Dzisiaj jest: 2024-04-24

Najbliższy lot:

Otwórz wersję tekstową Otwórz listę na 33% Udostępnij lot Klasyfikacja hodowców Klasyfikacja lotników

 LISTA KONKURSOWA 09/2023

POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
Oddziału CHORZÓW-BYTOM-ŚWIĘTOCHŁOWICE

z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości


GRONÓW 2


LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI


Data odbytego lotu 25.06.2023 rok
Odległość do punktu średniego oddziału 336400 [m]
Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi 15°18'14.0"-52°18'06.0"
Godzina wypuszczenia gołębi do lotu 7:00:00
Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi POCHMURNO
Pogoda w miejscu przylotu gołębi SŁONECZNIE
Ilość hodowców biorących udział w locie 112
Ilość gołębi wypuszczonych do lotu 3145
Ilość konkursów (baza 1:3) 1049
Ilość konkursów (baza 1:5) 629
Ilość konkursów (baza 1:4) 787
Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie 10:56:10
Prędkość pierwszego gołębia w konkursie 1401.30 [m/min.]
Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie 11:32:23
Prędkość ostatniego gołębia w konkursie 1232.71 [m/min.]
Średni czas trwania konkursu 0h.32m.49s.
SEKCJA HodWłGołKonk.% Ngr
ZGODA-ŚWIĘTOCH 22 623 190 30.5
ŁAGIEWNIKI 19 457 150 32.8
LIPINY-CHROPACZ 0 0 0 0.0
DĄBR.SZOMBIER. 15 368 103 28.0
CHORZÓW 13 468 137 29.3
KOCHŁOWICE 14 397 169 42.6
HALEMBA 17 466 172 36.9
WIREK 12 366 128 35.0
RAZEM ODDZIAŁ 112 3145 1049 33.3

Filtruj hodowcę:

Lp.NAZWISKO HODOWCY s W- K- SST PRZYL.V/Tskor.COEFIC GMP PUNKTYODLEGŁ
1BUZE BŁAŻEJ 4 32-14-10 S 10:56:10 1401.30 0.32 40.00 436.30 330940
2JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 31-18-10 M 11:01:46 1401.19 0.64 39.99 436.21 338760
3SINKA ADAM 6 40-20-10 M 11:04:20 1398.79 0.95 39.98 436.11 341770
4GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 59-29-10 C 11:00:57 1397.76 1.27 39.97 436.02 336790
5GONSIOR PIOTR 7 42-20-10 C 11:00:41 1394.86 1.59 39.96 435.92 335720
6SINKA ADAM 6 < 2> 8 S 11:05:03 1394.69 1.91 39.95 435.83 341770
7LIGENSA JAROSŁAW 1 49-24-10 - 11:01:13 1388.75 2.23 39.94 435.73 334990
8SINKA ADAM 6 < 3> 34 S 11:06:27 1386.77 2.54 39.93 435.64 341770
9LOEWE BARTŁOMIEJ 7 31-15-10 C 11:04:25 1383.70 2.86 39.92 435.54 338200
10GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 33-17-10 S 11:02:06 1382.24 3.18 39.91 435.45 334640
11BRALICH FRANCISZEK 6 66-41-10 - 11:04:50 1381.96 3.50 435.35 338350
12FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 99-52-10 - 11:04:21 1380.89 3.82 435.26 337420
13FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 2> 51 - 11:04:24 1380.61 4.13 435.16 337420
14LIGENSA JAROSŁAW 1 < 2> 20 M 11:02:39 1380.55 4.45 39.87 435.07 334990
15TOPOŁA ALEKSANDER 8 40-21-10 - 11:04:57 1379.14 4.77 39.86 434.97 337820
16WOJCIK FABIAN 2 52-16- 9 C 11:04:15 1379.12 5.09 39.85 434.87 336850
17TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 2> 27 M 11:05:04 1378.48 5.41 39.84 434.78 337820
18MATURA EUGENIUSZ 6 41-21-10 - 11:05:25 1378.23 5.72 39.83 434.68 338240
19GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 < 2> 85 S 11:02:53 1377.78 6.04 39.82 434.59 334640
20LIGENSA JAROSŁAW 1 < 3> 25 M 11:03:13 1377.33 6.36 39.81 434.49 334990
21BOCHYNEK MARCIN 7 61-31-10 S 10:59:34 1376.32 6.68 39.80 434.40 329720
22WOJCIK FABIAN 2 < 2> 37 C 11:04:48 1376.02 7.00 39.79 434.30 336850
23BOCHYNEK MARCIN 7 < 2> 24 - 10:59:40 1375.74 7.31 39.78 434.21 329720
24BOCHYNEK MARCIN 7 < 3> 46 S 10:59:47 1375.07 7.63 39.77 434.11 329720
25LIGENSA JAROSŁAW 1 < 4> 29 M 11:03:38 1374.98 7.95 39.76 434.02 334990
26STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 66-21-10 C 11:05:10 1374.17 8.27 39.75 433.92 336900
27TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 3> 28 S 11:05:57 1373.53 8.59 39.74 433.83 337820
28TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 4> 31 C 11:06:03 1372.97 8.90 39.73 433.73 337820
29LIGENSA JAROSŁAW 1 < 5> 32 S 11:04:08 1372.16 9.22 39.72 433.64 334990
30STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 2> 52 M 11:05:43 1371.09 9.54 39.70 433.54 336900
31TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 5> 47 M 11:06:34 1370.10 9.86 39.69 433.44 337820
32LIGENSA JAROSŁAW 1 < 6> 42 M 11:04:34 1369.73 10.17 39.68 433.35 334990
33LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 2> 41 C 11:07:02 1369.05 10.49 39.67 433.25 338200
34SINKA ADAM 6 < 4> 68 M 11:09:41 1368.81 10.81 39.66 433.16 341770
35GONSIOR PIOTR 7 < 2> 48 C 11:05:32 1367.31 11.13 39.65 433.06 335720
36PYKA JÓZEF 8 36-17-10 - 11:04:29 1366.88 11.45 39.64 432.97 334180
37WOJCIK FABIAN 2 < 3> 89 M 11:06:30 1366.53 11.76 39.63 432.87 336850
38PYKA JÓZEF 8 < 2> 57 C 11:04:34 1366.42 12.08 39.62 432.78 334180
39ZALEWSKI WINCENTY 8 60-17- 7 - 11:05:34 1366.39 12.40 39.61 432.68 335540
40KLIMCZAK ADAM 6 37-20-10 S 11:10:49 1366.22 12.72 39.60 432.59 342670
41LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 3> 61 C 11:07:33 1366.19 13.04 39.59 432.49 338200
42LIGENSA JAROSŁAW 1 < 7> 179 S 11:05:15 1365.91 13.35 39.58 432.40 334990
43DUL JAN 1 26-12-10 S 11:07:13 1363.86 13.67 39.57 432.30 337170
44BUZE BŁAŻEJ 4 < 2> 213 M 11:02:51 1362.73 13.99 39.56 432.21 330940
45SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 17- 9- 9 S 11:08:07 1362.06 14.31 39.55 432.11 337950
46BOCHYNEK MARCIN 7 < 4> 49 - 11:02:09 1361.64 14.63 432.01 329720
47TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 6> 56 S 11:08:06 1361.63 14.94 39.53 431.92 337820
48GONSIOR PIOTR 7 < 3> 50 C 11:06:37 1361.30 15.26 39.52 431.82 335720
49BOCHYNEK MARCIN 7 < 5> 79 S 11:02:13 1361.26 15.58 39.51 431.73 329720
50GONSIOR PIOTR 7 < 4> 62 - 11:06:41 1360.94 15.90 39.50 431.63 335720
51FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 3> 54 M 11:07:56 1360.93 16.22 39.49 431.54 337420
52STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 3> 155 M 11:07:37 1360.57 16.53 39.48 431.44 336900
53DUL JAN 1 < 2> 138 M 11:07:57 1359.83 16.85 39.47 431.35 337170
54FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 4> 60 C 11:08:14 1359.29 17.17 39.46 431.25 337420
55TEISTER GRZEGORZ 1 43-23-10 S 11:07:55 1359.01 17.49 39.45 431.16 336920
56TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 7> 105 - 11:08:47 1357.89 17.81 39.44 431.06 337820
57PYKA JÓZEF 8 < 3> 91 C 11:06:09 1357.63 18.12 39.43 430.97 334180
58KOCUR ROMAN 8 16- 8- 8 S 11:07:23 1356.60 18.44 39.42 430.87 335600
59ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 25- 6- 5 S 11:08:25 1356.43 18.76 39.41 430.78 336960
60FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 5> 72 M 11:08:48 1356.19 19.08 39.40 430.68 337420
61LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 4> 97 C 11:09:25 1355.96 19.40 39.39 430.58 338200
62GONSIOR PIOTR 7 < 5> 77 M 11:07:36 1355.90 19.71 39.38 430.49 335720
62GÓRNY KRZYSZTOF 7 20- 6- 6 S 11:10:40 1355.90 19.71 39.38 430.49 339880
64MACHO BRONISŁAW 1 31-11- 9 M 11:08:06 1355.38 20.35 39.36 430.30 336270
65MAJEWSKI JERZY 6 14- 7- 7 M 11:09:45 1354.75 20.67 39.35 430.20 338350
66WIECZOREK WACŁAW 2 18- 3- 3 S 11:06:54 1354.72 20.99 39.34 430.11 334480
67BRALICH FRANCISZEK 6 < 2> 106 C 11:09:48 1354.48 21.30 39.33 430.01 338350
68SINKA ADAM 6 < 5> 94 S 11:12:21 1354.35 21.62 39.32 429.92 341770
69CHRABKA JACEK 7 42-13-10 S 11:09:20 1354.33 21.94 39.31 429.82 337680
70CHRABKA JACEK 7 < 2> 290 S 11:09:22 1354.15 22.26 39.30 429.73 337680
71KLIMCZAK ADAM 6 < 2> 96 - 11:13:04 1354.07 22.58 39.29 429.63 342670
72FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 6> 127 C 11:09:13 1353.92 22.89 39.28 429.54 337420
73SETNIK-GANS 2 15- 6- 6 S 11:07:26 1352.65 23.21 39.27 429.44 334690
74MATURA EUGENIUSZ 6 < 2> 102 - 11:10:06 1352.42 23.53 429.35 338240
75KOCUR ROMAN 8 < 2> 141 S 11:08:21 1351.32 23.85 39.25 429.25 335600
75JASKULSKI BOGDAN 5 53-19- 9 - 11:11:23 1351.32 23.85 39.25 429.25 339700
77GONSIOR PIOTR 7 < 6> 98 - 11:08:30 1350.99 24.48 39.23 429.06 335720
78MENDRYS ANDRZEJ 6 22- 6- 5 S 11:14:04 1350.83 24.80 39.22 428.96 343200
79BOCHYNEK MARCIN 7 < 6> 81 - 11:04:06 1350.76 25.12 39.21 428.87 329720
80SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 < 2> 121 C 11:10:13 1350.63 25.44 39.20 428.77 337950
81BOCHYNEK MARCIN 7 < 7> 168 S 11:04:10 1350.39 25.76 39.19 428.68 329720
82KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 45-13-10 S 11:10:46 1350.26 26.07 39.18 428.58 338600
83WITTKE ZYGMUNT 2 20-13-10 C 11:07:51 1350.17 26.39 39.17 428.49 334640
83FYDA ROMAN 8 28-11- 9 S 11:09:23 1350.17 26.39 39.17 428.49 336710
85PANIC JANUSZ 2 50-19- 9 - 11:09:32 1350.08 27.03 428.30 336890
85GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 < 3> 143 - 11:07:52 1350.08 27.03 39.15 428.30 334640
87FYDA ROMAN 8 < 2> 174 M 11:09:25 1349.99 27.66 39.12 428.11 336710
88WITTKE ZYGMUNT 2 < 2> 104 M 11:07:57 1349.63 27.98 39.11 428.01 334640
89WOJCIK FABIAN 2 < 4> 111 C 11:09:36 1349.56 28.30 39.10 427.92 336850
90SZEGA MARIAN 1 44-18-10 - 11:10:00 1349.40 28.62 39.09 427.82 337350
91PYKA JÓZEF 8 < 4> 113 - 11:07:46 1348.77 28.93 39.08 427.73 334180
92SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 52-25-10 C 11:08:21 1348.10 29.25 39.07 427.63 334800
93KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 2> 337 S 11:11:14 1347.75 29.57 39.06 427.53 338600
94SINKA ADAM 6 < 6> 192 - 11:13:41 1347.23 29.89 427.44 341770
95SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 2> 199 - 11:08:41 1346.29 30.21 39.04 427.34 334800
96KLIMCZAK ADAM 6 < 3> 137 - 11:14:39 1345.65 30.52 39.03 427.25 342670
97LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 5> 100 - 11:11:20 1345.62 30.84 39.02 427.15 338200
98GONSIOR PIOTR 7 < 7> 101 S 11:09:30 1345.57 31.16 39.01 427.06 335720
99WIECZOREK MAREK 7 28-12- 8 M 11:13:26 1345.44 31.48 39.00 426.96 340980
100LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 6> 103 M 11:11:27 1345.00 31.80 38.99 426.87 338200
101GONSIOR PIOTR 7 < 8> 128 - 11:09:37 1344.94 32.11 38.98 426.77 335720
102MATURA EUGENIUSZ 6 < 3> 144 S 11:11:30 1344.89 32.43 38.97 426.68 338240
103LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 7> 308 S 11:11:29 1344.82 32.75 38.96 426.58 338200
104WITTKE ZYGMUNT 2 < 3> 116 S 11:08:51 1344.75 33.07 38.95 426.49 334640
105TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 8> 122 - 11:11:16 1344.47 33.39 38.94 426.39 337820
106BRALICH FRANCISZEK 6 < 3> 117 S 11:11:48 1343.73 33.70 38.93 426.30 338350
107JASKULSKI BOGDAN 5 < 2> 163 S 11:12:49 1343.66 34.02 38.92 426.20 339700
108MACHO BRONISŁAW 1 < 2> 110 S 11:10:21 1343.20 34.34 38.91 426.10 336270
109SETNIK-GANS 2 < 2> 169 C 11:09:12 1343.06 34.66 38.90 426.01 334690
110MACHO BRONISŁAW 1 < 3> 354 S 11:10:23 1343.02 34.98 38.89 425.91 336270
111WOJCIK FABIAN 2 < 5> 257 C 11:10:51 1342.83 35.29 38.88 425.82 336850
112GABRYŚ JÓZEF 5 24-10- 8 - 11:10:46 1342.48 35.61 38.87 425.72 336650
113PYKA JÓZEF 8 < 5> 119 S 11:08:57 1342.36 35.93 38.86 425.63 334180
114TANISTRA WŁADYSŁAW 4 46-12- 7 S 11:07:01 1342.30 36.25 38.85 425.53 331570
115SZEGA MARIAN 1 < 2> 139 M 11:11:20 1342.24 36.57 38.84 425.44 337350
116WITTKE ZYGMUNT 2 < 4> 124 M 11:09:21 1342.05 36.88 38.83 425.34 334640
117BRALICH FRANCISZEK 6 < 4> 136 M 11:12:07 1342.04 37.20 38.82 425.25 338350
118TEISTER GRZEGORZ 1 < 2> 133 - 11:11:05 1341.87 37.52 38.81 425.15 336920
119PYKA JÓZEF 8 < 6> 295 - 11:09:04 1341.73 37.84 425.06 334180
120SAMBORSKI ANDRZEJ 7 26-15-10 S 11:12:41 1341.56 38.16 38.79 424.96 338990
121SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 < 3> 316 S 11:11:55 1341.52 38.47 38.78 424.87 337950
122TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 9> 130 - 11:11:51 1341.35 38.79 38.77 424.77 337820
123KWIATKOWSKI JERZY 6 32-10- 7 M 11:12:33 1341.20 39.11 38.76 424.67 338720
124WITTKE ZYGMUNT 2 < 5> 288 C 11:09:33 1340.97 39.43 38.75 424.58 334640
125SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 53-13- 8 - 11:07:48 1340.76 39.75 38.74 424.48 332240
126GÓRNY KRZYSZTOF 7 < 2> 277 M 11:13:30 1340.75 40.06 38.73 424.39 339880
127FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 7> 151 C 11:11:40 1340.74 40.38 38.72 424.29 337420
128GONSIOR PIOTR 7 < 9> 131 - 11:10:28 1340.38 40.70 38.71 424.20 335720
129TEAM KOZIK-NOWAK 8 14- 5- 5 S 11:10:04 1340.24 41.02 38.70 424.10 335150
130TOPOŁA ALEKSANDER 8 <10> 132 M 11:12:04 1340.20 41.34 38.69 424.01 337820
131GONSIOR PIOTR 7 <10> 144 M 11:10:33 1339.93 41.65 38.68 423.91 335720
132TOPOŁA ALEKSANDER 8 <11> 134 - 11:12:09 1339.76 41.97 38.67 423.82 337820
133TEISTER GRZEGORZ 1 < 3> 142 M 11:11:30 1339.64 42.29 38.66 423.72 336920
134TOPOŁA ALEKSANDER 8 <12> 135 S 11:12:12 1339.49 42.61 38.65 423.63 337820
135TOPOŁA ALEKSANDER 8 <13> 195 C 11:12:14 1339.32 42.93 38.64 423.53 337820
136BRALICH FRANCISZEK 6 < 5> 268 - 11:12:38 1339.29 43.24 38.63 423.44 338350
137KLIMCZAK ADAM 6 < 4> 154 M 11:15:53 1339.16 43.56 38.62 423.34 342670
138DUL JAN 1 < 3> 200 S 11:11:47 1339.13 43.88 38.61 423.24 337170
139SZEGA MARIAN 1 < 3> 188 M 11:11:57 1338.96 44.20 38.60 423.15 337350
140ROLA ANDRZEJ 6 28-13-10 - 11:11:36 1338.59 44.52 38.59 423.05 336790
141KOCUR ROMAN 8 < 3> 237 S 11:10:43 1338.56 44.83 38.58 422.96 335600
142TEISTER GRZEGORZ 1 < 4> 214 M 11:11:45 1338.31 45.15 38.56 422.86 336920
143GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 < 4> 167 M 11:10:07 1337.94 45.47 38.55 422.77 334640
144MATURA EUGENIUSZ 6 < 4> 148 M 11:12:53 1337.53 45.79 38.54 422.67 338240
144GONSIOR PIOTR 7 <11> 248 S 11:11:00 1337.53 45.79 38.54 422.67 335720
146TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 2> 205 S 11:07:54 1337.52 46.42 38.52 422.48 331570
147MENDRYS ANDRZEJ 6 < 2> 267 M 11:16:37 1337.40 46.74 38.51 422.39 343200
148MATURA EUGENIUSZ 6 < 5> 153 M 11:12:55 1337.36 47.06 38.50 422.29 338240
149ZALEWSKI WINCENTY 8 < 2> 207 C 11:10:54 1337.35 47.38 38.49 422.20 335540
150SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 2> 229 S 11:08:30 1336.98 47.69 38.48 422.10 332240
151FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 8> 152 S 11:12:26 1336.67 48.01 38.47 422.01 337420
152FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 9> 156 S 11:12:28 1336.49 48.33 38.46 421.91 337420
153MATURA EUGENIUSZ 6 < 6> 211 S 11:13:09 1336.12 48.65 38.45 421.81 338240
154KLIMCZAK ADAM 6 < 5> 220 S 11:16:30 1335.95 48.97 38.44 421.72 342670
155STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 4> 177 C 11:12:11 1335.93 49.28 38.43 421.62 336900
156FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <10> 157 C 11:12:35 1335.88 49.60 38.42 421.53 337420
157FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <11> 174 S 11:12:39 1335.52 49.92 38.41 421.43 337420
158WIECZOREK MAREK 7 < 2> 162 S 11:15:22 1335.26 50.24 38.40 421.34 340980
159AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 34-15-10 S 11:12:24 1334.83 50.56 38.39 421.24 336910
160ROLA ANDRZEJ 6 < 2> 218 S 11:12:19 1334.79 50.87 38.38 421.15 336790
161PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 32- 7- 7 S 11:14:28 1334.75 51.19 38.37 421.05 339650
162WIECZOREK MAREK 7 < 3> 374 - 11:15:28 1334.73 51.51 38.36 420.96 340980
163JASKULSKI BOGDAN 5 < 3> 194 - 11:14:33 1334.51 51.83 38.35 420.86 339700
164URBAŃCZYK MARIAN 4 34-10- 7 M 11:07:51 1334.40 52.15 38.34 420.77 330730
165SKUPIN JAN 6 45-18-10 S 11:13:13 1334.07 52.46 38.33 420.67 337810
166ORLOF KRZYSZTOF 4 40-15- 8 S 11:08:25 1333.57 52.78 38.32 420.58 331280
167GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 < 5> 229 - 11:10:58 1333.40 53.10 38.31 420.48 334640
168BOCHYNEK MARCIN 7 < 8> 170 - 11:07:19 1333.19 53.42 420.38 329720
169SETNIK-GANS 2 < 3> 329 C 11:11:03 1333.16 53.74 38.29 420.29 334690
170BOCHYNEK MARCIN 7 < 9> 173 S 11:07:21 1333.01 54.05 38.28 420.19 329720
171SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 2> 176 S 11:14:20 1332.86 54.37 38.27 420.10 338990
172ORLOF KRZYSZTOF 4 < 2> 245 M 11:08:34 1332.76 54.69 420.00 331280
173BOCHYNEK MARCIN 7 <10> 185 M 11:07:24 1332.74 55.01 38.25 419.91 329720
174FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <12> 189 M 11:13:11 1332.71 55.33 38.24 419.81 337420
174FYDA ROMAN 8 < 3> 255 S 11:12:39 1332.71 55.33 38.24 419.81 336710
176SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 3> 225 C 11:14:22 1332.68 55.96 38.22 419.62 338990
177STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 5> 182 S 11:12:48 1332.67 56.28 38.21 419.53 336900
178STEPIEN ZBIGNIEW 6 12- 4- 4 M 11:14:11 1332.58 56.60 38.20 419.43 338720
179LIGENSA JAROSŁAW 1 < 8> 209 - 11:11:24 1332.50 56.92 38.19 419.34 334990
180STEPIEN ZBIGNIEW 6 < 2> 536 S 11:14:13 1332.41 57.23 38.18 419.24 338720
181ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 21- 5- 5 C 11:11:29 1332.33 57.55 38.17 419.15 335060
182SYNOWIEC JAN 6 19- 5- 5 S 11:14:29 1332.23 57.87 38.16 419.05 339030
182STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 6> 206 - 11:12:53 1332.23 57.87 419.05 336900
184OKOŃ SYLWESTER 7 25- 4- 4 S 11:11:52 1331.50 58.51 38.14 418.86 335360
185BOCHYNEK MARCIN 7 <11> 265 S 11:07:38 1331.48 58.82 38.13 418.76 329720
186PANIC JANUSZ 2 < 2> 254 - 11:13:02 1331.41 59.14 38.12 418.67 336890
187SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 19- 4- 4 M 11:10:59 1331.36 59.46 38.11 418.57 334150
188SZEGA MARIAN 1 < 4> 246 - 11:13:24 1331.29 59.78 418.48 337350
189FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <13> 190 - 11:13:34 1330.70 60.10 418.38 337420
190FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <14> 202 - 11:13:36 1330.52 60.41 38.08 418.29 337420
191FERRA WACŁAW 4 15- 3- 3 S 11:08:51 1329.92 60.73 38.07 418.19 330950
192SINKA ADAM 6 < 7> 235 - 11:17:01 1329.76 61.05 418.10 341770
193SKUPIN JAN 6 < 2> 203 M 11:14:07 1329.35 61.37 38.05 418.00 337810
194JASKULSKI BOGDAN 5 < 4> 221 - 11:15:36 1329.03 61.69 417.91 339700
195TOPOŁA ALEKSANDER 8 <14> 256 S 11:14:17 1328.52 62.00 38.03 417.81 337820
196POTYKA BENJAMIN 8 28- 5- 5 S 11:13:10 1328.29 62.32 38.02 417.72 336280
197POTYKA BENJAMIN 8 < 2> 304 S 11:13:11 1328.21 62.64 38.01 417.62 336280
198KWIATKOWSKI JERZY 6 < 2> 385 S 11:15:03 1328.05 62.96 37.99 417.52 338720
199SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 3> 212 - 11:12:06 1328.04 63.28 37.98 417.43 334800
200DUL JAN 1 < 4> 271 S 11:14:03 1327.18 63.59 37.97 417.33 337170
201GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 2> 247 - 11:13:46 1327.16 63.91 417.24 336790
202FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <15> 210 S 11:14:16 1327.03 64.23 37.95 417.14 337420
203SKUPIN JAN 6 < 3> 406 - 11:14:38 1326.65 64.55 37.94 417.05 337810
204WODOK STEFAN 1 10- 3- 3 S 11:12:56 1326.40 64.86 37.93 416.95 335490
205TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 3> 242 - 11:10:00 1326.28 65.18 37.92 416.86 331570
206STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 7> 281 C 11:14:02 1326.20 65.50 37.91 416.76 336900
207ZALEWSKI WINCENTY 8 < 3> 208 M 11:13:04 1325.90 65.82 37.90 416.67 335540
208ZALEWSKI WINCENTY 8 < 4> 240 C 11:13:06 1325.72 66.14 37.89 416.57 335540
209LIGENSA JAROSŁAW 1 < 9> 234 - 11:12:42 1325.64 66.45 37.88 416.48 334990
210FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <16> 219 - 11:14:34 1325.47 66.77 416.38 337420
211MATURA EUGENIUSZ 6 < 7> 249 - 11:15:17 1324.96 67.09 37.86 416.29 338240
212SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 4> 285 M 11:12:44 1324.72 67.41 37.85 416.19 334800
213BUZE BŁAŻEJ 4 < 3> 317 M 11:09:50 1324.64 67.73 37.84 416.09 330940
214TEISTER GRZEGORZ 1 < 5> 300 S 11:14:22 1324.54 68.04 37.83 416.00 336920
215GRZYWOCZ STEFAN 7 26- 7- 6 M 11:15:34 1324.31 68.36 37.82 415.90 338450
216WANDZIOCH ANDRZEJ 1 20- 4- 4 M 11:14:24 1324.25 68.68 37.81 415.81 336890
217MAJEWSKI JERZY 6 < 2> 341 S 11:15:31 1324.18 69.00 37.80 415.71 338350
218ROLA ANDRZEJ 6 < 3> 275 S 11:14:22 1324.03 69.32 37.79 415.62 336790
219FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <17> 243 - 11:14:57 1323.48 69.63 37.78 415.52 337420
220KLIMCZAK ADAM 6 < 6> 223 M 11:18:57 1323.31 69.95 37.77 415.43 342670
221JASKULSKI BOGDAN 5 < 5> 232 - 11:16:43 1323.25 70.27 37.76 415.33 339700
222JASKÓŁA DARIUSZ 1 20-12-10 S 11:15:41 1322.81 70.59 37.75 415.24 338220
223KLIMCZAK ADAM 6 < 7> 326 - 11:19:04 1322.71 70.91 37.74 415.14 342670
224PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 59-18- 9 - 11:13:55 1322.36 71.22 415.05 335770
225SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 4> 226 C 11:16:24 1322.11 71.54 37.72 414.95 338990
226SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 5> 227 M 11:16:26 1321.94 71.86 37.71 414.86 338990
227SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 6> 241 M 11:16:26 1321.94 72.18 37.70 414.76 338990
228AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 2> 276 S 11:14:52 1321.91 72.50 37.69 414.67 336910
229SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 3> 656 M 11:11:22 1321.73 72.81 37.68 414.57 332240
229GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 < 6> 231 C 11:13:11 1321.73 72.81 37.68 414.57 334640
231GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 < 7> 252 C 11:13:12 1321.64 73.45 37.66 414.38 334640
232JASKULSKI BOGDAN 5 < 6> 368 S 11:17:02 1321.62 73.77 37.65 414.28 339700
233JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 2> 250 - 11:16:21 1321.47 74.09 37.64 414.19 338760
234LIGENSA JAROSŁAW 1 <10> 236 S 11:13:30 1321.46 74.40 37.63 414.09 334990
235SINKA ADAM 6 < 8> 272 - 11:18:38 1321.45 74.72 414.00 341770
236LIGENSA JAROSŁAW 1 <11> 244 - 11:13:33 1321.20 75.04 37.61 413.90 334990
237KOCUR ROMAN 8 < 4> 389 M 11:14:01 1321.17 75.36 37.60 413.81 335600
237PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 < 2> 353 S 11:17:05 1321.17 75.36 37.60 413.81 339650
239JASKÓŁA DARIUSZ 1 < 2> 327 M 11:16:01 1321.09 75.99 37.58 413.62 338220
240ZALEWSKI WINCENTY 8 < 5> 265 - 11:14:00 1321.02 76.31 413.52 335540
241SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 7> 562 M 11:16:39 1320.83 76.63 37.56 413.43 338990
242TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 4> 251 - 11:11:02 1320.82 76.95 413.33 331570
243FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <18> 260 - 11:15:28 1320.80 77.27 37.54 413.24 337420
244LIGENSA JAROSŁAW 1 <12> 333 C 11:13:38 1320.76 77.58 37.53 413.14 334990
245ORLOF KRZYSZTOF 4 < 3> 277 S 11:10:54 1320.37 77.90 37.52 413.04 331280
246SZEGA MARIAN 1 < 5> 293 M 11:15:34 1320.01 78.22 37.51 412.95 337350
247GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 3> 286 - 11:15:11 1319.80 78.54 37.50 412.85 336790
248GONSIOR PIOTR 7 <12> 280 C 11:14:27 1319.39 78.86 37.49 412.76 335720
249MATURA EUGENIUSZ 6 < 8> 346 - 11:16:23 1319.27 79.17 37.48 412.66 338240
250JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 3> 261 - 11:16:47 1319.24 79.49 37.47 412.57 338760
251TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 5> 262 - 11:11:21 1319.16 79.81 37.46 412.47 331570
252GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 < 8> 263 M 11:13:42 1319.04 80.13 37.45 412.38 334640
253SOCHA JAN 5 44- 7- 4 M 11:16:52 1318.97 80.45 37.44 412.28 338800
254PANIC JANUSZ 2 < 3> 258 - 11:15:26 1318.90 80.76 37.42 412.19 336890
255FYDA ROMAN 8 < 4> 440 C 11:15:19 1318.79 81.08 37.41 412.09 336710
256TOPOŁA ALEKSANDER 8 <15> 292 C 11:16:11 1318.67 81.40 37.40 412.00 337820
257WOJCIK FABIAN 2 < 6> 329 M 11:15:28 1318.57 81.72 37.39 411.90 336850
258PANIC JANUSZ 2 < 4> 319 M 11:15:30 1318.55 82.03 37.38 411.81 336890
259CZARNIK TADEUSZ 5 23- 8- 8 M 11:19:04 1318.50 82.35 37.37 411.71 341580
260FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <19> 269 - 11:15:55 1318.48 82.67 411.61 337420
261JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 4> 313 M 11:16:56 1318.47 82.99 37.35 411.52 338760
262TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 6> 336 S 11:11:31 1318.28 83.31 37.34 411.42 331570
263GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 < 9> 373 M 11:13:52 1318.17 83.62 37.33 411.33 334640
264OKOŃ SYLWESTER 7 < 2> 637 S 11:14:26 1318.07 83.94 37.32 411.23 335360
265ZALEWSKI WINCENTY 8 < 6> 286 C 11:14:36 1317.91 84.26 37.31 411.14 335540
265BOCHYNEK MARCIN 7 <12> 282 - 11:10:11 1317.91 84.26 37.31 411.14 329720
267MENDRYS ANDRZEJ 6 < 3> 315 S 11:20:26 1317.80 84.90 37.29 410.95 343200
268BRALICH FRANCISZEK 6 < 6> 270 - 11:16:47 1317.65 85.21 37.28 410.85 338350
269FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <20> 314 - 11:16:07 1317.45 85.53 37.27 410.76 337420
270BRALICH FRANCISZEK 6 < 7> 297 - 11:16:50 1317.39 85.85 410.66 338350
271DUL JAN 1 < 5> 410 M 11:15:57 1317.33 86.17 37.25 410.57 337170
272SINKA ADAM 6 < 9> 323 M 11:19:32 1316.86 86.49 37.24 410.47 341770
273GABRYŚ JÓZEF 5 < 2> 359 M 11:15:40 1316.75 86.80 37.23 410.38 336650
274BĄK PIOTR 5 25- 6- 6 S 11:15:45 1316.72 87.12 37.22 410.28 336750
275ROLA ANDRZEJ 6 < 4> 300 S 11:15:47 1316.70 87.44 37.21 410.18 336790
276AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 3> 298 - 11:15:54 1316.57 87.76 37.20 410.09 336910
277ORLOF KRZYSZTOF 4 < 4> 334 - 11:11:39 1316.43 88.08 37.19 409.99 331280
277GÓRNY KRZYSZTOF 7 < 3> 305 S 11:18:11 1316.43 88.08 37.19 409.99 339880
279KOBALCZYK MARIAN 2 20- 3- 3 C 11:14:45 1316.07 88.71 37.17 409.80 335270
280GONSIOR PIOTR 7 <13> 312 M 11:15:08 1315.86 89.03 37.16 409.71 335720
281STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 8> 309 M 11:16:02 1315.84 89.35 37.15 409.61 336900
282BOCHYNEK MARCIN 7 <13> 361 - 11:10:37 1315.63 89.67 409.52 329720
283SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 < 2> 627 S 11:14:06 1315.03 89.98 37.13 409.42 334150
284LANGER PIOTR 1 21-11-10 S 11:16:55 1315.02 90.30 37.12 409.33 337850
285SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 5> 291 M 11:14:36 1315.00 90.62 37.11 409.23 334800
286GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 4> 296 S 11:16:08 1314.90 90.94 37.10 409.14 336790
286ZALEWSKI WINCENTY 8 < 7> 288 - 11:15:11 1314.90 90.94 409.14 335540
288ZALEWSKI WINCENTY 8 < 8> 366 - 11:15:12 1314.81 91.57 408.95 335540
288WITTKE ZYGMUNT 2 < 6> 405 M 11:14:31 1314.81 91.57 37.08 408.95 334640
290CHRABKA JACEK 7 < 3> 444 - 11:16:50 1314.78 92.21 37.06 408.75 337680
291SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 6> 355 - 11:14:40 1314.66 92.53 408.66 334800
292TOPOŁA ALEKSANDER 8 <16> 294 S 11:17:01 1314.39 92.85 37.04 408.56 337820
293SZEGA MARIAN 1 < 6> 307 M 11:16:42 1314.18 93.16 37.03 408.47 337350
294TOPOŁA ALEKSANDER 8 <17> 381 M 11:17:04 1314.13 93.48 37.02 408.37 337820
295PYKA JÓZEF 8 < 7> 335 C 11:14:18 1314.12 93.80 37.01 408.28 334180
296GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 5> 324 M 11:16:18 1314.05 94.12 37.00 408.18 336790
297BRALICH FRANCISZEK 6 < 8> 299 - 11:17:31 1313.90 94.44 408.09 338350
298AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 4> 439 C 11:16:28 1313.66 94.75 36.98 407.99 336910
299BRALICH FRANCISZEK 6 < 9> 387 - 11:17:37 1313.39 95.07 36.97 407.90 338350
300ROLA ANDRZEJ 6 < 5> 560 S 11:16:26 1313.36 95.39 36.96 407.80 336790
300TEISTER GRZEGORZ 1 < 6> 302 - 11:16:32 1313.36 95.39 36.96 407.80 336920
302TEISTER GRZEGORZ 1 < 7> 303 - 11:16:33 1313.27 96.03 407.61 336920
303TEISTER GRZEGORZ 1 < 8> 345 - 11:16:34 1313.19 96.34 36.93 407.52 336920
304POTYKA BENJAMIN 8 < 3> 382 M 11:16:05 1313.17 96.66 36.92 407.42 336280
305GÓRNY KRZYSZTOF 7 < 4> 735 C 11:18:56 1312.62 96.98 36.91 407.32 339880
305STAŃCZYK STANISŁAW 2 19- 7- 7 S 11:16:10 1312.62 96.98 36.91 407.32 336250
307SZEGA MARIAN 1 < 7> 339 S 11:17:02 1312.48 97.62 36.89 407.13 337350
308LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 8> 367 M 11:17:42 1312.38 97.93 36.88 407.04 338200
309STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 9> 390 - 11:16:44 1312.26 98.25 36.87 406.94 336900
310ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 < 2> 708 S 11:15:20 1312.25 98.57 36.85 406.85 335060
311PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 2> 321 - 11:15:53 1312.20 98.89 36.84 406.75 335770
312GONSIOR PIOTR 7 <14> 396 M 11:15:54 1311.92 99.21 36.83 406.66 335720
313JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 5> 432 - 11:18:14 1311.84 99.52 36.82 406.56 338760
314FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <21> 340 - 11:17:13 1311.81 99.84 406.47 337420
315MENDRYS ANDRZEJ 6 < 4> 484 S 11:21:39 1311.68 100.16 36.80 406.37 343200
316SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 < 4> 419 M 11:17:41 1311.49 100.48 36.79 406.28 337950
317BUZE BŁAŻEJ 4 < 4> 338 M 11:12:24 1311.17 100.79 36.78 406.18 330940
318MORCINCZYK MARIAN 2 34-13- 9 - 11:15:08 1311.04 101.11 36.77 406.09 334490
319PANIC JANUSZ 2 < 5> 370 M 11:17:01 1310.77 101.43 36.76 405.99 336890
320URBAŃCZYK MARIAN 4 < 2> 322 - 11:12:21 1310.60 101.75 36.75 405.89 330730
321PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 3> 423 M 11:16:12 1310.58 102.07 36.74 405.80 335770
322URBAŃCZYK MARIAN 4 < 3> 325 - 11:12:23 1310.43 102.38 36.73 405.70 330730
323SINKA ADAM 6 <10> 449 - 11:20:50 1310.30 102.70 36.72 405.61 341770
324GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 6> 365 M 11:17:05 1310.04 103.02 36.71 405.51 336790
325URBAŃCZYK MARIAN 4 < 4> 343 M 11:12:28 1309.99 103.34 405.42 330730
326KLIMCZAK ADAM 6 < 8> 331 M 11:21:35 1309.98 103.66 36.69 405.32 342670
327JASKÓŁA DARIUSZ 1 < 3> 358 S 11:18:13 1309.83 103.97 36.68 405.23 338220
328MAZUREK ANTONI 7 21- 6- 6 S 11:18:43 1309.81 104.29 36.67 405.13 338870
329SETNIK-GANS 2 < 4> 489 C 11:15:32 1309.77 104.61 36.66 405.04 334690
329WOJCIK FABIAN 2 < 7> 471 S 11:17:11 1309.77 104.61 36.66 405.04 336850
331KLIMCZAK ADAM 6 < 9> 332 - 11:21:38 1309.73 105.25 36.64 404.85 342670
332KLIMCZAK ADAM 6 <10> 505 M 11:21:39 1309.65 105.56 36.63 404.75 342670
333LIGENSA JAROSŁAW 1 <13> 342 M 11:15:48 1309.58 105.88 36.62 404.66 334990
334ORLOF KRZYSZTOF 4 < 5> 364 S 11:13:00 1309.41 106.20 36.61 404.56 331280
335PYKA JÓZEF 8 < 8> 377 M 11:15:14 1309.31 106.52 36.60 404.46 334180
336TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 7> 510 - 11:13:17 1309.09 106.84 36.59 404.37 331570
337KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 3> 363 M 11:18:40 1309.02 107.15 36.58 404.27 338600
338BUZE BŁAŻEJ 4 < 5> 378 S 11:12:52 1308.75 107.47 36.57 404.18 330940
339SZEGA MARIAN 1 < 8> 362 S 11:17:46 1308.74 107.79 36.56 404.08 337350
340FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <22> 350 - 11:17:50 1308.67 108.11 36.55 403.99 337420
341MAJEWSKI JERZY 6 < 3> 344 M 11:18:33 1308.64 108.43 36.54 403.89 338350
342LIGENSA JAROSŁAW 1 <14> 400 - 11:16:00 1308.55 108.74 403.80 334990
343URBAŃCZYK MARIAN 4 < 5> 505 M 11:12:45 1308.53 109.06 36.52 403.70 330730
344MAJEWSKI JERZY 6 < 4> 378 M 11:18:35 1308.48 109.38 36.51 403.61 338350
345TEISTER GRZEGORZ 1 < 9> 422 - 11:17:33 1308.17 109.70 36.50 403.51 336920
346MATURA EUGENIUSZ 6 < 9> 347 S 11:18:34 1308.13 110.02 36.49 403.42 338240
347MATURA EUGENIUSZ 6 <10> 413 - 11:18:41 1307.54 110.33 36.48 403.32 338240
348FERRA WACŁAW 4 < 2> 736 S 11:13:07 1307.50 110.65 36.47 403.23 330950
349STOLARCZYK ANDRZEJ 5 24- 2- 1 - 11:20:11 1307.46 110.97 36.46 403.13 340180
350FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <23> 352 - 11:18:07 1307.24 111.29 36.45 403.03 337420
351KRÓL JERZY 8 29- 7- 6 S 11:18:12 1307.09 111.61 36.44 402.94 337490
352FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <24> 356 - 11:18:09 1307.07 111.92 402.84 337420
353PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 < 3> 516 M 11:19:53 1306.93 112.24 36.42 402.75 339650
354MACHO BRONISŁAW 1 < 4> 676 M 11:17:18 1306.92 112.56 36.41 402.65 336270
355SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 7> 408 M 11:16:11 1306.88 112.88 36.40 402.56 334800
356BRYCHCY ALOJZY 2 14- 3- 3 M 11:16:21 1306.73 113.20 36.39 402.46 334980
356FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <25> 360 M 11:18:13 1306.73 113.20 36.39 402.46 337420
358JASKÓŁA DARIUSZ 1 < 4> 400 S 11:18:52 1306.54 113.83 36.37 402.27 338220
359GABRYŚ JÓZEF 5 < 3> 454 M 11:17:40 1306.53 114.15 36.36 402.18 336650
360FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <26> 404 M 11:18:18 1306.31 114.47 36.35 402.08 337420
361BOCHYNEK MARCIN 7 <14> 397 S 11:12:26 1306.17 114.79 36.34 401.99 329720
362SZEGA MARIAN 1 < 9> 392 S 11:18:17 1306.12 115.10 36.33 401.89 337350
363KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 4> 478 - 11:19:17 1305.91 115.42 401.80 338600
364ORLOF KRZYSZTOF 4 < 6> 435 S 11:13:41 1305.88 115.74 36.31 401.70 331280
365GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 7> 380 - 11:17:55 1305.81 116.06 36.30 401.60 336790
366ZALEWSKI WINCENTY 8 < 9> 464 - 11:16:59 1305.69 116.38 401.51 335540
367LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 9> 515 S 11:19:03 1305.54 116.69 36.27 401.41 338200
368JASKULSKI BOGDAN 5 < 7> 402 - 11:20:12 1305.53 117.01 401.32 339700
369LANGER PIOTR 1 < 2> 372 M 11:18:48 1305.45 117.33 36.25 401.22 337850
370PANIC JANUSZ 2 < 6> 383 - 11:18:06 1305.27 117.65 36.24 401.13 336890
371SYNOWIEC JAN 6 < 2> 436 S 11:19:46 1305.13 117.97 36.23 401.03 339030
372LANGER PIOTR 1 < 3> 502 M 11:18:52 1305.11 118.28 36.22 400.94 337850
373GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 <10> 597 M 11:16:27 1304.89 118.60 36.21 400.84 334640
374WIECZOREK MAREK 7 < 4> 577 S 11:21:19 1304.85 118.92 36.20 400.75 340980
375ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 26- 5- 5 S 11:22:27 1304.82 119.24 36.19 400.65 342450
376BAŃSKI JERZY 4 30-10- 7 S 11:16:36 1304.44 119.55 36.18 400.56 334720
377PYKA JÓZEF 8 < 9> 450 - 11:16:18 1303.86 119.87 36.17 400.46 334180
378BUZE BŁAŻEJ 4 < 6> 418 M 11:13:50 1303.77 120.19 36.16 400.37 330940
378MAJEWSKI JERZY 6 < 5> 567 M 11:19:31 1303.77 120.19 36.16 400.37 338350
380GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 8> 403 M 11:18:24 1303.37 120.83 36.14 400.18 336790
381TOPOŁA ALEKSANDER 8 <18> 414 M 11:19:15 1303.07 121.14 36.13 400.08 337820
382POTYKA BENJAMIN 8 < 4> 399 M 11:18:06 1302.91 121.46 36.12 399.98 336280
383PANIC JANUSZ 2 < 7> 519 M 11:18:36 1302.75 121.78 36.11 399.89 336890
384SPALLEK GERARD 7 24- 7- 6 S 11:19:49 1302.69 122.10 36.10 399.79 338460
385KWIATKOWSKI JERZY 6 < 3> 409 - 11:20:06 1302.27 122.42 36.09 399.70 338720
385KOBALCZYK MARIAN 2 < 2> 509 S 11:17:27 1302.27 122.42 36.09 399.70 335270
387BRALICH FRANCISZEK 6 <10> 421 - 11:19:51 1302.10 123.05 399.51 338350
388KRÓL JERZY 8 < 2> 448 S 11:19:12 1302.04 123.37 36.06 399.41 337490
389KOCUR ROMAN 8 < 5> 665 S 11:17:47 1301.87 123.69 36.05 399.32 335600
390STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <10> 461 C 11:18:51 1301.53 124.01 36.04 399.22 336900
391ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 2> 698 S 11:23:07 1301.51 124.32 36.03 399.13 342450
392SZEGA MARIAN 1 <10> 394 - 11:19:12 1301.50 124.64 36.02 399.03 337350
393ROBAK JAN 1 25- 2- 2 S 11:18:56 1301.26 124.96 36.01 398.94 336940
394SZEGA MARIAN 1 <11> 398 S 11:19:17 1301.09 125.28 36.00 398.84 337350
394DUBIELSKI ROBERT 2 20- 7- 7 C 11:17:41 1301.09 125.28 36.00 398.84 335270
396GONSIOR PIOTR 7 <15> 425 - 11:18:03 1300.99 125.91 35.98 398.65 335720
397BOCHYNEK MARCIN 7 <15> 462 - 11:13:27 1300.93 126.23 398.55 329720
398SZEGA MARIAN 1 <12> 512 - 11:19:19 1300.92 126.55 35.96 398.46 337350
399POTYKA BENJAMIN 8 < 5>---- S 11:18:31 1300.81 126.87 35.95 398.36 336280
400JASKÓŁA DARIUSZ 1 < 5> 533 S 11:20:01 1300.76 127.19 35.94 398.27 338220
400LIGENSA JAROSŁAW 1 <15> 426 - 11:17:32 1300.76 127.19 35.94 398.27 334990
402JASKULSKI BOGDAN 5 < 8> 452 - 11:21:10 1300.70 127.82 35.92 398.08 339700
403GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 9> 412 - 11:18:58 1300.51 128.14 35.91 397.98 336790
404FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <27> 411 - 11:19:32 1300.10 128.46 35.90 397.89 337420
405WITTKE ZYGMUNT 2 < 7> 501 C 11:17:25 1299.99 128.78 35.89 397.79 334640
406SKUPIN JAN 6 < 4> 457 S 11:19:52 1299.94 129.09 35.88 397.70 337810
407STANKIEWICZ WIESŁAW 1 22- 3- 3 S 11:19:16 1299.43 129.41 35.87 397.60 336900
408SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 8> 456 - 11:17:42 1299.19 129.73 397.51 334800
409KWIATKOWSKI JERZY 6 < 4> 569 - 11:20:45 1299.02 130.05 397.41 338720
410DUL JAN 1 < 6> 504 - 11:19:34 1298.97 130.37 35.84 397.32 337170
411FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <28> 429 - 11:19:49 1298.68 130.68 397.22 337420
412GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <10> 497 - 11:19:21 1298.59 131.00 35.82 397.12 336790
413MATURA EUGENIUSZ 6 <11> 416 S 11:20:31 1298.34 131.32 35.81 397.03 338240
414TOPOŁA ALEKSANDER 8 <19> 821 - 11:20:12 1298.31 131.64 35.80 396.93 337820
415MRÓZ HENRYK 4 16- 4- 4 C 11:16:20 1298.23 131.96 35.79 396.84 332780
416MATURA EUGENIUSZ 6 <12> 433 - 11:20:33 1298.18 132.27 35.78 396.74 338240
417TOKAREK EUGENIUSZ 4 21- 2- 2 C 11:14:55 1298.15 132.59 35.77 396.65 330920
418BUZE BŁAŻEJ 4 < 7> 420 M 11:14:59 1297.89 132.91 35.76 396.55 330940
419SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 < 5> 540 C 11:20:26 1297.64 133.23 35.75 396.46 337950
420BUZE BŁAŻEJ 4 < 8> 424 - 11:15:02 1297.63 133.55 35.74 396.36 330940
421BRALICH FRANCISZEK 6 <11> 430 - 11:20:46 1297.52 133.86 396.27 338350
422TEISTER GRZEGORZ 1 <10> 427 - 11:19:40 1297.51 134.18 35.72 396.17 336920
423PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 4> 445 M 11:18:47 1297.49 134.50 35.70 396.08 335770
424BUZE BŁAŻEJ 4 < 9> 555 M 11:15:04 1297.46 134.82 35.69 395.98 330940
425GONSIOR PIOTR 7 <16> 470 - 11:18:46 1297.39 135.14 395.89 335720
426LIGENSA JAROSŁAW 1 <16> 447 - 11:18:16 1297.07 135.45 35.67 395.79 334990
427TEISTER GRZEGORZ 1 <11> 525 S 11:19:46 1297.01 135.77 35.66 395.69 336920
428PECYNA PAWEŁ 4 31-11- 9 M 11:15:40 1297.00 136.09 35.65 395.60 331600
429FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <29> 455 - 11:20:10 1296.94 136.41 395.50 337420
430BRALICH FRANCISZEK 6 <12> 433 - 11:20:54 1296.86 136.72 395.41 338350
431STAŃCZYK STANISŁAW 2 < 2> 737 C 11:19:17 1296.84 137.04 35.62 395.31 336250
432JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 6> 437 - 11:21:18 1296.44 137.36 35.61 395.22 338760
433MATURA EUGENIUSZ 6 <13> 437 - 11:20:57 1296.19 137.68 395.12 338240
433BRALICH FRANCISZEK 6 <13> 468 - 11:21:02 1296.19 137.68 35.60 395.12 338350
435ORLOF KRZYSZTOF 4 < 7> 482 S 11:15:36 1296.09 138.31 35.58 394.93 331280
436SYNOWIEC JAN 6 < 3> 770 S 11:21:40 1295.66 138.63 35.57 394.84 339030
437MATURA EUGENIUSZ 6 <14> 494 S 11:21:05 1295.53 138.95 35.56 394.74 338240
437JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 7> 442 M 11:21:29 1295.53 138.95 35.56 394.74 338760
439AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 5> 523 - 11:20:04 1295.48 139.59 35.54 394.55 336910
440FYDA ROMAN 8 < 5> 441 C 11:19:57 1295.29 139.90 35.53 394.46 336710
441FYDA ROMAN 8 < 6> 479 C 11:19:58 1295.20 140.22 35.52 394.36 336710
442JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 8> 459 C 11:21:36 1294.95 140.54 35.51 394.26 338760
443KOPIEC KRZYSZTOF 4 12- 3- 3 S 11:16:12 1294.81 140.86 35.50 394.17 331730
444CHRABKA JACEK 7 < 4> 477 - 11:20:51 1294.54 141.18 35.49 394.07 337680
445PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 5> 458 M 11:19:24 1294.41 141.49 35.48 393.98 335770
446DUBIELSKI ROBERT 2 < 2> 488 M 11:19:01 1294.40 141.81 35.47 393.88 335270
447LIGENSA JAROSŁAW 1 <17> 451 - 11:18:49 1294.31 142.13 393.79 334990
448KRÓL JERZY 8 < 3> 557 M 11:20:45 1294.30 142.45 35.45 393.69 337490
449SINKA ADAM 6 <11> 453 S 11:24:04 1294.26 142.77 35.44 393.60 341770
450PYKA JÓZEF 8 <10> 582 - 11:18:15 1294.02 143.08 35.43 393.50 334180
451LIGENSA JAROSŁAW 1 <18> 528 - 11:18:53 1293.98 143.40 35.42 393.41 334990
452JASKULSKI BOGDAN 5 < 9> 469 - 11:22:33 1293.85 143.72 393.31 339700
453SINKA ADAM 6 <12> 608 - 11:24:13 1293.52 144.04 35.40 393.22 341770
454GABRYŚ JÓZEF 5 < 4> 600 S 11:20:16 1293.48 144.36 35.39 393.12 336650
455FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <30> 490 M 11:20:52 1293.46 144.67 35.38 393.03 337420
456SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 9> 473 C 11:18:53 1293.25 144.99 35.37 392.93 334800
457SKUPIN JAN 6 < 5> 549 - 11:21:13 1293.22 145.31 35.36 392.83 337810
458PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 6> 496 - 11:19:39 1293.16 145.63 392.74 335770
459JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 9> 491 M 11:21:58 1293.14 145.95 35.34 392.64 338760
460CZARNIK TADEUSZ 5 < 2> 544 M 11:24:10 1293.05 146.26 392.55 341580
461STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <11> 537 - 11:20:33 1293.03 146.58 35.32 392.45 336900
462BOCHYNEK MARCIN 7 <16> 487 M 11:15:01 1292.94 146.90 35.31 392.36 329720
463MORCINCZYK MARIAN 2 < 2> 466 C 11:18:43 1292.88 147.22 35.30 392.26 334490
464ZALEWSKI WINCENTY 8 <10> 474 S 11:19:32 1292.86 147.54 35.29 392.17 335540
465PECYNA PAWEŁ 4 < 2> 467 S 11:16:30 1292.79 147.85 35.28 392.07 331600
466MORCINCZYK MARIAN 2 < 3> 550 M 11:18:46 1292.63 148.17 35.27 391.98 334490
467PECYNA PAWEŁ 4 < 3> 649 M 11:16:32 1292.62 148.49 35.26 391.88 331600
468BRALICH FRANCISZEK 6 <14> 480 - 11:21:49 1292.32 148.81 35.25 391.79 338350
469JASKULSKI BOGDAN 5 <10> 592 M 11:22:52 1292.29 149.13 35.24 391.69 339700
470GONSIOR PIOTR 7 <17> 530 S 11:19:48 1292.22 149.44 35.23 391.60 335720
471WOJCIK FABIAN 2 < 8> 529 M 11:20:41 1292.18 149.76 35.22 391.50 336850
472WODOK STEFAN 1 < 2> 492 S 11:19:38 1292.17 150.08 35.21 391.40 335490
473SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <10> 500 - 11:19:07 1292.08 150.40 391.31 334800
474ZALEWSKI WINCENTY 8 <11> 476 - 11:19:42 1292.03 150.72 391.21 335540
475GRZYWOCZ STEFAN 7 < 2> 511 S 11:21:59 1291.88 151.03 35.18 391.12 338450
476ZALEWSKI WINCENTY 8 <12> 495 M 11:19:45 1291.78 151.35 35.17 391.02 335540
477CHRABKA JACEK 7 < 5> 618 M 11:21:27 1291.57 151.67 35.16 390.93 337680
478KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 5> 481 - 11:22:11 1291.46 151.99 390.83 338600
479FYDA ROMAN 8 < 7> 539 C 11:20:44 1291.40 152.31 35.13 390.74 336710
480BRALICH FRANCISZEK 6 <15> 483 S 11:22:02 1291.25 152.62 35.12 390.64 338350
481KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 6> 559 S 11:22:16 1291.05 152.94 35.11 390.55 338600
482ORLOF KRZYSZTOF 4 < 8> 599 M 11:16:37 1290.95 153.26 390.45 331280
483BRALICH FRANCISZEK 6 <16> 499 - 11:22:06 1290.92 153.58 35.09 390.36 338350
484MENDRYS ANDRZEJ 6 < 5> 903 M 11:25:52 1290.87 153.90 35.08 390.26 343200
485MRÓZ HENRYK 4 < 2> 726 M 11:17:48 1290.85 154.21 35.07 390.17 332780
486KOPIEC KRZYSZTOF 4 < 2> 671 S 11:17:00 1290.78 154.53 35.06 390.07 331730
487BOCHYNEK MARCIN 7 <17> 498 M 11:15:27 1290.74 154.85 35.05 389.97 329720
488DUBIELSKI ROBERT 2 < 3> 681 S 11:19:49 1290.41 155.17 35.04 389.88 335270
489SETNIK-GANS 2 < 5> 606 S 11:19:23 1290.33 155.48 35.03 389.78 334690
490FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <31> 513 - 11:21:32 1290.16 155.80 35.02 389.69 337420
491JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 <10> 543 M 11:22:38 1289.86 156.12 35.01 389.59 338760
492ŻOGAŁA STEFAN 7 18- 4- 4 M 11:20:22 1289.68 156.44 35.00 389.50 335790
492WODOK STEFAN 1 < 3>---- S 11:20:08 1289.68 156.44 35.00 389.50 335490
494MATURA EUGENIUSZ 6 <15> 580 M 11:22:19 1289.43 157.07 34.98 389.31 338240
495ZALEWSKI WINCENTY 8 <13> 571 - 11:20:15 1289.30 157.39 389.21 335540
496PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 7> 570 M 11:20:27 1289.19 157.71 34.96 389.12 335770
497GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <11> 521 - 11:21:16 1289.07 158.03 34.95 389.02 336790
498BOCHYNEK MARCIN 7 <18> 554 - 11:15:47 1289.06 158.35 34.94 388.93 329720
499BRALICH FRANCISZEK 6 <17> 507 - 11:22:30 1288.95 158.66 388.83 338350
500SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <11> 584 - 11:19:45 1288.93 158.98 34.92 388.74 334800
501WITTKE ZYGMUNT 2 < 8> 790 S 11:19:38 1288.89 159.30 34.91 388.64 334640
502LANGER PIOTR 1 < 4> 535 M 11:22:08 1288.85 159.62 34.90 388.54 337850
503MATUSZCZYK ROMAN 2 13- 2- 2 C 11:19:42 1288.53 159.94 34.89 388.45 334630
504DUL JAN 1 < 7> 655 M 11:21:41 1288.47 160.25 34.88 388.35 337170
505KLIMCZAK ADAM 6 <11> 773 S 11:25:58 1288.39 160.57 34.87 388.26 342670
505URBAŃCZYK MARIAN 4 < 6> 659 C 11:16:42 1288.39 160.57 34.87 388.26 330730
507BRALICH FRANCISZEK 6 <18> 564 - 11:22:40 1288.13 161.21 34.85 388.07 338350
508SOCHA JAN 5 < 2> 673 S 11:23:02 1288.05 161.53 34.84 387.97 338800
509KOBALCZYK MARIAN 2 < 3>---- C 11:20:18 1288.01 161.84 34.83 387.88 335270
510TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 8> 690 S 11:17:26 1287.98 162.16 34.82 387.78 331570
511GRZYWOCZ STEFAN 7 < 3> 524 C 11:22:49 1287.78 162.48 34.81 387.69 338450
512SZEGA MARIAN 1 <13> 517 S 11:21:59 1287.68 162.80 34.80 387.59 337350
513FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <32> 514 - 11:22:03 1287.62 163.12 387.50 337420
514FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <33> 527 - 11:22:05 1287.45 163.43 34.78 387.40 337420
515LOEWE BARTŁOMIEJ 7 <10> 548 S 11:22:43 1287.32 163.75 34.77 387.31 338200
516PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 < 4> 705 S 11:23:51 1287.28 164.07 34.76 387.21 339650
517RAK STEFAN 2 20- 4- 4 C 11:20:07 1287.27 164.39 34.75 387.11 334840
517SZEGA MARIAN 1 <14> 556 - 11:22:04 1287.27 164.39 387.11 337350
519PANIC JANUSZ 2 < 8> 522 S 11:21:43 1287.23 165.02 34.73 386.92 336890
520RAK STEFAN 2 < 2> 602 C 11:20:08 1287.19 165.34 34.72 386.83 334840
521GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <12> 553 - 11:21:39 1287.18 165.66 386.73 336790
522PANIC JANUSZ 2 < 9> 532 C 11:21:46 1286.99 165.98 34.70 386.64 336890
523AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 6> 545 C 11:21:48 1286.90 166.30 34.69 386.54 336910
524GRZYWOCZ STEFAN 7 < 4> 746 S 11:23:05 1286.47 166.61 34.68 386.45 338450
525TEISTER GRZEGORZ 1 <12> 526 M 11:21:54 1286.45 166.93 34.67 386.35 336920
526TEISTER GRZEGORZ 1 <13> 547 M 11:21:54 1286.45 167.25 34.66 386.26 336920
527FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <34> 575 - 11:22:18 1286.39 167.57 386.16 337420
528LIGENSA JAROSŁAW 1 <19> 546 - 11:20:26 1286.28 167.89 34.64 386.07 334990
529WOJCIK FABIAN 2 < 9> 566 S 11:21:53 1286.26 168.20 34.63 385.97 336850
530GONSIOR PIOTR 7 <18> 562 M 11:21:09 1285.54 168.52 34.62 385.88 335720
531MAZUREK ANTONI 7 < 2> 534 C 11:23:39 1285.30 168.84 34.61 385.78 338870
532PANIC JANUSZ 2 <10> 538 - 11:22:08 1285.19 169.16 385.69 336890
533JASKÓŁA DARIUSZ 1 < 6> 593 S 11:23:11 1285.11 169.48 34.59 385.59 338220
534MAZUREK ANTONI 7 < 3> 660 C 11:23:43 1284.98 169.79 34.58 385.49 338870
535LANGER PIOTR 1 < 5> 561 M 11:22:56 1284.93 170.11 34.56 385.40 337850
536STEPIEN ZBIGNIEW 6 < 3> 703 S 11:23:37 1284.90 170.43 34.55 385.30 338720
537STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <12> 540 M 11:22:13 1284.82 170.75 34.54 385.21 336900
538PANIC JANUSZ 2 <11> 586 - 11:22:13 1284.78 171.07 34.53 385.11 336890
539FYDA ROMAN 8 < 8> 711 S 11:22:07 1284.58 171.38 34.52 385.02 336710
540SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 < 6> 542 S 11:23:06 1284.49 171.70 34.51 384.92 337950
540STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <13> 568 - 11:22:17 1284.49 171.70 34.51 384.92 336900
542SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 < 7> 632 M 11:23:09 1284.25 172.34 34.49 384.73 337950
543JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 <11> 610 - 11:23:47 1284.24 172.66 34.48 384.64 338760
544CZARNIK TADEUSZ 5 < 3> 619 M 11:26:00 1284.14 172.97 384.54 341580
545AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 7> 677 M 11:22:23 1284.04 173.29 34.46 384.45 336910
546LIGENSA JAROSŁAW 1 <20> 583 C 11:20:55 1283.90 173.61 34.45 384.35 334990
547TEISTER GRZEGORZ 1 <14> 626 S 11:22:29 1283.59 173.93 34.44 384.26 336920
548LOEWE BARTŁOMIEJ 7 <11> 645 M 11:23:32 1283.33 174.24 34.43 384.16 338200
549SKUPIN JAN 6 < 6> 557 S 11:23:16 1283.15 174.56 34.42 384.06 337810
550MORCINCZYK MARIAN 2 < 4> 653 - 11:20:41 1283.13 174.88 34.41 383.97 334490
551ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 < 2> 552 M 11:22:37 1283.09 175.20 34.40 383.87 336960
552ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 < 3> 830 S 11:22:37 1283.09 175.52 34.39 383.78 336960
553GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <13> 565 - 11:22:30 1283.01 175.83 383.68 336790
554BOCHYNEK MARCIN 7 <19> 631 - 11:17:00 1282.96 176.15 34.37 383.59 329720
555BUZE BŁAŻEJ 4 <10> 639 - 11:18:01 1282.63 176.47 34.36 383.49 330940
556SZEGA MARIAN 1 <15> 589 - 11:23:02 1282.54 176.79 383.40 337350
557KRÓL JERZY 8 < 4> 679 M 11:23:09 1282.50 177.11 34.34 383.30 337490
557SKUPIN JAN 6 < 7> 598 - 11:23:24 1282.50 177.11 383.30 337810
559KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 7> 596 M 11:24:01 1282.49 177.74 34.32 383.11 338600
560ROLA ANDRZEJ 6 < 6> 628 M 11:22:37 1282.44 178.06 34.31 383.02 336790
561LANGER PIOTR 1 < 6> 586 M 11:23:28 1282.33 178.38 34.30 382.92 337850
562GONSIOR PIOTR 7 <19> 966 - 11:21:50 1282.19 178.70 34.29 382.83 335720
562SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 8> 591 M 11:24:23 1282.19 178.70 34.29 382.83 338990
564BRALICH FRANCISZEK 6 <19> 572 - 11:23:54 1282.11 179.33 382.63 338350
565GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <14> 573 - 11:22:42 1282.03 179.65 34.26 382.54 336790
566WOJCIK FABIAN 2 <10> 669 - 11:22:50 1281.61 179.97 382.44 336850
567MAJEWSKI JERZY 6 < 6> 678 S 11:24:02 1281.47 180.29 34.24 382.35 338350
568STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <14> 680 C 11:22:55 1281.39 180.60 34.23 382.25 336900
569KWIATKOWSKI JERZY 6 < 5> 601 S 11:24:23 1281.17 180.92 34.22 382.16 338720
570PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 8> 581 - 11:22:08 1280.91 181.24 34.21 382.06 335770
571ZALEWSKI WINCENTY 8 <14> 850 - 11:21:58 1280.85 181.56 381.97 335540
572BRALICH FRANCISZEK 6 <20> 594 - 11:24:10 1280.82 181.88 381.87 338350
573GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <15> 616 - 11:22:59 1280.65 182.19 34.18 381.78 336790
574STANKIEWICZ WIESŁAW 1 < 2> 588 S 11:23:06 1280.50 182.51 34.17 381.68 336900
575FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <35> 576 - 11:23:31 1280.45 182.83 381.59 337420
576FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <36> 647 - 11:23:32 1280.37 183.15 381.49 337420
577WIECZOREK MAREK 7 < 5> 579 - 11:26:25 1279.87 183.47 34.14 381.40 340980
578MUSIOŁ ŁUKASZ 5 25-10- 9 M 11:23:37 1279.77 183.78 34.13 381.30 337370
579WIECZOREK MAREK 7 < 6> 636 C 11:26:28 1279.63 184.10 34.12 381.20 340980
580MATURA EUGENIUSZ 6 <16> 595 S 11:24:24 1279.27 184.42 34.11 381.11 338240
581PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 9> 714 - 11:22:30 1279.12 184.74 34.10 381.01 335770
582PYKA JÓZEF 8 <11> 608 M 11:21:18 1278.91 185.06 34.09 380.92 334180
583LIGENSA JAROSŁAW 1 <21> 623 - 11:21:57 1278.83 185.37 380.82 334990
584SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <12> 585 - 11:21:52 1278.51 185.69 34.07 380.73 334800
585SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <13> 638 - 11:21:53 1278.43 186.01 380.63 334800
586PANIC JANUSZ 2 <12> 696 M 11:23:32 1278.36 186.33 34.05 380.54 336890
586LANGER PIOTR 1 < 7> 721 S 11:24:17 1278.36 186.33 34.05 380.54 337850
588STANKIEWICZ WIESŁAW 1 < 3>---- S 11:23:33 1278.32 186.96 34.03 380.35 336900
589MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 2> 767 M 11:24:02 1277.76 187.28 34.02 380.25 337370
589SZEGA MARIAN 1 <16> 688 M 11:24:01 1277.76 187.28 34.02 380.25 337350
591SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 9> 744 S 11:25:24 1277.28 187.92 33.99 380.06 338990
592JASKULSKI BOGDAN 5 <11> 633 M 11:26:00 1277.07 188.24 33.98 379.97 339700
593JASKÓŁA DARIUSZ 1 < 7> 685 M 11:24:51 1277.02 188.55 33.97 379.87 338220
594BRALICH FRANCISZEK 6 <21> 611 - 11:24:59 1276.87 188.87 379.77 338350
595MATURA EUGENIUSZ 6 <17> 606 - 11:24:55 1276.78 189.19 33.95 379.68 338240
596KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 8> 720 M 11:25:12 1276.77 189.51 33.94 379.58 338600
597GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 <11> 603 M 11:22:08 1276.60 189.83 33.93 379.49 334640
598SKUPIN JAN 6 < 8> 603 S 11:24:38 1276.52 190.14 33.92 379.39 337810
599ORLOF KRZYSZTOF 4 < 9> 661 - 11:19:32 1276.44 190.46 33.91 379.30 331280
600GABRYŚ JÓZEF 5 < 5> 786 - 11:23:45 1276.40 190.78 33.90 379.20 336650
601KWIATKOWSKI JERZY 6 < 6> 766 M 11:25:23 1276.34 191.10 33.89 379.11 338720
602RAK STEFAN 2 < 3> 923 C 11:22:21 1276.31 191.41 33.88 379.01 334840
603SKUPIN JAN 6 < 9> 612 M 11:24:41 1276.28 191.73 33.87 378.92 337810
603GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 <12> 668 C 11:22:12 1276.28 191.73 33.87 378.92 334640
605SPALLEK GERARD 7 < 2> 739 M 11:25:12 1276.24 192.37 33.85 378.73 338460
606SETNIK-GANS 2 < 6>---- C 11:22:16 1276.14 192.69 33.84 378.63 334690
606MATURA EUGENIUSZ 6 <18> 743 - 11:25:03 1276.14 192.69 33.84 378.63 338240
608PYKA JÓZEF 8 <12> 734 C 11:21:59 1275.58 193.32 33.82 378.44 334180
608SINKA ADAM 6 <13> 613 S 11:27:56 1275.58 193.32 33.82 378.44 341770
610JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 <12> 615 C 11:25:36 1275.45 193.96 33.80 378.25 338760
611BRALICH FRANCISZEK 6 <22> 622 - 11:25:18 1275.35 194.28 378.15 338350
612SKUPIN JAN 6 <10> 687 - 11:24:53 1275.32 194.59 33.78 378.06 337810
613SINKA ADAM 6 <14> 630 M 11:28:00 1275.26 194.91 33.77 377.96 341770
614GRABOWSKI TADEUSZ 7 19- 3- 2 - 11:23:00 1275.25 195.23 33.76 377.87 335390
615JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 <13> 740 M 11:25:40 1275.13 195.55 33.75 377.77 338760
616GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <16> 617 C 11:24:08 1275.08 195.87 33.74 377.68 336790
617GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <17> 620 - 11:24:09 1275.00 196.18 33.73 377.58 336790
618CHRABKA JACEK 7 < 6> 652 S 11:24:51 1274.99 196.50 33.72 377.49 337680
619CZARNIK TADEUSZ 5 < 4> 634 S 11:27:56 1274.87 196.82 33.71 377.39 341580
620GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <18> 621 C 11:24:11 1274.83 197.14 33.70 377.30 336790
621GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <19> 625 - 11:24:12 1274.75 197.46 377.20 336790
622BRALICH FRANCISZEK 6 <23> 624 C 11:25:26 1274.71 197.77 33.68 377.11 338350
623LIGENSA JAROSŁAW 1 <22> 803 S 11:22:48 1274.70 198.09 33.67 377.01 334990
624BRALICH FRANCISZEK 6 <24> 682 - 11:25:27 1274.63 198.41 376.91 338350
625GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <20> 629 S 11:24:14 1274.59 198.73 33.65 376.82 336790
626TEISTER GRZEGORZ 1 <15> 657 - 11:24:21 1274.52 199.05 33.64 376.72 336920
627SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 < 3> 981 S 11:22:11 1274.49 199.36 33.63 376.63 334150
628ROLA ANDRZEJ 6 < 7> 718 S 11:24:17 1274.35 199.68 33.62 376.53 336790
629GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <21> 758 - 11:24:19 1274.19 200.00 376.44 336790

KONIEC KONKURSU NA BAZIE 1:5

630SINKA ADAM 6 <15> 642 S 11:28:15 1274.07 33.60 376.34 341770
631BOCHYNEK MARCIN 7 <20> 672 S 11:18:48 1274.03 33.59 376.25 329720
632SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 < 8> 877 C 11:25:17 1273.92 33.58 376.15 337950
633JASKULSKI BOGDAN 5 <12> 650 S 11:26:41 1273.80 33.57 376.06 339700
634CZARNIK TADEUSZ 5 < 5> 701 M 11:28:10 1273.76 375.96 341580
635BAŃSKI JERZY 4 < 2> 644 M 11:22:47 1273.75 33.55 375.87 334720
636WIECZOREK MAREK 7 < 7> 692 S 11:27:42 1273.74 33.54 375.77 340980
637OKOŃ SYLWESTER 7 < 3> 759 M 11:23:18 1273.68 33.53 375.68 335360
638SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <14> 641 S 11:22:53 1273.57 33.52 375.58 334800
639BUZE BŁAŻEJ 4 <11> 695 S 11:19:52 1273.50 33.51 375.48 330940
640BĄK PIOTR 5 < 2> 654 S 11:24:26 1273.48 33.50 375.39 336750
641SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <15> 643 - 11:22:55 1273.41 375.29 334800
642SINKA ADAM 6 <16> 895 - 11:28:24 1273.36 375.20 341770
643SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <16> 646 S 11:22:57 1273.25 33.47 375.10 334800
644BAŃSKI JERZY 4 < 3> 811 - 11:22:55 1273.10 33.46 375.01 334720
645LOEWE BARTŁOMIEJ 7 <12> 798 - 11:25:40 1273.02 374.91 338200
646SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <17> 785 - 11:23:00 1273.00 374.82 334800
647FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <37> 648 - 11:25:04 1272.96 33.42 374.72 337420
648FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <38> 693 - 11:25:05 1272.88 374.63 337420
649PECYNA PAWEŁ 4 < 4> 787 S 11:20:32 1272.77 33.40 374.53 331600
650JASKULSKI BOGDAN 5 <13> 810 S 11:26:55 1272.68 33.39 374.44 339700
651MATUSZCZYK ROMAN 2 < 2>---- C 11:22:59 1272.44 33.38 374.34 334630
652CHRABKA JACEK 7 < 7> 761 S 11:25:23 1272.42 33.37 374.25 337680
653MORCINCZYK MARIAN 2 < 5> 658 - 11:22:53 1272.39 33.36 374.15 334490
654BĄK PIOTR 5 < 3> 765 S 11:24:41 1272.28 33.35 374.05 336750
655DUL JAN 1 < 8> 670 S 11:25:02 1272.18 33.34 373.96 337170
656SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 4> 674 S 11:21:10 1272.14 33.33 373.86 332240
657TEISTER GRZEGORZ 1 <16> 663 S 11:24:51 1272.12 33.32 373.77 336920
658MORCINCZYK MARIAN 2 < 6> 664 S 11:22:58 1271.99 33.31 373.67 334490
659URBAŃCZYK MARIAN 4 < 7> 666 - 11:20:01 1271.96 33.30 373.58 330730
660MAZUREK ANTONI 7 < 4> 724 M 11:26:28 1271.72 33.29 373.48 338870
661ORLOF KRZYSZTOF 4 <10> 662 M 11:20:30 1271.71 33.28 373.39 331280
662ORLOF KRZYSZTOF 4 <11> 667 - 11:20:30 1271.71 33.27 373.29 331280
663TEISTER GRZEGORZ 1 <17> 808 - 11:24:57 1271.64 373.20 336920
664MORCINCZYK MARIAN 2 < 7> 855 M 11:23:03 1271.58 33.25 373.10 334490
665KOCUR ROMAN 8 < 6> 764 M 11:23:56 1271.53 33.24 373.01 335600
666URBAŃCZYK MARIAN 4 < 8> 688 C 11:20:07 1271.47 33.23 372.91 330730
667ORLOF KRZYSZTOF 4 <12> 829 - 11:20:35 1271.30 33.22 372.82 331280
668GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 <13> 741 - 11:23:14 1271.27 33.21 372.72 334640
669WOJCIK FABIAN 2 <11> 675 - 11:24:59 1271.21 33.20 372.62 336850
670DUL JAN 1 < 9> 771 S 11:25:15 1271.14 33.19 372.53 337170
671KOPIEC KRZYSZTOF 4 < 3>---- S 11:20:59 1271.08 33.18 372.43 331730
672BOCHYNEK MARCIN 7 <21> 702 M 11:19:26 1270.92 33.17 372.34 329720
673SOCHA JAN 5 < 3> 691 - 11:26:36 1270.82 372.24 338800
674SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 5> 696 M 11:21:28 1270.68 33.15 372.15 332240
675WOJCIK FABIAN 2 <12> 742 - 11:25:06 1270.65 33.14 372.05 336850
676MACHO BRONISŁAW 1 < 5> 683 M 11:24:40 1270.54 33.13 371.96 336270
677AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 8> 753 M 11:25:12 1270.40 33.12 371.86 336910
678MAJEWSKI JERZY 6 < 7>---- S 11:26:21 1270.32 33.11 371.77 338350
679KRÓL JERZY 8 < 5> 984 S 11:25:41 1270.27 33.10 371.67 337490
680STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <15> 694 - 11:25:14 1270.20 33.09 371.58 336900
681DUBIELSKI ROBERT 2 < 4> 731 M 11:23:58 1270.12 33.08 371.48 335270
682BRALICH FRANCISZEK 6 <25> 698 M 11:26:24 1270.08 33.07 371.39 338350
683MACHO BRONISŁAW 1 < 6> 723 - 11:24:46 1270.06 33.06 371.29 336270
684KOTLARSKI RUDOLF 5 20- 3- 3 M 11:25:11 1269.88 371.20 336750
685JASKÓŁA DARIUSZ 1 < 8> 686 M 11:26:22 1269.75 33.04 371.10 338220
686JASKÓŁA DARIUSZ 1 < 9> 784 M 11:26:25 1269.52 33.03 371.00 338220
687SKUPIN JAN 6 <11> 700 - 11:26:06 1269.49 33.02 370.91 337810
688URBAŃCZYK MARIAN 4 < 9> 848 M 11:20:33 1269.35 33.01 370.81 330730
688SZEGA MARIAN 1 <17> 849 S 11:25:46 1269.35 33.01 370.81 337350
690TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 9> 714 - 11:21:17 1269.01 32.99 370.62 331570
691SOCHA JAN 5 < 4> 704 S 11:26:59 1268.99 32.98 370.53 338800
692WIECZOREK MAREK 7 < 8> 762 C 11:28:45 1268.76 32.97 370.43 340980
693FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <39> 722 - 11:25:57 1268.73 370.34 337420
694STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <16> 793 M 11:25:35 1268.53 32.95 370.24 336900
695BUZE BŁAŻEJ 4 <12>1008 - 11:20:54 1268.46 32.94 370.15 330940
696SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 6> 763 - 11:21:56 1268.41 32.93 370.05 332240
696PANIC JANUSZ 2 <13> 750 C 11:25:36 1268.41 32.93 370.05 336890
698BRALICH FRANCISZEK 6 <26> 768 - 11:26:47 1268.26 369.86 338350
698ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 3> 712 M 11:30:01 1268.26 32.91 369.86 342450
700SKUPIN JAN 6 <12> 804 M 11:26:22 1268.21 32.89 369.67 337810
701CZARNIK TADEUSZ 5 < 6> 719 S 11:29:21 1268.16 32.88 369.57 341580
702BOCHYNEK MARCIN 7 <22> 709 M 11:20:01 1268.07 32.87 369.48 329720
703STEPIEN ZBIGNIEW 6 < 4>---- S 11:27:07 1268.06 32.85 369.38 338720
704SOCHA JAN 5 < 5> 842 - 11:27:11 1268.04 369.29 338800
705PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 < 5> 727 M 11:27:52 1267.98 32.83 369.19 339650
706TEAM KOZIK-NOWAK 8 < 2> 713 S 11:24:20 1267.91 32.82 369.10 335150
707WYCIŚLIK ROMAN 6 11- 1- 1 S 11:28:11 1267.79 32.81 369.00 340000
708ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 < 3>1029 S 11:24:19 1267.65 32.80 368.91 335060
709BOCHYNEK MARCIN 7 <23> 747 M 11:20:07 1267.59 368.81 329720
710WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 2> 900 M 11:25:47 1267.54 32.78 368.72 336890
711FYDA ROMAN 8 < 9> 946 M 11:25:40 1267.42 32.77 368.62 336710
712ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 4>1012 S 11:30:14 1267.24 32.76 368.53 342450
713TEAM KOZIK-NOWAK 8 < 3> 716 S 11:24:31 1267.03 32.75 368.43 335150
714PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 <10> 717 - 11:25:02 1266.90 32.74 368.34 335770
714TANISTRA WŁADYSŁAW 4 <10> 854 M 11:21:43 1266.90 32.74 368.34 331570
716TEAM KOZIK-NOWAK 8 < 4> 745 S 11:24:33 1266.87 32.72 368.14 335150
717PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 <11> 814 S 11:25:03 1266.82 32.71 368.05 335770
718ROLA ANDRZEJ 6 < 8> 725 M 11:25:52 1266.76 32.70 367.95 336790
719CZARNIK TADEUSZ 5 < 7> 970 M 11:29:41 1266.60 32.69 367.86 341580
720KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 9> 728 S 11:27:21 1266.50 32.68 367.76 338600
721LANGER PIOTR 1 < 8> 894 S 11:26:47 1266.38 32.67 367.67 337850
722FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <40> 729 M 11:26:27 1266.35 32.66 367.57 337420
723MACHO BRONISŁAW 1 < 7> 878 S 11:25:35 1266.16 32.65 367.48 336270
724MAZUREK ANTONI 7 < 5> 843 S 11:27:40 1266.01 32.64 367.38 338870
725ROLA ANDRZEJ 6 < 9> 883 M 11:26:03 1265.89 32.63 367.29 336790
726MRÓZ HENRYK 4 < 3> 812 S 11:22:56 1265.64 32.62 367.19 332780
727PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 < 6> 748 S 11:28:23 1265.54 32.61 367.10 339650
728KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 <10> 818 M 11:27:38 1265.16 32.60 367.00 338600
729FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <41> 752 - 11:26:43 1265.09 366.91 337420
730ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 20- 6- 6 S 11:21:16 1265.03 32.58 366.81 330510
731DUBIELSKI ROBERT 2 < 5> 794 M 11:25:04 1264.85 32.57 366.71 335270
732TOKAREK EUGENIUSZ 4 < 2>---- S 11:21:38 1264.82 32.56 366.62 330920
733BYRCZ WŁADYSŁAW 1 13- 1- 1 S 11:27:09 1264.61 32.55 366.52 337840
734PYKA JÓZEF 8 <13> 776 S 11:24:16 1264.56 32.54 366.43 334180
735GÓRNY KRZYSZTOF 7 < 5>1024 C 11:28:52 1264.12 32.53 366.33 339880
736FERRA WACŁAW 4 < 3>---- S 11:21:49 1264.05 32.52 366.24 330950
737SKLARCZYK PIOTR 6 15- 2- 2 M 11:28:49 1264.02 366.14 339790
737STAŃCZYK STANISŁAW 2 < 3> 806 C 11:26:01 1264.02 32.51 366.14 336250
739SPALLEK GERARD 7 < 3> 837 S 11:27:46 1264.01 32.49 365.95 338460
740JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 <14> 813 M 11:28:01 1263.95 32.48 365.86 338760
741GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 <14> 914 S 11:24:49 1263.67 32.47 365.76 334640
742WOJCIK FABIAN 2 <13> 760 - 11:26:35 1263.58 32.46 365.67 336850
743MATURA EUGENIUSZ 6 <19> 800 - 11:27:42 1263.50 32.45 365.57 338240
744SAMBORSKI ANDRZEJ 7 <10> 749 - 11:28:18 1263.47 32.44 365.48 338990
745TEAM KOZIK-NOWAK 8 < 5>---- M 11:25:17 1263.37 32.43 365.38 335150
746GRZYWOCZ STEFAN 7 < 5> 892 C 11:27:55 1263.27 32.42 365.28 338450
747BOCHYNEK MARCIN 7 <24> 754 - 11:21:01 1263.21 365.19 329720
748PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 < 7>---- S 11:28:53 1263.19 32.40 365.09 339650
749SAMBORSKI ANDRZEJ 7 <11> 833 C 11:28:22 1263.16 32.39 365.00 338990
750PANIC JANUSZ 2 <14> 751 S 11:26:43 1263.10 32.38 364.90 336890
751PANIC JANUSZ 2 <15> 756 S 11:26:43 1263.10 32.37 364.81 336890
752FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <42> 755 - 11:27:09 1263.04 32.36 364.71 337420
753AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 9> 772 C 11:26:45 1263.02 32.35 364.62 336910
754BOCHYNEK MARCIN 7 <25> 774 M 11:21:07 1262.73 32.34 364.52 329720
755FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <43> 783 - 11:27:13 1262.72 32.33 364.43 337420
756PANIC JANUSZ 2 <16> 888 - 11:26:48 1262.71 364.33 336890
757ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 < 2> 942 C 11:21:45 1262.69 32.31 364.24 330510
758GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <22> 871 C 11:26:44 1262.65 32.30 364.14 336790
759OKOŃ SYLWESTER 7 < 4>---- M 11:25:38 1262.49 32.28 364.05 335360
760WOJCIK FABIAN 2 <14> 780 - 11:26:49 1262.48 363.95 336850
761CHRABKA JACEK 7 < 8> 847 S 11:27:30 1262.36 32.26 363.85 337680
762WIECZOREK MAREK 7 < 9> 788 - 11:30:07 1262.34 32.25 363.76 340980
763SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 7> 893 S 11:23:14 1262.15 32.24 363.66 332240
764KOCUR ROMAN 8 < 7> 833 S 11:25:54 1262.13 32.23 363.57 335600
765BĄK PIOTR 5 < 4> 906 S 11:26:49 1262.10 32.22 363.47 336750
766KWIATKOWSKI JERZY 6 < 7> 769 S 11:28:23 1262.08 32.21 363.38 338720
767MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 3> 858 S 11:27:19 1262.06 32.20 363.28 337370
768BRALICH FRANCISZEK 6 <27> 791 - 11:28:06 1262.03 363.19 338350
769KWIATKOWSKI JERZY 6 < 8> 910 S 11:28:25 1261.92 32.18 363.09 338720
770SYNOWIEC JAN 6 < 4> 912 S 11:28:40 1261.90 32.17 363.00 339030
771DUL JAN 1 <10> 952 S 11:27:12 1261.86 32.16 362.90 337170
772AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 <10> 777 - 11:27:01 1261.76 32.15 362.81 336910
773KLIMCZAK ADAM 6 <12> 775 S 11:31:35 1261.75 32.14 362.71 342670
774BOCHYNEK MARCIN 7 <26> 777 - 11:21:20 1261.68 32.13 362.62 329720
775KLIMCZAK ADAM 6 <13> 777 S 11:31:36 1261.67 32.12 362.52 342670
776PYKA JÓZEF 8 <14> 819 - 11:24:54 1261.53 362.42 334180
777AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 <11> 827 M 11:27:04 1261.52 32.10 362.33 336910
777KLIMCZAK ADAM 6 <14> 781 S 11:31:38 1261.52 32.10 362.33 342670
777BOCHYNEK MARCIN 7 <27> 841 - 11:21:22 1261.52 32.10 362.33 329720
780WOJCIK FABIAN 2 <15>1037 - 11:27:02 1261.45 32.07 362.04 336850
781KLIMCZAK ADAM 6 <15> 782 M 11:31:39 1261.44 32.06 361.95 342670
782KLIMCZAK ADAM 6 <16> 857 - 11:31:45 1260.98 32.05 361.85 342670
783FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <44> 815 - 11:27:37 1260.83 32.04 361.76 337420
784JASKÓŁA DARIUSZ 1 <10> 898 S 11:28:23 1260.21 32.03 361.66 338220
785SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <18> 792 - 11:25:41 1260.15 32.02 361.57 334800
786GABRYŚ JÓZEF 5 < 6> 839 M 11:27:12 1259.92 32.01 361.47 336650
787PECYNA PAWEŁ 4 < 5> 789 - 11:23:12 1259.88 32.00 361.38 331600

KONIEC KONKURSU NA BAZIE 1:4

788WIECZOREK MAREK 7 <10>1011 S 11:30:39 1259.86 361.28 340980
789PECYNA PAWEŁ 4 < 6> 823 S 11:23:14 1259.72 361.19 331600
790WITTKE ZYGMUNT 2 < 9> 794 C 11:25:39 1259.70 361.09 334640
791BRALICH FRANCISZEK 6 <28> 799 S 11:28:38 1259.52 360.99 338350
792SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <19> 805 - 11:25:49 1259.51 360.90 334800
793STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <17> 796 - 11:27:31 1259.36 360.80 336900
794DUBIELSKI ROBERT 2 < 6> 797 S 11:26:14 1259.31 360.71 335270
794WITTKE ZYGMUNT 2 <10> 801 M 11:25:44 1259.31 360.71 334640
796STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <18> 835 M 11:27:32 1259.28 360.52 336900
797DUBIELSKI ROBERT 2 < 7>---- M 11:26:16 1259.15 360.42 335270
798LOEWE BARTŁOMIEJ 7 <13> 806 S 11:28:36 1259.12 360.33 338200
799BRALICH FRANCISZEK 6 <29> 824 C 11:28:44 1259.05 360.23 338350
800MATURA EUGENIUSZ 6 <20> 938 - 11:28:39 1259.04 360.14 338240
801WITTKE ZYGMUNT 2 <11> 802 M 11:25:48 1258.99 360.04 334640
802WITTKE ZYGMUNT 2 <12> 832 C 11:25:48 1258.99 359.95 334640
803LIGENSA JAROSŁAW 1 <23>1040 M 11:26:05 1258.97 359.85 334990
804SKUPIN JAN 6 <13> 828 M 11:28:20 1258.92 359.76 337810
805SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <20> 838 C 11:25:57 1258.88 359.66 334800
806STAŃCZYK STANISŁAW 2 < 4> 844 M 11:27:07 1258.81 359.56 336250
806LOEWE BARTŁOMIEJ 7 <14> 955 M 11:28:40 1258.81 359.56 338200
808TEISTER GRZEGORZ 1 <18> 809 S 11:27:40 1258.73 359.37 336920
809TEISTER GRZEGORZ 1 <19> 825 M 11:27:42 1258.57 359.28 336920
810JASKULSKI BOGDAN 5 <14> 881 S 11:30:03 1257.92 359.18 339700
811BAŃSKI JERZY 4 < 4> 925 - 11:26:06 1257.87 359.09 334720
812MRÓZ HENRYK 4 < 4>---- S 11:24:37 1257.59 358.99 332780
813JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 <15> 884 M 11:29:28 1257.15 358.90 338760
814PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 <12> 816 M 11:27:06 1257.09 358.80 335770
815FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <45> 817 - 11:28:27 1256.92 358.71 337420
816PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 <13> 819 - 11:27:10 1256.78 358.61 335770
817FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <46> 826 - 11:28:30 1256.69 358.52 337420
818KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 <11> 913 S 11:29:27 1256.63 358.42 338600
819PYKA JÓZEF 8 <15> 852 - 11:25:57 1256.55 358.33 334180
819PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 <14> 822 S 11:27:13 1256.55 358.33 335770
821TOPOŁA ALEKSANDER 8 <20> 932 - 11:28:53 1256.38 358.13 337820
822PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 <15> 926 - 11:27:16 1256.31 358.04 335770
823PECYNA PAWEŁ 4 < 7> 863 - 11:24:00 1256.06 357.94 331600
824BRALICH FRANCISZEK 6 <30> 861 M 11:29:24 1255.94 357.85 338350
825TEISTER GRZEGORZ 1 <20> 880 S 11:28:18 1255.76 357.75 336920
826FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <47> 911 - 11:28:42 1255.75 357.66 337420
827AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 <12> 940 C 11:28:21 1255.49 357.56 336910
828SKUPIN JAN 6 <14> 862 M 11:29:06 1255.33 357.47 337810
829ORLOF KRZYSZTOF 4 <13> 998 - 11:23:54 1255.32 357.37 331280
830ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 < 4> 836 M 11:28:26 1255.28 357.28 336960
831GAJDOS JÓZEF 2 20- 3- 3 C 11:26:28 1255.24 357.18 334480
832WITTKE ZYGMUNT 2 <13>---- S 11:26:37 1255.14 357.09 334640
833SAMBORSKI ANDRZEJ 7 <12> 870 - 11:30:06 1255.05 356.99 338990
833KOCUR ROMAN 8 < 8>---- M 11:27:24 1255.05 356.99 335600
835STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <19> 918 S 11:28:29 1254.83 356.80 336900
836ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 < 5> 864 S 11:28:32 1254.82 356.71 336960
837SPALLEK GERARD 7 < 4> 840 S 11:29:46 1254.64 356.61 338460
838SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <21> 904 M 11:26:52 1254.56 356.51 334800
839GABRYŚ JÓZEF 5 < 7> 905 M 11:28:22 1254.44 356.42 336650
840SPALLEK GERARD 7 < 5> 958 M 11:29:51 1254.25 356.32 338460
841BOCHYNEK MARCIN 7 <28> 853 - 11:22:54 1254.17 356.23 329720
842SOCHA JAN 5 < 6> 979 S 11:30:10 1254.04 356.13 338800
843MAZUREK ANTONI 7 < 6>---- M 11:30:14 1253.99 356.04 338870
844STAŃCZYK STANISŁAW 2 < 5> 845 M 11:28:10 1253.88 355.94 336250
845STAŃCZYK STANISŁAW 2 < 6> 931 M 11:28:12 1253.73 355.85 336250
846RAKOCZ JAN 1 20- 4- 4 S 11:28:12 1253.58 355.75 336210
847CHRABKA JACEK 7 < 9> 851 M 11:29:23 1253.53 355.66 337680
848URBAŃCZYK MARIAN 4 <10>---- C 11:23:54 1253.24 355.56 330730
849SZEGA MARIAN 1 <18>---- S 11:29:12 1253.16 355.47 337350
850ZALEWSKI WINCENTY 8 <15> 996 S 11:27:47 1253.03 355.37 335540
851CHRABKA JACEK 7 <10> 874 - 11:29:31 1252.91 355.28 337680
852PYKA JÓZEF 8 <16> 943 S 11:26:44 1252.86 355.18 334180
853BOCHYNEK MARCIN 7 <29> 882 - 11:23:11 1252.81 355.08 329720
854TANISTRA WŁADYSŁAW 4 <11> 856 S 11:24:41 1252.70 354.99 331570
855MORCINCZYK MARIAN 2 < 8> 858 - 11:27:02 1252.62 354.89 334490
856TANISTRA WŁADYSŁAW 4 <12>---- S 11:24:43 1252.55 354.80 331570
857KLIMCZAK ADAM 6 <17> 922 M 11:33:37 1252.37 354.70 342670
858MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 4> 865 C 11:29:24 1252.30 354.61 337370
858MORCINCZYK MARIAN 2 < 9> 860 C 11:27:06 1252.30 354.61 334490
860MORCINCZYK MARIAN 2 <10> 986 M 11:27:08 1252.15 354.42 334490
861BRALICH FRANCISZEK 6 <31> 868 - 11:30:15 1251.99 354.32 338350
862SKUPIN JAN 6 <15> 968 M 11:29:51 1251.84 354.23 337810
863PECYNA PAWEŁ 4 < 8> 866 S 11:24:55 1251.71 354.13 331600
864ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 < 6>---- - 11:29:13 1251.63 354.04 336960
865MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 5> 879 M 11:29:33 1251.60 353.94 337370
866PECYNA PAWEŁ 4 < 9> 994 M 11:24:59 1251.40 353.85 331600
867GAJDOS JÓZEF 2 < 2> 954 S 11:27:19 1251.25 353.75 334480
868BRALICH FRANCISZEK 6 <32> 873 M 11:30:28 1250.99 353.65 338350
869STOLARCZYK ANDRZEJ 5 < 2>---- M 11:31:56 1250.97 353.56 340180
870SAMBORSKI ANDRZEJ 7 <13> 872 M 11:30:59 1250.96 353.46 338990
871GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <23> 875 - 11:29:15 1250.84 353.37 336790
872SAMBORSKI ANDRZEJ 7 <14> 902 C 11:31:02 1250.73 353.27 338990
873BRALICH FRANCISZEK 6 <33> 901 - 11:30:32 1250.68 353.18 338350
874CHRABKA JACEK 7 <11> 928 M 11:30:01 1250.59 353.08 337680
875GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <24> 891 - 11:29:19 1250.54 352.99 336790
876WIECZOREK WACŁAW 2 < 2>1004 C 11:27:32 1250.24 352.89 334480
877SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 < 9>---- S 11:30:19 1250.20 352.80 337950
878MACHO BRONISŁAW 1 < 8> 921 M 11:28:59 1250.15 352.70 336270
879MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 6> 945 - 11:29:52 1250.14 352.61 337370
880TEISTER GRZEGORZ 1 <21>1018 M 11:29:31 1250.09 352.51 336920
881JASKULSKI BOGDAN 5 <15> 885 - 11:31:45 1250.05 352.42 339700
882BOCHYNEK MARCIN 7 <30>1006 - 11:23:48 1249.89 352.32 329720
883ROLA ANDRZEJ 6 <10> 936 M 11:29:28 1249.84 352.22 336790
884JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 <16> 886 S 11:31:03 1249.81 352.13 338760
885JASKULSKI BOGDAN 5 <16> 930 S 11:31:50 1249.66 352.03 339700
886JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 <17> 939 M 11:31:05 1249.65 351.94 338760
887RAKOCZ JAN 1 < 2> 889 S 11:29:06 1249.39 351.84 336210
888PANIC JANUSZ 2 <17> 890 - 11:29:39 1249.36 351.75 336890
889RAKOCZ JAN 1 < 3> 987 S 11:29:07 1249.31 351.65 336210
890PANIC JANUSZ 2 <18> 961 - 11:29:40 1249.28 351.56 336890
891GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <25> 897 - 11:29:37 1249.14 351.46 336790
892GRZYWOCZ STEFAN 7 < 6>1032 - 11:30:57 1249.12 351.37 338450
893SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 8> 899 M 11:26:03 1248.79 351.27 332240
894LANGER PIOTR 1 < 9> 949 S 11:30:33 1248.75 351.18 337850
895SINKA ADAM 6 <17> 896 S 11:33:42 1248.70 351.08 341770
896SINKA ADAM 6 <18> 914 - 11:33:42 1248.70 350.99 341770
897GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <26> 919 - 11:29:43 1248.68 350.89 336790
898JASKÓŁA DARIUSZ 1 <11>1014 S 11:30:53 1248.58 350.79 338220
899SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 9> 974 - 11:26:06 1248.55 350.70 332240
900WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 3> 969 S 11:29:51 1248.43 350.60 336890
901BRALICH FRANCISZEK 6 <34> 907 - 11:31:02 1248.37 350.51 338350
902SAMBORSKI ANDRZEJ 7 <15>---- - 11:31:34 1248.28 350.41 338990
903MENDRYS ANDRZEJ 6 < 6>---- - 11:34:57 1248.23 350.32 343200
904SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <22> 908 S 11:28:14 1248.17 350.22 334800
905GABRYŚ JÓZEF 5 < 8> 934 S 11:29:43 1248.16 350.13 336650
906BĄK PIOTR 5 < 5> 964 M 11:29:48 1248.15 350.03 336750
907BRALICH FRANCISZEK 6 <35> 909 C 11:31:06 1248.06 349.94 338350
908SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <23> 967 - 11:28:16 1248.01 349.84 334800
909BRALICH FRANCISZEK 6 <36> 975 - 11:31:07 1247.99 349.75 338350
910KWIATKOWSKI JERZY 6 < 9>1033 - 11:31:29 1247.66 349.65 338720
911FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <48> 933 - 11:30:30 1247.39 349.56 337420
912SYNOWIEC JAN 6 < 5>---- S 11:31:48 1247.35 349.46 339030
913KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 <12>1036 M 11:31:31 1247.07 349.36 338600
914SINKA ADAM 6 <19> 924 - 11:34:04 1247.03 349.27 341770
914GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 <15> 927 - 11:28:21 1247.03 349.27 334640
916GRABOWSKI TADEUSZ 7 < 2>1025 C 11:29:00 1246.80 349.08 335390
917BRYCHCY ALOJZY 2 < 2>1046 C 11:28:44 1246.51 348.98 334980
918STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <20> 962 - 11:30:17 1246.47 348.89 336900
919GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <27> 963 - 11:30:13 1246.37 348.79 336790
920MŁOCEK ZYGMUNT 6 15- 1- 1 S 11:34:02 1246.31 348.70 341530
921MACHO BRONISŁAW 1 < 9> 988 S 11:29:52 1246.06 348.60 336270
922KLIMCZAK ADAM 6 <18> 935 S 11:35:01 1246.00 348.51 342670
923RAK STEFAN 2 < 4>---- M 11:28:44 1245.99 348.41 334840
924SINKA ADAM 6 <20>---- M 11:34:19 1245.90 348.32 341770
925BAŃSKI JERZY 4 < 5> 953 S 11:28:42 1245.70 348.22 334720
926PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 <16> 928 M 11:29:34 1245.59 348.13 335770
927GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 <16> 941 S 11:28:41 1245.48 348.03 334640
928PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 <17>1049 - 11:29:36 1245.44 347.93 335770
928CHRABKA JACEK 7 <12>1023 S 11:31:08 1245.44 347.93 337680
930JASKULSKI BOGDAN 5 <17> 937 - 11:32:49 1245.16 347.74 339700
931STAŃCZYK STANISŁAW 2 < 7>---- M 11:30:03 1245.14 347.65 336250
932TOPOŁA ALEKSANDER 8 <21>---- - 11:31:19 1245.11 347.55 337820
933FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <49> 976 - 11:31:00 1245.09 347.46 337420
934GABRYŚ JÓZEF 5 < 9>1027 M 11:30:25 1244.93 347.36 336650
935KLIMCZAK ADAM 6 <19>1019 - 11:35:16 1244.87 347.27 342670
936ROLA ANDRZEJ 6 <11>1000 M 11:30:33 1244.83 347.17 336790
937JASKULSKI BOGDAN 5 <18> 997 - 11:32:55 1244.70 347.08 339700
938MATURA EUGENIUSZ 6 <21>---- M 11:31:45 1244.67 346.98 338240
939JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 <18>---- S 11:32:11 1244.60 346.89 338760
940AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 <13> 944 M 11:30:44 1244.43 346.79 336910
941GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 <17>---- - 11:28:55 1244.40 346.70 334640
942ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 < 3> 947 M 11:25:37 1244.31 346.60 330510
943PYKA JÓZEF 8 <17>---- M 11:28:35 1244.23 346.50 334180
944AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 <14>1045 - 11:30:47 1244.21 346.41 336910
945MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 7> 991 S 11:31:11 1244.07 346.31 337370
946FYDA ROMAN 8 <10> 973 - 11:30:40 1244.00 346.22 336710
947ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 < 4> 950 S 11:25:42 1243.92 346.12 330510
948ŻOGAŁA STEFAN 7 < 2> 972 S 11:29:58 1243.82 346.03 335790
949LANGER PIOTR 1 <10>1031 S 11:31:38 1243.77 345.93 337850
950ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 < 5> 956 C 11:25:45 1243.69 345.84 330510
951BISKUP ADRIAN 1 22- 1- 1 S 11:31:41 1243.65 345.74 337880
952DUL JAN 1 <11>1048 S 11:31:07 1243.63 345.65 337170
953BAŃSKI JERZY 4 < 6> 960 M 11:29:09 1243.62 345.55 334720
954GAJDOS JÓZEF 2 < 3>---- C 11:29:01 1243.34 345.46 334480
955LOEWE BARTŁOMIEJ 7 <15>---- - 11:32:01 1243.31 345.36 338200
956ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 < 6>---- M 11:25:50 1243.30 345.27 330510
957KOTLARSKI RUDOLF 5 < 2> 978 S 11:30:54 1243.08 345.17 336750
958SPALLEK GERARD 7 < 6> 980 - 11:32:17 1243.04 345.07 338460
959SKLARCZYK PIOTR 6 < 2>---- S 11:33:22 1242.98 344.98 339790
960BAŃSKI JERZY 4 < 7> 990 M 11:29:19 1242.85 344.88 334720
961PANIC JANUSZ 2 <19>---- - 11:31:04 1242.83 344.79 336890
962STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <21>---- - 11:31:05 1242.79 344.69 336900
963GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <28>1028 - 11:31:00 1242.77 344.60 336790
964BĄK PIOTR 5 < 6>---- S 11:30:59 1242.70 344.50 336750
965MAGNOR INGBERT 7 15- 2- 2 S 11:29:37 1242.65 344.41 335040
966GONSIOR PIOTR 7 <20>---- S 11:30:10 1242.64 344.31 335720
967SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <24> 971 M 11:29:27 1242.53 344.22 334800
968SKUPIN JAN 6 <16>1016 - 11:31:55 1242.33 344.12 337810
969WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 4>---- S 11:31:12 1242.22 344.03 336890
970CZARNIK TADEUSZ 5 < 8>---- S 11:34:59 1242.18 343.93 341580
971SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <25>---- - 11:29:33 1242.07 343.84 334800
972ŻOGAŁA STEFAN 7 < 3> 992 M 11:30:22 1241.98 343.74 335790
973FYDA ROMAN 8 <11>---- - 11:31:07 1241.94 343.64 336710
974SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <10> 999 M 11:27:32 1241.86 343.55 332240
975BRALICH FRANCISZEK 6 <37> 977 M 11:32:28 1241.80 343.45 338350
976FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <50> 983 - 11:31:45 1241.66 343.36 337420
977BRALICH FRANCISZEK 6 <38>1037 - 11:32:30 1241.65 343.26 338350
978KOTLARSKI RUDOLF 5 < 3>---- M 11:31:14 1241.55 343.17 336750
979SOCHA JAN 5 < 7>---- - 11:32:56 1241.33 343.07 338800
980SPALLEK GERARD 7 < 7>---- S 11:32:46 1240.84 342.98 338460
981SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 < 4>---- C 11:29:18 1240.81 342.88 334150
982SKUPIN KAZIMIERZ 8 11- 4- 4 S 11:31:30 1240.63 342.79 336830
983FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <51>1042 M 11:32:00 1240.51 342.69 337420
984KRÓL JERZY 8 < 6>1017 S 11:32:04 1240.47 342.60 337490
985SKUPIN KAZIMIERZ 8 < 2> 995 S 11:31:33 1240.40 342.50 336830
986MORCINCZYK MARIAN 2 <11> 989 M 11:29:41 1240.31 342.41 334490
987RAKOCZ JAN 1 < 4>---- S 11:31:08 1240.02 342.31 336210
988MACHO BRONISŁAW 1 <10>1035 - 11:31:14 1239.78 342.22 336270
989MORCINCZYK MARIAN 2 <12>1041 C 11:29:48 1239.77 342.12 334490
990BAŃSKI JERZY 4 < 8> 993 - 11:30:07 1239.17 342.02 334720
991MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 8>1005 M 11:32:16 1239.12 341.93 337370
992ŻOGAŁA STEFAN 7 < 4>---- M 11:31:00 1239.08 341.83 335790
993BAŃSKI JERZY 4 < 9>1013 C 11:30:10 1238.94 341.74 334720
994PECYNA PAWEŁ 4 <10>1009 M 11:27:39 1238.93 341.64 331600
995SKUPIN KAZIMIERZ 8 < 3>1026 S 11:31:54 1238.80 341.55 336830
996ZALEWSKI WINCENTY 8 <16>1007 - 11:30:54 1238.61 341.45 335540
997JASKULSKI BOGDAN 5 <19>---- S 11:34:17 1238.50 341.36 339700
998ORLOF KRZYSZTOF 4 <14>1001 - 11:27:30 1238.43 341.26 331280
999SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <11>1002 - 11:28:20 1238.16 341.17 332240
1000ROLA ANDRZEJ 6 <12>1003 S 11:32:02 1238.05 341.07 336790
1001ORLOF KRZYSZTOF 4 <15>---- - 11:27:35 1238.04 340.98 331280
1002SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <12>1022 - 11:28:22 1238.01 340.88 332240
1003ROLA ANDRZEJ 6 <13>---- S 11:32:04 1237.90 340.79 336790
1004WIECZOREK WACŁAW 2 < 3>---- C 11:30:13 1237.82 340.69 334480
1005MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 9>1034 C 11:32:34 1237.75 340.59 337370
1006BOCHYNEK MARCIN 7 <31>---- - 11:26:24 1237.69 340.50 329720
1007ZALEWSKI WINCENTY 8 <17>---- - 11:31:07 1237.62 340.40 335540
1008BUZE BŁAŻEJ 4 <13>1030 S 11:27:28 1237.31 340.31 330940
1009PECYNA PAWEŁ 4 <11>---- M 11:28:07 1236.78 340.21 331600
1009ROBAK JAN 1 < 2>---- M 11:32:26 1236.78 340.21 336940
1011WIECZOREK MAREK 7 <11>1015 - 11:35:43 1236.70 340.02 340980
1012ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 5>---- S 11:36:56 1236.58 339.93 342450
1013BAŃSKI JERZY 4 <10>---- S 11:30:42 1236.50 339.83 334720
1014JASKÓŁA DARIUSZ 1 <12>---- S 11:33:33 1236.41 339.74 338220
1015WIECZOREK MAREK 7 <12>---- M 11:35:48 1236.33 339.64 340980
1016SKUPIN JAN 6 <17>1044 S 11:33:17 1236.12 339.55 337810
1017KRÓL JERZY 8 < 7>---- - 11:33:02 1236.08 339.45 337490
1018TEISTER GRZEGORZ 1 <22>1020 - 11:32:36 1235.95 339.36 336920
1019KLIMCZAK ADAM 6 <20>---- M 11:37:16 1235.89 339.26 342670
1020TEISTER GRZEGORZ 1 <23>---- M 11:32:38 1235.80 339.16 336920
1021MAGNOR INGBERT 7 < 2>---- S 11:31:07 1235.78 339.07 335040
1022SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <13>---- S 11:28:54 1235.55 338.97 332240
1023CHRABKA JACEK 7 <13>---- M 11:33:19 1235.49 338.88 337680
1024GÓRNY KRZYSZTOF 7 < 6>---- S 11:35:06 1235.48 338.78 339880
1025GRABOWSKI TADEUSZ 7 < 3>---- S 11:31:32 1235.17 338.69 335390
1026SKUPIN KAZIMIERZ 8 < 4>---- S 11:32:46 1234.86 338.59 336830
1027GABRYŚ JÓZEF 5 <10>---- M 11:32:38 1234.81 338.50 336650
1028GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <29>---- S 11:32:48 1234.57 338.40 336790
1029ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 < 4>1047 M 11:31:24 1234.56 338.31 335060
1030BUZE BŁAŻEJ 4 <14>---- S 11:28:05 1234.47 338.21 330940
1031LANGER PIOTR 1 <11>---- M 11:33:43 1234.31 338.12 337850
1032GRZYWOCZ STEFAN 7 < 7>---- M 11:34:13 1234.24 338.02 338450
1033KWIATKOWSKI JERZY 6 <10>---- M 11:34:28 1234.10 337.93 338720
1034MUSIOŁ ŁUKASZ 5 <10>---- S 11:33:23 1234.05 337.83 337370
1035MACHO BRONISŁAW 1 <11>---- M 11:32:33 1233.79 337.73 336270
1036KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 <13>---- S 11:34:27 1233.74 337.64 338600
1037BRALICH FRANCISZEK 6 <39>1039 - 11:34:15 1233.73 337.54 338350
1037WOJCIK FABIAN 2 <16>---- - 11:33:02 1233.73 337.54 336850
1039BRALICH FRANCISZEK 6 <40>1043 - 11:34:16 1233.65 337.35 338350
1040LIGENSA JAROSŁAW 1 <24>---- M 11:31:33 1233.62 337.26 334990
1041MORCINCZYK MARIAN 2 <13>---- M 11:31:10 1233.52 337.16 334490
1042FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <52>---- - 11:33:33 1233.49 337.07 337420
1043BRALICH FRANCISZEK 6 <41>---- - 11:34:21 1233.28 336.97 338350
1044SKUPIN JAN 6 <18>---- - 11:33:57 1233.11 336.88 337810
1045AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 <15>---- - 11:33:15 1232.97 336.78 336910
1046BRYCHCY ALOJZY 2 < 3>---- S 11:31:43 1232.83 336.69 334980
1047ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 < 5>---- C 11:31:48 1232.74 336.59 335060
1048DUL JAN 1 <12>---- S 11:33:31 1232.72 336.50 337170
1049PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 <18>---- M 11:32:23 1232.71 336.40 335770

KONIEC KONKURSU

1050SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <14>---- S 11:29:32 1232.65 332240
1051FYDA ROMAN 8 <12>---- S 11:33:12 1232.47 336710
1052POTYKA BENJAMIN 8 < 6>---- M 11:32:52 1232.40 336280
1053KOTLARSKI RUDOLF 5 < 4>---- S 11:33:15 1232.39 336750
1054TANISTRA WŁADYSŁAW 4 <13>---- - 11:29:07 1232.07 331570
1055BĄK PIOTR 5 < 7>---- - 11:33:20 1232.01 336750
1055BRALICH FRANCISZEK 6 <42>---- C 11:34:38 1232.01 338350
1057LIGENSA JAROSŁAW 1 <25>---- C 11:31:55 1231.96 334990
1058JASKULSKI BOGDAN 5 <20>---- - 11:35:48 1231.69 339700
1059PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 <19>---- - 11:32:37 1231.66 335770
1060ZALEWSKI WINCENTY 8 <18>---- - 11:32:26 1231.64 335540

Klasyfikacja hodowców po 9 locie

POZ NAZWISKO i IMIĘ ODLEGŁ.WŁ.POZ.POZ. KONKURSY PUNKTY Nr
HOD GOŁ.GOŁ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9RAZ Lot 9 RAZEM
1TOPOŁA ALEKSANDER 337820 40 15 171010101010 8 8 810 84 4268.6836506.67819
2GONSIOR PIOTR 335720 42 5 351010101010 8 8 810 84 4234.0636075.93705
3FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 337420 99 12 131010101010 8 8 810 84 4253.9935879.46505
4SINKA ADAM 341770 40 3 61010101010 8 8 810 84 4107.4735630.49614
5LIGENSA JAROSŁAW 334990 49 7 141010101010 8 8 810 84 4219.2135549.09101
6BOCHYNEK MARCIN 329720 61 21 23 810101010 8 8 810 82 4172.1035424.14724
7SAMBORSKI ANDRZEJ 338990 26 120 1711010101010 8 8 810 84 4050.5735421.42716
8WOJCIK FABIAN 336850 52 16 221010101010 8 8 8 9 83 3750.1935277.22219
9GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 334640 33 10 191010101010 8 8 810 84 4104.7234869.72205
10BRALICH FRANCISZEK 338350 66 11 671010101010 8 8 810 84 3853.4234424.71602
11STRZELECKI SEBASTIAN__ 336900 66 26 3010 9101010 8 8 810 83 4133.1034356.25163
12WITTKE ZYGMUNT 334640 20 83 88101010 910 8 8 810 83 4050.0934177.82228
13JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 338760 31 2 233 9101010 8 8 8 810 81 3899.7434113.86709
14MATURA EUGENIUSZ 338240 41 18 7410101010 8 8 8 810 82 4006.0433770.95610
15SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 334800 52 92 951010101010 7 8 810 83 3865.6133723.51225
16PYKA JÓZEF 334180 36 36 38 8101010 9 8 8 810 81 3929.5933384.07815
17LANGER PIOTR 337850 21 284 3691010101010 8 8 810 84 3813.6733310.45107
18GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 336790 59 4 2011010 9 910 8 8 810 82 3893.3733220.75117
19TEISTER GRZEGORZ 336920 43 55 118 810101010 8 8 810 82 3979.4433116.03166
20DUL JAN 337170 26 43 53 910101010 8 8 710 82 3958.1833048.36119
21ORLOF KRZYSZTOF 331280 40 166 172 710101010 8 8 8 8 79 3218.6532940.05428
22ZALEWSKI WINCENTY 335540 60 39 149 710101010 7 8 8 7 77 2805.1432806.82821
23AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 336910 34 159 228 710101010 8 8 810 81 3818.0532596.42801
24BUZE BŁAŻEJ 330940 32 1 441010101010 8 8 410 80 4003.6532115.06402
25BAŃSKI JERZY 334720 30 376 63510101010 8 8 8 8 7 79 2496.6531655.29401
26KLIMCZAK ADAM 342670 37 40 7110 9101010 6 8 610 79 3978.9731591.56603
27TANISTRA WŁADYSŁAW 331570 46 114 146 3101010 9 8 8 8 7 73 2725.3431402.01419
28PANIC JANUSZ 336890 50 85 1861010101010 7 8 6 9 80 3471.5531312.32212
29WIECZOREK MAREK 340980 28 99 15810101010 7 8 8 8 8 79 3077.3731185.73722
30SKUPIN JAN 337810 45 165 193 7 9 710 8 8 8 810 75 3819.8730914.28616
31PECYNA PAWEŁ 331600 31 428 46510 6101010 8 8 5 9 76 3305.1030327.04429
32KOCUR ROMAN 335600 16 58 75 8 210 910 8 8 7 8 70 3189.7829970.38807
33JASKULSKI BOGDAN 339700 53 76 107 810101010 8 7 5 9 77 3415.2129790.60512
34MUSIOŁ ŁUKASZ 337370 25 578 589 91010 9 9 8 5 8 9 77 3200.0429354.79519
35KRAWCZYK KAZIMIERZ 338600 45 82 9310 5 910 7 8 8 710 74 3856.1629258.61515
36LOEWE BARTŁOMIEJ 338200 31 9 33101010 910 4 4 610 73 4165.2328778.56711
37CZARNIK TADEUSZ 341580 23 259 4601010101010 8 6 3 8 75 3023.5128475.04504
38PŁACZKOWSKI JÓZEF 335770 59 224 311 8 610 710 8 6 8 9 72 3354.6928448.76812
39DUBIELSKI ROBERT 335270 20 395 446 5 9 9 910 5 8 8 7 70 2641.9228300.36202
40MAZUREK ANTONI 338870 21 328 531 3 6 81010 8 7 7 6 65 2273.3027005.23713
41CHRABKA JACEK 337680 42 69 70 6 9101010 5 3 610 69 3761.6226876.69701
42ROLA ANDRZEJ 336790 28 140 16010 9 5 6 7 8 6 810 69 3848.9326752.21620
43SIWIEC STANISŁA-DOROTA 332240 53 125 150 7 9 710 8 6 7 6 8 68 2980.1326274.59430
44SZEGA MARIAN 337350 44 90 115 9 8 81010 6 7 -10 68 4049.7925429.35112
45GÓRNY KRZYSZTOF 339880 20 63 126 91010 610 7 4 5 6 67 2377.3025288.31706
46ZYGMUNT ZBIGNIEW 342450 26 375 39110 4 91010 8 2 6 5 64 1878.1025162.51168
47MORCINCZYK MARIAN 334490 34 318 463 6 7 8 810 8 4 4 9 64 3261.7324607.83224
48POTYKA BENJAMIN 336280 28 196 19710 710 6 4 7 5 8 5 62 2041.1024079.87814
49PIOTROWSKI ANDRZEJ 339650 32 161 23810 5101010 6 4 4 7 66 2726.2023895.11522
50GRZYWOCZ STEFAN 338450 26 215 475 5 6 7 6 9 8 5 6 6 58 2284.4623171.46708
51ROBAK JAN 336940 25 3931010 9 7 9 3 8 8 7 5 2 58 739.1522280.59161
52OKOŃ SYLWESTER 335360 25 184 264 6 8101010 5 - 6 4 59 1569.8222200.13715
53RAK STEFAN 334840 20 517 520 8 5 8 8 7 8 4 6 4 58 1501.3622061.32213
54KRÓL JERZY 337490 29 351 388 6 6101010 4 3 4 6 59 2293.6122054.02810
55JASKÓŁA DARIUSZ 338220 20 222 2391010 6 6 6 4 4 410 60 3903.8521662.22111
56FYDA ROMAN 336710 28 84 87 3 5 9 5 7 8 2 6 9 54 3621.7021611.06804
57ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 336960 25 59 551 7 8101010 3 4 2 5 59 1912.4220880.44103
58GABRYŚ JÓZEF 336650 24 112 273 9 510 810 4 2 3 8 59 2959.5620762.81508
59MRÓZ HENRYK 332780 16 415 485 4 1 8 7 4 8 7 5 4 48 1513.1920373.69410
60SPALLEK GERARD 338460 24 384 605 5 8 8 8 4 7 4 3 6 53 2200.3820210.58718
61BĄK PIOTR 336750 25 274 64010 2 8 7 6 4 6 4 6 53 2217.7219973.29501
62SETNIK-GANS 334690 15 73 10910 8 5 710 3 3 3 6 55 2449.1919382.68214
63MACHO BRONISŁAW 336270 31 64 108 4 4 8 5 6 6 2 5 9 49 3463.4319241.54158
64TEAM KOZIK-NOWAK 335150 14 129 706 6 5 5 8 6 5 3 6 5 49 1895.1519043.39809
65SKLARCZYK PIOTR 339790 15 737 9591010 7 9 6 6 3 2 2 55 711.1219013.15615
66KWIATKOWSKI JERZY 338720 32 123 19810 0 3 2 3 4 8 8 7 45 2667.8618755.13607
67MENDRYS ANDRZEJ 343200 22 78 14710 5 6 7 3 6 3 5 5 50 2058.9318667.46611
68ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 330510 20 730 757 5 8 8 9 8 4 2 2 6 52 2114.8818502.02414
69SKRZYPIEC FRANCISZEK 334150 19 187 283 7 6 7 7 2 6 4 2 4 45 1547.5016551.79215
70SZOŁTYSEK ZYGMUNT 337950 17 45 80 8 3 9 6 8 4 0 - 9 47 3587.0915693.69720
71URBAŃCZYK MARIAN 330730 34 164 320 9 410 5 7 5 - - 7 47 2717.4315611.70415
72KOBALCZYK MARIAN 335270 20 279 386 7 6 7 6 8 4 2 2 3 45 1197.3815494.03206
73ZEGNAŁEK JAROSŁAW 335060 21 181 310 6 6 7 6 2 3 3 4 5 42 1869.8115049.79220
74TOKAREK EUGENIUSZ 330920 21 417 73210 4 4 9 2 3 3 5 2 42 763.2714972.98413
75NOWROTEK STANISŁAW 339710 9 8 5 810 4 1 0 - 45 14823.65613
76ŻOGAŁA STEFAN 335790 18 492 948 7 0 2 6 5 6 4 2 4 36 1421.1014634.19723
77STEPIEN ZBIGNIEW 338720 12 178 180 910 0 2 6 4 3 3 4 41 1593.3514512.17621
78WODOK STEFAN 335490 10 204 472 2 0 4 6 3 5 3 5 3 31 1197.8513610.80150
79KOPIEC KRZYSZTOF 331730 12 443 486 5 410 7 8 1 1 2 3 41 1156.6713599.49420
80GRABOWSKI TADEUSZ 335390 19 614 916 7 7 5 5 6 5 - 3 2 40 687.7713442.41707
81WANDZIOCH ANDRZEJ 336890 20 216 710 9 310 4 4 1 1 1 4 37 1479.1611455.26167
82STAŃCZYK STANISŁAW 336250 19 306 431 - 3 2 4 3 2 3 3 7 27 2587.7711232.58223
83MATUSZCZYK ROMAN 334630 13 503 651 6 7 5 5 5 2 2 0 2 34 762.7910889.23227
84MAJEWSKI JERZY 338350 14 65 217 5 4 0 3 3 3 3 - 7 28 2807.9010316.01609
85MATLA ADAM 331710 6 9 9 4 5 - - - - 33 9014.84409
86WIECZOREK WACŁAW 334480 18 66 876 8 3 3 6 4 0 - 1 3 28 1123.69 8433.59217
87SYNOWIEC JAN 339030 19 182 371 8 - 2 2 4 3 - 1 5 25 1927.38 8363.57617
88MYRCIK HENRYK 336060 51010 4 - - - - - 29 8173.85714
89GAJDOS JÓZEF 334480 20 831 867 2 2 2 3 1 2 4 1 3 20 1056.39 8092.29204
90STANKIEWICZ WIESŁAW 336900 22 407 574 7 2 9 1 4 1 0 0 3 27 1159.63 7787.69162
91SOCHA JAN 338800 44 253 508 4 0 3 1 1 3 0 4 4 20 1526.91 7679.65523
92FERRA WACŁAW 330950 15 191 348 0 0 7 4 0 4 0 0 3 18 1187.66 7172.90404
93MAGNOR INGBERT 335040 15 9651021 3 2 4 3 2 3 0 1 2 20 683.48 6837.13712
94BYRCZ WŁADYSŁAW 337840 13 7331387 5 1 4 4 3 2 0 1 1 21 366.52 6780.84152
95RAKOCZ JAN 336210 20 846 887 1 2 1 1 1 4 0 2 4 16 1401.55 6451.46160
96MŁOCEK ZYGMUNT 341530 15 9201095 9 0 3 2 1 2 1 1 1 20 348.70 6081.49612
97KOKOT JOACHIM 335310 7 8 3 1 2 2 1 1 2 0 20 5992.23229
98SKUPIN KAZIMIERZ 336830 11 982 985 7 2 3 3 - 0 1 1 4 21 1365.43 5937.22817
99WYCIŚLIK ROMAN 340000 11 7071214 5 2 4 5 3 0 0 0 1 20 369.00 5737.04618
100DYKTA MARCELI 336190 2712961315 1 1 5 4 0 3 0 1 0 15 5691.52155
101STOLARCZYK ANDRZEJ 340180 24 349 869 5 0 4 2 2 3 0 - 1 17 353.56 5278.59525
102KOTLARSKI RUDOLF 336750 20 684 957 - 4 2 2 2 1 0 1 3 15 1059.54 5127.01513
103KLIMEK ANTONI 331520 418181824 1 1 8 3 3 0 0 0 0 16 4679.27423
104LABUS JÓZEF 338870 2023832384 1 1 2 1 5 2 - 0 0 12 4401.31710
105SKUTNIK PIOTR 336610 5 2 - 1 2 3 - 0 - 13 4007.81818
106KAFKA JÓZEF 336360 2112351257 4 - 2 3 1 2 0 0 0 12 3814.35156
107KRZYSZ EDWARD 337420 3 1 3 1 - 1 1 0 - 10 3175.86106
108MICHALIK GABRIEL 334070 1017781860 1 1 2 2 1 1 1 0 0 9 3065.15208
109BRYCHCY ALOJZY 334980 14 356 917 5 1 0 2 0 0 0 0 3 11 1088.13 2904.69201
110NIEMIEC EDWARD 336690 0 1 1 2 1 2 0 - - 7 2792.28811
111CZERWONKA BOGDAN 336470 4 3 1 0 3 - - - - 11 2505.05802
112KOSTKA BOLESŁAW 336190 191126 - 0 1 1 0 2 1 0 0 5 2292.00157
113MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 331790 918852182 2 1 1 2 0 1 0 0 0 7 2222.55425
114GOŁĘBICKI ANDRZEJ 330710 2 0 1 1 0 1 1 0 - 6 2022.09405
115WIT JÓZEF 335540 1 0 0 1 3 - - - - 5 1696.10218
116ULFIG HELMUT 338680 0 0 3 2 0 0 0 0 - 5 1559.11527
117DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 336820 1411971748 3 1 1 0 1 0 0 - 0 6 1416.94154
118ZUBER PIOTR 337100 - 0 1 2 0 - - - - 3 982.59532
119LECHOWICZ MAREK 337870 43 1 0 - 0 0 0 0 1 0 2 773.55517
120KUCHTA LEON 339210 2 0 0 1 0 0 - - - 3 720.78606
121KOZIKOWSKI JÓZEF 330850 51933 1 0 0 1 0 0 0 - 0 2 529.35407
122KOŁODZIEJ ZYGMUNT 339710 2 1 0 0 - - - - - 3 512.26605
123PŁACZKOWSKI RAFAŁ 335930 1120142039 - 0 0 1 0 - 0 - 0 1 389.75813
124BISKUP ADRIAN 337880 22 951 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 345.74 345.74151
125KOWALCZYK ANDRZEJ 337270 11 2 - 0 0 0 - 0 - 0 2 265.34514
RUG PUNKTACJA

Klasyfikacja hodowców po 9 locie

Lp. NAZWISKO i IMIĘ S. KONKURSY PUNKTY - "nr 2"
1 2 3 4 5 6 7 8 9RAZ Lot 9 RAZEM
1FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 7 810 910 8 9 7 8 76 3355.1132431.30
2GONSIOR PIOTR 7 5 9 9 7 7 8 7 8 7 67 2921.6329329.63
3TOPOŁA ALEKSANDER 8 810 8 8 9 6 7 6 8 70 3349.6529122.79
4LIGENSA JAROSŁAW 1 7 810 7 9 6 7 7 6 67 2400.1127836.53
5SINKA ADAM 6 6 7 7 710 7 7 7 6 64 2393.6227564.95
6WOJCIK FABIAN 210 9 8 8 8 7 6 6 6 68 2479.1427373.95
7BOCHYNEK MARCIN 7 3 7 8 6 8 6 8 6 8 60 3297.8026204.25
8SAMBORSKI ANDRZEJ 7 5 8 7 8 8 6 6 7 6 61 2360.2025830.12
9JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 3 9 8 7 6 8 7 7 2 57 739.1325007.02
10STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 6 5 9 8 6 6 6 6 6 58 2425.0024125.24
11BRALICH FRANCISZEK 6 5 7 7 810 5 5 7 4 58 1583.6023789.38
12GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 7 6 8 8 6 3 6 8 6 58 2385.4923566.05
13GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 5 7 1 7 8 6 5 8 6 53 2248.7622667.98
14MATURA EUGENIUSZ 6 8 5 6 7 5 7 4 7 6 55 2360.3322528.96
15PYKA JÓZEF 8 5 8 8 7 6 7 4 5 6 56 2383.9622418.04
16DUL JAN 1 3 6 6 5 5 6 7 7 6 51 2303.6722263.21
17KOCUR ROMAN 8 4 0 5 5 8 6 9 5 5 47 2000.6721499.32
18WITTKE ZYGMUNT 2 5 6 9 5 6 3 7 6 5 52 2027.3621285.55
19KLIMCZAK ADAM 6 6 2 6 8 7 3 7 5 6 50 2234.1520341.52
20ORLOF KRZYSZTOF 4 3 8 8 8 3 3 5 7 5 50 1985.8220328.05
21TANISTRA WŁADYSŁAW 4 2 7 6 5 6 6 7 4 4 47 1614.4720218.63
22SKUPIN JAN 6 2 3 5 7 2 8 7 6 4 44 1527.3020038.71
23CHRABKA JACEK 7 2 5 9 9 7 5 1 6 5 49 1906.2619884.62
24BAŃSKI JERZY 4 8 5 6 7 6 6 6 5 1 50 388.6219749.83
25SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 4 6 8 7 9 2 6 4 4 50 1513.2019721.57
26ZALEWSKI WINCENTY 8 3 7 8 6 8 3 4 5 4 48 1607.6119620.05
27LANGER PIOTR 1 5 3 8 6 6 5 6 6 3 48 1107.0419543.21
28LOEWE BARTŁOMIEJ 7 6 7 5 4 7 4 4 3 7 47 2911.3518822.85
29BUZE BŁAŻEJ 4 7 9 3 5 6 6 7 1 3 47 1184.9318584.12
30PANIC JANUSZ 2 7 4 5 6 8 4 6 3 5 48 1770.5518504.92
31AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 2 4 4 7 5 8 3 5 5 43 1932.8318449.59
32WIECZOREK MAREK 7 3 4 7 3 5 7 6 4 5 44 1872.0918380.48
33ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 5 1 6 6 8 7 2 5 3 43 1121.4018127.44
34TEISTER GRZEGORZ 1 3 7 9 4 5 5 4 3 5 45 1940.5817315.63
35JASKULSKI BOGDAN 5 6 6 5 4 9 4 3 3 4 44 1539.5016318.78
36CZARNIK TADEUSZ 5 6 6 5 4 5 7 3 3 2 41 705.0815946.26
37POTYKA BENJAMIN 8 4 3 5 2 3 4 4 7 3 35 1208.5714766.94
38PECYNA PAWEŁ 4 3 1 7 7 4 4 5 2 2 35 731.2414494.98
39GÓRNY KRZYSZTOF 7 3 4 7 1 4 5 4 3 4 35 1570.3814287.49
40KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 5 2 5 6 3 7 3 1 4 36 1570.7514132.89
41PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 3 1 6 4 6 6 3 4 1 34 345.2913984.18
42MAZUREK ANTONI 7 1 2 5 3 6 7 4 1 4 33 1476.6113982.58
43SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 0 3 3 7 4 3 5 4 3 32 1109.8413935.90
44JASKÓŁA DARIUSZ 1 7 7 3 2 6 4 3 1 6 39 2284.9713596.53
45GRZYWOCZ STEFAN 7 1 4 4 4 3 6 3 2 4 31 1458.9412726.61
46SZEGA MARIAN 1 3 4 4 4 8 3 2 - 6 34 2287.7812580.36
47TEAM KOZIK-NOWAK 8 1 1 4 5 5 4 1 5 4 30 1457.9212555.09
48ROLA ANDRZEJ 6 6 4 2 3 4 1 2 6 5 33 1981.1112384.46
49DUBIELSKI ROBERT 2 2 0 4 3 7 2 4 4 2 28 760.7312165.49
50MORCINCZYK MARIAN 2 4 3 4 4 6 4 2 2 2 31 730.3611882.61
51FYDA ROMAN 8 2 2 1 1 3 5 1 5 7 27 2748.4411831.30
52KRÓL JERZY 8 2 4 8 4 5 1 3 2 3 32 1129.0211765.48
53MACHO BRONISŁAW 1 2 1 5 4 3 5 1 4 3 28 1189.6311745.22
54MUSIOŁ ŁUKASZ 5 4 6 5 1 4 2 3 5 1 31 338.9411662.53
55ROBAK JAN 1 3 3 3 1 5 5 4 3 1 28 386.4611573.30
56BĄK PIOTR 5 4 0 4 4 4 4 2 2 4 28 1449.1611103.89
57KWIATKOWSKI JERZY 6 6 0 2 0 1 4 4 5 4 26 1453.1010859.59
58MRÓZ HENRYK 4 1 0 1 3 2 5 6 2 2 22 727.8210799.42
59SPALLEK GERARD 7 2 3 4 3 3 5 2 2 2 26 730.1110680.55
60OKOŃ SYLWESTER 7 4 5 6 8 4 0 - 2 2 31 815.8710554.50
61SETNIK-GANS 2 3 3 3 2 5 1 2 2 6 27 2392.8710129.65
62PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 5 2 6 4 1 2 3 1 5 29 1878.4410091.40
63RAK STEFAN 2 4 0 3 3 3 4 3 2 3 25 1100.95 9965.34
64ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 3 3 4 2 5 3 2 2 2 26 795.16 9764.84
65MENDRYS ANDRZEJ 6 5 1 3 4 2 2 1 4 3 25 1225.33 9578.91
66GABRYŚ JÓZEF 5 3 3 3 4 4 3 2 2 1 25 378.71 9537.66
67ŻOGAŁA STEFAN 7 3 0 2 6 4 3 3 1 0 22 9194.60
68WODOK STEFAN 1 0 0 1 3 1 3 2 5 3 18 1160.79 8721.02
69STEPIEN ZBIGNIEW 6 2 3 0 1 2 3 3 3 3 20 1128.89 8668.30
70SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 2 0 4 3 6 2 0 - 6 23 2384.99 8453.72
71ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 2 5 2 4 3 3 0 2 2 23 683.85 8440.31
72SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 2 2 2 3 0 2 4 2 2 19 757.17 7975.43
73TOKAREK EUGENIUSZ 4 3 1 1 5 1 2 1 3 2 19 726.80 7419.34
74SKLARCZYK PIOTR 6 5 6 1 4 2 3 1 0 0 22 7201.34
75NOWROTEK STANISŁAW 6 3 3 3 3 5 2 1 0 - 20 6966.74
76ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 3 1 4 3 1 3 1 0 3 19 1156.85 6762.55
77STAŃCZYK STANISŁAW 2 - 1 2 2 3 1 2 2 3 16 1122.04 6674.53
78KOPIEC KRZYSZTOF 4 3 2 4 4 2 0 1 1 3 20 1105.90 6630.12
79KOBALCZYK MARIAN 2 4 2 4 2 2 2 1 0 3 20 1160.15 6559.77
80MATUSZCZYK ROMAN 2 3 5 4 3 2 1 1 0 2 21 726.17 6391.14
81MYRCIK HENRYK 7 1 7 8 3 - - - - - 19 5493.57
82FERRA WACŁAW 4 0 0 4 2 0 4 0 0 3 13 1147.19 5294.84
83WANDZIOCH ANDRZEJ 1 5 2 5 3 0 1 0 1 0 17 5130.39
84MAJEWSKI JERZY 6 2 2 0 2 2 2 0 - 3 13 1123.43 4548.77
85MATLA ADAM 4 1 2 4 2 5 - - - - 14 4341.08
86GRABOWSKI TADEUSZ 7 3 3 1 1 4 2 - 0 0 14 4314.00
87URBAŃCZYK MARIAN 4 1 1 2 1 2 2 - - 2 11 724.00 4136.29
88GAJDOS JÓZEF 2 2 2 0 1 0 1 3 1 0 10 4091.78
89SYNOWIEC JAN 6 4 - 1 0 1 1 - 1 4 12 1522.09 3989.98
90STANKIEWICZ WIESŁAW 1 2 2 4 0 0 1 0 0 3 12 1109.83 3690.38
91BYRCZ WŁADYSŁAW 1 2 0 3 1 2 1 0 1 1 11 343.26 3688.04
92KOKOT JOACHIM 2 1 0 0 2 0 1 1 2 0 7 3316.95
93DYKTA MARCELI 1 0 0 3 3 0 2 0 0 0 8 3114.73
94WIECZOREK WACŁAW 2 1 0 2 3 2 0 - 0 1 9 428.01 2998.25
95MŁOCEK ZYGMUNT 6 3 0 0 1 1 2 0 1 0 8 2940.61
96SOCHA JAN 5 1 0 1 0 0 2 0 1 2 7 720.45 2833.83
97LABUS JÓZEF 7 0 1 1 0 3 2 - 0 0 7 2780.70
98MAGNOR INGBERT 7 2 1 2 1 0 1 0 0 0 7 2029.59
99NIEMIEC EDWARD 8 0 1 0 2 1 1 0 - - 5 1909.47
100KRZYSZ EDWARD 1 2 1 0 0 - 1 1 0 - 5 1864.18
101WYCIŚLIK ROMAN 6 1 0 2 2 0 0 0 0 1 6 346.57 1802.73
102KLIMEK ANTONI 4 1 0 3 0 2 0 0 0 0 6 1704.24
103KOTLARSKI RUDOLF 5 - 0 1 1 1 1 0 0 0 4 1573.41
104MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 2 0 1 2 0 0 0 0 0 5 1405.68
105SKUTNIK PIOTR 8 5 0 - 0 1 0 - 0 - 6 1066.91
106SKUPIN KAZIMIERZ 8 2 0 0 0 - 0 0 1 0 3 902.64
107KAFKA JÓZEF 1 2 - 0 0 0 1 0 0 0 3 880.55
108WIT JÓZEF 2 0 0 0 1 1 - - - - 2 815.92
109STOLARCZYK ANDRZEJ 5 0 0 0 1 1 0 0 - 0 2 763.05
110CZERWONKA BOGDAN 8 0 0 0 0 2 - - - - 2 748.28
111RAKOCZ JAN 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0 2 747.55
112LECHOWICZ MAREK 5 1 0 - 0 0 0 0 1 0 2 742.00
113DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 1 1 1 1 0 0 0 0 - 0 3 728.01
114ULFIG HELMUT 5 0 0 1 1 0 0 0 0 - 2 667.06
115BRYCHCY ALOJZY 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 2 596.65
116PŁACZKOWSKI RAFAŁ 8 - 0 0 1 0 - 0 - 0 1 367.75
117KUCHTA LEON 6 2 0 0 0 0 0 - - - 2 330.17
118MICHALIK GABRIEL 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 255.81
119KOŁODZIEJ ZYGMUNT 6 0 1 0 0 - - - - - 1 200.24
120GOŁĘBICKI ANDRZEJ 4 1 0 0 0 0 0 0 0 - 1 137.18
121KOZIKOWSKI JÓZEF 4 1 0 0 0 0 0 0 - 0 1 134.67
KLASYFIKACJ NJLPSYC LTN P LCI nr9 - BAZA1/4

Klasyfikacja lotników po 9 locie

Lp.NAZWISKO IMIĘ HODOWCYS.KONKPUNKTY-2 KONK-KM
1 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 9 4020.07 3220.39
2 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 0 9 3979.48 3234.03
3 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 9 3939.33 3223.30
4 WOJCIK FABIAN 2 0 9 3928.74 3216.25
5 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 0 9 3895.99 3234.03
6 GONSIOR PIOTR 7 0 9 3884.74 3204.40
7 WOJCIK FABIAN 2 0 9 3871.23 3216.25
8 SINKA ADAM 6 0 9 3866.46 3259.17
9 BOCHYNEK MARCIN 7 1 9 3865.26 3150.80
10 LIGENSA JAROSŁAW 1 0 9 3864.64 3199.00
11 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 9 3820.25 3223.30
12 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 9 3801.29 3223.30
13 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 9 3778.28 3223.30
14 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 9 3774.17 3220.39
15 GONSIOR PIOTR 7 1 8 3768.35 3081.26
16 GONSIOR PIOTR 7 0 8 3758.34 3081.26
17 ZALEWSKI WINCENTY 8 1 8 3742.31 3081.90
18 SINKA ADAM 6 0 9 3735.71 3259.17
19 BOCHYNEK MARCIN 7 1 8 3731.21 3034.00
20 ZALEWSKI WINCENTY 8 1 9 3723.65 3203.90
21 LIGENSA JAROSŁAW 1 0 8 3702.73 3077.58
22 CHRABKA JACEK 7 0 8 3676.59 3097.01
23 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 8 3674.31 3098.14
24 WOJCIK FABIAN 2 0 8 3669.36 3093.16
25 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 8 3647.00 3096.32
26 JASKULSKI BOGDAN 5 1 8 3637.93 3115.24
27 PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 1 9 3637.64 3205.31
28 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 8 3632.22 2986.74
29 DUL JAN 1 0 8 3628.57 3094.33
30 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 1 8 3604.49 3101.79
31 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 0 8 3573.91 3107.98
32 SINKA ADAM 6 0 8 3572.81 2917.40
33 SINKA ADAM 6 1 8 3568.88 2917.40
34 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 8 3556.30 2863.74
35 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 7 3534.67 2901.51
36 BOCHYNEK MARCIN 7 1 8 3530.09 2821.08
37 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 0 8 3527.89 3092.13
38 BOCHYNEK MARCIN 7 0 8 3509.57 3034.00
39 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 8 3496.14 2979.46
40 MATURA EUGENIUSZ 6 1 8 3491.72 2991.10
41 LANGER PIOTR 1 0 8 3485.15 3032.33
42 GONSIOR PIOTR 7 0 8 3477.35 2868.68
43 BRALICH FRANCISZEK 6 0 8 3465.60 3103.36
44 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 1 8 3449.35 3075.15
45 BOCHYNEK MARCIN 7 0 8 3444.14 2821.08
46 GONSIOR PIOTR 7 0 8 3415.10 2849.37
47 BRALICH FRANCISZEK 6 0 7 3408.89 2910.69
48 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 0 8 3382.79 2893.14
49 BOCHYNEK MARCIN 7 1 7 3379.70 2805.73
50 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 8 3378.73 2879.18
51 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 8 3365.30 2882.97
52 MATURA EUGENIUSZ 6 0 8 3350.03 2889.37
53 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 7 3342.99 2861.58
54 KLIMCZAK ADAM 6 1 7 3340.45 2829.39
55 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 0 8 3339.19 2861.49
56 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 0 7 3310.87 2767.30
57 LIGENSA JAROSŁAW 1 0 7 3308.90 2742.59
58 ORLOF KRZYSZTOF 4 0 8 3295.80 2815.32
59 BRALICH FRANCISZEK 6 0 8 3280.67 2890.17
60 WOJCIK FABIAN 2 1 8 3277.07 2670.34
61 BUZE BŁAŻEJ 4 0 7 3268.62 2695.83
62 SINKA ADAM 6 1 8 3264.10 2917.40
63 BAŃSKI JERZY 4 0 8 3263.53 2862.27
64 SINKA ADAM 6 0 8 3256.61 2898.14
65 MATURA EUGENIUSZ 6 0 8 3247.69 2681.07
66 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 8 3245.83 2677.77
67 GONSIOR PIOTR 7 0 8 3245.42 2849.37
68 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 7 3244.61 2760.32
69 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 8 3231.50 2677.77
70 LIGENSA JAROSŁAW 1 0 7 3227.27 2742.59
71 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 1 8 3223.22 2652.60
72 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 8 3219.16 2674.56
73 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 0 8 3211.87 2628.18
74 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 8 3202.19 2674.56
75 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 8 3197.26 2670.51
76 BOCHYNEK MARCIN 7 1 7 3194.09 2685.01
77 SKUPIN JAN 6 0 7 3190.58 2693.95
78 PYKA JÓZEF 8 0 8 3184.61 2648.64
79 PYKA JÓZEF 8 0 8 3180.62 2648.64
80 BAŃSKI JERZY 4 0 7 3176.91 2741.26
81 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 8 3175.24 2677.77
82 GONSIOR PIOTR 7 1 7 3160.56 2537.88
83 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 7 3150.69 2550.49
84 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 0 7 3139.20 2856.97
85 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 0 7 3135.39 2768.99
86 WITTKE ZYGMUNT 2 1 7 3134.47 2531.37
87 BOCHYNEK MARCIN 7 1 7 3126.19 2592.81
88 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 7 3112.75 2642.67
89 LANGER PIOTR 1 1 8 3111.71 2886.64
90 SINKA ADAM 6 0 7 3111.03 2788.75
91 BOCHYNEK MARCIN 7 0 7 3107.08 2496.26
92 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 1 7 3093.75 2555.55
93 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 1 8 3090.43 2653.80
94 KLIMCZAK ADAM 6 0 7 3087.90 2727.71
95 SKUPIN JAN 6 0 7 3066.88 2761.59
96 ORLOF KRZYSZTOF 4 0 7 3062.31 2508.01
97 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 0 7 3059.87 2607.93
98 ORLOF KRZYSZTOF 4 0 7 3059.37 2716.83
99 MATURA EUGENIUSZ 6 1 7 3056.06 2652.86
100 BRALICH FRANCISZEK 6 1 7 3056.00 2556.79
101 MATURA EUGENIUSZ 6 1 7 3041.40 2531.89
102 KOCUR ROMAN 8 1 7 3027.50 2537.53
103 DUL JAN 1 1 6 3023.45 2667.48
104 GRZYWOCZ STEFAN 7 1 7 3013.54 2765.18
105 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 7 3011.14 2441.21
106 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 6 3005.29 2523.29
107 GONSIOR PIOTR 7 1 6 3002.58 2555.40
108 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 7 3001.40 2550.49
109 FYDA ROMAN 8 0 6 3000.95 2543.56
110 KOCUR ROMAN 8 1 6 2998.57 2536.51
111 KOCUR ROMAN 8 1 6 2994.88 2657.37
112 BRALICH FRANCISZEK 6 0 8 2994.50 2681.95
113 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 0 7 2985.12 2463.64
114 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 0 7 2962.05 2535.10
115 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 7 2955.89 2441.21
116 BAŃSKI JERZY 4 1 8 2953.01 2653.29
117 KWIATKOWSKI JERZY 6 0 7 2951.82 2680.99
118 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 7 2922.37 2339.95
119 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 7 2918.75 2550.49
120 GONSIOR PIOTR 7 1 7 2912.42 2325.30
121 PYKA JÓZEF 8 0 6 2907.89 2503.12
122 MAZUREK ANTONI 7 0 6 2906.97 2530.92
123 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 0 7 2891.32 2556.05
124 WOJCIK FABIAN 2 0 6 2889.13 2565.13
125 ORLOF KRZYSZTOF 4 0 6 2888.91 2366.37
126 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 0 7 2883.51 2346.45
127 LANGER PIOTR 1 0 7 2883.28 2553.69
128 LIGENSA JAROSŁAW 1 0 6 2881.71 2553.29
129 ZALEWSKI WINCENTY 8 0 7 2881.58 2304.93
130 PYKA JÓZEF 8 0 7 2881.53 2503.35
131 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 0 6 2864.59 2440.03
132 BOCHYNEK MARCIN 7 0 6 2849.22 2520.20
133 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 1 7 2848.96 2505.67
134 ZALEWSKI WINCENTY 8 0 7 2846.54 2324.13
135 WIECZOREK MAREK 7 0 6 2846.17 2586.91
136 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 7 2844.97 2337.14
137 BOCHYNEK MARCIN 7 1 6 2840.15 2312.18
138 DUBIELSKI ROBERT 2 0 7 2837.74 2536.18
139 GONSIOR PIOTR 7 1 7 2835.16 2305.99
140 TEISTER GRZEGORZ 1 0 7 2833.41 2547.28
141 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 7 2833.33 2628.13
142 SINKA ADAM 6 0 7 2831.31 2469.11
143 PANIC JANUSZ 2 0 7 2830.42 2479.45
144 PANIC JANUSZ 2 0 7 2826.23 2333.79
145 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 7 2823.64 2337.14
146 PANIC JANUSZ 2 0 7 2820.09 2479.45
147 BOCHYNEK MARCIN 7 1 6 2818.69 2312.18
148 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 7 2816.85 2545.94
149 BUZE BŁAŻEJ 4 0 7 2816.47 2292.21
150 ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 0 6 2816.10 2545.30
151 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 6 2813.00 2564.61
152 GONSIOR PIOTR 7 1 7 2809.74 2325.30
153 JASKÓŁA DARIUSZ 1 1 7 2808.90 2677.58
154 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 7 2802.37 2317.91
155 CHRABKA JACEK 7 0 7 2801.11 2338.92
156 MUSIOŁ ŁUKASZ 5 1 6 2797.38 2401.95
157 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 0 6 2796.65 2318.88
158 POTYKA BENJAMIN 8 0 6 2796.58 2393.82
159 TEISTER GRZEGORZ 1 1 6 2791.13 2564.73
160 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 0 7 2789.37 2521.74
161 WOJCIK FABIAN 2 0 7 2781.00 2333.49
162 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 1 7 2780.38 2277.45
163 GONSIOR PIOTR 7 1 6 2776.15 2491.72
164 BOCHYNEK MARCIN 7 0 5 2774.59 2291.93
165 DUL JAN 1 0 6 2774.41 2434.91
166 SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 0 6 2771.13 2493.50
167 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 1 6 2768.68 2508.78
168 BOCHYNEK MARCIN 7 0 6 2765.35 2355.29
169 GÓRNY KRZYSZTOF 7 0 6 2763.77 2536.05
170 BOCHYNEK MARCIN 7 1 6 2763.59 2267.99
171 TEISTER GRZEGORZ 1 0 7 2760.99 2333.73
172 ZALEWSKI WINCENTY 8 0 6 2759.89 2202.13
173 BOCHYNEK MARCIN 7 1 6 2753.78 2147.27
174 BRALICH FRANCISZEK 6 1 6 2752.52 2460.82
175 GONSIOR PIOTR 7 0 6 2749.84 2409.82
176 SKUPIN JAN 6 1 6 2749.60 2457.93
177 DUL JAN 1 0 5 2742.59 2330.31
178 LIGENSA JAROSŁAW 1 0 7 2742.42 2320.29
179 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 7 2741.48 2132.24
180 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 1 7 2736.05 2372.57
181 KLIMCZAK ADAM 6 1 6 2731.02 2467.47
182 WIECZOREK MAREK 7 0 6 2730.04 2586.91
183 BRALICH FRANCISZEK 6 0 7 2727.40 2343.60
184 ZALEWSKI WINCENTY 8 1 6 2720.84 2444.97
185 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 7 2717.75 2314.41
186 JASKULSKI BOGDAN 5 1 7 2717.32 2455.27
187 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 1 7 2716.88 2138.52
188 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 6 2712.12 2310.83
189 WITTKE ZYGMUNT 2 0 6 2704.06 2386.25
190 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 7 2703.34 2332.73
191 WITTKE ZYGMUNT 2 0 5 2699.43 2318.52
192 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 6 2695.78 2351.07
193 GONSIOR PIOTR 7 0 7 2690.44 2117.64
194 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 0 6 2682.93 2389.52
195 BRALICH FRANCISZEK 6 0 7 2678.42 2135.38
196 GONSIOR PIOTR 7 0 6 2675.22 2182.85
197 WOJCIK FABIAN 2 1 6 2674.85 2312.69
198 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 5 2671.78 2229.75
199 WIECZOREK MAREK 7 1 6 2670.97 2422.02
200 BRALICH FRANCISZEK 6 0 6 2670.21 2320.11
201 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 0 6 2669.30 2323.50
202 KRÓL JERZY 8 0 6 2664.48 2359.20
203 ORLOF KRZYSZTOF 4 0 6 2663.65 2385.55
204 PECYNA PAWEŁ 4 0 7 2658.18 2296.62
205 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 0 6 2656.39 2343.53
206 PECYNA PAWEŁ 4 0 6 2651.89 2421.60
207 BUZE BŁAŻEJ 4 1 6 2642.33 2175.00
208 CHRABKA JACEK 7 0 6 2642.21 2359.53
209 POTYKA BENJAMIN 8 1 6 2639.44 2346.15
210 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 0 6 2636.92 2406.67
211 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 7 2629.65 2128.73
212 KLIMCZAK ADAM 6 0 6 2624.54 2390.03
213 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 0 7 2618.91 2109.07
214 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 1 6 2617.90 2178.78
215 SINKA ADAM 6 0 6 2610.91 2340.46
216 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 7 2610.14 2128.73
217 WITTKE ZYGMUNT 2 1 6 2605.60 2177.54
218 BOCHYNEK MARCIN 7 1 6 2595.23 2267.99
219 BUZE BŁAŻEJ 4 0 6 2594.76 2155.84
220 SPALLEK GERARD 7 0 6 2593.14 2319.83
221 MATURA EUGENIUSZ 6 0 6 2590.22 2339.34
222 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 6 2585.21 2213.07
223 POTYKA BENJAMIN 8 1 6 2574.62 2282.45
224 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 6 2570.80 2126.18
225 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 7 2566.11 2132.24
226 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 5 2554.29 2331.56
227 ZALEWSKI WINCENTY 8 0 6 2553.39 2202.13
228 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 6 2551.26 2126.18
229 TEISTER GRZEGORZ 1 0 6 2550.76 2191.16
230 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 6 2550.35 2331.87
231 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 0 6 2542.12 2097.62
232 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 1 6 2541.27 2178.78
233 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 1 6 2535.74 2129.89
234 KOCUR ROMAN 8 0 6 2534.90 2134.48
235 PYKA JÓZEF 8 0 7 2532.90 2106.31
236 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 0 5 2531.96 2192.47
237 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 6 2528.58 2078.37
238 DUL JAN 1 0 6 2527.49 2211.58
239 WOJCIK FABIAN 2 1 5 2527.40 2209.14
240 TEISTER GRZEGORZ 1 0 5 2525.01 2310.61
241 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 5 2524.28 2308.73
242 MACHO BRONISŁAW 1 0 6 2521.39 2138.68
243 SINKA ADAM 6 0 7 2519.69 2159.39
244 GONSIOR PIOTR 7 0 6 2517.57 2202.16
245 SINKA ADAM 6 0 5 2512.78 2144.35
246 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 1 6 2506.67 2197.84
247 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 6 2505.68 2213.07
248 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 6 2505.12 2243.30
249 WITTKE ZYGMUNT 2 1 5 2503.78 2172.82
250 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 1 6 2496.27 2142.36
251 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 5 2487.91 2329.71
252 ROBAK JAN 1 1 6 2486.58 2288.48
253 KLIMCZAK ADAM 6 0 6 2486.17 2244.36
254 WODOK STEFAN 1 0 5 2480.89 2220.79
255 BĄK PIOTR 5 1 6 2480.13 2141.56
256 BRALICH FRANCISZEK 6 0 6 2474.71 2106.92
257 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 6 2472.91 2004.66
258 KLIMCZAK ADAM 6 0 6 2470.47 2157.57
259 MORCINCZYK MARIAN 2 1 6 2470.44 2128.04
260 SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 1 6 2457.38 2182.55
261 SKUPIN JAN 6 0 5 2453.00 2212.43
262 TEISTER GRZEGORZ 1 1 5 2440.92 2208.61
263 GONSIOR PIOTR 7 1 6 2429.75 2202.16
264 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 6 2422.94 2097.62
265 BRALICH FRANCISZEK 6 0 6 2417.54 2106.92
266 GRZYWOCZ STEFAN 7 1 6 2414.62 2218.78
267 TEISTER GRZEGORZ 1 1 5 2413.56 2227.81
268 MATURA EUGENIUSZ 6 0 5 2411.42 2233.61
269 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 0 6 2411.23 2004.32
270 CHRABKA JACEK 7 0 5 2410.13 2021.85
271 DUL JAN 1 1 6 2406.42 1998.24
272 FYDA ROMAN 8 0 6 2405.64 2077.98
273 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 6 2395.70 2193.84
274 MATURA EUGENIUSZ 6 1 7 2375.29 2134.53
275 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 1 6 2370.23 1921.06
276 SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 1 6 2366.59 2071.02
277 BRALICH FRANCISZEK 6 1 6 2365.80 2010.22
278 MATURA EUGENIUSZ 6 0 6 2365.67 2106.32
279 PYKA JÓZEF 8 0 5 2365.64 2004.87
280 SINKA ADAM 6 1 6 2363.17 2030.74
281 MUSIOŁ ŁUKASZ 5 0 6 2359.50 1980.19
282 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 6 2357.41 1982.83
283 GONSIOR PIOTR 7 0 5 2352.92 1948.34
284 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 6 2351.96 1937.00
285 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 1 6 2350.61 1988.09
286 WIECZOREK MAREK 7 0 6 2349.38 2166.60
287 TEISTER GRZEGORZ 1 0 5 2343.40 2227.81
288 POTYKA BENJAMIN 8 0 6 2343.38 2205.50
289 ZALEWSKI WINCENTY 8 1 5 2332.65 1968.59
290 GONSIOR PIOTR 7 0 5 2329.01 1967.65
291 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 1 5 2327.40 1949.47
292 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 5 2326.98 2019.04
293 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 6 2325.67 1794.42
294 SINKA ADAM 6 0 6 2325.53 1798.36
295 KOCUR ROMAN 8 1 6 2322.71 1926.31
296 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 0 5 2322.32 2047.07
297 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 5 2321.57 2019.04
298 BOCHYNEK MARCIN 7 1 5 2320.53 2083.91
299 STAŃCZYK STANISŁAW 2 0 5 2319.05 2117.98
300 SKUPIN JAN 6 1 6 2317.26 2103.85
301 POTYKA BENJAMIN 8 0 6 2316.13 2074.82
302 MATURA EUGENIUSZ 6 1 6 2315.84 2087.08
303 JASKÓŁA DARIUSZ 1 1 6 2314.07 2087.07
304 ZALEWSKI WINCENTY 8 0 6 2311.31 2090.59
305 SETNIK-GANS 2 1 6 2307.59 1964.39
306 PANIC JANUSZ 2 0 5 2305.14 2097.87
307 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 6 2303.85 2001.58
308 WITTKE ZYGMUNT 2 0 5 2303.14 2007.79
309 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 5 2302.02 1975.35
310 MRÓZ HENRYK 4 0 5 2302.02 1999.05
311 ORLOF KRZYSZTOF 4 0 6 2300.20 1963.12
312 ORLOF KRZYSZTOF 4 0 6 2299.52 1963.12
313 PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 0 5 2288.80 1988.65
314 SINKA ADAM 6 0 6 2288.57 1817.62
315 PANIC JANUSZ 2 1 5 2284.76 2097.87
316 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 0 6 2279.22 1996.67
317 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 6 2275.98 1937.00
318 FYDA ROMAN 8 1 5 2273.73 2119.49
319 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 6 2265.26 1794.42
320 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 1 4 2264.68 1984.41
321 GAJDOS JÓZEF 2 1 5 2260.48 2104.64
322 MORCINCZYK MARIAN 2 1 6 2259.47 1987.15
323 ORLOF KRZYSZTOF 4 1 5 2258.91 1845.45
324 CZARNIK TADEUSZ 5 1 4 2257.23 1992.39
325 ORLOF KRZYSZTOF 4 0 5 2254.11 1991.14
326 GONSIOR PIOTR 7 1 5 2253.19 1866.44
327 BRALICH FRANCISZEK 6 1 5 2253.08 1914.25
328 SETNIK-GANS 2 0 5 2251.62 1964.67
329 BUZE BŁAŻEJ 4 1 6 2246.37 1942.11
330 GONSIOR PIOTR 7 0 5 2244.24 1847.13
331 WIECZOREK MAREK 7 1 6 2242.33 2001.71
332 GONSIOR PIOTR 7 0 5 2242.31 1967.65
333 MUSIOŁ ŁUKASZ 5 0 5 2240.44 2166.39
334 TEAM KOZIK-NOWAK 8 0 6 2237.25 1879.63
335 WOJCIK FABIAN 2 1 6 2232.79 1768.44
336 WOJCIK FABIAN 2 1 6 2231.96 1933.25
337 WOJCIK FABIAN 2 0 6 2230.04 1933.25
338 ŻOGAŁA STEFAN 7 0 4 2229.88 1986.14
339 GONSIOR PIOTR 7 1 6 2229.74 1781.92
340 BAŃSKI JERZY 4 0 6 2224.76 1983.85
341 MATURA EUGENIUSZ 6 0 6 2224.67 1941.98
342 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 5 2219.87 2021.34
343 BUZE BŁAŻEJ 4 0 5 2219.45 1989.72
344 KOCUR ROMAN 8 1 5 2210.71 1987.79
345 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 6 2205.48 1791.31
346 PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 1 6 2204.47 1994.16
347 PECYNA PAWEŁ 4 0 5 2198.56 1973.54
348 BRALICH FRANCISZEK 6 1 5 2196.61 1914.25
349 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 0 6 2196.45 1964.14
350 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 0 5 2195.40 2119.72
351 PANIC JANUSZ 2 1 6 2195.21 1996.90
352 SPALLEK GERARD 7 0 5 2194.11 2001.46
353 BOCHYNEK MARCIN 7 1 5 2192.31 1938.27
354 SZEGA MARIAN 1 0 5 2190.82 1957.88
355 SINKA ADAM 6 0 5 2189.94 1766.31
356 KOCUR ROMAN 8 1 4 2188.90 1966.91
357 BUZE BŁAŻEJ 4 0 6 2188.76 1942.11
358 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 0 5 2187.24 1974.80
359 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 5 2183.99 2021.34
360 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 0 5 2181.83 1881.85
361 GONSIOR PIOTR 7 0 4 2181.14 1820.28
362 WOJCIK FABIAN 2 1 6 2180.51 1933.25
363 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 0 5 2176.79 1882.23
364 SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 1 5 2169.27 1962.22
365 CHRABKA JACEK 7 0 5 2161.67 1876.25
366 SINKA ADAM 6 0 5 2161.31 1998.69
367 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 5 2159.20 1856.42
368 BOCHYNEK MARCIN 7 1 5 2157.23 1817.55
369 GÓRNY KRZYSZTOF 7 1 5 2151.94 1825.12
370 PANIC JANUSZ 2 0 6 2150.45 1933.50
371 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 6 2150.34 1890.04
372 MRÓZ HENRYK 4 1 5 2148.39 1785.26
373 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 1 6 2145.49 1801.14
374 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 0 5 2143.17 1862.57
375 RAK STEFAN 2 1 5 2140.63 1989.91
376 GABRYŚ JÓZEF 5 1 6 2139.72 1786.49
377 LANGER PIOTR 1 0 4 2136.17 1996.30
378 BOCHYNEK MARCIN 7 1 6 2136.13 1745.60
379 MACHO BRONISŁAW 1 0 5 2135.31 1996.82
380 ORLOF KRZYSZTOF 4 0 5 2135.09 1782.32
381 ROLA ANDRZEJ 6 0 5 2133.82 1887.25
382 BOCHYNEK MARCIN 7 1 4 2129.99 1942.94
383 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 1 6 2129.98 1775.37
384 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 0 5 2129.55 1671.11
385 WOJCIK FABIAN 2 0 4 2129.54 1993.72
386 BRALICH FRANCISZEK 6 0 6 2123.83 1797.03
387 BAŃSKI JERZY 4 1 6 2121.48 1774.87
388 GÓRNY KRZYSZTOF 7 0 4 2120.69 1794.20
389 NOWROTEK STANISŁAW 6 1 5 2119.16 1988.74
390 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 0 5 2113.30 1828.05
391 BUZE BŁAŻEJ 4 1 6 2111.15 1854.46
392 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 1 5 2109.59 1935.57
393 DUBIELSKI ROBERT 2 0 6 2106.16 1759.00
394 BRALICH FRANCISZEK 6 1 5 2105.73 1914.25
395 MATURA EUGENIUSZ 6 1 6 2102.11 1796.29
396 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 5 2100.87 1664.68
397 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 0 5 2100.01 1881.85
398 BUZE BŁAŻEJ 4 1 4 2097.51 1761.02
399 LIGENSA JAROSŁAW 1 0 6 2097.46 1567.84
400 LANGER PIOTR 1 1 5 2095.72 1858.77
401 BUZE BŁAŻEJ 4 1 5 2093.62 1824.90
402 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 1 4 2083.45 1834.20
403 WOJCIK FABIAN 2 0 6 2080.07 1787.58
404 ZALEWSKI WINCENTY 8 1 6 2078.07 1779.90
405 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 0 5 2078.02 1809.78
406 MATURA EUGENIUSZ 6 0 6 2075.47 1796.29
407 MAZUREK ANTONI 7 0 5 2074.89 1863.23
408 PECYNA PAWEŁ 4 0 4 2067.09 1807.14
409 LANGER PIOTR 1 0 5 2062.93 1877.99
410 TEISTER GRZEGORZ 1 0 5 2059.77 1664.77
411 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 0 4 2059.65 1833.19
412 SKUPIN JAN 6 0 4 2053.21 1830.72
413 BAŃSKI JERZY 4 0 6 2045.83 1774.87
414 MACHO BRONISŁAW 1 1 4 2042.26 1781.81
415 SKUPIN JAN 6 0 4 2042.10 1976.41
416 KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 0 4 2041.33 1790.73
417 TEISTER GRZEGORZ 1 1 4 2038.13 1784.22
418 GONSIOR PIOTR 7 0 5 2031.74 1755.07
419 MACHO BRONISŁAW 1 0 5 2024.26 1870.32
420 KLIMCZAK ADAM 6 0 5 2024.04 1935.83
421 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 0 5 2023.38 1843.86
422 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 5 2022.89 1645.01
423 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 1 5 2019.67 1792.52
424 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 5 2018.45 1744.88
425 ORLOF KRZYSZTOF 4 1 6 2015.77 1754.30
426 SKUPIN JAN 6 0 4 2015.63 1787.25
427 GÓRNY KRZYSZTOF 7 0 5 2012.62 1867.91
428 SZEGA MARIAN 1 1 6 2011.11 1771.67
429 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 0 4 2009.79 1790.18
430 MATURA EUGENIUSZ 6 0 4 2002.25 1832.17
431 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 0 4 1998.97 1775.52
432 LIGENSA JAROSŁAW 1 0 6 1998.64 1567.84
433 KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 1 5 1997.97 1813.94
434 ORLOF KRZYSZTOF 4 0 5 1991.01 1636.63
435 SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 0 5 1989.08 1791.95
436 SZEGA MARIAN 1 1 5 1988.59 1812.59
437 MATURA EUGENIUSZ 6 1 5 1986.77 1812.04
438 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 4 1986.62 1785.73
439 BĄK PIOTR 5 0 5 1982.13 1809.64
440 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 0 4 1980.35 1776.04
441 ZALEWSKI WINCENTY 8 1 5 1980.00 1657.90
442 BRALICH FRANCISZEK 6 0 5 1973.71 1880.09
443 WITTKE ZYGMUNT 2 0 4 1970.54 1673.15
444 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 1 4 1969.16 1806.84
445 BRALICH FRANCISZEK 6 1 5 1969.12 1604.36
446 MUSIOŁ ŁUKASZ 5 1 4 1963.67 1683.72
447 BOCHYNEK MARCIN 7 1 4 1960.86 1730.02
448 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 5 1959.13 1805.50
449 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 0 6 1958.31 1566.54
450 PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 0 5 1956.75 1804.66
451 OKOŃ SYLWESTER 7 0 5 1955.34 1637.67
452 CZARNIK TADEUSZ 5 0 5 1955.07 1688.07
453 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 0 5 1953.10 1775.37
454 PYKA JÓZEF 8 0 5 1951.83 1752.64
455 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 1 5 1951.38 1638.15
456 SINKA ADAM 6 0 4 1951.11 1637.66
457 LIGENSA JAROSŁAW 1 0 6 1949.30 1567.84
458 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 0 5 1947.90 1638.15
459 ORLOF KRZYSZTOF 4 0 5 1946.56 1636.63
460 KOBALCZYK MARIAN 2 1 4 1945.40 1778.21
461 TEAM KOZIK-NOWAK 8 1 5 1942.99 1801.55
462 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 0 5 1942.69 1653.45
463 MATURA EUGENIUSZ 6 0 5 1940.99 1812.04
464 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 5 1940.36 1744.88
465 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 0 6 1939.60 1775.37
466 KWIATKOWSKI JERZY 6 0 5 1937.89 1795.23
467 CZARNIK TADEUSZ 5 1 5 1933.70 1576.53
468 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 4 1928.92 1782.93
469 PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 0 4 1928.61 1754.51
470 BOCHYNEK MARCIN 7 1 5 1927.55 1609.53
471 BUZE BŁAŻEJ 4 1 6 1926.55 1752.22
472 MATURA EUGENIUSZ 6 0 5 1926.33 1748.84
473 BUZE BŁAŻEJ 4 1 5 1924.72 1504.36
474 RAK STEFAN 2 0 5 1921.40 1776.22
475 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 0 5 1920.03 1563.61
476 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 1 6 1918.39 1588.24
477 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 5 1916.11 1648.01
478 LANGER PIOTR 1 0 5 1915.66 1601.66
479 SINKA ADAM 6 1 5 1913.16 1621.51
480 CHRABKA JACEK 7 1 6 1912.17 1585.80
481 JASKÓŁA DARIUSZ 1 1 5 1911.48 1652.01
482 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 5 1910.36 1645.01
483 ROLA ANDRZEJ 6 1 4 1909.95 1763.68
484 LIGENSA JAROSŁAW 1 0 6 1909.66 1567.84
485 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 1 5 1905.37 1635.03
486 KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 1 5 1904.43 1649.03
487 JASKÓŁA DARIUSZ 1 1 5 1904.21 1671.24
488 MAZUREK ANTONI 7 0 5 1903.10 1607.11
489 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 5 1901.41 1645.01
490 KLIMCZAK ADAM 6 0 4 1901.41 1806.37
491 GRZYWOCZ STEFAN 7 1 4 1900.96 1769.70
492 DUBIELSKI ROBERT 2 0 4 1900.39 1676.04
493 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 5 1898.94 1461.55
494 ZALEWSKI WINCENTY 8 0 5 1898.86 1638.70
495 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 5 1895.66 1538.56
496 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 1 4 1894.29 1673.93
497 PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 1 5 1889.35 1693.15
498 BRALICH FRANCISZEK 6 0 5 1888.72 1560.35
499 BRALICH FRANCISZEK 6 0 5 1887.71 1749.32
500 TEISTER GRZEGORZ 1 0 5 1886.85 1640.69
501 PECYNA PAWEŁ 4 0 4 1885.78 1661.12
502 STEPIEN ZBIGNIEW 6 1 4 1884.87 1626.31
503 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 0 5 1881.64 1630.22
504 BAŃSKI JERZY 4 0 4 1878.86 1752.11
505 DUL JAN 1 0 4 1877.42 1784.73
506 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 1 4 1875.94 1661.30
507 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 0 4 1875.45 1763.56
508 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 0 4 1873.16 1662.00
509 SKUPIN JAN 6 1 4 1872.92 1763.08
510 CZARNIK TADEUSZ 5 0 5 1872.36 1663.99
511 SKUPIN JAN 6 0 5 1870.12 1601.55
512 WOJCIK FABIAN 2 0 6 1869.62 1578.52
513 JASKULSKI BOGDAN 5 0 5 1859.58 1654.63
514 TEAM KOZIK-NOWAK 8 1 4 1855.57 1775.67
515 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 1 4 1854.20 1783.58
516 PANIC JANUSZ 2 1 6 1853.42 1578.78
517 SKUPIN JAN 6 0 4 1850.77 1685.46
518 GABRYŚ JÓZEF 5 0 4 1845.32 1681.27
519 ORLOF KRZYSZTOF 4 0 5 1844.15 1636.63
520 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 1 4 1843.64 1618.65
521 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 5 1843.64 1458.83
522 KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 1 5 1843.23 1605.38
523 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 5 1840.01 1461.55
524 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 5 1839.85 1461.55
525 ZALEWSKI WINCENTY 8 0 5 1836.90 1449.21
526 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 0 3 1835.03 1640.07
527 LANGER PIOTR 1 0 4 1833.77 1685.83
528 PECYNA PAWEŁ 4 0 4 1832.50 1661.12
529 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 5 1830.32 1596.83
530 MATURA EUGENIUSZ 6 0 4 1824.69 1643.11
531 LIGENSA JAROSŁAW 1 0 5 1824.29 1378.54
532 DUBIELSKI ROBERT 2 0 4 1824.08 1656.88
533 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 0 5 1824.06 1596.57
534 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 1 3 1823.96 1635.78
535 ORLOF KRZYSZTOF 4 1 4 1822.98 1597.07
536 BUZE BŁAŻEJ 4 1 4 1818.66 1596.20
537 RAK STEFAN 2 0 4 1818.41 1674.24
538 GABRYŚ JÓZEF 5 0 5 1817.48 1663.45
539 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 1 5 1816.64 1624.41
540 LIGENSA JAROSŁAW 1 0 5 1816.24 1446.42
541 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 5 1813.79 1456.60
542 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 5 1809.68 1664.68
543 SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 1 5 1807.96 1602.53
544 KRÓL JERZY 8 0 5 1807.85 1556.06
545 KLIMCZAK ADAM 6 1 5 1803.09 1625.93
546 PANIC JANUSZ 2 1 5 1802.92 1553.24
547 SINKA ADAM 6 0 4 1799.82 1637.66
548 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 5 1799.13 1552.57
549 JASKULSKI BOGDAN 5 1 6 1798.76 1596.06
550 TEISTER GRZEGORZ 1 0 5 1797.86 1432.02
551 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 0 4 1795.45 1575.23
552 SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 1 4 1793.91 1557.00
553 BOCHYNEK MARCIN 7 1 5 1787.14 1415.88
554 BUZE BŁAŻEJ 4 1 5 1786.53 1635.01
555 BOCHYNEK MARCIN 7 0 4 1783.56 1381.26
556 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 4 1782.54 1551.40
557 WIECZOREK MAREK 7 1 4 1780.22 1633.65
558 MAJEWSKI JERZY 6 1 4 1780.18 1580.87
559 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 1 4 1778.14 1496.48
560 ROBAK JAN 1 1 3 1778.08 1636.89
561 TEAM KOZIK-NOWAK 8 0 5 1777.77 1588.72
562 MENDRYS ANDRZEJ 6 0 5 1777.16 1628.50
563 KOCUR ROMAN 8 0 4 1776.07 1468.23
564 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 4 1771.81 1620.81
565 BRALICH FRANCISZEK 6 1 5 1771.53 1458.68
566 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 0 4 1771.34 1617.90
567 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 0 4 1769.18 1481.74
568 WIECZOREK MAREK 7 0 4 1769.09 1489.63
569 BRALICH FRANCISZEK 6 0 5 1765.87 1463.65
570 ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 0 4 1765.77 1675.08
571 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 1 4 1764.76 1496.48
572 MUSIOŁ ŁUKASZ 5 0 4 1760.94 1639.84
573 SINKA ADAM 6 1 4 1757.20 1570.20
574 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 1 4 1757.09 1681.83
575 DUL JAN 1 0 3 1755.30 1636.74
576 KOCUR ROMAN 8 0 3 1752.52 1631.31
577 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 1 5 1752.46 1553.16
578 WIECZOREK MAREK 7 1 4 1746.61 1697.29
579 BRALICH FRANCISZEK 6 1 3 1745.65 1639.71
580 KLIMCZAK ADAM 6 1 5 1744.01 1417.71
581 ORLOF KRZYSZTOF 4 1 4 1743.93 1494.99
582 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 4 1742.19 1550.47
583 JASKULSKI BOGDAN 5 1 5 1741.36 1469.95
584 WODOK STEFAN 1 1 4 1737.90 1569.88
585 WOJCIK FABIAN 2 1 5 1735.56 1450.73
586 ZALEWSKI WINCENTY 8 0 4 1733.59 1468.05
587 POTYKA BENJAMIN 8 0 5 1731.68 1449.04
588 SKLARCZYK PIOTR 6 0 5 1729.38 1567.54
589 GONSIOR PIOTR 7 1 4 1728.03 1511.41
590 JASKULSKI BOGDAN 5 0 4 1726.48 1586.72
591 KRZYSZ EDWARD 1 1 4 1726.27 1407.41
592 WODOK STEFAN 1 0 3 1726.21 1632.63
593 MATURA EUGENIUSZ 6 1 4 1726.13 1575.53
594 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 0 4 1724.02 1561.86
595 MATUSZCZYK ROMAN 2 1 4 1723.09 1542.36
596 MRÓZ HENRYK 4 1 3 1722.42 1625.88
597 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 1 4 1720.57 1465.10
598 TEISTER GRZEGORZ 1 0 4 1719.75 1517.32
599 PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 1 3 1719.22 1631.88
600 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 0 4 1717.77 1542.68
                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           TOPOŁA ALEKSANDER        sek  8   - 10 konk.  4268.68 pkt.
           FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA    sek  5   - 10 konk.  4253.99 pkt.
           GONSIOR PIOTR            sek  7   - 10 konk.  4234.06 pkt.
           LIGENSA JAROSŁAW         sek  1   - 10 konk.  4219.21 pkt.
           BOCHYNEK MARCIN          sek  7   - 10 konk.  4172.10 pkt.
                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-2) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA    sek  5   -  8 konk.  3355.11 pkt.
           TOPOŁA ALEKSANDER        sek  8   -  8 konk.  3349.65 pkt.
           BOCHYNEK MARCIN          sek  7   -  8 konk.  3297.80 pkt.
           GONSIOR PIOTR            sek  7   -  7 konk.  2921.63 pkt.
           LOEWE BARTŁOMIEJ         sek  7   -  7 konk.  2911.35 pkt.
┌───┬──────────────────────┬──┬──────────────────────────────┬─────────────────┐
│Lp.│   NAZWISKO i IMIĘ    │S.│           KONKURSY           │ PUNKTY - " 5 "  │
│   │       HODOWCY        │  ├──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬──┬───┼────────┬────────┤
│   │                      │  │ 1│ 2│ 3│ 4│ 5│ 6│ 7│ 8│ 9│RAZ│ Lot  9 │  RAZEM │
├───┼──────────────────────┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼──┼───┼────────┼────────┤
   1 TOPOŁA ALEKSANDER       8  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2167.00 20420.97 
   2 BOCHYNEK MARCIN         7  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2161.29 20411.52 
   3 SINKA ADAM              6  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2166.88 20393.83 
   4 GONSIOR PIOTR           7  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2156.58 20355.28 
   5 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA   5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2157.87 20354.09 
   6 SAMBORSKI ANDRZEJ       7  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2065.35 20148.87 
   7 WOJCIK FABIAN           2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2147.06 20129.19 
   8 BRALICH FRANCISZEK      6  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2126.47 20103.91 
   9 LIGENSA JAROSŁAW        1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2169.93 20088.41 
  10 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF  7  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2047.44 20055.61 
  11 ZALEWSKI WINCENTY       8  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2074.88 20047.19 
  12 STRZELECKI SEBASTIAN__  1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2126.09 19949.55 
  13 MATURA EUGENIUSZ        6  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2120.24 19919.25 
  14 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN  2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2128.13 19904.95 
  15 ORLOF KRZYSZTOF         4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2030.28 19856.38 
  16 WITTKE ZYGMUNT          2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2116.56 19838.25 
  17 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW    1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2050.61 19799.29 
  18 TANISTRA WŁADYSŁAW      4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2060.27 19721.37 
  19 PYKA JÓZEF              8  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2139.44 19643.42 
  20 TEISTER GRZEGORZ        1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2097.89 19627.17 
  21 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ   2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2069.80 19596.44 
  22 PANIC JANUSZ            2  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2041.99 19561.83 
  23 KLIMCZAK ADAM           6  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2118.72 19547.12 
  24 DUL JAN                 1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2092.44 19500.35 
  25 SKUPIN JAN              6  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2001.06 19458.49 
  26 BUZE BŁAŻEJ             4  5  5  5  5  5  5  5  4  5  44  2065.99 19298.18 
  27 JASKULSKI BOGDAN        5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2085.43 19200.33 
  28 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW    8  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2004.11 19190.68 
  29 PECYNA PAWEŁ            4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  1826.72 19081.59 
  30 LANGER PIOTR            1  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  1919.98 19020.79 
  31 KOCUR ROMAN             8  5  3  5  5  5  5  5  5  5  43  2067.64 18953.59 
  32 WIECZOREK MAREK         7  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2007.92 18937.12 
  33 PŁACZKOWSKI JÓZEF       8  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  1962.94 18791.15 
  34 KRAWCZYK KAZIMIERZ      5  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  2010.08 18676.52 
  35 LOEWE BARTŁOMIEJ        7  5  5  5  5  5  5  4  4  5  43  2151.38 18652.25 
  36 SIWIEC STANISŁA-DOROTA  4  5  5  5  5  5  5  5  5  5  45  1948.97 18443.05 
  37 CZARNIK TADEUSZ         5  5  5  5  5  5  5  5  4  5  44  1862.31 18374.85 
  38 BAŃSKI JERZY            4  5  5  5  5  5  5  5  5  3  43  1098.90 18343.03 
  39 DUBIELSKI ROBERT        2  5  5  5  5  5  4  5  5  5  44  1833.85 18304.76 
  40 POTYKA BENJAMIN         8  5  5  5  5  4  5  5  5  5  44  1994.20 18260.32 
  41 MUSIOŁ ŁUKASZ           5  5  5  5  5  5  5  5  5  3  43  1063.46 17940.88 
  42 CHRABKA JACEK           7  5  5  5  5  5  5  2  5  5  42  2010.46 17723.03 
  43 GÓRNY KRZYSZTOF         7  5  5  5  5  5  5  4  3  5  42  1990.77 17373.81 
  44 ROLA ANDRZEJ            6  5  5  5  5  5  3  4  5  5  42  2043.12 16863.83 
  45 ZYGMUNT ZBIGNIEW        1  5  5  5  5  5  5  2  5  4  41  1469.11 16803.65 
  46 ROBAK JAN               1  5  5  5  5  5  5  5  4  1  40   386.46 15976.71 
  47 KWIATKOWSKI JERZY       6  5  0  5  3  5  5  5  5  5  38  1968.02 15919.64 
  48 MACHO BRONISŁAW         1  5  5  5  5  5  5  2  4  5  41  2015.29 15893.46 
  49 FYDA ROMAN              8  5  5  5  5  5  5  1  5  5  41  2049.98 15806.35 
  50 MORCINCZYK MARIAN       2  5  5  5  5  5  5  2  3  5  40  1870.69 15672.37 
  51 TEAM KOZIK-NOWAK        8  5  5  5  5  5  5  1  5  5  41  1799.66 15444.45 
  52 MRÓZ HENRYK             4  5  2  5  5  4  5  5  4  3  38  1102.59 15405.16 
  53 RAK STEFAN              2  5  5  5  5  5  5  3  4  3  40  1100.95 15311.72 
  54 GRZYWOCZ STEFAN         7  5  5  5  5  5  5  3  2  5  40  1868.02 15181.96 
  55 MAZUREK ANTONI          7  3  5  5  5  5  5  4  1  5  38  1829.15 15133.82 
  56 JASKÓŁA DARIUSZ         1  5  5  5  5  5  4  4  1  5  39  1985.55 15016.49 
  57 BĄK PIOTR               5  5  3  5  5  5  5  3  3  4  38  1449.16 14999.41 
  58 SZEGA MARIAN            1  5  5  5  5  5  4  4  -  5  38  2083.14 14978.77 
  59 SPALLEK GERARD          7  5  5  5  5  5  5  3  2  3  38  1089.64 14862.51 
  60 MENDRYS ANDRZEJ         6  5  5  5  5  5  4  1  4  5  39  2017.95 14756.02 
  61 GABRYŚ JÓZEF            5  5  5  5  5  5  3  2  2  5  37  1953.53 14039.12 
  62 ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR    1  5  5  5  5  5  4  2  2  3  36  1161.68 13775.78 
  63 STEPIEN ZBIGNIEW        6  5  5  3  4  5  3  3  3  4  35  1542.67 13605.94 
  64 PIOTROWSKI ANDRZEJ      5  5  5  5  5  5  3  3  1  5  37  1931.43 13543.80 
  65 SKRZYPIEC FRANCISZEK    2  5  5  5  5  2  4  4  2  3  35  1169.81 13428.36 
  66 SETNIK-GANS             2  5  5  5  5  5  2  2  2  5  36  2033.47 13304.36 
  67 KRÓL JERZY              8  5  5  5  5  5  1  3  2  5  36  1874.11 13301.23 
  68 ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR       4  5  5  5  5  5  5  0  2  2  34   683.85 12588.27 
  69 ZEGNAŁEK JAROSŁAW       2  5  5  5  5  3  3  3  2  3  34  1156.85 12330.02 
  70 OKOŃ SYLWESTER          7  5  5  5  5  5  0  -  4  4  33  1511.29 12048.85 
PUNKTACJA HODOWCÓW Z LOTÓW GOŁĘBI ROCZNYCH ZA ROK 2023
    ┌───┬───────────────────────┬──┬────┬────────┐
    │Lp.│NAZWISKO i IMIĘ HODOWCY│S.│KONK│ PUNKTY │
    ├───┼───────────────────────┼──┼────┼────────┤
       1 TOPOŁA ALEKSANDER        8  25   8710.78
       2 JASKULSKI BOGDAN         5  27   8587.52
       3 LIGENSA JAROSŁAW         1  24   8501.04
       4 LOEWE BARTŁOMIEJ         7  24   8185.87
       5 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA    5  22   7969.21
       6 GONSIOR PIOTR            7  23   7945.74
       7 SINKA ADAM               6  23   7897.62
       8 TANISTRA WŁADYSŁAW       4  22   7596.75
       9 BRALICH FRANCISZEK       6  22   7415.87
      10 ORLOF KRZYSZTOF          4  21   7354.38
      11 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF   7  21   7059.29
      12 WOJCIK FABIAN            2  21   6976.26
      13 PANIC JANUSZ             2  22   6912.15
      14 WITTKE ZYGMUNT           2  21   6866.36
      15 LANGER PIOTR             1  21   6794.93
      16 CZARNIK TADEUSZ          5  21   6634.82
      17 PYKA JÓZEF               8  22   6592.49
      18 MATURA EUGENIUSZ         6  21   6585.63
      19 BUZE BŁAŻEJ              4  22   6560.10
      20 KRÓL JERZY               8  20   6558.53
      21 ZALEWSKI WINCENTY        8  19   6537.00
      22 SZEGA MARIAN             1  20   6329.20
      23 BOCHYNEK MARCIN          7  17   6321.38
      24 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW     1  19   6223.48
      25 URBAŃCZYK MARIAN         4  18   6178.99
      26 SZOŁTYSEK ZYGMUNT        7  17   5973.43
      27 ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR     1  18   5914.93
      28 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ    2  20   5813.68
      29 MATUSZCZYK ROMAN         2  18   5639.63
      30 STRZELECKI SEBASTIAN__   1  18   5542.54
      31 MORCINCZYK MARIAN        2  16   5359.97
      32 GÓRNY KRZYSZTOF          7  16   5315.12
      33 DUBIELSKI ROBERT         2  17   5255.64
      34 MUSIOŁ ŁUKASZ            5  16   5199.42
      35 PECYNA PAWEŁ             4  16   4992.11
      36 WIECZOREK MAREK          7  15   4642.47
      37 SKUPIN JAN               6  14   4523.73
      38 KOPIEC KRZYSZTOF         4  14   4455.38
      39 PŁACZKOWSKI JÓZEF        8  14   4451.67
      40 ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR        4  14   4419.78
      41 STEPIEN ZBIGNIEW         6  16   4411.85
      42 TEAM KOZIK-NOWAK         8  14   4390.51
      43 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW     8  14   4291.70
      44 TEISTER GRZEGORZ         1  15   4283.94
      45 ROLA ANDRZEJ             6  14   4268.97
      46 CHRABKA JACEK            7  13   4268.80
      47 GABRYŚ JÓZEF             5  15   4199.86
      48 RAK STEFAN               2  15   4135.14
      49 OKOŃ SYLWESTER           7  12   4109.43
      50 SPALLEK GERARD           7  13   4084.25
      51 JASKÓŁA DARIUSZ          1  14   4083.09
      52 MYRCIK HENRYK            7  14   4072.48
      53 WANDZIOCH ANDRZEJ        1  13   4020.12
      54 NOWROTEK STANISŁAW       6  13   3985.93
      55 DUL JAN                  1  12   3933.19
      56 ZEGNAŁEK JAROSŁAW        2  12   3623.70
      57 MAZUREK ANTONI           7  11   3578.06
      58 SETNIK-GANS              2  10   3477.00
      59 MATLA ADAM               4  12   3468.32
      60 STANKIEWICZ WIESŁAW      1  13   3426.62
      61 KLIMCZAK ADAM            6  11   3423.14
      62 TOKAREK EUGENIUSZ        4  11   3342.14
      63 BAŃSKI JERZY             4  11   3329.91
      64 WIECZOREK WACŁAW         2  10   3082.66
      65 FYDA ROMAN               8  10   3050.74
      66 GRABOWSKI TADEUSZ        7  10   2985.86
      67 KOBALCZYK MARIAN         2  10   2896.19
      68 SIWIEC STANISŁA-DOROTA   4  10   2858.84
      69 FERRA WACŁAW             4   8   2724.38
      70 SKUPIN KAZIMIERZ         8  11   2702.86
      71 MAJEWSKI JERZY           6  10   2658.13
      72 GAJDOS JÓZEF             2   8   2642.76
      73 SOCHA JAN                5   7   2516.73
      74 ŻOGAŁA STEFAN            7   8   2505.06
      75 BYRCZ WŁADYSŁAW          1   9   2487.71
      76 MENDRYS ANDRZEJ          6   8   2422.57
      77 KRAWCZYK KAZIMIERZ       5   9   2300.48
      78 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN   2  10   2289.43
      79 KLIMEK ANTONI            4   8   2137.57
      80 CZERWONKA BOGDAN         8   8   2122.68
      81 KOKOT JOACHIM            2   8   1890.06
      82 BRYCHCY ALOJZY           2   6   1833.51
      83 KOCUR ROMAN              8   6   1766.45
      84 RAKOCZ JAN               1   6   1757.08
      85 WYCIŚLIK ROMAN           6   5   1742.00
      86 STAŃCZYK STANISŁAW       2   5   1741.23
      87 SYNOWIEC JAN             6   6   1731.02
      88 MODRZYŃSKI ZBIGNIEW      4   6   1670.02
      89 MRÓZ HENRYK              4   7   1577.81
      90 SKRZYPIEC FRANCISZEK     2   5   1404.92
      91 SKLARCZYK PIOTR          6   7   1393.98
      92 KOTLARSKI RUDOLF         5   4   1347.37
      93 DYKTA MARCELI            1   4   1218.97
      94 MACHO BRONISŁAW          1   5   1214.25
      95 KWIATKOWSKI JERZY        6   5   1166.03
      96 SKUTNIK PIOTR            8   3   1126.45
      97 WODOK STEFAN             1   3   1016.90
      98 GRZYWOCZ STEFAN          7   3   1014.34
      99 KAFKA JÓZEF              1   4    889.62
     100 DOBRODZIEJ KAZIMIERZ     1   3    843.78
     101 KRZYSZ EDWARD            1   4    814.46
     102 PIOTROWSKI ANDRZEJ       5   3    770.95
     103 GOŁĘBICKI ANDRZEJ        4   3    768.68
     104 WIT JÓZEF                2   2    712.31
     105 POTYKA BENJAMIN          8   3    695.35
     106 ROBAK JAN                1   2    430.09
     107 MICHALIK GABRIEL         2   2    425.80
     108 LABUS JÓZEF              7   1    359.72
     109 BISKUP ADRIAN            1   1    345.74
     110 LECHOWICZ MAREK          5   2    323.50
     111 KOŁODZIEJ ZYGMUNT        6   2    302.59
     112 STOLARCZYK ANDRZEJ       5   2    288.08
     113 ULFIG HELMUT             5   1    257.56
     114 ZUBER PIOTR              5   1    234.99
     115 MAGNOR INGBERT           7   1    215.26
     116 ZYGMUNT ZBIGNIEW         1   1    200.00
     117 KUCHTA LEON              6   1    163.60
        PUNKTACJA GOŁĘBI Z LOTÓW GOŁĘBI ROCZNYCH ZA ROK 2023
   ┌───┬───────────────────────┬──┬─────────────┬─┬────┬────────┐
   │Lp.│NAZWISKO i IMIĘ HODOWCY│S.│OBRĄCZKA RODO│P│KONK│ PUNKTY │
   ├───┼───────────────────────┼──┼─────────────┼─┼────┼────────┤
      1 TOPOŁA ALEKSANDER        8 PL-152-22---2 0   6   2037.06
      2 TOPOŁA ALEKSANDER        8 PL-487-22--49 1   6   2009.64
      3 LIGENSA JAROSŁAW         1 PL-136-22--34 0   6   2006.21
      4 GONSIOR PIOTR            7 PL-152-22---2 0   6   1962.31
      5 WOJCIK FABIAN            2 PL-500-22---1 0   6   1946.43
      6 JASKULSKI BOGDAN         5 PL-500-22--76 1   6   1908.63
      7 JASKULSKI BOGDAN         5 PL-500-22--53 1   6   1893.29
      8 JASKULSKI BOGDAN         5 PL-500-22--59 1   6   1881.34
      9 LOEWE BARTŁOMIEJ         7 PL-152-22--17 1   5   1879.39
     10 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA    5 PL-500-22- 46 0   5   1871.14
     11 BUZE BŁAŻEJ              4 PL-283-22-111 0   6   1857.16
     12 LIGENSA JAROSŁAW         1 PL-136-22--35 0   5   1850.60
     13 PYKA JÓZEF               8 PL-152-22- 37 0   6   1838.17
     14 STRZELECKI SEBASTIAN__   1 PL-500-22--64 1   6   1799.27
     15 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA    5 PL-500-22- 43 1   5   1772.55
     16 TANISTRA WŁADYSŁAW       4 PL-500-22--36 1   5   1754.08
     17 BRALICH FRANCISZEK       6 PL-152-22---9 0   5   1746.25
     18 LANGER PIOTR             1 PL-500-22- 76 0   5   1734.75
     19 SINKA ADAM               6 PL-152-22---3 1   5   1702.70
     20 MATURA EUGENIUSZ         6 PL-152-22--54 0   5   1696.65
     21 MATUSZCZYK ROMAN         2 PL-500-22--18 1   5   1688.64
     22 CZARNIK TADEUSZ          5 PL-500-22--41 1   5   1682.39
     23 LOEWE BARTŁOMIEJ         7 PL-152-22--17 0   5   1678.03
     24 GONSIOR PIOTR            7 PL-152-22---4 1   5   1676.57
     25 TOPOŁA ALEKSANDER        8 PL-152-22---2 0   5   1659.11
     26 WITTKE ZYGMUNT           2 PL-500-22--10 1   5   1656.49
     27 TEAM KOZIK-NOWAK         8 PL-152-22--16 1   5   1653.40
     28 LOEWE BARTŁOMIEJ         7 PL-152-22--10 1   5   1640.78
     29 ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR     1 PL-500-22--76 0   5   1625.31
     30 SINKA ADAM               6 PL-152-22---3 1   5   1623.09
     31 SINKA ADAM               6 PL-152-22---4 0   5   1618.90
     32 TANISTRA WŁADYSŁAW       4 PL-500-22--34 1   5   1617.27
     33 WITTKE ZYGMUNT           2 PL-139-22--39 1   5   1617.13
     34 WOJCIK FABIAN            2 PL-500-22---1 1   5   1607.65
     35 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW     1 PL-500-22- 76 0   5   1605.82
     36 ORLOF KRZYSZTOF          4 PL-500-22--36 0   4   1601.61
     37 URBAŃCZYK MARIAN         4 PL-159-22-137 0   5   1598.21
     38 LIGENSA JAROSŁAW         1 PL-136-22--39 0   4   1586.39
     39 BRALICH FRANCISZEK       6 PL-152-22---4 0   5   1583.50
     40 JASKULSKI BOGDAN         5 PL-500-22--52 1   5   1575.98
     41 GÓRNY KRZYSZTOF          7 PL-152-22--22 1   4   1566.53
     42 LIGENSA JAROSŁAW         1 PL-268-22--87 0   5   1562.76
     43 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF   7 PL-152-22- 14 0   5   1561.69
     44 DUBIELSKI ROBERT         2 PL-500-22--10 0   5   1545.82
     45 SZEGA MARIAN             1 PL-500-22--75 0   5   1537.83
     46 PANIC JANUSZ             2 PL-500-22---7 1   5   1529.20
     47 ORLOF KRZYSZTOF          4 PL-153-22--95 0   5   1523.67
     48 MATURA EUGENIUSZ         6 PL-152-22--54 0   5   1514.69
     49 TOPOŁA ALEKSANDER        8 PL-487-22--41 0   4   1509.73
     50 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ    2 PL-500-22--23 0   5   1501.32
     51 SINKA ADAM               6 PL-152-22---6 0   4   1500.53
     52 LOEWE BARTŁOMIEJ         7 PL-152-22---3 0   5   1499.07
     53 TOPOŁA ALEKSANDER        8 PL-487-22--42 0   4   1495.24
     54 LIGENSA JAROSŁAW         1 PL-268-22--88 0   4   1495.08
     55 GONSIOR PIOTR            7 PL-152-22---8 0   4   1494.56
     56 BUZE BŁAŻEJ              4 PL-500-22--20 1   5   1490.88
     57 LOEWE BARTŁOMIEJ         7 PL-152-22--18 1   4   1488.60
     58 CZARNIK TADEUSZ          5 PL-500-22--48 1   4   1483.18
     59 BOCHYNEK MARCIN          7 PL-152-22--18 1   4   1477.85
     60 JASKÓŁA DARIUSZ          1 PL-500-22--73 1   5   1472.44
1	TOPOŁA ALEKSANDER	8	45	 19 542,19    
2	GONSIOR PIOTR		7	42	 19 000,87    
3	FIGNA ANDRZ,-ANNA-EWA	5	43	 18 966,77    
4	WOJCIK FABIAN		2	43	 18 582,55    
5	SAMBORSKI ANDRZEJ	7	41	 18 472,86    
6	BOCHYNEK MARCIN		7	41	 18 397,22    
7	SINKA ADAM		6	42	 18 286,49    
8	BRALICH FRANCISZEK	6	43	 17 839,71    
9	LIGENSA JAROSŁAW	1	39	 17 606,99    
10	ORLOF KRZYSZTOF		4	40	 17 272,86    
11	MATURA EUGENIUSZ	6	41	 17 184,55    
12	GARBAS GRZEGORZ DAMIAN	2	41	 17 179,84    
13	STRZELECKI SEBASTIAN__	1	38	 17 027,94    
14	PYKA JÓZEF		8	41	 16 906,94    
15	GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW	1	40	 16 843,91    
16	SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ	2	41	 16 793,80    
17	ZALEWSKI WINCENTY	8	39	 16 732,81    
18	LANGER PIOTR		1	40	 16 491,52    
19	TEISTER GRZEGORZ	1	39	 16 131,07    
20	SKUPIN JAN		6	37	 15 937,34    
21	TANISTRA WŁADYSŁAW	4	37	 15 848,48    
22	PANIC JANUSZ		2	38	 15 818,86    
23	JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF	7	37	 15 805,46    
24	AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW	8	37	 15 762,62    
25	KLIMCZAK ADAM		6	35	 15 695,67    
26	BUZE BŁAŻEJ		4	39	 15 659,08    
27	LOEWE BARTŁOMIEJ	7	35	 15 475,33    
28	WITTKE ZYGMUNT		2	33	 15 201,38    
29	KOCUR ROMAN		8	33	 15 171,36    
30	DUL JAN			1	32	 15 170,33    
31	WIECZOREK MAREK		7	35	 14 927,68    
32	BAŃSKI JERZY		4	36	 14 889,27    
33	PECYNA PAWEŁ		4	35	 14 804,31    
34	PŁACZKOWSKI JÓZEF	8	34	 14 749,49    
35	JASKULSKI BOGDAN	5	36	 14 710,17    
36	CHRABKA JACEK		7	32	 14 516,16    
37	MUSIOŁ ŁUKASZ		5	32	 14 124,17    
38	POTYKA BENJAMIN		8	33	 13 907,84    
39	ROLA ANDRZEJ		6	33	 13 506,74    
40	GRZYWOCZ STEFAN		7	30	 13 498,10    
41	KRAWCZYK KAZIMIERZ	5	33	 13 249,65    
42	ZYGMUNT ZBIGNIEW	1	30	 13 247,96