:00:26 1138.34 91.53 36.35 355.74 290770
190WITTKE ZYGMUNT 2 < 8> 245 S 13:00:27 1138.30 92.01 36.33 355.55 290780
191TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 4> 205 - 12:57:23 1138.19 92.49 36.31 355.36 287260
192ROLA ANDRZEJ 1 < 5> 322 S 13:03:07 1137.12 92.98 36.29 355.16 293510
193SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 4> 252 S 13:00:47 1136.78 93.46 36.27 354.97 290770
194GAJDOS JÓZEF 2 < 4> 265 S 13:00:30 1136.44 93.95 36.25 354.78 290360
195STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 7> 275 S 13:02:57 1136.15 94.43 36.23 354.58 293070
196SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 2> 197 S 12:58:46 1135.81 94.92 36.21 354.39 288230
197SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 3> 232 S 12:58:51 1135.43 95.40 36.19 354.20 288230
198BUZE BŁAŻEJ 4 < 6> 199 - 12:57:29 1135.36 95.88 36.17 354.00 286660
199BUZE BŁAŻEJ 4 < 7> 242 - 12:57:32 1135.14 96.37 36.16 353.81 286660
200WOJCIK FABIAN 2 < 2> 201 - 13:02:42 1134.92 96.85 36.14 353.62 292470
201WOJCIK FABIAN 2 < 3> 204 - 13:02:46 1134.63 97.34 36.12 353.42 292470
202SOCHA JAN 5 < 4> 236 S 13:04:33 1134.62 97.82 36.10 353.23 294490
203FYDA ROMAN 8 < 6> 277 S 13:03:34 1134.41 98.31 36.08 353.04 293320
204WOJCIK FABIAN 2 < 4> 444 S 13:02:52 1134.19 98.79 36.06 352.84 292470
205TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 5> 412 - 12:58:18 1134.07 99.27 36.04 352.65 287260
206WANDZIOCH ANDRZEJ 1 22- 7- 6 S 13:03:24 1134.06 99.76 36.02 352.45 293040
207ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 < 3> 374 S 13:03:48 1133.73 100.24 36.00 352.26 293410
208SZEGA MARIAN 1 <11> 281 S 13:04:14 1133.61 100.73 35.98 352.07 293870
209WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 2> 315 S 13:03:32 1133.47 101.21 35.96 351.87 293040
210LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 7> 243 S 13:05:39 1132.48 101.69 35.94 351.68 295180
211RAK STEFAN 2 < 2> 216 - 13:01:40 1132.40 102.18 35.92 351.49 290650
212SKIBA DAMIAN 7 < 5> 214 S 13:03:54 1132.10 102.66 35.90 351.29 293100
213BĄK PIOTR 5 < 2> 260 S 13:03:39 1131.99 103.15 35.88 351.10 292790
214SKIBA DAMIAN 7 < 6> 318 - 13:03:56 1131.95 103.63 35.86 350.91 293100
215TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 7> 225 S 13:05:50 1131.91 104.12 35.84 350.71 295240
216RAK STEFAN 2 < 3> 304 - 13:01:58 1131.08 104.60 35.83 350.52 290650
217STYŚ BOGUSŁAW 7 < 3> 270 - 13:06:37 1130.93 105.08 35.81 350.33 295870
218KOTLARSKI RUDOLF 5 < 2> 465 S 13:03:55 1130.83 105.57 35.79 350.13 292790
219SKUPIN JAN 6 < 4> 251 - 13:05:18 1130.81 106.05 35.77 349.94 294350
220SINKA ADAM 6 <20> 226 - 13:09:09 1130.49 106.54 35.75 349.75 298620
221MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 < 5> 231 - 12:59:39 1130.41 107.02 35.73 349.55 287860
222ORLOF KRZYSZTOF 4 < 7> 233 - 12:59:20 1129.70 107.51 35.71 349.36 287320
223KOPIEC KRZYSZTOF 4 < 2>---- S 12:59:47 1129.63 107.99 35.69 349.17 287810
224BAŃSKI JERZY 4 20- 7- 6 S 13:02:13 1129.36 108.47 35.67 348.97 290490
225TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 8> 268 - 13:06:28 1129.17 108.96 35.65 348.78 295240
226WIECZOREK WACŁAW 2 16- 3- 3 S 13:02:12 1128.93 109.44 35.63 348.59 290360
226SINKA ADAM 6 <21> 278 S 13:09:31 1128.93 109.44 35.63 348.59 298620
228BAŃSKI JERZY 4 < 2> 298 - 13:02:19 1128.92 110.41 35.59 348.20 290490
228WODOK STEFAN 1 14- 2- 2 S 13:03:19 1128.92 110.41 35.59 348.20 291620
230WOJCIK ALICJA 2 < 2> 496 S 13:05:36 1128.89 111.38 35.55 347.81 294190
231MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 < 6> 316 S 13:00:00 1128.86 111.86 35.53 347.62 287860
232SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 4> 487 S 13:00:21 1128.76 112.35 35.51 347.43 288230
233ORLOF KRZYSZTOF 4 < 8> 279 - 12:59:35 1128.59 112.83 35.50 347.23 287320
234CZARNIK TADEUSZ 5 < 5> 237 - 13:08:46 1128.54 113.32 35.48 347.04 297670
235SETNIK-GANS 2 < 3> 295 S 13:02:31 1128.47 113.80 35.46 346.85 290600
236SOCHA JAN 5 < 5>---- S 13:06:03 1128.10 114.29 35.44 346.65 294490
237CZARNIK TADEUSZ 5 < 6> 293 - 13:08:57 1127.75 114.77 35.42 346.46 297670
238SKORUPA PIOTR 8 < 2> 241 S 13:02:33 1127.51 115.25 35.40 346.27 290390
239ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 14- 5- 5 S 13:03:02 1127.30 115.74 35.38 346.07 290880
240SKLARCZYK PIOTR 6 < 2> 280 S 13:07:59 1127.14 116.22 35.36 345.88 296420
241SKORUPA PIOTR 8 < 3> 369 S 13:02:40 1127.00 116.71 35.34 345.68 290390
242BUZE BŁAŻEJ 4 < 8> 320 - 12:59:22 1126.96 117.19 35.32 345.49 286660
243LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 8> 289 S 13:06:59 1126.71 117.68 35.30 345.30 295180
244OKOŃ SYLWESTER 7 < 3> 448 S 13:04:45 1126.62 118.16 35.28 345.10 292640
245WITTKE ZYGMUNT 2 < 9> 340 - 13:03:07 1126.54 118.64 35.26 344.91 290780
246NOWROTEK STANISŁAW 6 < 2> 274 S 13:08:09 1126.13 119.13 35.24 344.72 296340
247ZADRUŚ MAREK 4 < 2> 345 S 13:00:55 1125.99 119.61 35.22 344.52 288160
248ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 < 3> 305 S 12:59:16 1125.67 120.10 35.20 344.33 286220
249STAŃCZYK STANISŁAW 2 < 4> 434 S 13:04:46 1125.20 120.58 35.18 344.14 292290
250PANIC JANUSZ 2 < 7> 427 S 13:05:00 1125.00 121.07 35.17 343.94 292500
251SKUPIN JAN 6 < 5> 309 S 13:06:39 1124.98 121.55 35.15 343.75 294350
252SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 5> 297 S 13:03:39 1124.18 122.03 35.13 343.56 290770
253MATURA EUGENIUSZ 6 < 2> 302 S 13:07:22 1123.92 122.52 35.11 343.36 294880
254GONSIOR PIOTR 7 <14> 257 - 13:06:01 1123.41 123.00 35.09 343.17 293230
255GRZYWOCZ STEFAN 7 19- 3- 2 - 13:08:06 1123.34 123.49 35.07 342.98 295550
256SKUTNIK PIOTR 8 < 2>---- - 13:06:02 1123.30 123.97 35.05 342.78 293220
257GONSIOR PIOTR 7 <15> 263 - 13:06:04 1123.20 124.46 35.03 342.59 293230
258SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 3> 259 S 13:08:37 1123.15 124.94 35.01 342.40 296080
259SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 4> 327 S 13:08:38 1123.07 125.42 34.99 342.20 296080
260BĄK PIOTR 5 < 3>---- S 13:05:47 1122.73 125.91 34.97 342.01 292790
261TOKAREK EUGENIUSZ 4 < 3> 391 S 13:00:14 1122.58 126.39 34.95 341.82 286520
262MENDRYS ANDRZEJ 6 20- 4- 3 S 13:12:06 1122.46 126.88 34.93 341.62 299810
263GONSIOR PIOTR 7 <16> 303 S 13:06:20 1122.05 127.36 34.91 341.43 293230
264MORCINCZYK MARIAN 2 < 2>---- S 13:03:52 1122.04 127.85 34.89 341.24 290460
265GAJDOS JÓZEF 2 < 5> 266 - 13:03:50 1121.80 128.33 34.87 341.04 290360
266GAJDOS JÓZEF 2 < 6> 267 - 13:03:51 1121.73 128.81 34.85 340.85 290360
267GAJDOS JÓZEF 2 < 7> 269 S 13:03:53 1121.59 129.30 34.83 340.66 290360
268TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 9> 417 - 13:08:15 1121.52 129.78 34.82 340.46 295240
269GAJDOS JÓZEF 2 < 8> 306 - 13:03:54 1121.51 130.27 34.80 340.27 290360
270STYŚ BOGUSŁAW 7 < 4> 272 S 13:08:50 1121.43 130.75 34.78 340.08 295870
271JASKULSKI BOGDAN 5 < 2> 273 - 13:08:48 1121.15 131.23 34.76 339.88 295760
272STYŚ BOGUSŁAW 7 < 5> 312 - 13:08:55 1121.07 131.72 34.74 339.69 295870
273JASKULSKI BOGDAN 5 < 3> 377 - 13:08:55 1120.66 132.20 34.72 339.50 295760
274NOWROTEK STANISŁAW 6 < 3> 286 S 13:09:29 1120.45 132.69 34.70 339.30 296340
275STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 8> 329 S 13:06:43 1119.80 133.17 34.68 339.11 293070
276RAKOCZ JAN 1 24- 5- 3 S 13:06:17 1119.74 133.66 34.66 338.92 292570
277FYDA ROMAN 8 < 7> 429 S 13:06:59 1119.61 134.14 34.64 338.72 293320
278SINKA ADAM 6 <22> 405 - 13:11:46 1119.41 134.62 34.62 338.53 298620
279ORLOF KRZYSZTOF 4 < 9> 361 - 13:01:41 1119.36 135.11 34.60 338.33 287320
280SKLARCZYK PIOTR 6 < 3> 362 S 13:09:50 1119.27 135.59 34.58 338.14 296420
281SZEGA MARIAN 1 <12> 325 - 13:07:35 1119.15 136.08 34.56 337.95 293870
282BRALICH FRANCISZEK 6 < 2> 283 S 13:08:47 1118.72 136.56 34.54 337.75 295100
283BRALICH FRANCISZEK 6 < 3> 284 S 13:08:53 1118.30 137.05 34.52 337.56 295100
284BRALICH FRANCISZEK 6 < 4> 334 S 13:08:54 1118.23 137.53 34.50 337.37 295100
285DUBIELSKI ROBERT 2 < 4> 291 - 13:05:15 1118.08 138.01 34.49 337.17 290980
286NOWROTEK STANISŁAW 6 < 4> 349 - 13:10:03 1118.05 138.50 34.47 336.98 296340
287MAJEWSKI JERZY 6 < 2> 321 S 13:08:59 1117.87 138.98 34.45 336.79 295100
288PYKA JÓZEF 8 < 9> 296 S 13:05:24 1117.78 139.47 34.43 336.59 291070
289LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 9> 290 - 13:09:05 1117.75 139.95 34.41 336.40 295180
290LOEWE BARTŁOMIEJ 7 <10> 300 S 13:09:05 1117.75 140.44 34.39 336.21 295180
291DUBIELSKI ROBERT 2 < 5> 358 S 13:05:22 1117.58 140.92 34.37 336.01 290980
292MATLA ADAM 4 < 5> 294 S 13:02:20 1117.50 141.40 34.35 335.82 287570
293CZARNIK TADEUSZ 5 < 7> 342 S 13:11:26 1117.24 141.89 34.33 335.63 297670
294MATLA ADAM 4 < 6> 341 S 13:02:27 1116.99 142.37 34.31 335.43 287570
295SETNIK-GANS 2 < 4>---- S 13:05:11 1116.90 142.86 34.29 335.24 290600
296PYKA JÓZEF 8 <10> 319 S 13:05:37 1116.85 143.34 34.27 335.05 291070
297SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 6> 313 - 13:05:22 1116.77 143.83 34.25 334.85 290770
298BAŃSKI JERZY 4 < 3> 353 S 13:05:08 1116.70 144.31 34.23 334.66 290490
299GRABOWSKI TADEUSZ 7 21- 3- 3 S 13:07:14 1116.07 144.79 34.21 334.47 292670
300LOEWE BARTŁOMIEJ 7 <11> 335 - 13:09:30 1115.99 145.28 34.19 334.27 295180
301GRABOWSKI TADEUSZ 7 < 2> 389 S 13:07:17 1115.85 145.76 34.17 334.08 292670
302MATURA EUGENIUSZ 6 < 3> 385 - 13:09:19 1115.63 146.25 34.16 333.89 294880
303GONSIOR PIOTR 7 <17> 494 S 13:07:58 1115.08 146.73 34.14 333.69 293230
304RAK STEFAN 2 < 4> 347 S 13:05:43 1114.81 147.22 34.12 333.50 290650
305ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 < 4> 308 - 13:01:46 1114.71 147.70 34.10 333.31 286220
306SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 16- 4- 4 S 13:09:37 1114.63 148.18 34.08 333.11 294950
306GAJDOS JÓZEF 2 < 9> 344 S 13:05:30 1114.63 148.18 34.08 333.11 290360
308ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 < 5> 360 - 13:01:48 1114.56 149.15 34.04 332.73 286220
309SKUPIN JAN 6 < 6> 314 - 13:09:06 1114.54 149.64 34.02 332.53 294350
310SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 < 2> 311 S 13:09:40 1114.42 150.12 34.00 332.34 294950
311SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 < 3> 358 S 13:09:41 1114.35 150.61 33.98 332.15 294950
312STYŚ BOGUSŁAW 7 < 6> 352 S 13:10:33 1114.18 151.09 33.96 331.95 295870
313SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 7> 338 S 13:06:01 1113.99 151.57 33.94 331.76 290770
314SKUPIN JAN 6 < 7> 324 S 13:09:15 1113.91 152.06 33.92 331.56 294350
315WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 3> 343 - 13:08:05 1113.87 152.54 33.90 331.37 293040
316MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 < 7> 393 S 13:03:42 1112.72 153.03 33.88 331.18 287860
316HOK RUDOLF 4 16- 1- 1 S 13:02:20 1112.72 153.03 33.88 331.18 286340
318SKIBA DAMIAN 7 < 7> 416 S 13:08:30 1112.33 154.00 33.84 330.79 293100
319PYKA JÓZEF 8 <11> 419 - 13:06:41 1112.30 154.48 33.83 330.60 291070
320BUZE BŁAŻEJ 4 < 9> 326 S 13:02:44 1112.23 154.96 33.81 330.40 286660
321MAJEWSKI JERZY 6 < 3>---- S 13:10:29 1111.56 155.45 33.79 330.21 295100
322ROLA ANDRZEJ 1 < 6> 346 S 13:09:05 1111.43 155.93 33.77 330.02 293510
323STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 15- 6- 6 S 13:10:27 1111.40 156.42 33.75 329.82 295020
324SKUPIN JAN 6 < 8> 386 - 13:09:52 1111.31 156.90 33.73 329.63 294350
325SZEGA MARIAN 1 <13> 364 - 13:09:30 1111.04 157.38 33.71 329.44 293870
326BUZE BŁAŻEJ 4 <10> 397 S 13:03:01 1111.01 157.87 33.69 329.24 286660
327SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 5>---- - 13:11:34 1110.72 158.35 33.67 329.05 296080
328GRZYWOCZ STEFAN 7 < 2> 383 S 13:11:06 1110.67 158.84 33.65 328.86 295550
329STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 9> 370 - 13:08:55 1110.46 159.32 33.63 328.66 293070
330MENDRYS ANDRZEJ 6 < 2> 337 - 13:15:00 1110.41 159.81 33.61 328.47 299810
331ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 < 2> 332 S 13:07:01 1110.16 160.29 33.59 328.28 290880
332ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 < 3> 381 S 13:07:02 1110.09 160.77 33.57 328.08 290880
333WRĄBEL ANTONI 4 8- 1- 1 S 13:04:04 1109.71 161.26 33.55 327.89 287490
334BRALICH FRANCISZEK 6 < 5> 363 S 13:10:57 1109.61 161.74 33.53 327.70 295100
335LOEWE BARTŁOMIEJ 7 <12> 336 S 13:11:15 1108.66 162.23 33.51 327.50 295180
336LOEWE BARTŁOMIEJ 7 <13> 348 - 13:11:16 1108.59 162.71 33.50 327.31 295180
337MENDRYS ANDRZEJ 6 < 3> 355 S 13:15:28 1108.49 163.20 33.48 327.12 299810
338SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 8> 390 S 13:07:19 1108.47 163.68 33.46 326.92 290770
339PECYNA PAWEŁ 4 < 2> 399 - 13:04:30 1108.44 164.16 33.44 326.73 287640
340WITTKE ZYGMUNT 2 <10> 357 S 13:07:24 1108.16 164.65 33.42 326.54 290780
341MATLA ADAM 4 < 7> 364 S 13:04:34 1107.88 165.13 33.40 326.34 287570
342CZARNIK TADEUSZ 5 < 8> 380 S 13:13:48 1107.40 165.62 33.38 326.15 297670
343WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 4> 436 S 13:09:42 1107.06 166.10 33.36 325.96 293040
344GAJDOS JÓZEF 2 <10> 439 S 13:07:23 1106.63 166.59 33.34 325.76 290360
345ZADRUŚ MAREK 4 < 3> 440 S 13:05:24 1106.61 167.07 33.32 325.57 288160
346ROLA ANDRZEJ 1 < 7> 400 S 13:10:19 1106.26 167.55 33.30 325.38 293510
347RAK STEFAN 2 < 5> 356 S 13:07:51 1105.76 168.04 33.28 325.18 290650
348LOEWE BARTŁOMIEJ 7 <14> 472 - 13:11:58 1105.68 168.52 33.26 324.99 295180
349NOWROTEK STANISŁAW 6 < 5> 454 S 13:13:02 1105.61 169.01 33.24 324.80 296340
350GABRYŚ JÓZEF 5 < 5> 351 - 13:09:47 1105.32 169.49 33.22 324.60 292670
351GABRYŚ JÓZEF 5 < 6> 421 - 13:09:49 1105.18 169.98 33.20 324.41 292670
352STYŚ BOGUSŁAW 7 < 7> 398 S 13:12:55 1104.34 170.46 33.18 324.21 295870
353BAŃSKI JERZY 4 < 4> 354 S 13:08:06 1104.10 170.94 33.17 324.02 290490
354BAŃSKI JERZY 4 < 5> 423 S 13:08:06 1104.10 171.43 33.15 323.83 290490
355MENDRYS ANDRZEJ 6 < 4>---- S 13:16:37 1103.80 171.91 33.13 323.63 299810
356RAK STEFAN 2 < 6> 375 - 13:08:25 1103.39 172.40 33.11 323.44 290650
357WITTKE ZYGMUNT 2 <11> 382 S 13:08:38 1102.97 172.88 33.09 323.25 290780
358DUBIELSKI ROBERT 2 < 6> 371 - 13:08:52 1102.75 173.37 33.07 323.05 290980
358SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 < 4>---- S 13:12:28 1102.75 173.37 33.07 323.05 294950
360ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 < 6>---- - 13:04:34 1102.68 174.33 33.03 322.67 286220
361ORLOF KRZYSZTOF 4 <10>---- S 13:05:34 1102.67 174.82 33.01 322.47 287320
362SKLARCZYK PIOTR 6 < 4>---- S 13:13:55 1102.27 175.30 32.99 322.28 296420
363BRALICH FRANCISZEK 6 < 6> 368 S 13:12:44 1102.22 175.79 32.97 322.09 295100
364MATLA ADAM 4 < 8> 492 - 13:05:57 1102.01 176.27 32.95 321.89 287570
364SZEGA MARIAN 1 <14> 366 - 13:11:40 1102.01 176.27 32.95 321.89 293870
366SZEGA MARIAN 1 <15> 406 S 13:11:41 1101.94 177.24 32.91 321.51 293870
367KOWALCZYK ANDRZEJ 5 7- 1- 1 S 13:10:55 1101.81 177.72 32.89 321.31 292990
368BRALICH FRANCISZEK 6 < 7> 388 S 13:12:52 1101.67 178.21 32.87 321.12 295100
369SKORUPA PIOTR 8 < 4>---- S 13:08:38 1101.49 178.69 32.85 320.93 290390
370STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <10> 394 - 13:11:16 1100.66 179.18 32.83 320.73 293070
371DUBIELSKI ROBERT 2 < 7> 403 S 13:09:27 1100.32 179.66 32.82 320.54 290980
372DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 1 15- 2- 2 S 13:11:20 1100.09 180.15 32.80 320.35 292990
373NIEMIEC EDWARD 8 20- 5- 3 S 13:11:49 1099.26 180.63 32.78 320.15 293300
374ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 < 4> 376 S 13:11:56 1099.19 181.11 32.76 319.96 293410
375RAK STEFAN 2 < 7> 402 S 13:09:28 1099.00 181.60 32.74 319.77 290650
376ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 < 5> 396 S 13:11:59 1098.98 182.08 32.72 319.57 293410
377JASKULSKI BOGDAN 5 < 4> 401 S 13:14:09 1098.87 182.57 32.70 319.38 295760
378NIEMIEC EDWARD 8 < 2> 437 S 13:11:56 1098.78 183.05 32.68 319.19 293300
379ROBAK JAN 1 14- 1- 1 S 13:11:49 1098.51 183.54 32.66 318.99 293100
380CZARNIK TADEUSZ 5 < 9> 404 S 13:16:12 1097.60 184.02 32.64 318.80 297670
381ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 < 4> 409 S 13:10:01 1097.59 184.50 32.62 318.61 290880
382WITTKE ZYGMUNT 2 <12> 478 - 13:09:56 1097.56 184.99 32.60 318.41 290780
383GRZYWOCZ STEFAN 7 < 3>---- S 13:14:18 1097.47 185.47 32.58 318.22 295550
384AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 9- 1- 1 S 13:12:39 1096.62 185.96 32.56 318.03 293510
385MATURA EUGENIUSZ 6 < 4> 426 S 13:14:06 1095.80 186.44 32.54 317.83 294880
386SKUPIN JAN 6 < 9> 425 - 13:13:39 1095.66 186.92 32.52 317.64 294350
387TEAM KOZIK-NOWAK 8 12- 2- 2 S 13:11:52 1095.60 187.41 32.50 317.45 292380
388BRALICH FRANCISZEK 6 < 8> 414 S 13:14:32 1094.86 187.89 32.49 317.25 295100
389GRABOWSKI TADEUSZ 7 < 3>---- S 13:12:26 1094.37 188.38 32.47 317.06 292670
390SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 9> 482 S 13:10:43 1094.29 188.86 32.45 316.86 290770
391TOKAREK EUGENIUSZ 4 < 4> 461 S 13:06:59 1093.66 189.35 32.43 316.67 286520
392KOBALCZYK MARIAN 2 < 2>---- S 13:11:10 1093.30 189.83 32.41 316.48 291000
393MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 < 8>---- S 13:08:20 1093.14 190.31 32.39 316.28 287860
394STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <11> 395 - 13:13:08 1093.00 190.80 32.37 316.09 293070
395STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <12> 433 S 13:13:14 1092.59 191.28 32.35 315.90 293070
396ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 < 6>---- S 13:13:33 1092.57 191.77 32.33 315.70 293410
397BUZE BŁAŻEJ 4 <11> 516 - 13:07:26 1092.32 192.25 32.31 315.51 286660
398STYŚ BOGUSŁAW 7 < 8> 509 - 13:15:58 1091.91 192.74 32.29 315.32 295870
399PECYNA PAWEŁ 4 < 3> 441 S 13:08:27 1091.82 193.22 32.27 315.12 287640
400ROLA ANDRZEJ 1 < 8> 431 S 13:13:52 1091.66 193.70 32.25 314.93 293510
401JASKULSKI BOGDAN 5 < 5> 467 - 13:15:59 1091.43 194.19 32.23 314.74 295760
402RAK STEFAN 2 < 8> 443 - 13:11:25 1090.96 194.67 32.21 314.54 290650
403DUBIELSKI ROBERT 2 < 8> 407 - 13:11:44 1090.90 195.16 32.19 314.35 290980
404CZARNIK TADEUSZ 5 <10> 457 S 13:17:58 1090.50 195.64 32.17 314.16 297670
405SINKA ADAM 6 <23> 505 - 13:18:54 1090.25 196.13 32.16 313.96 298620
406SZEGA MARIAN 1 <16> 410 - 13:14:38 1089.89 196.61 32.14 313.77 293870
407DUBIELSKI ROBERT 2 < 9> 453 - 13:12:01 1089.74 197.09 32.12 313.58 290980
408STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 < 2> 413 S 13:15:48 1089.44 197.58 32.10 313.38 295020
409ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 < 5>---- S 13:12:02 1089.30 198.06 32.08 313.19 290880
410SZEGA MARIAN 1 <17> 460 S 13:14:54 1088.81 198.55 32.06 313.00 293870
411TEAM KOZIK-NOWAK 8 < 2>---- S 13:13:34 1088.67 199.03 32.04 312.80 292380
412TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 6> 473 S 13:08:54 1088.52 199.52 32.02 312.61 287260
413STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 < 3> 464 S 13:16:02 1088.50 200.00 32.00 312.42 295020

KONIEC KONKURSU NA BAZIE 1:5

414BRALICH FRANCISZEK 6 < 9> 415 - 13:16:07 1088.46 312.22 295100
415BRALICH FRANCISZEK 6 <10> 498 - 13:16:09 1088.33 312.03 295100
416SKIBA DAMIAN 7 < 8> 419 S 13:14:21 1088.18 311.84 293100
417TOPOŁA ALEKSANDER 8 <10>---- - 13:16:22 1087.97 311.64 295240
418WODOK STEFAN 1 < 2>---- S 13:13:05 1087.80 311.45 291620
419PYKA JÓZEF 8 <12> 422 S 13:12:35 1087.77 311.26 291070
419SKIBA DAMIAN 7 < 9> 462 S 13:14:27 1087.77 311.26 293100
421GABRYŚ JÓZEF 5 < 7> 469 - 13:14:05 1087.66 310.87 292670
422PYKA JÓZEF 8 <13> 424 S 13:12:39 1087.50 310.68 291070
423BAŃSKI JERZY 4 < 6> 508 S 13:12:09 1087.37 310.48 290490
424PYKA JÓZEF 8 <14> 499 - 13:12:42 1087.30 310.29 291070
425SKUPIN JAN 6 <10> 488 S 13:15:45 1087.17 310.09 294350
426MATURA EUGENIUSZ 6 < 5> 470 S 13:16:22 1086.65 309.90 294880
427PANIC JANUSZ 2 < 8>---- S 13:14:14 1086.42 309.71 292500
428PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 2> 497 S 13:14:29 1085.78 309.51 292600
429FYDA ROMAN 8 < 8>---- S 13:15:09 1085.77 309.32 293320
430SZOŁTYSEK MIROSŁAW 1 < 4>---- S 13:17:37 1084.16 309.13 295560
431ROLA ANDRZEJ 1 < 9> 432 S 13:15:44 1084.13 308.93 293510
432ROLA ANDRZEJ 1 <10>---- S 13:15:53 1083.53 308.74 293510
433STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <13> 435 S 13:15:33 1083.24 308.55 293070
434STAŃCZYK STANISŁAW 2 < 5>---- S 13:14:54 1082.96 308.35 292290
435STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <14>---- - 13:15:44 1082.50 308.16 293070
436WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 5> 438 S 13:15:49 1082.06 307.97 293040
437NIEMIEC EDWARD 8 < 3> 449 - 13:16:05 1081.96 307.77 293300
438WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 6> 475 S 13:15:51 1081.93 307.58 293040
439GAJDOS JÓZEF 2 <11>---- S 13:13:28 1081.55 307.39 290360
440ZADRUŚ MAREK 4 < 4> 452 S 13:11:27 1081.48 307.19 288160
441PECYNA PAWEŁ 4 < 4>---- S 13:11:01 1081.29 307.00 287640
441BYRCZ WŁADYSŁAW 1 15- 2- 2 S 13:16:55 1081.29 307.00 294020
443RAK STEFAN 2 < 9> 490 S 13:14:01 1080.42 306.61 290650
444WOJCIK FABIAN 2 < 5> 446 S 13:15:45 1080.22 306.42 292470
445BYRCZ WŁADYSŁAW 1 < 2>---- S 13:17:13 1080.10 306.23 294020
446STANKIEWICZ WIESŁAW 1 17- 3- 3 S 13:16:20 1079.96 306.03 293030
446WOJCIK FABIAN 2 < 6>---- S 13:15:49 1079.96 306.03 292470
448OKOŃ SYLWESTER 7 < 4>---- S 13:16:00 1079.85 305.65 292640
449NIEMIEC EDWARD 8 < 4> 450 S 13:16:38 1079.76 305.45 293300
450NIEMIEC EDWARD 8 < 5>---- - 13:16:40 1079.63 305.26 293300
451KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 3>---- S 13:18:10 1079.56 305.07 294900
452ZADRUŚ MAREK 4 < 5>---- S 13:11:57 1079.45 304.87 288160
453DUBIELSKI ROBERT 2 <10>---- - 13:14:45 1078.70 304.68 290980
454NOWROTEK STANISŁAW 6 < 6>---- S 13:19:56 1077.86 304.49 296340
455LANGER PIOTR 1 < 2>---- S 13:18:01 1077.48 304.29 294170
456RAKOCZ JAN 1 < 2> 463 S 13:16:34 1077.34 304.10 292570
457CZARNIK TADEUSZ 5 <11> 495 - 13:21:23 1077.02 303.91 297670
458MATUSZCZYK ROMAN 2 11- 3- 3 S 13:15:02 1076.90 303.71 290800
459DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 1 < 2>---- S 13:17:07 1076.71 303.52 292990
460SZEGA MARIAN 1 <18> 485 - 13:18:02 1076.32 303.33 293870
461TOKAREK EUGENIUSZ 4 < 5> 507 - 13:11:21 1075.73 303.13 286520
462SKIBA DAMIAN 7 <10> 505 - 13:17:43 1074.74 302.94 293100
463RAKOCZ JAN 1 < 3> 483 - 13:17:14 1074.70 302.74 292570
464STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 < 4> 466 S 13:19:31 1074.69 302.55 295020
465KOTLARSKI RUDOLF 5 < 3>---- S 13:17:27 1074.66 302.36 292790
466STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 < 5> 468 S 13:19:32 1074.62 302.16 295020
467JASKULSKI BOGDAN 5 < 6>---- - 13:20:14 1074.58 301.97 295760
468STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 < 6>---- S 13:19:35 1074.43 301.78 295020
469GABRYŚ JÓZEF 5 < 8>---- - 13:17:24 1074.41 301.58 292670
470MATURA EUGENIUSZ 6 < 6> 471 S 13:19:29 1074.31 301.39 294880
471MATURA EUGENIUSZ 6 < 7> 501 S 13:19:32 1074.11 301.20 294880
472LOEWE BARTŁOMIEJ 7 <15> 477 - 13:19:53 1073.84 301.00 295180
473TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 7> 476 - 13:12:34 1073.60 300.81 287260
474MATUSZCZYK ROMAN 2 < 2> 493 S 13:15:53 1073.52 300.62 290800
475WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 7>---- S 13:18:01 1073.34 300.42 293040
476TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 8> 502 - 13:12:39 1073.27 300.23 287260
477LOEWE BARTŁOMIEJ 7 <16>---- - 13:20:02 1073.25 300.04 295180
478WITTKE ZYGMUNT 2 <13> 481 S 13:16:00 1072.99 299.84 290780
479WIECZOREK WACŁAW 2 < 2> 480 S 13:15:45 1072.43 299.65 290360
480WIECZOREK WACŁAW 2 < 3>---- S 13:15:46 1072.36 299.46 290360
481WITTKE ZYGMUNT 2 <14>---- - 13:16:10 1072.33 299.26 290780
482SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <10>---- S 13:16:11 1072.23 299.07 290770
483RAKOCZ JAN 1 < 4> 491 S 13:17:53 1072.14 298.88 292570
484KLIMEK ANTONI 4 < 3>---- S 13:13:15 1072.13 298.68 287600
485SZEGA MARIAN 1 <19> 486 - 13:19:08 1072.00 298.49 293870
486SZEGA MARIAN 1 <20>---- - 13:19:12 1071.74 298.30 293870
487SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 5> 515 - 13:13:57 1071.69 298.10 288230
488SKUPIN JAN 6 <11> 512 S 13:19:45 1071.34 297.91 294350
489STANKIEWICZ WIESŁAW 1 < 2> 517 S 13:18:33 1071.21 297.72 293030
490RAK STEFAN 2 <10>---- - 13:16:21 1071.13 297.52 290650
491RAKOCZ JAN 1 < 5>---- - 13:18:15 1070.70 297.33 292570
492MATLA ADAM 4 < 9>---- S 13:13:36 1070.63 297.14 287570
493MATUSZCZYK ROMAN 2 < 3>---- S 13:16:44 1070.17 296.94 290800
494GONSIOR PIOTR 7 <18> 513 S 13:19:13 1069.34 296.75 293230
495CZARNIK TADEUSZ 5 <12> 514 S 13:23:23 1069.28 296.56 297670
496WOJCIK ALICJA 2 < 3> 510 S 13:20:08 1069.26 296.36 294190
497PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 3>---- S 13:18:40 1069.18 296.17 292600
498BRALICH FRANCISZEK 6 <11>---- - 13:21:01 1069.14 295.98 295100
499PYKA JÓZEF 8 <15> 500 - 13:17:16 1069.06 295.78 291070
500PYKA JÓZEF 8 <16>---- S 13:17:20 1068.80 295.59 291070
501MATURA EUGENIUSZ 6 < 8> 504 S 13:20:57 1068.60 295.39 294880
502TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 9>---- S 13:13:51 1068.48 295.20 287260
503DUL JAN 1 < 2>---- S 13:19:54 1068.35 295.01 293690
504MATURA EUGENIUSZ 6 < 9>---- - 13:21:01 1068.34 294.81 294880
505SINKA ADAM 6 <24>---- - 13:24:32 1068.28 294.62 298620
505SKIBA DAMIAN 7 <11>---- S 13:19:22 1068.28 294.62 293100
507TOKAREK EUGENIUSZ 4 < 6>---- S 13:13:15 1068.11 294.23 286520
508BAŃSKI JERZY 4 < 7>---- S 13:17:05 1067.65 294.04 290490
509STYŚ BOGUSŁAW 7 < 9> 511 S 13:22:11 1067.42 293.85 295870
510WOJCIK ALICJA 2 < 4>---- S 13:20:50 1066.55 293.65 294190
511STYŚ BOGUSŁAW 7 <10>---- - 13:22:26 1066.45 293.46 295870
512SKUPIN JAN 6 <12>---- S 13:21:02 1066.36 293.27 294350
513GONSIOR PIOTR 7 <19>---- S 13:20:03 1066.10 293.07 293230
514CZARNIK TADEUSZ 5 <13>---- - 13:24:14 1066.03 292.88 297670
515SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 6>---- S 13:15:24 1065.94 292.69 288230
516BUZE BŁAŻEJ 4 <12>---- - 13:13:57 1065.85 292.49 286660
517STANKIEWICZ WIESŁAW 1 < 3>---- S 13:20:03 1065.37 292.30 293030

KONIEC KONKURSU

518PYKA JÓZEF 8 <17>---- - 13:18:15 1065.22 291070
519SKUTNIK PIOTR 8 < 3>---- S 13:20:17 1065.16 293220
520ROLA ANDRZEJ 1 <11>---- - 13:20:34 1065.11 293510
521SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 < 5>---- S 13:22:01 1064.74 294950
522ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 < 7>---- - 13:13:50 1064.67 286220
523KOTLARSKI RUDOLF 5 < 4>---- S 13:20:01 1064.63 292790
524MATURA EUGENIUSZ 6 <10>---- - 13:21:59 1064.61 294880
525SOCHA JAN 5 < 6>---- S 13:21:41 1064.36 294490
526KOTLARSKI RUDOLF 5 < 5>---- S 13:20:06 1064.30 292790
527GABRYŚ JÓZEF 5 < 9>---- S 13:20:04 1064.00 292670
528WITKOWSKI TADEUSZ 4 < 2>---- S 13:13:44 1063.84 285890
529NIEMIEC EDWARD 8 < 6>---- S 13:20:43 1063.77 293300
530KRZYSZ EDWARD 1 < 2>---- S 13:21:22 1063.73 293980
531MORCINCZYK MARIAN 2 < 3>---- S 13:18:06 1063.57 290460
532GRZYWOCZ STEFAN 7 < 4>---- S 13:23:00 1063.13 295550
533RAKOCZ JAN 1 < 6>---- S 13:20:12 1063.12 292570
534CZARNIK TADEUSZ 5 <14>---- S 13:25:05 1062.79 297670
535MATUSZCZYK ROMAN 2 < 4>---- S 13:18:41 1062.54 290800
536SKORUPA PIOTR 8 < 5>---- S 13:18:20 1062.40 290390
537BUZE BŁAŻEJ 4 <13>---- S 13:15:00 1061.70 286660
538SZEGA MARIAN 1 <21>---- - 13:21:48 1061.67 293870
539PECYNA PAWEŁ 4 < 5>---- S 13:15:57 1061.60 287640
540RAK STEFAN 2 <11>---- - 13:18:48 1061.54 290650
541SZEGA MARIAN 1 <22>---- S 13:21:51 1061.48 293870
542WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 8>---- S 13:21:07 1061.29 293040
543STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <15>---- - 13:21:11 1061.14 293070

Klasyfikacja hodowców po 5 locie

POZ NAZWISKO i IMIĘ ODLEGŁ.WŁ.POZ.POZ. KONKURSY PUNKTY Nr
HOD GOŁ.GOŁ. 1 2 3 4 5RAZ Lot 5 RAZEM
1SINKA ADAM 298620 38 4 510 8 7 9 9 433425.4812351.97614
2PYKA JÓZEF 291070 25 19 76 310 8 712 404182.2711481.75815
3LOEWE BARTŁOMIEJ 295180 32 26 69 7 9 810 7 412481.6911145.03711
4WITTKE ZYGMUNT 290780 29 16 25 5 610 7 9 373213.4910947.64228
5GONSIOR PIOTR 293230 41 1 2 9 5 7 413 384682.6810739.69705
6BRALICH FRANCISZEK 295100 27 148 282 8 9 9 6 8 402664.5110555.63602
7STRZELECKI SEBASTIAN__ 293070 39 56 116 7 9 4 7 8 352785.41 9528.77163
8CZARNIK TADEUSZ 297670 28 46 63 511 8 5 7 362343.40 9405.80504
9SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 290770 29 28 105 9 5 4 7 7 322328.88 8246.29225
10FYDA ROMAN 293320 15 66 72 4 4 7 5 8 282868.00 8080.31804
11STYŚ BOGUSŁAW 295870 38 111 157 5 5 6 9 5 301660.92 8010.92719
12SZEGA MARIAN 293870 43 57 95 5 8 3 7 7 302469.69 7974.11112
13SZOŁTYSEK ZYGMUNT 294950 16 306 310 5 9 5 7 4 301320.65 7842.52720
14SZOŁTYSEK MIROSŁAW 295560 13 31 59 4 7 6 6 4 271456.63 7652.48113
15RAK STEFAN 290650 30 181 211 8 7 4 5 5 291642.35 7548.47213
16TOPOŁA ALEKSANDER 295240 26 12 2011 4 4 5 5 291860.14 7450.98819
17SETNIK-GANS 290600 15 77 121 5 3 5 9 4 261428.40 7409.99214
18DUBIELSKI ROBERT 290980 44 151 179 6 3 7 7 4 271377.32 7273.65202
19SKIBA DAMIAN 293100 33 93 94 5 4 5 5 7 262332.56 7123.33717
20GAJDOS JÓZEF 290360 26 36 73 7 4 5 4 7 272409.16 7068.53204
21STĘPIEŃ ZBIGNIEW 295020 15 323 40810 3 7 2 6 281862.11 7054.54109
22SKUPIN JAN 294350 28 43 52 5 4 4 5 7 252341.25 6951.41616
23MATURA EUGENIUSZ 294880 20 100 253 2 4 6 6 7 252242.03 6915.68610
24WOJCIK ALICJA 294190 14 78 230 6 7 2 6 4 251315.03 6681.48226
25MAJEWSKI JERZY 295100 15 71 287 8 5 5 5 3 261045.57 6677.49609
26MENDRYS ANDRZEJ 299810 20 262 330 410 5 4 3 26 992.37 6611.25611
27ROLA ANDRZEJ 293510 25 90 137 4 2 3 5 9 233033.79 6524.88118
28MATLA ADAM 287570 28 27 41 5 2 5 2 8 222804.55 6384.12409
29SKUTNIK PIOTR 293220 17 114 25610 3 8 5 1 27 370.25 6358.96818
30BĄK PIOTR 292790 15 156 213 5 5 8 3 3 241055.24 6259.42501
31SKLARCZYK PIOTR 296420 15 75 240 3 2 8 5 4 221384.09 6028.41615
32MORCINCZYK MARIAN 290460 20 165 264 3 6 4 6 2 21 701.63 5726.33224
33SOCHA JAN 294490 15 68 85 0 5 4 5 5 191821.66 5641.92523
34SKORUPA PIOTR 290390 17 171 238 - 4 6 6 4 201372.10 5617.22816
35JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 295870 110 7 3 - 21 5604.31709
36SAMBORSKI ANDRZEJ 296080 27 150 152 1 6 5 5 3 201047.50 5511.16716
37ORLOF KRZYSZTOF 287320 29 45 79 4 5 6 4 2 21 690.59 5468.09428
38WANDZIOCH ANDRZEJ 293040 22 206 209 0 6 3 5 6 201946.25 5449.71167
39TOKAREK EUGENIUSZ 286520 24 102 172 4 6 1 5 5 211684.32 5402.67413
40PANIC JANUSZ 292500 37 39 51 3 5 3 4 5 201760.92 5335.17212
41KRAWCZYK KAZIMIERZ 294900 20 84 86 2 5 8 2 3 201056.79 5332.88515
42GABRYŚ JÓZEF 292670 29 33 87 5 4 5 5 1 20 385.92 5326.01508
43ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 293410 26 55 83 4 3 3 4 6 202065.40 5296.59103
44TANISTRA WŁADYSŁAW 287260 39 67 138 6 4 4 3 3 20 987.15 5291.58419
45BAŃSKI JERZY 290490 20 224 228 6 2 4 2 6 201936.00 5176.95401
46KOPIEC KRZYSZTOF 287810 27 126 223 5 4 6 4 1 20 349.17 5152.07420
47PECYNA PAWEŁ 287640 24 115 339 9 5 2 4 2 22 622.12 5122.31429
48ZEGNAŁEK JAROSŁAW 290880 14 239 331 1 4 6 2 5 181634.23 5078.28220
49JASKULSKI BOGDAN 295760 35 50 271 5 2 2 8 2 19 702.01 5013.57512
50NOWROTEK STANISŁAW 296340 22 64 246 3 2 6 3 4 181313.31 4874.97613
51WOJCIK FABIAN 292470 35 98 200 2 0 6 6 3 17 965.29 4834.82219
52SIWIEC STANISŁA-DOROTA 288230 18 160 196 8 0 3 3 5 191710.06 4823.06430
53LANGER PIOTR 294170 15 166 455 4 5 7 1 2 19 664.48 4815.65107
54WITKOWSKI TADEUSZ 285890 14 155 528 3 5 5 4 1 18 362.32 4731.08432
55RAKOCZ JAN 292570 24 276 456 4 5 3 4 3 19 941.90 4581.57160
56OKOŃ SYLWESTER 292640 17 23 112 7 3 - 3 4 171409.24 4507.76715
57MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 287860 36 58 131 2 6 3 2 4 171361.65 4500.78425
58MATUSZCZYK ROMAN 290800 11 458 474 4 2 6 3 3 18 901.27 4476.99227
59SPALLEK GERARD 295920 15 113 159 4 1 7 3 2 17 731.99 4454.28718
60STAŃCZYK STANISŁAW 292290 21 61 65 0 4 6 1 4 151398.21 4436.93223
61DUL JAN 293690 26 40 503 3 4 5 3 2 17 679.57 4424.74119
62DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 292990 15 372 459 5 2 5 4 2 18 623.87 4374.98154
63BUZE BŁAŻEJ 286660 36 103 104 3 4 3 1 5 161756.47 4320.33402
64GRZYWOCZ STEFAN 295550 19 255 328 2 4 3 5 2 16 647.08 4291.44708
65PŁACZKOWSKI JÓZEF 292600 35 188 428 6 5 3 1 3 18 961.62 4265.38812
66KWIATKOWSKI JERZY 295350 8 4 3 4 - 19 4260.22607
67WIECZOREK WACŁAW 290360 16 226 479 5 4 1 4 3 17 947.70 4074.58217
68WODOK STEFAN 291620 14 229 418 4 6 3 2 2 17 659.65 4068.37150
69LASKOWSKI HENRYK 295230 21 609 640 6 8 2 2 0 18 4037.05516
70TEAM KOZIK-NOWAK 292380 12 387 411 2 7 0 4 2 15 630.25 3775.08809
71ZADRUŚ MAREK 288160 15 53 247 4 2 2 1 5 141664.20 3715.94434
72NOWAK ANDRZEJ 287640 8 5 2 1 - 16 3464.71426
73NIEDBAŁA RUDOLF 293040 1 5 1 6 - 13 3459.00159
74STANKIEWICZ WIESŁAW 293030 17 446 489 1 5 3 2 3 14 896.05 3452.62162
75CZERWONKA BOGDAN 293300 15 631 681 4 5 5 1 0 15 3448.49802
76NIEMIEC EDWARD 293300 20 373 378 1 4 4 1 3 13 944.79 3351.63811
77ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 286220 26 34 44 0 3 4 1 3 111113.84 3272.53414
78KOŁODZIEJ ZYGMUNT 296340 2 7 2 3 - 14 3240.26605
79AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 293510 9 384 560 2 6 1 3 1 13 318.03 3152.02801
80CHRABKA JACEK 295070 6 2 1 5 - 14 3092.17701
81LIGENSA JAROSŁAW 291100 4 5 0 4 - 13 3091.41101
82KLIMCZAK ADAM 299380 6 2 2 3 - 13 2909.19603
83URBAŃCZYK MARIAN 286340 5 8 - - - 13 2805.31415
84GRABOWSKI TADEUSZ 292670 21 299 301 2 4 0 2 3 11 985.61 2795.21707
85HOK RUDOLF 286340 16 317 716 4 2 3 2 1 12 331.18 2785.34406
86FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 293930 4 5 3 - - 12 2782.85505
87ROBAK JAN 293100 14 379 605 2 2 3 3 1 11 318.99 2751.00161
88GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 293520 2 5 4 - - 11 2712.57117
89CHORĄŻYCZEWSKI EDWARD 294730 15 704 856 3 3 5 0 0 11 2640.60503
90TEISTER GRZEGORZ 293080 14 597 598 4 5 1 2 0 12 2597.51166
91SKRZYPIEC FRANCISZEK 289910 3 1 4 3 - 11 2584.72215
92KRÓL JERZY 293990 35 0 7 3 0 0 10 2542.91810
93KOTLARSKI RUDOLF 292790 21 136 218 4 2 0 1 3 101018.48 2408.59513
94LECHOWICZ MAREK 293910 29 647 649 2 6 1 1 0 10 2349.44517
95BYRCZ WŁADYSŁAW 294020 15 442 445 3 3 1 1 2 10 613.23 2274.70152
96KLIMEK ANTONI 287600 21 129 134 2 0 0 3 3 81032.41 2243.64423
97SKUPIN KAZIMIERZ 293540 2 5 2 - - 9 2173.29817
98BRYCHCY ALOJZY 290930 12 573 666 1 2 2 3 0 8 2145.44201
99DYKTA MARCELI 292540 13 694 755 1 4 0 4 0 9 2057.21155
100GÓRNY KRZYSZTOF 297280 - 4 3 - - 7 1860.70706
101ŻOGAŁA STEFAN 292980 0 3 0 4 - 7 1786.01723
102ZALEWSKI WINCENTY 291710 3 5 - - - 8 1737.73821
103FLASCHKA HENRYK 292380 11 841 905 1 6 1 0 0 8 1713.19703
104MRÓZ HENRYK 288290 2 1 2 2 - 7 1631.76410
105WIECZOREK MAREK 298410 3 5 - - - 8 1541.27722
106KOCUR ROMAN 292460 3 1 - 3 - 7 1492.52807
107KRZYSZ EDWARD 293980 14 15 530 1 2 - 1 1 5 389.40 1355.80106
108WRĄBEL ANTONI 287490 8 333 580 2 1 1 1 1 6 327.89 1330.50433
109KOBALCZYK MARIAN 291000 15 184 392 0 0 2 - 2 4 673.19 1247.39206
110MAZUREK ANTONI 295860 3 3 - - - 6 1189.91713
111WIT JÓZEF 291460 1 2 1 - - 4 1027.23218
112MACHO BRONISŁAW 292310 0 4 - - - 4 946.76158
113PŁACZKOWSKI RAFAŁ 292520 3 2 0 0 - 5 939.79813
114JASKÓŁA DARIUSZ 294750 - 4 - - - 4 934.02111
115LABUS JÓZEF 295860 3 2 0 - - 5 899.86710
116POTYKA BENJAMIN 293820 3 1 - - - 4 814.81814
117LAZAR MARIAN 298480 2 2 0 - - 4 781.44608
118HOJKA JÓZEF 293900 1 1 1 - - 3 639.12105
119MUC M-GRIM W 290820 3 1 - - - 4 608.70806
120MAGNOR INGBERT 292550 2 1 0 0 - 3 544.36712
121KOSTKA BOLESŁAW 292540 0 1 1 - - 2 498.52157
122PIOTROWSKI ANDRZEJ 295430 2 1 - - - 3 495.91522
123WAWOCZNY ANDRZEJ 292940 1 1 0 - - 2 386.66721
124KUCHTA LEON 295930 1 1 - - - 2 368.86606
125KOWALCZYK ANDRZEJ 292990 7 367 0 0 0 0 1 1 321.31 321.31514
126SYNOWIEC JAN 295830 0 1 - - - 1 284.80617
127ZUBER PIOTR 293030 1 0 - - - 1 180.72532
128WYCIŚLIK ROMAN 296570 1 0 - 0 - 1 150.39618
BISKUP ADRIAN 294010 23 0 0 0 0 0 151
GOŁĘBICKI ANDRZEJ 286370 10 0 0 0 0 0 405
KOZIKOWSKI JÓZEF 286460 3 0 0 - 0 0 407

Klasyfikacja lotników po 5 locie

Lp.NAZWISKO IMIĘ HODOWCYS.KONK PUNKTY KONK-KM
1 GABRYŚ JÓZEF 5 5 1513.52 1081.39
2 SINKA ADAM 6 5 1482.77 1110.88
3 SINKA ADAM 6 5 1469.11 1110.88
4 SINKA ADAM 6 5 1464.72 1110.88
5 PYKA JÓZEF 8 5 1453.98 1073.39
6 WITTKE ZYGMUNT 2 5 1453.39 1071.95
7 SINKA ADAM 6 5 1426.80 1110.88
8 DUL JAN 1 5 1416.70 1086.38
9 ORLOF KRZYSZTOF 4 5 1363.33 1054.78
10 MATLA ADAM 4 5 1352.44 1056.09
11 SKUPIN JAN 6 5 1336.35 1089.64
12 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 5 1314.96 1083.34
13 DUBIELSKI ROBERT 2 5 1293.58 1073.11
14 SZOŁTYSEK MIROSŁAW 1 4 1293.02 963.65
15 PYKA JÓZEF 8 4 1276.32 944.76
16 BRALICH FRANCISZEK 6 5 1271.60 1093.37
17 WITTKE ZYGMUNT 2 4 1268.15 883.01
18 DUBIELSKI ROBERT 2 4 1267.99 946.64
19 MATURA EUGENIUSZ 6 5 1255.45 1092.29
20 SETNIK-GANS 2 4 1245.33 944.70
21 GAJDOS JÓZEF 2 5 1235.29 1069.96
22 WITTKE ZYGMUNT 2 4 1227.00 944.96
23 BRALICH FRANCISZEK 6 4 1226.17 961.13
24 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 4 1224.33 961.06
25 SETNIK-GANS 2 4 1222.56 944.70
26 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 5 1218.17 1085.49
27 SZOŁTYSEK MIROSŁAW 1 4 1205.79 902.17
28 SZOŁTYSEK MIROSŁAW 1 4 1200.93 963.65
29 SINKA ADAM 6 4 1199.73 914.77
30 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 4 1189.79 857.13
31 MAJEWSKI JERZY 6 4 1181.87 856.69
32 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 4 1178.66 901.26
33 SINKA ADAM 6 4 1176.42 914.77
34 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 4 1176.10 961.06
35 PYKA JÓZEF 8 4 1171.76 944.76
36 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 4 1171.21 954.08
37 SINKA ADAM 6 4 1170.09 914.77
38 RAK STEFAN 2 4 1169.48 945.12
39 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 4 1166.75 892.13
40 SKLARCZYK PIOTR 6 4 1164.69 966.65
41 GONSIOR PIOTR 7 4 1162.30 894.11
42 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 4 1161.92 839.27
43 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 4 1158.92 901.26
44 SINKA ADAM 6 4 1154.57 914.77
45 GONSIOR PIOTR 7 4 1154.23 894.11
46 SINKA ADAM 6 4 1153.85 870.71
47 SZEGA MARIAN 1 4 1152.74 956.63
48 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 4 1148.39 825.31
49 FYDA ROMAN 8 4 1146.91 954.26
50 WITKOWSKI TADEUSZ 4 4 1143.38 863.49
51 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 4 1142.78 848.44
52 PYKA JÓZEF 8 4 1142.58 944.76
53 PYKA JÓZEF 8 4 1141.38 944.76
54 SZEGA MARIAN 1 4 1141.27 851.70
55 SZEGA MARIAN 1 4 1141.09 895.59
56 GONSIOR PIOTR 7 4 1136.39 849.74
57 WITTKE ZYGMUNT 2 4 1134.42 944.96
58 CZARNIK TADEUSZ 5 4 1133.43 972.66
59 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 4 1133.42 839.27
60 MORCINCZYK MARIAN 2 4 1131.44 944.02
61 TOPOŁA ALEKSANDER 8 4 1130.38 857.63
62 GONSIOR PIOTR 7 4 1127.41 849.74
63 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 4 1122.65 954.08
64 STYŚ BOGUSŁAW 7 4 1118.72 859.94
65 ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 4 1115.80 849.86
66 GAJDOS JÓZEF 2 4 1114.11 881.16
67 SKIBA DAMIAN 7 4 1109.20 952.40
68 STYŚ BOGUSŁAW 7 4 1107.95 963.61
69 SINKA ADAM 6 4 1107.74 914.77
70 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 4 1104.34 882.85
71 PYKA JÓZEF 8 4 1104.00 944.76
72 CZARNIK TADEUSZ 5 4 1103.27 866.70
73 SINKA ADAM 6 4 1102.34 914.77
74 SINKA ADAM 6 4 1099.42 870.71
75 TOKAREK EUGENIUSZ 4 4 1099.23 929.03
76 FYDA ROMAN 8 4 1098.19 849.56
77 ROLA ANDRZEJ 1 4 1084.52 954.82
78 DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 1 4 1083.36 953.75
79 MENDRYS ANDRZEJ 6 4 1083.29 875.32
80 WITKOWSKI TADEUSZ 4 4 1081.52 761.81
81 SKIBA DAMIAN 7 4 1079.71 893.26
82 ORLOF KRZYSZTOF 4 4 1079.53 825.58
83 SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 4 1078.37 797.69
84 SZEGA MARIAN 1 4 1071.88 851.70
85 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 4 1071.50 857.13
86 DUBIELSKI ROBERT 2 4 1068.99 883.51
87 TOPOŁA ALEKSANDER 8 4 1066.09 857.63
88 BRALICH FRANCISZEK 6 4 1065.97 900.70
89 MAJEWSKI JERZY 6 4 1065.29 798.27
90 SZEGA MARIAN 1 4 1059.79 851.70
91 TOKAREK EUGENIUSZ 4 4 1056.86 822.38
92 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 4 1051.86 857.13
93 JASKULSKI BOGDAN 5 4 1047.53 902.74
94 SKUPIN JAN 6 4 1046.99 853.62
95 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 4 1045.45 892.13
96 MATURA EUGENIUSZ 6 4 1044.28 960.45
97 GONSIOR PIOTR 7 4 1042.89 791.02
98 BRALICH FRANCISZEK 6 4 1035.94 856.69
99 SINKA ADAM 6 3 1034.96 778.96
100 KOPIEC KRZYSZTOF 4 4 1034.55 769.40
101 SZEGA MARIAN 1 4 1033.51 851.70
102 CZARNIK TADEUSZ 5 4 1033.50 808.58
103 GAJDOS JÓZEF 2 4 1033.25 837.63
104 SINKA ADAM 6 3 1021.99 778.96
105 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 4 1019.92 798.62
106 MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 4 1015.84 827.74
107 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 3 1015.74 762.87
108 PECYNA PAWEŁ 4 4 1013.62 870.47
109 BRALICH FRANCISZEK 6 4 1010.55 856.69
110 WITTKE ZYGMUNT 2 3 1009.51 756.02
111 SKIBA DAMIAN 7 4 1007.48 790.44
112 WITTKE ZYGMUNT 2 3 995.54 756.02
113 MAJEWSKI JERZY 6 4 994.23 798.27
114 FYDA ROMAN 8 3 994.16 763.24
115 PYKA JÓZEF 8 3 991.11 756.25
116 BRALICH FRANCISZEK 6 4 988.23 798.27
117 SZEGA MARIAN 1 4 987.27 895.59
118 SKLARCZYK PIOTR 6 3 985.12 772.54
119 GONSIOR PIOTR 7 4 982.14 849.74
120 WITTKE ZYGMUNT 2 3 981.12 712.34
121 SKORUPA PIOTR 8 3 979.11 753.95
122 BRALICH FRANCISZEK 6 4 974.55 798.27
123 SKUTNIK PIOTR 8 4 972.36 790.82
124 STYŚ BOGUSŁAW 7 4 971.01 859.94
125 RAK STEFAN 2 4 968.51 838.79
126 SKUPIN JAN 6 3 967.90 766.39
127 PYKA JÓZEF 8 3 967.21 712.17
128 BĄK PIOTR 5 4 966.06 847.29
129 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 4 963.96 839.27
130 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 3 961.43 768.52
131 SZOŁTYSEK MIROSŁAW 1 3 960.32 726.35
132 SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 3 957.21 704.93
133 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 4 955.53 839.27
134 RAKOCZ JAN 1 4 953.93 846.50
135 KRZYSZ EDWARD 1 3 952.67 721.35
136 MATURA EUGENIUSZ 6 4 951.00 797.41
137 DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 1 4 946.56 848.11
138 FYDA ROMAN 8 3 946.19 763.24
139 GONSIOR PIOTR 7 3 945.59 659.60
140 KOPIEC KRZYSZTOF 4 3 944.83 645.38
141 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 3 943.13 719.18
142 WANDZIOCH ANDRZEJ 1 4 941.36 790.14
143 FYDA ROMAN 8 3 940.86 763.24
144 GONSIOR PIOTR 7 3 939.71 659.60
145 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 3 936.42 771.14
146 GRZYWOCZ STEFAN 7 4 936.37 800.11
147 NIEMIEC EDWARD 8 4 928.94 849.48
148 SKIBA DAMIAN 7 3 928.17 717.89
149 CZARNIK TADEUSZ 5 4 924.48 808.58
150 WITTKE ZYGMUNT 2 3 918.04 712.34
151 STAŃCZYK STANISŁAW 2 3 917.62 760.65
152 SETNIK-GANS 2 3 914.80 654.10
153 GONSIOR PIOTR 7 3 911.01 659.60
154 MENDRYS ANDRZEJ 6 4 908.56 816.97
155 CZARNIK TADEUSZ 5 3 905.37 733.11
156 GONSIOR PIOTR 7 3 905.31 717.88
157 BĄK PIOTR 5 3 905.14 718.53
158 MATURA EUGENIUSZ 6 3 904.10 723.94
159 BRALICH FRANCISZEK 6 3 903.54 724.45
160 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 3 902.57 661.01
161 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 3 899.74 665.88
162 CZARNIK TADEUSZ 5 3 898.07 733.11
163 CZARNIK TADEUSZ 5 3 897.96 670.81
164 SKORUPA PIOTR 8 3 897.76 709.72
165 SINKA ADAM 6 3 894.59 674.60
166 MATLA ADAM 4 3 893.13 703.14
167 NOWROTEK STANISŁAW 6 3 892.65 669.99
168 BĄK PIOTR 5 3 890.81 660.42
169 ORLOF KRZYSZTOF 4 3 889.01 596.38
170 BRALICH FRANCISZEK 6 3 886.76 724.45
171 MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 3 886.73 641.64
172 BĄK PIOTR 5 3 886.62 656.23
173 SKUPIN JAN 6 3 886.32 722.49
174 WODOK STEFAN 1 3 883.71 714.89
175 SINKA ADAM 6 3 883.44 616.15
176 GABRYŚ JÓZEF 5 3 883.11 761.81
177 GONSIOR PIOTR 7 3 882.63 717.88
178 GAJDOS JÓZEF 2 3 881.63 711.49
179 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 3 881.18 639.40
180 SOCHA JAN 5 3 881.08 724.17
181 PANIC JANUSZ 2 3 880.84 761.70
182 WITTKE ZYGMUNT 2 3 879.42 654.18
183 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 3 877.92 762.87
184 STYŚ BOGUSŁAW 7 3 875.95 667.74
185 SKIBA DAMIAN 7 3 873.55 717.89
186 WOJCIK ALICJA 2 3 873.11 665.23
187 WITTKE ZYGMUNT 2 3 870.54 756.02
188 STYŚ BOGUSŁAW 7 3 869.11 666.82
189 PANIC JANUSZ 2 3 867.42 718.33
190 PYKA JÓZEF 8 3 867.36 712.17
191 SINKA ADAM 6 3 865.84 616.15
192 WOJCIK ALICJA 2 3 864.80 616.62
193 GRZYWOCZ STEFAN 7 3 863.66 725.35
194 ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 3 863.42 719.79
195 SINKA ADAM 6 3 862.12 674.60
196 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 3 860.71 667.74
197 SKORUPA PIOTR 8 3 859.77 709.72
198 DUBIELSKI ROBERT 2 3 857.12 655.66
199 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 3 855.59 768.52
200 RAK STEFAN 2 3 855.45 649.62
201 TOPOŁA ALEKSANDER 8 3 854.94 665.40
202 SINKA ADAM 6 3 854.26 676.45
203 WOJCIK FABIAN 2 3 853.38 718.21
204 CZARNIK TADEUSZ 5 3 853.24 776.77
205 GONSIOR PIOTR 7 3 849.70 659.60
206 SKLARCZYK PIOTR 6 3 848.48 728.59
207 MENDRYS ANDRZEJ 6 3 847.59 680.43
208 BUZE BŁAŻEJ 4 3 847.37 637.66
209 STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 3 847.25 724.85
210 BRALICH FRANCISZEK 6 3 846.32 724.45
211 ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 3 845.45 756.62
212 WOJCIK FABIAN 2 3 845.24 660.30
213 BĄK PIOTR 5 3 844.91 660.42
214 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 3 844.34 719.18
215 SKLARCZYK PIOTR 6 3 840.39 670.23
216 ORLOF KRZYSZTOF 4 3 838.80 643.99
217 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 3 838.50 639.40
218 WOJCIK ALICJA 2 3 836.34 660.08
219 SZOŁTYSEK MIROSŁAW 1 3 835.90 668.09
220 OKOŃ SYLWESTER 7 3 834.44 716.39
221 MENDRYS ANDRZEJ 6 3 833.50 738.78
222 MATURA EUGENIUSZ 6 3 833.13 663.23
223 WANDZIOCH ANDRZEJ 1 3 833.10 719.11
224 SKUPIN JAN 6 3 832.98 661.50
225 STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 3 827.85 604.96
226 SZEGA MARIAN 1 3 827.47 721.08
227 NOWROTEK STANISŁAW 6 3 827.02 728.35
228 JASKULSKI BOGDAN 5 3 826.54 665.09
229 NOWROTEK STANISŁAW 6 3 826.46 728.35
230 PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 3 824.92 656.71
231 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 3 823.48 702.48
232 KOPIEC KRZYSZTOF 4 3 822.90 641.50
233 PECYNA PAWEŁ 4 3 822.20 640.95
234 SZEGA MARIAN 1 3 821.18 601.72
235 SINKA ADAM 6 3 821.12 616.15
236 RAK STEFAN 2 3 819.85 712.47
237 STYŚ BOGUSŁAW 7 3 819.11 770.49
238 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 3 817.67 719.18
239 TOKAREK EUGENIUSZ 4 3 817.39 593.76
240 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 3 816.27 613.54
                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           GONSIOR PIOTR            sek  7   - 13 konk.  4682.68 pkt.
           PYKA JÓZEF               sek  8   - 12 konk.  4182.27 pkt.
           SINKA ADAM               sek  6   -  9 konk.  3425.48 pkt.
           WITTKE ZYGMUNT           sek  2   -  9 konk.  3213.49 pkt.
           ROLA ANDRZEJ             sek  1   -  9 konk.  3033.79 pkt.