Dzisiaj jest: 2024-06-21

Najbliższy lot:

Otwórz wersję tekstową Otwórz listę na 33% Udostępnij lot Klasyfikacja hodowców Klasyfikacja lotników

LISTA KONKURSOWA 08/2024

POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
Oddziału CHORZÓW-BYTOM-ŚWIĘTOCHŁOWICE

z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości


LESZNO 2


Data odbytego lotu 09.06.2024 rok
Odległość do punktu średniego oddziału 235100 [m]
Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi 16°34'57.0"-51°48'22.0"
Godzina wypuszczenia gołębi do lotu 6:15:00
Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi SŁONECZNIE
Pogoda w miejscu przylotu gołębi POCHMURNO
Ilość hodowców biorących udział w locie 82
Ilość gołębi wypuszczonych do lotu 1778
Ilość konkursów (baza 1:3) 593
Ilość konkursów (baza 1:5) 356
Ilość konkursów (baza 1:4) 445
Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie 8:38:17
Prędkość pierwszego gołębia w konkursie 1637.32 [m/min.]
Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie 8:59:41
Prędkość ostatniego gołębia w konkursie 1426.74 [m/min.]
Średni czas trwania konkursu 0h.21m.11s.
SEKCJA HodWłGołKonk.% Ngr
ZGODA-ŚWIĘTOCH 17 375 129 34.4
ŁAGIEWNIKI 13 217 83 38.2
LIPINY-CHROPACZ 0 0 0 0.0
DĄBR.SZOMBIER. 6 148 50 33.8
CHORZÓW 10 257 70 27.2
KOCHŁOWICE 12 270 115 42.6
HALEMBA 13 285 82 28.8
WIREK 11 226 64 28.3
RAZEM ODDZIAŁ 82 1778 593 33.3

Filtruj hodowcę:

Lp. NAZWISKO HODOWCY s. W- K- SSPT PRZYL.PRĘDKOŚĆCOEFICPKT-SWPUNKTY PKT-2 ODLEGŁ.
1PANIC JANUSZ 2 16- 9- 9 S 0 8:38:17 1637.32 0.56 100.00 334.93 334.88 234600
2JASKULSKI BOGDAN 5 25-14-10 M 1 8:40:31 1633.15 1.12 99.72 334.76 334.65 237650
3GABRYŚ JÓZEF 5 28- 7- 6 S 0 8:39:28 1623.70 1.69 99.44 334.59 334.43 234570
4TEISTER GRZEGORZ 1 26- 9- 8 S 1 8:39:47 1622.56 2.25 99.16 334.43 334.20 234920
5PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 37- 9- 5 - 0 8:41:28 1621.19 2.81 98.88 334.26 333.98 237450
6SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 25-14-10 M 1 8:38:38 1620.03 3.37 98.60 334.09 333.75 232690
7SINKA ADAM 6 23-13-10 M 1 8:43:21 1618.94 3.94 98.31 333.92 333.53 240170
8STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 57-22-10 S 0 8:40:09 1618.33 4.50 98.03 333.75 333.30 234900
9WITTKE ZYGMUNT 2 20-13-10 M 0 8:38:46 1618.04 5.06 97.75 333.58 333.08 232620
10PANIC JANUSZ 2 < 2> 38 S 0 8:40:08 1616.44 5.62 97.47 333.41 332.85 234600
11STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 2> 37 - 1 8:40:33 1613.88 6.19 97.19 333.25 332.63 234900
12LIGENSA JAROSŁAW 1 32-12- 8 S 1 8:39:24 1613.30 6.75 96.91 333.08 332.40 232960
13GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 42-19-10 S 1 8:40:44 1613.29 7.31 96.63 332.91 332.18 235110
14KWIATKOWSKI JERZY 6 24-14-10 S 0 8:41:57 1612.66 7.87 96.35 332.74 331.95 236980
15LIGENSA JAROSŁAW 1 < 2> 85 S 1 8:39:28 1612.55 8.44 96.07 332.57 331.73 232960
16WITTKE ZYGMUNT 2 < 2> 17 S 1 8:39:17 1612.24 9.00 95.79 332.40 331.50 232620
17WITTKE ZYGMUNT 2 < 3> 32 S 1 8:39:19 1611.87 9.56 95.51 332.23 331.28 232620
18ZALEWSKI WINCENTY 8 15-11-10 S 1 8:39:56 1611.36 10.12 95.22 332.06 331.06 233540
19KUCHTA LEON 6 15- 7- 7 S 1 8:42:29 1610.55 10.69 94.94 331.90 330.83 237530
20ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 51-21-10 S 0 8:37:21 1610.12 11.25 94.66 331.73 330.61 229200
21AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 25- 4- 3 S 0 8:41:07 1609.40 11.81 94.38 331.56 330.38 235160
22BRALICH FRANCISZEK 6 33-17-10 M 0 8:42:09 1608.43 12.37 94.10 331.39 330.16 236680
23TEAM KOZIK-NOWAK 8 13- 4- 4 S 0 8:40:32 1606.30 12.94 93.82 331.22 329.93 233770
24WOJCIK FABIAN 2 25-11-10 S 1 8:41:05 1605.66 13.50 93.54 331.05 329.71 234560
25ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 < 2> 26 S 0 8:37:49 1604.85 14.06 93.26 330.88 329.48 229200
26ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 < 3> 27 - 1 8:37:49 1604.85 14.62 92.98 330.72 329.26 229200
27ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 < 4> 52 M 0 8:37:49 1604.85 15.19 92.70 330.55 329.03 229200
28ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 28-12-10 M 0 8:44:44 1604.39 15.75 92.42 330.38 328.81 240230
29LANGER PIOTR 1 23-16-10 S 0 8:42:04 1604.31 16.31 92.13 330.21 328.58 235940
30MENDRYS ANDRZEJ 6 25- 8- 7 - 0 8:45:31 1604.21 16.87 91.85 330.04 328.36 241460
31WOJCIK FABIAN 2 < 2> 153 S 0 8:41:17 1603.46 17.44 91.57 329.87 328.13 234560
32WITTKE ZYGMUNT 2 < 4> 65 S 1 8:40:05 1603.35 18.00 91.29 329.70 327.91 232620
33JASKULSKI BOGDAN 5 < 2> 39 - 0 8:43:20 1602.13 18.56 91.01 329.54 327.68 237650
34TEISTER GRZEGORZ 1 < 2> 51 S 0 8:41:42 1601.36 19.12 90.73 329.37 327.46 234920
35NOWROTEK STANISŁAW 6 20- 6- 6 M 0 8:43:40 1600.76 19.69 90.45 329.20 327.23 237980
36MATURA EUGENIUSZ 6 20-14-10 S 0 8:42:45 1600.74 20.25 90.17 329.03 327.01 236510
37STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 3> 49 S 0 8:41:45 1600.68 20.81 89.89 328.86 326.79 234900
38PANIC JANUSZ 2 < 3> 48 S 0 8:41:38 1599.91 21.37 89.61 328.69 326.56 234600
39JASKULSKI BOGDAN 5 < 3> 100 M 0 8:43:33 1599.80 21.93 89.33 328.52 326.34 237650
40STEPIEN ZBIGNIEW 6 21-11-10 M 0 8:43:02 1599.64 22.50 89.04 328.35 326.11 236800
41CZERWONKA BOGDAN 8 24- 8- 7 M 1 8:41:49 1599.61 23.06 88.76 328.19 325.89 234850
42KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 33-10- 0 - 0 8:43:03 1598.65 23.62 88.48 328.02 325.66 236680
43SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 24- 8- 8 S 1 8:39:00 1598.19 24.18 88.20 327.85 325.44 230140
44KRÓL JERZY 8 30- 8- 5 S 0 8:42:34 1597.11 24.75 87.92 327.68 325.21 235680
45ZALEWSKI WINCENTY 8 < 2> 46 M 1 8:41:14 1597.04 25.31 87.64 327.51 324.99 233540
46ZALEWSKI WINCENTY 8 < 3> 62 S 0 8:41:17 1596.49 25.87 87.36 327.34 324.76 233540
47SZEGA MARIAN 1 20- 5- 5 M 1 8:42:45 1594.25 26.43 87.08 327.17 324.54 235550
48PANIC JANUSZ 2 < 4> 93 S 0 8:42:12 1593.75 27.00 86.80 327.01 324.31 234600
49STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 4> 95 S 1 8:42:25 1593.44 27.56 86.52 326.84 324.09 234900
50KRÓL JERZY 8 < 2> 97 M 1 8:42:56 1593.15 28.12 86.24 326.67 323.86 235680
51TEISTER GRZEGORZ 1 < 3> 91 S 0 8:42:29 1592.86 28.68 85.96 326.50 323.64 234920
52ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 < 5> 79 - 1 8:38:59 1591.85 29.25 85.67 326.33 323.41 229200
53KLIMCZAK ADAM 6 10- 4- 4 S 1 8:46:25 1591.57 29.81 85.39 326.16 323.19 240990
54TANISTRA WŁADYSŁAW 4 28-12- 9 S 1 8:39:07 1591.14 30.37 85.11 325.99 322.97 229310
55ROBAK JAN 1 19- 5- 5 S 1 8:42:42 1590.66 30.93 84.83 325.83 322.74 234940
56ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 2> 74 M 1 8:46:04 1590.23 31.50 84.55 325.66 322.52 240230
57LANGER PIOTR 1 < 2> 80 M 1 8:43:25 1589.71 32.06 84.27 325.49 322.29 235940
58SOCHA JAN 5 28- 6- 6 S 1 8:43:49 1589.54 32.62 83.99 325.32 322.07 236550
59SPAŁEK DANIEL 5 35-14- 8 - 1 8:43:33 1587.61 33.18 83.71 325.15 321.84 235840
60KWIATKOWSKI JERZY 6 < 2> 147 - 0 8:44:20 1586.92 33.75 83.43 324.98 321.62 236980
61MATUSZCZYK ROMAN 2 15- 4- 4 M 1 8:41:39 1586.29 34.31 83.15 324.81 321.39 232630
62ZALEWSKI WINCENTY 8 < 4> 68 S 1 8:42:17 1585.65 34.87 82.87 324.64 321.17 233540
63MATURA EUGENIUSZ 6 < 2> 67 S 0 8:44:10 1585.54 35.43 82.58 324.48 320.94 236510
64SKUPIN JAN 6 44-15-10 - 1 8:43:53 1585.27 36.00 82.30 324.31 320.72 236020
65WITTKE ZYGMUNT 2 < 5> 88 S 0 8:41:45 1585.14 36.56 82.02 324.14 320.49 232620
66ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 25- 8- 7 M 0 8:43:22 1584.72 37.12 81.74 323.97 320.27 235120
67MATURA EUGENIUSZ 6 < 3> 129 S 0 8:44:16 1584.48 37.68 81.46 323.80 320.04 236510
68ZALEWSKI WINCENTY 8 < 5> 108 M 0 8:42:25 1584.22 38.25 81.18 323.63 319.82 233540
69SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 2> 71 M 1 8:41:53 1584.18 38.81 80.90 323.46 319.59 232690
70ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 < 2> 72 - 0 8:43:26 1584.01 39.37 80.62 323.30 319.37 235120
71SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 3> 76 - 1 8:41:55 1583.82 39.93 80.34 323.13 319.14 232690
72ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 < 3> 109 S 1 8:43:31 1583.12 40.49 80.06 322.96 318.92 235120
73PROCZEK PIOTR 2 10- 3- 3 S 0 8:42:04 1583.09 41.06 79.78 322.79 318.70 232820
74ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 3> 180 - 1 8:46:49 1582.37 41.62 79.49 322.62 318.47 240230
75TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 2> 87 S 0 8:39:56 1582.18 42.18 79.21 322.45 318.25 229310
76SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 4> 119 S 0 8:42:08 1581.49 42.74 78.93 322.28 318.02 232690
77WIECZOREK MAREK 7 12- 3- 3 S 1 8:46:38 1580.98 43.31 78.65 322.12 317.80 239730
78BRALICH FRANCISZEK 6 < 2> 116 M 0 8:44:44 1580.68 43.87 78.37 321.95 317.57 236680
79ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 < 6> 158 S 0 8:40:01 1580.51 44.43 78.09 321.78 317.35 229200
80LANGER PIOTR 1 < 3> 84 S 1 8:44:18 1580.31 44.99 77.81 321.61 317.12 235940
81CZARNIK TADEUSZ 5 43-10- 6 M 0 8:46:37 1579.97 45.56 77.53 321.44 316.90 239550
82CZARNIK TADEUSZ 5 < 2> 164 M 1 8:46:39 1579.62 46.12 77.25 321.27 316.67 239550
83WANDZIOCH ANDRZEJ 1 18- 4- 4 S 0 8:43:43 1579.38 46.68 76.97 321.10 316.45 234880
84LANGER PIOTR 1 < 4> 151 - 1 8:44:24 1579.25 47.24 76.69 320.93 316.22 235940
85LIGENSA JAROSŁAW 1 < 3> 146 - 1 8:42:38 1577.96 47.81 76.40 320.77 316.00 232960
86STEPIEN ZBIGNIEW 6 < 2> 104 S 1 8:45:07 1577.44 48.37 76.12 320.60 315.77 236800
87TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 3> 123 S 1 8:40:30 1576.01 48.93 75.84 320.43 315.55 229310
88WITTKE ZYGMUNT 2 < 6> 178 M 0 8:42:42 1574.95 49.49 75.56 320.26 315.32 232620
89SINKA ADAM 6 < 2> 92 M 1 8:47:30 1574.89 50.06 75.28 320.09 315.10 240170
90GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 2> 113 M 1 8:44:23 1573.87 50.62 75.00 319.92 314.88 235110
91TEISTER GRZEGORZ 1 < 4> 310 M 0 8:44:18 1573.48 51.18 74.72 319.75 314.65 234920
92SINKA ADAM 6 < 3> 201 S 1 8:47:41 1572.99 51.74 74.44 319.59 314.43 240170
93PANIC JANUSZ 2 < 5> 112 S 0 8:44:11 1572.56 52.31 74.16 319.42 314.20 234600
93LOEWE BARTŁOMIEJ 7 21- 8- 8 S 0 8:45:30 1572.56 52.31 74.16 319.42 314.20 236670
95STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 5> 106 - 0 8:44:23 1572.46 53.43 73.60 319.08 313.75 234900
96SPAŁEK DANIEL 5 < 2> 105 S 0 8:45:01 1572.09 53.99 73.31 318.91 313.53 235840
97KRÓL JERZY 8 < 3> 381 S 1 8:44:58 1571.55 54.56 73.03 318.74 313.30 235680
98SKUPIN KAZIMIERZ 8 5- 2- 2 S 0 8:44:39 1571.27 55.12 72.75 318.57 313.08 235140
99GAJDOS JÓZEF 2 20- 3- 3 M 1 8:42:56 1570.50 55.68 72.47 318.41 312.85 232330
100JASKULSKI BOGDAN 5 < 4> 101 S 1 8:46:20 1570.37 56.24 72.19 318.24 312.63 237650
101JASKULSKI BOGDAN 5 < 5> 187 S 1 8:46:25 1569.51 56.81 71.91 318.07 312.40 237650
102SKUPIN JAN 6 < 2> 155 M 0 8:45:27 1568.76 57.37 71.63 317.90 312.18 236020
103PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 < 2> 134 - 0 8:46:26 1568.02 57.93 71.35 317.73 311.95 237450
104STEPIEN ZBIGNIEW 6 < 3> 205 S 0 8:46:03 1567.69 58.49 71.07 317.56 311.73 236800
105SPAŁEK DANIEL 5 < 3> 119 - 0 8:45:29 1567.22 59.06 70.79 317.39 311.50 235840
106STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 6> 157 - 0 8:44:56 1566.70 59.62 70.51 317.22 311.28 234900
107SKUTNIK PIOTR 8 26- 3- 3 S 1 8:44:59 1565.91 60.18 70.22 317.06 311.06 234860
108ZALEWSKI WINCENTY 8 < 6> 181 S 0 8:44:09 1565.81 60.74 69.94 316.89 310.83 233540
109ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 < 4> 198 S 0 8:45:15 1564.86 61.30 69.66 316.72 310.61 235120
110KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 2> 162 - 0 8:46:16 1564.65 61.87 69.38 316.55 310.38 236680
111SZEGA MARIAN 1 < 2> 152 M 0 8:45:33 1564.60 62.43 69.10 316.38 310.16 235550
112PANIC JANUSZ 2 < 6> 337 M 0 8:44:57 1564.52 62.99 68.82 316.21 309.93 234600
113GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 3> 115 - 1 8:45:23 1563.40 63.55 68.54 316.04 309.71 235110
114MENDRYS ANDRZEJ 6 < 2> 172 M 0 8:49:28 1563.19 64.12 68.26 315.88 309.48 241460
115GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 4> 117 - 1 8:45:27 1562.71 64.68 67.98 315.71 309.26 235110
116BRALICH FRANCISZEK 6 < 3> 142 S 0 8:46:28 1562.59 65.24 67.70 315.54 309.03 236680
117MACHO BRONISŁAW 1 20- 8- 8 S 0 8:44:54 1562.37 65.80 67.42 315.37 308.81 234200
117GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 5> 124 - 0 8:45:29 1562.37 65.80 67.42 315.37 308.81 235110
119SPAŁEK DANIEL 5 < 4> 131 S 0 8:45:59 1562.03 66.93 66.85 315.03 308.36 235840
119SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 5> 207 S 1 8:43:58 1562.03 66.93 66.85 315.03 308.36 232690
121ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 20- 4- 4 M 0 8:44:07 1561.66 68.05 66.29 314.70 307.91 232870
122MATUSZCZYK ROMAN 2 < 2> 249 S 1 8:43:59 1561.45 68.62 66.01 314.53 307.68 232630
123TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 4> 125 S 0 8:41:52 1561.35 69.18 65.73 314.36 307.46 229310
124GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 6> 240 S 1 8:45:35 1561.33 69.74 65.45 314.19 307.23 235110
125TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 5> 127 M 1 8:41:53 1561.17 70.30 65.17 314.02 307.01 229310
126LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 2> 173 S 0 8:46:36 1561.15 70.87 64.89 313.85 306.79 236670
127TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 6> 128 M 0 8:41:56 1560.64 71.43 64.61 313.68 306.56 229310
128TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 7> 330 M 0 8:41:57 1560.46 71.99 64.33 313.51 306.34 229310
129MATURA EUGENIUSZ 6 < 4> 138 S 1 8:46:36 1560.09 72.55 64.04 313.35 306.11 236510
130SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 20-11-10 S 0 8:43:40 1560.07 73.12 63.76 313.18 305.89 231930
131SPAŁEK DANIEL 5 < 5> 188 M 0 8:46:11 1559.96 73.68 63.48 313.01 305.66 235840
132SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 < 2> 133 S 1 8:43:43 1559.54 74.24 63.20 312.84 305.44 231930
133SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 < 3> 282 S 0 8:43:44 1559.37 74.80 62.92 312.67 305.21 231930
134PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 < 3> 226 M 1 8:47:21 1558.58 75.37 62.64 312.50 304.99 237450
135SOCHA JAN 5 < 2> 236 S 0 8:46:47 1558.47 75.93 62.36 312.33 304.76 236550
136TOPOŁA ALEKSANDER 8 24- 9- 7 M 1 8:46:48 1558.37 76.49 62.08 312.17 304.54 236560
137JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 34-12-10 M 0 8:47:18 1558.17 77.05 61.80 312.00 304.31 237310
138MATURA EUGENIUSZ 6 < 5> 234 S 0 8:46:50 1557.69 77.62 61.52 311.83 304.09 236510
139TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 2> 243 S 0 8:46:52 1557.68 78.18 61.24 311.66 303.86 236560
140JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 2> 232 M 1 8:47:22 1557.49 78.74 60.96 311.49 303.64 237310
141MAGNOR INGBERT 7 10- 1- 1 S 0 8:45:14 1556.51 79.30 60.67 311.32 303.41 233840
142BRALICH FRANCISZEK 6 < 4> 215 M 1 8:47:05 1556.25 79.87 60.39 311.15 303.19 236680
143GABRYŚ JÓZEF 5 < 2> 144 - 1 8:45:45 1556.02 80.43 60.11 310.99 302.97 234570
144GABRYŚ JÓZEF 5 < 3> 165 S 0 8:45:51 1554.99 80.99 59.83 310.82 302.74 234570
145SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 2> 150 M 0 8:43:01 1554.82 81.55 59.55 310.65 302.52 230140
146LIGENSA JAROSŁAW 1 < 4> 149 M 0 8:44:51 1554.62 82.11 59.27 310.48 302.29 232960
147KWIATKOWSKI JERZY 6 < 3> 169 M 0 8:47:30 1553.97 82.68 58.99 310.31 302.07 236980
148SAMBORSKI ANDRZEJ 7 29-10- 8 S 1 8:47:52 1553.84 83.24 58.71 310.14 301.84 237530
149LIGENSA JAROSŁAW 1 < 5> 154 - 1 8:44:56 1553.76 83.80 58.43 309.97 301.62 232960
150SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 3> 179 S 1 8:43:08 1553.60 84.36 58.15 309.80 301.39 230140
151LANGER PIOTR 1 < 5> 156 S 0 8:46:54 1553.26 84.93 57.87 309.64 301.17 235940
152SZEGA MARIAN 1 < 3> 211 S 1 8:46:39 1553.25 85.49 57.58 309.47 300.94 235550
153WOJCIK FABIAN 2 < 3> 260 S 0 8:46:01 1553.21 86.05 57.30 309.30 300.72 234560
154LIGENSA JAROSŁAW 1 < 6> 170 S 1 8:45:01 1552.89 86.61 57.02 309.13 300.49 232960
155SKUPIN JAN 6 < 3> 195 - 1 8:47:00 1552.76 87.18 56.74 308.96 300.27 236020
156LANGER PIOTR 1 < 6> 235 - 0 8:46:57 1552.75 87.74 56.46 308.79 300.04 235940
157STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 7> 192 S 1 8:46:19 1552.37 88.30 56.18 308.62 299.82 234900
158ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 < 7> 163 M 1 8:42:39 1552.32 88.86 55.90 308.46 299.59 229200
159KLIMCZAK ADAM 6 < 2> 379 S 0 8:50:17 1551.94 89.43 55.62 308.29 299.37 240990
160SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 2> 193 - 1 8:48:05 1551.64 89.99 55.34 308.12 299.14 237530
161STYŚ BOGUSŁAW 7 55-20- 9 M 0 8:47:57 1551.55 90.55 55.06 307.95 298.92 237310
162KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 3> 224 - 0 8:47:33 1551.49 91.11 54.78 307.78 298.70 236680
163ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 < 8> 166 S 0 8:42:44 1551.44 91.68 54.49 307.61 298.47 229200
164CZARNIK TADEUSZ 5 < 3> 253 - 0 8:49:26 1551.15 92.24 54.21 307.44 298.25 239550
165GABRYŚ JÓZEF 5 < 4> 203 S 1 8:46:14 1551.05 92.80 53.93 307.28 298.02 234570
166ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 < 9> 167 - 0 8:42:49 1550.57 93.36 53.65 307.11 297.80 229200
167ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 <10> 176 S 0 8:42:49 1550.57 93.93 53.37 306.94 297.57 229200
168NOWROTEK STANISŁAW 6 < 2> 184 S 0 8:48:31 1550.19 94.49 53.09 306.77 297.35 237980
169KWIATKOWSKI JERZY 6 < 4> 173 M 1 8:47:54 1549.90 95.05 52.81 306.60 297.12 236980
170LIGENSA JAROSŁAW 1 < 7> 314 M 1 8:45:20 1549.62 95.61 52.53 306.43 296.90 232960
170RAK STEFAN 2 15- 7- 7 M 0 8:45:08 1549.62 95.61 52.53 306.43 296.90 232650
172MENDRYS ANDRZEJ 6 < 3> 270 S 0 8:50:50 1549.48 96.74 51.97 306.09 296.45 241460
173LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 3> 464 S 1 8:47:46 1549.23 97.30 51.69 305.93 296.22 236670
173KWIATKOWSKI JERZY 6 < 5> 220 M 1 8:47:58 1549.23 97.30 51.69 305.93 296.22 236980
175SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 16- 4- 4 S 1 8:47:37 1549.18 98.43 51.12 305.59 295.77 236430
176ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 <11> 182 - 0 8:42:57 1549.17 98.99 50.84 305.42 295.55 229200
177MACHO BRONISŁAW 1 < 2> 272 S 0 8:46:12 1548.94 99.55 50.56 305.25 295.32 234200
178WITTKE ZYGMUNT 2 < 7> 191 S 0 8:45:11 1548.91 100.11 50.28 305.08 295.10 232620
179SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 4> 204 S 0 8:43:36 1548.72 100.67 50.00 304.91 294.88 230140
180ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 4> 183 S 1 8:50:09 1548.37 101.24 49.72 304.75 294.65 240230
181ZALEWSKI WINCENTY 8 < 7> 185 S 0 8:45:51 1548.16 101.80 49.44 304.58 294.43 233540
182ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 <12> 186 M 1 8:43:03 1548.13 102.36 49.16 304.41 294.20 229200
183ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 5> 299 S 0 8:50:16 1547.21 102.92 48.88 304.24 293.98 240230
184NOWROTEK STANISŁAW 6 < 3> 241 M 1 8:48:50 1547.00 103.49 48.60 304.07 293.75 237980
185ZALEWSKI WINCENTY 8 < 8> 223 S 1 8:45:58 1546.96 104.05 48.31 303.90 293.53 233540
186ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 <13> 259 M 1 8:43:11 1546.73 104.61 48.03 303.73 293.30 229200
187JASKULSKI BOGDAN 5 < 6> 225 - 0 8:48:40 1546.53 105.17 47.75 303.57 293.08 237650
188SPAŁEK DANIEL 5 < 6> 190 - 0 8:47:30 1546.49 105.74 47.47 303.40 292.85 235840
189AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 2> 264 S 1 8:47:09 1545.58 106.30 47.19 303.23 292.63 235160
190SPAŁEK DANIEL 5 < 7> 245 M 1 8:47:36 1545.48 106.86 46.91 303.06 292.40 235840
191WITTKE ZYGMUNT 2 < 8> 196 S 0 8:45:34 1544.96 107.42 46.63 302.89 292.18 232620
192STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 8> 194 - 0 8:47:05 1544.55 107.99 46.35 302.72 291.95 234900
193SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 3> 262 S 0 8:48:51 1543.91 108.55 46.07 302.55 291.73 237530
194STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 9> 197 M 0 8:47:09 1543.87 109.11 45.79 302.38 291.50 234900
195SKUPIN JAN 6 < 4> 199 S 1 8:47:56 1543.29 109.67 45.51 302.22 291.28 236020
196WITTKE ZYGMUNT 2 < 9> 268 S 1 8:45:44 1543.26 110.24 45.22 302.05 291.06 232620
197STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <10> 238 - 1 8:47:13 1543.20 110.80 44.94 301.88 290.83 234900
198ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 < 5> 298 M 0 8:47:22 1543.12 111.36 44.66 301.71 290.61 235120
199SKUPIN JAN 6 < 5> 227 - 0 8:47:58 1542.95 111.92 44.38 301.54 290.38 236020
200STYŚ BOGUSŁAW 7 < 2> 219 - 1 8:48:52 1542.31 112.49 44.10 301.37 290.16 237310
201SINKA ADAM 6 < 4> 202 - 1 8:50:44 1542.19 113.05 43.82 301.20 289.93 240170
202SINKA ADAM 6 < 5> 302 S 0 8:50:44 1542.19 113.61 43.54 301.04 289.71 240170
203GABRYŚ JÓZEF 5 < 5> 230 S 0 8:47:08 1541.87 114.17 43.26 300.87 289.48 234570
204SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 5> 209 M 1 8:44:20 1541.12 114.74 42.98 300.70 289.26 230140
205STEPIEN ZBIGNIEW 6 < 4> 229 S 0 8:48:41 1540.83 115.30 42.70 300.53 289.03 236800
206ROBAK JAN 1 < 2> 216 M 1 8:47:30 1540.59 115.86 42.42 300.36 288.81 234940
207SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 6> 210 S 1 8:46:06 1539.97 116.42 42.13 300.19 288.58 232690
208CZERWONKA BOGDAN 8 < 2> 214 S 0 8:47:31 1539.83 116.99 41.85 300.02 288.36 234850
209SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 6> 273 S 0 8:44:28 1539.74 117.55 41.57 299.86 288.13 230140
210SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 7> 212 M 0 8:46:10 1539.29 118.11 41.29 299.69 287.91 232690
211SZEGA MARIAN 1 < 4> 213 S 1 8:48:04 1538.87 118.67 41.01 299.52 287.68 235550
212SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 8> 275 S 0 8:46:13 1538.79 119.24 40.73 299.35 287.46 232690
213SZEGA MARIAN 1 < 5>---- M 1 8:48:05 1538.70 119.80 40.45 299.18 287.23 235550
214CZERWONKA BOGDAN 8 < 3> 348 - 0 8:47:38 1538.65 120.36 40.17 299.01 287.01 234850
215BRALICH FRANCISZEK 6 < 5> 247 S 0 8:48:54 1537.88 120.92 39.89 298.84 286.79 236680
216ROBAK JAN 1 < 3> 228 S 0 8:47:48 1537.57 121.48 39.61 298.68 286.56 234940
217PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 39-10- 5 S 0 8:47:17 1537.53 122.05 39.33 298.51 286.34 234140
218PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 2> 276 - 0 8:47:18 1537.36 122.61 39.04 298.34 286.11 234140
219STYŚ BOGUSŁAW 7 < 3> 300 - 1 8:49:22 1537.31 123.17 38.76 298.17 285.89 237310
220KWIATKOWSKI JERZY 6 < 6> 263 M 1 8:49:10 1537.17 123.73 38.48 298.00 285.66 236980
221SKLARCZYK PIOTR 6 22- 5- 4 M 0 8:49:54 1536.86 124.30 38.20 297.83 285.44 238060
222SKLARCZYK PIOTR 6 < 2> 257 - 0 8:49:55 1536.70 124.86 37.92 297.66 285.21 238060
223ZALEWSKI WINCENTY 8 < 9> 401 S 1 8:46:59 1536.62 125.42 37.64 297.49 284.99 233540
224KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 4> 258 - 0 8:49:07 1535.72 125.98 37.36 297.33 284.76 236680
225JASKULSKI BOGDAN 5 < 7> 244 M 0 8:49:45 1535.70 126.55 37.08 297.16 284.54 237650
226PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 < 4> 256 S 0 8:49:41 1535.07 127.11 36.80 296.99 284.31 237450
227SKUPIN JAN 6 < 6> 233 - 1 8:48:47 1534.76 127.67 36.52 296.82 284.09 236020
228ROBAK JAN 1 < 4> 231 S 1 8:48:05 1534.72 128.23 36.24 296.65 283.86 234940
229STEPIEN ZBIGNIEW 6 < 5> 382 S 0 8:49:19 1534.51 128.80 35.96 296.48 283.64 236800
230GABRYŚ JÓZEF 5 < 6> 527 M 0 8:47:55 1533.97 129.36 35.67 296.31 283.41 234570
231ROBAK JAN 1 < 5>---- S 0 8:48:11 1533.72 129.92 35.39 296.15 283.19 234940
232JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 3> 294 S 1 8:49:44 1533.67 130.48 35.11 295.98 282.97 237310
233SKUPIN JAN 6 < 7> 287 - 1 8:48:58 1532.93 131.05 34.83 295.81 282.74 236020
234MATURA EUGENIUSZ 6 < 6> 283 M 0 8:49:18 1532.79 131.61 34.55 295.64 282.52 236510
235LANGER PIOTR 1 < 7> 252 M 1 8:48:57 1532.58 132.17 34.27 295.47 282.29 235940
236SOCHA JAN 5 < 3> 354 M 0 8:49:21 1532.56 132.73 33.99 295.30 282.07 236550
237KUCHTA LEON 6 < 2> 309 S 0 8:50:02 1532.12 133.30 33.71 295.13 281.84 237530
238STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <11> 239 - 0 8:48:20 1531.96 133.86 33.43 294.97 281.62 234900
239STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <12> 246 - 1 8:48:21 1531.79 134.42 33.15 294.80 281.39 234900
240GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 7> 242 M 0 8:48:30 1531.66 134.98 32.87 294.63 281.17 235110
241NOWROTEK STANISŁAW 6 < 4> 538 S 0 8:50:26 1531.07 135.55 32.58 294.46 280.94 237980
242GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 8> 277 - 1 8:48:34 1531.00 136.11 32.30 294.29 280.72 235110
243TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 3> 285 - 1 8:49:32 1530.80 136.67 32.02 294.12 280.49 236560
244JASKULSKI BOGDAN 5 < 8> 409 S 1 8:50:15 1530.76 137.23 31.74 293.95 280.27 237650
245SPAŁEK DANIEL 5 < 8> 439 - 0 8:49:12 1529.44 137.80 31.46 293.78 280.04 235840
246STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <13> 345 S 0 8:48:37 1529.13 138.36 31.18 293.62 279.82 234900
247BRALICH FRANCISZEK 6 < 6> 251 S 0 8:49:48 1528.94 138.92 30.90 293.45 279.59 236680
248RAK STEFAN 2 < 2> 344 S 0 8:47:12 1528.58 139.48 30.62 293.28 279.37 232650
249MATUSZCZYK ROMAN 2 < 3> 559 S 0 8:47:12 1528.45 140.04 30.34 293.11 279.14 232630
250SKIBA DAMIAN 7 19- 6- 6 S 1 8:48:26 1528.42 140.61 30.06 292.94 278.92 234510
251BRALICH FRANCISZEK 6 < 7> 254 - 0 8:49:55 1527.79 141.17 29.78 292.77 278.70 236680
252LANGER PIOTR 1 < 8> 267 - 1 8:49:28 1527.45 141.73 29.49 292.60 278.47 235940
253CZARNIK TADEUSZ 5 < 4> 261 - 1 8:51:50 1527.42 142.29 29.21 292.44 278.25 239550
254BRALICH FRANCISZEK 6 < 8> 289 - 1 8:50:00 1526.97 142.86 28.93 292.27 278.02 236680
255WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 2> 360 S 0 8:48:52 1526.52 143.42 28.65 292.10 277.80 234880
256PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 < 5> 327 - 1 8:50:41 1525.21 143.98 28.37 291.93 277.57 237450
257SKLARCZYK PIOTR 6 < 3> 366 M 0 8:51:07 1524.89 144.54 28.09 291.76 277.35 238060
258KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 5> 363 - 1 8:50:13 1524.84 145.11 27.81 291.59 277.12 236680
259ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 <14> 284 - 0 8:45:19 1524.78 145.67 27.53 291.42 276.90 229200
260WOJCIK FABIAN 2 < 4> 292 S 0 8:48:55 1523.94 146.23 27.25 291.26 276.67 234560
261CZARNIK TADEUSZ 5 < 5> 286 - 0 8:52:12 1523.85 146.79 26.97 291.09 276.45 239550
262SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 4> 296 S 0 8:50:54 1523.60 147.36 26.69 290.92 276.22 237530
263KWIATKOWSKI JERZY 6 < 7> 274 S 1 8:50:34 1523.33 147.92 26.40 290.75 276.00 236980
264AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 3> 339 S 0 8:49:25 1522.89 148.48 26.12 290.58 275.77 235160
265OKOŃ SYLWESTER 7 17- 9- 9 S 0 8:48:42 1522.51 149.04 25.84 290.41 275.55 234010
266OKOŃ SYLWESTER 7 < 2> 437 S 0 8:48:44 1522.18 149.61 25.56 290.24 275.32 234010
267LANGER PIOTR 1 < 9> 290 M 1 8:50:01 1522.03 150.17 25.28 290.07 275.10 235940
268WITTKE ZYGMUNT 2 <10> 269 M 0 8:47:55 1521.22 150.73 25.00 289.91 274.88 232620
269WITTKE ZYGMUNT 2 <11> 371 M 0 8:47:55 1521.22 151.29 24.72 289.74 274.65 232620
270MENDRYS ANDRZEJ 6 < 4> 341 M 1 8:53:47 1520.69 151.86 24.44 289.57 274.43 241460
271SKUPIN KAZIMIERZ 8 < 2>---- S 1 8:49:39 1520.47 152.42 24.16 289.40 274.20 235140
272MACHO BRONISŁAW 1 < 3> 342 M 0 8:49:03 1520.29 152.98 23.88 289.23 273.98 234200
273SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 7> 498 S 0 8:46:27 1519.58 153.54 23.60 289.06 273.75 230140
274KWIATKOWSKI JERZY 6 < 8> 297 M 0 8:51:00 1519.10 154.11 23.31 288.89 273.53 236980
275SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 9> 312 S 0 8:48:15 1518.37 154.67 23.03 288.73 273.30 232690
276PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 3> 279 - 1 8:49:14 1518.09 155.23 22.75 288.56 273.08 234140
277GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 9> 304 - 0 8:49:54 1517.82 155.79 22.47 288.39 272.85 235110
278SKUTNIK PIOTR 8 < 2> 346 S 0 8:49:47 1517.35 156.36 22.19 288.22 272.63 234860
279PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 4> 329 M 0 8:49:19 1517.27 156.92 21.91 288.05 272.40 234140
280FYDA ROMAN 8 20- 5- 5 M 0 8:49:52 1517.18 157.48 21.63 287.88 272.18 234960
281FYDA ROMAN 8 < 2> 408 M 1 8:49:53 1517.01 158.04 21.35 287.71 271.95 234960
282SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 < 4> 323 S 0 8:47:55 1516.71 158.61 21.07 287.55 271.73 231930
283MATURA EUGENIUSZ 6 < 7> 293 M 1 8:51:02 1515.77 159.17 20.79 287.38 271.50 236510
284ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 <15> 335 - 0 8:46:14 1515.54 159.73 20.51 287.21 271.28 229200
285TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 4> 391 S 0 8:51:07 1515.28 160.29 20.22 287.04 271.06 236560
286CZARNIK TADEUSZ 5 < 6> 462 M 0 8:53:06 1515.18 160.85 19.94 286.87 270.83 239550
287SKUPIN JAN 6 < 8> 288 S 1 8:50:52 1514.24 161.42 19.66 286.70 270.61 236020
288SKUPIN JAN 6 < 9> 338 M 1 8:50:55 1513.76 161.98 19.38 286.53 270.38 236020
289BRALICH FRANCISZEK 6 < 9> 370 - 0 8:51:23 1513.46 162.54 19.10 286.36 270.16 236680
290LANGER PIOTR 1 <10> 394 S 1 8:50:55 1513.24 163.10 18.82 286.20 269.93 235940
291LIGENSA KRYSTIAN 1 7- 1- 1 S 1 8:48:58 1513.05 163.67 18.54 286.03 269.71 232960
292WOJCIK FABIAN 2 < 5> 295 S 1 8:50:06 1512.31 164.23 18.26 285.86 269.48 234560
293MATURA EUGENIUSZ 6 < 8> 321 M 0 8:51:24 1512.21 164.79 17.98 285.69 269.26 236510
294JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 4> 301 M 0 8:51:57 1512.01 165.35 17.70 285.52 269.03 237310
295WOJCIK FABIAN 2 < 6> 343 - 1 8:50:10 1511.66 165.92 17.42 285.35 268.81 234560
296SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 5> 306 S 0 8:52:08 1511.65 166.48 17.13 285.18 268.58 237530
297KWIATKOWSKI JERZY 6 < 9> 368 M 0 8:51:48 1511.35 167.04 16.85 285.02 268.36 236980
298ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 < 6> 497 S 0 8:50:40 1510.41 167.60 16.57 284.85 268.13 235120
299ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 6> 354 S 0 8:54:11 1509.14 168.17 16.29 284.68 267.91 240230
300STYŚ BOGUSŁAW 7 < 4> 311 - 0 8:52:16 1508.97 168.73 16.01 284.51 267.68 237310
301JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 5> 362 S 1 8:52:19 1508.49 169.29 15.73 284.34 267.46 237310
302SINKA ADAM 6 < 6> 316 M 1 8:54:16 1507.97 169.85 15.45 284.17 267.23 240170
303CHRABKA JACEK 7 22- 7- 7 S 0 8:51:50 1507.33 170.42 15.17 284.00 267.01 236400
304GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <10> 378 - 0 8:50:59 1507.28 170.98 14.89 283.84 266.79 235110
305ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 < 2> 308 S 1 8:49:31 1507.09 171.54 14.61 283.67 266.56 232870
306CHRABKA JACEK 7 < 2> 374 S 0 8:51:53 1506.85 172.10 14.33 283.50 266.34 236400
306SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 6> 545 M 0 8:52:38 1506.85 172.10 14.33 283.50 266.34 237530
308ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 < 3> 319 M 1 8:49:36 1506.27 173.23 13.76 283.16 265.89 232870
309KUCHTA LEON 6 < 3> 313 S 0 8:52:44 1505.90 173.79 13.48 282.99 265.66 237530
310TEISTER GRZEGORZ 1 < 5> 350 S 0 8:51:01 1505.74 174.35 13.20 282.82 265.44 234920
311STYŚ BOGUSŁAW 7 < 5> 315 M 0 8:52:38 1505.46 174.92 12.92 282.65 265.21 237310
312SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <10> 400 S 1 8:49:34 1505.43 175.48 12.64 282.49 264.99 232690
313KUCHTA LEON 6 < 4> 322 M 0 8:52:48 1505.26 176.04 12.36 282.32 264.76 237530
314LIGENSA JAROSŁAW 1 < 8> 417 M 1 8:49:47 1505.07 176.60 12.08 282.15 264.54 232960
315STYŚ BOGUSŁAW 7 < 6> 317 S 0 8:52:41 1504.98 177.17 11.80 281.98 264.31 237310
316SINKA ADAM 6 < 7> 318 M 1 8:54:36 1504.82 177.73 11.52 281.81 264.09 240170
317STYŚ BOGUSŁAW 7 < 7> 325 S 0 8:52:43 1504.66 178.29 11.24 281.64 263.86 237310
318SINKA ADAM 6 < 8> 328 S 0 8:54:38 1504.51 178.85 10.96 281.47 263.64 240170
319ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 < 4>---- S 1 8:49:47 1504.49 179.42 10.67 281.31 263.41 232870
320GRZYWOCZ STEFAN 7 24- 1- 1 S 1 8:52:32 1504.38 179.98 10.39 281.14 263.19 236990
321MATURA EUGENIUSZ 6 < 9> 397 M 1 8:52:13 1504.36 180.54 10.11 280.97 262.97 236510
322KUCHTA LEON 6 < 5> 340 M 0 8:52:54 1504.31 181.10 9.83 280.80 262.74 237530
323SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 < 5> 375 M 0 8:49:14 1503.76 181.66 9.55 280.63 262.52 231930
324WIECZOREK WACŁAW 2 10- 2- 2 S 1 8:49:32 1503.43 182.23 9.27 280.46 262.29 232330
325STYŚ BOGUSŁAW 7 < 8> 326 S 0 8:52:52 1503.23 182.79 8.99 280.29 262.07 237310
326STYŚ BOGUSŁAW 7 < 9> 364 - 0 8:52:53 1503.07 183.35 8.71 280.13 261.84 237310
327PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 < 6> 359 - 1 8:53:02 1502.53 183.91 8.43 279.96 261.62 237450
328SINKA ADAM 6 < 9> 352 S 0 8:54:51 1502.47 184.48 8.15 279.79 261.39 240170
329PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 5> 396 - 1 8:50:55 1501.70 185.04 7.87 279.62 261.17 234140
330TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 8> 474 S 0 8:47:44 1501.37 185.60 7.58 279.45 260.94 229310
331GAJDOS JÓZEF 2 < 2> 334 M 0 8:49:45 1501.32 186.16 7.30 279.28 260.72 232330
332RAKOCZ JAN 1 20- 4- 4 M 0 8:51:08 1500.77 186.73 7.02 279.11 260.49 234320
333MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 7- 1- 1 S 0 8:48:05 1500.69 187.29 6.74 278.94 260.27 229730
334GAJDOS JÓZEF 2 < 3>---- S 1 8:49:50 1500.52 187.85 6.46 278.78 260.04 232330
335ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 <16> 336 - 0 8:47:45 1500.49 188.41 6.18 278.61 259.82 229200
336ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 <17> 416 - 0 8:47:45 1500.49 188.98 5.90 278.44 259.59 229200
337PANIC JANUSZ 2 < 7> 424 S 0 8:51:22 1500.32 189.54 5.62 278.27 259.37 234600
338SKUPIN JAN 6 <10> 367 M 0 8:52:20 1500.13 190.10 5.34 278.10 259.14 236020
339AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 4>---- - 0 8:51:50 1499.43 190.66 5.06 277.93 258.92 235160
340KUCHTA LEON 6 < 6> 351 S 1 8:53:32 1498.30 191.23 4.78 277.76 258.70 237530
341MENDRYS ANDRZEJ 6 < 5> 499 S 0 8:56:12 1497.89 191.79 4.49 277.60 258.47 241460
342MACHO BRONISŁAW 1 < 4> 361 S 0 8:51:23 1497.60 192.35 4.21 277.43 258.25 234200
343WOJCIK FABIAN 2 < 7> 470 M 0 8:51:40 1497.19 192.91 3.93 277.26 258.02 234560
344RAK STEFAN 2 < 3> 347 S 0 8:50:29 1496.30 193.48 3.65 277.09 257.80 232650
345STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <14> 349 M 0 8:52:01 1496.02 194.04 3.37 276.92 257.57 234900
346SKUTNIK PIOTR 8 < 3>---- M 1 8:52:00 1495.92 194.60 3.09 276.75 257.35 234860
347RAK STEFAN 2 < 4> 508 S 0 8:50:33 1495.66 195.16 2.81 276.58 257.12 232650
348CZERWONKA BOGDAN 8 < 4> 451 M 1 8:52:04 1495.22 195.73 2.53 276.42 256.90 234850
349STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <15> 369 M 1 8:52:10 1494.59 196.29 2.25 276.25 256.67 234900
350TEISTER GRZEGORZ 1 < 6> 434 M 0 8:52:11 1494.56 196.85 1.97 276.08 256.45 234920
351KUCHTA LEON 6 < 7>---- S 0 8:53:59 1494.06 197.41 1.69 275.91 256.22 237530
352SINKA ADAM 6 <10> 353 M 1 8:55:50 1493.28 197.98 1.40 275.74 256.00 240170
353SINKA ADAM 6 <11> 405 - 0 8:55:52 1492.98 198.54 1.12 275.57 255.77 240170
354ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 7> 412 S 1 8:55:59 1492.27 199.10 0.84 275.40 255.55 240230
354SOCHA JAN 5 < 4> 358 S 1 8:53:31 1492.27 199.10 0.84 275.40 255.55 236550
356SKIBA DAMIAN 7 < 2> 459 S 1 8:52:10 1492.11 200.22 0.28 275.07 255.10 234510

KONIEC KONKURSU NA

357SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 < 2> 449 M 0 8:53:29 1491.83 274.90 254.88 236430
358SOCHA JAN 5 < 5> 500 M 0 8:53:34 1491.80 274.73 254.65 236550
359PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 < 7> 522 M 1 8:54:12 1491.52 274.56 254.43 237450
360WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 3> 407 M 1 8:52:29 1491.46 274.39 254.20 234880
361MACHO BRONISŁAW 1 < 5> 373 M 0 8:52:09 1490.30 274.22 253.98 234200
362JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 6> 390 M 0 8:54:15 1490.17 274.05 253.75 237310
363KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 6> 389 - 1 8:53:50 1490.12 273.89 253.53 236680
364STYŚ BOGUSŁAW 7 <10> 365 - 0 8:54:20 1489.39 273.72 253.30 237310
365STYŚ BOGUSŁAW 7 <11> 376 - 0 8:54:21 1489.24 273.55 253.08 237310
366SKLARCZYK PIOTR 6 < 4> 589 S 0 8:54:54 1488.81 273.38 252.85 238060
367SKUPIN JAN 6 <11> 420 S 0 8:53:32 1488.77 273.21 252.63 236020
368KWIATKOWSKI JERZY 6 <10> 438 S 0 8:54:13 1488.41 273.04 252.40 236980
369STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <16> 457 S 0 8:52:50 1488.28 272.87 252.18 234900
370BRALICH FRANCISZEK 6 <10> 472 S 0 8:54:04 1487.93 272.71 251.95 236680
371WITTKE ZYGMUNT 2 <12> 514 M 0 8:51:23 1487.50 272.54 251.73 232620
372WODOK STEFAN 1 7- 1- 1 S 0 8:51:58 1487.39 272.37 251.50 233470
373MACHO BRONISŁAW 1 < 6> 399 S 0 8:52:28 1487.30 272.20 251.28 234200
374CHRABKA JACEK 7 < 3> 432 S 0 8:53:58 1487.10 272.03 251.06 236400
375SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 < 6> 398 S 0 8:50:58 1487.05 271.86 250.83 231930
376STYŚ BOGUSŁAW 7 <12> 385 M 1 8:54:36 1486.90 271.69 250.61 237310
377MYRCIK HENRYK 7 12- 1- 1 S 1 8:52:48 1486.88 271.52 250.38 234630
378GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <11> 429 S 1 8:53:08 1486.78 271.36 250.16 235110
379KLIMCZAK ADAM 6 < 3> 384 S 0 8:57:08 1486.37 271.19 249.93 240990
380KLIMEK ANTONI 4 18- 2- 2 S 0 8:49:25 1486.04 271.02 249.71 229470
381KRÓL JERZY 8 < 4> 480 - 0 8:53:36 1486.00 270.85 249.48 235680
382STEPIEN ZBIGNIEW 6 < 6> 415 M 1 8:54:22 1485.88 270.68 249.26 236800
383WIECZOREK WACŁAW 2 < 2>---- S 0 8:51:25 1485.33 270.51 249.03 232330
384KLIMCZAK ADAM 6 < 4>---- S 0 8:57:16 1485.15 270.34 248.81 240990
385STYŚ BOGUSŁAW 7 <13> 388 - 0 8:54:50 1484.73 270.18 248.58 237310
386STANKIEWICZ WIESŁAW 1 6- 2- 2 S 1 8:53:14 1484.39 270.01 248.36 234880
387BRYCHCY ALOJZY 2 11- 1- 1 S 0 8:51:54 1484.13 269.84 248.13 232860
388STYŚ BOGUSŁAW 7 <14> 392 - 0 8:54:56 1483.81 269.67 247.91 237310
389KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 7> 414 - 0 8:54:33 1483.42 269.50 247.68 236680
390JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 7> 431 S 0 8:55:02 1482.88 269.33 247.46 237310
391TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 5> 393 M 1 8:54:32 1482.82 269.16 247.23 236560
392STYŚ BOGUSŁAW 7 <15> 425 - 0 8:55:05 1482.42 269.00 247.01 237310
393TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 6> 410 M 1 8:54:35 1482.36 268.83 246.79 236560
394LANGER PIOTR 1 <11> 442 M 0 8:54:10 1482.35 268.66 246.56 235940
395WIECZOREK MAREK 7 < 2> 473 M 0 8:56:45 1482.10 268.49 246.34 239730
396PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 6> 402 M 0 8:53:00 1481.90 268.32 246.11 234140
397MATURA EUGENIUSZ 6 <10> 426 S 1 8:54:37 1481.74 268.15 245.89 236510
398SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 < 7> 404 S 0 8:51:32 1481.67 267.98 245.66 231930
399MACHO BRONISŁAW 1 < 7> 405 S 0 8:53:04 1481.65 267.82 245.44 234200
400SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <11> 421 M 0 8:52:06 1481.16 267.65 245.21 232690
401ZALEWSKI WINCENTY 8 <10> 548 M 1 8:52:42 1480.91 267.48 244.99 233540
402PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 7> 469 - 0 8:53:08 1480.65 267.31 244.76 234140
403STANKIEWICZ WIESŁAW 1 < 2>---- S 1 8:53:39 1480.49 267.14 244.54 234880
404SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 < 8> 436 M 1 8:51:40 1480.40 266.97 244.31 231930
405SINKA ADAM 6 <12> 519 S 1 8:57:15 1480.25 266.80 244.09 240170
405MACHO BRONISŁAW 1 < 8>---- S 1 8:53:13 1480.25 266.80 244.09 234200
407WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 4>---- S 0 8:53:42 1480.03 266.47 243.64 234880
408FYDA ROMAN 8 < 3> 477 M 1 8:53:48 1479.60 266.30 243.41 234960
409JASKULSKI BOGDAN 5 < 9> 419 S 1 8:55:38 1479.46 266.13 243.19 237650
410TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 7> 444 S 0 8:54:54 1479.42 265.96 242.97 236560
411RAKOCZ JAN 1 < 2> 476 S 0 8:53:28 1478.67 265.79 242.74 234320
412ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 8> 418 - 0 8:57:28 1478.64 265.62 242.52 240230
413KUCHARCZYK EUGENIUSZ 2 10- 1- 1 S 1 8:52:28 1478.54 265.45 242.29 232820
414KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 8> 447 - 1 8:55:05 1478.48 265.29 242.07 236680
415STEPIEN ZBIGNIEW 6 < 7> 455 S 0 8:55:11 1478.31 265.12 241.84 236800
416ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 <18> 510 S 0 8:50:04 1478.07 264.95 241.62 229200
417LIGENSA JAROSŁAW 1 < 9> 467 S 0 8:52:40 1477.55 264.78 241.39 232960
418ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 9> 446 S 0 8:57:36 1477.43 264.61 241.17 240230
419JASKULSKI BOGDAN 5 <10> 435 S 0 8:55:53 1477.16 264.44 240.94 237650
420SKUPIN JAN 6 <12> 458 S 1 8:54:51 1476.51 264.27 240.72 236020
421SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <12> 493 M 1 8:52:42 1475.52 264.11 240.49 232690
422PECYNA PAWEŁ 4 20- 6- 6 S 0 8:50:44 1473.80 263.94 240.27 229520
423PECYNA PAWEŁ 4 < 2> 427 M 0 8:50:47 1473.33 263.77 240.04 229520
424PANIC JANUSZ 2 < 8> 428 S 0 8:54:15 1473.16 263.60 239.82 234600
425STYŚ BOGUSŁAW 7 <16> 547 - 1 8:56:06 1473.06 263.43 239.59 237310
426MATURA EUGENIUSZ 6 <11> 465 S 1 8:55:34 1472.97 263.26 239.37 236510
427PECYNA PAWEŁ 4 < 3> 430 S 0 8:50:50 1472.86 263.09 239.14 229520
428PANIC JANUSZ 2 < 9>---- M 1 8:54:17 1472.85 262.92 238.92 234600
429GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <12> 466 - 1 8:54:38 1472.81 262.76 238.70 235110
430PECYNA PAWEŁ 4 < 4> 445 S 1 8:50:52 1472.54 262.59 238.47 229520
431JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 8> 433 - 1 8:56:11 1472.30 262.42 238.25 237310
432CHRABKA JACEK 7 < 4> 463 M 1 8:55:34 1472.29 262.25 238.02 236400
433JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 9> 536 M 0 8:56:13 1471.99 262.08 237.80 237310
434TEISTER GRZEGORZ 1 < 7> 501 - 1 8:54:37 1471.78 261.91 237.57 234920
435JASKULSKI BOGDAN 5 <11> 452 S 0 8:56:30 1471.52 261.74 237.35 237650
436SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 < 9> 441 M 0 8:52:37 1471.48 261.58 237.12 231930
437OKOŃ SYLWESTER 7 < 3> 440 M 0 8:54:02 1471.45 261.41 236.90 234010
438KWIATKOWSKI JERZY 6 <11> 491 S 0 8:56:04 1471.32 261.24 236.67 236980
439SPAŁEK DANIEL 5 < 9> 448 M 0 8:55:18 1471.24 261.07 236.45 235840
440OKOŃ SYLWESTER 7 < 4> 443 S 1 8:54:04 1471.14 260.90 236.22 234010
441SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 <10> 454 S 1 8:52:41 1470.86 260.73 236.00 231930
442LANGER PIOTR 1 <12> 453 S 0 8:55:27 1470.49 260.56 235.77 235940
443OKOŃ SYLWESTER 7 < 5> 509 M 0 8:54:11 1470.07 260.40 235.55 234010
444TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 8> 575 M 1 8:55:56 1469.93 260.23 235.32 236560
445PECYNA PAWEŁ 4 < 5> 537 M 0 8:51:09 1469.87 260.06 235.10 229520

KONIEC KONKURSU NA

446ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 <10> 511 M 0 8:58:27 1469.75 259.89 240230
447KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 9> 456 - 0 8:56:10 1468.54 259.72 236680
448SPAŁEK DANIEL 5 <10> 461 S 0 8:55:41 1467.73 259.55 235840
449SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 < 3> 450 M 1 8:56:06 1467.60 259.38 236430
450SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 < 4>---- M 1 8:56:11 1466.84 259.21 236430
451CZERWONKA BOGDAN 8 < 5> 553 M 0 8:55:11 1466.13 259.05 234850
452JASKULSKI BOGDAN 5 <12> 539 S 1 8:57:06 1466.07 258.88 237650
453LANGER PIOTR 1 <13> 496 S 0 8:56:01 1465.31 258.71 235940
454SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 <11>---- M 1 8:53:18 1465.13 258.54 231930
455STEPIEN ZBIGNIEW 6 < 8> 489 M 0 8:56:39 1464.89 258.37 236800
456KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 <10>---- - 1 8:56:35 1464.76 258.20 236680
457STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <17> 459 - 1 8:55:24 1464.46 258.03 234900
458SKUPIN JAN 6 <13> 480 S 1 8:56:10 1464.45 257.87 236020
459STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <18> 533 - 1 8:55:25 1464.31 257.70 234900
459SKIBA DAMIAN 7 < 3> 468 S 1 8:55:09 1464.31 257.70 234510
461SPAŁEK DANIEL 5 <11> 471 S 0 8:56:05 1464.09 257.36 235840
462CZARNIK TADEUSZ 5 < 7> 521 S 0 8:58:39 1463.79 257.19 239550
463CHRABKA JACEK 7 < 5> 515 M 0 8:56:32 1463.48 257.02 236400
464LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 4> 571 M 0 8:56:44 1463.33 256.85 236670
465MATURA EUGENIUSZ 6 <12> 478 M 1 8:56:38 1463.25 256.69 236510
466GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <13> 504 - 0 8:55:42 1463.04 256.52 235110
467LIGENSA JAROSŁAW 1 <10> 584 - 1 8:54:17 1462.55 256.35 232960
468SKIBA DAMIAN 7 < 4> 523 M 0 8:55:21 1462.49 256.18 234510
469PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 8> 530 S 0 8:55:09 1462.00 256.01 234140
470WOJCIK FABIAN 2 < 8> 485 S 0 8:55:28 1461.74 255.84 234560
471SPAŁEK DANIEL 5 <12> 486 - 1 8:56:21 1461.67 255.67 235840
472BRALICH FRANCISZEK 6 <11> 483 - 0 8:56:56 1461.59 255.50 236680
473WIECZOREK MAREK 7 < 3>---- S 0 8:59:07 1460.73 255.34 239730
474TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 9> 487 M 1 8:52:00 1460.57 255.17 229310
475PROCZEK PIOTR 2 < 2> 479 S 1 8:54:25 1460.45 255.00 232820
476RAKOCZ JAN 1 < 3> 502 M 1 8:55:28 1460.24 254.83 234320
477FYDA ROMAN 8 < 4> 593 S 1 8:55:55 1460.13 254.66 234960
478MATURA EUGENIUSZ 6 <13> 531 M 0 8:57:03 1459.49 254.49 236510
479PROCZEK PIOTR 2 < 3>---- S 0 8:54:33 1459.23 254.32 232820
480KRÓL JERZY 8 < 5> 482 - 0 8:56:32 1459.02 254.16 235680
480SKUPIN JAN 6 <14> 484 M 1 8:56:46 1459.02 254.16 236020
482KRÓL JERZY 8 < 6> 535 M 0 8:56:32 1459.02 253.82 235680
483BRALICH FRANCISZEK 6 <12> 488 S 0 8:57:15 1458.74 253.65 236680
484SKUPIN JAN 6 <15>---- S 0 8:56:49 1458.56 253.48 236020
485WOJCIK FABIAN 2 < 9> 506 S 1 8:55:51 1458.25 253.31 234560
486SPAŁEK DANIEL 5 <13> 517 - 1 8:56:47 1457.75 253.14 235840
487TANISTRA WŁADYSŁAW 4 <10> 513 - 0 8:52:19 1457.63 252.98 229310
488BRALICH FRANCISZEK 6 <13> 495 - 1 8:57:23 1457.54 252.81 236680
489STEPIEN ZBIGNIEW 6 < 9> 490 S 0 8:57:29 1457.38 252.64 236800
490STEPIEN ZBIGNIEW 6 <10> 505 S 1 8:57:31 1457.08 252.47 236800
491KWIATKOWSKI JERZY 6 <12> 494 S 0 8:57:40 1456.84 252.30 236980
492KLIMEK ANTONI 4 < 2>---- S 0 8:52:32 1456.64 252.13 229470
493SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <13> 563 S 1 8:54:46 1456.44 251.96 232690
494KWIATKOWSKI JERZY 6 <13> 562 M 0 8:57:43 1456.40 251.79 236980
495BRALICH FRANCISZEK 6 <14> 543 - 1 8:57:31 1456.34 251.63 236680
496LANGER PIOTR 1 <14> 551 S 0 8:57:06 1455.52 251.46 235940
497ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 < 7> 518 M 1 8:56:33 1455.40 251.29 235120
498SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 8>---- S 1 8:53:09 1455.20 251.12 230140
499MENDRYS ANDRZEJ 6 < 6> 541 M 0 9:01:03 1454.14 250.95 241460
500SOCHA JAN 5 < 6>---- S 0 8:57:42 1453.90 250.78 236550
501TEISTER GRZEGORZ 1 < 8> 503 M 0 8:56:42 1452.81 250.61 234920
502RAKOCZ JAN 1 < 4>---- S 1 8:56:18 1452.70 250.45 234320
503TEISTER GRZEGORZ 1 < 9>---- M 0 8:56:44 1452.51 250.28 234920
504GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <14> 516 M 1 8:56:59 1451.45 250.11 235110
505STEPIEN ZBIGNIEW 6 <11>---- S 0 8:58:09 1451.43 249.94 236800
506WOJCIK FABIAN 2 <10> 532 M 0 8:56:37 1451.34 249.77 234560
507TEAM KOZIK-NOWAK 8 < 2> 549 S 1 8:56:07 1450.94 249.60 233770
508RAK STEFAN 2 < 5> 552 S 1 8:55:25 1450.29 249.43 232650
509OKOŃ SYLWESTER 7 < 6> 512 S 0 8:56:25 1449.73 249.27 234010
510ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 <19> 573 M 1 8:53:06 1449.72 249.10 229200
511ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 <11> 550 S 0 9:00:43 1449.64 248.93 240230
512OKOŃ SYLWESTER 7 < 7> 528 M 1 8:56:26 1449.58 248.76 234010
513TANISTRA WŁADYSŁAW 4 <11> 520 - 0 8:53:14 1449.19 248.59 229310
514WITTKE ZYGMUNT 2 <13>---- S 1 8:55:33 1448.89 248.42 232620
515CHRABKA JACEK 7 < 6> 577 M 1 8:58:15 1448.09 248.25 236400
516GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <15> 524 M 0 8:57:23 1447.87 248.08 235110
517SPAŁEK DANIEL 5 <14>---- S 0 8:58:02 1446.58 247.92 235840
518ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 < 8>---- M 0 8:57:36 1446.00 247.75 235120
519SINKA ADAM 6 <13>---- S 1 9:01:06 1445.94 247.58 240170
520TANISTRA WŁADYSŁAW 4 <12>---- - 0 8:53:37 1445.69 247.41 229310
521CZARNIK TADEUSZ 5 < 8> 558 S 0 9:00:42 1445.68 247.24 239550
522PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 < 8> 525 S 0 8:59:16 1445.52 247.07 237450
523SKIBA DAMIAN 7 < 5> 526 M 0 8:57:16 1445.21 246.90 234510
524GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <16> 578 S 1 8:57:42 1445.05 246.74 235110
525PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 < 9>---- M 1 8:59:21 1444.78 246.57 237450
526SKIBA DAMIAN 7 < 6>---- M 0 8:57:20 1444.62 246.40 234510
527GABRYŚ JÓZEF 5 < 7>---- S 1 8:57:24 1444.40 246.23 234570
528OKOŃ SYLWESTER 7 < 8> 575 S 1 8:57:01 1444.36 246.06 234010
529DYKTA MARCELI 1 20- 1- 1 S 1 8:57:15 1444.01 245.89 234290
530PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 9> 540 M 1 8:57:12 1443.53 245.72 234140
531MATURA EUGENIUSZ 6 <14>---- M 0 8:58:54 1443.01 245.56 236510
532WOJCIK FABIAN 2 <11>---- S 0 8:57:33 1443.00 245.39 234560
533STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <19> 534 - 0 8:57:48 1442.87 245.22 234900
534STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <20> 568 - 0 8:57:49 1442.73 245.05 234900
535KRÓL JERZY 8 < 7> 566 M 0 8:58:22 1442.64 244.88 235680
536JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 <10> 542 S 1 8:59:31 1442.47 244.71 237310
537PECYNA PAWEŁ 4 < 6>---- M 0 8:54:10 1442.01 244.54 229520
538NOWROTEK STANISŁAW 6 < 5> 588 S 0 9:00:04 1441.72 244.37 237980
539JASKULSKI BOGDAN 5 <13> 565 S 0 8:59:52 1441.47 244.21 237650
540PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 <10>---- - 0 8:57:26 1441.45 244.04 234140
541MENDRYS ANDRZEJ 6 < 7> 580 M 1 9:02:33 1441.12 243.87 241460
542JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 <11> 564 S 1 8:59:41 1441.01 243.70 237310
543BRALICH FRANCISZEK 6 <15> 569 M 0 8:59:16 1440.83 243.53 236680
544MOKRY STANISŁAW 6 13- 1- 1 S 0 9:01:40 1440.18 243.36 240030
545SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 7> 546 S 0 8:59:57 1440.01 243.19 237530
546SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 8> 561 - 0 8:59:57 1440.01 243.03 237530
547STYŚ BOGUSŁAW 7 <17> 586 S 0 8:59:54 1439.11 242.86 237310
548ZALEWSKI WINCENTY 8 <11>---- S 1 8:57:32 1436.87 242.69 233540
549TEAM KOZIK-NOWAK 8 < 3> 555 M 0 8:57:43 1436.67 242.52 233770
550ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 <12>---- M 1 9:02:16 1436.21 242.35 240230
551LANGER PIOTR 1 <15> 572 S 0 8:59:18 1436.03 242.18 235940
552RAK STEFAN 2 < 6> 556 S 1 8:57:03 1435.67 242.01 232650
553CZERWONKA BOGDAN 8 < 6> 554 M 0 8:58:35 1435.66 241.85 234850
554CZERWONKA BOGDAN 8 < 7> 557 M 0 8:58:35 1435.66 241.68 234850
555TEAM KOZIK-NOWAK 8 < 4>---- S 0 8:57:51 1435.49 241.51 233770
556RAK STEFAN 2 < 7>---- S 1 8:57:05 1435.37 241.34 232650
557CZERWONKA BOGDAN 8 < 8>---- M 1 8:58:39 1435.07 241.17 234850
558CZARNIK TADEUSZ 5 < 9> 560 - 0 9:01:57 1434.86 241.00 239550
559MATUSZCZYK ROMAN 2 < 4>---- S 0 8:57:10 1434.51 240.83 232630
560CZARNIK TADEUSZ 5 <10>---- S 1 9:02:01 1434.29 240.66 239550
561SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 9> 567 M 0 9:00:38 1434.07 240.50 237530
562KWIATKOWSKI JERZY 6 <14>---- M 1 9:00:16 1433.92 240.33 236980
563SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <14>---- - 0 8:57:17 1433.85 240.16 232690
564JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 <12>---- - 0 9:00:31 1433.75 239.99 237310
565JASKULSKI BOGDAN 5 <14>---- M 0 9:00:47 1433.50 239.82 237650
566KRÓL JERZY 8 < 8>---- - 1 8:59:25 1433.43 239.65 235680
567SAMBORSKI ANDRZEJ 7 <10>---- S 0 9:00:44 1433.21 239.48 237530
568STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <21> 570 S 0 8:58:54 1433.19 239.32 234900
569BRALICH FRANCISZEK 6 <16> 574 S 0 9:00:09 1433.12 239.15 236680
570STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <22>---- - 0 8:58:56 1432.90 238.98 234900
571LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 5> 579 S 0 9:00:11 1432.77 238.81 236670
572LANGER PIOTR 1 <16>---- M 1 8:59:44 1432.25 238.64 235940
573ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 <20> 587 S 0 8:55:05 1431.75 238.47 229200
574BRALICH FRANCISZEK 6 <17>---- S 1 9:00:19 1431.68 238.30 236680
575TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 9>---- - 0 9:00:22 1430.52 238.14 236560
575OKOŃ SYLWESTER 7 < 9>---- M 0 8:58:35 1430.52 238.14 234010
577CHRABKA JACEK 7 < 7>---- S 0 9:00:17 1430.27 237.80 236400
578GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <17> 581 S 1 8:59:23 1430.25 237.63 235110
579LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 6> 582 S 0 9:00:31 1429.89 237.46 236670
580MENDRYS ANDRZEJ 6 < 8>---- S 0 9:03:53 1429.74 237.29 241460
581GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <18> 591 - 1 8:59:27 1429.67 237.12 235110
582LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 7> 583 S 0 9:00:34 1429.45 236.95 236670
583LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 8>---- M 1 9:00:35 1429.31 236.79 236670
584LIGENSA JAROSŁAW 1 <11> 585 - 1 8:58:01 1429.06 236.62 232960
585LIGENSA JAROSŁAW 1 <12>---- M 1 8:58:03 1428.76 236.45 232960
586STYŚ BOGUSŁAW 7 <18> 590 M 0 9:01:06 1428.72 236.28 237310
587ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 <21>---- - 1 8:55:26 1428.63 236.11 229200
588NOWROTEK STANISŁAW 6 < 6>---- S 0 9:01:35 1428.59 235.94 237980
589SKLARCZYK PIOTR 6 < 5>---- S 0 9:01:40 1428.36 235.77 238060
590STYŚ BOGUSŁAW 7 <19> 592 M 0 9:01:12 1427.86 235.61 237310
591GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <19>---- M 1 8:59:45 1427.07 235.44 235110
592STYŚ BOGUSŁAW 7 <20>---- - 1 9:01:19 1426.86 235.27 237310
593FYDA ROMAN 8 < 5>---- M 0 8:59:41 1426.74 235.10 234960

KONIEC KONKURSU

594STYŚ BOGUSŁAW 7 <21>---- - 0 9:01:25 1426.00 237310
595WIECZOREK MAREK 7 < 4>---- S 0 9:03:07 1425.97 239730
596PŁACZKOWSKI RAFAŁ 8 5- 0- 0 S 0 8:59:19 1425.11 234170
597MENDRYS ANDRZEJ 6 < 9>---- S 1 9:04:26 1425.10 241460
598TEAM KOZIK-NOWAK 8 < 5>---- S 0 8:59:06 1424.56 233770
599SZEGA MARIAN 1 < 6>---- S 1 9:00:25 1423.98 235550
600TOPOŁA ALEKSANDER 8 <10>---- - 0 9:01:08 1423.92 236560
601WODOK STEFAN 1 < 2>---- S 0 8:58:59 1423.74 233470
602SKUPIN KAZIMIERZ 8 < 3>---- S 0 9:00:10 1423.65 235140
603ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 <22>---- - 1 8:56:00 1423.60 229200
604ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 < 9>---- S 1 9:00:21 1421.95 235120
605SAMBORSKI ANDRZEJ 7 <11>---- - 0 9:02:03 1421.91 237530
606KWIATKOWSKI JERZY 6 <15>---- S 0 9:01:40 1421.88 236980
607SAMBORSKI ANDRZEJ 7 <12>---- M 0 9:02:07 1421.34 237530
608GAJDOS JÓZEF 2 < 4>---- S 0 8:58:31 1420.83 232330
609LIGENSA JAROSŁAW 1 <13>---- M 0 8:59:00 1420.49 232960
610KWIATKOWSKI JERZY 6 <16>---- - 0 9:01:50 1420.46 236980
611CZARNIK TADEUSZ 5 <11>---- S 1 9:03:39 1420.40 239550
612TOPOŁA ALEKSANDER 8 <11>---- S 0 9:01:34 1420.21 236560
613LIGENSA JAROSŁAW 1 <14>---- - 0 8:59:02 1420.20 232960
614LANGER PIOTR 1 <17>---- S 0 9:01:09 1420.04 235940
615MYRCIK HENRYK 7 < 2>---- S 1 9:00:20 1419.13 234630
616ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 <23>---- - 1 8:56:31 1419.05 229200
616LANGER PIOTR 1 <18>---- M 1 9:01:16 1419.05 235940
618KLIMCZAK ADAM 6 < 5>---- S 0 9:04:54 1418.42 240990
619ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 < 5>---- S 1 8:59:14 1417.92 232870
620ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 < 6>---- S 1 8:59:18 1417.35 232870
621AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 5>---- S 0 9:00:55 1417.34 235160
622SPAŁEK DANIEL 5 <15>---- S 1 9:01:25 1417.17 235840
623SPAŁEK DANIEL 5 <16>---- S 0 9:01:26 1417.02 235840
624ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 <24>---- - 1 8:56:46 1416.86 229200
625CHRABKA JACEK 7 < 8>---- M 1 9:01:51 1416.84 236400
626ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 <25>---- - 0 8:56:54 1415.69 229200
627KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 <11>---- - 1 9:02:13 1415.41 236680
628PANIC JANUSZ 2 <10>---- M 0 9:00:48 1414.96 234600
629RAKOCZ JAN 1 < 5>---- M 1 9:00:40 1414.41 234320
630TOPOŁA ALEKSANDER 8 <12>---- S 0 9:02:17 1414.13 236560
631KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 <12>---- - 1 9:02:26 1413.58 236680
632MATURA EUGENIUSZ 6 <15>---- M 0 9:02:22 1413.12 236510
633KRÓL JERZY 8 < 9>---- S 1 9:01:48 1412.95 235680
634ROBAK JAN 1 < 6>---- S 1 9:01:19 1412.61 234940
635SAMBORSKI ANDRZEJ 7 <13>---- M 1 9:03:12 1412.19 237530
636GABRYŚ JÓZEF 5 < 8>---- M 0 9:01:07 1412.08 234570
637WIECZOREK MAREK 7 < 5>---- S 1 9:04:48 1411.84 239730
638GABRYŚ JÓZEF 5 < 9>---- - 1 9:01:09 1411.80 234570
639KRÓL JERZY 8 <10>---- M 0 9:01:58 1411.54 235680
640SOCHA JAN 5 < 7>---- S 0 9:02:36 1411.40 236550
641ROBAK JAN 1 < 7>---- S 1 9:01:28 1411.33 234940
642KRÓL JERZY 8 <11>---- S 1 9:02:01 1411.12 235680
643WOJCIK FABIAN 2 <12>---- M 0 9:01:15 1410.89 234560
644ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 <26>---- - 1 8:57:32 1410.17 229200
645LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 9>---- S 0 9:02:51 1410.01 236670
646JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 <13>---- S 0 9:03:19 1409.90 237310
647GRZYWOCZ STEFAN 7 < 2>---- S 1 9:03:06 1409.82 236990
648SKUTNIK PIOTR 8 < 4>---- S 1 9:01:43 1408.74 234860
649ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 <10>---- S 0 9:01:59 1408.04 235120
650SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <15>---- - 1 9:00:25 1406.69 232690

Klasyfikacja hodowców po 8 locie

POZ NAZWISKO i IMIĘ ODLEGŁ.WŁ.POZ.POZ. KONKURSY PUNKTY Nr
HOD GOŁ.GOŁ. 1 2 3 4 5 6 7RAZ Lot 7 RAZEM
1SINKA ADAM 240170 23 7 891010101010 810 682944.4224209.52614
2ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 229200 51 20 25 910101010 810 673111.0423745.12428
3SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 232690 25 6 691010101010 810 683032.9623713.66225
4LIGENSA JAROSŁAW 232960 32 12 151010101010 7 8 652375.0723001.83101
5SKUPIN JAN 236020 44 64 102 910101010 810 672774.4422827.32616
6MATURA EUGENIUSZ 236510 20 36 63101010 910 810 673020.3222707.74610
7LOEWE BARTŁOMIEJ 236670 21 94 1261010101010 7 8 652146.0622665.66711
8GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 235110 42 13 90101010 910 810 672751.0122659.92117
9WOJCIK FABIAN 234560 25 24 311010101010 710 672828.9122601.41219
10LANGER PIOTR 235940 23 29 571010101010 810 682946.6222528.14107
11JASKULSKI BOGDAN 237650 25 2 331010101010 810 682941.8922456.57512
12JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 237310 34 137 140 810101010 710 652783.2022427.35709
13STRZELECKI SEBASTIAN__ 234900 57 8 11 610101010 810 642959.4322382.85163
14TOPOŁA ALEKSANDER 236560 24 136 1391010101010 6 7 631975.0522301.68819
15PANIC JANUSZ 234600 16 1 1010101010 9 7 9 652764.4621924.40212
16SAMBORSKI ANDRZEJ 237530 29 148 1601010101010 7 8 652195.4621716.58716
17WITTKE ZYGMUNT 232620 20 9 1610 9101010 610 653172.2421492.85228
18GONSIOR PIOTR 234510 1010101010 8 - 58 21477.68705
19TEISTER GRZEGORZ 234920 26 4 34 9 9101010 7 8 632369.8421145.79166
20STEPIEN ZBIGNIEW 236800 21 40 86101010 910 610 652862.8021070.79621
21BRALICH FRANCISZEK 236680 33 22 7810101010 8 610 642881.3621035.39602
22ZYGMUNT ZBIGNIEW 240230 28 28 5610101010 9 610 652840.8920856.25168
23BOCHYNEK MARCIN 228270 1010101010 7 - 57 20534.74724
24FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 235610 1010101010 7 - 57 20455.67505
25OKOŃ SYLWESTER 234010 17 265 2661010101010 4 9 632345.5920101.13715
26KLIMCZAK ADAM 240990 10 53 1591010101010 6 4 601175.9819838.66603
27ZALEWSKI WINCENTY 233540 15 18 45101010 710 410 613125.5219817.30821
28WIECZOREK MAREK 239730 12 77 3951010101010 6 3 59 845.9519535.84722
29TANISTRA WŁADYSŁAW 229310 28 54 75 81010 910 4 9 602759.0619288.61419
30AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 235160 25 21 1891010101010 7 3 60 925.3719207.58801
31ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 235120 25 66 70 81010 710 6 7 582049.2518817.95103
32CHRABKA JACEK 236400 22 303 3061010 81010 4 7 591844.8518797.18701
33SIWIEC STANISŁA-DOROTA 230140 24 43 145 7 7 910 6 8 8 552393.9518636.40430
34GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 232500 101010 710 7 - 54 18533.51205
35SPAŁEK DANIEL 235840 35 59 96 6 410 910 7 8 542275.9118382.30539
36GÓRNY KRZYSZTOF 238610 10 8 81010 7 - 53 18131.06706
37KRÓL JERZY 235680 30 44 5010101010 8 4 5 571471.7918128.47810
38KWIATKOWSKI JERZY 236980 24 14 60 5 510 9 7 810 542952.5218124.30607
39MENDRYS ANDRZEJ 241460 25 30 114 3 6101010 6 7 521921.2517553.80611
40STYŚ BOGUSŁAW 237310 55 161 200 5 6 7 510 8 9 502420.9517517.90719
41SZEGA MARIAN 235550 20 47 11110 0 61010 8 5 491551.7217462.09112
42GABRYŚ JÓZEF 234570 28 3 143 9 6 810 4 8 6 511796.1017012.23508
43MYRCIK HENRYK 234630 12 377 615 91010 7 7 7 1 51 271.5216734.89714
44KOCUR ROMAN 234000 6 3101010 7 - 46 16614.35807
45SKLARCZYK PIOTR 238060 22 221 22210101010 8 3 4 551098.7416564.39615
46MRÓZ HENRYK 230430 61010 810 5 - 49 16206.77410
47BĄK PIOTR 234680 7 7 51010 7 - 46 15527.11501
48PECYNA PAWEŁ 229520 20 422 42310 7 8 010 8 6 491557.9915519.38429
49FYDA ROMAN 234960 20 280 281 0 1 8 910 8 5 411331.6515377.15804
50URBAŃCZYK MARIAN 228430 10101010 8 1 - 49 15033.82415
51RAK STEFAN 232650 15 171 248 6 8 610 4 6 7 471886.1614903.77213
52KOPIEC KRZYSZTOF 229670 810 81010 2 - 48 14447.98420
53DUBIELSKI ROBERT 233030 610 910 7 3 - 45 14352.82202
54BAŃSKI JERZY 232510 7 2 610 8 6 - 39 13640.89401
55KRAWCZYK KAZIMIERZ 236680 33 42 110 8 1 3 9 7 8 0 36 13229.36515
56SZOŁTYSEK ZYGMUNT 236430 16 175 357 4 2 7 7 4 8 4 361099.0813150.46720
57NOWROTEK STANISŁAW 237980 20 35 168 - 2 7 8 8 4 6 351714.8112601.24613
58JASKÓŁA DARIUSZ 236430 8 4 4 5 7 8 - 36 12573.07111
59MAJEWSKI JERZY 236680 9 8 6 8 6 4 - 41 12562.39609
60MACHO BRONISŁAW 234200 20 117 177 6 0 0 6 9 6 8 352268.3212401.18158
61MATUSZCZYK ROMAN 232630 15 61 122 8 5 3 8 7 3 4 381173.2811918.74227
62PŁACZKOWSKI JÓZEF 234140 39 217 218 5 1 2 6 3 8 5 301356.6111215.06812
63WIECZOREK WACŁAW 232330 10 324 3831010 5 5 5 2 2 39 550.9711005.56217
64GRZYWOCZ STEFAN 236990 24 320 64710 2 7 5 6 4 1 35 281.1410767.21708
65SKIBA DAMIAN 234510 19 250 356 - 4 9 4 8 2 6 331575.1910748.93717
66GAJDOS JÓZEF 232330 20 99 331 9 4 6 5 2 6 3 35 876.4710724.20204
67PIOTROWSKI ANDRZEJ 237450 37 5 10310 6 1 8 0 5 5 351377.6910277.83522
68ROBAK JAN 234940 19 55 206 9 4 4 2 3 6 5 331517.6710259.71161
69PROCZEK PIOTR 232820 10 73 475 7 6 4 5 1 6 3 32 832.11 9984.50231
70GRABOWSKI TADEUSZ 234040 6 2 4 5 6 6 - 29 9923.58707
71KOBALCZYK MARIAN 233040 8 7 3 7 4 4 - 33 9922.04206
72ZEGNAŁEK JAROSŁAW 232870 20 121 305 0 7 9 8 5 - 4 331162.84 9921.37220
73MATLA ADAM 229540 5 8 4 4 8 3 - 32 9881.40409
74ŻOGAŁA STEFAN 234380 14 711 807 1 3 6 8 5 4 0 27 9761.00723
75CZERWONKA BOGDAN 234850 24 41 208 0 1 6 6 8 1 7 291888.38 9725.82802
76TOKAREK EUGENIUSZ 228620 5 5 5 6 3 5 - 29 9724.69413
77SKRZYPIEC FRANCISZEK 231930 20 130 132 3 5 4 4 3 310 322835.99 9724.46215
78WODOK STEFAN 233470 7 372 601 3 0 2 9 5 5 1 25 272.37 9142.68150
79WANDZIOCH ANDRZEJ 234880 18 83 255 8 2 1 3 2 7 4 271154.06 8994.11167
80SETNIK-GANS 232550 710 4 7 2 2 - 32 8908.92214
81ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 228260 0 9 3 5 2 6 - 25 8853.39414
82KRZYSZ EDWARD 235640 2 9 3 7 5 2 - 28 8793.27106
83SKUTNIK PIOTR 234860 26 107 278 0 2 4 4 4 6 3 23 882.03 8765.60818
84STANKIEWICZ WIESŁAW 234880 6 386 403 1 0 3 8 2 6 2 22 537.15 8627.75162
85MAGNOR INGBERT 233840 10 141 659 0 1 5 1 3 8 1 19 311.32 8176.01712
86MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 229730 7 333 92810 5 - - 5 4 1 25 278.94 7269.69425
87CZARNIK TADEUSZ 239550 43 81 82 - 6 - 6 5 - 6 231674.67 7106.15504
88MŁOCEK ZYGMUNT 239930 0 1 2 3 6 5 - 17 7083.37612
89KAFKA JÓZEF 234320 3 1 1 4 2 7 - 18 7029.89156
90TEAM KOZIK-NOWAK 233770 13 23 507 4 5 2 3 2 3 4 231064.85 7015.00809
91SKUPIN KAZIMIERZ 235140 5 98 271 5 4 2 4 2 3 2 22 607.97 6763.38817
92DYKTA MARCELI 234290 20 5291021 0 0 1 2 0 8 1 12 245.89 5792.60155
93SOCHA JAN 236550 28 58 135 0 1 0 3 1 4 6 151733.86 5742.43523
94SYNOWIEC JAN 237400 3 5 - 4 4 2 - 18 5697.86617
95LIGENSA KRYSTIAN 232960 7 291 2 4 0 3 3 3 1 16 286.03 5562.52121
96RAKOCZ JAN 234320 20 332 411 3 1 0 1 2 4 4 151050.18 5132.28160
97TAŃSKI ANDRZEJ 233220 7 0 1 5 2 2 - 17 5013.34232
98MIŚKIEWICZ DAR+KRYST 232970 1 3 3 2 2 3 - 14 4836.06209
99KUBISTA JÓZEF 234600 1 0 1 3 0 4 - 9 3866.47207
100KUCHTA LEON 237530 15 19 237 2 3 2 0 1 - 7 152026.81 3821.92606
101BRYCHCY ALOJZY 232860 11 387 1 1 0 1 1 4 1 9 269.84 3715.56201
102WYCIŚLIK ROMAN 238230 3 0 - 1 - 5 - 9 3709.09618
103LECHOWICZ MAREK 235800 21 0 0 1 0 1 5 0 7 3431.57517
104STOLARCZYK ANDRZEJ 238220 4 - 1 - 1 4 - 10 3403.89525
105LABUS JÓZEF 237350 - 0 1 1 5 1 - 8 3087.29710
106KLIMEK ANTONI 229470 18 380 492 2 0 3 1 0 1 2 9 523.15 2638.48423
107GOŁĘBICKI ANDRZEJ 228440 0 0 2 1 1 2 - 6 2486.04405
108WRĄBEL ANTONI 229350 - 0 2 3 1 1 - 7 2480.37433
109WIT JÓZEF 233410 0 1 0 2 0 2 - 5 2139.52218
110ZUBER PIOTR 234970 - 1 - 2 3 - - 6 2009.75532
111MOKRY STANISŁAW 240030 13 544 851 0 0 2 2 1 - 1 6 243.36 1838.59608
112KOŁODZIEJ ZYGMUNT 237980 - 0 1 2 0 1 - 4 1610.38605
113KOKOT JOACHIM 233220 0 0 0 0 1 2 - 3 1524.07229
114KUCHARCZYK EUGENIUSZ 232820 10 413 0 0 0 0 0 2 1 3 265.45 1372.12230
115FERRA WACŁAW 228660 0 0 1 2 1 0 - 4 1345.36404
116PŁACZKOWSKI RAFAŁ 234170 5 5961342 0 0 0 0 0 2 0 2 1236.21813
117WIKTOR JAN 236410 513201358 0 0 0 0 - 1 0 1 564.52529
118MAGIER KAZIMIERZ 237300 2 3 0 0 0 0 0 0 3 384.72538
119CZAKON RYSZARD 236060 1 - - - - - - 1 126.37153
HOJKA JÓZEF 235630 5 0 0 0 0 0 0 0 105
DRGA PUNKACJ

Klasyfikacja hodowców po 8 locie

Lp. NAZWISKO i IMIĘ S. KONKURSY | PNKTY - "nr 2" |
1 2 3 4 5 6 7RA| Lt 7 | AZEM |
1TOPOŁA ALEKSANDER 8101010 6 8 4 3 5 17.89 1672.69
2SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 6 8 6 7 8 6 6 4 140.71 1589.10
3ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 410 8 4 8 6 6 4 115.10 1504.03
4STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 3 8 8 4 9 7 6 4 116.00 1524.68
5SINKA ADAM 6 9 8 8 7 8 2 5 4 173.26 1555.17
6FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 910 8 7 8 4 - 4 1567.61
7LIGENSA JAROSŁAW 1 9 8 7 5 9 4 4 4 106.01 1516.08
8WOJCIK FABIAN 2 7 8 7 6 7 5 5 4 104.71 1448.47
9GONSIOR PIOTR 7 710 9 4 9 4 - 4 1402.95
10MATURA EUGENIUSZ 6 6 9 7 4 8 4 7 4 263.45 1467.17
11BOCHYNEK MARCIN 71010 9 6 6 4 - 4 1460.20
12SKUPIN JAN 6 3 9 8 7 6 5 4 4 155.24 1411.04
13LANGER PIOTR 1 6 5 6 7 6 6 5 4 152.57 1392.59
14PANIC JANUSZ 2 6 7 7 5 4 5 7 4 231.99 1346.78
15GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 6 7 7 5 6 5 3 3 89.57 1374.70
16TEISTER GRZEGORZ 1 5 3 8 6 8 4 4 3 150.74 1257.15
17KLIMCZAK ADAM 6 4 6 6 8 6 4 4 3 121.30 1217.94
18JASKULSKI BOGDAN 5 6 5 6 6 5 5 6 3 126.78 1276.05
19WITTKE ZYGMUNT 2 8 3 4 7 8 2 7 3 289.52 1285.42
20LOEWE BARTŁOMIEJ 7 810 8 4 7 1 3 4 17.21 1288.91
21ZALEWSKI WINCENTY 8 5 8 4 4 7 3 7 3 260.77 1291.62
22ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 7 6 5 6 6 4 5 3 153.26 1214.68
23KRÓL JERZY 8 9 2 6 8 7 3 2 3 38.51 1290.54
24SAMBORSKI ANDRZEJ 7 2 8 9 4 5 4 4 3 138.37 1147.45
25STEPIEN ZBIGNIEW 6 610 3 6 5 2 5 3 142.01 1125.55
26BRALICH FRANCISZEK 6 6 6 6 6 4 3 4 3 127.36 1012.85
27SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 3 4 5 4 1 8 5 3 183.59 1018.35
28OKOŃ SYLWESTER 7 4 7 7 7 6 1 3 3 87.09 1067.37
29GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 7 9 6 3 7 2 - 3 1098.25
30JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 5 4 6 5 4 4 3 3 97.89 1072.79
31WIECZOREK MAREK 7 6 5 6 4 7 3 1 3 17.80 1067.06
32ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 3 6 6 6 5 2 3 3 97.66 920.80
33AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 3 4 4 4 5 5 3 2 98.78 930.29
34KOCUR ROMAN 8 2 1 6 5 4 6 - 2 974.47
35GÓRNY KRZYSZTOF 7 2 5 5 4 5 5 - 2 956.21
36CHRABKA JACEK 7 6 6 4 4 6 2 3 3 84.41 946.04
37KWIATKOWSKI JERZY 6 1 1 2 6 4 6 4 2 197.02 922.57
38GABRYŚ JÓZEF 5 1 4 3 6 2 5 4 2 124.67 970.43
39STYŚ BOGUSŁAW 7 3 3 4 3 4 5 3 2 90.24 976.45
40TANISTRA WŁADYSŁAW 4 3 6 6 3 5 1 5 2 125.17 841.44
41SZEGA MARIAN 1 6 0 4 5 6 3 2 2 88.62 836.50
42ŻOGAŁA STEFAN 7 0 3 6 5 4 4 0 2 783.51
43SPAŁEK DANIEL 5 2 1 4 4 6 3 2 2 21.89 785.67
44URBAŃCZYK MARIAN 4 6 7 2 6 3 1 - 2 719.88
45SKLARCZYK PIOTR 6 5 2 7 3 4 2 1 2 52.85 715.31
46MRÓZ HENRYK 4 1 3 4 5 6 2 - 2 711.47
47PECYNA PAWEŁ 4 4 2 2 0 5 5 3 2 17.88 714.06
48JASKÓŁA DARIUSZ 1 4 1 2 3 3 6 - 1 782.55
49BAŃSKI JERZY 4 3 0 2 6 2 5 - 1 650.24
50MENDRYS ANDRZEJ 6 1 2 5 3 4 3 2 2 54.92 619.99
51MYRCIK HENRYK 7 3 5 3 2 3 3 1 2 50.38 610.65
52SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 2 2 4 2 2 5 1 1 95.77 676.16
53MAJEWSKI JERZY 6 4 3 1 5 3 3 - 1 656.74
54WIECZOREK WACŁAW 2 5 7 2 1 4 2 2 2 11.32 696.76
55KOPIEC KRZYSZTOF 4 3 6 3 4 4 1 - 2 616.24
56KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 4 0 2 2 5 4 0 1 696.49
57BĄK PIOTR 5 4 0 2 7 3 2 - 1 684.28
58ROBAK JAN 1 5 3 2 1 1 4 4 2 176.35 654.01
59RAK STEFAN 2 2 1 2 5 1 3 3 1 94.29 509.75
60FYDA ROMAN 8 0 0 2 2 3 6 0 1 595.98
61DUBIELSKI ROBERT 2 2 3 4 5 2 1 - 1 500.47
62MATUSZCZYK ROMAN 2 6 3 1 3 3 1 2 1 86.82 580.28
63SKIBA DAMIAN 7 - 3 6 1 2 2 2 1 34.02 578.28
64NOWROTEK STANISŁAW 6 - 1 4 4 3 1 2 1 78.29 533.74
65MACHO BRONISŁAW 1 4 0 0 3 3 1 6 1 103.19 525.33
66CZERWONKA BOGDAN 8 0 0 5 5 4 0 1 1 88.36 503.55
67GRZYWOCZ STEFAN 7 2 1 3 1 3 3 1 1 63.19 485.74
68TOKAREK EUGENIUSZ 4 1 3 2 3 1 3 - 1 401.09
69PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 1 0 0 3 2 4 1 1 86.34 401.73
70MAGNOR INGBERT 7 0 0 3 1 2 4 1 1 03.41 497.60
71STANKIEWICZ WIESŁAW 1 1 0 1 3 2 3 2 1 92.90 451.07
72SETNIK-GANS 2 4 6 2 2 0 2 - 1 421.25
73LIGENSA KRYSTIAN 1 1 3 0 1 2 3 1 1 69.71 373.57
74KRZYSZ EDWARD 1 1 6 1 2 2 1 - 1 346.89
75PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 3 0 1 5 0 2 1 1 84.31 331.31
76ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 0 2 0 2 1 4 - 309.10
77SKUTNIK PIOTR 8 0 0 1 0 2 4 2 83.69 364.16
78WANDZIOCH ANDRZEJ 1 1 1 1 1 2 2 3 1 37.89 339.09
79SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 2 1 1 0 1 1 7 1 120.76 327.42
80SKUPIN KAZIMIERZ 8 2 3 1 1 1 2 2 1 87.28 300.44
81MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 3 0 - - 3 3 1 1 60.27 348.30
82MATLA ADAM 4 1 1 2 2 2 2 - 1 338.96
83ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 0 5 3 3 0 - 2 1 29.97 314.30
84MŁOCEK ZYGMUNT 6 0 0 2 2 1 3 - 369.04
85PROCZEK PIOTR 2 3 3 2 2 0 1 1 1 18.70 311.18
86CZARNIK TADEUSZ 5 - 1 - 5 3 - 0 303.21
87KOBALCZYK MARIAN 2 2 1 1 2 1 2 - 333.79
88GAJDOS JÓZEF 2 1 2 2 2 1 1 1 1 60.04 324.48
89WODOK STEFAN 1 0 0 0 3 3 1 1 51.50 300.23
90SYNOWIEC JAN 6 0 1 - 2 2 2 - 251.92
91GRABOWSKI TADEUSZ 7 0 0 2 0 2 2 - 244.93
92SOCHA JAN 5 0 1 0 2 0 1 3 82.38 255.66
93MIŚKIEWICZ DAR+KRYST 2 0 2 1 1 2 1 - 216.27
94TEAM KOZIK-NOWAK 8 3 1 1 0 1 1 1 29.93 212.10
95KUBISTA JÓZEF 2 1 0 1 2 0 2 - 209.78
96KUCHTA LEON 6 0 3 1 0 0 - 5 193.25 260.72
97WYCIŚLIK ROMAN 6 2 0 - 0 - 3 - 167.10
98BRYCHCY ALOJZY 2 1 0 0 0 1 2 1 48.13 115.93
99LABUS JÓZEF 7 - 0 0 1 2 1 - 116.42
100KAFKA JÓZEF 1 0 0 0 0 0 3 - 186.04
101WIT JÓZEF 2 0 0 0 1 0 2 - 144.43
102RAKOCZ JAN 1 0 0 0 0 0 2 1 42.74 153.69
103KLIMEK ANTONI 4 1 0 1 0 0 1 1 49.71 166.41
104PŁACZKOWSKI RAFAŁ 8 0 0 0 0 0 2 0 118.31
105LECHOWICZ MAREK 5 0 0 0 0 0 2 0 171.20
106DYKTA MARCELI 1 0 0 0 0 0 2 0 170.42
107GOŁĘBICKI ANDRZEJ 4 0 0 0 1 0 1 - 119.35
108KOŁODZIEJ ZYGMUNT 6 - 0 1 2 0 0 - 98.49
109TAŃSKI ANDRZEJ 2 2 0 0 1 1 0 - 47.73
110WRĄBEL ANTONI 4 - 0 0 0 1 1 - 16.70
111FERRA WACŁAW 4 0 0 0 2 0 0 - 16.74
112MOKRY STANISŁAW 6 0 0 1 0 1 - 0 12.48
113KOKOT JOACHIM 2 0 0 0 0 0 1 - 90.89
114STOLARCZYK ANDRZEJ 5 0 - 0 - 0 1 - 65.17
115ZUBER PIOTR 5 - 1 - 0 1 - - 36.21
116KUCHARCZYK EUGENIUSZ 2 0 0 0 0 0 0 1 42.29 42.29
KLASYFIKACJA NJLPSYC LTN P LCI nr8

Klasyfikacja lotników po 8 locie

Lp.NAZWISKO IMIĘ HODOWCYS.OBRĄCZKA PłKONKPUNKTY-2 KONK-KM
1 WOJCIK FABIAN 2 PL-0500-2 1 7 2523.46 1983.76
2 WIECZOREK MAREK 7 PL-DE-19- 1 7 2520.82 2014.67
3 ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 PL-0105-2 0 7 2486.94 1945.09
4 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 PL-0152-2 0 7 2475.26 1998.64
5 WOJCIK FABIAN 2 PL-0105-2 0 7 2434.97 1983.76
6 PANIC JANUSZ 2 PL0500-23 1 7 2401.73 1984.04
7 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0152-2 0 7 2391.31 1992.56
8 WOJCIK FABIAN 2 PL-0500-2 0 7 2362.28 1983.76
9 SKUPIN JAN 6 PL-0152-2 1 7 2330.40 1991.26
10 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 PL-0148-2 0 6 2322.45 1848.49
11 WOJCIK FABIAN 2 PL-DE-19- 0 6 2262.69 1860.67
12 ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 PL-0500-2 0 6 2258.67 1827.42
13 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0500-2 1 6 2255.37 1819.45
14 GONSIOR PIOTR 7 PL-0500-2 1 6 2255.21 1743.50
15 ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 PL-0500-2 1 6 2241.45 1715.89
16 ZALEWSKI WINCENTY 8 PL-0152-2 1 6 2240.84 1853.02
17 GONSIOR PIOTR 7 PL-0152-2 0 6 2231.57 1743.50
18 SINKA ADAM 6 PL-0152-2 0 6 2231.55 1779.19
19 KLIMCZAK ADAM 6 PL-0152-2 0 6 2231.03 1896.03
20 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 PL-0500-2 0 7 2226.13 2023.01
21 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 0 6 2225.66 1752.88
22 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0152-2 0 6 2220.64 1756.00
23 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 PL-0500-2 0 6 2207.12 1757.86
24 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 PL-0152-2 0 6 2196.30 1869.36
25 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 PL-0163-2 1 6 2179.18 1736.96
26 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 PL-0152-2 0 6 2178.19 1861.43
27 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 PL-0500-2 0 6 2175.64 1799.77
28 GONSIOR PIOTR 7 PL0163-19 1 6 2162.98 1743.50
29 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-1 0 6 2160.59 1752.88
30 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 PL-0500-2 0 6 2146.69 1757.86
31 ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 PL0285-20 0 6 2116.20 1715.89
32 PANIC JANUSZ 2 PL-0500-2 0 6 2116.10 1647.15
33 GABRYŚ JÓZEF 5 PL-0500-2 0 6 2113.33 1748.07
34 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 PL-0152-2 0 6 2111.85 1824.67
35 JASKULSKI BOGDAN 5 PL-0500-2 1 6 2103.67 1766.38
36 BOCHYNEK MARCIN 7 PL-DE-19- 1 6 2086.75 1707.18
37 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0500-2 0 6 2086.55 1654.74
38 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0152-2 0 6 2085.03 1654.74
39 BRALICH FRANCISZEK 6 PL-0152-1 0 6 2083.48 1870.12
40 KWIATKOWSKI JERZY 6 PL-0152-2 0 6 2079.37 1872.29
41 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 PL-0500-2 1 6 2078.51 1736.96
42 MATURA EUGENIUSZ 6 PL-0163-2 0 6 2069.20 1656.14
43 BOCHYNEK MARCIN 7 PL-0166-1 1 6 2066.93 1707.18
44 PANIC JANUSZ 2 PL-0500-2 1 6 2061.02 1749.44
45 KRÓL JERZY 8 PL-0152-2 0 6 2060.08 1753.31
46 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 PL-0163-2 0 6 2053.16 1848.49
47 TEISTER GRZEGORZ 1 PL-0500-1 0 6 2052.83 1812.64
48 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0144-1 0 6 2045.90 1756.00
49 LIGENSA JAROSŁAW 1 PL-0161-2 1 6 2034.46 1738.15
50 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 PL-0152-2 0 6 2032.27 1656.33
51 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0500-2 1 6 2017.78 1756.00
52 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 PL-0407-1 0 6 2014.67 1782.78
53 ZALEWSKI WINCENTY 8 PL-0152-2 1 5 2002.30 1619.48
54 SINKA ADAM 6 PL-0152-2 0 5 1995.54 1650.54
55 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0152-2 1 6 1992.69 1756.00
56 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 PL-0500-2 1 6 1980.22 1647.62
57 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 PL-0500-2 1 6 1977.52 1647.62
58 TEISTER GRZEGORZ 1 PL-0500-1 0 6 1977.05 1647.72
59 GONSIOR PIOTR 7 PL-0152-2 0 5 1976.29 1620.36
60 SKLARCZYK PIOTR 6 PL-0152-1 0 6 1967.62 1665.44
61 ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 PL-0047-2 0 5 1965.57 1598.22
62 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0152-2 0 5 1965.11 1519.44
63 TEISTER GRZEGORZ 1 PL-0500-2 0 5 1961.25 1689.27
64 KRÓL JERZY 8 PL-0152-2 0 5 1957.83 1629.17
65 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 PL-0152-2 0 6 1956.50 1659.88
66 KWIATKOWSKI JERZY 6 PL-0500-1 0 5 1953.44 1635.31
67 LANGER PIOTR 1 PL-0500-2 0 5 1952.41 1631.00
68 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0500-2 0 5 1950.25 1630.84
69 BOCHYNEK MARCIN 7 PL-0287-2 0 5 1946.34 1542.25
70 LIGENSA JAROSŁAW 1 PL-0140-2 1 6 1945.67 1427.39
71 BOCHYNEK MARCIN 7 PL0305-20 1 6 1945.09 1707.18
72 SKUPIN JAN 6 PL-0152-2 1 5 1943.78 1630.76
73 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 PL-0145-2 0 5 1933.55 1626.26
74 PANIC JANUSZ 2 PL-0500-2 0 5 1929.56 1626.31
75 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 0 5 1923.18 1580.35
76 OKOŃ SYLWESTER 7 PL-0500-2 0 6 1920.34 1431.93
77 JASKULSKI BOGDAN 5 PL-0500-2 1 5 1918.97 1640.27
78 ZALEWSKI WINCENTY 8 PL-0152-2 0 5 1915.59 1619.48
79 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 PL-0152-2 1 5 1906.39 1635.49
80 SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 PL-0500-2 1 6 1904.18 1619.55
81 WOJCIK FABIAN 2 PL-0500-2 1 6 1902.45 1646.91
82 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 PL-0500-2 0 5 1900.26 1524.26
83 SINKA ADAM 6 PL-0152-2 0 5 1891.31 1548.94
84 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 PL-0500-2 1 5 1891.23 1513.69
85 GONSIOR PIOTR 7 PL-0152-2 0 5 1886.38 1407.78
86 LIGENSA JAROSŁAW 1 PL-0136-2 0 5 1886.36 1616.73
87 ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 PL-0500-2 0 6 1881.80 1715.89
88 MATURA EUGENIUSZ 6 PL-0152-1 1 5 1879.69 1632.90
89 FYDA ROMAN 8 PL-0500-2 0 5 1872.14 1625.27
90 JASKULSKI BOGDAN 5 PL-0500-2 0 6 1866.84 1664.33
91 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-1 1 5 1865.85 1517.27
92 GONSIOR PIOTR 7 PL-0152-2 1 5 1865.68 1407.78
93 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 PL-0163-2 1 5 1864.66 1567.08
94 GONSIOR PIOTR 7 PL-0500-2 1 5 1857.73 1407.78
95 ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 PL-0500-2 1 5 1853.26 1514.97
96 ZALEWSKI WINCENTY 8 PL-0500-2 0 5 1851.60 1570.85
97 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 PL-0157-1 0 5 1850.29 1615.80
98 SZEGA MARIAN 1 PL-0500-2 1 5 1845.51 1580.01
99 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 0 5 1845.07 1415.46
100 GONSIOR PIOTR 7 PL-0500-2 1 5 1844.21 1620.36
101 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 PL-0500-2 0 5 1841.97 1524.26
102 BRALICH FRANCISZEK 6 PL-0152-1 0 5 1839.41 1585.11
103 WITTKE ZYGMUNT 2 PL-0139-2 1 5 1836.14 1503.43
104 LANGER PIOTR 1 PL-0500-2 0 5 1836.01 1631.00
105 STYŚ BOGUSŁAW 7 PL-0265-2 0 5 1835.91 1534.04
106 ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 PL-0500-2 0 5 1835.06 1598.22
107 WIECZOREK MAREK 7 PL-0152-2 0 5 1833.92 1598.66
108 SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 PL-0105-2 0 5 1828.68 1500.94
109 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 PL-0500-2 1 5 1828.58 1678.61
110 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 PL-0152-2 0 5 1825.48 1632.69
111 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 PL-0152-2 1 5 1820.21 1531.16
112 KWIATKOWSKI JERZY 6 PL-0152-2 1 5 1818.54 1635.31
113 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 PL-0500-2 0 5 1812.99 1513.69
114 BRALICH FRANCISZEK 6 PL-0152-2 0 5 1811.75 1585.11
115 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 PL-0105-2 0 5 1810.79 1566.29
116 BOCHYNEK MARCIN 7 PL-0152-2 1 5 1810.45 1377.46
117 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0500-2 0 5 1802.54 1418.18
118 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 1 5 1801.68 1415.46
119 LANGER PIOTR 1 PL-0500-1 0 5 1790.61 1582.44
120 WITTKE ZYGMUNT 2 PL-0096-2 0 5 1787.27 1566.33
121 GONSIOR PIOTR 7 PL-0487-2 1 5 1786.27 1407.78
122 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 PL-0500-2 0 5 1783.95 1625.67
123 MACHO BRONISŁAW 1 PL0163-19 0 5 1782.70 1574.45
124 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-DE-19- 1 5 1782.40 1517.27
125 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 PL-0163-2 0 5 1765.72 1504.27
126 SKUPIN JAN 6 PL-0152-1 0 5 1764.23 1528.97
127 GONSIOR PIOTR 7 PL-0500-2 0 5 1763.78 1407.78
128 GONSIOR PIOTR 7 PL-0152-2 1 5 1762.63 1407.78
129 LIGENSA JAROSŁAW 1 PL-0136-2 0 5 1761.61 1466.05
130 MAGNOR INGBERT 7 PL-0144-2 0 5 1761.18 1467.89
131 BOCHYNEK MARCIN 7 PL-0152-2 1 5 1757.50 1377.46
132 SKUPIN JAN 6 PL-0152-2 1 5 1754.37 1528.97
133 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 0 5 1752.25 1415.46
134 ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 PL0275-20 1 5 1750.09 1384.61
135 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0500-2 1 5 1749.30 1481.63
136 PANIC JANUSZ 2 PL-DE-19- 0 5 1745.21 1577.46
137 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0152-2 0 5 1739.69 1418.18
138 STEPIEN ZBIGNIEW 6 PL-0500-2 1 5 1738.70 1523.79
139 ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 PL-0500-2 0 5 1738.47 1287.32
140 LIGENSA JAROSŁAW 1 PL-0136-2 1 5 1735.48 1257.32
141 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 PL-0153-2 1 6 1732.93 1451.95
142 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-DE-19- 1 5 1730.94 1481.63
143 WITTKE ZYGMUNT 2 PL-0139-2 0 5 1730.56 1304.24
144 GONSIOR PIOTR 7 PL-0152-1 0 5 1728.32 1407.78
145 MATURA EUGENIUSZ 6 PL-0500-2 0 4 1727.55 1459.53
146 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 1 5 1727.49 1580.35
147 SINKA ADAM 6 PL-0500-2 0 5 1724.30 1437.42
148 BOCHYNEK MARCIN 7 PL-0152-2 1 5 1721.79 1377.46
149 LIGENSA JAROSŁAW 1 PL-0105-1 0 6 1716.61 1427.39
150 KRÓL JERZY 8 PL-0152-2 0 5 1711.00 1478.90
151 JASKULSKI BOGDAN 5 PL-0500-2 1 5 1707.58 1591.59
152 SINKA ADAM 6 PL-0500-2 0 5 1706.03 1437.42
153 STEPIEN ZBIGNIEW 6 PL-0500-2 0 5 1705.62 1421.87
154 WITTKE ZYGMUNT 2 PL-0500-2 1 4 1704.18 1445.25
155 SKLARCZYK PIOTR 6 PL-0152-2 0 5 1697.83 1427.38
156 STYŚ BOGUSŁAW 7 PL-0152-2 0 4 1696.78 1461.52
157 PANIC JANUSZ 2 PL-0105-1 0 5 1695.80 1412.55
158 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 1 5 1693.14 1415.46
159 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 0 5 1692.87 1415.46
160 MENDRYS ANDRZEJ 6 PL-0500-2 0 4 1690.28 1479.34
161 KOCUR ROMAN 8 PL-0152-1 1 5 1689.79 1406.61
162 GÓRNY KRZYSZTOF 7 PL-0152-2 0 5 1689.55 1428.43
163 KLIMCZAK ADAM 6 PL-0152-2 1 5 1689.30 1606.68
164 ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 PL-0500-2 0 4 1687.83 1431.86
165 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 PL-0500-2 1 5 1687.14 1412.46
166 LIGENSA JAROSŁAW 1 PL-0136-2 1 5 1685.92 1305.97
167 SINKA ADAM 6 PL-0152-1 0 5 1685.77 1340.82
168 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0152-1 1 5 1685.56 1418.18
169 MATURA EUGENIUSZ 6 PL-0152-1 1 5 1683.91 1419.63
170 GONSIOR PIOTR 7 PL-0152-2 0 5 1681.17 1407.78
171 MRÓZ HENRYK 4 DV-2512-2 0 5 1676.09 1392.05
172 ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 PL-0500-2 0 5 1672.77 1384.61
173 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 PL-0500-2 0 5 1670.74 1524.26
174 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 PL0253-20 0 5 1670.20 1211.62
175 SKUPIN JAN 6 PL-0152-2 1 4 1670.09 1457.84
176 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 PL0356-21 0 5 1669.92 1567.08
177 JASKULSKI BOGDAN 5 PL-0500-2 1 5 1669.38 1426.68
178 MATURA EUGENIUSZ 6 PL-0152-2 0 5 1666.15 1322.87
179 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 PL-0152-1 1 5 1664.81 1204.20
180 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0152-2 1 5 1663.57 1210.47
181 OKOŃ SYLWESTER 7 PL-0152-2 1 4 1655.52 1384.53
182 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 0 5 1650.28 1207.05
183 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 0 5 1649.00 1415.46
184 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 0 5 1646.71 1415.46
185 ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 PL-0500-2 0 5 1645.81 1287.32
186 PANIC JANUSZ 2 PL-0500-2 0 4 1645.33 1352.04
187 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0152-2 0 5 1643.12 1210.47
188 BOCHYNEK MARCIN 7 PL0307-21 0 4 1643.02 1313.98
189 MATURA EUGENIUSZ 6 PL-0152-2 1 6 1642.17 1447.84
190 SINKA ADAM 6 PL-0152-2 0 5 1641.05 1229.30
191 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 PL-0500-2 0 5 1640.63 1327.24
192 LIGENSA JAROSŁAW 1 PL-0136-2 0 5 1637.47 1194.43
193 MATUSZCZYK ROMAN 2 PL-0500-2 0 4 1636.51 1445.21
194 GONSIOR PIOTR 7 PL-0152-2 0 5 1634.51 1200.12
195 KRÓL JERZY 8 PL-0152-2 0 5 1632.30 1415.82
196 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0487-2 0 5 1631.22 1210.47
197 PANIC JANUSZ 2 PL-0500-2 1 5 1630.59 1412.55
198 GONSIOR PIOTR 7 PL-0152-2 1 4 1630.20 1385.85
199 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0152-1 1 5 1624.88 1210.47
200 GONSIOR PIOTR 7 PL-0500-2 0 5 1623.47 1200.12
201 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 PL-0152-1 1 4 1622.18 1390.56
202 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 PL-0153-2 0 4 1620.79 1476.52
203 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0500-2 1 4 1619.08 1346.33
204 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 PL0053-21 1 4 1618.00 1433.08
205 MATURA EUGENIUSZ 6 PL-0152-1 1 5 1617.43 1419.63
206 MENDRYS ANDRZEJ 6 PL-0124-2 0 4 1615.80 1479.34
207 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 PL-0500-2 1 4 1615.58 1453.74
208 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-1 0 5 1609.29 1207.05
209 GONSIOR PIOTR 7 PL-0500-2 1 5 1608.86 1200.12
210 BOCHYNEK MARCIN 7 PL-0152-2 1 5 1608.38 1169.44
211 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0152-2 0 5 1607.61 1210.47
212 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 0 5 1607.10 1207.05
213 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 PL-0500-2 0 5 1606.09 1211.62
214 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 PL-0500-2 1 5 1603.47 1192.48
215 BRALICH FRANCISZEK 6 PL-0152-2 0 4 1602.30 1459.95
216 GONSIOR PIOTR 7 PL-0152-2 0 5 1601.48 1200.12
217 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 PL-0500-2 1 4 1600.80 1288.88
218 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 PL-0500-2 1 5 1598.46 1315.73
219 SINKA ADAM 6 PL-0152-1 0 4 1596.81 1308.77
220 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 0 5 1594.19 1415.46
221 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0500-2 0 5 1592.28 1210.47
222 GONSIOR PIOTR 7 PL-0500-2 0 4 1590.30 1236.75
223 LANGER PIOTR 1 PL-0500-2 1 4 1588.19 1458.05
224 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 PL-0500-2 1 5 1587.20 1211.62
225 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 0 4 1582.97 1344.74
226 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0153-1 1 5 1582.03 1207.05
227 BOCHYNEK MARCIN 7 PL-0152-2 1 5 1581.84 1169.44
228 SOCHA JAN 5 PL-0500-2 0 4 1581.09 1359.70
229 SINKA ADAM 6 PL0500-23 1 5 1580.10 1340.82
230 LANGER PIOTR 1 PL-0500-2 1 4 1576.77 1356.14
231 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0153-2 1 5 1574.67 1207.05
232 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 PL-0152-2 0 4 1573.83 1361.00
233 SINKA ADAM 6 PL-0152-2 0 5 1571.86 1229.30
234 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0500-2 0 5 1570.92 1210.47
235 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 PL-0500-2 1 4 1568.91 1352.06
236 ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 PL-0500-2 0 4 1568.42 1266.94
237 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 PL-0500-2 0 5 1564.26 1211.62
238 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 1 4 1561.81 1242.93
239 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0152-2 1 5 1560.40 1210.47
240 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 PL0500-23 1 5 1559.74 1192.48
241 CHRABKA JACEK 7 PL-0152-2 1 5 1558.79 1209.71
242 LIGENSA JAROSŁAW 1 PL-0268-2 0 5 1552.95 1194.43
243 BRALICH FRANCISZEK 6 PL-0152-1 0 4 1552.49 1348.43
244 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 0 4 1552.26 1242.93
245 JASKULSKI BOGDAN 5 PL-0500-2 1 4 1551.93 1300.57
246 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 0 5 1551.69 1207.05
247 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0500-2 1 5 1551.49 1210.47
248 GONSIOR PIOTR 7 PL-0152-2 0 4 1547.82 1337.96
249 OKOŃ SYLWESTER 7 PL-0152-2 1 5 1543.69 1197.92
250 ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 PL-0500-2 0 5 1542.59 1175.79
251 ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 PL-0500-2 0 5 1540.78 1267.73
252 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0159-2 1 5 1539.90 1207.05
253 GONSIOR PIOTR 7 PL-0500-2 1 5 1538.02 1200.12
254 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 PL-0152-2 1 5 1537.21 1211.62
255 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 PL0356-21 0 5 1536.80 1193.33
256 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 PL-0500-2 1 4 1536.62 1281.00
257 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 PL-0500-2 1 4 1535.77 1370.44
258 TEISTER GRZEGORZ 1 PL-0500-2 0 5 1535.15 1204.13
259 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 PL-0500-2 0 4 1534.44 1240.53
260 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 PL-0152-1 1 4 1531.46 1288.88
261 SZEGA MARIAN 1 PL-0500-2 1 4 1530.48 1344.46
262 BĄK PIOTR 5 PL-0500-2 1 4 1528.14 1342.17
263 SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 PL-0500-2 0 4 1526.02 1333.61
264 KOCUR ROMAN 8 PL-0152-2 1 4 1522.91 1337.45
265 BOCHYNEK MARCIN 7 PL-0152-2 1 5 1521.43 1169.44
266 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 PL-0152-1 1 4 1518.76 1288.88
267 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 PL-0500-2 1 4 1517.69 1281.00
268 LIGENSA JAROSŁAW 1 PL-0136-2 1 5 1516.65 1092.40
269 CHRABKA JACEK 7 PL-0152-2 1 5 1514.20 1209.71
270 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 1 5 1513.20 1207.05
271 SPAŁEK DANIEL 5 PL-0153-2 0 5 1510.68 1319.77
272 URBAŃCZYK MARIAN 4 PL-0500-2 0 5 1509.68 1172.68
273 ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 PL-0500-2 0 5 1509.53 1287.32
274 BRALICH FRANCISZEK 6 PL-0152-1 0 5 1507.78 1212.03
275 ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 PL-0153-2 1 5 1507.29 1175.79
276 ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 PL-0500-2 0 4 1504.29 1266.94
277 ZALEWSKI WINCENTY 8 PL-0152-2 0 4 1503.42 1337.31
278 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 PL-0152-2 0 4 1502.38 1240.95
279 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 PL-0500-2 0 5 1500.01 1192.48
280 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 PL-0500-2 0 4 1498.15 1246.28
281 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0500-2 1 5 1496.92 1210.47
282 PANIC JANUSZ 2 PL-0500-2 1 5 1494.34 1203.49
283 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 PL-0500-2 0 4 1493.23 1182.99
284 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 PL-0152-2 0 5 1491.90 1211.62
285 JASKULSKI BOGDAN 5 PL-0500-2 1 4 1489.75 1353.94
286 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0500-2 0 5 1487.64 1210.47
287 SKUPIN JAN 6 PL-0152-2 1 5 1487.03 1209.04
288 PANIC JANUSZ 2 PL0500-23 1 5 1486.79 1203.49
289 URBAŃCZYK MARIAN 4 PL-0170-2 0 5 1485.72 1172.68
290 SPAŁEK DANIEL 5 PL-0153-2 0 5 1485.06 1208.22
291 PANIC JANUSZ 2 PL-0500-2 0 4 1484.19 1289.42
292 SINKA ADAM 6 PL-0500-2 1 5 1484.12 1127.70
293 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0500-2 1 5 1483.59 1210.47
294 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-1 0 5 1483.33 1207.05
295 SINKA ADAM 6 PL-0152-2 0 5 1482.73 1229.30
296 STYŚ BOGUSŁAW 7 PL-0500-2 0 4 1482.51 1248.60
297 WOJCIK FABIAN 2 PL-0105-1 0 4 1482.19 1351.88
298 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 PL-0217-2 1 5 1481.75 1214.64
299 ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 PL-0153-2 1 5 1478.07 1073.71
300 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 PL-0500-2 0 4 1473.06 1352.27
301 LANGER PIOTR 1 PL-0500-1 0 4 1472.19 1244.59
302 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 PL-0105-2 0 4 1471.39 1280.39
303 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0500-2 0 4 1471.20 1085.31
304 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 PL-0500-2 1 4 1471.07 1177.35
305 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 PL-0500-2 1 4 1470.65 1289.36
306 SKUPIN JAN 6 PL-0020-2 0 4 1469.18 1292.95
307 SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 PL0177-21 0 4 1467.03 1270.80
308 LIGENSA JAROSŁAW 1 PL-DE-19- 1 5 1466.98 1194.43
309 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 PL-0500-2 0 3 1462.85 1219.37
310 KLIMCZAK ADAM 6 PL-0152-1 0 4 1462.34 1312.37
311 MYRCIK HENRYK 7 PL-0500-2 0 4 1461.38 1237.85
312 STEPIEN ZBIGNIEW 6 PL-0500-2 1 5 1457.81 1213.31
313 GONSIOR PIOTR 7 PL-0152-2 1 3 1456.04 1214.82
314 SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 PL-0500-2 1 4 1455.74 1222.08
315 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 PL-0500-2 1 4 1455.46 1342.73
316 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 PL-0500-2 1 5 1454.79 1204.20
317 SINKA ADAM 6 PL-0152-2 1 5 1453.93 1127.70
318 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 PL-0137-2 1 3 1453.90 1224.21
319 BRALICH FRANCISZEK 6 PL-0152-2 0 4 1451.54 1193.42
320 SKUPIN JAN 6 PL-0162-2 0 5 1450.97 1107.25
321 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0500-2 0 4 1450.71 1085.31
322 BRYCHCY ALOJZY 2 PL-0500-2 0 4 1449.19 1335.13
323 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 PL-0152-2 0 4 1448.68 1182.99
324 SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 PL-0500-2 0 4 1447.61 1270.80
325 WANDZIOCH ANDRZEJ 1 PL-0500-2 1 5 1446.68 1203.97
326 WITTKE ZYGMUNT 2 PL-0500-2 1 5 1446.47 1192.70
327 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 1 5 1445.53 1207.05
328 LIGENSA JAROSŁAW 1 PL-0136-2 1 5 1445.24 1092.40
329 KLIMCZAK ADAM 6 PL-0152-2 0 5 1443.46 1233.61
330 TEISTER GRZEGORZ 1 PL-0500-1 0 4 1443.41 1352.35
331 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 PL-0053-2 1 4 1443.37 1219.34
332 ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 PL-0159-2 1 4 1443.22 1058.12
333 GÓRNY KRZYSZTOF 7 PL-0152-2 1 4 1441.26 1189.82
334 WIECZOREK MAREK 7 PL-0500-2 0 4 1440.25 1257.68
335 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0500-2 1 4 1437.66 1080.36
336 BOCHYNEK MARCIN 7 PL-0152-2 1 4 1436.34 1149.19
337 ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 PL-0500-2 0 5 1435.14 1204.67
338 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 PL-0500-2 1 5 1434.85 1204.05
339 URBAŃCZYK MARIAN 4 PL-0170-2 1 4 1432.83 1153.37
340 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 PL-0152-2 0 5 1431.94 1211.62
341 STEPIEN ZBIGNIEW 6 PL-0500-2 1 4 1431.62 1185.07
342 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 PL-0285-2 0 5 1429.12 1211.62
343 WITTKE ZYGMUNT 2 PL-0500-2 1 4 1428.40 1231.69
344 JASKULSKI BOGDAN 5 PL-0500-2 1 5 1428.05 1217.95
345 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 PL-0500-2 0 5 1427.89 1114.30
346 MENDRYS ANDRZEJ 6 PL-0152-2 1 4 1427.45 1314.47
347 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 PL0053-21 1 4 1427.14 1156.70
348 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 PL-0500-2 0 5 1426.43 1193.33
349 SINKA ADAM 6 PL-0152-1 0 4 1425.60 1100.65
350 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 PL-0500-2 1 4 1425.18 1262.80
351 STYŚ BOGUSŁAW 7 PL-0265-2 0 5 1424.32 1214.64
352 GONSIOR PIOTR 7 PL-0500-2 0 4 1423.43 1173.27
353 GONSIOR PIOTR 7 PL-0152-2 0 4 1419.78 1173.27
354 LIGENSA JAROSŁAW 1 PL-0136-2 0 4 1416.33 1073.01
355 KLIMCZAK ADAM 6 PL-0152-1 0 4 1415.76 1264.01
356 OKOŃ SYLWESTER 7 PL-0152-2 0 5 1414.17 1197.92
357 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 1 4 1413.84 1082.98
358 GONSIOR PIOTR 7 PL0487-18 0 4 1411.85 1284.64
359 PECYNA PAWEŁ 4 PL-0500-2 0 4 1411.69 1268.21
360 WITTKE ZYGMUNT 2 PL-0139-2 1 4 1407.50 1134.52
361 RAK STEFAN 2 PL-0105-1 0 4 1407.42 1232.43
362 WIECZOREK MAREK 7 PL-0152-2 1 5 1405.21 1226.30
363 MŁOCEK ZYGMUNT 6 PL-0124-1 0 3 1404.31 1232.71
364 WOJCIK FABIAN 2 PL-0500-2 0 4 1403.74 1080.20
365 BĄK PIOTR 5 PL-0500-1 0 3 1403.58 1219.02
366 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0500-2 1 4 1402.10 1080.36
367 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0159-2 0 4 1401.35 1082.98
368 KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 PL-0500-1 0 3 1399.35 1224.36
369 SINKA ADAM 6 PL-0152-2 1 4 1396.29 1052.36
370 ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 PL-0153-2 0 4 1394.93 1266.94
371 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 PL-0152-2 0 4 1393.99 1296.73
372 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 0 4 1393.98 1179.85
373 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 PL-0500-2 0 4 1392.91 1032.27
374 BOCHYNEK MARCIN 7 PL-0487-2 1 4 1389.96 1052.64
375 SPAŁEK DANIEL 5 PL-0153-2 0 3 1389.92 1221.42
376 PECYNA PAWEŁ 4 PL-0500-2 1 4 1389.86 1219.52
377 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 PL-0152-2 0 4 1388.81 1086.45
378 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 PL-0500-1 0 3 1387.82 1219.37
379 MATURA EUGENIUSZ 6 PL-0152-1 1 4 1387.79 1086.36
380 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 PL-0500-2 1 4 1387.39 1152.14
381 SKUPIN KAZIMIERZ 8 PL-0500-2 0 3 1384.68 1218.75
382 STEPIEN ZBIGNIEW 6 PL-0500-2 1 4 1384.49 1088.06
383 SKUPIN JAN 6 PL-0020-2 0 4 1383.85 1084.56
384 JASKULSKI BOGDAN 5 PL-0500-2 0 5 1383.46 1217.95
385 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-DE-19- 0 3 1381.47 1220.67
386 TEISTER GRZEGORZ 1 PL-0500-2 0 5 1380.58 1204.13
387 WIECZOREK MAREK 7 PL-0152-2 0 4 1379.93 1257.68
388 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 PL0500-23 0 4 1378.67 1071.50
389 KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 PL-0112-1 0 3 1373.92 1224.36
390 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 1 4 1372.72 1082.98
391 SINKA ADAM 6 PL-0500-2 1 4 1370.95 1100.65
392 BAŃSKI JERZY 4 PL-0500-2 1 4 1369.71 1231.94
393 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0500-2 0 4 1369.58 1085.31
394 ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 PL-0500-2 1 4 1368.13 1178.01
395 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 0 4 1367.91 1082.98
396 ZALEWSKI WINCENTY 8 PL-0152-2 0 3 1367.03 1113.31
397 GONSIOR PIOTR 7 PL-0207-2 0 4 1366.82 1076.98
398 ZALEWSKI WINCENTY 8 PL-0500-2 0 4 1366.64 1075.25
399 BRALICH FRANCISZEK 6 PL-0152-2 1 4 1365.60 1183.57
400 WOJCIK FABIAN 2 PL-0105-2 0 4 1363.16 1177.79
401 BOCHYNEK MARCIN 7 PL-0152-2 1 4 1362.52 1004.51
402 ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 PL-0500-2 1 3 1360.13 1202.66
403 KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 PL-0500-2 1 4 1357.81 1247.57
404 MATURA EUGENIUSZ 6 PL-0152-2 0 5 1357.18 1211.33
405 GONSIOR PIOTR 7 PL-0500-2 0 4 1356.38 1072.06
406 URBAŃCZYK MARIAN 4 PL-0170-2 0 3 1352.92 1099.01
407 JASKULSKI BOGDAN 5 PL-0500-2 1 4 1351.86 1189.03
408 LIGENSA JAROSŁAW 1 PL-0500-2 1 4 1350.90 1073.01
409 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0500-2 1 4 1350.50 1085.31
410 LIGENSA JAROSŁAW 1 PL-0136-2 1 4 1348.36 961.47
411 ZALEWSKI WINCENTY 8 PL-0152-2 1 4 1347.78 1133.31
412 KLIMCZAK ADAM 6 PL-0152-2 0 4 1346.08 1055.79
413 LIGENSA JAROSŁAW 1 PL-DE-19- 1 3 1343.56 1111.67
414 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 PL-0500-2 0 4 1342.82 1083.81
415 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 1 4 1341.33 1179.85
416 CHRABKA JACEK 7 PL-0152-2 1 3 1341.17 1220.76
417 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 PL-0500-2 0 4 1340.26 1152.14
418 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 1 3 1339.45 1118.86
419 SINKA ADAM 6 PL-0500-2 0 3 1338.69 1131.83
420 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 PL-0500-2 0 4 1337.78 1075.67
421 KOBALCZYK MARIAN 2 PL-0500-2 0 3 1337.71 1214.80
422 ROBAK JAN 1 PL-0500-2 1 4 1337.20 1240.91
423 WOJCIK FABIAN 2 PL0500-23 1 4 1337.01 1075.50
424 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0500-2 1 4 1334.72 973.91
425 LANGER PIOTR 1 PL-0500-2 0 5 1332.22 1107.07
426 WOJCIK FABIAN 2 PL-0155-2 1 4 1332.04 1075.50
427 BRALICH FRANCISZEK 6 PL-0152-2 0 4 1331.97 1183.57
428 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 PL-0145-2 1 4 1330.67 1080.69
429 KLIMCZAK ADAM 6 PL-0152-2 0 4 1330.16 1055.79
430 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 PL-0112-1 0 4 1329.72 1084.73
431 KLIMCZAK ADAM 6 PL-0152-2 1 4 1329.54 1167.32
432 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 PL-0500-2 0 4 1329.53 1102.66
433 SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 PL-0152-2 0 4 1329.10 1182.02
434 SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 PL-0152-2 0 3 1328.84 1120.37
435 WITTKE ZYGMUNT 2 PL-0500-2 1 3 1328.51 1110.61
436 BOCHYNEK MARCIN 7 PL-0152-2 1 4 1327.75 941.17
437 GONSIOR PIOTR 7 PL-0500-2 0 4 1326.13 1076.98
438 GÓRNY KRZYSZTOF 7 PL-0152-2 0 3 1326.07 1227.33
439 SKUPIN JAN 6 PL-0152-2 0 4 1326.05 1084.56
440 SPAŁEK DANIEL 5 PL-0153-2 0 4 1322.85 1147.00
441 MYRCIK HENRYK 7 PL-0152-2 1 4 1322.36 1237.85
442 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 PL-0500-2 1 4 1322.27 1102.66
443 TEISTER GRZEGORZ 1 PL-0137-2 1 3 1320.44 1117.43
444 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 PL-0152-2 0 3 1316.16 1122.76
445 LIGENSA JAROSŁAW 1 PL-0105-1 0 4 1316.02 1024.36
446 DUBIELSKI ROBERT 2 PL-0316-2 0 4 1315.59 1171.46
447 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0152-2 1 3 1314.14 1119.91
448 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 PL-0152-2 0 4 1313.08 1089.71
449 URBAŃCZYK MARIAN 4 PL-0500-2 1 4 1312.05 1055.72
450 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 PL-0500-2 1 4 1311.41 1067.36
451 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 PL-0500-2 0 4 1309.62 1072.17
452 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 PL-0152-2 1 4 1308.24 1080.62
453 PANIC JANUSZ 2 PL-0500-2 0 4 1306.31 1177.95
454 SINKA ADAM 6 PL-0152-2 1 4 1304.50 1052.36
455 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 PL-0051-1 1 4 1304.01 1187.61
456 SINKA ADAM 6 PL-0500-2 0 3 1301.54 1131.83
457 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0500-2 0 4 1301.04 1037.36
458 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0500-2 1 4 1300.45 973.91
459 SINKA ADAM 6 PL-0152-2 1 4 1300.15 1100.65
460 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 PL-0500-2 0 4 1300.07 1080.69
461 LANGER PIOTR 1 PL-0500-2 1 3 1295.88 1120.20
462 CZERWONKA BOGDAN 8 PL-0152-2 0 4 1294.51 1142.64
463 GONSIOR PIOTR 7 PL-0152-2 1 4 1294.44 965.61
464 WIECZOREK WACŁAW 2 PL-0105-1 1 5 1293.82 1089.52
465 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 0 4 1293.58 971.44
466 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 PL-0500-2 0 4 1293.55 978.94
467 RAK STEFAN 2 PL-0500-2 1 4 1293.26 1072.26
468 ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 PL-0500-2 0 4 1293.03 1081.10
469 LANGER PIOTR 1 PL-0500-2 0 4 1289.18 1181.60
470 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 0 4 1287.67 1082.98
471 STEPIEN ZBIGNIEW 6 PL-0500-2 1 4 1286.76 986.14
472 ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 PL-0500-2 1 3 1283.98 1035.67
473 KOCUR ROMAN 8 PL0356-21 0 4 1283.38 1075.96
474 GRABOWSKI TADEUSZ 7 PL-0152-2 1 3 1283.05 1112.66
475 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0500-2 0 4 1282.13 1037.36
476 STYŚ BOGUSŁAW 7 PL-0153-1 0 3 1282.04 1122.76
477 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 PL-0285-2 0 4 1280.81 974.95
478 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 FR--22--- 1 4 1280.36 1082.98
479 BRALICH FRANCISZEK 6 PL-0152-2 0 4 1278.22 1145.09
480 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 PL-0152-2 0 4 1275.73 1088.80
481 WOJCIK FABIAN 2 PL-0500-2 0 4 1275.48 968.73
482 WITTKE ZYGMUNT 2 PL-0139-2 0 4 1275.41 1071.62
483 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 PL-0500-2 0 3 1274.93 1110.67
484 SKUPIN JAN 6 PL-0500-2 0 4 1273.85 1084.56
485 WITTKE ZYGMUNT 2 PL-0500-1 0 3 1271.93 1110.61
486 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 PL-0323-1 0 4 1271.07 1086.45
487 STYŚ BOGUSŁAW 7 PL-0152-2 0 4 1271.02 977.33
488 JASKULSKI BOGDAN 5 PL-0500-2 0 3 1270.88 1125.78
489 WOJCIK FABIAN 2 PL-0105-2 0 3 1270.66 1117.32
490 MENDRYS ANDRZEJ 6 PL-0152-2 0 3 1270.64 1237.88
491 PANIC JANUSZ 2 PL-0500-2 0 3 1270.31 1117.44
492 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 0 3 1269.98 1055.78
493 BĄK PIOTR 5 PL-0500-2 0 3 1269.51 1116.95
494 BOCHYNEK MARCIN 7 PL-0152-2 1 3 1267.58 1095.73
495 LANGER PIOTR 1 PL-0500-2 1 4 1266.80 1084.59
496 LIGENSA JAROSŁAW 1 PL-0161-2 0 4 1263.96 1024.36
497 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 PL-0500-2 0 4 1263.01 1072.17
498 BOCHYNEK MARCIN 7 PL-0487-2 1 4 1262.06 941.17
499 PECYNA PAWEŁ 4 PL-0106-1 1 3 1261.93 1101.53
500 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 PL-0105-1 1 4 1261.62 1022.76
501 KOCUR ROMAN 8 PL-0152-2 1 3 1261.60 1113.37
502 PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 PL-0152-2 1 3 1261.02 1113.87
503 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 PL-0500-2 1 3 1259.67 1110.67
504 STANKIEWICZ WIESŁAW 1 PL0500-23 1 3 1258.18 1219.41
505 SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 PL-0105-2 1 3 1256.66 1103.47
506 FYDA ROMAN 8 PL-0152-2 0 3 1255.12 1116.73
507 MRÓZ HENRYK 4 PL-0500-2 1 4 1254.50 1059.27
508 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 PL-0500-1 0 3 1254.41 1054.46
509 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 PL-0137-2 0 3 1254.33 1101.51
510 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 PL-DE-19- 1 4 1252.96 1080.69
511 STANKIEWICZ WIESŁAW 1 PL-0500-2 1 3 1252.08 1117.39
512 SINKA ADAM 6 PL-0152-2 1 4 1250.79 887.53
513 TEISTER GRZEGORZ 1 PL-0500-2 0 3 1250.75 1117.43
514 MATURA EUGENIUSZ 6 PL-0152-2 0 3 1250.69 1058.15
515 ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 PL-0153-2 0 3 1249.56 1100.58
516 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 0 3 1248.84 1055.78
517 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 PL-0144-2 0 4 1247.99 1059.12
518 URBAŃCZYK MARIAN 4 PL-0170-2 0 3 1247.89 1036.41
519 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0152-2 0 4 1247.65 872.65
520 KLIMCZAK ADAM 6 PL-0152-2 0 3 1247.18 1134.55
521 SKIBA DAMIAN 7 PL-0500-2 1 4 1245.54 976.07
522 SZEGA MARIAN 1 PL-0500-2 1 4 1244.95 1034.25
523 BOCHYNEK MARCIN 7 PL-0284-2 1 4 1244.62 941.17
524 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 PL-0500-2 0 4 1243.51 1059.12
525 SZEGA MARIAN 1 PL-0500-2 0 4 1242.73 1034.25
526 WOJCIK FABIAN 2 PL-0500-2 1 3 1242.56 1117.32
527 BOCHYNEK MARCIN 7 PL-0152-2 1 3 1241.94 984.26
528 PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 PL-0500-2 1 3 1241.35 1125.67
529 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 PL-0500-2 1 3 1241.21 1116.95
530 TEISTER GRZEGORZ 1 PL-DE-19- 0 4 1241.15 1080.76
531 ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 PL-0114-1 0 4 1239.78 1155.41
532 BAŃSKI JERZY 4 PL-0105-1 0 3 1238.97 1110.93
533 GONSIOR PIOTR 7 PL-0500-2 1 4 1238.57 1029.09
534 BRALICH FRANCISZEK 6 PL-0152-2 0 4 1238.41 1038.54
535 GONSIOR PIOTR 7 PL-0152-2 1 3 1237.97 1113.61
536 PANIC JANUSZ 2 PL0500-23 0 4 1237.87 968.89
537 MŁOCEK ZYGMUNT 6 PL-0500-2 0 3 1237.82 1131.11
538 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 PL-0500-2 0 3 1237.22 1117.37
539 SZEGA MARIAN 1 PL-0500-1 0 3 1237.10 1118.66
540 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0152-2 0 4 1236.23 872.65
541 SKUPIN JAN 6 PL-0152-2 1 4 1235.88 1084.56
542 SINKA ADAM 6 PL-0500-2 1 4 1234.80 887.53
543 SINKA ADAM 6 PL-0500-2 0 4 1234.60 887.53
544 LIGENSA KRYSTIAN 1 PL-0500-2 0 3 1234.50 1048.78
545 SPAŁEK DANIEL 5 PL-0500-2 0 3 1233.85 1119.60
546 ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 PL-0500-2 1 4 1233.79 956.04
547 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 PLDE-19-1 0 4 1233.00 1080.69
548 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 0 4 1232.73 971.44
549 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 PL-0152-2 0 3 1231.55 1122.76
550 WOJCIK FABIAN 2 PL0500-23 1 3 1231.06 1117.32
551 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 PL-0152-2 0 4 1229.29 1076.07
552 SZEGA MARIAN 1 PL-0500-2 0 3 1229.08 1118.66
553 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 PL-0285-2 0 3 1228.07 1121.11
554 MRÓZ HENRYK 4 DV-2512-2 0 4 1227.39 952.44
555 SKLARCZYK PIOTR 6 PL-0152-2 0 4 1226.73 1044.16
556 BRALICH FRANCISZEK 6 PL-0152-2 0 4 1226.49 1038.54
557 WIECZOREK MAREK 7 PL-0500-2 0 4 1226.37 986.57
558 GONSIOR PIOTR 7 PL-0152-2 0 4 1224.10 864.40
559 GONSIOR PIOTR 7 PL-0152-2 0 4 1224.08 864.40
560 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 PL-0152-2 0 4 1223.41 873.42
561 BRALICH FRANCISZEK 6 PL-0152-2 1 4 1222.55 1038.54
562 ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 PL-0153-2 1 3 1219.85 1100.58
563 SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 PL-0105-2 0 3 1219.08 1103.47
564 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 PL-0500-2 0 3 1216.60 1048.31
565 KRÓL JERZY 8 PL-0152-2 1 4 1216.55 1034.80
566 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 PL-0500-2 0 4 1216.46 947.64
567 LIGENSA JAROSŁAW 1 PL-0159-2 0 4 1214.48 961.47
568 MŁOCEK ZYGMUNT 6 PL-0500-2 0 3 1214.34 1131.11
569 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 PL-0500-2 0 4 1214.06 1023.45
570 LIGENSA JAROSŁAW 1 PL-0136-2 1 4 1213.61 859.44
571 MYRCIK HENRYK 7 PL-0178-2 0 3 1211.57 1051.34
572 GÓRNY KRZYSZTOF 7 PL-0500-2 0 4 1211.00 982.13
573 SPAŁEK DANIEL 5 PL-0153-2 0 4 1210.76 982.11
574 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 PL-0500-2 0 3 1210.42 1117.37
575 SINKA ADAM 6 PL-0152-2 0 4 1210.14 887.53
576 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 PL-0500-2 0 3 1209.93 1057.82
577 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 0 4 1209.78 869.63
578 PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 PL-0152-2 0 3 1209.40 1113.87
579 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-DE-19- 0 4 1208.84 872.65
580 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0500-2 0 4 1208.35 872.65
581 WITTKE ZYGMUNT 2 PL-0500-2 1 4 1207.60 920.96
582 URBAŃCZYK MARIAN 4 PL0159-22 1 4 1207.37 1006.85
583 CHRABKA JACEK 7 PL-0152-2 1 3 1207.13 1119.48
584 MATURA EUGENIUSZ 6 PL-0152-2 0 4 1205.94 1037.96
585 URBAŃCZYK MARIAN 4 PL0159-22 0 3 1204.78 934.11
586 SKUPIN JAN 6 PL-0152-1 1 3 1204.62 1120.03
587 TOPOŁA ALEKSANDER 8 PL-0500-2 1 4 1202.61 872.65
588 ŻOGAŁA STEFAN 7 PL-0152-2 0 4 1201.98 1076.98
589 BOCHYNEK MARCIN 7 PL-0152-2 1 4 1201.91 941.17
590 CHRABKA JACEK 7 PL-0152-2 0 3 1201.61 1008.07
591 GABRYŚ JÓZEF 5 PL-0500-2 1 3 1199.60 1005.12
592 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 PL-0500-2 1 3 1198.87 1117.37
593 MATURA EUGENIUSZ 6 PL-0152-2 1 4 1198.27 974.82
594 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 0 4 1198.02 869.63
595 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 PL-0152-2 1 3 1197.74 1060.14
596 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 PL-0500-2 1 4 1197.15 1034.52
597 CHRABKA JACEK 7 PL-0152-2 0 3 1197.12 1056.04
598 GÓRNY KRZYSZTOF 7 PL-0500-2 1 4 1196.70 1045.57
599 LANGER PIOTR 1 PL-0500-1 0 3 1196.08 1057.21
600 GRZYWOCZ STEFAN 7 PL-DE-19- 1 3 1195.77 1121.84
                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           WITTKE ZYGMUNT           sek  2   - 10 konk.  3172.24 pkt.
           ZALEWSKI WINCENTY        sek  8   - 10 konk.  3125.52 pkt.
           ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK   sek  4   - 10 konk.  3111.04 pkt.
           SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ    sek  2   - 10 konk.  3032.96 pkt.
           MATURA EUGENIUSZ         sek  6   - 10 konk.  3020.32 pkt.
                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           WITTKE ZYGMUNT           sek  2   -  7 konk.  2189.52 pkt.
           ZALEWSKI WINCENTY        sek  8   -  7 konk.  2160.77 pkt.
           PANIC JANUSZ             sek  2   -  7 konk.  2131.99 pkt.
           MATURA EUGENIUSZ         sek  6   -  7 konk.  2063.45 pkt.
           SKRZYPIEC FRANCISZEK     sek  2   -  7 konk.  1920.76 pkt.
                         DRUGA PUNKTACJA        
   |Lp.|   NAZWISKO i IMIĘ    |S.|        KONKURSY        | PUNKTY - "nr 2" |
   |   |                      |  | 1| 2| 3| 4| 5| 6| 7|RAZ| Lot  7 |  RAZEM |
      1 TOPOŁA ALEKSANDER       8 10 10 10  6  8  4  3  51   817.89 16672.69 
      2 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ   2  6  8  6  7  8  6  6  47  1740.71 15989.10 
      3 ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK  4  4 10  8  4  8  6  6  46  1815.10 15804.03 
      4 STRZELECKI SEBASTIAN__  1  3  8  8  4  9  7  6  45  1816.00 15624.68 
      5 SINKA ADAM              6  9  8  8  7  8  2  5  47  1373.26 15255.17 
      6 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA   5  9 10  8  7  8  4  -  46          15167.61 
      7 LIGENSA JAROSŁAW        1  9  8  7  5  9  4  4  46  1206.01 15016.08 
      8 WOJCIK FABIAN           2  7  8  7  6  7  5  5  45  1504.71 14948.47 
      9 GONSIOR PIOTR           7  7 10  9  4  9  4  -  43          14602.95 
     10 MATURA EUGENIUSZ        6  6  9  7  4  8  4  7  45  2063.45 14367.17 
     11 BOCHYNEK MARCIN         7 10 10  9  6  6  4  -  45          14360.20 
     12 SKUPIN JAN              6  3  9  8  7  6  5  4  42  1055.24 14111.04 
     13 LANGER PIOTR            1  6  5  6  7  6  6  5  41  1452.57 13592.59 
     14 PANIC JANUSZ            2  6  7  7  5  4  5  7  41  2131.99 13346.78 
     15 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW    1  6  7  7  5  6  5  3  39   889.57 13174.70 
     16 TEISTER GRZEGORZ        1  5  3  8  6  8  4  4  38  1250.74 12857.15 
     17 KLIMCZAK ADAM           6  4  6  6  8  6  4  4  38  1121.30 12717.94 
     18 JASKULSKI BOGDAN        5  6  5  6  6  5  5  6  39  1626.78 12576.05 
     19 WITTKE ZYGMUNT          2  8  3  4  7  8  2  7  39  2189.52 12485.42 
     20 LOEWE BARTŁOMIEJ        7  8 10  8  4  7  1  3  41   917.21 12388.91 
     21 ZALEWSKI WINCENTY       8  5  8  4  4  7  3  7  38  2160.77 12291.62 
     22 ZYGMUNT ZBIGNIEW        1  7  6  5  6  6  4  5  39  1353.26 12214.68 
     23 KRÓL JERZY              8  9  2  6  8  7  3  2  37   638.51 12090.54 
     24 SAMBORSKI ANDRZEJ       7  2  8  9  4  5  4  4  36  1138.37 11947.45 
     25 STEPIEN ZBIGNIEW        6  6 10  3  6  5  2  5  37  1442.01 11325.55 
     26 BRALICH FRANCISZEK      6  6  6  6  6  4  3  4  35  1127.36 10912.85 
     27 SIWIEC STANISŁA-DOROTA  4  3  4  5  4  1  8  5  30  1483.59 10818.35 
     28 OKOŃ SYLWESTER          7  4  7  7  7  6  1  3  35   787.09 10667.37 
     29 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN  2  7  9  6  3  7  2  -  34          10298.25 
     30 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF  7  5  4  6  5  4  4  3  31   797.89 10272.79 
     31 WIECZOREK MAREK         7  6  5  6  4  7  3  1  32   317.80 10167.06 
     32 ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR    1  3  6  6  6  5  2  3  31   897.66  9720.80 
     33 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW    8  3  4  4  4  5  5  3  28   898.78  9530.29 
     34 KOCUR ROMAN             8  2  1  6  5  4  6  -  24           9374.47 
     35 GÓRNY KRZYSZTOF         7  2  5  5  4  5  5  -  26           9356.21 
     36 CHRABKA JACEK           7  6  6  4  4  6  2  3  31   784.41  9346.04 
     37 KWIATKOWSKI JERZY       6  1  1  2  6  4  6  4  24  1097.02  9222.57 
     38 GABRYŚ JÓZEF            5  1  4  3  6  2  5  4  25  1224.67  9170.43 
     39 STYŚ BOGUSŁAW           7  3  3  4  3  4  5  3  25   790.24  9076.45 
     40 TANISTRA WŁADYSŁAW      4  3  6  6  3  5  1  5  29  1525.17  8941.44 
     41 SZEGA MARIAN            1  6  0  4  5  6  3  2  26   588.62  8736.50 
     42 ŻOGAŁA STEFAN           7  0  3  6  5  4  4  0  22           7883.51 
     43 SPAŁEK DANIEL           5  2  1  4  4  6  3  2  22   621.89  7785.67 
     44 URBAŃCZYK MARIAN        4  6  7  2  6  3  1  -  25           7519.88 
     45 SKLARCZYK PIOTR         6  5  2  7  3  4  2  1  24   252.85  7515.31 
     46 MRÓZ HENRYK             4  1  3  4  5  6  2  -  21           7411.47 
     47 PECYNA PAWEŁ            4  4  2  2  0  5  5  3  21   717.88  7314.06 
     48 JASKÓŁA DARIUSZ         1  4  1  2  3  3  6  -  19           7282.55 
     49 BAŃSKI JERZY            4  3  0  2  6  2  5  -  18           6950.24 
     50 MENDRYS ANDRZEJ         6  1  2  5  3  4  3  2  20   554.92  6819.99 
     51 MYRCIK HENRYK           7  3  5  3  2  3  3  1  20   250.38  6710.65 
     52 SZOŁTYSEK ZYGMUNT       7  2  2  4  2  2  5  1  18   295.77  6676.16 
     53 MAJEWSKI JERZY          6  4  3  1  5  3  3  -  19           6556.74 
     54 WIECZOREK WACŁAW        2  5  7  2  1  4  2  2  23   511.32  6496.76 
     55 KOPIEC KRZYSZTOF        4  3  6  3  4  4  1  -  21           6216.24 
     56 KRAWCZYK KAZIMIERZ      5  4  0  2  2  5  4  0  17           6196.49 
     57 BĄK PIOTR               5  4  0  2  7  3  2  -  18           6184.28 
     58 ROBAK JAN               1  5  3  2  1  1  4  4  20  1176.35  6154.01 
     59 RAK STEFAN              2  2  1  2  5  1  3  3  17   794.29  5909.75 
     60 FYDA ROMAN              8  0  0  2  2  3  6  0  13           5895.98 
     61 DUBIELSKI ROBERT        2  2  3  4  5  2  1  -  17           5400.47 
     62 MATUSZCZYK ROMAN        2  6  3  1  3  3  1  2  19   586.82  5380.28 
     63 SKIBA DAMIAN            7  -  3  6  1  2  2  2  16   534.02  5278.28 
     64 NOWROTEK STANISŁAW      6  -  1  4  4  3  1  2  15   578.29  5233.74 
     65 MACHO BRONISŁAW         1  4  0  0  3  3  1  6  17  1603.19  5125.33 
     66 CZERWONKA BOGDAN        8  0  0  5  5  4  0  1  15   288.36  5003.55 
     67 GRZYWOCZ STEFAN         7  2  1  3  1  3  3  1  14   263.19  4885.74 
     68 TOKAREK EUGENIUSZ       4  1  3  2  3  1  3  -  13           4801.09 
     69 PŁACZKOWSKI JÓZEF       8  1  0  0  3  2  4  1  11   286.34  4701.73 
     70 MAGNOR INGBERT          7  0  0  3  1  2  4  1  11   303.41  4697.60 
     71 STANKIEWICZ WIESŁAW     1  1  0  1  3  2  3  2  12   492.90  4451.07 
     72 SETNIK-GANS             2  4  6  2  2  0  2  -  16           4321.25 
     73 LIGENSA KRYSTIAN        1  1  3  0  1  2  3  1  11   269.71  3973.57 
     74 KRZYSZ EDWARD           1  1  6  1  2  2  1  -  13           3946.89 
     75 PIOTROWSKI ANDRZEJ      5  3  0  1  5  0  2  1  12   284.31  3931.31 
     76 ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR       4  0  2  0  2  1  4  -   9           3909.10 
     77 SKUTNIK PIOTR           8  0  0  1  0  2  4  2   9   583.69  3864.16 
     78 WANDZIOCH ANDRZEJ       1  1  1  1  1  2  2  3  11   837.89  3839.09 
     79 SKRZYPIEC FRANCISZEK    2  2  1  1  0  1  1  7  13  1920.76  3727.42 
     80 SKUPIN KAZIMIERZ        8  2  3  1  1  1  2  2  12   587.28  3700.44 
     81 MODRZYŃSKI ZBIGNIEW     4  3  0  -  -  3  3  1  10   260.27  3648.30 
     82 MATLA ADAM              4  1  1  2  2  2  2  -  10           3538.96 
     83 ZEGNAŁEK JAROSŁAW       2  0  5  3  3  0  -  2  13   529.97  3514.30 
     84 MŁOCEK ZYGMUNT          6  0  0  2  2  1  3  -   8           3469.04 
     85 PROCZEK PIOTR           2  3  3  2  2  0  1  1  12   318.70  3311.18 
     86 CZARNIK TADEUSZ         5  -  1  -  5  3  -  0   9           3303.21 
     87 KOBALCZYK MARIAN        2  2  1  1  2  1  2  -   9           3133.79 
     88 GAJDOS JÓZEF            2  1  2  2  2  1  1  1  10   260.04  3024.48 
     89 WODOK STEFAN            1  0  0  0  3  3  1  1   8   251.50  3000.23 
     90 SYNOWIEC JAN            6  0  1  -  2  2  2  -   7           2951.92 
     91 GRABOWSKI TADEUSZ       7  0  0  2  0  2  2  -   6           2544.93 
     92 SOCHA JAN               5  0  1  0  2  0  1  3   7   882.38  2455.66 
     93 MIŚKIEWICZ DAR+KRYST    2  0  2  1  1  2  1  -   7           2416.27 
     94 TEAM KOZIK-NOWAK        8  3  1  1  0  1  1  1   8   329.93  2312.10 
     95 KUBISTA JÓZEF           2  1  0  1  2  0  2  -   6           2309.78 
     96 KUCHTA LEON             6  0  3  1  0  0  -  5   9  1393.25  2260.72 
     97 WYCIŚLIK ROMAN          6  2  0  -  0  -  3  -   5           1967.10 
     98 BRYCHCY ALOJZY          2  1  0  0  0  1  2  1   5   248.13  1915.93 
     99 LABUS JÓZEF             7  -  0  0  1  2  1  -   4           1716.42 
    100 KAFKA JÓZEF             1  0  0  0  0  0  3  -   3           1686.04 
    101 WIT JÓZEF               2  0  0  0  1  0  2  -   3           1544.43 
    102 RAKOCZ JAN              1  0  0  0  0  0  2  1   3   242.74  1453.69 
    103 KLIMEK ANTONI           4  1  0  1  0  0  1  1   4   249.71  1266.41 
    104 PŁACZKOWSKI RAFAŁ       8  0  0  0  0  0  2  0   2           1218.31 
    105 LECHOWICZ MAREK         5  0  0  0  0  0  2  0   2           1171.20 
    106 DYKTA MARCELI           1  0  0  0  0  0  2  0   2           1170.42 
    107 GOŁĘBICKI ANDRZEJ       4  0  0  0  1  0  1  -   2           1019.35 
    108 KOŁODZIEJ ZYGMUNT       6  -  0  1  2  0  0  -   3            998.49 
    109 TAŃSKI ANDRZEJ          2  2  0  0  1  1  0  -   4            947.73 
    110 WRĄBEL ANTONI           4  -  0  0  0  1  1  -   2            916.70 
    111 FERRA WACŁAW            4  0  0  0  2  0  0  -   2            716.74 
    112 MOKRY STANISŁAW         6  0  0  1  0  1  -  0   2            612.48 
    113 KOKOT JOACHIM           2  0  0  0  0  0  1  -   1            590.89 
    114 STOLARCZYK ANDRZEJ      5  0  -  0  -  0  1  -   1            565.17 
    115 ZUBER PIOTR             5  -  1  -  0  1  -  -   2            536.21 
    116 KUCHARCZYK EUGENIUSZ    2  0  0  0  0  0  0  1   1   242.29   242.29 
PUNKTACJA HODOWCÓW Z LOTÓW GOŁĘBI ROCZNYCH ZA ROK 2024
    ┌───┬───────────────────────┬──┬────┬────────┐
    │Lp.│NAZWISKO i IMIĘ HODOWCY│S.│KONK│ PUNKTY │
    ├───┼───────────────────────┼──┼────┼────────┤
       1 LOEWE BARTŁOMIEJ         7  28   8484.91
       2 ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK   4  25   8073.39
       3 TOPOŁA ALEKSANDER        8  25   8054.13
       4 GONSIOR PIOTR            7  25   8036.42
       5 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF   7  25   7774.68
       6 SINKA ADAM               6  24   7672.49
       7 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA    5  24   7572.02
       8 SAMBORSKI ANDRZEJ        7  24   7533.80
       9 PANIC JANUSZ             2  24   7408.06
      10 SPAŁEK DANIEL            5  23   7222.19
      11 URBAŃCZYK MARIAN         4  22   6949.70
      12 STYŚ BOGUSŁAW            7  23   6890.65
      13 STEPIEN ZBIGNIEW         6  22   6637.69
      14 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ    2  22   6573.87
      15 OKOŃ SYLWESTER           7  20   6559.12
      16 WITTKE ZYGMUNT           2  21   6470.03
      17 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN   2  20   6405.60
      18 MRÓZ HENRYK              4  21   6325.95
      19 BRALICH FRANCISZEK       6  21   6293.45
      20 JASKULSKI BOGDAN         5  22   6287.26
      21 STRZELECKI SEBASTIAN__   1  20   6267.65
      22 LANGER PIOTR             1  21   6171.64
      23 MATURA EUGENIUSZ         6  20   6092.29
      24 BOCHYNEK MARCIN          7  18   5988.61
      25 TEISTER GRZEGORZ         1  17   5856.86
      26 SKUPIN JAN               6  20   5850.63
      27 SIWIEC STANISŁA-DOROTA   4  19   5670.59
      28 KRÓL JERZY               8  20   5433.66
      29 WIECZOREK MAREK          7  17   5419.75
      30 TANISTRA WŁADYSŁAW       4  17   5385.84
      31 GÓRNY KRZYSZTOF          7  17   5375.20
      32 WOJCIK FABIAN            2  19   5073.65
      33 CHRABKA JACEK            7  16   5055.54
      34 MYRCIK HENRYK            7  18   4991.55
      35 ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR     1  16   4989.75
      36 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW     1  15   4724.73
      37 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW     8  15   4658.00
      38 SKLARCZYK PIOTR          6  18   4624.43
      39 SKRZYPIEC FRANCISZEK     2  15   4496.20
      40 SKIBA DAMIAN             7  13   4378.01
      41 GABRYŚ JÓZEF             5  15   4360.27
      42 SZEGA MARIAN             1  13   4249.31
      43 KOPIEC KRZYSZTOF         4  14   4211.19
      44 KWIATKOWSKI JERZY        6  14   4195.42
      45 KOCUR ROMAN              8  14   4146.72
      46 SKUPIN KAZIMIERZ         8  15   4121.80
      47 NOWROTEK STANISŁAW       6  13   4046.98
      48 ZEGNAŁEK JAROSŁAW        2  13   3995.15
      49 RAK STEFAN               2  14   3953.23
      50 WIECZOREK WACŁAW         2  13   3932.73
      51 BAŃSKI JERZY             4  13   3927.82
      52 FYDA ROMAN               8  12   3905.98
      53 ZYGMUNT ZBIGNIEW         1  13   3888.73
      54 MATLA ADAM               4  13   3812.67
      55 GRABOWSKI TADEUSZ        7  11   3768.41
      56 PECYNA PAWEŁ             4  14   3742.02
      57 MENDRYS ANDRZEJ          6  12   3729.15
      58 CZERWONKA BOGDAN         8  11   3663.77
      59 KRZYSZ EDWARD            1  11   3651.24
      60 KRAWCZYK KAZIMIERZ       5  10   3453.62
      61 GRZYWOCZ STEFAN          7  12   3430.47
      62 MATUSZCZYK ROMAN         2  11   3369.58
      63 GAJDOS JÓZEF             2  10   3066.95
      64 JASKÓŁA DARIUSZ          1  11   3034.58
      65 DUBIELSKI ROBERT         2  11   2922.54
      66 TOKAREK EUGENIUSZ        4  11   2922.11
      67 MODRZYŃSKI ZBIGNIEW      4  12   2874.76
      68 SOCHA JAN                5  11   2787.33
      69 MAJEWSKI JERZY           6   9   2787.07
      70 PŁACZKOWSKI JÓZEF        8   7   2692.09
      71 LIGENSA KRYSTIAN         1   9   2582.46
      72 SYNOWIEC JAN             6   9   2567.72
      73 KUCHTA LEON              6  10   2498.79
      74 MŁOCEK ZYGMUNT           6   7   2472.66
      75 SZOŁTYSEK ZYGMUNT        7   7   2387.13
      76 PROCZEK PIOTR            2  10   2375.75
      77 ROBAK JAN                1   8   2361.41
      78 KOBALCZYK MARIAN         2   9   2076.28
      79 WODOK STEFAN             1   6   1939.59
      80 STANKIEWICZ WIESŁAW      1   6   1939.46
      81 SETNIK-GANS              2   7   1894.88
      82 SKUTNIK PIOTR            8   6   1875.75
      83 MIŚKIEWICZ DAR+KRYST     2   6   1834.19
      84 TEAM KOZIK-NOWAK         8   8   1721.17
      85 KAFKA JÓZEF              1   6   1710.33
      86 KLIMEK ANTONI            4   7   1638.08
      87 MOKRY STANISŁAW          6   5   1585.80
      88 ŻOGAŁA STEFAN            7   5   1575.94
      89 TAŃSKI ANDRZEJ           2   5   1381.00
      90 MACHO BRONISŁAW          1   5   1319.51
      91 ZUBER PIOTR              5   4   1311.56
      92 MAGNOR INGBERT           7   5   1254.46
      93 BĄK PIOTR                5   3   1066.06
      94 KOŁODZIEJ ZYGMUNT        6   3   1050.71
      95 PIOTROWSKI ANDRZEJ       5   3    992.66
      96 DYKTA MARCELI            1   4    978.03
      97 LABUS JÓZEF              7   3    974.42
      98 RAKOCZ JAN               1   3    833.59
      99 LECHOWICZ MAREK          5   3    742.42
     100 FERRA WACŁAW             4   2    707.72
     101 WRĄBEL ANTONI            4   2    587.08
     102 WANDZIOCH ANDRZEJ        1   3    567.50
     103 WYCIŚLIK ROMAN           6   1    365.04
     104 KOKOT JOACHIM            2   1    351.13
     105 ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR        4   1    350.83
     106 STOLARCZYK ANDRZEJ       5   1    344.82
     107 KUCHARCZYK EUGENIUSZ     2   1    265.45
     108 GOŁĘBICKI ANDRZEJ        4   1    255.30
     109 CZAKON RYSZARD           1   1    126.37
      SPECJALNA KLASYFIKACJA PUNKTACJI HODOWCÓW Z LOTU 07  GOŁĘBI STARYCH
   ┌───┬──────────────────────┬──┬──────────────┬──────────────────────────┐
   │Lp.│   NAZWISKO i IMIĘ    │S.│ KONKURSY "S" │         PUNKTACJA        │
   │   │       HODOWCY        │  │L.07│Pop.│RAZ.│ Lot 07 │Poprzed.│  RAZEM │
   ├───┼──────────────────────┼──┼────┼────┼────┼────────┼────────┼────────┤
      1 ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK  4   5   30   35   1641.79 11540.31 13182.10
      2 SINKA ADAM              6   5   30   35   1542.70 11574.76 13117.46
      3 TOPOŁA ALEKSANDER       8   5   30   35   1407.18 11666.71 13073.89
      4 LIGENSA JAROSŁAW        1   5   30   35   1584.04 11432.82 13016.86
      5 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW    1   5   30   35   1574.61 11437.01 13011.62
      6 ZALEWSKI WINCENTY       8   5   30   35   1621.80 11340.51 12962.31
      7 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ   2   5   30   35   1598.86 11324.98 12923.84
      8 PANIC JANUSZ            2   5   30   35   1632.80 11273.62 12906.42
      9 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF  7   5   30   35   1427.41 11430.94 12858.35
     10 BRALICH FRANCISZEK      6   5   30   35   1546.74 11288.54 12835.28
     11 STRZELECKI SEBASTIAN__  1   5   30   35   1630.56 11182.30 12812.86
     12 MATURA EUGENIUSZ        6   5   30   35   1578.19 11188.16 12766.35
     13 TANISTRA WŁADYSŁAW      4   5   30   35   1571.24 11192.57 12763.81
     14 WOJCIK FABIAN           2   5   30   35   1504.71 11221.54 12726.25
     15 SKUPIN JAN              6   5   30   35   1514.83 11107.28 12622.11
     16 WITTKE ZYGMUNT          2   5   30   35   1644.26 10930.94 12575.20
     17 LOEWE BARTŁOMIEJ        7   3   30   33    916.77 11620.47 12537.24
     18 JASKULSKI BOGDAN        5   5   30   35   1613.70 10923.43 12537.13
     19 ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR    1   5   30   35   1559.78 10869.40 12429.18
     20 SAMBORSKI ANDRZEJ       7   5   30   35   1437.51 10984.42 12421.93
     21 STYŚ BOGUSŁAW           7   5   30   35   1407.86 11013.00 12420.86
     22 TEISTER GRZEGORZ        1   5   30   35   1565.39 10750.05 12315.44
     23 LANGER PIOTR            1   5   30   35   1585.38 10695.96 12281.34
     24 ZYGMUNT ZBIGNIEW        1   5   30   35   1558.43 10661.76 12220.19
     25 SIWIEC STANISŁA-DOROTA  4   5   30   35   1513.49 10678.93 12192.42
     26 SPAŁEK DANIEL           5   5   30   35   1560.66 10551.84 12112.50
     27 KRÓL JERZY              8   4   30   34   1211.85 10882.13 12093.98
     28 KLIMCZAK ADAM           6   4   30   34   1121.30 10903.91 12025.21
     29 CHRABKA JACEK           7   4   30   34   1022.43 10979.69 12002.12
     30 STEPIEN ZBIGNIEW        6   5   29   34   1526.28 10423.39 11949.67
     31 GONSIOR PIOTR           7       30   30           11702.50 11702.50
     32 WIECZOREK MAREK         7   2   30   32    564.14 11070.66 11634.80
     33 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA   5       30   30           11598.53 11598.53
     34 BOCHYNEK MARCIN         7       30   30           11555.95 11555.95
     35 MENDRYS ANDRZEJ         6   5   29   34   1467.19 10083.83 11551.02
     36 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW    8   4   30   34   1157.70 10370.85 11528.55
     37 URBAŃCZYK MARIAN        4       30   30           11396.14 11396.14
     38 GABRYŚ JÓZEF            5   5   28   33   1527.64  9795.47 11323.11
     39 MYRCIK HENRYK           7   1   30   31    250.38 10971.00 11221.38
     40 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN  2       30   30           11219.10 11219.10
     41 SZEGA MARIAN            1   5   25   30   1510.55  9635.14 11145.69
     42 OKOŃ SYLWESTER          7   5   28   33   1259.54  9827.25 11086.79
     43 GÓRNY KRZYSZTOF         7       30   30           10898.16 10898.16
     44 KWIATKOWSKI JERZY       6   5   25   30   1548.98  9089.48 10638.46
     45 MRÓZ HENRYK             4       30   30           10552.06 10552.06
     46 KRAWCZYK KAZIMIERZ      5   5   24   29   1496.62  8928.02 10424.64
     47 KOCUR ROMAN             8       29   29           10324.42 10324.42
     48 DUBIELSKI ROBERT        2       29   29           10141.19 10141.19
     49 PŁACZKOWSKI JÓZEF       8   5   23   28   1379.10  8738.83 10117.93
     50 SKLARCZYK PIOTR         6   4   27   31   1100.85  8844.06  9944.91
     51 PECYNA PAWEŁ            4   5   25   30   1193.02  8694.32  9887.34
     52 RAK STEFAN              2   4   25   29   1090.96  8509.19  9600.15
     53 BAŃSKI JERZY            4       27   27            9419.07  9419.07
     54 GRABOWSKI TADEUSZ       7       25   25            9359.20  9359.20
     55 KRZYSZ EDWARD           1       27   27            9322.49  9322.49
     56 WIECZOREK WACŁAW        2   2   26   28    511.32  8634.20  9145.52
     57 BĄK PIOTR               5       25   25            8654.98  8654.98
     58 FYDA ROMAN              8   3   20   23    787.54  7847.04  8634.58
     59 TOKAREK EUGENIUSZ       4       26   26            8571.74  8571.74
     60 SZOŁTYSEK ZYGMUNT       7   2   21   23    550.65  7980.40  8531.05
     61 MATLA ADAM              4       27   27            8481.52  8481.52
     62 ROBAK JAN               1   5   21   26   1465.16  6849.39  8314.55
     63 MACHO BRONISŁAW         1   5   19   24   1390.34  6907.71  8298.05
     64 KOBALCZYK MARIAN        2       24   24            8229.23  8229.23
     65 GAJDOS JÓZEF            2   3   21   24    833.61  7289.39  8123.00
     66 JASKÓŁA DARIUSZ         1       22   22            8095.34  8095.34
     67 GRZYWOCZ STEFAN         7   1   24   25    263.19  7773.22  8036.41
     68 MATUSZCZYK ROMAN        2   3   23   26    908.21  6940.30  7848.51
     69 MAJEWSKI JERZY          6       24   24            7823.29  7823.29
     70 KOPIEC KRZYSZTOF        4       25   25            7700.61  7700.61
     71 ŻOGAŁA STEFAN           7       21   21            7663.93  7663.93
     72 SKIBA DAMIAN            7   2   20   22    534.02  7106.12  7640.14
     73 NOWROTEK STANISŁAW      6   4   18   22   1199.27  6357.66  7556.93
     74 ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR       4       19   19            7514.11  7514.11
     75 PIOTROWSKI ANDRZEJ      5   5   15   20   1512.80  4883.38  6396.18
     76 WANDZIOCH ANDRZEJ       1   4   15   19   1092.09  5272.17  6364.26
     77 SKUTNIK PIOTR           8   3   13   16    841.04  5492.46  6333.50
     78 CZERWONKA BOGDAN        8   4   15   19   1158.16  5152.12  6310.28
     79 SKRZYPIEC FRANCISZEK    2   5   18   23   1450.79  4743.72  6194.51
     80 SETNIK-GANS             2       20   20            6079.10  6079.10
     81 TEAM KOZIK-NOWAK        8   1   18   19    329.93  5701.71  6031.64
     82 CZARNIK TADEUSZ         5   5   12   17   1486.52  4185.47  5671.99
     83 MAGNOR INGBERT          7   1   14   15    303.41  5359.88  5663.29
     84 ZEGNAŁEK JAROSŁAW       2   4   15   19   1103.77  4344.91  5448.68
     85 STANKIEWICZ WIESŁAW     1   2   12   14    492.90  4869.79  5362.69
     86 PROCZEK PIOTR           2   1   16   17    318.70  4656.90  4975.60
     87 MODRZYŃSKI ZBIGNIEW     4   1   14   15    260.27  4711.89  4972.16
     88 SOCHA JAN               5   5   10   15   1419.10  3475.37  4894.47
     89 MŁOCEK ZYGMUNT          6       11   11            4820.27  4820.27
     90 LIGENSA KRYSTIAN        1   1   13   14    269.71  4347.68  4617.39
     91 KAFKA JÓZEF             1       12   12            4521.53  4521.53
     92 SKUPIN KAZIMIERZ        8   2   12   14    587.28  3713.63  4300.91
     93 DYKTA MARCELI           1       11   11            4182.27  4182.27
     94 WODOK STEFAN            1   1   10   11    251.50  3814.50  4066.00
     95 SYNOWIEC JAN            6       11   11            3870.77  3870.77
     96 TAŃSKI ANDRZEJ          2       10   10            3351.86  3351.86
     97 RAKOCZ JAN              1   2    4    6    503.23  2186.44  2689.67
     98 LECHOWICZ MAREK         5        6    6            2616.80  2616.80
     99 MIŚKIEWICZ DAR+KRYST    2        8    8            2561.24  2561.24
    100 WIT JÓZEF               2        5    5            2315.02  2315.02
    101 KUBISTA JÓZEF           2        6    6            2309.78  2309.78
    102 WYCIŚLIK ROMAN          6        6    6            2308.26  2308.26
    103 BRYCHCY ALOJZY          2   1    5    6    248.13  2032.65  2280.78
    104 KUCHTA LEON             6   5    4    9   1405.83   867.39  2273.22
    105 LABUS JÓZEF             7        5    5            2063.53  2063.53
    106 KLIMEK ANTONI           4   1    6    7    249.71  1649.05  1898.76
    107 GOŁĘBICKI ANDRZEJ       4        3    3            1603.16  1603.16
    108 WRĄBEL ANTONI           4        3    3            1487.55  1487.55
    109 ZUBER PIOTR             5        4    4            1273.36  1273.36
    110 PŁACZKOWSKI RAFAŁ       8        2    2            1218.31  1218.31
    111 STOLARCZYK ANDRZEJ      5        2    2            1176.22  1176.22
    112 KOŁODZIEJ ZYGMUNT       6        3    3             998.49   998.49
    113 FERRA WACŁAW            4        2    2             716.74   716.74
    114 MOKRY STANISŁAW         6        2    2             612.48   612.48
    115 KOKOT JOACHIM           2        1    1             590.89   590.89
    116 KUCHARCZYK EUGENIUSZ    2   1         1    242.29            242.29