Dzisiaj jest: 2022-08-13

Najbliższy lot: 2022-08-21 - Kępno

Otwórz wersję tekstową Otwórz listę na 33% Udostępnij lot Klasyfikacja hodowców Klasyfikacja lotników

LISTA KONKURSOWA 09/2022

POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
Oddziału CHORZÓW-BYTOM-ŚWIĘTOCHŁOWICE

z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości


ANKLAM-2-


LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI


Data odbytego lotu 26.06.2022 rok
Odległość do punktu średniego oddziału 528720 [m]
Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi 13°44'39.0"-53°49'27.0"
Godzina wypuszczenia gołębi do lotu 6:00:00
Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi SŁONECZNIE
Pogoda w miejscu przylotu gołębi SŁONECZNIE
Ilość hodowców biorących udział w locie 116
Ilość gołębi wypuszczonych do lotu 2225
Ilość konkursów (baza 1:4) 557
Ilość konkursów (baza 1:5) 445
Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie 14:04:44
Prędkość pierwszego gołębia w konkursie 1093.53 [m/min.]
Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie 15:33:49
Prędkość ostatniego gołębia w konkursie 924.69 [m/min.]
Średni czas trwania konkursu 1h.28m.16s.
SEKCJA HodWłGołKonk.% Ngr
ZGODA-ŚWIĘTOCH 22 372 90 24.2
ŁAGIEWNIKI 17 302 52 17.2
LIPINY-CHROPACZ 10 157 56 35.7
DĄBR.SZOMBIER. 17 419 107 25.5
CHORZÓW 10 235 68 28.9
KOCHŁOWICE 13 245 82 33.5
HALEMBA 16 302 58 19.2
WIREK 11 193 44 22.8
RAZEM ODDZIAŁ 116 2225 557 25.0

Filtruj hodowcę:

Lp.NAZWISKO HODOWCY s W- K- SST PRZYL.V/Tskor.COEFIC GMP PUNKTYODLEGŁ
1FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 59-29- 9 R 14:04:44 1093.53 0.45 60.00 628.54 530070
2JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 21- 6- 4 S 14:09:51 1086.03 0.90 59.98 628.36 531990
3STYŚ BOGUSŁAW 7 24- 4- 1 R 14:10:55 1083.67 1.35 59.96 628.18 531990
4BUZE BŁAŻEJ 4 51-20- 7 - 14:02:53 1082.62 1.80 59.94 628.00 522780
5SINKA ADAM 6 15- 6- 4 C 14:15:49 1078.54 2.25 59.91 627.82 534760
6ORLOF KRZYSZTOF 4 43-15- 3 - 14:06:40 1075.58 2.70 627.64 523450
7KRZYSZ EDWARD 1 15- 3- 3 S 14:15:44 1069.37 3.15 59.87 627.46 530120
8MATURA EUGENIUSZ 6 32-17- 6 R 14:17:27 1067.48 3.60 59.85 627.28 531020
9TOPOŁA ALEKSANDER 8 20-11- 6 C 14:17:46 1067.43 4.04 59.83 627.10 531330
10LIGENSA JAROSŁAW 3 15- 6- 5 C 14:14:28 1066.28 4.49 59.81 626.92 527240
11STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 59-25- 7 - 14:17:25 1063.92 4.94 59.78 626.75 529210
12GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 34-15- 7 C 14:15:44 1062.41 5.39 59.76 626.57 526670
13WOJCIK FABIAN 2 23- 8- 7 C 14:17:44 1061.97 5.84 59.74 626.39 528580
14GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 < 2> 23 C 14:16:03 1061.73 6.29 59.72 626.21 526670
15JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 2> 103 - 14:21:16 1061.29 6.74 59.70 626.03 531990
16STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 2> 37 - 14:19:04 1060.40 7.19 625.85 529210
17JASKULSKI BOGDAN 5 22- 7- 5 S 14:21:58 1059.61 7.64 59.65 625.67 531890
18BRALICH FRANCISZEK 6 47-15- 6 - 14:21:39 1058.99 8.09 625.49 531240
19GONSIOR PIOTR 7 41-16- 6 R 14:20:35 1057.39 8.54 59.61 625.31 529310
20FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 2> 22 - 14:21:37 1056.72 8.99 625.13 530070
21GONSIOR PIOTR 7 < 2> 28 S 14:22:43 1052.90 9.44 59.57 624.95 529310
22FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 3> 32 C 14:23:33 1052.67 9.89 59.55 624.77 530070
23GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 < 3> 34 C 14:20:23 1052.53 10.34 59.53 624.59 526670
24BUZE BŁAŻEJ 4 < 2> 46 - 14:17:08 1051.59 10.79 624.41 522780
25BRALICH FRANCISZEK 6 < 2> 52 S 14:25:14 1051.47 11.24 59.48 624.23 531240
26BAŃSKI JERZY 4 25-17- 8 - 14:23:19 1046.28 11.69 59.46 624.05 526610
27KORYCIAK ERNEST 3 21- 9- 5 S 14:23:57 1045.82 12.13 59.44 623.87 527040
28GONSIOR PIOTR 7 < 3> 41 S 14:26:08 1045.79 12.58 59.42 623.69 529310
29SINKA ADAM 6 < 2> 240 S 14:31:36 1045.27 13.03 59.40 623.51 534760
30WITTKE ZYGMUNT 3 15- 7- 5 S 14:24:31 1044.41 13.48 59.37 623.33 526920
31STYŚ BOGUSŁAW 7 < 2> 123 R 14:29:24 1044.35 13.93 59.35 623.15 531990
32FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 4> 38 S 14:28:02 1043.38 14.38 59.33 622.97 530070
33MACHO BRONSŁAW 3 16- 6- 5 S 14:27:00 1042.29 14.83 59.31 622.80 528440
34GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 < 4> 39 C 14:25:37 1041.64 15.28 59.29 622.62 526670
35BĄK PIOTR 5 16- 4- 4 S 14:27:49 1041.56 15.73 59.27 622.44 528920
36MATURA EUGENIUSZ 6 < 2> 53 - 14:30:08 1040.94 16.18 59.24 622.26 531020
37STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 3> 77 - 14:28:25 1040.90 16.63 59.22 622.08 529210
38FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 5> 55 - 14:29:33 1040.27 17.08 621.90 530070
39GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 < 5> 59 - 14:26:56 1038.93 17.53 59.18 621.72 526670
40RAK STEFAN 2 15- 3- 1 C 14:27:25 1038.16 17.98 59.16 621.54 526780
41GONSIOR PIOTR 7 < 4> 42 S 14:29:52 1038.13 18.43 59.14 621.36 529310
42GONSIOR PIOTR 7 < 5> 51 R 14:29:55 1038.03 18.88 59.12 621.18 529310
43WOJCIK FABIAN 2 < 2> 85 C 14:29:17 1037.89 19.33 59.09 621.00 528580
44ORLOF KRZYSZTOF 4 < 2> 47 S 14:25:15 1036.02 19.78 59.07 620.82 523450
45KUBISTA JÓZEF 2 15- 1- 1 S 14:30:27 1035.58 20.22 59.05 620.64 528610
46BUZE BŁAŻEJ 4 < 3> 50 S 14:25:03 1035.11 20.67 59.03 620.46 522780
47ORLOF KRZYSZTOF 4 < 3> 121 R 14:25:43 1035.07 21.12 59.01 620.28 523450
48BAŃSKI JERZY 4 < 2> 63 - 14:29:03 1034.50 21.57 58.99 620.10 526610
49WITTKE ZYGMUNT 3 < 2> 101 C 14:29:33 1034.09 22.02 58.96 619.92 526920
50BUZE BŁAŻEJ 4 < 4> 54 - 14:25:36 1033.98 22.47 619.74 522780
51GONSIOR PIOTR 7 < 6> 93 S 14:32:00 1033.81 22.92 58.92 619.56 529310
52BRALICH FRANCISZEK 6 < 3> 69 R 14:34:14 1033.07 23.37 58.90 619.38 531240
53MATURA EUGENIUSZ 6 < 3> 97 - 14:34:16 1032.58 23.82 58.88 619.20 531020
54BUZE BŁAŻEJ 4 < 5> 56 - 14:26:30 1032.14 24.27 619.03 522780
55FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 6> 74 C 14:33:53 1031.50 24.72 58.83 618.85 530070
56BUZE BŁAŻEJ 4 < 6> 67 S 14:27:20 1030.45 25.17 58.81 618.67 522780
57MRÓZ HENRYK 4 34-12- 3 S 14:28:59 1030.27 25.62 58.79 618.49 524390
58PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 15- 4- 3 S 14:36:58 1028.21 26.07 58.77 618.31 531550
59GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 < 6> 64 R 14:32:33 1027.55 26.52 58.75 618.13 526670
60TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 2> 86 C 14:37:24 1026.92 26.97 58.73 617.95 531330
61DUL JAN 1 18- 5- 5 S 14:36:13 1026.39 27.42 58.71 617.77 529840
62KAFKA JÓZEF 1 10- 3- 3 S 14:35:12 1026.01 27.87 58.68 617.59 528600
63BAŃSKI JERZY 4 < 3> 120 C 14:33:23 1025.76 28.31 58.66 617.41 526610
64GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 < 7> 128 S 14:33:38 1025.38 28.76 58.64 617.23 526670
65PECYNA PAWEŁ 4 33-11- 3 R 14:31:00 1025.01 29.21 58.62 617.05 523780
66SZEGA MARIAN 1 15- 4- 3 R 14:37:13 1024.73 29.66 58.60 616.87 530010
67BUZE BŁAŻEJ 4 < 7> 99 S 14:30:12 1024.66 30.11 58.58 616.69 522780
68PANIC JANUSZ 2 28- 7- 4 C 14:35:59 1024.47 30.56 58.55 616.51 528610
69BRALICH FRANCISZEK 6 < 4> 143 - 14:38:38 1024.31 31.01 58.53 616.33 531240
70SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 40-16- 6 C 14:34:43 1023.67 31.46 58.51 616.15 526900
71SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 16- 1- 1 C 14:34:10 1023.07 31.91 58.49 615.97 526030
72BERDECKI WŁADYSŁAW 6 10- 7- 7 S 14:39:57 1023.02 32.36 58.47 615.79 531920
73KLIMCZAK ADAM 6 15- 9- 7 S 14:43:43 1022.54 32.81 58.45 615.61 535520
74FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 7> 76 - 14:38:32 1022.25 33.26 58.42 615.43 530070
75KORYCIAK ERNEST 3 < 2> 137 R 14:35:41 1022.02 33.71 58.40 615.26 527040
76FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 8> 78 S 14:38:41 1021.95 34.16 58.38 615.08 530070
77STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 4> 89 R 14:37:53 1021.87 34.61 58.36 614.90 529210
78FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 9> 94 C 14:38:44 1021.85 35.06 58.34 614.72 530070
79WODOK STEFAN 3 13- 4- 4 S 14:36:38 1021.54 35.51 58.32 614.54 527760
80LANGER PIOTR 1 22- 9- 3 R 14:39:13 1021.37 35.96 58.29 614.36 530310
81MACHO BRONSŁAW 3 < 2> 361 S 14:37:34 1021.01 36.40 58.27 614.18 528440
82DUBIELSKI ROBERT 2 24- 6- 3 C 14:36:16 1020.96 36.85 58.25 614.00 527090
83KOCUR ROMAN 8 19- 4- 3 S 14:38:17 1019.91 37.30 58.23 613.82 528600
84SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 < 2> 90 S 14:36:51 1019.44 37.75 58.21 613.64 526900
85WOJCIK FABIAN 2 < 3> 189 C 14:38:33 1019.34 38.20 58.19 613.46 528580
86TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 3> 126 R 14:41:27 1018.95 38.65 58.17 613.28 531330
87NIEDBAŁA RUDOLF 1 14- 1- 1 C 14:39:34 1018.50 39.10 58.14 613.10 529180
88TEISTER GRZEGORZ 1 36-11- 4 C 14:39:37 1018.48 39.55 58.12 612.92 529220
89STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 5> 118 C 14:39:42 1018.30 40.00 58.10 612.74 529210
90SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 < 3> 108 C 14:37:36 1017.97 40.45 58.08 612.56 526900
91DUL JAN 1 < 2> 92 S 14:40:33 1017.85 40.90 58.06 612.38 529840
92DUL JAN 1 < 3> 389 S 14:40:35 1017.78 41.35 58.04 612.20 529840
93GONSIOR PIOTR 7 < 7> 146 S 14:40:04 1017.77 41.80 58.01 612.02 529310
94FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <10> 116 S 14:41:08 1017.15 42.25 57.99 611.84 530070
95KOBALCZYK MARIAN 2 19- 4- 4 C 14:38:24 1016.82 42.70 57.97 611.66 527120
96SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 66-19- 5 - 14:35:43 1016.78 43.15 611.48 524370
97MATURA EUGENIUSZ 6 < 4> 111 S 14:42:36 1016.11 43.60 57.93 611.31 531020
98GÓRNY KRZYSZTOF 7 12- 1- 1 S 14:44:57 1016.06 44.04 57.91 611.13 533380
99BUZE BŁAŻEJ 4 < 8> 106 - 14:34:38 1015.83 44.49 57.88 610.95 522780
100AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 23- 6- 4 R 14:41:26 1015.78 44.94 57.86 610.77 529660
101WITTKE ZYGMUNT 3 < 3> 102 R 14:38:45 1015.75 45.39 57.84 610.59 526920
102WITTKE ZYGMUNT 3 < 4> 342 R 14:38:45 1015.75 45.84 57.82 610.41 526920
103JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 3> 109 R 14:44:04 1015.12 46.29 57.80 610.23 531990
104LANGER PIOTR 1 < 2> 149 R 14:42:25 1015.11 46.74 57.78 610.05 530310
105OKOŃ SYLWESTER 7 20- 4- 2 S 14:40:56 1015.01 47.19 57.76 609.87 528750
106BUZE BŁAŻEJ 4 < 9> 188 - 14:35:08 1014.84 47.64 609.69 522780
107SKUPIN JAN 6 20- 6- 4 S 14:42:47 1014.74 48.09 57.71 609.51 530490
108SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 < 4> 142 S 14:39:18 1014.64 48.54 57.69 609.33 526900
109JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 4> 132 S 14:44:32 1014.22 48.99 57.67 609.15 531990
110KLIMCZAK ADAM 6 < 2> 131 R 14:48:02 1014.18 49.44 57.65 608.97 535520
111MATURA EUGENIUSZ 6 < 5> 155 - 14:43:40 1014.04 49.89 57.63 608.79 531020
112SAMBORSKI ANDRZEJ 7 19- 5- 3 R 14:44:55 1013.88 50.34 57.60 608.61 532200
113JASKULSKI BOGDAN 5 < 2> 156 R 14:44:39 1013.80 50.79 57.58 608.43 531890
114FYDA ROMAN 8 15- 2- 2 S 14:42:21 1013.61 51.24 57.56 608.25 529460
115GOCH STANISŁAW 8 17- 3- 1 S 14:39:29 1013.60 51.69 57.54 608.07 526550
116FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <11> 119 - 14:42:58 1013.58 52.13 57.52 607.89 530070
117SZEGA MARIAN 1 < 2> 455 S 14:43:12 1013.02 52.58 57.50 607.71 530010
118STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 6> 129 - 14:42:44 1012.39 53.03 607.54 529210
119FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <12> 139 R 14:43:38 1012.29 53.48 57.45 607.36 530070
120BAŃSKI JERZY 4 < 4> 162 S 14:40:20 1012.06 53.93 57.43 607.18 526610
121ORLOF KRZYSZTOF 4 < 4> 207 - 14:37:29 1011.53 54.38 607.00 523450
122ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 16- 9- 5 S 14:48:33 1010.86 54.83 57.39 606.82 534290
123STYŚ BOGUSŁAW 7 < 3> 522 S 14:46:19 1010.78 55.28 57.37 606.64 531990
124KOCUR ROMAN 8 < 2> 148 S 14:43:03 1010.61 55.73 57.35 606.46 528600
125TOKAREK EUGENIUSZ 4 20- 1- 0 - 14:37:17 1010.34 56.18 606.28 522630
126TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 4> 181 C 14:46:08 1009.88 56.63 57.30 606.10 531330
127KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 31- 8- 6 S 14:45:55 1009.76 57.08 57.28 605.92 531050
128GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 < 8> 221 R 14:41:35 1009.75 57.53 57.26 605.74 526670
129STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 7> 145 C 14:44:18 1009.36 57.98 57.24 605.56 529210
130TEISTER GRZEGORZ 1 < 2> 165 S 14:44:44 1008.55 58.43 57.22 605.38 529220
131KLIMCZAK ADAM 6 < 3> 135 R 14:51:04 1008.39 58.88 57.19 605.20 535520
132JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 5> 490 S 14:47:34 1008.38 59.33 57.17 605.02 531990
133SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 2> 158 S 14:40:02 1008.34 59.78 57.15 604.84 524370
134MUSIOŁ ŁUKASZ 5 23-10- 6 S 14:45:48 1008.03 60.22 57.13 604.66 530020
135KLIMCZAK ADAM 6 < 4> 203 S 14:51:17 1007.97 60.67 57.11 604.48 535520
136ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 20- 1- 0 - 14:38:18 1007.79 61.12 604.30 522340
137KORYCIAK ERNEST 3 < 3> 157 R 14:43:23 1006.99 61.57 57.06 604.12 527040
138BĄK PIOTR 5 < 2> 239 S 14:45:22 1006.76 62.02 57.04 603.94 528920
139FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <13> 161 C 14:46:33 1006.69 62.47 57.02 603.76 530070
140PECYNA PAWEŁ 4 < 2> 198 - 14:40:36 1006.11 62.92 57.00 603.59 523780
141MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 2> 195 C 14:46:49 1006.08 63.37 56.98 603.41 530020
142SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 < 5> 168 - 14:43:46 1005.98 63.82 56.96 603.23 526900
143BRALICH FRANCISZEK 6 < 5> 151 R 14:48:11 1005.79 64.27 56.94 603.05 531240
144NOWAK ANDRZEJ 4 27- 7- 1 S 14:40:50 1005.66 64.72 56.91 602.87 523780
145STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 8> 160 - 14:46:22 1005.40 65.17 56.89 602.69 529210
146GONSIOR PIOTR 7 < 8> 236 - 14:46:34 1005.21 65.62 602.51 529310
147KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 2> 241 S 14:48:40 1004.51 66.07 56.85 602.33 531050
148KOCUR ROMAN 8 < 3> 399 R 14:46:30 1003.99 66.52 56.83 602.15 528600
149LANGER PIOTR 1 < 3> 273 S 14:48:17 1003.84 66.97 56.81 601.97 530310
150MŁOCEK ZYGMUNT 6 12- 3- 3 S 14:52:34 1003.65 67.42 56.78 601.79 534510
151BRALICH FRANCISZEK 6 < 6> 169 R 14:49:29 1003.32 67.87 56.76 601.61 531240
152NOWAK ANDRZEJ 4 < 2> 179 - 14:42:05 1003.25 68.31 56.74 601.43 523780
153KWIATKOWSKI JERZY 6 24- 4- 4 S 14:49:55 1002.97 68.76 56.72 601.25 531490
154POTYKA BENJAMIN 8 16- 6- 5 S 14:48:38 1002.40 69.21 56.70 601.07 529900
155MATURA EUGENIUSZ 6 < 6> 163 S 14:49:51 1002.21 69.66 56.68 600.89 531020
156JASKULSKI BOGDAN 5 < 3> 208 R 14:50:46 1002.12 70.11 56.65 600.71 531890
157KORYCIAK ERNEST 3 < 4> 376 R 14:45:57 1002.07 70.56 56.63 600.53 527040
158SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 3> 185 S 14:43:49 1001.06 71.01 56.61 600.35 524370
159GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 18- 3- 3 S 14:49:13 1000.84 71.46 56.59 600.17 529660
160STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 9> 170 R 14:49:07 1000.18 71.91 56.57 599.99 529210
161FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <14> 167 C 14:50:21 999.47 72.36 56.55 599.82 530070
162BAŃSKI JERZY 4 < 5> 164 C 14:46:56 999.39 72.81 56.53 599.64 526610
163MATURA EUGENIUSZ 6 < 7> 180 S 14:51:27 999.19 73.26 56.50 599.46 531020
164BAŃSKI JERZY 4 < 6> 178 S 14:47:05 999.10 73.71 56.48 599.28 526610
165TEISTER GRZEGORZ 1 < 3> 212 R 14:49:48 998.91 74.16 56.46 599.10 529220
166OKOŃ SYLWESTER 7 < 2> 390 R 14:49:23 998.80 74.61 56.44 598.92 528750
167FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <15> 206 - 14:50:52 998.50 75.06 56.42 598.74 530070
168SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 < 6> 194 - 14:47:55 998.07 75.51 56.40 598.56 526900
169BRALICH FRANCISZEK 6 < 7> 263 S 14:52:20 997.95 75.96 56.37 598.38 531240
170STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <10> 193 - 14:50:18 997.94 76.40 56.35 598.20 529210
171MAJEWSKI JERZY 6 22- 7- 3 R 14:52:23 997.85 76.85 56.33 598.02 531240
172BERDECKI WŁADYSŁAW 6 < 2> 253 S 14:53:10 997.66 77.30 56.31 597.84 531920
173MRÓZ HENRYK 4 < 2> 174 - 14:45:48 997.32 77.75 56.29 597.66 524390
174MRÓZ HENRYK 4 < 3> 214 C 14:45:50 997.26 78.20 56.27 597.48 524390
175POTYKA BENJAMIN 8 < 2> 210 S 14:51:23 997.21 78.65 56.24 597.30 529900
176FYDA ROMAN 8 < 2>---- S 14:51:06 996.91 79.10 56.22 597.12 529460
177NOWROTEK STANISŁAW 6 9- 2- 2 S 14:54:08 996.90 79.55 56.20 596.94 532480
178BAŃSKI JERZY 4 < 7> 190 R 14:48:17 996.83 80.00 56.18 596.76 526610
179NOWAK ANDRZEJ 4 < 3> 250 R 14:45:34 996.60 80.45 56.16 596.58 523780
180MATURA EUGENIUSZ 6 < 8> 202 - 14:52:58 996.35 80.90 56.14 596.40 531020
181TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 5> 247 C 14:53:19 996.27 81.35 56.12 596.22 531330
182KOBALCZYK MARIAN 2 < 2> 428 C 14:49:18 995.88 81.80 56.09 596.04 527120
183LIGENSA JAROSŁAW 3 < 2> 204 C 14:49:29 995.76 82.25 56.07 595.87 527240
184ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 2> 225 R 14:56:41 995.54 82.70 56.05 595.69 534290
185SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 4> 186 - 14:46:46 995.45 83.15 56.03 595.51 524370
186SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 5> 222 - 14:46:50 995.32 83.60 56.01 595.33 524370
187HOK RUDOLF 4 14- 1- 1 C 14:45:06 994.95 84.04 55.99 595.15 522450
188BUZE BŁAŻEJ 4 <10> 191 - 14:45:33 994.73 84.49 55.96 594.97 522780
189WOJCIK FABIAN 2 < 4> 234 S 14:51:26 994.63 84.94 55.94 594.79 528580
190BAŃSKI JERZY 4 < 8> 219 - 14:49:28 994.60 85.39 55.92 594.61 526610
191BUZE BŁAŻEJ 4 <11> 228 - 14:45:42 994.45 85.84 594.43 522780
192PANIC JANUSZ 2 < 2> 215 R 14:51:38 994.31 86.29 55.88 594.25 528610
193STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <11> 216 S 14:52:17 994.23 86.74 55.86 594.07 529210
194SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 < 7> 254 - 14:50:00 994.15 87.19 593.89 526900
195MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 3> 196 R 14:53:12 994.04 87.64 55.81 593.71 530020
196MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 4> 224 S 14:53:15 993.94 88.09 55.79 593.53 530020
197ŻOGAŁA STEFAN 7 15- 2- 2 S 14:52:21 993.88 88.54 55.77 593.35 529090
198PECYNA PAWEŁ 4 < 3> 200 - 14:47:27 993.04 88.99 593.17 523780
199MAJEWSKI JERZY 6 < 2> 210 S 14:55:01 992.94 89.44 55.73 592.99 531240
200PECYNA PAWEŁ 4 < 4> 230 - 14:47:31 992.92 89.89 55.71 592.81 523780
201AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 2> 205 S 14:53:30 992.80 90.34 55.68 592.63 529660
202MATURA EUGENIUSZ 6 < 9> 324 S 14:55:01 992.53 90.79 55.66 592.45 531020
203KLIMCZAK ADAM 6 < 5> 350 S 14:59:36 992.44 91.24 55.64 592.27 535520
204LIGENSA JAROSŁAW 3 < 3> 339 C 14:51:18 992.36 91.69 55.62 592.10 527240
205AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 3> 259 R 14:53:45 992.34 92.13 55.60 591.92 529660
206FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <16> 243 S 14:54:10 992.33 92.58 55.58 591.74 530070
207ORLOF KRZYSZTOF 4 < 5> 309 S 14:47:30 992.32 93.03 55.55 591.56 523450
208JASKULSKI BOGDAN 5 < 4> 305 S 14:56:01 992.30 93.48 55.53 591.38 531890
209ROLA ANDRZEJ 1 20- 8- 6 S 14:53:47 992.26 93.93 55.51 591.20 529650
210POTYKA BENJAMIN 8 < 3> 252 S 14:54:04 992.20 94.38 55.49 591.02 529900
210MAJEWSKI JERZY 6 < 3> 223 S 14:55:25 992.20 94.38 55.49 591.02 531240
212TEISTER GRZEGORZ 1 < 4> 248 R 14:53:23 992.19 95.28 55.45 590.66 529220
213JASKÓŁA DARIUSZ 1 24- 7- 2 - 14:55:05 992.18 95.73 55.42 590.48 530900
214MRÓZ HENRYK 4 < 4> 218 - 14:49:10 990.97 96.18 55.40 590.30 524390
215PANIC JANUSZ 2 < 3> 337 S 14:53:57 990.00 96.63 55.38 590.12 528610
216STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <12> 217 - 14:54:48 989.55 97.08 589.94 529210
217STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <13> 220 - 14:54:51 989.45 97.53 589.76 529210
218MRÓZ HENRYK 4 < 5> 320 C 14:50:13 989.01 97.98 55.32 589.58 524390
219BAŃSKI JERZY 4 < 9> 281 S 14:52:41 988.60 98.43 55.29 589.40 526610
220STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <14> 230 - 14:55:20 988.56 98.88 55.27 589.22 529210
221GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 < 9> 277 - 14:52:58 988.19 99.33 55.25 589.04 526670
222SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 6> 274 R 14:50:42 988.07 99.78 55.23 588.86 524370
223MAJEWSKI JERZY 6 < 4> 227 S 14:57:42 987.99 100.22 55.21 588.68 531240
224MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 5> 257 S 14:56:28 987.98 100.67 55.19 588.50 530020
225ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 3> 276 S 15:00:48 987.96 101.12 55.17 588.33 534290
226PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 32- 9- 5 - 14:55:17 987.76 101.57 55.14 588.15 528730
227MAJEWSKI JERZY 6 < 5> 421 - 14:57:53 987.65 102.02 55.12 587.97 531240
228BUZE BŁAŻEJ 4 <12> 229 S 14:49:30 987.31 102.47 55.10 587.79 522780
229BUZE BŁAŻEJ 4 <13> 250 S 14:49:32 987.25 102.92 55.08 587.61 522780
230STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <15> 242 C 14:56:04 987.21 103.37 55.06 587.43 529210
230PECYNA PAWEŁ 4 < 5> 261 - 14:50:34 987.21 103.37 587.43 523780
232SKLARCZYK PIOTR 6 15- 5- 4 S 14:59:41 986.82 104.27 55.01 587.07 532570
233SKLARCZYK PIOTR 6 < 2> 237 S 14:59:41 986.82 104.72 54.99 586.89 532570
234WOJCIK FABIAN 2 < 5> 235 C 14:55:44 986.65 105.17 54.97 586.71 528580
235WOJCIK FABIAN 2 < 6> 400 S 14:55:46 986.59 105.62 54.95 586.53 528580
236GONSIOR PIOTR 7 < 9> 282 S 14:56:38 986.35 106.07 54.93 586.35 529310
237SKLARCZYK PIOTR 6 < 3> 382 S 15:00:07 986.03 106.52 54.91 586.17 532570
238PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 2> 289 S 14:56:15 985.98 106.97 54.88 585.99 528730
239BĄK PIOTR 5 < 3> 332 S 14:56:31 985.84 107.42 54.86 585.81 528920
240SINKA ADAM 6 < 3> 258 R 15:02:38 985.49 107.87 54.84 585.63 534760
241KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 3> 283 S 14:58:56 985.37 108.31 54.82 585.45 531050
242STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <16> 293 S 14:57:16 985.00 108.76 54.80 585.27 529210
243FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <17> 245 - 14:58:20 984.65 109.21 585.09 530070
244WODOK STEFAN 3 < 2> 312 S 14:56:09 984.35 109.66 54.76 584.91 527760
245FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <18> 256 - 14:58:32 984.28 110.11 584.73 530070
246WIECZOREK MAREK 7 24- 8- 5 S 15:03:03 984.27 110.56 54.71 584.55 534510
247TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 6> 266 R 14:59:56 984.07 111.01 54.69 584.38 531330
248TEISTER GRZEGORZ 1 < 5> 280 R 14:57:55 983.83 111.46 54.67 584.20 529220
249WIECZOREK MAREK 7 < 2> 369 S 15:03:54 982.74 111.91 54.65 584.02 534510
250BUZE BŁAŻEJ 4 <14> 290 - 14:52:04 982.55 112.36 54.63 583.84 522780
250NOWAK ANDRZEJ 4 < 4> 468 - 14:53:05 982.55 112.36 54.63 583.84 523780
252POTYKA BENJAMIN 8 < 4> 294 S 14:59:21 982.48 113.26 54.58 583.48 529900
253BERDECKI WŁADYSŁAW 6 < 3> 287 S 15:01:26 982.43 113.71 54.56 583.30 531920
254SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 < 8> 292 - 14:56:46 981.62 114.16 583.12 526900
255KOKOT JOACHIM 3 6- 3- 3 S 14:57:25 981.45 114.61 54.52 582.94 527450
256FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <19> 272 - 15:00:14 981.19 115.06 54.50 582.76 530070
257MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 6> 395 C 15:00:21 980.88 115.51 54.47 582.58 530020
258SINKA ADAM 6 < 4> 265 C 15:05:14 980.79 115.96 54.45 582.40 534760
259JASKÓŁA DARIUSZ 1 < 2> 296 S 15:01:21 980.70 116.40 54.43 582.22 530900
259AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 4> 314 S 15:00:05 980.70 116.40 54.43 582.22 529660
261PECYNA PAWEŁ 4 < 6> 285 - 14:54:11 980.52 117.30 581.86 523780
262SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 10- 1- 1 S 15:01:42 980.40 117.75 54.37 581.68 531080
263BRALICH FRANCISZEK 6 < 8> 264 R 15:02:13 979.76 118.20 54.35 581.50 531240
264BRALICH FRANCISZEK 6 < 9> 269 S 15:02:18 979.61 118.65 54.32 581.32 531240
265SINKA ADAM 6 < 5> 511 S 15:05:55 979.56 119.10 54.30 581.14 534760
266TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 7> 278 S 15:02:29 979.44 119.55 54.28 580.96 531330
267MAZUREK ANTONI 7 15- 4- 2 S 15:03:16 979.24 120.00 54.26 580.78 531990
268MIŚKIEWICZ DARIUSZ 2 14- 2- 2 C 14:58:31 978.84 120.45 54.24 580.61 527120
269BRALICH FRANCISZEK 6 <10> 275 S 15:02:50 978.64 120.90 54.22 580.43 531240
270GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 2> 391 S 15:01:15 978.59 121.35 54.19 580.25 529660
271WIECZOREK WACŁAW 2 15- 2- 2 S 14:58:07 978.39 121.80 54.17 580.07 526490
272FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <20> 327 - 15:01:48 978.35 122.25 579.89 530070
273LANGER PIOTR 1 < 4> 310 - 15:02:08 978.19 122.70 54.13 579.71 530310
274SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 7> 279 - 14:56:07 978.09 123.15 54.11 579.53 524370
275BRALICH FRANCISZEK 6 <11> 338 - 15:03:09 978.07 123.60 54.09 579.35 531240
276ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 4> 349 R 15:06:18 978.02 124.04 54.06 579.17 534290
277GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 <10> 311 - 14:58:46 977.55 124.49 54.04 578.99 526670
278TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 8> 284 - 15:03:39 977.34 124.94 578.81 531330
279SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 8> 300 S 14:56:38 977.15 125.39 54.00 578.63 524370
280TEISTER GRZEGORZ 1 < 6> 388 S 15:01:41 976.99 125.84 53.98 578.45 529220
281BAŃSKI JERZY 4 <10> 312 C 14:59:02 976.95 126.29 53.96 578.27 526610
282GONSIOR PIOTR 7 <10> 346 - 15:01:49 976.92 126.74 53.94 578.09 529310
283KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 4> 345 R 15:03:42 976.73 127.19 53.91 577.91 531050
284TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 9> 473 R 15:04:02 976.65 127.64 53.89 577.73 531330
285PECYNA PAWEŁ 4 < 7> 304 - 14:56:19 976.62 128.09 53.87 577.55 523780
286KOKOT JOACHIM 3 < 2> 479 S 15:00:11 976.43 128.54 53.85 577.37 527450
287BERDECKI WŁADYSŁAW 6 < 4> 352 S 15:04:48 976.36 128.99 53.83 577.19 531920
288KWIATKOWSKI JERZY 6 < 2> 302 S 15:04:28 976.17 129.44 53.81 577.01 531490
289PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 3> 328 S 15:01:41 976.09 129.89 53.78 576.83 528730
290BUZE BŁAŻEJ 4 <15> 362 - 14:55:45 975.79 130.34 53.76 576.66 522780
290ŻOGAŁA STEFAN 7 < 2>---- S 15:02:13 975.79 130.34 53.76 576.66 529090
292SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 < 9> 307 R 15:00:02 975.68 131.24 53.72 576.30 526900
293STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <17> 317 C 15:02:25 975.65 131.69 53.70 576.12 529210
294POTYKA BENJAMIN 8 < 5> 306 S 15:03:13 975.49 132.13 53.68 575.94 529900
295SKUPIN JAN 6 < 2> 357 S 15:03:50 975.46 132.58 53.65 575.76 530490
296JASKÓŁA DARIUSZ 1 < 3> 330 - 15:04:28 975.08 133.03 53.63 575.58 530900
297DUBIELSKI ROBERT 2 < 2> 316 - 15:00:35 975.04 133.48 53.61 575.40 527090
298PODESZWA RYSZARD 3 17- 5- 4 S 15:00:38 974.80 133.93 53.59 575.22 527010
299PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 < 2> 301 S 15:05:25 974.58 134.38 53.57 575.04 531550
300SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 9> 303 R 14:58:16 974.18 134.83 53.55 574.86 524370
301PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 < 3> 467 S 15:05:49 973.86 135.28 53.53 574.68 531550
302KWIATKOWSKI JERZY 6 < 3> 363 S 15:05:47 973.81 135.73 53.50 574.50 531490
303SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <10> 329 S 14:58:29 973.79 136.18 53.48 574.32 524370
304PECYNA PAWEŁ 4 < 8> 322 S 14:57:56 973.69 136.63 53.46 574.14 523780
305JASKULSKI BOGDAN 5 < 5> 413 S 15:06:20 973.56 137.08 53.44 573.96 531890
306POTYKA BENJAMIN 8 < 6>---- R 15:04:18 973.54 137.53 53.42 573.78 529900
307SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 <10> 354 C 15:01:32 972.98 137.98 53.40 573.60 526900
308CHRABKA JACEK 7 15- 1- 0 R 15:06:01 972.81 138.43 53.37 573.42 531170
309ORLOF KRZYSZTOF 4 < 6> 315 S 14:58:05 972.80 138.88 53.35 573.24 523450
310LANGER PIOTR 1 < 5> 343 R 15:05:10 972.75 139.33 53.33 573.06 530310
311GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 <11> 348 - 15:01:31 972.58 139.78 53.31 572.89 526670
312BAŃSKI JERZY 4 <11> 462 R 15:01:31 972.47 140.22 53.29 572.71 526610
312WODOK STEFAN 3 < 3> 496 S 15:02:42 972.47 140.22 53.29 572.71 527760
314AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 5> 336 S 15:04:53 972.06 141.12 53.24 572.35 529660
315ORLOF KRZYSZTOF 4 < 7> 341 - 14:58:31 972.02 141.57 572.17 523450
316DUBIELSKI ROBERT 2 < 3> 367 R 15:02:31 971.56 142.02 53.20 571.99 527090
317STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <18> 318 - 15:04:44 971.50 142.47 53.18 571.81 529210
318STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <19> 385 - 15:04:46 971.44 142.92 53.16 571.63 529210
319SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 2> 321 S 15:07:58 971.23 143.37 53.14 571.45 532200
320MRÓZ HENRYK 4 < 6> 334 - 14:59:59 971.12 143.82 53.12 571.27 524390
321SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 3> 447 R 15:08:07 970.96 144.27 53.09 571.09 532200
322PECYNA PAWEŁ 4 < 9> 434 - 14:59:39 970.59 144.72 53.07 570.91 523780
323KOTLARSKI RUDOLF 5 15- 1- 1 S 15:05:20 969.90 145.17 53.05 570.73 528920
324MATURA EUGENIUSZ 6 <10> 326 - 15:07:35 969.75 145.62 53.03 570.55 531020
325ROLA ANDRZEJ 1 < 2> 393 S 15:06:11 969.73 146.07 53.01 570.37 529650
326MATURA EUGENIUSZ 6 <11> 333 - 15:07:37 969.69 146.52 52.99 570.19 531020
327FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <21> 340 - 15:06:47 969.43 146.97 570.01 530070
328PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 4> 442 R 15:05:27 969.35 147.42 52.94 569.83 528730
329SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <11> 331 - 15:00:59 969.29 147.87 52.92 569.65 524370
330JASKÓŁA DARIUSZ 1 < 4> 409 - 15:08:06 968.62 148.31 52.90 569.47 530900
331SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <12> 377 - 15:01:25 968.51 148.76 569.29 524370
332BĄK PIOTR 5 < 4>---- S 15:06:10 968.42 149.21 52.86 569.11 528920
333MATURA EUGENIUSZ 6 <12> 392 S 15:08:21 968.40 149.66 52.83 568.94 531020
334MRÓZ HENRYK 4 < 7> 344 R 15:01:42 968.05 150.11 52.81 568.76 524390
335PYKA JÓZEF 8 15- 1- 1 S 15:05:07 967.15 150.56 52.79 568.58 527210
336AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 6>---- S 15:07:54 966.71 151.01 52.77 568.40 529660
337PANIC JANUSZ 2 < 4> 381 R 15:06:50 966.67 151.46 52.75 568.22 528610
338BRALICH FRANCISZEK 6 <12> 397 - 15:09:39 966.51 151.91 52.73 568.04 531240
339LIGENSA JAROSŁAW 3 < 4> 355 R 15:05:39 966.26 152.36 52.71 567.86 527240
340FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <22> 347 - 15:08:37 966.19 152.81 52.68 567.68 530070
341ORLOF KRZYSZTOF 4 < 8> 351 - 15:01:53 965.98 153.26 52.66 567.50 523450
342WITTKE ZYGMUNT 3 < 5> 419 S 15:05:31 965.91 153.71 52.64 567.32 526920
343LANGER PIOTR 1 < 6> 365 - 15:09:03 965.87 154.16 52.62 567.14 530310
344MRÓZ HENRYK 4 < 8> 489 - 15:03:04 965.61 154.61 52.60 566.96 524390
345KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 5> 404 S 15:10:03 965.46 155.06 52.58 566.78 531050
346GONSIOR PIOTR 7 <11> 371 R 15:08:16 965.42 155.51 52.55 566.60 529310
347FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <23> 358 - 15:09:04 965.40 155.96 566.42 530070
348GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 <12> 368 S 15:05:34 965.36 156.40 52.51 566.24 526670
349ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 5> 406 S 15:13:40 965.00 156.85 52.49 566.06 534290
350KLIMCZAK ADAM 6 < 6> 394 S 15:14:59 964.93 157.30 52.47 565.88 535520
351ORLOF KRZYSZTOF 4 < 9> 359 R 15:02:32 964.83 157.75 52.45 565.70 523450
352BERDECKI WŁADYSŁAW 6 < 5> 360 S 15:11:28 964.56 158.20 52.42 565.52 531920
353KAFKA JÓZEF 1 < 2> 465 S 15:08:03 964.51 158.65 52.40 565.34 528600
354SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 <11> 401 - 15:06:18 964.49 159.10 52.38 565.17 526900
355LIGENSA JAROSŁAW 3 < 5> 469 C 15:06:43 964.38 159.55 52.36 564.99 527240
356GRABOWSKI TADEUSZ 7 17- 1- 1 S 15:08:19 964.35 160.00 52.34 564.81 528770
357SKUPIN JAN 6 < 3> 370 R 15:10:08 964.29 160.45 52.32 564.63 530490
358FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <24> 375 - 15:09:47 964.14 160.90 564.45 530070
359ORLOF KRZYSZTOF 4 <10> 372 R 15:03:00 964.00 161.35 52.27 564.27 523450
360BERDECKI WŁADYSŁAW 6 < 6> 379 S 15:11:58 963.68 161.80 52.25 564.09 531920
361MACHO BRONSŁAW 3 < 3> 433 R 15:08:25 963.57 162.25 52.23 563.91 528440
362BUZE BŁAŻEJ 4 <16> 373 S 15:02:37 963.44 162.70 52.21 563.73 522780
363KWIATKOWSKI JERZY 6 < 4>---- S 15:11:45 963.28 163.15 52.19 563.55 531490
364MUC M-GRIM W 8 10- 2- 2 S 15:07:10 963.05 163.60 52.17 563.37 526950
365LANGER PIOTR 1 < 7> 456 R 15:10:45 962.89 164.04 52.14 563.19 530310
366RAK STEFAN 2 < 2> 541 R 15:07:14 962.62 164.49 52.12 563.01 526780
367DUBIELSKI ROBERT 2 < 4> 437 C 15:07:39 962.46 164.94 52.10 562.83 527090
368GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 <13> 396 S 15:07:18 962.31 165.39 52.08 562.65 526670
369WIECZOREK MAREK 7 < 3> 414 R 15:15:30 962.21 165.84 52.06 562.47 534510
370SKUPIN JAN 6 < 4> 501 S 15:11:21 962.17 166.29 52.04 562.29 530490
371GONSIOR PIOTR 7 <12> 380 R 15:10:12 962.03 166.74 52.01 562.11 529310
372ORLOF KRZYSZTOF 4 <11> 430 - 15:04:08 961.99 167.19 51.99 561.93 523450
373BUZE BŁAŻEJ 4 <17> 378 - 15:03:28 961.94 167.64 561.75 522780
374TANISTRA WŁADYSŁAW 4 25- 3- 2 R 15:04:14 961.68 168.09 51.95 561.57 523380
375FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <25> 424 - 15:11:29 961.17 168.54 561.40 530070
376KORYCIAK ERNEST 3 < 5> 499 S 15:08:23 961.08 168.99 51.91 561.22 527040
377SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <13> 410 S 15:05:40 960.97 169.44 51.88 561.04 524370
378BUZE BŁAŻEJ 4 <18> 412 - 15:04:06 960.82 169.89 51.86 560.86 522780
379BERDECKI WŁADYSŁAW 6 < 7>---- S 15:13:44 960.61 170.34 51.84 560.68 531920
380GONSIOR PIOTR 7 <13> 387 - 15:11:07 960.43 170.79 51.82 560.50 529310
381PANIC JANUSZ 2 < 5> 473 - 15:10:28 960.29 171.24 51.80 560.32 528610
382SKLARCZYK PIOTR 6 < 4> 523 R 15:14:47 959.96 171.69 51.78 560.14 532570
383GRZYWOCZ STEFAN 7 15- 3- 3 S 15:14:04 959.58 172.13 51.76 559.96 531670
384TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 2> 535 S 15:05:30 959.45 172.58 51.73 559.78 523380
385STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <20> 427 - 15:11:38 959.35 173.03 559.60 529210
386MENDRYS ANDRZEJ 6 12- 1- 1 S 15:18:49 959.08 173.48 51.69 559.42 535950
387GONSIOR PIOTR 7 <14> 431 - 15:11:55 959.04 173.93 51.67 559.24 529310
388TEISTER GRZEGORZ 1 < 7> 482 R 15:11:54 958.91 174.38 51.65 559.06 529220
389DUL JAN 1 < 4> 519 S 15:12:35 958.84 174.83 51.63 558.88 529840
390OKOŃ SYLWESTER 7 < 3> 485 - 15:11:30 958.75 175.28 51.60 558.70 528750
391GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 3>---- S 15:12:29 958.69 175.73 51.58 558.52 529660
392MATURA EUGENIUSZ 6 <13> 398 - 15:13:55 958.66 176.18 51.56 558.34 531020
393ROLA ANDRZEJ 1 < 3> 405 S 15:12:47 958.15 176.63 51.54 558.16 529650
394KLIMCZAK ADAM 6 < 7> 420 S 15:18:57 958.08 177.08 51.52 557.98 535520
395MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 7> 459 C 15:13:15 958.01 177.53 51.50 557.80 530020
396GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 <14> 512 R 15:09:52 957.81 177.98 51.47 557.62 526670
397BRALICH FRANCISZEK 6 <13> 451 S 15:15:02 957.13 178.43 51.45 557.45 531240
398MATURA EUGENIUSZ 6 <14> 418 R 15:14:50 957.08 178.88 51.43 557.27 531020
399KOCUR ROMAN 8 < 4>---- S 15:12:19 957.06 179.33 51.41 557.09 528600
400WOJCIK FABIAN 2 < 7> 403 - 15:12:18 957.05 179.78 51.39 556.91 528580
401SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 <12> 408 - 15:10:35 956.99 180.22 51.37 556.73 526900
402ROBAK JAN 1 12- 1- 1 S 15:13:11 956.72 180.67 51.35 556.55 529240
403WOJCIK FABIAN 2 < 8>---- S 15:12:32 956.65 181.12 51.32 556.37 528580
404KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 6> 477 S 15:15:10 956.56 181.57 51.30 556.19 531050
405ROLA ANDRZEJ 1 < 4> 436 S 15:13:51 956.31 182.02 51.28 556.01 529650
406ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 6> 407 R 15:18:48 956.14 182.47 51.26 555.83 534290
407ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 7> 460 - 15:19:03 955.71 182.92 51.24 555.65 534290
408SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 <13> 439 - 15:11:35 955.25 183.37 51.22 555.47 526900
409JASKÓŁA DARIUSZ 1 < 5> 492 R 15:15:49 955.17 183.82 51.19 555.29 530900
410SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <14> 446 - 15:09:12 954.79 184.27 51.17 555.11 524370
411GRZYWOCZ STEFAN 7 < 2> 500 S 15:16:55 954.67 184.72 51.15 554.93 531670
412BUZE BŁAŻEJ 4 <19> 425 - 15:07:44 954.44 185.17 554.75 522780
413JASKULSKI BOGDAN 5 < 6> 533 S 15:17:44 953.66 185.62 51.11 554.57 531890
414WIECZOREK MAREK 7 < 4> 434 S 15:20:33 953.55 186.07 51.09 554.39 534510
415MIŚKIEWICZ DARIUSZ 2 < 2>---- S 15:12:55 953.34 186.52 51.06 554.21 527120
416SOCHA JAN 5 23- 3- 1 S 15:16:44 953.06 186.97 51.04 554.03 530600
417PODESZWA RYSZARD 3 < 2> 429 S 15:13:06 952.83 187.42 51.02 553.85 527010
418MATURA EUGENIUSZ 6 <15> 443 R 15:17:24 952.67 187.87 51.00 553.68 531020
419WITTKE ZYGMUNT 3 < 6> 493 S 15:13:12 952.49 188.31 50.98 553.50 526920
420KLIMCZAK ADAM 6 < 8> 549 S 15:22:34 951.92 188.76 50.96 553.32 535520
421MAJEWSKI JERZY 6 < 6> 537 - 15:18:10 951.76 189.21 50.94 553.14 531240
422KRZYSZ EDWARD 1 < 2> 458 S 15:17:08 951.51 189.66 50.91 552.96 530120
423MUC M-GRIM W 8 < 2>---- S 15:13:57 951.26 190.11 50.89 552.78 526950
424FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <26> 441 - 15:17:18 951.14 190.56 552.60 530070
425BUZE BŁAŻEJ 4 <20>---- S 15:09:49 950.83 191.01 50.85 552.42 522780
426SPALLEK GERARD 7 14- 2- 2 S 15:19:33 950.78 191.46 50.83 552.24 532010
427STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <21> 445 C 15:16:41 950.65 191.91 50.81 552.06 529210
428KOBALCZYK MARIAN 2 < 3> 513 C 15:14:30 950.62 192.36 50.78 551.88 527120
429PODESZWA RYSZARD 3 < 3> 487 S 15:14:27 950.51 192.81 50.76 551.70 527010
430ORLOF KRZYSZTOF 4 <12> 461 R 15:10:43 950.49 193.26 50.74 551.52 523450
431GONSIOR PIOTR 7 <15> 503 R 15:17:03 950.20 193.71 50.72 551.34 529310
432MŁOCEK ZYGMUNT 6 < 2> 440 S 15:22:43 949.87 194.16 50.70 551.16 534510
433MACHO BRONSŁAW 3 < 4> 453 S 15:16:24 949.75 194.61 50.68 550.98 528440
434PECYNA PAWEŁ 4 <10> 438 S 15:11:33 949.65 195.06 50.65 550.80 523780
434WIECZOREK MAREK 7 < 5> 488 - 15:22:51 949.65 195.06 50.65 550.80 534510
436ROLA ANDRZEJ 1 < 5> 448 - 15:17:47 949.56 195.96 50.61 550.44 529650
437DUBIELSKI ROBERT 2 < 5> 484 R 15:15:06 949.54 196.40 50.59 550.26 527090
438PECYNA PAWEŁ 4 <11>---- S 15:11:43 949.36 196.85 50.57 550.08 523780
439SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 <14> 471 R 15:15:10 949.08 197.30 50.55 549.90 526900
440MŁOCEK ZYGMUNT 6 < 3>---- S 15:23:34 948.44 197.75 50.53 549.73 534510
441FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <27> 450 R 15:18:56 948.36 198.20 50.50 549.55 530070
442PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 5> 449 S 15:17:42 948.05 198.65 50.48 549.37 528730
443MATURA EUGENIUSZ 6 <16> 498 S 15:20:15 947.83 199.10 50.46 549.19 531020
443WIECZOREK WACŁAW 2 < 2>---- C 15:15:28 947.83 199.10 50.46 549.19 526490
445STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <22> 478 - 15:18:23 947.75 200.00 50.42 548.83 529210

KONIEC KONKURSU NA BAZIE 1:5

446SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <15> 464 - 15:13:27 947.46 548.65 524370
447SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 4> 550 S 15:21:44 947.42 50.37 548.47 532200
448ROLA ANDRZEJ 1 < 6> 506 S 15:19:14 947.10 50.35 548.29 529650
449PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 6> 454 - 15:18:20 946.98 50.33 548.11 528730
450FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <28> 502 - 15:19:51 946.81 547.93 530070
451BRALICH FRANCISZEK 6 <14> 517 S 15:21:07 946.75 50.29 547.75 531240
452MAZUREK ANTONI 7 < 2> 507 R 15:22:00 946.60 50.27 547.57 531990
453MACHO BRONSŁAW 3 < 5> 548 S 15:18:22 946.40 50.24 547.39 528440
454PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 7> 466 S 15:18:42 946.36 50.22 547.21 528730
455SZEGA MARIAN 1 < 3> 518 S 15:20:13 946.08 50.20 547.03 530010
456LANGER PIOTR 1 < 8> 555 S 15:20:34 946.02 50.18 546.85 530310
457SETNIK-GANS 2 18- 1- 0 R 15:16:51 945.91 50.16 546.67 526730
458KRZYSZ EDWARD 1 < 3>---- S 15:20:27 945.88 50.14 546.49 530120
459MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 8> 476 - 15:20:30 945.62 50.12 546.31 530020
460ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 8> 483 S 15:25:09 945.40 50.09 546.13 534290
461ORLOF KRZYSZTOF 4 <13> 481 - 15:13:42 945.37 50.07 545.96 523450
462BAŃSKI JERZY 4 <12> 463 - 15:17:08 945.21 50.05 545.78 526610
463BAŃSKI JERZY 4 <13> 486 C 15:17:09 945.19 50.03 545.60 526610
464SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <16> 472 - 15:14:53 945.01 545.42 524370
465KAFKA JÓZEF 1 < 3>---- S 15:19:25 944.91 49.99 545.24 528600
466PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 8> 544 - 15:19:41 944.69 49.96 545.06 528730
467PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 < 4>---- R 15:22:43 944.61 49.94 544.88 531550
468NOWAK ANDRZEJ 4 < 5> 508 - 15:14:37 944.40 49.92 544.70 523780
469LIGENSA JAROSŁAW 3 < 6>---- S 15:18:18 944.37 49.90 544.52 527240
470BRYCHCY ALOJZY 2 10- 1- 1 S 15:18:11 944.24 49.88 544.34 527060
471SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 <15> 510 - 15:18:03 944.18 49.86 544.16 526900
472SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <17> 495 - 15:15:30 943.96 49.83 543.98 524370
473TOPOŁA ALEKSANDER 8 <10> 535 S 15:22:54 943.92 49.81 543.80 531330
473PANIC JANUSZ 2 < 6> 475 S 15:20:01 943.92 49.81 543.80 528610
475PANIC JANUSZ 2 < 7>---- C 15:20:09 943.69 49.77 543.44 528610
476MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 9> 553 R 15:21:47 943.46 49.75 543.26 530020
477KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 7> 480 S 15:23:10 942.97 49.73 543.08 531050
478STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <23> 540 R 15:21:21 942.75 49.71 542.90 529210
479KOKOT JOACHIM 3 < 3>---- S 15:19:43 942.35 49.68 542.72 527450
480KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 8>---- - 15:23:35 942.27 49.66 542.54 531050
481ORLOF KRZYSZTOF 4 <14> 526 - 15:15:32 942.25 49.64 542.36 523450
482TEISTER GRZEGORZ 1 < 8> 504 - 15:21:42 942.18 49.62 542.18 529220
483ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 9>---- S 15:27:06 942.14 49.60 542.01 534290
484DUBIELSKI ROBERT 2 < 6>---- S 15:19:31 942.05 49.58 541.83 527090
485OKOŃ SYLWESTER 7 < 4>---- S 15:21:27 941.76 49.55 541.65 528750
486BAŃSKI JERZY 4 <14> 514 - 15:19:44 940.82 49.53 541.47 526610
487PODESZWA RYSZARD 3 < 4> 543 R 15:20:13 940.73 49.51 541.29 527010
488WIECZOREK MAREK 7 < 6> 530 S 15:28:18 940.54 49.49 541.11 534510
489MRÓZ HENRYK 4 < 9> 525 R 15:17:48 940.10 49.47 540.93 524390
490JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 6>---- S 15:25:58 939.97 49.45 540.75 531990
491SOCHA JAN 5 < 2> 557 - 15:24:32 939.89 540.57 530600
492JASKÓŁA DARIUSZ 1 < 6> 534 S 15:24:58 939.70 49.40 540.39 530900
493SPALLEK GERARD 7 < 2>---- S 15:26:11 939.64 49.38 540.21 532010
493WITTKE ZYGMUNT 3 < 7>---- S 15:20:46 939.64 49.38 540.21 526920
495SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <18> 554 - 15:18:05 939.59 49.34 539.85 524370
496WODOK STEFAN 3 < 4>---- S 15:21:43 939.55 49.32 539.67 527760
497GABRYŚ JÓZEF 5 12- 1- 1 S 15:22:52 939.48 49.29 539.49 528800
498MATURA EUGENIUSZ 6 <17>---- - 15:25:16 939.42 49.27 539.31 531020
499KORYCIAK ERNEST 3 < 6> 509 S 15:21:09 939.21 49.25 539.13 527040
500GRZYWOCZ STEFAN 7 < 3>---- S 15:26:09 939.10 49.23 538.95 531670
501SKUPIN JAN 6 < 5> 515 S 15:25:07 938.73 49.21 538.77 530490
502FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 <29>---- - 15:24:43 938.65 538.59 530070
503GONSIOR PIOTR 7 <16>---- - 15:23:57 938.58 49.17 538.41 529310
504TEISTER GRZEGORZ 1 < 9> 505 - 15:24:21 937.75 49.14 538.24 529220
505TEISTER GRZEGORZ 1 <10> 551 - 15:24:47 937.03 49.12 538.06 529220
506ROLA ANDRZEJ 1 < 7> 531 - 15:25:30 936.60 49.10 537.88 529650
507MAZUREK ANTONI 7 < 3> 556 S 15:28:11 936.30 49.08 537.70 531990
508NOWAK ANDRZEJ 4 < 6> 524 R 15:19:36 935.99 49.06 537.52 523780
509KORYCIAK ERNEST 3 < 7> 516 R 15:23:08 935.91 49.04 537.34 527040
510SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 <16>---- C 15:23:24 935.21 49.01 537.16 526900
511SINKA ADAM 6 < 6>---- R 15:31:50 935.17 48.99 536.98 534760
512GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 <15>---- - 15:23:14 935.08 48.97 536.80 526670
513KOBALCZYK MARIAN 2 < 4>---- S 15:23:49 934.91 48.95 536.62 527120
514BAŃSKI JERZY 4 <15> 528 R 15:23:18 934.87 48.93 536.44 526610
515SKUPIN JAN 6 < 6>---- - 15:27:35 934.65 48.91 536.26 530490
516KORYCIAK ERNEST 3 < 8> 546 S 15:24:03 934.39 48.88 536.08 527040
517BRALICH FRANCISZEK 6 <15>---- - 15:28:47 933.99 48.86 535.90 531240
518SZEGA MARIAN 1 < 4>---- S 15:27:29 933.97 48.84 535.72 530010
519DUL JAN 1 < 5>---- S 15:27:21 933.89 48.82 535.54 529840
519MORCINCZYK MARIAN 2 15- 1- 1 C 15:23:52 933.89 48.82 535.54 526590
521GOCH STANISŁAW 8 < 2> 527 - 15:23:59 933.63 48.78 535.18 526550
522STYŚ BOGUSŁAW 7 < 4>---- - 15:29:50 933.59 48.76 535.00 531990
523SKLARCZYK PIOTR 6 < 5>---- S 15:30:29 933.54 48.73 534.82 532570
524NOWAK ANDRZEJ 4 < 7>---- - 15:21:14 933.27 48.71 534.64 523780
525MRÓZ HENRYK 4 <10> 529 R 15:22:11 932.77 48.69 534.47 524390
526ORLOF KRZYSZTOF 4 <15>---- - 15:21:13 932.71 48.67 534.29 523450
527GOCH STANISŁAW 8 < 3>---- R 15:24:33 932.69 48.65 534.11 526550
528BAŃSKI JERZY 4 <16> 539 S 15:24:38 932.66 48.63 533.93 526610
529MRÓZ HENRYK 4 <11> 542 R 15:22:18 932.58 48.60 533.75 524390
530WIECZOREK MAREK 7 < 7> 547 S 15:33:19 932.31 48.58 533.57 534510
531ROLA ANDRZEJ 1 < 8>---- S 15:28:26 931.77 48.56 533.39 529650
532LECHOWICZ MAREK 5 19- 1- 0 R 15:28:57 931.61 48.54 533.21 530040
533JASKULSKI BOGDAN 5 < 7>---- S 15:30:58 931.56 48.52 533.03 531890
534JASKÓŁA DARIUSZ 1 < 7>---- - 15:29:59 931.43 48.50 532.85 530900
535TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 3>---- S 15:22:02 931.23 48.47 532.67 523380
535TOPOŁA ALEKSANDER 8 <11>---- - 15:30:34 931.23 48.47 532.67 531330
537MAJEWSKI JERZY 6 < 7>---- R 15:30:34 931.07 48.43 532.31 531240
538NOWROTEK STANISŁAW 6 < 2>---- S 15:32:07 930.72 48.41 532.13 532480
539BAŃSKI JERZY 4 <17>---- - 15:25:57 930.49 48.39 531.95 526610
540STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <24> 552 - 15:29:12 929.74 531.77 529210
541RAK STEFAN 2 < 3>---- R 15:26:39 929.64 48.35 531.59 526780
542MRÓZ HENRYK 4 <12>---- - 15:24:12 929.44 48.32 531.41 524390
543PODESZWA RYSZARD 3 < 5>---- S 15:27:03 929.39 48.30 531.23 527010
544PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 9>---- S 15:29:32 928.36 48.28 531.05 528730
544WANDZIOCH ANDRZEJ 1 10- 1- 1 S 15:30:01 928.36 48.28 531.05 529180
546KORYCIAK ERNEST 3 < 9>---- S 15:28:11 927.59 48.24 530.69 527040
547WIECZOREK MAREK 7 < 8>---- R 15:36:29 927.19 48.22 530.52 534510
548MACHO BRONSŁAW 3 < 6>---- S 15:29:59 927.11 48.19 530.34 528440
549KLIMCZAK ADAM 6 < 9>---- S 15:37:39 927.07 48.17 530.16 535520
550SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 5>---- S 15:34:14 926.80 48.15 529.98 532200
551TEISTER GRZEGORZ 1 <11>---- S 15:31:37 925.83 48.13 529.80 529220
552STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <25>---- - 15:31:48 925.52 529.62 529210
553MUSIOŁ ŁUKASZ 5 <10>---- - 15:32:45 925.40 48.09 529.44 530020
554SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 <19>---- - 15:26:52 925.03 48.06 529.26 524370
555LANGER PIOTR 1 < 9>---- S 15:33:21 924.93 48.04 529.08 530310
556MAZUREK ANTONI 7 < 4>---- R 15:35:14 924.82 48.02 528.90 531990
557SOCHA JAN 5 < 3>---- - 15:33:49 924.69 528.72 530600

KONIEC KONKURSU

558KWIATKOWSKI JERZY 6 < 5>---- S 15:34:48 924.65 531490
559KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 9>---- R 15:34:29 924.40 531050
560BAŃSKI JERZY 4 <18>---- - 15:29:56 923.99 526610
561KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 <10>---- S 15:34:45 923.97 531050
562GOCH STANISŁAW 8 < 4>---- R 15:30:02 923.72 526550
563ORLOF KRZYSZTOF 4 <16>---- - 15:26:45 923.60 523450
564ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 < 2>---- S 15:25:43 923.32 522340
565SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 6>---- S 15:36:32 923.10 532200
566KOCUR ROMAN 8 < 5>---- S 15:32:39 923.08 528600
567PECYNA PAWEŁ 4 <12>---- - 15:27:33 922.88 523780
568ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 < 3>---- C 15:26:02 922.81 522340
569MUSIOŁ ŁUKASZ 5 <11>---- - 15:34:28 922.63 530020
570JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 7>---- S 15:36:43 922.45 531990
571MATURA EUGENIUSZ 6 <18>---- - 15:35:41 922.42 531020
572PANIC JANUSZ 2 < 8>---- R 15:33:13 922.18 528610
573MORCINCZYK MARIAN 2 < 2>---- C 15:31:08 922.01 526590
574LECHOWICZ MAREK 5 < 2>---- - 15:34:54 921.97 530040
575GABRYŚ JÓZEF 5 < 2>---- R 15:33:46 921.63 528800
576SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 < 2>---- - 15:30:49 921.54 526030
577WRĄBEL ANTONI 4 12- 0- 0 S 15:28:27 921.15 523630
578NOWROTEK STANISŁAW 6 < 3>---- S 15:38:24 920.61 532480
579GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 <16>---- R 15:32:12 920.43 526670
580SZEGA MARIAN 1 < 5>---- R 15:35:52 920.37 530010
581GOCH STANISŁAW 8 < 5>---- S 15:32:10 920.27 526550
582CHRABKA JACEK 7 < 2>---- S 15:37:30 919.77 531170
583SETNIK-GANS 2 < 2>---- C 15:32:49 919.54 526730
584FERRA WACŁAW 4 17- 0- 0 S 15:28:38 919.22 522700
585LECHOWICZ MAREK 5 < 3>---- S 15:36:55 918.75 530040
586KOCUR ROMAN 8 < 6>---- - 15:35:29 918.53 528600

Klasyfikacja hodowców po 9 locie

POZ NAZWISKO i IMIĘ ODLEGŁ.WŁ.POZ.POZ. KONKURSY PUNKTY Nr
HOD GOŁ.GOŁ. 1 2 3 4 5 6 7 8 9RAZ Lot 9 RAZEM
1FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 530070 59 1 20 8 9 9 7 8 7 8 9 9 74 5503.5529033.01505
2GONSIOR PIOTR 529310 41 19 21 6 5 8 7 5 8 4 7 6 56 3687.9322570.32705
3KLIMCZAK ADAM 535520 15 73 110 2 5 6 6 7 8 6 7 7 54 4019.7022356.79603
4TOPOŁA ALEKSANDER 531330 20 9 60 9 7 6 6 6 7 5 3 6 55 3572.1321713.04819
5STRZELECKI SEBASTIAN__ 529210 59 11 16 6 6 8 4 4 8 6 6 7 55 4113.2521615.99163
6LIGENSA JAROSŁAW 527240 15 10 183 6 4 4 9 7 5 7 7 5 54 2924.4021493.79325
7WOJCIK FABIAN 528580 23 13 43 8 8 9 7 5 4 5 4 7 57 4185.2521111.96219
8SINKA ADAM 534760 15 5 29 4 7 710 5 5 3 9 4 54 2414.8720805.86614
9BUZE BŁAŻEJ 522780 51 4 24 8 6 6 4 5 6 6 6 7 54 4147.3720712.65402
10MATURA EUGENIUSZ 531020 32 8 36 6 8 5 6 7 7 3 6 6 54 3522.2420685.67610
11GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 526670 34 12 14 3 4 5 7 8 4 5 7 7 50 4246.1120671.88205
12WITTKE ZYGMUNT 526920 15 30 49 2 4 4 7 8 5 6 9 5 50 2904.2819885.88313
13ZYGMUNT ZBIGNIEW 534290 16 122 184 7 5 9 7 8 3 6 4 5 54 2849.3519874.22168
14BRALICH FRANCISZEK 531240 47 18 25 9 7 7 3 6 5 4 6 6 53 3489.5619529.86602
15AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 529660 23 100 201 6 8 4 7 7 6 5 5 4 52 2315.6019375.01801
16JASKULSKI BOGDAN 531890 22 17 113 7 5 6 4 5 4 7 8 5 51 2878.6118818.07512
17BERDECKI WŁADYSŁAW 531920 10 72 172 2 4 5 6 3 6 6 6 7 45 4064.4118545.00601
18SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 526900 40 70 84 5 2 4 5 5 4 8 7 6 46 3562.4418421.69331
19PANIC JANUSZ 528610 28 68 192 3 6 8 6 8 3 4 7 4 49 2293.8718346.15212
20KOCUR ROMAN 528600 19 83 124 5 5 5 5 6 9 3 5 3 46 1777.3718214.83807
21TEISTER GRZEGORZ 529220 36 88 130 6 7 5 4 9 3 6 6 4 50 2326.5518108.65166
22MUSIOŁ ŁUKASZ 530020 23 134 141 5 7 3 6 3 5 6 6 6 47 3530.4817983.45519
23SKUPIN JAN 530490 20 107 295 4 9 5 5 6 5 3 6 4 47 2286.3317476.89616
24BAŃSKI JERZY 526610 25 26 48 4 4 4 2 4 5 7 4 8 42 4670.7117043.58401
25ROLA ANDRZEJ 529650 20 209 325 3 3 6 3 6 6 5 4 6 42 3357.4216917.79118
26MRÓZ HENRYK 524390 34 57 173 1 3 1 7 6 5 6 8 3 40 1805.5516407.06410
27DUL JAN 529840 18 61 91 4 3 6 4 5 5 3 6 5 41 2936.7716078.01119
28SKLARCZYK PIOTR 532570 15 232 233 7 6 6 4 7 4 3 4 4 45 2294.9516066.80615
29SZEGA MARIAN 530010 15 66 117 1 4 4 6 7 4 6 5 3 40 1690.4615705.60112
30KRAWCZYK KAZIMIERZ 531050 31 127 147 0 5 3 5 4 6 2 6 6 37 3459.7515703.48515
31PIOTROWSKI ANDRZEJ 531550 15 58 299 6 5 4 4 4 4 6 6 3 42 1768.0315135.72522
32JASKÓŁA DARIUSZ 530900 24 213 259 - 4 5 3 6 4 7 7 2 38 1122.6114707.55111
33SIWIEC STANISŁA-DOROTA 524370 66 96 133 5 4 4 3 6 1 9 3 5 40 2919.1814704.72430
34NIEDBAŁA RUDOLF 529180 14 87 626 3 3 8 6 4 5 7 3 1 40 613.1014446.73159
35WIECZOREK MAREK 534510 24 246 249 6 4 7 6 4 3 3 2 5 40 2797.6414437.18722
36KORYCIAK ERNEST 527040 21 27 75 1 3 4 6 2 3 7 6 5 37 2790.9914400.17306
37ORLOF KRZYSZTOF 523450 43 6 44 5 3 5 3 6 4 4 5 3 38 1785.6214271.36428
38MAJEWSKI JERZY 531240 22 171 199 6 7 4 3 6 2 4 5 3 40 1772.6914147.77609
39NOWAK ANDRZEJ 523780 27 144 152 7 6 7 3 4 2 4 8 1 42 602.8714031.66426
40SAMBORSKI ANDRZEJ 532200 19 112 319 4 7 7 5 5 2 2 5 3 40 1649.9013958.00716
41LOEWE BARTŁOMIEJ 531310 30 632 666 9 7 6 4 6 3 3 4 0 42 13909.45711
42BĄK PIOTR 528920 16 35 138 4 4 4 5 5 3 4 3 4 36 2381.3013402.01501
43POTYKA BENJAMIN 529900 16 154 175 3 5 4 3 3 5 4 1 5 33 2948.8112860.02814
44CZARNIK TADEUSZ 533810 2 4 8 5 5 4 3 5 - 36 12773.80504
45GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 529660 18 159 270 6 5 5 3 2 1 6 6 3 37 1738.9412689.07117
46DUBIELSKI ROBERT 527090 24 82 297 3 3 3 2 3 5 5 4 3 31 1718.6612252.03202
47JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 531990 21 2 15 4 4 4 4 4 3 2 3 4 32 2383.2812139.56709
48PECYNA PAWEŁ 523780 33 65 140 4 2 2 3 4 5 4 4 3 31 1675.0212052.36429
49GABRYŚ JÓZEF 528800 12 497 575 6 3 5 6 4 1 5 3 1 34 539.4911740.98508
50RAK STEFAN 526780 15 40 366 6 3 2 3 6 4 3 5 1 33 621.5411691.73213
51PYKA JÓZEF 527210 15 335 1 - 4 4 2 7 5 3 1 27 568.5811210.90815
52SETNIK-GANS 526730 18 457 583 5 2 6 6 6 2 3 2 0 32 10926.13214
53SZOŁTYSEK ZYGMUNT 531080 10 262 6 2 7 7 4 2 3 - 1 32 581.6810737.04720
54MACHO BRONSŁAW 528440 16 33 81 4 3 4 2 3 2 4 1 5 28 2865.6910681.79307
55ZALEWSKI WINCENTY 527850 16 619 959 8 7 4 6 5 3 - - 0 33 10621.19821
56OKOŃ SYLWESTER 528750 20 105 166 1 6 5 5 1 4 3 1 2 28 1151.5210538.80715
57GRZYWOCZ STEFAN 531670 15 383 411 6 6 5 2 2 3 3 1 3 31 1653.8410434.83708
58PŁACZKOWSKI JÓZEF 528730 32 226 238 2 2 5 1 2 1 4 5 5 27 2790.4510360.42812
59LANGER PIOTR 530310 22 80 104 2 1 3 3 2 2 6 5 3 27 1677.9010355.12107
60KUBISTA JÓZEF 528610 15 45 672 2 1 5 2 6 2 6 3 1 28 620.6410193.58207
61MAZUREK ANTONI 531990 15 267 452 1 3 3 3 5 5 1 2 2 25 1118.48 9925.57713
62MENDRYS ANDRZEJ 535950 12 386 1 4 4 5 4 3 3 1 1 26 559.42 9741.82611
63ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 529550 15 772 929 3 2 4 5 4 2 4 4 0 28 9704.41103
64GOCH STANISŁAW 526550 17 115 521 7 7 2 2 4 1 3 3 1 30 608.07 9542.47805
65PODESZWA RYSZARD 527010 17 298 417 8 4 2 5 2 0 1 4 4 30 2212.00 9494.05328
66STYŚ BOGUSŁAW 531990 24 3 31 6 8 4 3 3 3 1 0 1 29 606.64 9461.90719
67KOBALCZYK MARIAN 527120 19 95 182 0 1 2 5 4 1 3 3 4 23 2296.20 9271.00206
68CHRABKA JACEK 531170 15 308 582 3 5 6 2 4 2 3 2 0 27 9082.70701
69KWIATKOWSKI JERZY 531490 24 153 288 1 1 2 3 3 2 4 2 4 22 2316.31 8974.94607
70MORCINCZYK MARIAN 526590 15 520 573 2 5 3 3 2 3 3 3 1 25 535.54 8932.10224
71FYDA ROMAN 529460 15 114 176 0 2 3 4 3 3 4 1 2 22 1205.37 8834.37804
72TOKAREK EUGENIUSZ 522630 20 125 621 4 5 3 6 3 3 0 2 0 26 8539.83413
73NOWROTEK STANISŁAW 532480 9 177 538 4 5 6 3 1 1 3 - 2 25 1129.07 8266.64613
74ROBAK JAN 529240 12 402 805 4 3 2 3 4 1 3 2 1 23 556.55 7946.24161
75STAŃCZYK STANISŁAW 528420 10 911 958 4 4 2 1 4 1 5 2 0 23 7731.09223
76MŁOCEK ZYGMUNT 534510 12 150 432 0 3 5 4 4 1 0 1 3 21 1702.68 7729.54612
77SKIBA DAMIAN 529220 10 762 3 5 6 4 4 1 1 1 0 25 7696.84717
78MUC M-GRIM W 526950 10 364 423 2 7 1 5 2 0 3 1 2 23 1116.15 7629.93806
79KAFKA JÓZEF 528600 10 62 353 5 2 2 2 0 3 1 3 3 21 1728.17 7452.14156
80GÓRNY KRZYSZTOF 533380 12 98 620 3 5 4 1 3 2 2 1 1 22 611.13 7257.21706
81KRZYSZ EDWARD 530120 15 7 422 1 2 0 3 - 2 4 2 3 17 1726.91 7126.03106
82TANISTRA WŁADYSŁAW 523380 25 374 384 4 6 3 0 3 2 0 1 2 21 1092.45 6840.48419
83SPALLEK GERARD 532010 14 426 493 1 2 3 0 2 2 5 1 2 18 1092.45 6759.06718
84WODOK STEFAN 527760 13 79 244 0 0 2 0 2 2 3 2 4 15 2311.83 6631.76314
85KOKOT JOACHIM 527450 6 255 286 1 3 0 1 0 4 1 2 3 15 1703.03 6421.46322
86SOCHA JAN 530600 23 416 491 2 1 2 1 2 1 5 3 1 18 554.03 6366.21523
87MATLA ADAM 523700 3 2 4 1 3 1 4 1 - 19 6283.28409
88WANDZIOCH ANDRZEJ 529180 10 5451072 1 4 1 2 5 0 3 1 1 18 531.05 6237.67167
89GRABOWSKI TADEUSZ 528770 17 356 646 0 2 4 3 2 2 2 1 1 17 564.81 6225.19707
90MAGNOR INGBERT 528640 0 3 3 2 4 0 4 2 - 18 6186.72712
91SKRZYPIEC FRANCISZEK 526030 16 71 576 2 4 1 2 1 1 3 3 1 18 615.97 6075.23215
92ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 522340 20 136 564 4 4 3 3 3 1 1 1 0 20 6053.51414
93FERRA WACŁAW 522700 17 584 617 0 3 0 0 3 3 3 3 0 15 6022.33404
94SKUTNIK PIOTR 529360 0 0 2 1 3 2 5 1 - 14 5467.59818
95STACHOWICZ ALOJZY 530710 1 2 2 3 0 4 2 - - 14 5387.82524
96GAJDOS JÓZEF 526490 12 761 848 6 3 4 1 2 1 1 1 0 19 5320.33204
97WIECZOREK WACŁAW 526490 15 271 444 6 0 2 2 2 1 0 1 2 16 1129.26 5183.67217
98ŻOGAŁA STEFAN 529090 15 197 291 2 1 0 1 2 2 2 1 2 13 1170.01 5142.99723
99MIŚKIEWICZ DARIUSZ 527120 14 268 415 2 0 1 2 0 2 1 2 2 12 1134.82 4916.28209
100TEAM KOZIK-NOWAK 528490 10 633 775 2 2 2 3 1 1 2 1 0 14 4555.03809
101BYRCZ WŁADYSŁAW 530160 9 649 670 1 1 2 4 3 0 2 0 0 13 4426.69152
102MICHALIK GABRIEL 525860 13 2 1 1 2 4 0 2 0 0 12 3859.89208
103KOTLARSKI RUDOLF 528920 15 323 736 1 2 2 2 0 2 0 0 1 10 570.73 3773.32513
104KUCHTA LEON 532070 0 2 2 2 3 1 - 0 - 10 3541.48606
105WAWOCZNY ANDRZEJ 529040 1 2 4 2 1 - - - - 10 3084.02721
106KOPIEC KRZYSZTOF 523950 3 7811043 0 1 1 1 4 1 0 0 0 8 3015.63420
107STOLARCZYK ANDRZEJ 532540 0 2 0 - 2 0 5 0 - 9 2977.04525
108ZUBER PIOTR 529150 1 0 0 2 1 1 3 0 - 8 2954.37532
109DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 529130 10 652 861 1 3 0 2 - 1 2 0 0 9 2947.94154
110SYNOWIEC JAN 531970 - 0 2 3 3 0 0 - - 8 2850.16617
111SKUPIN KAZIMIERZ 529680 2 0 3 1 0 - 3 0 - 9 2713.89817
112FOJT MARIAN 534600 1 1 2 3 0 1 0 0 - 8 2579.63704
113KLIMEK ANTONI 523740 5 793 942 0 0 1 0 2 0 3 1 0 7 2478.37423
114GAWROŃSKI MIROSŁAW 531570 0 0 0 3 1 1 1 - - 6 2377.11104
115MATUSZCZYK ROMAN 526940 9 598 777 1 0 0 0 2 0 1 3 0 7 2279.19308
116ZEGNAŁEK JAROSŁAW 527010 21 639 658 1 0 2 1 0 2 - 0 0 6 2115.75220
117WIT JÓZEF 527590 1 1 1 1 2 0 - - - 6 1984.17218
118BRYCHCY ALOJZY 527060 10 470 894 1 1 2 0 0 0 1 0 1 6 544.34 1843.33201
119RAKOCZ JAN 528710 9 6161048 2 0 1 0 1 0 2 0 0 6 1813.28160
120WYCIŚLIK ROMAN 532710 12 3 - 3 1 - - - - 0 7 1791.32618
121STANKIEWICZ WIESŁAW 529160 0 0 1 0 0 0 3 1 - 5 1761.53162
122DYKTA MARCELI 528680 3 2 0 0 0 0 2 0 - 7 1609.75155
123GOŁĘBICKI ANDRZEJ 522490 10 939 0 0 0 2 0 0 2 0 0 4 1499.42405
124KOSTKA BOLESŁAW 528680 17 944 951 4 0 - - 0 1 0 0 0 5 1333.74157
125HOK RUDOLF 522450 14 187 693 1 0 0 0 0 1 0 0 1 3 595.15 1325.11406
126ULFIG HELMUT 530610 0 0 0 3 0 0 0 - - 3 1215.14527
127LAZAR MARIAN 534610 1 1 1 0 1 - 0 0 - 4 1128.48608
128LECHOWICZ MAREK 530040 19 532 574 0 0 0 2 0 0 1 0 0 3 1036.36517
129KOŁODZIEJ ZYGMUNT 532480 2 1 1 0 0 0 0 - - 4 812.96605
130CZAKON RYSZARD 530430 0 0 0 1 0 0 0 - - 1 368.72153
131ZIĘTKOWSKI JAN 531150 10 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 345.09114
132FLASCHKA HENRYK 528520 0 0 1 - - - 0 - - 1 308.67703
133PROCZEK PIOTR 527040 5 630 855 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 167.93330
134PŁACZKOWSKI RAFAŁ 528660 1 0 0 0 0 0 0 0 - 1 159.67813
135WRĄBEL ANTONI 523630 12 577 784 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 137.10433
MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 524000 14 - 0 0 0 0 - 0 - 0 425
HOJKA JÓZEF 530040 3 0 0 0 0 0 - - 0 0 105
BISKUP ADRIAN 530140 10 - 0 0 0 0 0 0 0 0 151

Klasyfikacja lotników po 9 locie

Lp.NAZWISKO IMIĘ HODOWCYS.KONK PUNKTY KONK-KM
1 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 9 3640.89 2973.13
2 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 9 3555.23 2973.13
3 SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 1 9 3460.10 2937.88
4 SINKA ADAM 6 0 8 3309.15 2674.61
5 KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 1 8 3277.72 2850.86
6 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 8 3244.93 2762.74
7 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 8 3241.20 2637.38
8 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 8 3233.91 2647.31
9 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 1 8 3202.84 2610.77
10 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 1 8 3201.52 2610.77
11 WITTKE ZYGMUNT 3 0 8 3200.98 2818.27
12 ORLOF KRZYSZTOF 4 1 8 3198.46 2716.93
13 PANIC JANUSZ 2 0 8 3197.51 2626.59
14 ORLOF KRZYSZTOF 4 0 8 3197.29 2685.09
15 WOJCIK FABIAN 2 0 8 3190.57 2626.34
16 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 8 3187.12 2637.38
17 BUZE BŁAŻEJ 4 1 8 3181.39 2680.06
18 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 8 3168.90 2630.74
19 GONSIOR PIOTR 7 0 8 3157.96 2731.32
20 ORLOF KRZYSZTOF 4 1 8 3154.81 2584.95
21 KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 0 8 3150.48 2777.32
22 MATURA EUGENIUSZ 6 1 8 3148.73 2644.89
23 WOJCIK FABIAN 2 0 8 3142.16 2758.22
24 SKUPIN JAN 6 0 8 3118.69 2640.71
25 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 8 3118.53 2637.38
26 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 8 3115.95 2637.38
27 WITTKE ZYGMUNT 3 1 8 3111.13 2612.50
28 BRALICH FRANCISZEK 6 1 8 3100.67 2646.60
29 BUZE BŁAŻEJ 4 0 8 3097.83 2680.06
30 LIGENSA JAROSŁAW 3 0 8 3095.21 2615.06
31 KLIMCZAK ADAM 6 0 7 3091.51 2676.55
32 BRALICH FRANCISZEK 6 0 8 3090.16 2646.60
33 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 8 3087.65 2637.38
34 KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 1 8 3075.54 2645.30
35 GONSIOR PIOTR 7 0 8 3049.30 2436.52
36 BUZE BŁAŻEJ 4 0 7 3046.88 2457.64
37 TEISTER GRZEGORZ 1 0 8 3046.61 2630.86
38 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 8 3046.51 2630.74
39 SINKA ADAM 6 0 7 3045.77 2538.80
40 LIGENSA JAROSŁAW 3 1 7 3043.47 2587.95
41 KOCUR ROMAN 8 0 8 3040.88 2625.50
42 GONSIOR PIOTR 7 0 7 3036.98 2499.38
43 DUL JAN 1 0 7 3033.65 2505.04
44 KLIMCZAK ADAM 6 1 7 3023.64 2676.55
45 SINKA ADAM 6 0 7 3017.47 2638.93
46 MATURA EUGENIUSZ 6 0 7 2995.79 2645.11
47 KLIMCZAK ADAM 6 1 7 2989.14 2644.61
48 KOCUR ROMAN 8 1 7 2987.99 2495.60
49 PANIC JANUSZ 2 1 8 2980.12 2432.69
50 GONSIOR PIOTR 7 1 8 2975.00 2436.52
51 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 0 8 2966.25 2439.65
52 MATURA EUGENIUSZ 6 0 8 2960.87 2450.51
53 JASKULSKI BOGDAN 5 1 7 2959.01 2446.48
54 GONSIOR PIOTR 7 0 7 2944.26 2428.76
55 MAJEWSKI JERZY 6 1 8 2917.88 2452.18
56 JASKULSKI BOGDAN 5 1 7 2916.09 2546.62
57 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 7 2912.19 2513.71
58 WITTKE ZYGMUNT 3 1 7 2906.55 2485.51
59 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 0 7 2898.63 2603.71
60 MRÓZ HENRYK 4 0 7 2898.36 2362.63
61 PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 0 7 2894.52 2496.60
62 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 7 2861.62 2301.63
63 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 0 8 2837.56 2459.63
64 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 7 2836.10 2427.70
65 BUZE BŁAŻEJ 4 0 7 2819.52 2251.12
66 BRALICH FRANCISZEK 6 0 7 2814.56 2441.86
67 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 8 2802.77 2443.06
68 WITTKE ZYGMUNT 3 0 7 2802.23 2379.88
69 BUZE BŁAŻEJ 4 0 7 2792.69 2351.24
70 BAŃSKI JERZY 4 0 7 2789.98 2409.74
71 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 0 7 2778.59 2344.36
72 BRALICH FRANCISZEK 6 0 7 2778.10 2309.78
73 BUZE BŁAŻEJ 4 0 7 2774.83 2251.12
74 NOWAK ANDRZEJ 4 0 7 2770.21 2269.62
75 KUBISTA JÓZEF 2 0 6 2754.38 2295.95
76 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 0 6 2752.19 2251.91
77 TEISTER GRZEGORZ 1 1 7 2747.76 2307.44
78 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 6 2743.19 2303.00
79 MRÓZ HENRYK 4 0 7 2730.44 2275.68
80 RAK STEFAN 2 0 6 2726.54 2384.68
81 LANGER PIOTR 1 0 6 2722.18 2404.94
82 KLIMCZAK ADAM 6 1 7 2711.58 2350.08
83 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 7 2708.25 2295.70
84 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 1 7 2704.80 2411.65
85 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 0 7 2704.30 2316.55
86 BAŃSKI JERZY 4 0 7 2694.12 2277.82
87 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 7 2691.14 2298.74
88 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 7 2689.17 2295.70
89 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 7 2673.75 2310.66
90 BUZE BŁAŻEJ 4 0 7 2673.05 2251.12
91 BRALICH FRANCISZEK 6 1 7 2668.21 2409.92
92 KLIMCZAK ADAM 6 1 6 2640.86 2335.42
93 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 1 6 2625.69 2178.96
94 SZEGA MARIAN 1 1 6 2623.77 2402.78
95 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 6 2622.76 2298.44
96 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 6 2621.42 2074.10
97 GRZYWOCZ STEFAN 7 1 7 2616.16 2413.00
98 LIGENSA JAROSŁAW 3 1 6 2615.59 2286.71
99 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 7 2614.70 2104.32
100 LIGENSA JAROSŁAW 3 1 7 2611.16 2087.82
101 ROLA ANDRZEJ 1 0 7 2605.85 2298.68
102 BRALICH FRANCISZEK 6 0 6 2589.48 2277.68
103 KLIMCZAK ADAM 6 1 7 2588.10 2339.64
104 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 1 7 2585.90 2137.51
105 MAJEWSKI JERZY 6 0 7 2583.11 2115.36
106 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 1 6 2582.92 2251.91
107 BUZE BŁAŻEJ 4 0 7 2580.47 2057.16
108 KLIMCZAK ADAM 6 0 6 2579.52 2335.42
109 PECYNA PAWEŁ 4 0 7 2579.05 2195.73
110 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 6 2561.90 2074.10
111 SKLARCZYK PIOTR 6 0 7 2561.17 2124.66
112 BAŃSKI JERZY 4 0 6 2549.36 2283.65
113 DUL JAN 1 1 6 2547.87 2169.53
114 TEISTER GRZEGORZ 1 0 7 2544.09 2295.80
115 TEISTER GRZEGORZ 1 0 7 2543.63 2295.80
116 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 1 7 2543.24 2137.51
117 KRZYSZ EDWARD 1 0 5 2537.90 2067.58
118 SINKA ADAM 6 0 7 2528.72 2139.85
119 SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 0 6 2526.84 2163.85
120 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 6 2514.18 2170.95
121 BRALICH FRANCISZEK 6 1 6 2510.86 2073.10
122 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 7 2505.06 2115.98
123 KORYCIAK ERNEST 3 0 6 2503.09 2285.42
124 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 0 6 2500.69 2268.42
125 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 1 6 2497.03 2089.69
126 KLIMCZAK ADAM 6 1 6 2492.34 2141.03
127 MŁOCEK ZYGMUNT 6 0 6 2491.35 2297.17
128 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 1 6 2488.52 2195.63
129 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 7 2483.09 2101.53
130 WOJCIK FABIAN 2 0 6 2481.34 2163.88
131 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 7 2478.12 1921.30
132 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 0 6 2475.99 2151.78
133 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 6 2472.89 2166.44
134 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 6 2470.57 2074.10
135 KORYCIAK ERNEST 3 0 7 2468.02 2086.38
136 BERDECKI WŁADYSŁAW 6 0 6 2463.05 2209.27
137 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 1 7 2448.42 1921.26
138 KLIMCZAK ADAM 6 0 5 2448.00 2094.43
139 JASKULSKI BOGDAN 5 0 6 2446.74 2108.69
140 JASKÓŁA DARIUSZ 1 1 6 2442.68 2276.02
141 MATURA EUGENIUSZ 6 0 6 2430.11 1971.61
142 ROLA ANDRZEJ 1 1 6 2427.74 2195.66
143 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 0 6 2427.47 1911.09
144 BERDECKI WŁADYSŁAW 6 0 5 2422.84 2076.28
145 TOKAREK EUGENIUSZ 4 1 6 2422.56 2021.55
146 MACHO BRONSŁAW 3 0 6 2418.23 2088.06
147 BRALICH FRANCISZEK 6 0 6 2414.92 1983.12
148 NOWAK ANDRZEJ 4 1 7 2414.27 2063.75
149 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 0 5 2407.34 2052.26
150 MACHO BRONSŁAW 3 0 7 2404.38 1902.22
151 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 1 6 2404.13 2090.87
152 BAŃSKI JERZY 4 0 6 2401.15 2045.31
153 MATURA EUGENIUSZ 6 1 6 2400.20 2176.41
154 BRALICH FRANCISZEK 6 1 6 2399.20 2073.10
155 OKOŃ SYLWESTER 7 1 6 2394.40 1967.09
156 WITTKE ZYGMUNT 3 0 5 2393.74 2052.12
157 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 1 6 2390.46 1957.74
158 MUSIOŁ ŁUKASZ 5 0 7 2388.83 1912.64
159 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 6 2388.48 1871.70
160 NIEDBAŁA RUDOLF 1 1 6 2386.23 2092.49
161 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 6 2381.47 2066.02
162 GONSIOR PIOTR 7 1 5 2374.40 1962.31
163 TEISTER GRZEGORZ 1 0 6 2369.35 2092.74
164 GRABOWSKI TADEUSZ 7 0 6 2358.81 2161.89
165 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 1 6 2354.92 2063.57
166 MRÓZ HENRYK 4 0 5 2354.58 2040.40
167 ROLA ANDRZEJ 1 0 6 2354.06 2001.25
168 GOCH STANISŁAW 8 0 7 2353.16 2082.66
169 PECYNA PAWEŁ 4 0 5 2351.82 2036.54
170 LIGENSA JAROSŁAW 3 1 7 2350.88 1893.67
171 SINKA ADAM 6 0 6 2347.76 2004.04
172 JASKULSKI BOGDAN 5 1 6 2344.56 2014.73
173 DUBIELSKI ROBERT 2 0 6 2343.94 1960.82
174 WIECZOREK MAREK 7 1 6 2342.41 2093.05
175 KWIATKOWSKI JERZY 6 1 5 2338.11 2074.34
176 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 6 2333.23 1976.63
177 GONSIOR PIOTR 7 0 6 2332.16 2062.14
178 WIECZOREK MAREK 7 0 7 2330.71 1943.40
179 FYDA ROMAN 8 0 6 2329.30 1972.75
180 JASKULSKI BOGDAN 5 0 7 2327.72 1926.30
181 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 0 6 2308.04 1973.92
182 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 6 2307.91 1960.66
183 BRALICH FRANCISZEK 6 1 6 2301.28 1972.96
184 MUSIOŁ ŁUKASZ 5 0 5 2287.37 1935.09
185 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 1 5 2278.94 1920.30
186 SZEGA MARIAN 1 1 7 2275.72 1912.56
187 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 0 7 2274.30 1925.95
188 ORLOF KRZYSZTOF 4 1 6 2271.53 1864.14
189 GRABOWSKI TADEUSZ 7 1 6 2270.76 1967.26
190 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 6 2268.81 1960.66
191 STYŚ BOGUSŁAW 7 0 6 2265.80 1977.67
192 MENDRYS ANDRZEJ 6 0 6 2262.40 2011.74
193 KORYCIAK ERNEST 3 0 5 2261.88 2052.69
194 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 0 5 2260.99 1989.51
195 MRÓZ HENRYK 4 0 5 2260.17 1940.29
196 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 0 5 2250.02 2052.26
197 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 6 2244.72 1779.33
198 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 7 2243.77 1921.30
199 NOWAK ANDRZEJ 4 0 6 2240.92 2060.19
200 JASKÓŁA DARIUSZ 1 1 5 2239.56 1877.18
                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA    sek  5   -  9 konk.  5503.55 pkt.
           BAŃSKI JERZY             sek  4   -  8 konk.  4670.71 pkt.
           GARBAS GRZEGORZ DAMIAN   sek  2   -  7 konk.  4246.11 pkt.
           WOJCIK FABIAN            sek  2   -  7 konk.  4185.25 pkt.
           BUZE BŁAŻEJ              sek  4   -  7 konk.  4147.37 pkt.