Dzisiaj jest: 2023-02-01

Najbliższy lot:

Otwórz wersję tekstową Otwórz listę na 33% Udostępnij lot Klasyfikacja hodowców Klasyfikacja lotników

LISTA KONKURSOWA 04/2022

POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
Oddziału CHORZÓW-BYTOM-ŚWIĘTOCHŁOWICE

z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości


LESZNO-2-


LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA POLSKI


Data odbytego lotu 17.09.2022 rok
Odległość do punktu średniego oddziału 234230 [m]
Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi 16°34'57.0"-51°48'22.0"
Godzina wypuszczenia gołębi do lotu 11:00:00
Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi ZMIENNIE
Pogoda w miejscu przylotu gołębi ZMIENNIE
Ilość hodowców biorących udział w locie 109
Ilość gołębi wypuszczonych do lotu 2605
Ilość konkursów (baza 1:4) 652
Ilość konkursów (baza 1:5) 521
Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie 14:21:35
Prędkość pierwszego gołębia w konkursie 1177.23 [m/min.]
Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie 14:56:01
Prędkość ostatniego gołębia w konkursie 995.27 [m/min.]
Średni czas trwania konkursu 0h.36m.22s.
SEKCJA HodWłGołKonk.% Ngr
ZGODA-ŚWIĘTOCH 22 530 127 24.0
ŁAGIEWNIKI 16 403 130 32.3
DĄBR.SZOMBIER. 20 490 91 18.6
CHORZÓW 11 280 60 21.4
KOCHŁOWICE 12 270 88 32.6
HALEMBA 15 350 100 28.6
WIREK 13 282 56 19.9
RAZEM ODDZIAŁ 109 2605 652 25.0

Filtruj hodowcę:

Lp.NAZWISKO HODOWCY s W- K- SST PRZYL.V/Tskor.COEFICMP-A PUNKTYODLEGŁ
1STYŚ BOGUSŁAW 7 45-20- 9 S 14:21:35 1177.23 0.38 40.00 334.08 237310
2STYŚ BOGUSŁAW 7 < 2> 30 S 14:21:45 1176.26 0.77 39.98 333.92 237310
3MORCINCZYK MARIAN 2 19- 7- 6 S 14:17:41 1175.52 1.15 39.97 333.77 232380
4GABRYŚ JÓZEF 5 32-14- 5 S 14:19:34 1175.40 1.54 39.95 333.62 234570
5CZARNIK TADEUSZ 5 31-10- 5 - 14:24:15 1172.83 1.92 39.94 333.46 239550
6SINKA ADAM 6 39-24- 9 S 14:24:51 1172.42 2.30 39.92 333.31 240170
7MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 36- 4- 2 S 14:15:58 1172.29 2.69 39.91 333.16 229730
8SINKA ADAM 6 < 2> 9 S 14:24:53 1172.23 3.07 39.89 333.00 240170
9SINKA ADAM 6 < 3> 12 S 14:24:54 1172.13 3.45 39.88 332.85 240170
10GONSIOR PIOTR 7 20- 6- 4 S 14:20:08 1171.77 3.84 39.86 332.70 234510
11GONSIOR PIOTR 7 < 2> 201 - 14:20:10 1171.57 4.22 39.85 332.54 234510
12SINKA ADAM 6 < 4> 13 - 14:25:12 1170.42 4.61 39.83 332.39 240170
13SINKA ADAM 6 < 5> 26 - 14:25:16 1170.04 4.99 39.82 332.24 240170
14TOPOŁA ALEKSANDER 8 29- 8- 5 S 14:22:19 1169.26 5.37 39.80 332.08 236560
15STAŃCZYK STANISŁAW 2 26- 4- 1 - 14:20:42 1166.82 5.76 39.78 331.93 234180
16GRZYWOCZ STEFAN 7 22- 8- 5 S 14:23:32 1164.38 6.14 39.77 331.78 236990
17STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 57-25- 7 S 14:21:49 1163.93 6.53 39.75 331.62 234900
18KRZYSZ EDWARD 1 16- 1- 1 S 14:22:40 1162.70 6.91 39.74 331.47 235640
19MATURA EUGENIUSZ 6 21- 7- 6 S 14:23:37 1161.55 7.29 39.72 331.32 236510
20GAJDOS JÓZEF 2 25- 9- 4 - 14:20:12 1160.49 7.68 39.71 331.16 232330
21BYRCZ WŁADYSŁAW 1 17- 2- 1 S 14:23:17 1160.20 8.06 39.69 331.01 235850
22PYKA JÓZEF 8 26-10- 7 S 14:20:30 1160.05 8.45 39.68 330.86 232590
23SAMBORSKI ANDRZEJ 7 27- 9- 5 - 14:25:14 1157.37 8.83 39.66 330.70 237530
24STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 2> 113 S 14:23:10 1156.19 9.21 39.65 330.55 234900
25SZEGA MARIAN 1 43-16- 7 - 14:23:58 1154.85 9.60 39.63 330.40 235550
26SINKA ADAM 6 < 6> 40 - 14:28:06 1154.11 9.98 39.62 330.24 240170
27TANISTRA WŁADYSŁAW 4 40-13- 3 - 14:19:09 1151.44 10.36 39.60 330.09 229310
28TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 2> 51 - 14:19:13 1151.06 10.75 39.58 329.94 229310
29WITTKE ZYGMUNT 2 29-17- 7 - 14:22:09 1150.73 11.13 39.57 329.78 232620
30STYŚ BOGUSŁAW 7 < 3> 42 - 14:26:32 1149.02 11.52 39.55 329.63 237310
31RAK STEFAN 2 32- 9- 5 C 14:22:37 1148.23 11.90 39.54 329.48 232650
32SZEGA MARIAN 1 < 2> 101 - 14:25:09 1148.18 12.28 39.52 329.32 235550
33LIGENSA JAROSŁAW 1 35-10- 4 S 14:22:54 1148.15 12.67 39.51 329.17 232960
34SETNIK-GANS 2 27-12- 9 M 14:22:42 1147.26 13.05 39.49 329.02 232550
35WITTKE ZYGMUNT 2 < 2> 36 C 14:22:56 1146.29 13.44 39.48 328.86 232620
36WITTKE ZYGMUNT 2 < 3> 37 C 14:22:58 1146.10 13.82 39.46 328.71 232620
37WITTKE ZYGMUNT 2 < 4> 43 - 14:22:58 1146.10 14.20 39.45 328.56 232620
38GABRYŚ JÓZEF 5 < 2> 39 - 14:24:41 1146.01 14.59 39.43 328.40 234570
39GABRYŚ JÓZEF 5 < 3> 41 S 14:24:42 1145.92 14.97 39.42 328.25 234570
40SINKA ADAM 6 < 7> 74 S 14:29:37 1145.76 15.36 39.40 328.10 240170
41GABRYŚ JÓZEF 5 < 4> 128 - 14:24:50 1145.17 15.74 39.38 327.94 234570
42STYŚ BOGUSŁAW 7 < 4> 122 S 14:27:14 1145.13 16.12 39.37 327.79 237310
43WITTKE ZYGMUNT 2 < 5> 44 - 14:23:10 1144.97 16.51 39.35 327.63 232620
44WITTKE ZYGMUNT 2 < 6> 107 - 14:23:16 1144.41 16.89 39.34 327.48 232620
45SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 2> 49 S 14:27:37 1144.08 17.27 39.32 327.33 237530
46BRALICH FRANCISZEK 6 27-12- 6 S 14:26:54 1143.93 17.66 39.31 327.17 236680
47WITKOWSKI TADEUSZ 4 15- 4- 4 C 14:19:12 1143.52 18.04 39.29 327.02 227790
48PANIC JANUSZ 2 43-15- 4 M 14:25:11 1143.37 18.43 39.28 326.87 234600
49SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 3> 63 - 14:27:45 1143.35 18.81 39.26 326.71 237530
50GRZYWOCZ STEFAN 7 < 2> 52 S 14:27:25 1142.58 19.19 39.25 326.56 236990
51TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 3> 59 S 14:20:59 1140.94 19.58 39.23 326.41 229310
52GRZYWOCZ STEFAN 7 < 3> 144 S 14:27:44 1140.84 19.96 39.22 326.25 236990
53SETNIK-GANS 2 < 2> 78 C 14:23:57 1140.23 20.35 39.20 326.10 232550
54JASKULSKI BOGDAN 5 37-13- 8 S 14:28:26 1140.17 20.73 39.18 325.95 237650
55SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 31-10- 7 - 14:24:11 1139.61 21.11 39.17 325.79 232690
56MORCINCZYK MARIAN 2 < 2> 304 M 14:23:58 1139.30 21.50 39.15 325.64 232380
57LOEWE BARTŁOMIEJ 7 34-14-10 S 14:27:49 1138.84 21.88 39.14 325.49 236670
58KOPIEC KRZYSZTOF 4 28- 8- 4 - 14:21:41 1138.77 22.26 39.12 325.33 229670
59TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 4> 218 - 14:21:36 1137.45 22.65 39.11 325.18 229310
60MATLA ADAM 4 32- 4- 2 S 14:21:53 1136.99 23.03 39.09 325.03 229540
61JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 20- 3- 3 S 14:29:01 1135.36 23.42 39.08 324.87 237310
62SKUPIN JAN 6 28- 9- 5 S 14:27:57 1134.98 23.80 39.06 324.72 236020
63SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 4> 64 S 14:29:28 1133.98 24.18 39.05 324.57 237530
64SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 5> 168 S 14:29:43 1132.62 24.57 39.03 324.41 237530
65PANIC JANUSZ 2 < 2> 171 - 14:27:11 1132.33 24.95 39.02 324.26 234600
66DUL JAN 1 24- 4- 3 S 14:28:08 1130.86 25.34 39.00 324.11 235370
67PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 41- 4- 1 - 14:27:09 1130.29 25.72 38.98 323.95 234140
68ORLOF KRZYSZTOF 4 60-13- 4 - 14:22:50 1129.99 26.10 38.97 323.80 229200
69KOCUR ROMAN 8 23- 4- 3 - 14:27:10 1129.53 26.49 38.95 323.65 234000
70SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 2> 93 S 14:26:04 1129.20 26.87 38.94 323.49 232690
71NIEDBAŁA RUDOLF 1 20- 7- 6 S 14:28:01 1129.19 27.26 38.92 323.34 234890
72SKUPIN JAN 6 < 2> 92 S 14:29:03 1129.01 27.64 38.91 323.19 236020
73KOPIEC KRZYSZTOF 4 < 2> 223 S 14:23:28 1128.78 28.02 38.89 323.03 229670
74SINKA ADAM 6 < 8> 85 - 14:32:47 1128.71 28.41 38.88 322.88 240170
75SKUTNIK PIOTR 8 19- 7- 5 - 14:28:05 1128.68 28.79 38.86 322.73 234860
76DUL JAN 1 < 2> 157 S 14:28:41 1127.88 29.17 38.85 322.57 235370
77ORLOF KRZYSZTOF 4 < 2> 87 S 14:23:17 1127.49 29.56 38.83 322.42 229200
78SETNIK-GANS 2 < 3> 114 S 14:26:17 1127.33 29.94 38.82 322.27 232550
79SKIBA DAMIAN 7 36-13- 5 - 14:28:05 1127.00 30.33 38.80 322.11 234510
80ROLA ANDRZEJ 1 24- 7- 5 S 14:28:53 1125.51 30.71 38.78 321.96 235100
81NOWAK ANDRZEJ 4 17- 1- 1 C 14:23:59 1125.19 31.09 38.77 321.81 229520
82BRYCHCY ALOJZY 2 15- 3- 3 M 14:27:23 1122.85 31.48 38.75 321.65 232860
83PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 2> 259 S 14:28:35 1122.52 31.86 38.74 321.50 234140
84RAK STEFAN 2 < 2> 332 - 14:27:22 1121.93 32.25 38.72 321.35 232650
85SINKA ADAM 6 < 9> 86 - 14:34:08 1121.59 32.63 38.71 321.19 240170
86SINKA ADAM 6 <10> 150 - 14:34:08 1121.59 33.01 38.69 321.04 240170
87ORLOF KRZYSZTOF 4 < 3> 213 - 14:24:24 1121.33 33.40 38.68 320.89 229200
88NOWROTEK STANISŁAW 6 29- 7- 3 - 14:32:15 1121.22 33.78 38.66 320.73 237980
89WOJCIK ALICJA 2 14- 6- 6 S 14:30:44 1120.99 34.17 38.65 320.58 236230
90PECYNA PAWEŁ 4 24- 9- 4 - 14:24:47 1120.79 34.55 38.63 320.43 229520
91BRALICH FRANCISZEK 6 < 2> 118 - 14:31:12 1120.64 34.93 38.62 320.27 236680
92SKUPIN JAN 6 < 3> 96 - 14:30:38 1120.53 35.32 38.60 320.12 236020
93SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 3> 127 - 14:27:41 1120.41 35.70 38.58 319.97 232690
94SKIBA DAMIAN 7 < 2> 102 S 14:29:26 1119.74 36.08 38.57 319.81 234510
95DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 1 19- 6- 4 - 14:29:44 1119.61 36.47 38.55 319.66 234820
96SKUPIN JAN 6 < 4> 184 S 14:30:58 1118.75 36.85 38.54 319.51 236020
97BYRCZ WŁADYSŁAW 1 < 2>---- - 14:30:49 1118.74 37.24 38.52 319.35 235850
98LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 2> 163 - 14:31:37 1118.39 37.62 38.51 319.20 236670
99SKLARCZYK PIOTR 6 27- 9- 5 - 14:32:52 1118.35 38.00 38.49 319.05 238060
100STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 49-11- 2 - 14:31:50 1117.86 38.39 38.48 318.89 236800
101SZEGA MARIAN 1 < 3> 106 S 14:30:49 1117.32 38.77 38.46 318.74 235550
102SKIBA DAMIAN 7 < 3> 120 S 14:29:54 1117.25 39.16 38.45 318.59 234510
103JASKULSKI BOGDAN 5 < 2> 116 - 14:32:43 1117.21 39.54 38.43 318.43 237650
104SKLARCZYK PIOTR 6 < 2> 183 S 14:33:10 1116.78 39.92 38.42 318.28 238060
105LIGENSA JAROSŁAW 1 < 2> 125 - 14:28:39 1116.51 40.31 38.40 318.13 232960
106SZEGA MARIAN 1 < 4> 170 - 14:30:59 1116.44 40.69 38.38 317.97 235550
107WITTKE ZYGMUNT 2 < 7> 254 M 14:28:25 1116.13 41.07 38.37 317.82 232620
108CHRABKA JACEK 7 38- 8- 5 S 14:31:50 1115.97 41.46 38.35 317.67 236400
109DUBIELSKI ROBERT 2 53-16- 7 - 14:28:53 1115.60 41.84 38.34 317.51 233030
110ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 30- 5- 4 S 14:31:19 1112.64 42.23 38.32 317.36 235120
111MATUSZCZYK ROMAN 2 10- 3- 3 S 14:29:11 1112.09 42.61 38.31 317.21 232630
112TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 2> 173 - 14:32:57 1110.87 42.99 38.29 317.05 236560
113STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 3> 115 - 14:31:28 1110.81 43.38 38.28 316.90 234900
114SETNIK-GANS 2 < 4> 144 M 14:29:22 1110.73 43.76 38.26 316.75 232550
115STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 4> 117 - 14:31:30 1110.64 44.15 38.25 316.59 234900
116JASKULSKI BOGDAN 5 < 3> 134 S 14:34:00 1110.51 44.53 38.23 316.44 237650
117STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 5> 140 - 14:31:38 1109.94 44.91 38.22 316.29 234900
118BRALICH FRANCISZEK 6 < 3> 222 - 14:33:17 1109.70 45.30 38.20 316.13 236680
119GAJDOS JÓZEF 2 < 2> 181 - 14:29:22 1109.68 45.68 38.18 315.98 232330
120DUBIELSKI ROBERT 2 < 2> 160 - 14:30:05 1109.23 46.07 38.17 315.83 233030
120SKIBA DAMIAN 7 < 4> 177 - 14:31:25 1109.23 46.07 38.17 315.83 234510
122STYŚ BOGUSŁAW 7 < 5> 123 S 14:34:00 1108.93 46.83 38.14 315.52 237310
123STYŚ BOGUSŁAW 7 < 6> 196 - 14:34:02 1108.75 47.22 38.12 315.36 237310
124SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 17- 7- 7 S 14:33:16 1108.61 47.60 38.11 315.21 236430
125LIGENSA JAROSŁAW 1 < 3> 130 - 14:30:09 1108.54 47.98 38.09 315.06 232960
126TEISTER GRZEGORZ 1 15- 2- 2 S 14:31:58 1108.29 48.37 38.08 314.90 234920
127SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 4> 314 S 14:30:00 1108.05 48.75 38.06 314.75 232690
128GABRYŚ JÓZEF 5 < 5> 139 - 14:32:07 1105.85 49.14 38.05 314.60 234570
129PYKA JÓZEF 8 < 2> 133 - 14:30:23 1105.55 49.52 38.03 314.44 232590
130LIGENSA JAROSŁAW 1 < 4> 153 - 14:30:45 1105.39 49.90 38.02 314.29 232960
131BRYCHCY ALOJZY 2 < 2> 425 S 14:30:42 1105.17 50.29 38.00 314.14 232860
132WITKOWSKI TADEUSZ 4 < 2> 185 C 14:26:07 1105.15 50.67 37.98 313.98 227790
133PYKA JÓZEF 8 < 3> 237 - 14:30:28 1105.12 51.06 37.97 313.83 232590
134JASKULSKI BOGDAN 5 < 4> 137 S 14:35:24 1103.30 51.44 37.95 313.68 237650
135NIEMIEC EDWARD 8 22- 2- 1 S 14:32:59 1103.09 51.82 37.94 313.52 234940
136SKORUPA PIOTR 8 16- 7- 6 S 14:30:19 1102.05 52.21 37.92 313.37 231780
137JASKULSKI BOGDAN 5 < 5> 190 S 14:35:39 1102.02 52.59 37.91 313.22 237650
138WOJCIK ALICJA 2 < 2> 167 S 14:34:22 1101.99 52.98 37.89 313.06 236230
139GABRYŚ JÓZEF 5 < 6> 208 - 14:32:53 1101.87 53.36 37.88 312.91 234570
140STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 6> 141 - 14:33:19 1101.18 53.74 37.86 312.76 234900
141STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 7> 142 - 14:33:20 1101.09 54.13 37.85 312.60 234900
142STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 8> 152 S 14:33:20 1101.09 54.51 37.83 312.45 234900
143SZOŁTYSEK MIROSŁAW 1 12- 6- 6 S 14:35:32 1100.99 54.89 37.82 312.30 237300
144SETNIK-GANS 2 < 5> 178 M 14:31:15 1100.83 55.28 37.80 312.14 232550
144GRZYWOCZ STEFAN 7 < 4> 266 S 14:35:17 1100.83 55.28 37.80 312.14 236990
146ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 31- 3- 1 - 14:27:24 1100.58 56.05 37.77 311.84 228260
147MAJEWSKI JERZY 6 17- 5- 5 S 14:35:09 1100.07 56.43 37.75 311.68 236680
148NOWROTEK STANISŁAW 6 < 2> 151 - 14:36:23 1099.81 56.81 37.74 311.53 237980
149SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 < 2> 209 S 14:34:59 1099.76 57.20 37.72 311.38 236430
150SINKA ADAM 6 <11> 154 - 14:38:24 1099.68 57.58 37.71 311.22 240170
151NOWROTEK STANISŁAW 6 < 3> 164 - 14:36:35 1098.79 57.97 37.69 311.07 237980
152STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 9> 165 S 14:33:51 1098.43 58.35 37.68 310.92 234900
153LIGENSA JAROSŁAW 1 < 5> 179 S 14:32:20 1097.14 58.73 37.66 310.76 232960
154SINKA ADAM 6 <12> 200 S 14:39:03 1096.42 59.12 37.65 310.61 240170
155MAJEWSKI JERZY 6 < 2> 156 S 14:36:01 1095.66 59.50 37.63 310.46 236680
156MAJEWSKI JERZY 6 < 3> 499 S 14:36:01 1095.66 59.88 37.62 310.30 236680
157DUL JAN 1 < 3> 514 - 14:34:51 1095.51 60.27 37.60 310.15 235370
158FYDA ROMAN 8 18- 6- 5 S 14:34:35 1094.96 60.65 37.58 310.00 234960
159KLIMEK ANTONI 4 25- 8- 3 S 14:29:45 1094.02 61.04 37.57 309.84 229470
160DUBIELSKI ROBERT 2 < 3> 162 - 14:33:05 1093.61 61.42 37.55 309.69 233030
161BĄK PIOTR 5 25- 6- 3 S 14:34:37 1093.48 61.80 37.54 309.54 234680
162DUBIELSKI ROBERT 2 < 4> 236 - 14:33:07 1093.44 62.19 37.52 309.38 233030
163LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 3> 197 S 14:36:28 1093.33 62.57 37.51 309.23 236670
164NOWROTEK STANISŁAW 6 < 4> 347 S 14:37:42 1093.16 62.96 37.49 309.08 237980
165STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <10> 205 - 14:34:54 1093.07 63.34 37.48 308.92 234900
166BAŃSKI JERZY 4 26- 5- 2 C 14:32:49 1092.54 63.72 37.46 308.77 232510
167WOJCIK ALICJA 2 < 3> 216 S 14:36:17 1092.22 64.11 37.45 308.62 236230
168SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 6> 169 S 14:37:30 1092.09 64.49 37.43 308.46 237530
169SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 7> 232 - 14:37:30 1092.09 64.88 37.42 308.31 237530
170SZEGA MARIAN 1 < 5> 203 S 14:35:45 1091.77 65.26 37.40 308.16 235550
171PANIC JANUSZ 2 < 3> 227 - 14:34:53 1091.76 65.64 37.38 308.00 234600
172NIEDBAŁA RUDOLF 1 < 2> 299 S 14:35:12 1091.50 66.03 37.37 307.85 234890
173TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 3> 219 - 14:36:45 1091.40 66.41 37.35 307.70 236560
174RAKOCZ JAN 1 27- 6- 4 S 14:34:44 1091.21 66.79 37.34 307.54 234320
175WOJCIK FABIAN 2 34-10- 6 - 14:35:00 1090.98 67.18 37.32 307.39 234560
176SZOŁTYSEK MIROSŁAW 1 < 2> 297 S 14:37:31 1090.95 67.56 37.31 307.24 237300
177SKIBA DAMIAN 7 < 5> 255 - 14:34:58 1090.91 67.95 37.29 307.08 234510
178SETNIK-GANS 2 < 6> 188 M 14:33:13 1090.67 68.33 37.28 306.93 232550
179LIGENSA JAROSŁAW 1 < 6> 204 S 14:33:36 1090.64 68.71 37.26 306.78 232960
180SKUTNIK PIOTR 8 < 2> 376 S 14:35:21 1090.60 69.10 37.25 306.62 234860
181GAJDOS JÓZEF 2 < 3> 316 M 14:33:07 1090.15 69.48 37.23 306.47 232330
182FYDA ROMAN 8 < 2> 252 S 14:35:32 1090.13 69.87 37.22 306.32 234960
183SKLARCZYK PIOTR 6 < 3> 284 S 14:38:35 1089.10 70.25 37.20 306.16 238060
184SKUPIN JAN 6 < 5> 264 - 14:36:52 1088.32 70.63 37.18 306.01 236020
185WITKOWSKI TADEUSZ 4 < 3> 253 S 14:29:22 1088.00 71.02 37.17 305.86 227790
186STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 < 2> 250 - 14:37:47 1087.32 71.40 37.15 305.70 236800
187SKORUPA PIOTR 8 < 2> 308 S 14:33:14 1086.98 71.79 37.14 305.55 231780
188SETNIK-GANS 2 < 7> 242 - 14:34:01 1086.60 72.17 37.12 305.40 232550
189SPALLEK GERARD 7 15- 3- 3 S 14:38:24 1086.22 72.55 37.11 305.24 237230
190JASKULSKI BOGDAN 5 < 6> 231 S 14:38:55 1085.57 72.94 37.09 305.09 237650
191SPALLEK GERARD 7 < 2> 364 S 14:38:34 1085.39 73.32 37.08 304.94 237230
192BĄK PIOTR 5 < 2> 345 - 14:36:14 1085.31 73.70 37.06 304.78 234680
193ŻOGAŁA STEFAN 7 15- 4- 4 S 14:36:00 1085.09 74.09 37.05 304.63 234380
194CHRABKA JACEK 7 < 2> 327 S 14:38:04 1084.07 74.47 37.03 304.48 236400
195CZARNIK TADEUSZ 5 < 2> 198 S 14:41:12 1082.96 74.86 37.02 304.32 239550
196STYŚ BOGUSŁAW 7 < 7> 217 - 14:39:08 1082.95 75.24 37.00 304.17 237310
197LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 4> 234 S 14:38:34 1082.83 75.62 36.98 304.02 236670
198CZARNIK TADEUSZ 5 < 3> 199 S 14:41:14 1082.79 76.01 36.97 303.86 239550
199CZARNIK TADEUSZ 5 < 4> 249 - 14:41:15 1082.71 76.39 36.95 303.71 239550
200SINKA ADAM 6 <13> 243 - 14:41:57 1082.09 76.78 36.94 303.56 240170
201GONSIOR PIOTR 7 < 3> 320 S 14:36:46 1081.85 77.16 36.92 303.40 234510
202MATLA ADAM 4 < 2> 261 - 14:32:11 1081.80 77.54 36.91 303.25 229540
203SZEGA MARIAN 1 < 6> 325 - 14:37:45 1081.75 77.93 36.89 303.10 235550
204LIGENSA JAROSŁAW 1 < 7> 260 S 14:35:23 1081.61 78.31 36.88 302.94 232960
205STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <11> 207 - 14:37:16 1081.16 78.69 36.86 302.79 234900
206ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 < 2> 490 - 14:31:08 1081.12 79.08 36.85 302.63 228260
207STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <12> 240 - 14:37:17 1081.08 79.46 36.83 302.48 234900
208GABRYŚ JÓZEF 5 < 7> 210 S 14:37:06 1080.47 79.85 36.82 302.33 234570
209SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 < 3> 561 S 14:38:50 1080.41 80.23 36.80 302.17 236430
210GABRYŚ JÓZEF 5 < 8> 338 - 14:37:07 1080.39 80.61 36.78 302.02 234570
211LASKOWSKI HENRYK 5 23- 3- 2 S 14:39:36 1079.74 81.00 36.77 301.87 237110
212PECYNA PAWEŁ 4 < 2> 251 - 14:32:44 1078.91 81.38 36.75 301.71 229520
213ORLOF KRZYSZTOF 4 < 4> 214 - 14:32:31 1078.50 81.77 36.74 301.56 229200
214ORLOF KRZYSZTOF 4 < 5> 269 S 14:32:32 1078.42 82.15 36.72 301.41 229200
215WOJCIK FABIAN 2 < 2> 225 S 14:37:34 1078.11 82.53 36.71 301.25 234560
216WOJCIK ALICJA 2 < 4> 416 S 14:39:13 1077.61 82.92 36.69 301.10 236230
217STYŚ BOGUSŁAW 7 < 8> 221 - 14:40:14 1077.54 83.30 36.68 300.95 237310
218TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 5> 248 - 14:32:58 1076.74 83.69 36.66 300.79 229310
219TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 4> 339 - 14:39:45 1076.50 84.07 36.65 300.64 236560
220TOKAREK EUGENIUSZ 4 28- 6- 5 - 14:32:23 1076.45 84.45 36.63 300.49 228620
221STYŚ BOGUSŁAW 7 < 9> 246 - 14:40:45 1075.02 84.84 36.62 300.33 237310
222BRALICH FRANCISZEK 6 < 4> 258 - 14:40:10 1075.00 85.22 36.60 300.18 236680
223KOPIEC KRZYSZTOF 4 < 3> 383 - 14:33:40 1074.90 85.60 36.58 300.03 229670
224TEAM KOZIK-NOWAK 8 12- 4- 4 S 14:37:42 1073.82 85.99 36.57 299.87 233770
225WOJCIK FABIAN 2 < 3> 233 S 14:38:33 1073.26 86.37 36.55 299.72 234560
226SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 23- 4- 3 - 14:34:26 1073.25 86.76 36.54 299.57 230140
227PANIC JANUSZ 2 < 4> 275 - 14:38:43 1072.62 87.14 36.52 299.41 234600
228DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 1 < 2> 229 S 14:39:00 1072.24 87.52 36.51 299.26 234820
229DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 1 < 3> 439 - 14:39:01 1072.16 87.91 36.49 299.11 234820
230SOCHA JAN 5 27- 7- 5 - 14:40:39 1072.06 88.29 36.48 298.95 236550
231JASKULSKI BOGDAN 5 < 7> 346 - 14:41:45 1071.70 88.68 36.46 298.80 237650
232SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 8> 471 S 14:41:45 1071.16 89.06 36.45 298.65 237530
233WOJCIK FABIAN 2 < 4> 381 S 14:39:00 1071.05 89.44 36.43 298.49 234560
234LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 5> 235 S 14:41:09 1070.18 89.83 36.42 298.34 236670
235LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 6> 295 S 14:41:17 1069.53 90.21 36.40 298.19 236670
236DUBIELSKI ROBERT 2 < 5> 310 C 14:37:54 1069.44 90.60 36.38 298.03 233030
237PYKA JÓZEF 8 < 4> 271 S 14:37:31 1069.30 90.98 36.37 297.88 232590
238MATURA EUGENIUSZ 6 < 2> 328 S 14:41:13 1069.13 91.36 36.35 297.73 236510
239STAŃCZYK STANISŁAW 2 < 2> 342 - 14:39:05 1068.91 91.75 36.34 297.57 234180
240STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <13> 241 - 14:39:46 1068.86 92.13 36.32 297.42 234900
241STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <14> 267 - 14:39:46 1068.86 92.51 36.31 297.27 234900
242SETNIK-GANS 2 < 8> 244 S 14:37:37 1068.62 92.90 36.29 297.11 232550
243SINKA ADAM 6 <14> 245 S 14:44:45 1068.61 93.28 36.28 296.96 240170
244SETNIK-GANS 2 < 9> 256 - 14:37:39 1068.46 93.67 36.26 296.81 232550
245SINKA ADAM 6 <15> 274 - 14:44:47 1068.45 94.05 36.25 296.65 240170
246STYŚ BOGUSŁAW 7 <10> 262 S 14:42:07 1068.40 94.43 36.23 296.50 237310
247OKOŃ SYLWESTER 7 20- 3- 3 S 14:39:02 1068.38 94.82 36.22 296.35 234010
248TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 6> 334 S 14:34:45 1067.80 95.20 36.20 296.19 229310
249CZARNIK TADEUSZ 5 < 5> 298 - 14:44:23 1067.59 95.59 36.18 296.04 239550
250STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 < 3> 287 - 14:41:49 1067.55 95.97 36.17 295.89 236800
251PECYNA PAWEŁ 4 < 3> 302 S 14:35:02 1067.37 96.35 36.15 295.73 229520
252FYDA ROMAN 8 < 3> 263 S 14:40:12 1067.03 96.74 36.14 295.58 234960
253WITKOWSKI TADEUSZ 4 < 4>---- S 14:33:32 1066.77 97.12 36.12 295.43 227790
254WITTKE ZYGMUNT 2 < 8> 352 M 14:38:08 1066.41 97.50 36.11 295.27 232620
255SKIBA DAMIAN 7 < 6> 276 - 14:39:55 1066.36 97.89 36.09 295.12 234510
256SETNIK-GANS 2 <10> 362 C 14:38:06 1066.25 98.27 36.08 294.97 232550
257SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 15- 3- 3 M 14:37:33 1066.10 98.66 36.06 294.81 231930
258BRALICH FRANCISZEK 6 < 5> 294 - 14:42:04 1065.81 99.04 36.05 294.66 236680
259PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 3> 508 - 14:39:44 1065.56 99.42 36.03 294.51 234140
260LIGENSA JAROSŁAW 1 < 8> 265 - 14:38:42 1065.20 99.81 36.02 294.35 232960
261MATLA ADAM 4 < 3> 361 - 14:35:38 1064.49 100.19 36.00 294.20 229540
262STYŚ BOGUSŁAW 7 <11> 301 S 14:42:58 1064.33 100.58 35.98 294.05 237310
263FYDA ROMAN 8 < 4> 303 S 14:40:47 1064.21 100.96 35.97 293.89 234960
264SKUPIN JAN 6 < 6> 397 S 14:41:47 1064.19 101.34 35.95 293.74 236020
265LIGENSA JAROSŁAW 1 < 9> 480 - 14:38:56 1064.07 101.73 35.94 293.59 232960
266GRZYWOCZ STEFAN 7 < 5> 273 S 14:42:44 1064.01 102.11 35.92 293.43 236990
267STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <15> 336 - 14:40:47 1063.94 102.50 35.91 293.28 234900
268SOCHA JAN 5 < 2> 331 S 14:42:21 1063.86 102.88 35.89 293.13 236550
269ORLOF KRZYSZTOF 4 < 6> 270 - 14:35:29 1063.66 103.26 35.88 292.97 229200
270ORLOF KRZYSZTOF 4 < 7> 340 - 14:35:30 1063.57 103.65 35.86 292.82 229200
271PYKA JÓZEF 8 < 5> 306 - 14:38:45 1063.27 104.03 35.85 292.67 232590
272KOCUR ROMAN 8 < 2> 473 S 14:40:05 1063.23 104.41 35.83 292.51 234000
273GRZYWOCZ STEFAN 7 < 6> 317 - 14:42:54 1063.21 104.80 35.82 292.36 236990
274SINKA ADAM 6 <16> 343 - 14:45:55 1063.09 105.18 35.80 292.21 240170
275PANIC JANUSZ 2 < 5> 315 - 14:40:41 1063.06 105.57 35.78 292.05 234600
276SKIBA DAMIAN 7 < 7> 330 S 14:40:37 1062.97 105.95 35.77 291.90 234510
277LASKOWSKI HENRYK 5 < 2> 649 - 14:43:04 1062.96 106.33 35.75 291.75 237110
278GRABOWSKI TADEUSZ 7 22- 2- 2 S 14:40:17 1062.45 106.72 35.74 291.59 234040
279KLIMEK ANTONI 4 < 2> 280 - 14:36:03 1062.12 107.10 35.72 291.44 229470
280KLIMEK ANTONI 4 < 3> 283 - 14:36:04 1062.03 107.49 35.71 291.29 229470
281MENDRYS ANDRZEJ 6 24- 5- 4 - 14:47:23 1061.91 107.87 35.69 291.13 241460
282LECHOWICZ MAREK 5 33- 2- 1 S 14:42:06 1061.68 108.25 35.68 290.98 235800
283KLIMEK ANTONI 4 < 4> 395 S 14:36:12 1061.38 108.64 35.66 290.83 229470
284SKLARCZYK PIOTR 6 < 4> 290 - 14:44:21 1061.11 109.02 35.65 290.67 238060
285KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 24- 2- 2 S 14:43:09 1060.63 109.40 35.63 290.52 236680
286CZERWONKA BOGDAN 8 17- 1- 1 S 14:41:28 1060.43 109.79 35.62 290.36 234850
287STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 < 4> 329 - 14:43:21 1060.22 110.17 35.60 290.21 236800
288LANGER PIOTR 1 17- 1- 1 S 14:42:34 1060.09 110.56 35.58 290.06 235940
289ROBAK JAN 1 15- 3- 3 S 14:41:41 1059.80 110.94 35.57 289.90 234940
290SKLARCZYK PIOTR 6 < 5> 494 S 14:44:38 1059.77 111.32 35.55 289.75 238060
291JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 2> 483 S 14:44:03 1059.18 111.71 35.54 289.60 237310
292BUZE BŁAŻEJ 4 41- 2- 1 - 14:36:01 1058.71 112.09 35.52 289.44 228700
293ŻOGAŁA STEFAN 7 < 2> 549 S 14:41:30 1058.15 112.48 35.51 289.29 234380
294BRALICH FRANCISZEK 6 < 6> 296 S 14:43:43 1057.95 112.86 35.49 289.14 236680
295LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 7> 312 S 14:43:43 1057.90 113.24 35.48 288.98 236670
296BRALICH FRANCISZEK 6 < 7> 335 - 14:43:45 1057.79 113.63 35.46 288.83 236680
297SZOŁTYSEK MIROSŁAW 1 < 3> 429 S 14:44:21 1057.72 114.01 35.45 288.68 237300
298CZARNIK TADEUSZ 5 < 6> 454 - 14:46:32 1057.46 114.40 35.43 288.52 239550
299NIEDBAŁA RUDOLF 1 < 3> 300 - 14:42:10 1057.27 114.78 35.42 288.37 234890
300NIEDBAŁA RUDOLF 1 < 4> 307 S 14:42:12 1057.11 115.16 35.40 288.22 234890
301STYŚ BOGUSŁAW 7 <12> 358 - 14:44:31 1056.98 115.55 35.38 288.06 237310
302PECYNA PAWEŁ 4 < 4> 305 - 14:37:11 1056.80 115.93 35.37 287.91 229520
303FYDA ROMAN 8 < 5> 433 S 14:42:22 1056.63 116.31 35.35 287.76 234960
304MORCINCZYK MARIAN 2 < 3> 403 M 14:39:56 1056.59 116.70 35.34 287.60 232380
305PECYNA PAWEŁ 4 < 5> 400 - 14:37:16 1056.40 117.08 35.32 287.45 229520
306PYKA JÓZEF 8 < 6> 410 S 14:40:11 1056.35 117.47 35.31 287.30 232590
307NIEDBAŁA RUDOLF 1 < 5> 453 S 14:42:25 1056.08 117.85 35.29 287.14 234890
308SKORUPA PIOTR 8 < 3> 409 - 14:39:29 1056.03 118.23 35.28 286.99 231780
309KWIATKOWSKI JERZY 6 13- 4- 4 S 14:44:26 1055.90 118.62 35.26 286.84 236980
310DUBIELSKI ROBERT 2 < 6> 417 - 14:40:50 1055.23 119.00 35.25 286.68 233030
311KWIATKOWSKI JERZY 6 < 2> 443 S 14:44:37 1055.04 119.39 35.23 286.53 236980
312LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 8> 344 - 14:44:22 1054.84 119.77 35.22 286.38 236670
313WIECZOREK WACŁAW 2 15- 4- 4 M 14:40:18 1054.61 120.15 35.20 286.22 232330
314SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 5> 447 S 14:40:39 1054.57 120.54 35.18 286.07 232690
315PANIC JANUSZ 2 < 6> 411 - 14:42:33 1054.15 120.92 35.17 285.92 234600
316GAJDOS JÓZEF 2 < 4> 318 S 14:40:26 1053.97 121.31 35.15 285.76 232330
317GRZYWOCZ STEFAN 7 < 7> 614 - 14:44:53 1053.84 121.69 35.14 285.61 236990
318GAJDOS JÓZEF 2 < 5> 321 - 14:40:29 1053.73 122.07 35.12 285.46 232330
319HOK RUDOLF 4 20- 2- 2 C 14:36:45 1053.70 122.46 35.11 285.30 228390
320GONSIOR PIOTR 7 < 4> 372 S 14:42:35 1053.58 122.84 35.09 285.15 234510
321GAJDOS JÓZEF 2 < 6> 377 - 14:40:33 1053.41 123.22 35.08 285.00 232330
322MENDRYS ANDRZEJ 6 < 2> 373 S 14:49:17 1053.11 123.61 35.06 284.84 241460
322AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 15- 3- 3 S 14:43:18 1053.11 123.61 35.06 284.84 235160
324ROLA ANDRZEJ 1 < 2> 360 S 14:43:15 1053.08 124.38 35.03 284.54 235100
325SZEGA MARIAN 1 < 7> 348 - 14:43:43 1052.89 124.76 35.02 284.38 235550
326WANDZIOCH ANDRZEJ 1 23- 7- 5 - 14:43:06 1052.80 125.14 35.00 284.23 234880
327CHRABKA JACEK 7 < 3> 522 S 14:44:34 1052.69 125.53 34.98 284.08 236400
328MATURA EUGENIUSZ 6 < 3> 495 S 14:44:42 1052.56 125.91 34.97 283.92 236510
329STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 < 5> 369 S 14:45:00 1052.44 126.30 34.95 283.77 236800
330SKIBA DAMIAN 7 < 8> 363 - 14:42:50 1052.40 126.68 34.94 283.62 234510
331SOCHA JAN 5 < 3> 333 S 14:44:50 1052.11 127.06 34.92 283.46 236550
332RAK STEFAN 2 < 3> 455 M 14:41:08 1052.08 127.45 34.91 283.31 232650
333SOCHA JAN 5 < 4> 341 - 14:44:52 1051.96 127.83 34.89 283.16 236550
334TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 7> 355 - 14:38:04 1051.56 128.21 34.88 283.00 229310
335BRALICH FRANCISZEK 6 < 8> 470 S 14:45:07 1051.37 128.60 34.86 282.85 236680
336STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <16> 351 - 14:43:28 1051.16 128.98 34.85 282.70 234900
337ZADRUŚ MAREK 4 19- 2- 1 S 14:38:56 1050.87 129.37 34.83 282.54 230070
338GABRYŚ JÓZEF 5 < 9> 419 - 14:43:15 1050.71 129.75 34.82 282.39 234570
339TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 5> 390 S 14:45:10 1050.60 130.13 34.80 282.24 236560
340ORLOF KRZYSZTOF 4 < 8> 427 - 14:38:10 1050.57 130.52 34.78 282.08 229200
341SOCHA JAN 5 < 5> 554 S 14:45:11 1050.48 130.90 34.77 281.93 236550
342STAŃCZYK STANISŁAW 2 < 3> 491 - 14:42:57 1050.37 131.29 34.75 281.78 234180
343SINKA ADAM 6 <17> 422 - 14:48:41 1050.23 131.67 34.74 281.62 240170
344LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 9> 350 - 14:45:22 1050.16 132.05 34.72 281.47 236670
345BĄK PIOTR 5 < 3> 431 - 14:43:36 1049.55 132.44 34.71 281.32 234680
346JASKULSKI BOGDAN 5 < 8> 437 S 14:46:29 1049.30 132.82 34.69 281.16 237650
347NOWROTEK STANISŁAW 6 < 5> 444 - 14:46:51 1049.06 133.21 34.68 281.01 237980
348SZEGA MARIAN 1 < 8> 349 S 14:44:34 1048.91 133.59 34.66 280.86 235550
349SZEGA MARIAN 1 < 9> 387 S 14:44:35 1048.83 133.97 34.65 280.70 235550
350LOEWE BARTŁOMIEJ 7 <10> 485 S 14:45:41 1048.68 134.36 34.63 280.55 236670
351STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <17> 366 - 14:44:05 1048.27 134.74 34.62 280.40 234900
352WITTKE ZYGMUNT 2 < 9> 353 - 14:41:58 1048.00 135.12 34.60 280.24 232620
353WITTKE ZYGMUNT 2 <10> 356 - 14:42:01 1047.76 135.51 34.58 280.09 232620
354WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 2> 370 S 14:44:11 1047.71 135.89 34.57 279.94 234880
355TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 8> 379 - 14:38:54 1047.56 136.28 34.55 279.78 229310
356WITTKE ZYGMUNT 2 <11> 371 C 14:42:04 1047.52 136.66 34.54 279.63 232620
356KOTLARSKI RUDOLF 5 23- 3- 1 - 14:44:02 1047.52 136.66 34.54 279.63 234680
358STYŚ BOGUSŁAW 7 <13> 367 - 14:46:34 1047.42 137.43 34.51 279.32 237310
359ROBAK JAN 1 < 2> 551 S 14:44:20 1047.28 137.81 34.49 279.17 234940
360ROLA ANDRZEJ 1 < 3> 426 S 14:44:32 1047.06 138.20 34.48 279.02 235100
361MATLA ADAM 4 < 4>---- S 14:39:17 1046.77 138.58 34.46 278.86 229540
362SETNIK-GANS 2 <11> 535 - 14:42:10 1046.74 138.96 34.45 278.71 232550
363SKIBA DAMIAN 7 < 9> 404 - 14:44:03 1046.69 139.35 34.43 278.56 234510
364SPALLEK GERARD 7 < 3>---- S 14:46:39 1046.68 139.73 34.42 278.40 237230
365TEISTER GRZEGORZ 1 < 2>---- S 14:44:29 1046.49 140.12 34.40 278.25 234920
366STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <18> 533 - 14:44:29 1046.40 140.50 34.38 278.10 234900
367STYŚ BOGUSŁAW 7 <14> 456 - 14:46:51 1046.11 140.88 34.37 277.94 237310
368OKOŃ SYLWESTER 7 < 2> 548 S 14:43:44 1045.93 141.27 34.35 277.79 234010
369STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 < 6> 398 - 14:46:25 1045.86 141.65 34.34 277.63 236800
370WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 3> 428 S 14:44:38 1045.62 142.03 34.32 277.48 234880
371WITTKE ZYGMUNT 2 <12> 404 - 14:42:30 1045.48 142.42 34.31 277.33 232620
372GONSIOR PIOTR 7 < 5> 650 - 14:44:24 1045.05 142.80 34.29 277.17 234510
373MENDRYS ANDRZEJ 6 < 3> 393 S 14:51:08 1044.68 143.19 34.28 277.02 241460
374BUZE BŁAŻEJ 4 < 2>---- S 14:38:57 1044.53 143.57 34.26 276.87 228700
375WRĄBEL ANTONI 4 9- 1- 1 C 14:39:37 1044.32 143.95 34.25 276.71 229350
376SKUTNIK PIOTR 8 < 3> 378 S 14:44:59 1043.90 144.34 34.23 276.56 234860
377GAJDOS JÓZEF 2 < 7> 412 - 14:42:35 1043.79 144.72 34.22 276.41 232330
378SKUTNIK PIOTR 8 < 4> 461 S 14:45:01 1043.74 145.11 34.20 276.25 234860
379TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 9> 401 - 14:39:44 1043.58 145.49 34.18 276.10 229310
380NIEMIEC EDWARD 8 < 2>---- - 14:45:10 1043.40 145.87 34.17 275.95 234940
381WOJCIK FABIAN 2 < 5> 412 - 14:44:49 1043.34 146.26 34.15 275.79 234560
382RAKOCZ JAN 1 < 2> 388 - 14:44:36 1043.28 146.64 34.14 275.64 234320
383KOPIEC KRZYSZTOF 4 < 4> 384 - 14:40:09 1043.24 147.02 34.12 275.49 229670
384KOPIEC KRZYSZTOF 4 < 5> 385 - 14:40:11 1043.09 147.41 34.11 275.33 229670
385KOPIEC KRZYSZTOF 4 < 6> 392 S 14:40:12 1043.01 147.79 34.09 275.18 229670
386ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 < 2> 451 - 14:45:33 1042.43 148.18 34.08 275.03 235120
387SZEGA MARIAN 1 <10> 389 S 14:45:58 1042.41 148.56 34.06 274.87 235550
388RAKOCZ JAN 1 < 3> 439 - 14:44:48 1042.35 148.94 34.05 274.72 234320
389SZEGA MARIAN 1 <11> 432 S 14:46:00 1042.26 149.33 34.03 274.57 235550
390TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 6> 552 S 14:47:00 1042.11 149.71 34.02 274.41 236560
391HOK RUDOLF 4 < 2>---- S 14:39:10 1042.08 150.10 34.00 274.26 228390
392KOPIEC KRZYSZTOF 4 < 7> 464 S 14:40:24 1042.06 150.48 33.98 274.11 229670
393MENDRYS ANDRZEJ 6 < 4> 394 S 14:51:51 1041.45 150.86 33.97 273.95 241460
394MENDRYS ANDRZEJ 6 < 5>---- S 14:51:54 1041.22 151.25 33.95 273.80 241460
395KLIMEK ANTONI 4 < 5> 467 - 14:40:25 1041.07 151.63 33.94 273.65 229470
396WODOK STEFAN 1 16- 2- 2 S 14:44:17 1040.96 152.02 33.92 273.49 233470
397SKUPIN JAN 6 < 7> 604 - 14:46:51 1040.42 152.40 33.91 273.34 236020
398STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 < 7> 468 - 14:47:40 1040.12 152.78 33.89 273.19 236800
399KLIMCZAK ADAM 6 12- 3- 3 S 14:51:42 1040.09 153.17 33.88 273.03 240990
400PECYNA PAWEŁ 4 < 6> 521 S 14:40:43 1039.89 153.55 33.86 272.88 229520
401TANISTRA WŁADYSŁAW 4 <10> 529 S 14:40:31 1039.88 153.93 33.85 272.73 229310
402SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 2> 523 S 14:41:20 1039.79 154.32 33.83 272.57 230140
403MORCINCZYK MARIAN 2 < 4> 415 S 14:43:30 1039.73 154.70 33.82 272.42 232380
404WITTKE ZYGMUNT 2 <13> 406 - 14:43:46 1039.57 155.09 33.80 272.27 232620
404SKIBA DAMIAN 7 <10> 496 - 14:45:35 1039.57 155.09 33.80 272.27 234510
406WITTKE ZYGMUNT 2 <14> 407 - 14:43:49 1039.33 155.85 33.77 271.96 232620
407WITTKE ZYGMUNT 2 <15> 430 S 14:43:50 1039.26 156.24 33.75 271.81 232620
408WIECZOREK WACŁAW 2 < 2> 456 S 14:43:36 1039.04 156.62 33.74 271.65 232330
409SKORUPA PIOTR 8 < 4> 424 S 14:43:05 1038.98 157.01 33.72 271.50 231780
410PYKA JÓZEF 8 < 7> 511 S 14:43:53 1038.89 157.39 33.71 271.35 232590
411PANIC JANUSZ 2 < 7> 435 - 14:45:59 1038.13 157.77 33.69 271.19 234600
412WOJCIK FABIAN 2 < 6> 560 S 14:45:57 1038.11 158.16 33.68 271.04 234560
412GAJDOS JÓZEF 2 < 8> 434 C 14:43:48 1038.11 158.16 33.68 271.04 232330
414WODOK STEFAN 1 < 2>---- S 14:44:57 1037.88 158.93 33.65 270.73 233470
415MORCINCZYK MARIAN 2 < 5> 510 M 14:43:55 1037.80 159.31 33.63 270.58 232380
416WOJCIK ALICJA 2 < 5> 498 S 14:47:38 1037.77 159.69 33.62 270.43 236230
417DUBIELSKI ROBERT 2 < 7> 418 S 14:44:33 1037.76 160.08 33.60 270.27 233030
418DUBIELSKI ROBERT 2 < 8> 420 - 14:44:36 1037.53 160.46 33.58 270.12 233030
419GABRYŚ JÓZEF 5 <10> 452 - 14:46:06 1037.46 160.84 33.57 269.97 234570
420DUBIELSKI ROBERT 2 < 9> 423 S 14:44:38 1037.38 161.23 33.55 269.81 233030
421TEAM KOZIK-NOWAK 8 < 2> 576 S 14:45:21 1037.36 161.61 33.54 269.66 233770
422SINKA ADAM 6 <18> 441 S 14:51:35 1037.08 162.00 33.52 269.51 240170
423DUBIELSKI ROBERT 2 <10> 437 M 14:44:42 1037.07 162.38 33.51 269.35 233030
424SKORUPA PIOTR 8 < 5> 462 S 14:43:33 1036.82 162.76 33.49 269.20 231780
425BRYCHCY ALOJZY 2 < 3>---- M 14:44:37 1036.70 163.15 33.48 269.05 232860
426ROLA ANDRZEJ 1 < 4> 476 S 14:46:47 1036.67 163.53 33.46 268.89 235100
427ORLOF KRZYSZTOF 4 < 9> 531 - 14:41:06 1036.64 163.92 33.45 268.74 229200
428WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 4> 566 S 14:46:36 1036.54 164.30 33.43 268.59 234880
429SZOŁTYSEK MIROSŁAW 1 < 4> 501 S 14:49:00 1036.24 164.68 33.42 268.43 237300
430WITTKE ZYGMUNT 2 <16> 486 - 14:44:31 1036.09 165.07 33.40 268.28 232620
431BĄK PIOTR 5 < 4> 541 S 14:46:32 1035.96 165.45 33.38 268.13 234680
432SZEGA MARIAN 1 <12> 436 - 14:47:27 1035.61 165.83 33.37 267.97 235550
433FYDA ROMAN 8 < 6>---- - 14:46:55 1035.45 166.22 33.35 267.82 234960
434GAJDOS JÓZEF 2 < 9>---- M 14:44:27 1035.11 166.60 33.34 267.67 232330
435PANIC JANUSZ 2 < 8> 528 - 14:46:42 1034.85 166.99 33.32 267.51 234600
436SZEGA MARIAN 1 <13> 509 S 14:47:38 1034.78 167.37 33.31 267.36 235550
437DUBIELSKI ROBERT 2 <11> 507 M 14:45:15 1034.54 167.75 33.29 267.21 233030
437JASKULSKI BOGDAN 5 < 9> 450 - 14:49:43 1034.54 167.75 33.29 267.21 237650
439RAKOCZ JAN 1 < 4> 484 S 14:46:30 1034.53 168.52 33.26 266.90 234320
439DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 1 < 4> 519 S 14:46:59 1034.53 168.52 33.26 266.90 234820
441SINKA ADAM 6 <19> 445 S 14:52:13 1034.25 169.29 33.23 266.59 240170
442KOTLARSKI RUDOLF 5 < 2> 518 S 14:46:57 1034.06 169.67 33.22 266.44 234680
443KWIATKOWSKI JERZY 6 < 3> 482 S 14:49:12 1033.94 170.06 33.20 266.29 236980
444NOWROTEK STANISŁAW 6 < 6> 512 S 14:50:15 1033.57 170.44 33.18 266.13 237980
445SINKA ADAM 6 <20> 463 - 14:52:26 1033.29 170.83 33.17 265.98 240170
446AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 2> 449 S 14:47:36 1033.22 171.21 33.15 265.83 235160
447SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 6> 530 S 14:45:15 1033.03 171.59 33.14 265.67 232690
448LECHOWICZ MAREK 5 < 2>---- - 14:48:22 1032.55 171.98 33.12 265.52 235800
449AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 3>---- S 14:47:50 1032.16 172.36 33.11 265.36 235160
450JASKULSKI BOGDAN 5 <10> 469 - 14:50:17 1031.99 172.74 33.09 265.21 237650
451ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 < 3> 563 S 14:47:59 1031.30 173.13 33.08 265.06 235120
452GABRYŚ JÓZEF 5 <11> 466 - 14:47:28 1031.23 173.51 33.06 264.90 234570
453NIEDBAŁA RUDOLF 1 < 6> 460 S 14:47:52 1030.82 173.90 33.05 264.75 234890
454CZARNIK TADEUSZ 5 < 7> 458 S 14:52:25 1030.69 174.28 33.03 264.60 239550
455RAK STEFAN 2 < 4> 459 S 14:45:44 1030.64 174.66 33.02 264.44 232650
456STYŚ BOGUSŁAW 7 <15> 542 S 14:50:16 1030.59 175.05 33.00 264.29 237310
456WIECZOREK WACŁAW 2 < 3> 544 C 14:45:26 1030.59 175.05 33.00 264.29 232330
458CZARNIK TADEUSZ 5 < 8> 568 S 14:52:27 1030.54 175.82 32.97 263.98 239550
459RAK STEFAN 2 < 5> 475 C 14:45:46 1030.49 176.20 32.95 263.83 232650
460NIEDBAŁA RUDOLF 1 < 7>---- S 14:47:57 1030.45 176.58 32.94 263.68 234890
461SKUTNIK PIOTR 8 < 5> 465 - 14:48:04 1029.79 176.97 32.92 263.52 234860
462SKORUPA PIOTR 8 < 6> 640 S 14:45:05 1029.75 177.35 32.91 263.37 231780
463SINKA ADAM 6 <21> 555 S 14:53:31 1028.49 177.74 32.89 263.22 240170
464KOPIEC KRZYSZTOF 4 < 8>---- S 14:43:20 1028.37 178.12 32.88 263.06 229670
465SKUTNIK PIOTR 8 < 6> 520 S 14:48:26 1028.13 178.50 32.86 262.91 234860
466GABRYŚ JÓZEF 5 <12> 540 - 14:48:13 1027.84 178.89 32.85 262.76 234570
467KLIMEK ANTONI 4 < 6> 584 - 14:43:17 1027.71 179.27 32.83 262.60 229470
468STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 < 8> 516 S 14:50:28 1027.48 179.65 32.82 262.45 236800
469JASKULSKI BOGDAN 5 <11> 489 S 14:51:19 1027.38 180.04 32.80 262.30 237650
470BRALICH FRANCISZEK 6 < 9> 478 S 14:50:24 1027.26 180.42 32.78 262.14 236680
471SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 9>---- - 14:51:14 1027.23 180.81 32.77 261.99 237530
472BAŃSKI JERZY 4 < 2> 477 M 14:46:29 1026.61 181.19 32.75 261.84 232510
473KOCUR ROMAN 8 < 3> 646 S 14:47:57 1026.54 181.57 32.74 261.68 234000
474MRÓZ HENRYK 4 8- 2- 2 C 14:44:31 1026.34 181.96 32.72 261.53 230430
475RAK STEFAN 2 < 6> 589 - 14:46:41 1026.32 182.34 32.71 261.38 232650
476ROLA ANDRZEJ 1 < 5> 534 - 14:49:18 1025.29 182.73 32.69 261.22 235100
477BAŃSKI JERZY 4 < 3> 598 - 14:46:53 1024.80 183.11 32.68 261.07 232510
478BRALICH FRANCISZEK 6 <10> 550 S 14:50:58 1024.74 183.49 32.66 260.92 236680
479DYKTA MARCELI 1 14- 4- 4 S 14:48:39 1024.67 183.88 32.65 260.76 234290
480LIGENSA JAROSŁAW 1 <10>---- - 14:47:22 1024.60 184.26 32.63 260.61 232960
481DYKTA MARCELI 1 < 2> 592 S 14:48:41 1024.52 184.64 32.62 260.46 234290
482KWIATKOWSKI JERZY 6 < 4>---- S 14:51:24 1024.11 185.03 32.60 260.30 236980
483JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 3>---- S 14:51:46 1023.92 185.41 32.58 260.15 237310
484RAKOCZ JAN 1 < 5> 488 S 14:48:54 1023.68 185.80 32.57 260.00 234320
485LOEWE BARTŁOMIEJ 7 <11> 487 S 14:51:12 1023.66 186.18 32.55 259.84 236670
486WITTKE ZYGMUNT 2 <17>---- C 14:47:19 1023.33 186.56 32.54 259.69 232620
487LOEWE BARTŁOMIEJ 7 <12> 545 S 14:51:19 1023.14 186.95 32.52 259.54 236670
488RAKOCZ JAN 1 < 6>---- S 14:49:03 1023.01 187.33 32.51 259.38 234320
489JASKULSKI BOGDAN 5 <12> 634 S 14:52:21 1022.81 187.72 32.49 259.23 237650
490ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 < 3>---- M 14:43:16 1022.36 188.10 32.48 259.08 228260
491STAŃCZYK STANISŁAW 2 < 4>---- C 14:49:05 1022.25 188.48 32.46 258.92 234180
492KLIMCZAK ADAM 6 < 2> 579 S 14:55:45 1022.23 188.87 32.45 258.77 240990
493SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 < 2> 497 C 14:46:56 1022.02 189.25 32.43 258.62 231930
494SKLARCZYK PIOTR 6 < 6> 602 - 14:52:56 1022.01 189.64 32.42 258.46 238060
495MATURA EUGENIUSZ 6 < 4> 503 S 14:51:26 1021.94 190.02 32.40 258.31 236510
496SKIBA DAMIAN 7 <11> 505 - 14:49:30 1021.83 190.40 32.38 258.16 234510
497SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 < 3>---- S 14:47:01 1021.64 190.79 32.37 258.00 231930
498WOJCIK ALICJA 2 < 6>---- S 14:51:14 1021.61 191.17 32.35 257.85 236230
499MAJEWSKI JERZY 6 < 4> 606 S 14:51:41 1021.57 191.55 32.34 257.70 236680
500TOKAREK EUGENIUSZ 4 < 2> 547 C 14:43:48 1021.54 191.94 32.32 257.54 228620
501SZOŁTYSEK MIROSŁAW 1 < 5> 596 S 14:52:23 1021.16 192.32 32.31 257.39 237300
502KOŁODZIEJ ZYGMUNT 6 18- 3- 3 S 14:53:03 1021.15 192.71 32.29 257.24 237980
503MATURA EUGENIUSZ 6 < 5> 609 S 14:51:38 1021.05 193.09 32.28 257.08 236510
504KOŁODZIEJ ZYGMUNT 6 < 2> 600 S 14:53:07 1020.86 193.47 32.26 256.93 237980
505SKIBA DAMIAN 7 <12> 506 S 14:49:47 1020.57 193.86 32.25 256.78 234510
506SKIBA DAMIAN 7 <13>---- S 14:49:53 1020.13 194.24 32.23 256.62 234510
507DUBIELSKI ROBERT 2 <12> 517 - 14:48:30 1019.82 194.63 32.22 256.47 233030
508PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 4>---- - 14:49:38 1019.63 195.01 32.20 256.32 234140
509SZEGA MARIAN 1 <14> 556 - 14:51:05 1019.33 195.39 32.18 256.16 235550
510MORCINCZYK MARIAN 2 < 6> 513 S 14:47:59 1019.29 195.78 32.17 256.01 232380
511PYKA JÓZEF 8 < 8> 557 S 14:48:12 1019.24 196.16 32.15 255.86 232590
512NOWROTEK STANISŁAW 6 < 7>---- S 14:53:37 1018.68 196.55 32.14 255.70 237980
513MORCINCZYK MARIAN 2 < 7>---- - 14:48:08 1018.61 196.93 32.12 255.55 232380
514DUL JAN 1 < 4>---- S 14:51:05 1018.55 197.31 32.11 255.40 235370
515MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 < 2> 626 - 14:45:35 1018.38 197.70 32.09 255.24 229730
516STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 < 9> 539 - 14:52:33 1018.28 198.08 32.08 255.09 236800
517DUBIELSKI ROBERT 2 <13> 553 - 14:48:53 1018.12 198.46 32.06 254.94 233030
518KOTLARSKI RUDOLF 5 < 3>---- - 14:50:38 1017.55 198.85 32.05 254.78 234680
519DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 1 < 5> 597 S 14:50:48 1017.42 199.23 32.03 254.63 234820
520SKUTNIK PIOTR 8 < 7>---- S 14:50:55 1017.08 199.62 32.02 254.48 234860
521PECYNA PAWEŁ 4 < 7> 525 S 14:45:42 1016.93 200.00 32.00 254.32 229520

KONIEC KONKURSU NA BAZIE 1:5

522CHRABKA JACEK 7 < 4> 526 - 14:52:28 1016.92 254.17 236400
523SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 3> 618 S 14:46:19 1016.89 254.02 230140
524ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 15- 2- 2 S 14:49:08 1016.31 253.86 232870
525PECYNA PAWEŁ 4 < 8> 558 S 14:45:53 1016.10 253.71 229520
526CHRABKA JACEK 7 < 5> 543 - 14:52:41 1015.97 253.56 236400
527KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 2>---- S 14:52:59 1015.87 253.40 236680
528PANIC JANUSZ 2 < 9> 567 - 14:50:58 1015.73 253.25 234600
529TANISTRA WŁADYSŁAW 4 <11> 608 - 14:45:49 1015.47 253.10 229310
530SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 7> 538 S 14:49:09 1015.45 252.94 232690
531ORLOF KRZYSZTOF 4 <10> 532 S 14:45:43 1015.43 252.79 229200
532ORLOF KRZYSZTOF 4 <11> 546 - 14:45:46 1015.21 252.63 229200
533STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <19> 571 - 14:51:23 1015.20 252.48 234900
534ROLA ANDRZEJ 1 < 6> 615 - 14:51:39 1014.89 252.33 235100
535SETNIK-GANS 2 <12>---- S 14:49:09 1014.84 252.17 232550
536MATUSZCZYK ROMAN 2 < 2> 537 C 14:49:15 1014.74 252.02 232630
537MATUSZCZYK ROMAN 2 < 3>---- C 14:49:17 1014.60 251.87 232630
538SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 8> 582 - 14:49:26 1014.19 251.71 232690
539STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 <10> 611 - 14:53:34 1013.84 251.56 236800
540GABRYŚ JÓZEF 5 <13> 582 S 14:51:24 1013.70 251.41 234570
541BĄK PIOTR 5 < 5> 619 - 14:51:34 1013.44 251.25 234680
542STYŚ BOGUSŁAW 7 <16> 559 S 14:54:15 1013.06 251.10 237310
543CHRABKA JACEK 7 < 6> 591 S 14:53:27 1012.64 250.95 236400
544WIECZOREK WACŁAW 2 < 4>---- S 14:49:30 1012.33 250.79 232330
545LOEWE BARTŁOMIEJ 7 <13> 644 - 14:53:48 1012.28 250.64 236670
546ORLOF KRZYSZTOF 4 <12> 574 - 14:46:27 1012.14 250.49 229200
547TOKAREK EUGENIUSZ 4 < 3> 635 M 14:45:53 1012.12 250.33 228620
548OKOŃ SYLWESTER 7 < 3>---- S 14:51:16 1011.86 250.18 234010
549ŻOGAŁA STEFAN 7 < 3> 578 S 14:51:41 1011.64 250.03 234380
550BRALICH FRANCISZEK 6 <11> 580 - 14:54:00 1011.45 249.87 236680
551ROBAK JAN 1 < 3>---- S 14:52:17 1011.44 249.72 234940
552TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 7> 562 S 14:53:54 1011.37 249.57 236560
553DUBIELSKI ROBERT 2 <14> 584 C 14:50:28 1011.12 249.41 233030
554SOCHA JAN 5 < 6> 563 S 14:53:58 1011.04 249.26 236550
555SINKA ADAM 6 <22> 563 - 14:57:34 1010.96 249.11 240170
556SZEGA MARIAN 1 <15> 588 - 14:53:00 1010.94 248.95 235550
557PYKA JÓZEF 8 < 9> 581 S 14:50:05 1010.89 248.80 232590
558PECYNA PAWEŁ 4 < 9>---- - 14:47:03 1010.88 248.65 229520
559STYŚ BOGUSŁAW 7 <17> 625 - 14:54:46 1010.83 248.49 237310
560WOJCIK FABIAN 2 < 7> 570 - 14:52:04 1010.74 248.34 234560
561SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 < 4> 572 S 14:54:01 1010.31 248.19 236430
562TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 8>---- S 14:54:10 1010.22 248.03 236560
563SOCHA JAN 5 < 7>---- S 14:54:11 1010.11 247.88 236550
563SINKA ADAM 6 <23> 587 - 14:57:46 1010.11 247.88 240170
563ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 < 4> 573 S 14:52:46 1010.11 247.88 235120
566WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 5> 638 S 14:52:33 1010.02 247.42 234880
567PANIC JANUSZ 2 <10> 603 C 14:52:17 1009.97 247.27 234600
568CZARNIK TADEUSZ 5 < 9> 601 S 14:57:12 1009.91 247.11 239550
569GRABOWSKI TADEUSZ 7 < 2>---- S 14:51:45 1009.88 246.96 234040
570WOJCIK FABIAN 2 < 8> 622 S 14:52:16 1009.87 246.81 234560
571STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <20> 575 - 14:52:38 1009.74 246.65 234900
572SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 < 5> 621 S 14:54:11 1009.59 246.50 236430
573ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 < 5>---- S 14:52:54 1009.53 246.35 235120
574ORLOF KRZYSZTOF 4 <13>---- S 14:47:04 1009.40 246.19 229200
575STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <21> 594 S 14:52:43 1009.38 246.04 234900
576TEAM KOZIK-NOWAK 8 < 3> 577 S 14:51:37 1009.30 245.89 233770
577TEAM KOZIK-NOWAK 8 < 4>---- S 14:51:39 1009.15 245.73 233770
578ŻOGAŁA STEFAN 7 < 4>---- S 14:52:18 1008.95 245.58 234380
579KLIMCZAK ADAM 6 < 3>---- S 14:58:59 1008.40 245.43 240990
580BRALICH FRANCISZEK 6 <12>---- S 14:54:44 1008.29 245.27 236680
581PYKA JÓZEF 8 <10>---- S 14:50:41 1008.27 245.12 232590
582GABRYŚ JÓZEF 5 <14>---- S 14:52:42 1008.04 244.97 234570
582SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 9> 645 S 14:50:50 1008.04 244.97 232690
584KLIMEK ANTONI 4 < 7> 629 S 14:47:45 1007.55 244.66 229470
584DUBIELSKI ROBERT 2 <15> 586 M 14:51:17 1007.55 244.66 233030
586DUBIELSKI ROBERT 2 <16>---- - 14:51:17 1007.55 244.35 233030
587SINKA ADAM 6 <24>---- - 14:58:28 1007.14 244.20 240170
588SZEGA MARIAN 1 <16>---- - 14:53:54 1007.05 244.05 235550
589RAK STEFAN 2 < 7> 590 - 14:51:02 1007.00 243.89 232650
590RAK STEFAN 2 < 8> 610 M 14:51:09 1006.49 243.74 232650
591CHRABKA JACEK 7 < 7> 642 - 14:54:53 1006.46 243.59 236400
592DYKTA MARCELI 1 < 3> 593 S 14:52:48 1006.40 243.43 234290
593DYKTA MARCELI 1 < 4>---- S 14:52:54 1005.97 243.28 234290
594STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <22> 595 - 14:53:32 1005.85 243.13 234900
595STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <23> 628 S 14:53:32 1005.85 242.97 234900
596SZOŁTYSEK MIROSŁAW 1 < 6>---- S 14:55:58 1005.65 242.82 237300
597DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 1 < 6>---- S 14:53:31 1005.58 242.67 234820
598BAŃSKI JERZY 4 < 4> 613 - 14:51:14 1005.52 242.51 232510
599ZADRUŚ MAREK 4 < 2>---- - 14:48:49 1005.48 242.36 230070
600KOŁODZIEJ ZYGMUNT 6 < 3>---- S 14:56:48 1004.98 242.21 237980
601CZARNIK TADEUSZ 5 <10>---- - 14:58:24 1004.82 242.05 239550
602SKLARCZYK PIOTR 6 < 7> 607 S 14:56:56 1004.76 241.90 238060
603PANIC JANUSZ 2 <11> 616 C 14:53:30 1004.71 241.75 234600
604SKUPIN JAN 6 < 8> 605 S 14:54:59 1004.41 241.59 236020
605SKUPIN JAN 6 < 9>---- - 14:54:59 1004.41 241.44 236020
606MAJEWSKI JERZY 6 < 5>---- S 14:55:52 1003.45 241.29 236680
607SKLARCZYK PIOTR 6 < 8> 617 - 14:57:18 1003.20 241.13 238060
608TANISTRA WŁADYSŁAW 4 <12> 651 - 14:48:35 1003.18 240.98 229310
609MATURA EUGENIUSZ 6 < 6> 647 S 14:55:46 1003.15 240.83 236510
610RAK STEFAN 2 < 9>---- - 14:52:04 1002.51 240.67 232650
611STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 <11>---- - 14:56:15 1002.33 240.52 236800
612ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 < 2>---- C 14:52:20 1002.31 240.36 232870
613BAŃSKI JERZY 4 < 5>---- - 14:51:59 1002.27 240.21 232510
614GRZYWOCZ STEFAN 7 < 8>---- - 14:56:40 1001.37 240.06 236990
615ROLA ANDRZEJ 1 < 7>---- S 14:54:47 1001.35 239.90 235100
616PANIC JANUSZ 2 <12> 620 - 14:54:24 1000.85 239.75 234600
617SKLARCZYK PIOTR 6 < 9>---- S 14:57:52 1000.81 239.60 238060
618SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 4>---- S 14:49:59 1000.68 239.44 230140
619BĄK PIOTR 5 < 6>---- S 14:54:32 1000.63 239.29 234680
620PANIC JANUSZ 2 <13> 623 - 14:54:28 1000.57 239.14 234600
621SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 < 6> 641 S 14:56:24 1000.13 238.98 236430
622WOJCIK FABIAN 2 < 9> 637 - 14:54:33 1000.04 238.83 234560
623PANIC JANUSZ 2 <14> 624 S 14:54:36 1000.00 238.68 234600
624PANIC JANUSZ 2 <15>---- - 14:54:40 999.72 238.52 234600
625STYŚ BOGUSŁAW 7 <18> 626 S 14:57:23 999.69 238.37 237310
626STYŚ BOGUSŁAW 7 <19> 633 - 14:57:24 999.62 238.22 237310
626MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 < 3> 631 - 14:49:49 999.62 238.22 229730
628STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <24> 652 - 14:55:00 999.57 237.91 234900
629KLIMEK ANTONI 4 < 8>---- - 14:49:38 999.29 237.76 229470
630STANKIEWICZ WIESŁAW 1 19- 2- 2 S 14:55:04 999.21 237.60 234880
631MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 < 4>---- S 14:49:55 999.19 237.45 229730
632MRÓZ HENRYK 4 < 2>---- S 14:50:41 998.90 237.30 230430
633STYŚ BOGUSŁAW 7 <20>---- - 14:57:41 998.43 237.14 237310
634JASKULSKI BOGDAN 5 <13>---- - 14:58:05 998.18 236.99 237650
635TOKAREK EUGENIUSZ 4 < 4> 639 M 14:49:07 997.83 236.84 228620
636STANKIEWICZ WIESŁAW 1 < 2>---- S 14:55:25 997.72 236.68 234880
637WOJCIK FABIAN 2 <10>---- S 14:55:07 997.63 236.53 234560
638WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 6> 648 S 14:55:32 997.23 236.38 234880
639TOKAREK EUGENIUSZ 4 < 5> 643 S 14:49:16 997.18 236.22 228620
640SKORUPA PIOTR 8 < 7>---- S 14:52:29 996.97 236.07 231780
641SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 < 7>---- S 14:57:10 996.89 235.92 236430
642CHRABKA JACEK 7 < 8>---- S 14:57:09 996.84 235.76 236400
643TOKAREK EUGENIUSZ 4 < 6>---- S 14:49:22 996.74 235.61 228620
644LOEWE BARTŁOMIEJ 7 <14>---- S 14:57:32 996.37 235.46 236670
645SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <10>---- S 14:53:35 996.18 235.30 232690
646KOCUR ROMAN 8 < 4>---- S 14:54:55 996.10 235.15 234000
647MATURA EUGENIUSZ 6 < 7>---- - 14:57:27 996.04 235.00 236510
648WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 7>---- - 14:55:53 995.75 234.84 234880
649LASKOWSKI HENRYK 5 < 3>---- S 14:58:08 995.70 234.69 237110
650GONSIOR PIOTR 7 < 6>---- S 14:55:33 995.58 234.54 234510
651TANISTRA WŁADYSŁAW 4 <13>---- - 14:50:21 995.49 234.38 229310
652STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <25>---- S 14:56:01 995.27 234.23 234900

KONIEC KONKURSU

653STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <26>---- S 14:56:01 995.27 234900
654GRZYWOCZ STEFAN 7 < 9>---- S 14:58:08 995.20 236990
655MORCINCZYK MARIAN 2 < 8>---- C 14:53:32 995.06 232380
656MORCINCZYK MARIAN 2 < 9>---- M 14:53:34 994.92 232380
657PECYNA PAWEŁ 4 <10>---- S 14:50:43 994.81 229520
658LASKOWSKI HENRYK 5 < 4>---- S 14:58:21 994.80 237110
659SZEGA MARIAN 1 <17>---- S 14:56:50 994.58 235550
660MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 < 5>---- - 14:51:07 994.00 229730
660MENDRYS ANDRZEJ 6 < 6>---- S 15:02:55 994.00 241460
662LANGER PIOTR 1 < 2>---- S 14:57:26 993.71 235940
663LIGENSA JAROSŁAW 1 <11>---- - 14:54:30 993.43 232960
664CZERWONKA BOGDAN 8 < 2>---- S 14:56:25 993.37 234850
665SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <11>---- S 14:54:16 993.27 232690
666BUZE BŁAŻEJ 4 < 3>---- - 14:50:20 992.91 228700
667GABRYŚ JÓZEF 5 <15>---- S 14:56:17 992.75 234570
668WOJCIK ALICJA 2 < 7>---- S 14:58:03 992.35 236230
669PECYNA PAWEŁ 4 <11>---- S 14:51:18 992.30 229520
670WOJCIK ALICJA 2 < 8>---- S 14:58:04 992.29 236230
671BUZE BŁAŻEJ 4 < 4>---- - 14:50:29 992.26 228700
672MENDRYS ANDRZEJ 6 < 7>---- S 15:03:23 992.10 241460
673MATUSZCZYK ROMAN 2 < 4>---- S 14:54:33 991.81 232630
674PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 5>---- - 14:56:05 991.77 234140
675DUBIELSKI ROBERT 2 <17>---- - 14:54:59 991.69 233030
676SKUPIN JAN 6 <10>---- S 14:58:01 991.61 236020
677MATUSZCZYK ROMAN 2 < 5>---- C 14:54:37 991.53 232630
678NOWAK ANDRZEJ 4 < 2>---- S 14:51:33 991.23 229520

Klasyfikacja hodowców po 4 locie

POZ NAZWISKO i IMIĘ ODLEGŁ.WŁ.POZ.POZ. KONKURSY PUNKTY Nr
HOD GOŁ.GOŁ. 1 2 3 4RAZ Lot 4 RAZEM
1SINKA ADAM 240170 39 6 810 8 7 9 342734.15 8926.49614
2LOEWE BARTŁOMIEJ 236670 34 57 98 7 9 810 342859.64 8663.34711
3BRALICH FRANCISZEK 236680 27 46 91 8 9 9 6 321667.49 7891.12602
4WITTKE ZYGMUNT 232620 29 29 35 5 610 7 282081.79 7734.15228
5PYKA JÓZEF 232590 26 22 129 310 8 7 281937.17 7299.48815
6CZARNIK TADEUSZ 239550 31 5 195 511 8 5 291383.87 7062.40504
7STRZELECKI SEBASTIAN__ 234900 57 17 24 7 9 4 7 272008.78 6743.36163
8SZOŁTYSEK ZYGMUNT 236430 17 124 149 5 9 5 7 261898.35 6521.87720
9STYŚ BOGUSŁAW 237310 45 1 2 5 5 6 9 252655.62 6350.00719
10SZOŁTYSEK MIROSŁAW 237300 12 143 176 4 7 6 6 231676.86 6195.85113
11GONSIOR PIOTR 234510 20 10 11 9 5 7 4 251155.79 6057.01705
12SKUTNIK PIOTR 234860 19 75 18010 3 8 5 261376.82 5988.71818
13SETNIK-GANS 232550 27 34 53 5 3 5 9 222757.46 5981.59214
14SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 232690 31 55 70 9 5 4 7 251923.19 5917.41225
15RAK STEFAN 232650 32 31 84 8 7 4 5 241384.80 5906.12213
16DUBIELSKI ROBERT 233030 53 109 120 6 3 7 7 231868.74 5896.33202
17MAJEWSKI JERZY 236680 17 147 155 8 5 5 5 231431.43 5631.92609
18MENDRYS ANDRZEJ 241460 24 281 322 410 5 4 231109.61 5618.88611
19JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 237310 20 61 291 110 7 3 21 874.62 5604.31709
20TOPOŁA ALEKSANDER 236560 29 14 11211 4 4 5 241386.33 5590.84819
21SZEGA MARIAN 235550 43 25 32 5 8 3 7 232005.26 5504.42112
22WOJCIK ALICJA 236230 14 89 138 6 7 2 6 211771.64 5366.45226
23FYDA ROMAN 234960 18 158 182 4 4 7 5 201493.55 5212.31804
24BĄK PIOTR 234680 25 161 192 5 5 8 3 21 816.96 5204.18501
25STĘPIEŃ ZBIGNIEW 236800 49 100 18610 3 7 2 22 546.22 5192.43109
26MORCINCZYK MARIAN 232380 19 3 56 3 6 4 6 191746.02 5024.70224
27GABRYŚ JÓZEF 234570 32 4 38 5 4 5 5 191460.58 4940.09508
28KOPIEC KRZYSZTOF 229670 28 58 73 5 4 6 4 191135.38 4802.90420
29SKIBA DAMIAN 234510 36 79 94 5 4 5 5 191443.70 4790.77717
30ORLOF KRZYSZTOF 229200 60 68 77 4 5 6 4 191122.81 4777.50428
31MATURA EUGENIUSZ 236510 21 19 238 2 4 6 6 181669.19 4673.65610
32GAJDOS JÓZEF 232330 25 20 119 7 4 5 4 201130.94 4659.37204
33SKLARCZYK PIOTR 238060 27 99 104 3 2 8 5 181395.69 4644.32615
34SKUPIN JAN 236020 28 62 72 5 4 4 5 181502.75 4610.16616
35PECYNA PAWEŁ 229520 24 90 212 9 5 2 4 201076.64 4500.19429
36SAMBORSKI ANDRZEJ 237530 27 23 45 1 6 5 5 171583.42 4463.66716
37WITKOWSKI TADEUSZ 227790 15 47 132 3 5 5 4 171242.29 4368.76432
38JASKULSKI BOGDAN 237650 37 54 103 5 2 2 8 172377.07 4311.56512
39TANISTRA WŁADYSŁAW 229310 40 27 28 6 4 4 3 17 895.33 4304.43419
40KRAWCZYK KAZIMIERZ 236680 24 285 527 2 5 8 2 17 543.92 4276.09515
41KWIATKOWSKI JERZY 236980 13 309 311 8 4 3 4 191099.96 4260.22607
42SKORUPA PIOTR 231780 16 136 187 - 4 6 6 161659.06 4245.12816
43LANGER PIOTR 235940 17 288 662 4 5 7 1 17 290.06 4151.17107
44LASKOWSKI HENRYK 237110 23 211 277 6 8 2 2 18 536.56 4037.05516
45WOJCIK FABIAN 234560 34 175 215 2 0 6 6 141653.84 3869.53219
46SOCHA JAN 236550 27 230 268 0 5 4 5 141355.66 3820.26523
47DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 234820 19 95 228 5 2 5 4 161063.46 3751.11154
48DUL JAN 235370 24 66 76 3 4 5 3 15 902.08 3745.17119
49SPALLEK GERARD 237230 15 189 191 4 1 7 3 15 888.58 3722.29718
50TOKAREK EUGENIUSZ 228620 28 220 500 4 6 1 5 161216.54 3718.35413
51GRZYWOCZ STEFAN 236990 22 16 50 2 4 3 5 141590.16 3644.36708
52RAKOCZ JAN 234320 27 174 382 4 5 3 4 161093.82 3639.67160
53MATLA ADAM 229540 32 60 202 5 2 5 2 14 603.89 3579.57409
54MATUSZCZYK ROMAN 232630 10 111 536 4 2 6 3 15 821.10 3575.72227
55PANIC JANUSZ 234600 43 48 65 3 5 3 4 151054.57 3574.25212
56NOWROTEK STANISŁAW 237980 29 88 148 3 2 6 3 14 830.91 3561.66613
57WANDZIOCH ANDRZEJ 234880 23 326 354 0 6 3 5 141309.81 3503.46167
58ROLA ANDRZEJ 235100 24 80 324 4 2 3 5 141394.31 3491.09118
59NOWAK ANDRZEJ 229520 17 81 678 8 5 2 1 16 321.81 3464.71426
60NIEDBAŁA RUDOLF 234890 20 71 172 1 5 1 6 131734.98 3459.00159
61CZERWONKA BOGDAN 234850 17 286 664 4 5 5 1 15 290.36 3448.49802
62ZEGNAŁEK JAROSŁAW 232870 15 524 612 1 4 6 2 13 494.22 3444.05220
63WODOK STEFAN 233470 16 396 414 4 6 3 2 15 544.22 3408.72150
64PŁACZKOWSKI JÓZEF 234140 41 67 83 6 5 3 1 15 321.50 3303.76812
65BAŃSKI JERZY 232510 26 166 472 6 2 4 2 14 570.61 3240.95401
66KOŁODZIEJ ZYGMUNT 237980 18 502 504 2 7 2 3 14 756.38 3240.26605
67ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 235120 30 110 386 4 3 3 4 141076.65 3231.19103
68TEAM KOZIK-NOWAK 233770 12 224 421 2 7 0 4 131061.15 3144.83809
69MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 229730 36 7 515 2 6 3 2 13 570.61 3139.13425
70WIECZOREK WACŁAW 232330 15 313 408 5 4 1 4 141072.95 3126.88217
71SIWIEC STANISŁA-DOROTA 230140 23 226 402 8 0 3 3 14 766.03 3113.00430
72OKOŃ SYLWESTER 234010 20 247 368 7 3 - 3 13 824.32 3098.52715
73CHRABKA JACEK 236400 38 108 194 6 2 1 5 141392.94 3092.17701
74LIGENSA JAROSŁAW 232960 35 33 105 4 5 0 4 131249.65 3091.41101
75STAŃCZYK STANISŁAW 234180 26 15 239 0 4 6 1 11 258.92 3038.72223
76KLIMCZAK ADAM 240990 12 399 492 6 2 2 3 13 777.23 2909.19603
77AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 235160 15 323 446 2 6 1 3 12 816.03 2833.99801
78URBAŃCZYK MARIAN 228430 5 8 - - 13 2805.31415
79FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 235610 4 5 3 - 12 2782.85505
80GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 235110 2 5 4 - 11 2712.57117
81CHORĄŻYCZEWSKI EDWARD 236720 16 7271040 3 3 5 0 11 2640.60503
82TEISTER GRZEGORZ 234920 15 126 365 4 5 1 2 12 593.15 2597.51166
83SKRZYPIEC FRANCISZEK 231930 15 257 493 3 1 4 3 11 811.43 2584.72215
84BUZE BŁAŻEJ 228700 41 292 374 3 4 3 1 11 276.87 2563.86402
85STANKIEWICZ WIESŁAW 234880 19 630 636 1 5 3 2 11 474.28 2556.57162
86KRÓL JERZY 235680 31 762 766 0 7 3 0 10 2542.91810
87HOK RUDOLF 228390 20 319 391 4 2 3 2 11 559.56 2454.16406
88ROBAK JAN 234940 15 289 359 2 2 3 3 10 818.79 2432.01161
89NIEMIEC EDWARD 234940 22 135 380 1 4 4 1 10 313.52 2406.84811
90LECHOWICZ MAREK 235800 33 282 448 2 6 1 1 10 290.98 2349.44517
91SKUPIN KAZIMIERZ 235140 2 5 2 - 9 2173.29817
92ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 228260 31 146 206 0 3 4 1 8 259.08 2158.69414
93BRYCHCY ALOJZY 232860 15 82 131 1 2 2 3 8 904.84 2145.44201
94DYKTA MARCELI 234290 14 479 481 1 4 0 4 91007.93 2057.21155
95ZADRUŚ MAREK 230070 19 337 599 4 2 2 1 9 282.54 2051.74434
96GÓRNY KRZYSZTOF 238610 - 4 3 - 7 1860.70706
97GRABOWSKI TADEUSZ 234040 22 278 569 2 4 0 2 8 538.55 1809.60707
98ŻOGAŁA STEFAN 234380 15 193 293 0 3 0 4 71089.53 1786.01723
99ZALEWSKI WINCENTY 233540 3 5 - - 8 1737.73821
100FLASCHKA HENRYK 233940 13 9131221 1 6 1 0 8 1713.19703
101BYRCZ WŁADYSŁAW 235850 17 21 97 3 3 1 1 8 331.01 1661.47152
102MRÓZ HENRYK 230430 8 474 632 2 1 2 2 7 498.83 1631.76410
103WIECZOREK MAREK 239730 3 5 - - 8 1541.27722
104KOCUR ROMAN 234000 23 69 272 3 1 - 3 7 789.34 1492.52807
105KOTLARSKI RUDOLF 234680 23 357 442 4 2 0 1 7 266.44 1390.11513
106KLIMEK ANTONI 229470 25 159 279 2 0 0 3 5 845.33 1211.23423
107MAZUREK ANTONI 237350 3 3 - - 6 1189.91713
108WIT JÓZEF 233410 1 2 1 - 4 1027.23218
109WRĄBEL ANTONI 229350 9 375 834 2 1 1 1 5 276.71 1002.61433
110KRZYSZ EDWARD 235640 16 18 937 1 2 - 1 4 331.47 966.40106
111MACHO BRONISŁAW 234200 0 4 - - 4 946.76158
112PŁACZKOWSKI RAFAŁ 234170 13 8541233 3 2 0 0 5 939.79813
113JASKÓŁA DARIUSZ 236430 - 4 - - 4 934.02111
114LABUS JÓZEF 237350 3 2 0 - 5 899.86710
115POTYKA BENJAMIN 235100 3 1 - - 4 814.81814
116LAZAR MARIAN 240030 2 2 0 - 4 781.44608
117HOJKA JÓZEF 235630 1 1 1 - 3 639.12105
118MUC M-GRIM W 232300 3 1 - - 4 608.70806
119KOBALCZYK MARIAN 233040 0 0 2 - 2 574.20206
120MAGNOR INGBERT 233840 6 686 792 2 1 0 0 3 544.36712
121KOSTKA BOLESŁAW 234290 0 1 1 - 2 498.52157
122PIOTROWSKI ANDRZEJ 237450 2 1 - - 3 495.91522
123WAWOCZNY ANDRZEJ 234310 1 1 0 - 2 386.66721
124KUCHTA LEON 237530 1 1 - - 2 368.86606
125SYNOWIEC JAN 237400 0 1 - - 1 284.80617
126ZUBER PIOTR 234970 1 0 - - 1 180.72532
127WYCIŚLIK ROMAN 238230 15 1 0 - 0 1 150.39618
BISKUP ADRIAN 235860 231305 0 0 0 0 151
ZIĘTKOWSKI JAN 236780 15 - 0 0 0 114
GOŁĘBICKI ANDRZEJ 228440 5 0 0 0 0 405
KOZIKOWSKI JÓZEF 228550 313101524 0 0 - 0 407
KOWALCZYK ANDRZEJ 235030 9 0 0 0 0 514

Klasyfikacja lotników po 4 locie

Lp.NAZWISKO IMIĘ HODOWCYS.KONK PUNKTY KONK-KM
1 SINKA ADAM 6 4 1134.18 812.26
2 WITTKE ZYGMUNT 2 4 1130.14 781.17
3 GABRYŚ JÓZEF 5 4 1127.60 788.72
4 WITKOWSKI TADEUSZ 4 4 1081.52 761.81
5 SINKA ADAM 6 4 1080.87 812.26
6 SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 4 1078.37 797.69
7 SINKA ADAM 6 4 1076.68 812.26
8 PYKA JÓZEF 8 4 1065.36 782.32
9 MAJEWSKI JERZY 6 4 1065.29 798.27
10 GONSIOR PIOTR 7 4 1042.89 791.02
11 ORLOF KRZYSZTOF 4 4 1040.86 767.46
12 SINKA ADAM 6 4 1037.01 812.26
13 KOPIEC KRZYSZTOF 4 4 1034.55 769.40
14 CZARNIK TADEUSZ 5 4 1033.50 808.58
15 DUL JAN 1 4 1032.14 792.69
16 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 4 1019.92 798.62
17 MATLA ADAM 4 4 1016.62 768.52
18 SKIBA DAMIAN 7 4 1007.48 790.44
19 SKUPIN JAN 6 4 1004.79 795.29
20 MAJEWSKI JERZY 6 4 994.23 798.27
21 BRALICH FRANCISZEK 6 4 988.23 798.27
22 BRALICH FRANCISZEK 6 4 974.55 798.27
23 SKUTNIK PIOTR 8 4 972.36 790.82
24 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 4 956.90 790.27
25 MATURA EUGENIUSZ 6 4 951.00 797.41
26 MATURA EUGENIUSZ 6 4 945.55 797.41
27 KOPIEC KRZYSZTOF 4 3 944.83 645.38
28 WANDZIOCH ANDRZEJ 1 4 941.36 790.14
29 GRZYWOCZ STEFAN 7 4 936.37 800.11
30 DUBIELSKI ROBERT 2 4 930.49 782.13
31 CZARNIK TADEUSZ 5 4 924.48 808.58
32 SETNIK-GANS 2 3 914.80 654.10
33 SZOŁTYSEK MIROSŁAW 1 3 912.13 668.09
34 DUBIELSKI ROBERT 2 3 910.31 655.66
35 SETNIK-GANS 2 3 910.09 654.10
36 GAJDOS JÓZEF 2 4 909.53 779.60
37 MENDRYS ANDRZEJ 6 4 908.56 816.97
38 BRALICH FRANCISZEK 6 4 907.93 798.27
39 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 3 902.57 661.01
40 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 4 900.14 791.98
41 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 3 899.74 665.88
42 PYKA JÓZEF 8 3 898.72 653.69
43 NOWROTEK STANISŁAW 6 3 892.65 669.99
44 SZOŁTYSEK MIROSŁAW 1 3 891.80 668.09
45 BĄK PIOTR 5 3 890.81 660.42
46 BRALICH FRANCISZEK 6 3 888.80 666.03
47 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 3 888.12 665.88
48 SINKA ADAM 6 3 883.44 616.15
49 WITTKE ZYGMUNT 2 3 880.69 592.23
50 WITTKE ZYGMUNT 2 3 879.42 654.18
51 STYŚ BOGUSŁAW 7 3 875.95 667.74
52 WOJCIK ALICJA 2 3 873.11 665.23
53 WITTKE ZYGMUNT 2 3 871.45 654.18
54 SINKA ADAM 6 3 865.84 616.15
55 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 3 860.71 667.74
56 DUBIELSKI ROBERT 2 3 857.12 655.66
57 SINKA ADAM 6 3 854.26 676.45
58 SINKA ADAM 6 3 849.98 616.15
59 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 3 848.60 665.88
60 MENDRYS ANDRZEJ 6 3 847.59 680.43
61 WOJCIK FABIAN 2 3 845.24 660.30
62 SETNIK-GANS 2 3 845.15 654.10
63 BĄK PIOTR 5 3 844.91 660.42
64 RAK STEFAN 2 3 844.30 654.47
65 SKLARCZYK PIOTR 6 3 840.39 670.23
66 ORLOF KRZYSZTOF 4 3 838.80 643.99
67 FYDA ROMAN 8 3 837.59 660.94
68 PYKA JÓZEF 8 3 836.71 653.69
69 SZOŁTYSEK MIROSŁAW 1 3 835.90 668.09
70 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 3 834.23 555.37
71 PYKA JÓZEF 8 3 831.90 653.69
72 SZEGA MARIAN 1 3 831.23 662.76
73 STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 3 827.85 604.96
74 SZEGA MARIAN 1 3 821.18 601.72
75 SINKA ADAM 6 3 821.12 616.15
76 SZOŁTYSEK MIROSŁAW 1 3 819.49 606.61
77 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 3 818.77 561.95
78 WITTKE ZYGMUNT 2 3 815.37 592.23
79 BUZE BŁAŻEJ 4 3 815.09 579.70
80 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 3 812.95 667.74
81 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 3 812.95 661.01
82 ROLA ANDRZEJ 1 3 812.88 556.85
83 SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 3 810.11 652.34
84 PANIC JANUSZ 2 3 808.14 660.43
85 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 3 806.95 548.50
86 CZARNIK TADEUSZ 5 3 806.48 674.99
87 MAJEWSKI JERZY 6 3 803.30 561.59
88 GONSIOR PIOTR 7 3 802.88 600.88
89 WITTKE ZYGMUNT 2 3 802.46 654.18
90 CHRABKA JACEK 7 3 800.86 606.22
91 CHRABKA JACEK 7 3 798.73 664.88
92 SKIBA DAMIAN 7 3 797.36 659.30
93 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 3 797.27 599.06
94 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 3 796.21 606.08
95 STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 3 795.97 604.96
96 SINKA ADAM 6 3 793.60 616.15
97 LANGER PIOTR 1 3 792.92 558.67
98 SKLARCZYK PIOTR 6 3 791.61 670.23
99 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 3 791.39 606.08
100 WITTKE ZYGMUNT 2 3 790.99 548.55
101 WITTKE ZYGMUNT 2 3 789.51 654.18
102 SETNIK-GANS 2 3 789.19 547.98
103 SZEGA MARIAN 1 3 789.02 601.72
104 SKLARCZYK PIOTR 6 3 786.90 670.23
105 KLIMCZAK ADAM 6 3 786.08 618.28
106 GONSIOR PIOTR 7 3 785.98 556.51
107 STYŚ BOGUSŁAW 7 3 783.74 667.74
108 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 3 783.54 661.01
109 WOJCIK ALICJA 2 3 782.76 558.66
110 TOKAREK EUGENIUSZ 4 3 782.56 642.51
111 SINKA ADAM 6 3 782.43 616.15
112 KOPIEC KRZYSZTOF 4 3 782.31 583.36
113 WITKOWSKI TADEUSZ 4 3 781.06 577.60
114 ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 3 781.05 661.50
115 GABRYŚ JÓZEF 5 3 779.99 554.15
116 MATLA ADAM 4 3 779.79 538.98
117 TOPOŁA ALEKSANDER 8 3 779.67 562.39
118 PYKA JÓZEF 8 3 779.64 653.69
119 SOCHA JAN 5 3 777.89 666.23
120 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 3 777.68 548.50
121 GONSIOR PIOTR 7 3 777.55 556.51
122 LIGENSA JAROSŁAW 1 3 776.45 549.50
123 MORCINCZYK MARIAN 2 3 774.66 547.58
124 GRZYWOCZ STEFAN 7 3 774.64 607.30
125 ORLOF KRZYSZTOF 4 3 772.61 538.26
126 SINKA ADAM 6 3 771.36 616.15
127 MORCINCZYK MARIAN 2 3 771.05 653.56
128 ROLA ANDRZEJ 1 3 769.59 661.31
129 TOPOŁA ALEKSANDER 8 3 769.38 562.39
130 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 3 769.05 538.05
131 TOPOŁA ALEKSANDER 8 3 768.86 562.39
132 SZEGA MARIAN 1 3 768.51 557.83
133 STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 3 768.51 561.19
134 RAK STEFAN 2 3 767.76 654.47
135 SINKA ADAM 6 3 767.74 572.09
136 CZARNIK TADEUSZ 5 3 767.64 569.03
137 STYŚ BOGUSŁAW 7 3 765.34 667.74
138 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 3 764.79 561.95
139 CZARNIK TADEUSZ 5 3 764.73 674.99
140 SETNIK-GANS 2 3 763.60 591.53
141 GONSIOR PIOTR 7 3 763.09 600.88
142 DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 1 3 763.01 660.76
143 STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 3 762.07 604.96
144 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 3 760.78 592.08
145 STAŃCZYK STANISŁAW 2 3 759.94 553.02
146 SKUTNIK PIOTR 8 3 756.32 599.89
147 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 3 755.97 556.89
148 PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 3 754.35 554.21
149 NOWROTEK STANISŁAW 6 3 754.32 565.22
150 SKUPIN JAN 6 3 753.72 559.27
151 STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 3 753.53 561.19
152 SKIBA DAMIAN 7 3 753.00 555.93
153 DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 1 3 752.79 598.82
154 MORCINCZYK MARIAN 2 3 750.41 547.58
155 BRALICH FRANCISZEK 6 3 748.72 605.60
156 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 3 748.13 606.08
157 STYŚ BOGUSŁAW 7 3 747.89 564.07
158 SINKA ADAM 6 3 747.74 616.15
159 STYŚ BOGUSŁAW 7 3 746.88 564.07
160 SKUTNIK PIOTR 8 3 746.75 555.96
161 RAKOCZ JAN 1 3 745.78 597.74
162 FYDA ROMAN 8 3 745.15 556.24
163 TOPOŁA ALEKSANDER 8 3 744.69 606.72
164 RAK STEFAN 2 3 744.38 548.14
165 MATURA EUGENIUSZ 6 3 743.08 665.57
166 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 3 742.88 606.08
167 MENDRYS ANDRZEJ 6 3 741.67 575.51
168 STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 3 741.24 561.19
169 PYKA JÓZEF 8 3 740.52 653.69
170 MATLA ADAM 4 3 740.14 538.98
171 DUBIELSKI ROBERT 2 3 739.57 592.53
172 ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 3 739.55 556.45
173 CHORĄŻYCZEWSKI EDWARD 5 3 737.43 560.26
174 SKUTNIK PIOTR 8 3 737.14 599.89
175 GAJDOS JÓZEF 2 3 735.93 590.80
176 GONSIOR PIOTR 7 3 734.81 556.51
177 GRZYWOCZ STEFAN 7 3 734.26 563.12
178 LASKOWSKI HENRYK 5 3 733.26 561.78
179 DUBIELSKI ROBERT 2 3 732.98 592.53
180 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 3 732.28 555.37
181 ORLOF KRZYSZTOF 4 3 731.12 538.26
182 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 3 731.00 561.95
183 DUL JAN 1 3 730.18 557.32
184 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 3 729.55 599.06
185 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 3 729.17 538.05
186 JASKULSKI BOGDAN 5 3 728.15 606.98
187 SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 3 728.11 584.55
188 SKORUPA PIOTR 8 3 728.05 651.11
189 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 3 727.78 548.50
190 KWIATKOWSKI JERZY 6 3 727.29 562.26
191 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 3 726.96 538.05
192 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 3 726.20 561.95
193 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 3 725.72 555.37
194 KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 3 724.79 604.62
195 JASKULSKI BOGDAN 5 3 721.74 606.98
196 FYDA ROMAN 8 3 721.30 556.24
197 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 3 721.18 555.37
198 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 3 720.90 654.49
199 SZEGA MARIAN 1 3 719.74 557.83
200 PANIC JANUSZ 2 3 719.25 597.00
                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           LOEWE BARTŁOMIEJ         sek  7   - 10 konk.  2859.64 pkt.
           SETNIK-GANS              sek  2   -  9 konk.  2757.46 pkt.
           SINKA ADAM               sek  6   -  9 konk.  2734.15 pkt.
           STYŚ BOGUSŁAW            sek  7   -  9 konk.  2655.62 pkt.
           JASKULSKI BOGDAN         sek  5   -  8 konk.  2377.07 pkt.