Dzisiaj jest: 2023-12-07

Najbliższy lot:

Otwórz wersję tekstową Otwórz listę na 33% Udostępnij lot Klasyfikacja hodowców Klasyfikacja lotników

LISTA KONKURSOWA 06/2023

POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
Oddziału CHORZÓW-BYTOM-ŚWIĘTOCHŁOWICE

z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości


PYRZYCE


Data odbytego lotu 24.09.2023 rok
Odległość do punktu średniego oddziału 422110 [m]
Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi 14°53'05.0"-53°08'53.0"
Godzina wypuszczenia gołębi do lotu 8:30:00
Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi POCHMURNO
Pogoda w miejscu przylotu gołębi POCHMURNO
Ilość hodowców biorących udział w locie 11
Ilość gołębi wypuszczonych do lotu 166
Ilość konkursów (baza 1:3) 56
Ilość konkursów (baza 1:5) 34
Ilość konkursów (baza 1:4) 42
Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie 13:47:17
Prędkość pierwszego gołębia w konkursie 1338.61 [m/min.]
Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie 14:44:33
Prędkość ostatniego gołębia w konkursie 1126.31 [m/min.]
Średni czas trwania konkursu 0h.59m.26s.
SEKCJA HodWłGołKonk.% Ngr
ZGODA-ŚWIĘTOCH 1 20 4 20.0
ŁAGIEWNIKI 2 15 4 26.7
LIPINY-CHROPACZ 0 0 0 0.0
DĄBR.SZOMBIER. 2 41 9 22.0
CHORZÓW 3 30 10 33.3
KOCHŁOWICE 0 0 0 0.0
HALEMBA 0 0 0 0.0
WIREK 3 60 29 48.3
RAZEM ODDZIAŁ 11 166 56 33.3

Filtruj hodowcę:

Lp.NAZWISKO HODOWCY s W- K- SST PRZYL.PRĘDKOŚCOEFICPUNKTYODLEGŁ
1TOPOŁA ALEKSANDER 8 35-20- 0 R 13:47:17 1338.61 520.32 424720
2TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 2> 4 G 13:52:05 1318.66 518.54 424720
3JASKULSKI BOGDAN 5 10- 4- 0 S 13:55:40 1305.60 516.75 425190
4TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 3> 5 A 13:56:00 1302.82 514.97 424720
5TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 4> 6 K 13:56:57 1299.04 513.18 424720
6TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 5> 7 S 14:00:00 1287.03 511.40 424720
7TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 6> 10 M 14:00:07 1286.58 509.61 424720
8SKUPIN KAZIMIERZ 8 10- 3- 0 S 13:59:14 1284.83 507.82 423010
9LASKOWSKI HENRYK 5 10- 3- 0 S 14:02:13 1278.26 506.04 424660
10TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 7> 12 S 14:04:13 1270.79 504.25 424720
11TEAM KOZIK-NOWAK 8 15- 6- 0 K 14:02:08 1270.15 502.47 421860
12TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 8> 15 S 14:04:46 1268.70 500.68 424720
13MATLA ADAM 4 10- 3- 0 M 14:00:06 1263.19 498.90 416980
14SOCHA JAN 5 10- 3- 0 M 14:06:22 1260.14 497.11 423870
15TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 9> 18 S 14:09:02 1252.74 495.32 424720
16PANIC JANUSZ 2 10- 4- 0 S 14:08:29 1246.38 493.54 421880
17STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 20- 4- 0 S 14:09:28 1244.63 491.75 422510
18TOPOŁA ALEKSANDER 8 <10> 20 A 14:11:28 1243.81 489.97 424720
19JASKULSKI BOGDAN 5 < 2> 53 S 14:12:35 1241.13 488.18 425190
20TOPOŁA ALEKSANDER 8 <11> 27 S 14:12:13 1241.09 486.40 424720
21PANIC JANUSZ 2 < 2> 23 M 14:10:50 1237.79 484.61 421880
22TEAM KOZIK-NOWAK 8 < 2> 29 S 14:10:56 1237.37 482.82 421860
23PANIC JANUSZ 2 < 3> 34 M 14:11:03 1237.00 481.04 421880
24SKUPIN KAZIMIERZ 8 < 2> 55 M 14:13:02 1233.15 479.25 423010
25MATLA ADAM 4 < 2> 32 S 14:09:12 1229.30 477.47 416980
26ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 31- 6- 0 - 14:09:44 1226.70 475.68 416750
27TOPOŁA ALEKSANDER 8 <12> 30 A 14:17:22 1222.68 473.90 424720
28STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 2> 35 M 14:15:34 1222.66 472.11 422510
29TEAM KOZIK-NOWAK 8 < 3> 49 M 14:16:06 1218.90 470.32 421860
30TOPOŁA ALEKSANDER 8 <13> 31 R 14:19:44 1214.41 468.54 424720
31TOPOŁA ALEKSANDER 8 <14> 33 M 14:20:04 1213.25 466.75 424720
32MATLA ADAM 4 < 3>---- S 14:14:04 1211.92 464.97 416980
33TOPOŁA ALEKSANDER 8 <15> 36 K 14:20:30 1211.75 463.18 424720
34PANIC JANUSZ 2 < 4>---- S 14:18:49 1209.46 461.40 421880

KONIEC KONKURSU NA BAZIE 1:5

35STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 3> 41 M 14:21:36 1201.68 459.61 422510
36TOPOŁA ALEKSANDER 8 <16> 39 G 14:24:09 1199.27 457.82 424720
37SOCHA JAN 5 < 2> 43 M 14:24:45 1194.84 456.04 423870
38LASKOWSKI HENRYK 5 < 2> 40 S 14:25:54 1193.20 454.25 424660
39TOPOŁA ALEKSANDER 8 <17> 44 A 14:26:33 1191.19 452.47 424720
40LASKOWSKI HENRYK 5 < 3>---- M 14:27:37 1187.47 450.68 424660
41STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 4>---- - 14:26:20 1185.72 448.90 422510
42ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 < 2> 46 - 14:21:47 1184.68 447.11 416750

KONIEC KONKURSU NA BAZIE 1:4

43SOCHA JAN 5 < 3>---- M 14:30:27 1175.95 445.32 423870
44TOPOŁA ALEKSANDER 8 <18> 45 K 14:32:03 1173.10 443.54 424720
45TOPOŁA ALEKSANDER 8 <19> 50 M 14:32:40 1171.10 441.75 424720
46ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 < 3> 47 S 14:26:01 1170.59 439.97 416750
47ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 < 4> 48 - 14:27:54 1164.43 438.18 416750
48ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 < 5> 51 - 14:29:27 1159.41 436.40 416750
49TEAM KOZIK-NOWAK 8 < 4> 52 K 14:35:56 1152.83 434.61 421860
50TOPOŁA ALEKSANDER 8 <20>---- A 14:40:35 1146.09 432.82 424720
51ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 < 6>---- K 14:33:43 1145.81 431.04 416750
52TEAM KOZIK-NOWAK 8 < 5> 56 M 14:39:59 1140.21 429.25 421860
53JASKULSKI BOGDAN 5 < 3> 54 S 14:43:55 1137.13 427.47 425190
54JASKULSKI BOGDAN 5 < 4>---- M 14:43:55 1137.13 425.68 425190
55SKUPIN KAZIMIERZ 8 < 3>---- S 14:42:46 1134.78 423.90 423010
56TEAM KOZIK-NOWAK 8 < 6>---- M 14:44:33 1126.31 422.11 421860

KONIEC KONKURSU

57TOPOŁA ALEKSANDER 8 <21>---- - 14:48:44 1121.42 424720
58ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 < 7>---- A 14:43:30 1115.80 416750
59WOJCIK FABIAN 2 5- 0- 0 S 14:51:25 1106.01 421850
60WOJCIK FABIAN 2 < 2>---- S 14:51:53 1104.66 421850
61STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 5>---- S 14:54:46 1098.09 422510
62MATLA ADAM 4 < 4>---- S 14:49:50 1097.80 416980
63TOPOŁA ALEKSANDER 8 <22>---- - 14:58:46 1092.48 424720
64LASKOWSKI HENRYK 5 < 4>---- S 15:01:12 1085.53 424660
65TEAM KOZIK-NOWAK 8 < 7>---- M 14:59:51 1082.11 421860
66ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 < 8>---- - 14:55:33 1080.92 416750
67MATLA ADAM 4 < 5>---- M 14:56:17 1079.47 416980
68TOPOŁA ALEKSANDER 8 <23>---- K 15:05:04 1075.06 424720
69TOPOŁA ALEKSANDER 8 <24>---- K 15:05:13 1074.65 424720
70ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 < 9>---- - 14:58:19 1073.22 416750
71ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 <10>---- M 14:59:14 1070.69 416750
72JASKULSKI BOGDAN 5 < 5>---- M 15:09:01 1065.59 425190
73ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 <11>---- S 15:01:25 1064.72 416750
74SKUPIN KAZIMIERZ 8 < 4>---- S 15:08:32 1061.42 423010
75TOPOŁA ALEKSANDER 8 <25>---- R 15:10:29 1060.52 424720
76ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 <12>---- A 15:03:03 1060.30 416750
77MATLA ADAM 4 < 6>---- S 15:08:04 1047.51 416980
78MATLA ADAM 4 < 7>---- S 15:10:04 1042.28 416980
79STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 6>---- A 15:15:44 1041.35 422510
80STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 7>---- M 15:17:10 1037.68 422510
81JASKULSKI BOGDAN 5 < 6>---- M 15:21:51 1032.39 425190
82SOCHA JAN 5 < 4>---- S 15:21:00 1031.31 423870
83SOCHA JAN 5 < 5>---- M 15:21:47 1029.35 423870
84ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 <13>---- S 15:15:24 1028.00 416750
85TOPOŁA ALEKSANDER 8 <26>---- M 15:24:18 1025.15 424720
86STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 8>---- S 15:25:20 1017.28 422510
87STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 9>---- - 15:27:41 1011.56 422510
88STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <10>---- S 15:28:15 1010.19 422510
89JASKULSKI BOGDAN 5 < 7>---- M 15:34:15 1002.22 425190
90TEAM KOZIK-NOWAK 8 < 8>---- K 15:32:16 999.04 421860
91SKUPIN KAZIMIERZ 8 < 5>---- M 15:34:31 996.45 423010
92STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <11>---- - 15:34:38 995.00 422510
93STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <12>---- M 15:36:33 990.53 422510
94SKUPIN KAZIMIERZ 8 < 6>---- M 15:37:44 988.96 423010
95ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 <14>---- - 15:31:39 988.38 416750
96SOCHA JAN 5 < 6>---- S 15:44:11 976.25 423870
97TEAM KOZIK-NOWAK 8 < 9>---- K 15:48:11 962.75 421860
98STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <13>---- M 16:00:01 938.88 422510
99STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <14>---- - 16:00:52 937.11 422510
100ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 <15>---- A 16:00:04 925.97 416750
101ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 <16>---- - 16:00:18 925.49 416750
102WOJCIK FABIAN 2 < 3>---- S 16:06:06 924.91 421850
103LASKOWSKI HENRYK 5 < 5>---- S 16:12:02 919.11 424660
104MATLA ADAM 4 < 8>---- M 17:00:52 816.22 416980
105ORLOF KRZYSZTOF+BARTEK 4 <17>---- K 17:08:53 803.17 416750
106STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <15>---- A 17:17:03 801.65 422510
107PANIC JANUSZ 2 < 5>---- S 17:17:30 799.77 421880
108STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <16>---- A 17:18:28 799.50 422510
109PANIC JANUSZ 2 < 6>---- M 17:20:55 794.63 421880