Dzisiaj jest: 2023-02-01

Najbliższy lot:

Otwórz wersję tekstową Otwórz listę na 33% Udostępnij lot Klasyfikacja hodowców Klasyfikacja lotników

LISTA KONKURSOWA 03/2022

POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
Oddziału CHORZÓW-BYTOM-ŚWIĘTOCHŁOWICE

z lotu gołębi młodych, odbytego z miejscowości


LESZNO


Data odbytego lotu 09.09.2022 rok
Odległość do punktu średniego oddziału 234340 [m]
Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi 16°34'57.0"-51°48'22.0"
Godzina wypuszczenia gołębi do lotu 8:30:00
Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi SŁONECZNIE
Pogoda w miejscu przylotu gołębi SŁONECZNIE
Ilość hodowców biorących udział w locie 116
Ilość gołębi wypuszczonych do lotu 2897
Ilość konkursów (baza 1:4) 725
Ilość konkursów (baza 1:5) 580
Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie 11:31:16
Prędkość pierwszego gołębia w konkursie 1285.56 [m/min.]
Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie 11:55:47
Prędkość ostatniego gołębia w konkursie 1130.27 [m/min.]
Średni czas trwania konkursu 0h.25m.2s.
SEKCJA HodWłGołKonk.% Ngr
ZGODA-ŚWIĘTOCH 24 589 127 21.6
ŁAGIEWNIKI 18 441 130 29.5
LIPINY-CHROPACZ 0 0 0 0.0
DĄBR.SZOMBIER. 20 545 107 19.6
CHORZÓW 12 319 87 27.3
KOCHŁOWICE 12 281 92 32.7
HALEMBA 17 423 111 26.2
WIREK 13 299 71 23.7
RAZEM ODDZIAŁ 116 2897 725 25.0

Filtruj hodowcę:

Lp.NAZWISKO HODOWCY s W- K- SST PRZYL.V/Tskor.COEFICPUNKTYODLEGŁ
1DUBIELSKI ROBERT 2 48-13- 7 S 11:31:16 1285.56 0.35 334.20 233030
2LOEWE BARTŁOMIEJ 7 33-16- 8 S 11:34:23 1283.58 0.69 334.06 236670
3JASKULSKI BOGDAN 5 37- 7- 2 - 11:35:19 1282.40 1.04 333.93 237650
4SETNIK-GANS 2 28-10- 5 S 11:31:48 1279.15 1.38 333.79 232550
5SZOŁTYSEK MIROSŁAW 1 12- 6- 6 S 11:35:52 1276.72 1.73 333.65 237300
6MATLA ADAM 4 37-13- 5 - 11:29:58 1275.46 2.07 333.51 229540
7SZOŁTYSEK MIROSŁAW 1 < 2> 67 S 11:36:15 1274.09 2.42 333.37 237300
8GONSIOR PIOTR 7 40-24- 7 - 11:34:23 1271.86 2.76 333.24 234510
9GONSIOR PIOTR 7 < 2> 13 S 11:34:30 1271.06 3.11 333.10 234510
10NOWROTEK STANISŁAW 6 29- 8- 6 - 11:37:24 1269.90 3.45 332.96 237980
11WITTKE ZYGMUNT 2 29-18-10 S 11:33:37 1266.88 3.80 332.82 232620
12WITTKE ZYGMUNT 2 < 2> 31 - 11:33:37 1266.88 4.14 332.68 232620
13GONSIOR PIOTR 7 < 3> 117 - 11:35:33 1263.86 4.49 332.55 234510
14SINKA ADAM 6 47-21- 7 - 11:40:13 1262.61 4.83 332.41 240170
15SINKA ADAM 6 < 2> 18 - 11:40:14 1262.50 5.18 332.27 240170
16PYKA JÓZEF 8 29-15- 7 S 11:34:29 1260.76 5.52 332.13 232590
17PYKA JÓZEF 8 < 2> 78 - 11:34:45 1258.94 5.87 332.00 232590
18SINKA ADAM 6 < 3> 23 - 11:40:51 1258.42 6.21 331.86 240170
19KOPIEC KRZYSZTOF 4 27- 8- 6 S 11:33:03 1254.68 6.56 331.72 229670
20SKUPIN JAN 6 29- 9- 4 S 11:38:10 1254.31 6.90 331.58 236020
21WOJCIK FABIAN 2 32-10- 6 S 11:37:02 1254.11 7.25 331.44 234560
22ZADRUŚ MAREK 4 24- 2- 2 S 11:33:39 1252.76 7.59 331.31 230070
23SINKA ADAM 6 < 4> 134 - 11:41:46 1252.41 7.94 331.17 240170
24DUBIELSKI ROBERT 2 < 2> 80 S 11:36:16 1251.06 8.28 331.03 233030
25SETNIK-GANS 2 < 2> 32 - 11:36:00 1250.27 8.63 330.89 232550
26CZARNIK TADEUSZ 5 28-14- 8 S 11:41:41 1249.72 8.97 330.75 239550
27JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 22- 9- 7 - 11:40:02 1248.78 9.32 330.62 237310
28TANISTRA WŁADYSŁAW 4 42-11- 4 - 11:33:38 1248.74 9.67 330.48 229310
29SZEGA MARIAN 1 44-12- 3 - 11:38:40 1248.50 10.01 330.34 235550
30TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 2> 102 S 11:33:41 1248.40 10.36 330.20 229310
31WITTKE ZYGMUNT 2 < 3> 47 - 11:36:28 1247.52 10.70 330.06 232620
32SETNIK-GANS 2 < 3> 104 - 11:36:54 1244.25 11.05 329.93 232550
33CZARNIK TADEUSZ 5 < 2> 105 S 11:42:50 1242.26 11.39 329.79 239550
34RAK STEFAN 2 35-13- 4 S 11:37:20 1241.90 11.74 329.65 232650
35ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 34- 8- 4 S 11:33:51 1241.56 12.08 329.51 228260
36MATLA ADAM 4 < 2> 68 S 11:34:53 1241.54 12.43 329.37 229540
37BUZE BŁAŻEJ 4 46-10- 3 - 11:34:29 1239.68 12.77 329.24 228700
38BUZE BŁAŻEJ 4 < 2> 85 - 11:34:31 1239.45 13.12 329.10 228700
39KOBALCZYK MARIAN 2 23- 3- 2 S 11:38:04 1239.14 13.46 328.96 233040
40STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 48-26- 7 S 11:41:09 1238.82 13.81 328.82 236800
41GABRYŚ JÓZEF 5 33-11- 5 - 11:39:23 1238.60 14.15 328.68 234570
42LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 2> 87 - 11:41:10 1238.03 14.50 328.55 236670
43FYDA ROMAN 8 19- 7- 7 S 11:39:50 1237.72 14.84 328.41 234960
44WOJCIK FABIAN 2 < 2> 65 S 11:39:32 1237.57 15.19 328.27 234560
45MATUSZCZYK ROMAN 2 13- 6- 6 S 11:38:02 1237.17 15.53 328.13 232630
46SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 25- 4- 3 S 11:36:10 1236.20 15.88 328.00 230140
47WITTKE ZYGMUNT 2 < 4> 113 - 11:38:12 1236.03 16.22 327.86 232620
48JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 2> 89 S 11:42:01 1235.88 16.57 327.72 237310
49STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 56-16- 4 S 11:40:06 1235.67 16.91 327.58 234900
50MORCINCZYK MARIAN 2 18- 5- 4 S 11:38:06 1235.41 17.26 327.44 232380
51STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 2> 54 - 11:40:10 1235.23 17.60 327.31 234900
52ORLOF KRZYSZTOF 4 62-15- 6 - 11:35:40 1234.47 17.95 327.17 229200
53BĄK PIOTR 5 36-16- 8 - 11:40:08 1234.29 18.29 327.03 234680
54STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 3> 123 - 11:40:19 1234.26 18.64 326.89 234900
55SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 32-10- 4 - 11:38:34 1233.99 18.99 326.75 232690
56ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 15- 6- 6 S 11:38:44 1233.86 19.33 326.62 232870
57GAJDOS JÓZEF 2 23- 5- 5 S 11:38:18 1233.83 19.68 326.48 232330
58BĄK PIOTR 5 < 2> 111 S 11:40:14 1233.64 20.02 326.34 234680
58ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 < 2> 103 S 11:38:46 1233.64 20.02 326.34 232870
60ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 < 2> 74 S 11:35:02 1233.62 20.71 326.06 228260
61RAK STEFAN 2 < 2> 106 - 11:38:36 1233.56 21.06 325.93 232650
62DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 1 19- 5- 5 S 11:40:23 1233.41 21.40 325.79 234820
63TOKAREK EUGENIUSZ 4 34- 2- 1 S 11:35:31 1232.34 21.75 325.65 228620
64WIT JÓZEF 2 12- 1- 1 S 11:39:25 1232.26 22.09 325.51 233410
65WOJCIK FABIAN 2 < 3> 178 S 11:40:32 1231.07 22.44 325.37 234560
66STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 < 2> 81 - 11:42:24 1230.77 22.78 325.24 236800
67SZOŁTYSEK MIROSŁAW 1 < 3> 142 S 11:42:49 1230.70 23.13 325.10 237300
68MATLA ADAM 4 < 3> 72 - 11:36:31 1230.67 23.47 324.96 229540
69KOPIEC KRZYSZTOF 4 < 2> 172 S 11:36:38 1230.59 23.82 324.82 229670
70KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 26-12- 8 - 11:42:21 1230.47 24.16 324.68 236680
71MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 37- 8- 3 - 11:36:43 1230.37 24.51 324.55 229730
72MATLA ADAM 4 < 4> 135 - 11:36:35 1230.23 24.85 324.41 229540
73NOWROTEK STANISŁAW 6 < 2> 198 S 11:43:27 1230.19 25.20 324.27 237980
74ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 < 3> 509 - 11:35:35 1229.96 25.54 324.13 228260
75PANIC JANUSZ 2 44-13- 3 - 11:40:50 1229.34 25.89 324.00 234600
76PANIC JANUSZ 2 < 2> 77 - 11:40:51 1229.24 26.23 323.86 234600
77PANIC JANUSZ 2 < 3> 98 - 11:40:53 1229.02 26.58 323.72 234600
78PYKA JÓZEF 8 < 3> 141 S 11:39:16 1228.90 26.92 323.58 232590
78GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 43-12- 4 - 11:41:19 1228.90 26.92 323.58 235110
80DUBIELSKI ROBERT 2 < 3> 86 S 11:39:56 1226.90 27.61 323.31 233030
81STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 < 3> 83 - 11:43:01 1226.84 27.96 323.17 236800
82MATUSZCZYK ROMAN 2 < 2> 496 S 11:39:38 1226.74 28.31 323.03 232630
83STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 < 4> 110 - 11:43:02 1226.73 28.65 322.89 236800
84STYŚ BOGUSŁAW 7 47-14- 6 - 11:43:28 1226.62 29.00 322.75 237310
85BUZE BŁAŻEJ 4 < 3> 411 S 11:36:28 1226.49 29.34 322.62 228700
86DUBIELSKI ROBERT 2 < 4> 199 S 11:40:09 1225.51 29.69 322.48 233030
87LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 3> 93 - 11:43:11 1225.11 30.03 322.34 236670
87STAŃCZYK STANISŁAW 2 25- 7- 6 S 11:41:09 1225.11 30.03 322.34 234180
89JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 3> 91 S 11:43:45 1224.83 30.72 322.06 237310
90SOCHA JAN 5 32- 9- 4 S 11:43:09 1224.70 31.07 321.93 236550
91JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 4> 137 S 11:43:47 1224.62 31.41 321.79 237310
92MAJEWSKI JERZY 6 22- 7- 5 S 11:43:17 1224.52 31.76 321.65 236680
93LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 4> 121 - 11:43:17 1224.47 32.10 321.51 236670
94WOJCIK ALICJA 2 14- 2- 2 S 11:42:57 1224.31 32.45 321.37 236230
95GAJDOS JÓZEF 2 < 2> 265 S 11:39:46 1224.29 32.79 321.24 232330
96GABRYŚ JÓZEF 5 < 2> 108 S 11:41:36 1224.27 33.14 321.10 234570
97SKLARCZYK PIOTR 6 28- 8- 8 S 11:44:30 1223.96 33.48 320.96 238060
98PANIC JANUSZ 2 < 4> 204 - 11:41:44 1223.57 33.83 320.82 234600
99SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 2> 342 S 11:38:06 1223.50 34.17 320.68 230140
100WITKOWSKI TADEUSZ 4 15- 5- 5 S 11:36:12 1223.36 34.52 320.55 227790
101FYDA ROMAN 8 < 2> 218 S 11:42:04 1223.33 34.86 320.41 234960
102TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 3> 206 S 11:37:30 1222.99 35.21 320.27 229310
103ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 < 3> 347 S 11:40:30 1222.41 35.55 320.13 232870
104SETNIK-GANS 2 < 4> 140 S 11:40:15 1222.34 35.90 320.00 232550
105CZARNIK TADEUSZ 5 < 3> 236 - 11:45:59 1222.30 36.24 319.86 239550
106RAK STEFAN 2 < 3> 151 - 11:40:25 1221.79 36.59 319.72 232650
107ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 32- 4- 3 S 11:42:27 1221.72 36.93 319.58 235120
108GABRYŚ JÓZEF 5 < 3> 244 S 11:42:03 1221.40 37.28 319.44 234570
109DUL JAN 1 24- 7- 5 - 11:42:49 1220.69 37.63 319.31 235370
110STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 < 5> 114 - 11:44:03 1220.30 37.97 319.17 236800
111BĄK PIOTR 5 < 3> 119 S 11:42:20 1220.17 38.32 319.03 234680
112MAJEWSKI JERZY 6 < 2> 118 S 11:43:59 1220.10 38.66 318.89 236680
113WITTKE ZYGMUNT 2 < 5> 115 S 11:40:40 1220.03 39.01 318.75 232620
114STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 < 6> 116 - 11:44:06 1219.99 39.35 318.62 236800
115WITTKE ZYGMUNT 2 < 6> 122 - 11:40:41 1219.93 39.70 318.48 232620
116STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 < 7> 125 S 11:44:07 1219.88 40.04 318.34 236800
117GONSIOR PIOTR 7 < 4> 279 S 11:42:16 1219.71 40.39 318.20 234510
118MAJEWSKI JERZY 6 < 3> 240 S 11:44:04 1219.58 40.73 318.06 236680
119BĄK PIOTR 5 < 4> 126 S 11:42:26 1219.54 41.08 317.93 234680
120SKLARCZYK PIOTR 6 < 2> 160 S 11:45:13 1219.47 41.42 317.79 238060
121LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 5> 124 S 11:44:06 1219.32 41.77 317.65 236670
122WITTKE ZYGMUNT 2 < 7> 128 - 11:40:49 1219.08 42.11 317.51 232620
123STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 4> 147 - 11:42:42 1218.99 42.46 317.37 234900
124LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 6> 241 - 11:44:10 1218.90 42.80 317.24 236670
125STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 < 8> 148 - 11:44:23 1218.21 43.15 317.10 236800
126BĄK PIOTR 5 < 5> 155 S 11:42:42 1217.85 43.49 316.96 234680
127CZERWONKA BOGDAN 8 15- 5- 5 S 11:42:52 1217.68 43.84 316.82 234850
128WITTKE ZYGMUNT 2 < 8> 132 S 11:41:05 1217.37 44.18 316.68 232620
129CZERWONKA BOGDAN 8 < 2> 515 S 11:42:56 1217.26 44.53 316.55 234850
130SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 2> 167 S 11:41:10 1217.21 44.87 316.41 232690
131BRALICH FRANCISZEK 6 27-14- 9 - 11:44:27 1217.18 45.22 316.27 236680
132WITTKE ZYGMUNT 2 < 9> 136 S 11:41:07 1217.16 45.56 316.13 232620
133MATURA EUGENIUSZ 6 21- 6- 6 S 11:44:20 1217.03 45.91 316.00 236510
134SINKA ADAM 6 < 5> 137 S 11:47:21 1216.97 46.25 315.86 240170
135MATLA ADAM 4 < 5> 230 - 11:38:38 1216.86 46.60 315.72 229540
136WITTKE ZYGMUNT 2 <10> 143 S 11:41:10 1216.84 46.95 315.58 232620
137SINKA ADAM 6 < 6> 180 S 11:47:23 1216.77 47.29 315.44 240170
137JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 5> 364 - 11:45:02 1216.77 47.29 315.44 237310
139LANGER PIOTR 1 17- 7- 7 S 11:43:55 1216.71 47.98 315.17 235940
140SETNIK-GANS 2 < 5> 423 S 11:41:10 1216.48 48.33 315.03 232550
141PYKA JÓZEF 8 < 4> 149 S 11:41:12 1216.47 48.67 314.89 232590
142SZOŁTYSEK MIROSŁAW 1 < 4> 287 S 11:45:06 1216.30 49.02 314.75 237300
143WITTKE ZYGMUNT 2 <11> 306 S 11:41:17 1216.10 49.36 314.62 232620
144SKIBA DAMIAN 7 47-14- 5 S 11:42:51 1216.02 49.71 314.48 234510
145SKORUPA PIOTR 8 17- 6- 6 S 11:40:41 1215.52 50.05 314.34 231780
146SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 16- 4- 4 S 11:40:50 1215.35 50.40 314.20 231930
147STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 5> 288 - 11:43:19 1215.10 50.74 314.06 234900
148STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 < 9> 209 S 11:44:53 1215.09 51.09 313.93 236800
149PYKA JÓZEF 8 < 5> 212 S 11:41:26 1214.99 51.43 313.79 232590
150MENDRYS ANDRZEJ 6 26-10- 5 S 11:48:45 1214.89 51.78 313.65 241460
151RAK STEFAN 2 < 4> 153 - 11:41:31 1214.78 52.12 313.51 232650
152ROBAK JAN 1 15- 3- 3 S 11:43:25 1214.68 52.47 313.37 234940
153RAK STEFAN 2 < 5> 323 - 11:41:33 1214.57 52.81 313.24 232650
154STAŃCZYK STANISŁAW 2 < 2> 157 S 11:42:50 1214.42 53.16 313.10 234180
155BĄK PIOTR 5 < 6> 275 - 11:43:16 1214.28 53.50 312.96 234680
156SKIBA DAMIAN 7 < 2> 181 - 11:43:08 1214.24 53.85 312.82 234510
157STAŃCZYK STANISŁAW 2 < 3> 223 S 11:42:53 1214.10 54.19 312.68 234180
158SOCHA JAN 5 < 2> 170 S 11:44:51 1214.01 54.54 312.55 236550
159BRALICH FRANCISZEK 6 < 2> 161 S 11:45:03 1213.43 54.88 312.41 236680
160SKLARCZYK PIOTR 6 < 3> 217 S 11:46:14 1213.15 55.23 312.27 238060
161BRALICH FRANCISZEK 6 < 3> 175 - 11:45:07 1213.02 55.57 312.13 236680
162WIECZOREK WACŁAW 2 19- 2- 1 S 11:41:32 1213.00 55.92 312.00 232330
163LANGER PIOTR 1 < 2> 202 S 11:44:31 1212.96 56.27 311.86 235940
164KRÓL JERZY 8 33- 7- 3 - 11:44:19 1212.87 56.61 311.72 235680
165SKUTNIK PIOTR 8 25- 8- 8 S 11:43:39 1212.81 56.96 311.58 234860
166LASKOWSKI HENRYK 5 24- 5- 2 - 11:45:34 1212.43 57.30 311.44 237110
167SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 3> 211 - 11:41:56 1212.35 57.65 311.31 232690
168ORLOF KRZYSZTOF 4 < 2> 224 - 11:39:09 1211.74 57.99 311.17 229200
169PECYNA PAWEŁ 4 25- 4- 2 S 11:39:25 1211.72 58.34 311.03 229520
170SOCHA JAN 5 < 3> 179 - 11:45:18 1211.21 58.68 310.89 236550
171BRYCHCY ALOJZY 2 15- 2- 2 S 11:42:18 1210.92 59.03 310.75 232860
172KOPIEC KRZYSZTOF 4 < 3> 251 S 11:39:42 1210.70 59.37 310.62 229670
173MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 < 2> 318 S 11:39:46 1210.59 59.72 310.48 229730
174FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 20- 4- 3 S 11:44:38 1210.53 60.06 310.34 235610
175BRALICH FRANCISZEK 6 < 4> 185 S 11:45:33 1210.33 60.41 310.20 236680
176SAMBORSKI ANDRZEJ 7 29- 7- 5 S 11:46:17 1210.14 60.75 310.06 237530
177KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 2> 190 - 11:45:37 1209.92 61.10 309.93 236680
178WOJCIK FABIAN 2 < 4> 326 S 11:43:52 1209.90 61.44 309.79 234560
179SOCHA JAN 5 < 4> 261 S 11:45:33 1209.67 61.79 309.65 236550
180SINKA ADAM 6 < 7> 182 S 11:48:38 1209.11 62.13 309.51 240170
181SKIBA DAMIAN 7 < 3> 327 S 11:43:58 1209.02 62.48 309.37 234510
182SINKA ADAM 6 < 8> 183 - 11:48:39 1209.01 62.82 309.24 240170
183SINKA ADAM 6 < 9> 184 S 11:48:39 1209.01 63.17 309.10 240170
184SINKA ADAM 6 <10> 188 - 11:48:40 1208.91 63.51 308.96 240170
185BRALICH FRANCISZEK 6 < 5> 280 - 11:45:48 1208.78 63.86 308.82 236680
186SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 18- 5- 5 S 11:45:36 1208.74 64.20 308.68 236430
187STYŚ BOGUSŁAW 7 < 2> 233 - 11:46:22 1208.50 64.55 308.55 237310
188SINKA ADAM 6 <11> 203 S 11:48:45 1208.40 64.89 308.41 240170
189GÓRNY KRZYSZTOF 7 30- 4- 3 S 11:47:29 1208.25 65.24 308.27 238610
190KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 3> 192 S 11:45:55 1208.06 65.59 308.13 236680
191SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 < 2> 343 S 11:45:45 1207.82 65.93 308.00 236430
192KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 4> 295 S 11:46:02 1207.35 66.28 307.86 236680
193HOK RUDOLF 4 18- 3- 3 S 11:39:11 1207.24 66.62 307.72 228390
194MENDRYS ANDRZEJ 6 < 2> 213 - 11:50:01 1207.20 66.97 307.58 241460
195ROLA ANDRZEJ 1 23- 6- 3 - 11:44:45 1207.19 67.31 307.44 235100
196SPALLEK GERARD 7 15- 7- 7 S 11:46:31 1207.17 67.66 307.31 237230
197NOWAK ANDRZEJ 4 20- 4- 2 S 11:40:08 1207.15 68.00 307.17 229520
198NOWROTEK STANISŁAW 6 < 3> 359 S 11:47:10 1207.00 68.35 307.03 237980
199DUBIELSKI ROBERT 2 < 5> 300 S 11:43:05 1206.89 68.69 306.89 233030
200SPALLEK GERARD 7 < 2> 321 S 11:46:35 1206.77 69.04 306.75 237230
201SKORUPA PIOTR 8 < 2> 517 S 11:42:05 1206.66 69.38 306.62 231780
202LANGER PIOTR 1 < 3> 485 S 11:45:33 1206.55 69.73 306.48 235940
203SINKA ADAM 6 <12> 228 - 11:49:05 1206.38 70.07 306.34 240170
204PANIC JANUSZ 2 < 5> 231 - 11:44:29 1206.27 70.42 306.20 234600
205NIEMIEC EDWARD 8 23- 5- 4 S 11:44:46 1206.26 70.76 306.06 234940
206TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 4> 272 - 11:40:08 1206.05 71.11 305.93 229310
207ROLA ANDRZEJ 1 < 2> 234 - 11:44:59 1205.74 71.45 305.79 235100
208KOŁODZIEJ ZYGMUNT 6 19- 4- 2 - 11:47:28 1205.17 71.80 305.65 237980
209STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 <10> 210 - 11:46:30 1205.09 72.14 305.51 236800
210STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 <11> 247 - 11:46:30 1205.09 72.49 305.37 236800
211SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 4> 281 S 11:43:06 1205.02 72.83 305.24 232690
212PYKA JÓZEF 8 < 6> 215 - 11:43:04 1204.71 73.18 305.10 232590
213MENDRYS ANDRZEJ 6 < 3> 305 - 11:50:26 1204.69 73.52 304.96 241460
214WODOK STEFAN 1 15- 3- 3 S 11:43:49 1204.59 73.87 304.82 233470
215PYKA JÓZEF 8 < 7> 216 - 11:43:07 1204.40 74.21 304.68 232590
216PYKA JÓZEF 8 < 8> 219 S 11:43:13 1203.78 74.56 304.55 232590
217SKLARCZYK PIOTR 6 < 4> 221 S 11:47:47 1203.64 74.91 304.41 238060
218FYDA ROMAN 8 < 3> 435 S 11:45:17 1203.17 75.25 304.27 234960
219PYKA JÓZEF 8 < 9> 277 - 11:43:19 1203.16 75.60 304.13 232590
220GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 2> 225 S 11:45:30 1202.61 75.94 304.00 235110
221SKLARCZYK PIOTR 6 < 5> 297 S 11:47:58 1202.53 76.29 303.86 238060
222MRÓZ HENRYK 4 9- 2- 2 S 11:41:42 1202.03 76.63 303.72 230430
223STAŃCZYK STANISŁAW 2 < 4> 407 S 11:44:51 1201.85 76.98 303.58 234180
224ORLOF KRZYSZTOF 4 < 3> 254 - 11:40:43 1201.78 77.32 303.44 229200
225GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 3> 256 - 11:45:40 1201.58 77.67 303.31 235110
226WANDZIOCH ANDRZEJ 1 23- 7- 3 - 11:45:29 1201.53 78.01 303.17 234880
227PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 40- 5- 3 S 11:44:53 1201.44 78.36 303.03 234140
228SINKA ADAM 6 <13> 232 S 11:49:55 1201.35 78.70 302.89 240170
229PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 2> 450 - 11:44:54 1201.33 79.05 302.75 234140
230MATLA ADAM 4 < 6> 259 - 11:41:05 1201.26 79.39 302.62 229540
231PANIC JANUSZ 2 < 6> 283 S 11:45:18 1201.23 79.74 302.48 234600
232SINKA ADAM 6 <14> 303 - 11:50:01 1200.75 80.08 302.34 240170
233STYŚ BOGUSŁAW 7 < 3> 257 S 11:47:40 1200.56 80.43 302.20 237310
234ROLA ANDRZEJ 1 < 3> 353 - 11:45:53 1200.20 80.77 302.06 235100
235SZEGA MARIAN 1 < 2> 236 S 11:46:17 1200.05 81.12 301.93 235550
236CZARNIK TADEUSZ 5 < 4> 361 - 11:49:38 1199.95 81.46 301.79 239550
236SZEGA MARIAN 1 < 3> 239 S 11:46:18 1199.95 81.46 301.79 235550
238SKUPIN JAN 6 < 2> 242 - 11:46:42 1199.90 82.15 301.51 236020
239SZEGA MARIAN 1 < 4> 336 - 11:46:19 1199.85 82.50 301.37 235550
240MAJEWSKI JERZY 6 < 4> 378 - 11:47:17 1199.70 82.84 301.24 236680
241LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 7> 244 S 11:47:18 1199.54 83.19 301.10 236670
242SKUPIN JAN 6 < 3> 248 - 11:46:47 1199.39 83.53 300.96 236020
243MORCINCZYK MARIAN 2 < 2> 461 S 11:43:45 1199.38 83.88 300.82 232380
244LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 8> 246 S 11:47:20 1199.34 84.23 300.68 236670
244GABRYŚ JÓZEF 5 < 4> 335 S 11:45:35 1199.34 84.23 300.68 234570
246LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 9> 252 S 11:47:23 1199.04 84.92 300.41 236670
247STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 <12> 250 S 11:47:32 1198.79 85.26 300.27 236800
248SKUPIN JAN 6 < 4> 346 S 11:46:53 1198.78 85.61 300.13 236020
249DUL JAN 1 < 2> 382 S 11:46:22 1198.63 85.95 300.00 235370
250STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 <13> 289 S 11:47:35 1198.48 86.30 299.86 236800
251KOPIEC KRZYSZTOF 4 < 4> 262 S 11:41:40 1198.28 86.64 299.72 229670
252LOEWE BARTŁOMIEJ 7 <10> 255 - 11:47:31 1198.23 86.99 299.58 236670
252NOWAK ANDRZEJ 4 < 2> 550 - 11:41:33 1198.23 86.99 299.58 229520
254ORLOF KRZYSZTOF 4 < 4> 345 S 11:41:20 1197.91 87.68 299.31 229200
255LOEWE BARTŁOMIEJ 7 <11> 270 S 11:47:35 1197.82 88.02 299.17 236670
256GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 4> 307 S 11:46:17 1197.81 88.37 299.03 235110
257JASKULSKI BOGDAN 5 < 2> 451 - 11:48:26 1197.63 88.71 298.89 237650
257STYŚ BOGUSŁAW 7 < 4> 260 S 11:48:09 1197.63 88.71 298.89 237310
259MATLA ADAM 4 < 7> 264 - 11:41:43 1197.29 89.40 298.62 229540
260STYŚ BOGUSŁAW 7 < 5> 310 S 11:48:13 1197.23 89.75 298.48 237310
261SOCHA JAN 5 < 5> 263 - 11:47:35 1197.22 90.09 298.34 236550
262KOPIEC KRZYSZTOF 4 < 5> 331 - 11:41:51 1197.13 90.44 298.20 229670
263SOCHA JAN 5 < 6> 266 - 11:47:36 1197.12 90.78 298.06 236550
264MATLA ADAM 4 < 8> 267 S 11:41:47 1196.87 91.13 297.93 229540
265GAJDOS JÓZEF 2 < 3> 462 S 11:44:07 1196.86 91.47 297.79 232330
266SOCHA JAN 5 < 7> 379 S 11:47:39 1196.81 91.82 297.65 236550
267MATLA ADAM 4 < 9> 268 - 11:41:50 1196.56 92.16 297.51 229540
268MATLA ADAM 4 <10> 514 S 11:41:51 1196.46 92.51 297.37 229540
269CHORĄŻYCZEWSKI EDWARD 5 18- 5- 5 S 11:47:55 1196.06 92.85 297.24 236720
270LOEWE BARTŁOMIEJ 7 <12> 316 S 11:47:53 1196.01 93.20 297.10 236670
271KLIMCZAK ADAM 6 11- 2- 2 S 11:51:31 1195.88 93.55 296.96 240990
272TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 5> 362 - 11:41:46 1195.78 93.89 296.82 229310
273BAŃSKI JERZY 4 26- 4- 4 S 11:44:28 1195.63 94.24 296.68 232510
274SKUPIN KAZIMIERZ 8 26- 4- 2 - 11:46:44 1195.22 94.58 296.55 235140
275BĄK PIOTR 5 < 7> 278 S 11:46:22 1195.11 94.93 296.41 234680
276KWIATKOWSKI JERZY 6 15- 3- 3 S 11:48:21 1194.76 95.27 296.27 236980
277PYKA JÓZEF 8 <10> 284 - 11:44:41 1194.71 95.62 296.13 232590
278BĄK PIOTR 5 < 8> 286 - 11:46:29 1194.40 95.96 296.00 234680
279GONSIOR PIOTR 7 < 5> 282 - 11:46:25 1193.94 96.31 295.86 234510
280BRALICH FRANCISZEK 6 < 6> 293 S 11:48:15 1193.85 96.65 295.72 236680
281SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 5> 302 - 11:44:55 1193.79 97.00 295.58 232690
282GONSIOR PIOTR 7 < 6> 285 - 11:46:27 1193.74 97.34 295.44 234510
283PANIC JANUSZ 2 < 7> 356 - 11:46:33 1193.59 97.69 295.31 234600
284PYKA JÓZEF 8 <11> 330 S 11:44:56 1193.18 98.03 295.17 232590
285GONSIOR PIOTR 7 < 7> 290 S 11:46:36 1192.83 98.38 295.03 234510
286BĄK PIOTR 5 < 9> 291 S 11:46:45 1192.78 98.72 294.89 234680
287SZOŁTYSEK MIROSŁAW 1 < 5> 462 S 11:48:58 1192.66 99.07 294.75 237300
288STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 6> 320 - 11:46:58 1192.59 99.41 294.62 234900
289STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 <14> 292 - 11:48:34 1192.55 99.76 294.48 236800
290GONSIOR PIOTR 7 < 8> 294 - 11:46:39 1192.52 100.10 294.34 234510
291BĄK PIOTR 5 <10> 298 - 11:46:48 1192.48 100.45 294.20 234680
292STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 <15> 325 S 11:48:35 1192.45 100.79 294.06 236800
293BRALICH FRANCISZEK 6 < 7> 311 - 11:48:29 1192.44 101.14 293.93 236680
294GONSIOR PIOTR 7 < 9> 299 - 11:46:40 1192.42 101.48 293.79 234510
295KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 5> 341 S 11:48:31 1192.24 101.83 293.65 236680
296LECHOWICZ MAREK 5 31- 3- 1 S 11:47:47 1192.21 102.17 293.51 235800
297SKLARCZYK PIOTR 6 < 6> 578 S 11:49:41 1192.19 102.52 293.37 238060
298BĄK PIOTR 5 <11> 300 S 11:46:51 1192.18 102.87 293.24 234680
299GONSIOR PIOTR 7 <10> 312 S 11:46:44 1192.02 103.21 293.10 234510
300BĄK PIOTR 5 <12> 397 S 11:46:53 1191.97 103.56 292.96 234680
300DUBIELSKI ROBERT 2 < 6> 373 S 11:45:30 1191.97 103.56 292.96 233030
302SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 6> 535 S 11:45:15 1191.75 104.25 292.68 232690
303SINKA ADAM 6 <15> 307 S 11:51:32 1191.71 104.59 292.55 240170
304WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 2> 433 - 11:47:10 1191.28 104.94 292.41 234880
305MENDRYS ANDRZEJ 6 < 4> 313 S 11:52:42 1191.22 105.28 292.27 241460
306WITTKE ZYGMUNT 2 <12> 395 S 11:45:19 1190.99 105.63 292.13 232620
307SINKA ADAM 6 <16> 634 - 11:51:40 1190.93 105.97 292.00 240170
307GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 5> 348 - 11:47:25 1190.93 105.97 292.00 235110
309CHRABKA JACEK 7 39- 6- 1 - 11:48:36 1190.33 106.66 291.72 236400
310STYŚ BOGUSŁAW 7 < 6> 337 S 11:49:22 1190.32 107.01 291.58 237310
311BRALICH FRANCISZEK 6 < 8> 394 - 11:48:51 1190.24 107.35 291.44 236680
312GONSIOR PIOTR 7 <11> 369 - 11:47:07 1189.70 107.70 291.31 234510
313MENDRYS ANDRZEJ 6 < 5> 314 S 11:52:59 1189.56 108.04 291.17 241460
314MENDRYS ANDRZEJ 6 < 6> 328 S 11:53:00 1189.46 108.39 291.03 241460
315DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 1 < 2> 358 S 11:47:28 1189.16 108.73 290.89 234820
316LOEWE BARTŁOMIEJ 7 <13> 477 - 11:49:02 1189.10 109.08 290.75 236670
317MATURA EUGENIUSZ 6 < 2> 571 S 11:48:58 1188.69 109.42 290.62 236510
318MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 < 3> 557 - 11:43:26 1187.64 109.77 290.48 229730
319HOK RUDOLF 4 < 2> 605 S 11:42:19 1187.57 110.11 290.34 228390
320STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 7> 340 - 11:47:50 1187.36 110.46 290.20 234900
321SPALLEK GERARD 7 < 3> 393 S 11:49:50 1187.14 110.80 290.06 237230
322TOPOŁA ALEKSANDER 8 30- 8- 4 - 11:49:17 1187.05 111.15 289.93 236560
323RAK STEFAN 2 < 6> 381 S 11:46:00 1186.99 111.49 289.79 232650
324GRZYWOCZ STEFAN 7 20- 4- 3 - 11:49:41 1186.83 111.84 289.65 236990
325STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 <16> 357 - 11:49:33 1186.67 112.19 289.51 236800
326WOJCIK FABIAN 2 < 5> 329 - 11:47:42 1186.44 112.53 289.37 234560
327SKIBA DAMIAN 7 < 4> 333 S 11:47:40 1186.39 112.88 289.24 234510
328MENDRYS ANDRZEJ 6 < 7> 572 - 11:53:35 1186.05 113.22 289.10 241460
329WOJCIK FABIAN 2 < 6> 399 - 11:47:46 1186.04 113.57 288.96 234560
330PYKA JÓZEF 8 <12> 419 - 11:46:09 1185.78 113.91 288.82 232590
331KOPIEC KRZYSZTOF 4 < 6> 406 - 11:43:42 1185.70 114.26 288.68 229670
332KRÓL JERZY 8 < 2> 360 S 11:48:49 1185.41 114.60 288.55 235680
333SKIBA DAMIAN 7 < 5> 363 S 11:47:51 1185.29 114.95 288.41 234510
334SKUPIN KAZIMIERZ 8 < 2> 380 S 11:48:27 1184.88 115.29 288.27 235140
335GABRYŚ JÓZEF 5 < 5> 349 S 11:47:59 1184.80 115.64 288.13 234570
336SZEGA MARIAN 1 < 5> 401 - 11:48:49 1184.76 115.98 288.00 235550
337STYŚ BOGUSŁAW 7 < 7> 338 - 11:50:20 1184.58 116.33 287.86 237310
338STYŚ BOGUSŁAW 7 < 8> 344 - 11:50:21 1184.48 116.67 287.72 237310
339NIEDBAŁA RUDOLF 1 19- 2- 1 - 11:48:19 1184.42 117.02 287.58 234890
340STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 8> 389 - 11:48:20 1184.37 117.36 287.44 234900
341KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 6> 528 S 11:49:52 1184.19 117.71 287.31 236680
342SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 3> 491 S 11:44:22 1184.05 118.05 287.17 230140
343SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 < 3> 368 S 11:49:43 1183.83 118.40 287.03 236430
344STYŚ BOGUSŁAW 7 < 9> 396 - 11:50:29 1183.69 118.74 286.89 237310
345ORLOF KRZYSZTOF 4 < 5> 350 - 11:43:41 1183.37 119.09 286.75 229200
346SKUPIN JAN 6 < 5> 351 S 11:49:27 1183.35 119.43 286.62 236020
347ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 < 4> 384 S 11:46:49 1183.18 119.78 286.48 232870
348GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 6> 392 - 11:48:43 1183.14 120.12 286.34 235110
349GABRYŚ JÓZEF 5 < 6> 432 - 11:48:17 1183.00 120.47 286.20 234570
350ORLOF KRZYSZTOF 4 < 6> 352 S 11:43:45 1182.97 120.81 286.06 229200
351SKUPIN JAN 6 < 6> 355 - 11:49:31 1182.96 121.16 285.93 236020
352ORLOF KRZYSZTOF 4 < 7> 385 S 11:43:46 1182.87 121.51 285.79 229200
353ROLA ANDRZEJ 1 < 4> 415 S 11:48:47 1182.69 121.85 285.65 235100
354KWIATKOWSKI JERZY 6 < 2> 613 S 11:50:23 1182.63 122.20 285.51 236980
355SKUPIN JAN 6 < 7> 412 - 11:49:39 1182.17 122.54 285.37 236020
356PANIC JANUSZ 2 < 8> 429 - 11:48:30 1181.86 122.89 285.24 234600
357STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 <17> 431 - 11:50:27 1181.34 123.23 285.10 236800
358DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 1 < 3> 518 S 11:48:51 1180.89 123.58 284.96 234820
359NOWROTEK STANISŁAW 6 < 4> 388 S 11:51:36 1180.46 123.92 284.82 237980
360KRÓL JERZY 8 < 3> 387 - 11:49:41 1180.27 124.27 284.68 235680
361CZARNIK TADEUSZ 5 < 5> 402 S 11:53:00 1180.05 124.61 284.55 239550
362TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 6> 365 - 11:44:22 1179.78 124.96 284.41 229310
363SKIBA DAMIAN 7 < 6> 371 - 11:48:48 1179.63 125.30 284.27 234510
364JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 6> 366 S 11:51:11 1179.57 125.65 284.13 237310
365TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 7> 442 - 11:44:28 1179.17 125.99 284.00 229310
366JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 7> 534 S 11:51:20 1178.69 126.34 283.86 237310
367RAKOCZ JAN 1 27- 3- 3 S 11:48:50 1178.47 126.68 283.72 234320
368SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 < 4> 370 S 11:50:38 1178.42 127.03 283.58 236430
369GONSIOR PIOTR 7 <12> 372 - 11:49:06 1177.85 127.37 283.44 234510
370SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 < 5>---- S 11:50:44 1177.83 127.72 283.31 236430
371SKIBA DAMIAN 7 < 7> 418 - 11:49:08 1177.65 128.06 283.17 234510
372GONSIOR PIOTR 7 <13> 375 S 11:49:09 1177.55 128.41 283.03 234510
373DUBIELSKI ROBERT 2 < 7> 374 S 11:47:54 1177.51 128.75 282.89 233030
374DUBIELSKI ROBERT 2 < 8> 472 - 11:47:54 1177.51 129.10 282.75 233030
375GONSIOR PIOTR 7 <14> 376 - 11:49:15 1176.96 129.44 282.62 234510
376GONSIOR PIOTR 7 <15> 416 - 11:49:17 1176.77 129.79 282.48 234510
377SKUTNIK PIOTR 8 < 2> 425 S 11:49:35 1176.75 130.13 282.34 234860
378MAJEWSKI JERZY 6 < 5> 413 S 11:51:10 1176.54 130.48 282.20 236680
379SOCHA JAN 5 < 8> 654 - 11:51:06 1176.28 130.82 282.06 236550
380SKUPIN KAZIMIERZ 8 < 3> 614 - 11:50:00 1175.70 131.17 281.93 235140
381RAK STEFAN 2 < 7> 383 - 11:47:53 1175.69 131.52 281.79 232650
382DUL JAN 1 < 3> 575 S 11:50:12 1175.67 131.86 281.65 235370
383RAK STEFAN 2 < 8> 445 S 11:47:56 1175.40 132.21 281.51 232650
384ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 < 5> 430 S 11:48:08 1175.32 132.55 281.37 232870
385ORLOF KRZYSZTOF 4 < 8> 390 - 11:45:01 1175.28 132.90 281.24 229200
386STANKIEWICZ WIESŁAW 1 20- 3- 3 S 11:49:52 1175.18 133.24 281.10 234880
387KRÓL JERZY 8 < 4> 597 - 11:50:35 1174.97 133.59 280.96 235680
388NOWROTEK STANISŁAW 6 < 5> 426 S 11:52:39 1174.34 133.93 280.82 237980
389STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 9> 441 - 11:50:05 1174.01 134.28 280.68 234900
390ORLOF KRZYSZTOF 4 < 9> 422 S 11:45:14 1173.98 134.62 280.55 229200
391BAŃSKI JERZY 4 < 2> 409 S 11:48:04 1173.90 134.97 280.41 232510
392GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 7> 455 S 11:50:17 1173.89 135.31 280.27 235110
393SPALLEK GERARD 7 < 4> 454 S 11:52:06 1173.82 135.66 280.13 237230
394BRALICH FRANCISZEK 6 < 9> 398 S 11:51:43 1173.33 136.00 280.00 236680
395WITTKE ZYGMUNT 2 <13> 400 - 11:48:16 1173.27 136.35 279.86 232620
396STYŚ BOGUSŁAW 7 <10> 481 - 11:52:16 1173.25 136.69 279.72 237310
397BĄK PIOTR 5 <13> 464 - 11:50:03 1173.11 137.04 279.58 234680
398BRALICH FRANCISZEK 6 <10> 405 S 11:51:46 1173.04 137.38 279.44 236680
399WOJCIK FABIAN 2 < 7> 467 - 11:49:59 1172.90 137.73 279.31 234560
400WITTKE ZYGMUNT 2 <14> 410 S 11:48:20 1172.87 138.07 279.17 232620
401SZEGA MARIAN 1 < 6> 547 - 11:50:50 1172.86 138.42 279.03 235550
402CZARNIK TADEUSZ 5 < 6> 434 - 11:54:15 1172.83 138.76 278.89 239550
403CHRABKA JACEK 7 < 2> 516 - 11:51:34 1172.81 139.11 278.75 236400
403KOTLARSKI RUDOLF 5 25- 1- 0 - 11:50:06 1172.81 139.11 278.75 234680
405BRALICH FRANCISZEK 6 <11> 647 S 11:51:51 1172.55 139.80 278.48 236680
406KOPIEC KRZYSZTOF 4 < 7> 638 S 11:45:53 1172.48 140.14 278.34 229670
407STAŃCZYK STANISŁAW 2 < 5> 417 S 11:49:45 1172.37 140.49 278.20 234180
408ZADRUŚ MAREK 4 < 2>---- S 11:46:15 1172.33 140.84 278.06 230070
409BAŃSKI JERZY 4 < 3> 420 S 11:48:20 1172.32 141.18 277.93 232510
410WITTKE ZYGMUNT 2 <15> 421 - 11:48:26 1172.28 141.53 277.79 232620
411BUZE BŁAŻEJ 4 < 4> 414 - 11:45:06 1172.22 141.87 277.65 228700
412SKUPIN JAN 6 < 8> 636 - 11:51:21 1172.19 142.22 277.51 236020
413MAJEWSKI JERZY 6 < 6> 601 S 11:51:55 1172.17 142.56 277.37 236680
414BUZE BŁAŻEJ 4 < 5> 588 S 11:45:08 1172.02 142.91 277.24 228700
415ROLA ANDRZEJ 1 < 5> 520 S 11:50:36 1171.98 143.25 277.10 235100
416GONSIOR PIOTR 7 <16> 536 - 11:50:07 1171.87 143.60 276.96 234510
417STAŃCZYK STANISŁAW 2 < 6> 543 S 11:49:51 1171.78 143.94 276.82 234180
418SKIBA DAMIAN 7 < 8> 546 - 11:50:08 1171.77 144.29 276.68 234510
419PYKA JÓZEF 8 <13> 628 S 11:48:30 1171.74 144.63 276.55 232590
420BAŃSKI JERZY 4 < 4>---- S 11:48:26 1171.73 144.98 276.41 232510
421WITTKE ZYGMUNT 2 <16> 505 S 11:48:32 1171.69 145.32 276.27 232620
422ORLOF KRZYSZTOF 4 <10> 537 - 11:45:40 1171.38 145.67 276.13 229200
423SETNIK-GANS 2 < 6> 480 S 11:48:32 1171.34 146.01 276.00 232550
424HOJKA JÓZEF 1 7- 1- 1 S 11:51:12 1171.12 146.36 275.86 235630
425SKUTNIK PIOTR 8 < 3> 476 S 11:50:34 1170.98 146.70 275.72 234860
426NOWROTEK STANISŁAW 6 < 6> 531 S 11:53:14 1170.97 147.05 275.58 237980
427CHORĄŻYCZEWSKI EDWARD 5 < 2> 453 S 11:52:10 1170.92 147.39 275.44 236720
428PECYNA PAWEŁ 4 < 2> 497 - 11:46:05 1170.52 147.74 275.31 229520
429PANIC JANUSZ 2 < 9> 558 - 11:50:26 1170.46 148.08 275.17 234600
430ZEGNAŁEK JAROSŁAW 2 < 6>---- S 11:48:58 1170.40 148.43 275.03 232870
431STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 <18> 437 - 11:52:25 1169.86 148.77 274.89 236800
432GABRYŚ JÓZEF 5 < 7> 440 - 11:50:33 1169.63 149.12 274.75 234570
433WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 3> 473 S 11:50:52 1169.33 149.46 274.62 234880
434CZARNIK TADEUSZ 5 < 7> 436 S 11:54:52 1169.30 149.81 274.48 239550
435FYDA ROMAN 8 < 4> 438 S 11:50:58 1169.15 150.16 274.34 234960
436CZARNIK TADEUSZ 5 < 8> 484 - 11:54:54 1169.11 150.50 274.20 239550
437STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 <19> 519 - 11:52:34 1169.00 150.85 274.06 236800
438FYDA ROMAN 8 < 5> 507 S 11:51:04 1168.57 151.19 273.93 234960
439TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 2> 444 S 11:52:27 1168.49 151.54 273.79 236560
440GABRYŚ JÓZEF 5 < 8> 503 - 11:50:45 1168.47 151.88 273.65 234570
441STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <10> 443 S 11:51:02 1168.46 152.23 273.51 234900
442TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 8> 447 S 11:46:16 1168.36 152.57 273.37 229310
443STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <11> 494 - 11:51:05 1168.17 152.92 273.24 234900
444TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 3> 459 S 11:52:31 1168.10 153.26 273.10 236560
445RAK STEFAN 2 < 9> 538 - 11:49:12 1167.92 153.61 272.96 232650
445TOKAREK EUGENIUSZ 4 < 2>---- - 11:45:45 1167.92 153.61 272.96 228620
447TANISTRA WŁADYSŁAW 4 < 9> 577 S 11:46:21 1167.86 154.30 272.68 229310
448SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 < 2> 611 S 11:48:37 1167.73 154.64 272.55 231930
449AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 16- 1- 1 S 11:51:27 1167.34 154.99 272.41 235160
450PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 3> 703 S 11:50:36 1167.20 155.33 272.27 234140
451JASKULSKI BOGDAN 5 < 3> 457 - 11:53:37 1167.14 155.68 272.13 237650
452BRYCHCY ALOJZY 2 < 2>---- S 11:49:31 1167.12 156.02 272.00 232860
453CHORĄŻYCZEWSKI EDWARD 5 < 3> 499 S 11:52:50 1167.07 156.37 271.86 236720
454SPALLEK GERARD 7 < 5> 607 S 11:53:17 1166.99 156.71 271.72 237230
455GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 8> 487 - 11:51:30 1166.80 157.06 271.58 235110
456WITKOWSKI TADEUSZ 4 < 2> 508 S 11:45:14 1166.76 157.40 271.44 227790
457JASKULSKI BOGDAN 5 < 4> 458 S 11:53:45 1166.38 157.75 271.31 237650
458JASKULSKI BOGDAN 5 < 5> 523 S 11:53:47 1166.19 158.09 271.17 237650
459TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 4> 460 - 11:52:58 1165.51 158.44 271.03 236560
460TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 5> 504 S 11:52:58 1165.51 158.78 270.89 236560
461MORCINCZYK MARIAN 2 < 3> 530 S 11:49:26 1165.20 159.13 270.75 232380
462GAJDOS JÓZEF 2 < 4> 606 S 11:49:26 1164.95 159.48 270.62 232330
462SZOŁTYSEK MIROSŁAW 1 < 6>---- S 11:53:42 1164.95 159.48 270.62 237300
464BĄK PIOTR 5 <14> 489 - 11:51:29 1164.76 160.17 270.34 234680
465ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 < 2> 542 S 11:51:52 1164.73 160.51 270.20 235120
466FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 2> 471 S 11:52:19 1164.56 160.86 270.06 235610
467WOJCIK FABIAN 2 < 8> 483 S 11:51:25 1164.55 161.20 269.93 234560
468LASKOWSKI HENRYK 5 < 2> 488 - 11:53:38 1164.40 161.55 269.79 237110
469SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 2> 470 - 11:54:03 1164.08 161.89 269.65 237530
470SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 3> 482 S 11:54:05 1163.89 162.24 269.51 237530
471FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 3> 645 S 11:52:27 1163.79 162.58 269.37 235610
472DUBIELSKI ROBERT 2 < 9> 475 - 11:50:15 1163.70 162.93 269.24 233030
473WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 4> 580 S 11:51:52 1163.54 163.27 269.10 234880
474WOJCIK ALICJA 2 < 2>---- S 11:53:03 1163.41 163.62 268.96 236230
475DUBIELSKI ROBERT 2 <10> 587 - 11:50:18 1163.40 163.96 268.82 233030
476SKUTNIK PIOTR 8 < 4> 510 S 11:51:53 1163.35 164.31 268.68 234860
477LOEWE BARTŁOMIEJ 7 <14> 512 - 11:53:27 1163.28 164.65 268.55 236670
478NIEMIEC EDWARD 8 < 2> 671 S 11:52:00 1163.07 165.00 268.41 234940
479ROBAK JAN 1 < 2> 525 S 11:52:02 1162.88 165.34 268.27 234940
480SETNIK-GANS 2 < 7> 544 - 11:50:00 1162.75 165.69 268.13 232550
481STYŚ BOGUSŁAW 7 <11> 612 S 11:54:06 1162.71 166.03 268.00 237310
482SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 4> 490 S 11:54:18 1162.65 166.38 267.86 237530
483WOJCIK FABIAN 2 < 9> 559 S 11:51:48 1162.34 166.72 267.72 234560
484CZARNIK TADEUSZ 5 < 9> 574 S 11:56:07 1162.21 167.07 267.58 239550
485LANGER PIOTR 1 < 4> 486 S 11:53:03 1161.98 167.41 267.44 235940
486LANGER PIOTR 1 < 5> 567 S 11:53:04 1161.88 167.76 267.31 235940
487GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 9> 586 - 11:52:27 1161.32 168.10 267.17 235110
488LASKOWSKI HENRYK 5 < 3> 673 - 11:54:13 1161.07 168.45 267.03 237110
489BĄK PIOTR 5 <15> 623 - 11:52:08 1161.02 168.80 266.89 234680
490SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 5> 492 S 11:54:36 1160.95 169.14 266.75 237530
491SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 4>---- - 11:48:15 1160.86 169.49 266.62 230140
492SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 6> 704 - 11:54:37 1160.85 169.83 266.48 237530
493STANKIEWICZ WIESŁAW 1 < 2> 526 S 11:52:23 1160.57 170.18 266.34 234880
494STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <12> 599 - 11:52:25 1160.48 170.52 266.20 234900
495GÓRNY KRZYSZTOF 7 < 2> 652 S 11:55:37 1160.46 170.87 266.06 238610
496MATUSZCZYK ROMAN 2 < 3> 615 S 11:50:28 1160.44 171.21 265.93 232630
497PECYNA PAWEŁ 4 < 3> 717 - 11:47:51 1160.07 171.56 265.79 229520
498DYKTA MARCELI 1 20- 1- 0 - 11:52:00 1159.85 171.90 265.65 234290
499CHORĄŻYCZEWSKI EDWARD 5 < 4> 500 S 11:54:06 1159.82 172.25 265.51 236720
500CHORĄŻYCZEWSKI EDWARD 5 < 5>---- S 11:54:10 1159.44 172.59 265.37 236720
501RAKOCZ JAN 1 < 2> 680 S 11:52:07 1159.33 172.94 265.24 234320
502WODOK STEFAN 1 < 2> 585 S 11:51:24 1159.24 173.28 265.10 233470
503GABRYŚ JÓZEF 5 < 9> 563 S 11:52:22 1159.13 173.63 264.96 234570
504TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 6> 513 - 11:54:06 1159.04 173.97 264.82 236560
505WITTKE ZYGMUNT 2 <17> 511 S 11:50:43 1158.95 174.32 264.68 232620
506LECHOWICZ MAREK 5 < 2> 599 - 11:53:28 1158.91 174.66 264.55 235800
507FYDA ROMAN 8 < 6> 626 S 11:52:45 1158.87 175.01 264.41 234960
508WITKOWSKI TADEUSZ 4 < 3> 631 S 11:46:35 1158.75 175.35 264.27 227790
509ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 < 4> 521 - 11:47:01 1158.58 175.70 264.13 228260
510SKUTNIK PIOTR 8 < 5> 594 S 11:52:43 1158.56 176.04 264.00 234860
511WITTKE ZYGMUNT 2 <18>---- - 11:50:48 1158.47 176.39 263.86 232620
512LOEWE BARTŁOMIEJ 7 <15> 687 S 11:54:19 1158.35 176.73 263.72 236670
513TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 7> 621 S 11:54:14 1158.28 177.08 263.58 236560
514MATLA ADAM 4 <11> 541 S 11:48:11 1158.22 177.42 263.44 229540
515CZERWONKA BOGDAN 8 < 3> 582 S 11:52:48 1158.04 177.77 263.31 234850
516CHRABKA JACEK 7 < 3> 555 - 11:54:09 1157.97 178.12 263.17 236400
517SKORUPA PIOTR 8 < 3> 564 S 11:50:14 1157.55 178.46 263.03 231780
518DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 1 < 4> 650 S 11:52:52 1157.51 178.81 262.89 234820
519STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 <20> 527 S 11:54:35 1157.47 179.15 262.75 236800
520ROLA ANDRZEJ 1 < 6>---- S 11:53:10 1157.18 179.50 262.62 235100
521ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 < 5> 629 - 11:47:17 1157.02 179.84 262.48 228260
522KLIMEK ANTONI 4 30- 3- 0 - 11:48:20 1156.99 180.19 262.34 229470
523JASKULSKI BOGDAN 5 < 6> 685 - 11:55:25 1156.92 180.53 262.20 237650
524FLASCHKA HENRYK 7 18- 1- 1 S 11:52:14 1156.78 180.88 262.06 233940
525ROBAK JAN 1 < 3>---- S 11:53:07 1156.68 181.22 261.93 234940
526STANKIEWICZ WIESŁAW 1 < 3>---- S 11:53:05 1156.57 181.57 261.79 234880
527STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 <21> 532 - 11:54:45 1156.53 181.91 261.65 236800
528KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 7> 539 S 11:54:39 1156.51 182.26 261.51 236680
529KLIMCZAK ADAM 6 < 2>---- S 11:58:24 1156.38 182.60 261.37 240990
530MORCINCZYK MARIAN 2 < 4> 533 S 11:51:00 1156.12 182.95 261.24 232380
531NOWROTEK STANISŁAW 6 < 7> 724 - 11:55:51 1156.08 183.29 261.10 237980
532STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 <22> 569 - 11:54:50 1156.06 183.64 260.96 236800
533MORCINCZYK MARIAN 2 < 5>---- - 11:51:02 1155.93 183.98 260.82 232380
534JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 8> 677 S 11:55:22 1155.54 184.33 260.68 237310
535SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 7> 560 - 11:51:24 1155.36 184.67 260.55 232690
536GONSIOR PIOTR 7 <17> 552 S 11:53:00 1155.22 185.02 260.41 234510
537ORLOF KRZYSZTOF 4 <11> 637 - 11:48:27 1154.95 185.36 260.27 229200
538RAK STEFAN 2 <10> 540 S 11:51:29 1154.69 185.71 260.13 232650
539KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 8> 610 S 11:54:59 1154.63 186.05 260.00 236680
540RAK STEFAN 2 <11> 576 - 11:51:31 1154.50 186.40 259.86 232650
541MATLA ADAM 4 <12> 675 - 11:48:52 1154.24 186.74 259.72 229540
542ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 < 3> 682 - 11:53:46 1153.87 187.09 259.58 235120
543STAŃCZYK STANISŁAW 2 < 7>---- - 11:53:00 1153.60 187.44 259.44 234180
544SETNIK-GANS 2 < 8> 566 - 11:51:36 1153.52 187.78 259.31 232550
545KOSTKA BOLESŁAW 1 13- 1- 1 S 11:53:14 1152.81 188.13 259.17 234290
546SKIBA DAMIAN 7 < 9> 548 - 11:53:26 1152.76 188.47 259.03 234510
547SZEGA MARIAN 1 < 7> 573 - 11:54:21 1152.68 188.82 258.89 235550
548SKIBA DAMIAN 7 <10> 695 - 11:53:28 1152.57 189.16 258.75 234510
549KOBALCZYK MARIAN 2 < 2> 646 - 11:52:14 1152.33 189.51 258.62 233040
550NOWAK ANDRZEJ 4 < 3> 635 - 11:49:11 1152.31 189.85 258.48 229520
551WIECZOREK WACŁAW 2 < 2>---- - 11:51:41 1151.95 190.20 258.34 232330
552GONSIOR PIOTR 7 <18> 553 - 11:53:35 1151.91 190.54 258.20 234510
553GONSIOR PIOTR 7 <19> 554 - 11:53:37 1151.72 190.89 258.06 234510
554GONSIOR PIOTR 7 <20> 565 - 11:53:39 1151.53 191.23 257.93 234510
555CHRABKA JACEK 7 < 4> 639 S 11:55:18 1151.49 191.58 257.79 236400
556GRZYWOCZ STEFAN 7 < 2> 679 S 11:55:49 1151.46 191.92 257.65 236990
557MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 < 4> 653 S 11:49:33 1151.24 192.27 257.51 229730
558PANIC JANUSZ 2 <10> 562 - 11:53:47 1151.22 192.61 257.37 234600
559WOJCIK FABIAN 2 <10>---- - 11:53:46 1151.12 192.96 257.24 234560
560SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 8> 622 - 11:52:09 1151.08 193.30 257.10 232690
561NIEDBAŁA RUDOLF 1 < 2>---- S 11:54:04 1151.05 193.65 256.96 234890
562PANIC JANUSZ 2 <11> 620 S 11:53:49 1151.03 193.99 256.82 234600
563GABRYŚ JÓZEF 5 <10> 608 - 11:53:48 1150.98 194.34 256.68 234570
564SKORUPA PIOTR 8 < 4> 568 S 11:51:25 1150.75 194.68 256.55 231780
565GONSIOR PIOTR 7 <21> 570 - 11:53:48 1150.69 195.03 256.41 234510
566SETNIK-GANS 2 < 9> 642 - 11:52:06 1150.67 195.37 256.27 232550
567LANGER PIOTR 1 < 6> 720 S 11:55:03 1150.65 195.72 256.13 235940
568SKORUPA PIOTR 8 < 5> 670 S 11:51:29 1150.37 196.06 256.00 231780
569STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 <23> 602 - 11:55:51 1150.35 196.41 255.86 236800
570GONSIOR PIOTR 7 <22> 592 - 11:53:52 1150.31 196.76 255.72 234510
571MATURA EUGENIUSZ 6 < 3> 579 S 11:55:38 1150.15 197.10 255.58 236510
572MENDRYS ANDRZEJ 6 < 8> 609 S 11:59:58 1149.99 197.45 255.44 241460
573SZEGA MARIAN 1 < 8> 660 - 11:54:50 1149.96 197.79 255.31 235550
574CZARNIK TADEUSZ 5 <10> 583 S 11:58:19 1149.93 198.14 255.17 239550
575DUL JAN 1 < 4> 640 - 11:54:41 1149.92 198.48 255.03 235370
576RAK STEFAN 2 <12> 581 - 11:52:20 1149.84 198.83 254.89 232650
577TANISTRA WŁADYSŁAW 4 <10> 615 - 11:49:26 1149.81 199.17 254.75 229310
578SKLARCZYK PIOTR 6 < 7> 649 S 11:57:03 1149.77 199.52 254.62 238060
579MATURA EUGENIUSZ 6 < 4> 668 S 11:55:43 1149.69 199.86 254.48 236510
580WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 5> 618 S 11:54:18 1149.68 200.21 254.34 234880

KONIEC KONKURSU NA BAZIE 1:5

581RAK STEFAN 2 <13>---- - 11:52:22 1149.65 254.20 232650
582CZERWONKA BOGDAN 8 < 4> 624 S 11:54:18 1149.53 254.06 234850
583CZARNIK TADEUSZ 5 <11> 591 S 11:58:25 1149.38 253.93 239550
584KLIMEK ANTONI 4 < 2> 694 - 11:49:39 1149.36 253.79 229470
585WODOK STEFAN 1 < 3>---- S 11:53:09 1149.25 253.65 233470
586GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <10> 589 - 11:54:37 1149.03 253.51 235110
587DUBIELSKI ROBERT 2 <11> 590 - 11:52:49 1148.97 253.37 233030
588BUZE BŁAŻEJ 4 < 6> 596 - 11:49:03 1148.96 253.24 228700
589GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <11> 593 S 11:54:38 1148.93 253.10 235110
590DUBIELSKI ROBERT 2 <12> 627 - 11:52:51 1148.78 252.96 233030
591CZARNIK TADEUSZ 5 <12> 595 - 11:58:32 1148.74 252.82 239550
592GONSIOR PIOTR 7 <23> 691 S 11:54:09 1148.71 252.68 234510
593GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 <12>---- - 11:54:42 1148.56 252.55 235110
594SKUTNIK PIOTR 8 < 6> 659 S 11:54:30 1148.46 252.41 234860
595CZARNIK TADEUSZ 5 <13> 707 - 11:58:36 1148.37 252.27 239550
596BUZE BŁAŻEJ 4 < 7> 641 - 11:49:10 1148.28 252.13 228700
597KRÓL JERZY 8 < 5> 597 S 11:55:15 1148.26 252.00 235680
597KRÓL JERZY 8 < 6> 655 - 11:55:15 1148.26 252.00 235680
599LECHOWICZ MAREK 5 < 3>---- - 11:55:22 1148.19 251.72 235800
599STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <13> 644 - 11:54:35 1148.19 251.72 234900
601MAJEWSKI JERZY 6 < 7>---- - 11:56:09 1148.10 251.44 236680
602STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 <24> 603 - 11:56:24 1147.29 251.31 236800
603STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 <25> 669 - 11:56:26 1147.10 251.17 236800
604TEISTER GRZEGORZ 1 19- 1- 1 S 11:54:51 1146.79 251.03 234920
605HOK RUDOLF 4 < 3>---- S 11:49:10 1146.73 250.89 228390
606GAJDOS JÓZEF 2 < 5>---- S 11:52:41 1146.27 250.75 232330
607SPALLEK GERARD 7 < 6> 633 S 11:56:58 1146.22 250.62 237230
608GABRYŚ JÓZEF 5 <11>---- - 11:54:39 1146.20 250.48 234570
609MENDRYS ANDRZEJ 6 < 9> 619 - 12:00:40 1146.17 250.34 241460
610KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 9> 624 S 11:56:31 1146.06 250.20 236680
611SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 < 3> 656 S 11:52:26 1145.71 250.06 231930
612STYŚ BOGUSŁAW 7 <12> 617 S 11:57:10 1145.50 249.93 237310
613KWIATKOWSKI JERZY 6 < 3>---- S 11:56:57 1145.11 249.79 236980
614SKUPIN KAZIMIERZ 8 < 4>---- S 11:55:21 1145.07 249.65 235140
615TANISTRA WŁADYSŁAW 4 <11>---- - 11:50:16 1145.02 249.51 229310
615MATUSZCZYK ROMAN 2 < 4> 697 S 11:53:10 1145.02 249.51 232630
617STYŚ BOGUSŁAW 7 <13> 677 - 11:57:16 1144.95 249.24 237310
618WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 6> 672 - 11:55:12 1144.64 249.10 234880
619MENDRYS ANDRZEJ 6 <10>---- - 12:00:57 1144.63 248.96 241460
620PANIC JANUSZ 2 <12> 689 - 11:55:00 1144.39 248.82 234600
621TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 8>---- - 11:56:46 1144.09 248.68 236560
622SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 < 9> 692 - 11:53:24 1144.00 248.55 232690
623BĄK PIOTR 5 <16>---- - 11:55:12 1143.66 248.41 234680
624CZERWONKA BOGDAN 8 < 5>---- S 11:55:23 1143.47 248.27 234850
624KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 <10> 664 - 11:56:59 1143.47 248.27 236680
626FYDA ROMAN 8 < 7>---- S 11:55:29 1143.45 248.00 234960
627DUBIELSKI ROBERT 2 <13>---- - 11:53:49 1143.33 247.86 233030
628PYKA JÓZEF 8 <14> 725 - 11:53:26 1143.32 247.72 232590
629ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 < 6> 630 S 11:49:40 1143.21 247.58 228260
630ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 < 7> 632 S 11:49:41 1143.11 247.44 228260
631WITKOWSKI TADEUSZ 4 < 4> 710 S 11:49:18 1142.95 247.31 227790
632ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 < 8>---- - 11:49:43 1142.92 247.17 228260
633SPALLEK GERARD 7 < 7>---- S 11:57:34 1142.91 247.03 237230
634SINKA ADAM 6 <17> 705 - 12:00:09 1142.85 246.89 240170
635NOWAK ANDRZEJ 4 < 4>---- S 11:50:51 1142.74 246.75 229520
636SKUPIN JAN 6 < 9>---- S 11:56:35 1142.49 246.62 236020
637ORLOF KRZYSZTOF 4 <12> 643 S 11:50:40 1142.19 246.48 229200
638KOPIEC KRZYSZTOF 4 < 8>---- S 11:51:07 1141.97 246.34 229670
639CHRABKA JACEK 7 < 5> 657 - 11:57:04 1141.66 246.20 236400
640DUL JAN 1 < 5> 714 S 11:56:10 1141.65 246.06 235370
641BUZE BŁAŻEJ 4 < 8> 662 S 11:50:21 1141.50 245.93 228700
642SETNIK-GANS 2 <10>---- S 11:53:45 1141.35 245.79 232550
643ORLOF KRZYSZTOF 4 <13> 676 - 11:50:49 1141.34 245.65 229200
644STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <14> 688 S 11:55:49 1141.31 245.51 234900
645FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 4>---- - 11:56:29 1141.06 245.37 235610
646KOBALCZYK MARIAN 2 < 3>---- S 11:54:14 1141.05 245.24 233040
647BRALICH FRANCISZEK 6 <12> 651 S 11:57:28 1140.81 245.10 236680
648KOŁODZIEJ ZYGMUNT 6 < 2> 705 S 11:58:38 1140.66 244.96 237980
649SKLARCZYK PIOTR 6 < 8>---- S 11:58:45 1140.41 244.82 238060
650DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 1 < 5>---- S 11:55:55 1140.36 244.68 234820
651BRALICH FRANCISZEK 6 <13> 709 S 11:57:34 1140.26 244.55 236680
652GÓRNY KRZYSZTOF 7 < 3> 663 - 11:59:16 1140.22 244.41 238610
653MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 < 5> 658 S 11:51:30 1140.10 244.27 229730
654SOCHA JAN 5 < 9>---- - 11:57:29 1140.09 244.13 236550
655KRÓL JERZY 8 < 7>---- S 11:56:46 1139.84 244.00 235680
656SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 < 4>---- S 11:53:30 1139.71 243.86 231930
657CHRABKA JACEK 7 < 6>---- - 11:57:26 1139.64 243.72 236400
658MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 < 6> 664 - 11:51:35 1139.63 243.58 229730
659SKUTNIK PIOTR 8 < 7> 674 S 11:56:06 1139.54 243.44 234860
660SZEGA MARIAN 1 < 9> 661 - 11:56:43 1139.48 243.31 235550
661SZEGA MARIAN 1 <10> 666 - 11:56:44 1139.39 243.17 235550
662BUZE BŁAŻEJ 4 < 9> 721 - 11:50:45 1139.23 243.03 228700
663GÓRNY KRZYSZTOF 7 < 4>---- S 11:59:27 1139.22 242.89 238610
664MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 < 7> 684 - 11:51:40 1139.16 242.75 229730
664KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 <11> 722 - 11:57:46 1139.16 242.75 236680
666SZEGA MARIAN 1 <11> 690 - 11:56:48 1139.02 242.48 235550
667BYRCZ WŁADYSŁAW 1 20- 1- 1 S 11:57:04 1139.01 242.34 235850
668MATURA EUGENIUSZ 6 < 5> 701 S 11:57:42 1138.71 242.20 236510
669STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 <26>---- - 11:58:01 1138.37 242.06 236800
670SKORUPA PIOTR 8 < 6>---- S 11:53:39 1138.13 241.93 231780
671NIEMIEC EDWARD 8 < 3> 686 S 11:56:28 1137.91 241.79 234940
672WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 7>---- - 11:56:26 1137.80 241.65 234880
673LASKOWSKI HENRYK 5 < 4> 683 S 11:58:24 1137.76 241.51 237110
674SKUTNIK PIOTR 8 < 8>---- S 11:56:28 1137.52 241.37 234860
675MATLA ADAM 4 <13>---- S 11:51:49 1137.37 241.24 229540
676ORLOF KRZYSZTOF 4 <14> 712 - 11:51:32 1137.28 241.10 229200
677STYŚ BOGUSŁAW 7 <14>---- - 11:58:40 1137.27 240.96 237310
677JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 9>---- S 11:58:40 1137.27 240.96 237310
679GRZYWOCZ STEFAN 7 < 3> 681 S 11:58:24 1137.19 240.68 236990
680RAKOCZ JAN 1 < 3>---- S 11:56:04 1137.11 240.55 234320
681GRZYWOCZ STEFAN 7 < 4>---- S 11:58:29 1136.73 240.41 236990
682ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 < 4>---- S 11:56:51 1136.67 240.27 235120
683LASKOWSKI HENRYK 5 < 5>---- S 11:58:38 1136.49 240.13 237110
684MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 < 8>---- - 11:52:09 1136.43 240.00 229730
685JASKULSKI BOGDAN 5 < 7>---- - 11:59:09 1136.27 239.86 237650
686NIEMIEC EDWARD 8 < 4> 702 S 11:56:47 1136.17 239.72 234940
687LOEWE BARTŁOMIEJ 7 <16>---- - 11:58:21 1135.93 239.58 236670
688STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <15> 693 S 11:56:49 1135.79 239.44 234900
689PANIC JANUSZ 2 <13>---- S 11:56:34 1135.71 239.31 234600
690SZEGA MARIAN 1 <12>---- S 11:57:26 1135.55 239.17 235550
691GONSIOR PIOTR 7 <24>---- - 11:56:32 1135.46 239.03 234510
692SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 <10>---- S 11:55:01 1134.98 238.89 232690
693STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 <16>---- - 11:56:58 1134.97 238.75 234900
694KLIMEK ANTONI 4 < 3>---- - 11:52:12 1134.87 238.62 229470
695SKIBA DAMIAN 7 <11> 696 - 11:56:39 1134.82 238.48 234510
696SKIBA DAMIAN 7 <12> 698 S 11:56:39 1134.82 238.34 234510
697MATUSZCZYK ROMAN 2 < 5> 699 S 11:55:06 1134.23 238.20 232630
698SKIBA DAMIAN 7 <13> 700 - 11:56:46 1134.18 238.06 234510
699MATUSZCZYK ROMAN 2 < 6>---- S 11:55:08 1134.04 237.93 232630
700SKIBA DAMIAN 7 <14>---- - 11:56:54 1133.45 237.79 234510
701MATURA EUGENIUSZ 6 < 6>---- S 11:58:40 1133.43 237.65 236510
702NIEMIEC EDWARD 8 < 5>---- - 11:57:17 1133.42 237.51 234940
703PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 4> 719 - 11:56:35 1133.39 237.37 234140
704SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 7>---- S 11:59:35 1133.34 237.24 237530
705SINKA ADAM 6 <18> 708 - 12:02:04 1132.52 237.10 240170
705KOŁODZIEJ ZYGMUNT 6 < 3> 718 - 12:00:08 1132.52 237.10 237980
707CZARNIK TADEUSZ 5 <14>---- S 12:01:32 1132.45 236.82 239550
708SINKA ADAM 6 <19> 711 - 12:02:07 1132.25 236.68 240170
709BRALICH FRANCISZEK 6 <14>---- S 11:59:03 1132.17 236.55 236680
710WITKOWSKI TADEUSZ 4 < 5>---- S 11:51:12 1132.16 236.41 227790
711SINKA ADAM 6 <20> 713 - 12:02:09 1132.08 236.27 240170
712ORLOF KRZYSZTOF 4 <15>---- S 11:52:28 1132.04 236.13 229200
713SINKA ADAM 6 <21>---- - 12:02:10 1131.99 236.00 240170
714DUL JAN 1 < 6> 723 S 11:57:56 1131.95 235.86 235370
715MRÓZ HENRYK 4 < 2>---- S 11:53:36 1131.78 235.72 230430
716WRĄBEL ANTONI 4 11- 1- 1 S 11:52:40 1131.66 235.58 229350
717PECYNA PAWEŁ 4 < 4>---- S 11:52:50 1131.57 235.44 229520
718KOŁODZIEJ ZYGMUNT 6 < 4>---- S 12:00:19 1131.53 235.31 237980
719PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 5>---- S 11:57:05 1130.66 235.17 234140
720LANGER PIOTR 1 < 7>---- S 11:58:41 1130.61 235.03 235940
721BUZE BŁAŻEJ 4 <10>---- - 11:52:17 1130.59 234.89 228700
722KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 <12>---- S 11:59:21 1130.55 234.75 236680
723DUL JAN 1 < 7>---- S 11:58:12 1130.50 234.62 235370
724NOWROTEK STANISŁAW 6 < 8>---- S 12:00:31 1130.46 234.48 237980
725PYKA JÓZEF 8 <15>---- - 11:55:47 1130.27 234.34 232590

KONIEC KONKURSU

726NIEMIEC EDWARD 8 < 6>---- S 11:57:53 1130.15 234940
727LANGER PIOTR 1 < 8>---- S 11:58:47 1130.07 235940
728STAŃCZYK STANISŁAW 2 < 8>---- - 11:57:15 1129.94 234180
729RAK STEFAN 2 <14>---- - 11:55:55 1129.83 232650
730RAK STEFAN 2 <15>---- S 11:55:57 1129.64 232650
730KRÓL JERZY 8 < 8>---- S 11:58:38 1129.64 235680
732JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 <10>---- S 12:00:06 1129.51 237310
733MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 < 9>---- S 11:53:29 1128.99 229730
734SZEGA MARIAN 1 <13>---- - 11:58:39 1128.92 235550
735DUBIELSKI ROBERT 2 <14>---- S 11:56:27 1128.75 233030
736SZEGA MARIAN 1 <14>---- - 11:58:42 1128.65 235550
737TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 9>---- - 11:59:36 1128.63 236560
738WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 8>---- S 11:58:07 1128.60 234880
739TOKAREK EUGENIUSZ 4 < 3>---- - 11:52:37 1128.34 228620
740ORLOF KRZYSZTOF 4 <16>---- - 11:53:09 1128.23 229200
741KLIMEK ANTONI 4 < 4>---- S 11:53:27 1127.89 229470
742ORLOF KRZYSZTOF 4 <17>---- - 11:53:14 1127.77 229200

Klasyfikacja hodowców po 3 locie

POZ NAZWISKO i IMIĘ ODLEGŁ.WŁ.POZ.POZ. KONKURSY PUNKTY Nr
HOD GOŁ.GOŁ. 1 2 3RAZ Lot 3 RAZEM
1BRALICH FRANCISZEK 236680 27 131 159 8 9 9 262482.45 6223.63602
2SINKA ADAM 240170 47 14 1510 8 7 252153.76 6192.34614
3LOEWE BARTŁOMIEJ 236670 33 2 42 7 9 8 242413.89 5803.70711
4CZARNIK TADEUSZ 239550 28 26 33 511 8 242233.07 5678.53504
5WITTKE ZYGMUNT 232620 29 11 12 5 610 213026.83 5652.36228
6PYKA JÓZEF 232590 29 16 17 310 7 202160.66 5127.97815
7GONSIOR PIOTR 234510 40 8 9 9 5 7 212035.55 4901.22705
8STRZELECKI SEBASTIAN__ 234900 56 49 51 7 9 4 201086.04 4734.58163
9JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 237310 22 27 48 110 7 182041.20 4729.69709
10STĘPIEŃ ZBIGNIEW 236800 48 40 6610 3 7 202118.03 4646.21109
11SZOŁTYSEK ZYGMUNT 236430 18 186 191 5 9 5 191470.60 4623.52720
12SKUTNIK PIOTR 234860 25 165 37710 3 8 212139.54 4611.89818
13RAK STEFAN 232650 35 34 61 8 7 4 191161.08 4521.32213
14SZOŁTYSEK MIROSŁAW 237300 12 5 7 4 7 6 171872.24 4518.99113
15MENDRYS ANDRZEJ 241460 26 150 194 410 5 191443.56 4509.27611
16BĄK PIOTR 234680 36 53 58 5 5 8 182457.76 4387.22501
17TOPOŁA ALEKSANDER 236560 30 322 43911 4 4 191081.36 4204.51819
18MAJEWSKI JERZY 236680 22 92 112 8 5 5 181518.17 4200.49609
19DUBIELSKI ROBERT 233030 48 1 24 6 3 7 162193.76 4027.59202
20SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 232690 32 55 130 9 5 4 181153.22 3994.22225
21LANGER PIOTR 235940 17 139 163 4 5 7 161959.42 3861.11107
22KRAWCZYK KAZIMIERZ 236680 26 70 177 2 5 8 152203.41 3732.17515
23FYDA ROMAN 234960 19 43 101 4 4 7 152013.77 3718.76804
24STYŚ BOGUSŁAW 237310 47 84 187 5 5 6 161709.08 3694.38719
25KOPIEC KRZYSZTOF 229670 27 19 69 5 4 6 151791.56 3667.52420
26ORLOF KRZYSZTOF 229200 62 52 168 4 5 6 151634.32 3654.69428
27WOJCIK ALICJA 236230 14 94 474 6 7 2 15 590.33 3594.81226
28GAJDOS JÓZEF 232330 23 57 95 7 4 5 161466.88 3528.43204
29LASKOWSKI HENRYK 237110 24 166 468 6 8 2 16 481.64 3500.49516
30SZEGA MARIAN 235550 44 29 235 5 8 3 16 842.89 3499.16112
31GABRYŚ JÓZEF 234570 33 41 96 5 4 5 141494.31 3479.51508
32PECYNA PAWEŁ 229520 25 169 428 9 5 2 16 546.47 3423.55429
33TANISTRA WŁADYSŁAW 229310 42 28 30 6 4 4 141196.52 3409.10419
34SKIBA DAMIAN 234510 47 144 156 5 4 5 141439.84 3347.07717
35MORCINCZYK MARIAN 232380 18 50 243 3 6 4 131160.25 3278.68224
36SKLARCZYK PIOTR 238060 28 97 120 3 2 8 132352.10 3248.63615
37SETNIK-GANS 232550 28 4 25 5 3 5 131490.61 3224.13214
38KWIATKOWSKI JERZY 236980 15 276 354 8 4 3 15 831.57 3160.26607
39CZERWONKA BOGDAN 234850 15 127 129 4 5 5 141399.01 3158.13802
40NOWAK ANDRZEJ 229520 20 197 253 8 5 2 15 553.92 3142.90426
41WITKOWSKI TADEUSZ 227790 15 100 456 3 5 5 131339.98 3126.47432
42SKUPIN JAN 236020 29 20 238 5 4 4 131164.95 3107.41616
43MATURA EUGENIUSZ 236510 21 133 317 2 4 6 121596.53 3004.46610
44PŁACZKOWSKI JÓZEF 234140 40 227 229 6 5 3 14 810.47 2982.26812
45MATLA ADAM 229540 37 6 36 5 2 5 121429.35 2975.68409
46ZEGNAŁEK JAROSŁAW 232870 15 56 59 1 4 6 111815.97 2949.83220
47SAMBORSKI ANDRZEJ 237530 29 176 469 1 6 5 121351.42 2880.24716
48WODOK STEFAN 233470 15 214 502 4 6 3 13 823.57 2864.50150
49DUL JAN 235370 24 109 249 3 4 5 121298.19 2843.09119
50SPALLEK GERARD 237230 15 196 200 4 1 7 121953.62 2833.71718
51URBAŃCZYK MARIAN 228430 5 8 - 13 2805.31415
52FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 235610 20 174 466 4 5 3 12 849.77 2782.85505
53STAŃCZYK STANISŁAW 234180 25 88 154 0 4 6 101806.72 2779.80223
54MATUSZCZYK ROMAN 232630 13 45 82 4 2 6 121642.73 2754.62227
55NOWROTEK STANISŁAW 237980 29 10 73 3 2 6 111707.00 2730.75613
56GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 235110 43 79 220 2 5 4 111136.40 2712.57117
57DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 234820 19 62 315 5 2 5 121409.21 2687.65154
58BAŃSKI JERZY 232510 26 273 391 6 2 4 121131.43 2670.34401
59CHORĄŻYCZEWSKI EDWARD 236720 18 269 427 3 3 5 111375.42 2640.60503
60SKORUPA PIOTR 231780 17 145 201 - 4 6 101638.47 2586.06816
61MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 229730 37 71 173 2 6 3 11 812.26 2568.52425
62RAKOCZ JAN 234320 27 367 501 4 5 3 12 789.51 2545.85160
63KRÓL JERZY 235680 33 164 332 0 7 3 10 784.55 2542.91810
64PANIC JANUSZ 234600 44 75 76 3 5 3 11 798.61 2519.68212
65TOKAREK EUGENIUSZ 228620 34 63 446 4 6 1 11 325.65 2501.81413
66KOŁODZIEJ ZYGMUNT 237980 19 208 648 2 7 2 11 480.27 2483.88605
67SOCHA JAN 236550 32 90 158 0 5 4 91241.78 2464.60523
68SIWIEC STANISŁA-DOROTA 230140 25 46 99 8 0 3 11 935.85 2346.97430
69BUZE BŁAŻEJ 228700 46 37 38 3 4 3 10 845.79 2286.99402
70OKOŃ SYLWESTER 234010 7 3 - 10 2274.20715
71WOJCIK FABIAN 234560 32 21 44 2 0 6 81832.52 2215.69219
72WANDZIOCH ANDRZEJ 234880 23 226 304 0 6 3 9 798.06 2193.65167
73SKUPIN KAZIMIERZ 235140 26 274 334 2 5 2 9 537.92 2173.29817
74ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 235120 32 107 465 4 3 3 10 830.05 2154.54103
75KLIMCZAK ADAM 240990 11 271 529 6 2 2 10 558.33 2131.96603
76ROLA ANDRZEJ 235100 23 195 207 4 2 3 9 825.37 2096.78118
77NIEMIEC EDWARD 234940 23 205 478 1 4 4 91055.98 2093.32811
78TEAM KOZIK-NOWAK 233770 13 788 902 2 7 0 9 2083.68809
79STANKIEWICZ WIESŁAW 234880 20 386 493 1 5 3 9 809.23 2082.29162
80LECHOWICZ MAREK 235800 31 296 506 2 6 1 9 293.51 2058.46517
81GRZYWOCZ STEFAN 236990 20 324 556 2 4 3 9 738.74 2054.20708
82WIECZOREK WACŁAW 232330 19 162 551 5 4 1 10 312.00 2053.93217
83AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 235160 16 449 783 2 6 1 9 272.41 2017.96801
84TEISTER GRZEGORZ 234920 19 604 818 4 5 1 10 251.03 2004.36166
85JASKULSKI BOGDAN 237650 37 3 257 5 2 2 9 542.48 1934.49512
86ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 228260 34 35 60 0 3 4 71150.59 1899.61414
87HOK RUDOLF 228390 18 193 319 4 2 3 9 848.95 1894.60406
88GÓRNY KRZYSZTOF 238610 30 189 495 - 4 3 7 817.22 1860.70706
89LIGENSA JAROSŁAW 232960 37 4 5 0 9 1841.76101
90SKRZYPIEC FRANCISZEK 231930 16 146 448 3 1 4 81080.67 1773.29215
91ZADRUŚ MAREK 230070 24 22 408 4 2 2 8 609.37 1769.20434
92ZALEWSKI WINCENTY 233540 3 5 - 8 1737.73821
93NIEDBAŁA RUDOLF 234890 19 339 561 1 5 1 7 256.96 1724.02159
94FLASCHKA HENRYK 233940 18 5241083 1 6 1 8 262.06 1713.19703
95CHRABKA JACEK 236400 39 309 403 6 2 1 9 257.79 1699.23701
96ROBAK JAN 234940 15 152 479 2 2 3 7 843.57 1613.22161
97WIECZOREK MAREK 239730 3 5 - 8 1541.27722
98BYRCZ WŁADYSŁAW 235850 20 6671115 3 3 1 7 242.34 1330.46152
99GRABOWSKI TADEUSZ 234040 23 879 972 2 4 0 6 1271.05707
100BRYCHCY ALOJZY 232860 15 171 452 1 2 2 5 582.75 1240.60201
101MAZUREK ANTONI 237350 3 3 - 6 1189.91713
102MRÓZ HENRYK 230430 9 222 715 2 1 2 5 539.44 1132.93410
103KOTLARSKI RUDOLF 234680 25 404 755 4 2 0 6 1123.67513
104DYKTA MARCELI 234290 20 498 856 1 4 0 5 1049.28155
105WIT JÓZEF 233410 12 64 821 1 2 1 4 325.51 1027.23218
106MACHO BRONISŁAW 234200 0 4 - 4 946.76158
107PŁACZKOWSKI RAFAŁ 234170 13 828 983 3 2 0 5 939.79813
108JASKÓŁA DARIUSZ 236430 - 4 - 4 934.02111
109LABUS JÓZEF 237350 14 9081059 3 2 0 5 899.86710
110POTYKA BENJAMIN 235100 3 1 - 4 814.81814
111LAZAR MARIAN 240030 711421375 2 2 0 4 781.44608
112WRĄBEL ANTONI 229350 11 716 2 1 1 4 235.58 725.90433
113KOCUR ROMAN 234000 3 1 - 4 703.18807
114ŻOGAŁA STEFAN 234380 15 8331158 0 3 0 3 696.48723
115HOJKA JÓZEF 235630 7 424 876 1 1 1 3 275.86 639.12105
116KRZYSZ EDWARD 235640 1 2 - 3 634.93106
117MUC M-GRIM W 232300 3 1 - 4 608.70806
118KOBALCZYK MARIAN 233040 23 39 549 0 0 2 2 574.20 574.20206
119MAGNOR INGBERT 233840 510181624 2 1 0 3 544.36712
120KOSTKA BOLESŁAW 234290 13 545 885 0 1 1 2 259.17 498.52157
121PIOTROWSKI ANDRZEJ 237450 2 1 - 3 495.91522
122WAWOCZNY ANDRZEJ 234310 8 9521094 1 1 0 2 386.66721
123KUCHTA LEON 237530 1 1 - 2 368.86606
124KLIMEK ANTONI 229470 30 522 584 2 0 0 2 365.90423
125SYNOWIEC JAN 237400 0 1 - 1 284.80617
126ZUBER PIOTR 234970 1 0 - 1 180.72532
127WYCIŚLIK ROMAN 238230 1 0 - 1 150.39618
ZIĘTKOWSKI JAN 236780 16 - 0 0 114
BISKUP ADRIAN 235860 20 0 0 0 151
KOWALCZYK ANDRZEJ 235030 9 9641141 0 0 0 514
NOWAK JAN 230010 18 0 0 0 427
GOŁĘBICKI ANDRZEJ 228440 5 0 0 0 405

Klasyfikacja lotników po 3 locie

Lp.NAZWISKO IMIĘ HODOWCYS.KONK PUNKTY KONK-KM
1 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 3 834.23 555.37
2 SINKA ADAM 6 3 814.28 572.09
3 WITTKE ZYGMUNT 2 3 812.32 548.55
4 GONSIOR PIOTR 7 3 808.35 556.51
5 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 2 3 806.95 548.50
6 SINKA ADAM 6 3 801.18 572.09
7 GABRYŚ JÓZEF 5 3 799.35 554.15
8 LANGER PIOTR 1 3 792.92 558.67
9 WITTKE ZYGMUNT 2 3 790.99 548.55
10 SETNIK-GANS 2 3 789.19 547.98
11 GABRYŚ JÓZEF 5 3 779.99 554.15
12 MATLA ADAM 4 3 779.79 538.98
13 SINKA ADAM 6 3 779.72 572.09
14 TOPOŁA ALEKSANDER 8 3 779.67 562.39
15 PYKA JÓZEF 8 3 778.06 549.73
16 GONSIOR PIOTR 7 3 777.55 556.51
17 SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 3 776.20 561.26
18 MORCINCZYK MARIAN 2 3 774.66 547.58
19 ORLOF KRZYSZTOF 4 3 772.61 538.26
20 TOPOŁA ALEKSANDER 8 3 769.38 562.39
21 STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 3 768.51 561.19
22 SINKA ADAM 6 3 767.74 572.09
23 CZARNIK TADEUSZ 5 3 767.64 569.03
24 WITKOWSKI TADEUSZ 4 3 767.54 534.02
25 SINKA ADAM 6 3 767.50 572.09
26 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 3 760.38 561.95
27 STAŃCZYK STANISŁAW 2 3 759.94 553.02
28 KOPIEC KRZYSZTOF 4 3 759.37 539.73
29 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 3 755.97 556.89
30 MAJEWSKI JERZY 6 3 754.99 561.59
31 PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 3 754.35 554.21
32 NOWROTEK STANISŁAW 6 3 754.32 565.22
33 SKUPIN JAN 6 3 753.72 559.27
34 STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 3 753.53 561.19
35 SKIBA DAMIAN 7 3 753.00 555.93
36 SKUTNIK PIOTR 8 3 746.75 555.96
37 FYDA ROMAN 8 3 745.15 556.24
38 RAK STEFAN 2 3 744.38 548.14
39 MENDRYS ANDRZEJ 6 3 741.67 575.51
40 STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 3 741.24 561.19
41 MATLA ADAM 4 3 740.14 538.98
42 ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 3 739.55 556.45
43 ORLOF KRZYSZTOF 4 3 739.45 538.26
44 MATLA ADAM 4 3 737.76 538.98
45 CHORĄŻYCZEWSKI EDWARD 5 3 737.43 560.26
46 GONSIOR PIOTR 7 3 734.81 556.51
47 GRZYWOCZ STEFAN 7 3 734.26 563.12
48 ORLOF KRZYSZTOF 4 3 731.12 538.26
49 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 3 731.00 561.95
50 DUL JAN 1 3 730.18 557.32
51 CZARNIK TADEUSZ 5 3 729.79 569.03
52 BRALICH FRANCISZEK 6 3 729.28 561.59
53 KWIATKOWSKI JERZY 6 3 727.29 562.26
54 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 3 726.20 561.95
55 BRALICH FRANCISZEK 6 3 726.09 561.59
56 FYDA ROMAN 8 3 721.30 556.24
57 DUBIELSKI ROBERT 2 3 717.72 549.10
58 BRALICH FRANCISZEK 6 3 713.85 561.59
59 KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 3 713.32 560.84
60 MATURA EUGENIUSZ 6 3 710.17 560.90
61 STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 3 710.11 561.19
62 SKUTNIK PIOTR 8 3 709.45 555.96
63 DUL JAN 1 3 708.03 557.32
64 SZEGA MARIAN 1 3 707.05 557.83
65 PECYNA PAWEŁ 4 3 705.38 539.22
66 DUBIELSKI ROBERT 2 3 705.10 549.10
67 LANGER PIOTR 1 3 704.07 558.67
68 ORLOF KRZYSZTOF 4 3 703.09 538.26
69 MENDRYS ANDRZEJ 6 3 699.71 575.51
70 MODRZYŃSKI ZBIGNIEW 4 3 699.56 539.88
71 SZOŁTYSEK ZYGMUNT 7 3 697.52 561.26
72 STAŃCZYK STANISŁAW 2 3 696.84 553.02
73 SKIBA DAMIAN 7 3 688.89 555.93
74 MATURA EUGENIUSZ 6 3 687.24 560.90
75 PYKA JÓZEF 8 3 685.93 549.73
76 DUBIELSKI ROBERT 2 3 685.83 549.10
77 SKUPIN JAN 6 3 685.28 559.27
78 MAJEWSKI JERZY 6 3 683.77 561.59
79 SPALLEK GERARD 7 3 681.96 564.46
80 STĘPIEŃ ZBIGNIEW 1 3 667.17 561.19
81 ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 3 664.64 556.45
82 WANDZIOCH ANDRZEJ 1 3 663.88 555.26
83 KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 3 662.22 560.84
84 CZARNIK TADEUSZ 5 3 660.50 569.03
85 KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 3 659.66 560.84
86 ROLA ANDRZEJ 1 3 655.47 556.85
87 ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 3 655.44 556.45
88 ORLOF KRZYSZTOF 4 3 653.26 538.26
89 BRALICH FRANCISZEK 6 3 647.01 561.59
90 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 3 645.98 555.37
91 CZARNIK TADEUSZ 5 3 643.39 569.03
92 DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 1 3 643.04 555.12
93 GRZYWOCZ STEFAN 7 3 642.94 563.12
94 NOWAK ANDRZEJ 4 3 641.02 539.22
95 GONSIOR PIOTR 7 3 639.55 556.51
96 GAJDOS JÓZEF 2 3 638.49 547.27
97 GONSIOR PIOTR 7 3 638.23 556.51
98 PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 3 635.42 554.21
99 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 3 634.78 556.82
100 MENDRYS ANDRZEJ 6 3 634.61 575.51
101 STYŚ BOGUSŁAW 7 3 631.92 564.07
102 CZERWONKA BOGDAN 8 3 629.60 556.31
103 STYŚ BOGUSŁAW 7 3 626.64 564.07
104 SZOŁTYSEK MIROSŁAW 1 2 623.37 430.79
105 MATUSZCZYK ROMAN 2 3 622.67 548.63
106 CZERWONKA BOGDAN 8 3 622.36 556.31
107 KOPIEC KRZYSZTOF 4 2 621.80 415.71
108 SKUTNIK PIOTR 8 3 620.97 555.96
109 SETNIK-GANS 2 2 619.83 421.55
110 ORLOF KRZYSZTOF 4 2 613.25 414.79
111 DUBIELSKI ROBERT 2 2 612.28 422.63
112 TANISTRA WŁADYSŁAW 4 2 611.72 415.22
113 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 2 611.42 430.43
114 NIEMIEC EDWARD 8 3 608.79 556.18
115 RAK STEFAN 2 3 608.77 548.14
116 WOJCIK FABIAN 2 2 608.71 425.74
117 GONSIOR PIOTR 7 2 608.56 424.65
118 DUBIELSKI ROBERT 2 2 607.71 422.63
119 SZOŁTYSEK MIROSŁAW 1 2 604.89 430.79
120 PYKA JÓZEF 8 2 603.15 421.10
121 WITTKE ZYGMUNT 2 2 602.84 421.56
122 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 2 601.40 429.21
123 BRALICH FRANCISZEK 6 2 600.22 429.35
124 BRALICH FRANCISZEK 6 2 599.66 429.35
125 WITTKE ZYGMUNT 2 2 599.64 421.56
126 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 2 599.14 429.21
127 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 2 597.05 430.88
128 SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 2 595.86 416.70
129 PYKA JÓZEF 8 2 594.44 421.10
130 SZOŁTYSEK MIROSŁAW 1 2 593.08 430.79
131 RAK STEFAN 2 2 591.68 421.82
132 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 2 588.76 429.21
133 WIT JÓZEF 2 2 588.36 423.27
134 ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 2 588.26 413.11
135 SOCHA JAN 5 2 587.42 429.68
136 SKUPIN JAN 6 2 586.96 428.14
137 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 2 585.97 426.11
138 CZARNIK TADEUSZ 5 2 585.04 435.44
139 STAŃCZYK STANISŁAW 2 2 584.46 424.74
140 NOWROTEK STANISŁAW 6 2 583.57 432.01
141 STYŚ BOGUSŁAW 7 2 581.90 430.43
142 BĄK PIOTR 5 2 581.27 425.74
143 SETNIK-GANS 2 2 581.07 421.55
                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           WITTKE ZYGMUNT           sek  2   - 10 konk.  3026.83 pkt.
           BRALICH FRANCISZEK       sek  6   -  9 konk.  2482.45 pkt.
           BĄK PIOTR                sek  5   -  8 konk.  2457.76 pkt.
           LOEWE BARTŁOMIEJ         sek  7   -  8 konk.  2413.89 pkt.
           SKLARCZYK PIOTR          sek  6   -  8 konk.  2352.10 pkt.