Dzisiaj jest: 2022-08-12

Najbliższy lot: 2022-08-21 - Kępno

Otwórz wersję tekstową Otwórz listę na 33% Udostępnij lot Klasyfikacja hodowców Klasyfikacja lotników

LISTA KONKURSOWA 14/2022

POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
Oddziału CHORZÓW-BYTOM-ŚWIĘTOCHŁOWICE

z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości


ZEVEN-2-


LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA POLSKI


Data odbytego lotu 16.07.2022 rok
Odległość do punktu średniego oddziału 740970 [m]
Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi 09°17'54.0"-53°16'30.0"
Godzina wypuszczenia gołębi do lotu 8:40:00
Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi SŁONECZNIE
Pogoda w miejscu przylotu gołębi SŁONECZNIE
Ilość hodowców biorących udział w locie 83
Ilość gołębi wypuszczonych do lotu 807
Ilość konkursów (baza 1:4) 202
Ilość konkursów (baza 1:5) 162
Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie 15:24:03
Prędkość pierwszego gołębia w konkursie 1835.24 [m/min.]
Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie 16:09:37
Prędkość ostatniego gołębia w konkursie 1648.92 [m/min.]
Średni czas trwania konkursu 0h.45m.37s.
SEKCJA HodWłGołKonk.% Ngr
ZGODA-ŚWIĘTOCH 17 165 32 19.4
ŁAGIEWNIKI 7 66 16 24.2
LIPINY-CHROPACZ 10 64 16 25.0
DĄBR.SZOMBIER. 9 104 23 22.1
CHORZÓW 10 122 34 27.9
KOCHŁOWICE 11 102 23 22.5
HALEMBA 11 86 22 25.6
WIREK 8 98 36 36.7
RAZEM ODDZIAŁ 83 807 202 25.0

Filtruj hodowcę:

Lp.NAZWISKO HODOWCY s W- K- SST PRZYL.PRĘDKOŚCOEFICPUNKTYODLEGŁ
1JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 8- 3- 3 S 15:24:03 1835.24 1.24 840.47 741530
2AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 19- 8- 4 - 15:30:54 1802.68 2.48 839.98 740720
3BRALICH FRANCISZEK 6 10- 4- 4 S 15:31:40 1801.97 3.72 839.48 741810
4FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 25- 7- 2 - 15:34:14 1789.76 4.96 838.99 741380
5SINKA ADAM 6 10- 6- 6 S 15:37:01 1786.33 6.20 838.49 744930
6GONSIOR PIOTR 7 10- 3- 3 S 15:33:51 1782.94 7.43 838.00 737870
7GABRYŚ JÓZEF 5 7- 1- 1 S 15:36:15 1781.50 8.67 837.50 741550
8PECYNA PAWEŁ 4 10- 6- 6 S 15:33:43 1780.54 9.91 837.01 736640
9ROBAK JAN 1 10- 4- 4 S 15:36:58 1778.54 11.15 836.51 741590
10FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 2> 27 - 15:38:16 1772.51 12.39 836.02 741380
11TOPOŁA ALEKSANDER 8 20-10- 5 C 15:37:41 1771.82 13.63 835.52 740060
12WITTKE ZYGMUNT 3 8- 5- 5 S 15:37:26 1771.28 14.87 835.03 739390
13WOJCIK FABIAN 2 12- 3- 2 S 15:39:21 1770.50 16.11 834.53 742460
14BRALICH FRANCISZEK 6 < 2> 64 S 15:39:06 1770.01 17.35 834.04 741810
15KWIATKOWSKI JERZY 6 13- 2- 2 S 15:40:23 1766.08 18.59 833.54 742430
16MAJEWSKI JERZY 6 9- 2- 2 S 15:40:06 1765.79 19.83 833.05 741810
17AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 2> 30 - 15:39:40 1765.02 21.07 832.55 740720
18MATURA EUGENIUSZ 6 10- 3- 3 S 15:41:00 1762.26 22.30 832.06 741910
19SINKA ADAM 6 < 2> 101 S 15:43:25 1759.33 23.54 831.56 744930
20BUZE BŁAŻEJ 4 10- 4- 4 S 15:39:04 1757.72 24.78 831.07 736600
21GONSIOR PIOTR 7 < 2> 118 S 15:40:04 1756.55 26.02 830.57 737870
22PANIC JANUSZ 2 15- 5- 4 C 15:42:47 1756.27 27.26 830.08 742520
23PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 10- 6- 6 S 15:40:57 1756.03 28.50 829.58 739200
24LIGENSA JAROSŁAW 3 10- 4- 4 C 15:41:23 1755.62 29.74 829.09 739790
25LIGENSA JAROSŁAW 3 < 2> 85 C 15:41:37 1754.65 30.98 828.59 739790
26POTYKA BENJAMIN 8 12- 5- 5 S 15:40:54 1754.19 32.22 828.10 738340
27FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 3> 91 - 15:42:41 1753.98 33.46 827.60 741380
28JASKÓŁA DARIUSZ 1 10- 3- 3 S 15:43:35 1752.00 34.70 827.11 742120
29JASKÓŁA DARIUSZ 1 < 2> 135 S 15:44:00 1750.28 35.94 826.61 742120
30AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 3> 55 S 15:43:16 1750.01 37.17 826.12 740720
31TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 2> 56 - 15:43:09 1748.93 38.41 825.62 740060
32SZEGA MARIAN 1 10- 2- 2 S 15:44:37 1745.83 39.65 825.13 741310
33PECYNA PAWEŁ 4 < 2> 54 S 15:43:06 1741.05 40.89 824.63 736640
34STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 35- 6- 1 - 15:46:29 1738.68 42.13 824.14 741520
35SZEGA MARIAN 1 < 2>---- S 15:47:00 1736.09 43.37 823.64 741310
35CZARNIK TADEUSZ 5 10- 4- 4 S 15:49:48 1736.09 43.37 823.64 746170
37MATURA EUGENIUSZ 6 < 2> 191 S 15:47:31 1735.39 45.85 822.65 741910
38WOJCIK FABIAN 2 < 2> 43 S 15:48:02 1734.58 47.09 822.16 742460
39MAJEWSKI JERZY 6 < 2>---- S 15:48:14 1732.26 48.33 821.66 741810
40STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 2> 151 S 15:48:04 1732.25 49.57 821.17 741520
41MUSIOŁ ŁUKASZ 5 24- 7- 6 C 15:47:59 1732.15 50.81 820.67 741330
42DUBIELSKI ROBERT 2 10- 1- 1 S 15:47:52 1731.36 52.04 820.18 740790
43WOJCIK FABIAN 2 < 3>---- - 15:49:08 1730.14 53.28 819.68 742460
44BUZE BŁAŻEJ 4 < 2> 74 S 15:45:51 1729.72 54.52 819.19 736600
45KWIATKOWSKI JERZY 6 < 2>---- S 15:49:17 1729.46 55.76 818.69 742430
46GRZYWOCZ STEFAN 7 8- 4- 4 S 15:49:20 1726.51 57.00 818.20 741250
47POTYKA BENJAMIN 8 < 2> 131 S 15:47:50 1725.77 58.24 817.70 738340
48GRZYWOCZ STEFAN 7 < 2> 75 S 15:49:34 1725.58 59.48 817.21 741250
49KUBISTA JÓZEF 2 5- 2- 2 S 15:50:20 1725.43 60.72 816.71 742510
50KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 16- 5- 5 S 15:50:34 1725.40 61.96 816.22 742900
51JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 2> 84 S 15:50:10 1723.82 63.20 815.72 741530
52ORLOF KRZYSZTOF 4 10- 2- 2 S 15:47:10 1723.80 64.44 815.23 736350
53SAMBORSKI ANDRZEJ 7 10- 2- 2 S 15:50:21 1723.71 65.68 814.73 741800
54PECYNA PAWEŁ 4 < 3> 134 S 15:47:27 1723.34 66.91 814.24 736640
55AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 4> 92 - 15:50:09 1722.00 68.15 813.74 740720
56TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 3> 57 S 15:49:49 1721.80 69.39 813.25 740060
57TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 4> 58 - 15:49:53 1721.54 70.63 812.75 740060
58TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 5> 66 - 15:50:00 1721.07 71.87 812.26 740060
59NIEDBAŁA RUDOLF 1 10- 1- 1 C 15:51:04 1720.34 73.11 811.76 741580
60ZALEWSKI WINCENTY 8 13- 5- 4 C 15:50:19 1720.20 74.35 811.27 740230
61KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 2> 121 S 15:52:02 1719.54 75.59 810.77 742900
62SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 30- 6- 2 - 15:48:50 1719.48 76.83 810.28 737370
63GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 10- 3- 3 S 15:50:56 1718.06 78.07 809.78 740370
64BRALICH FRANCISZEK 6 < 3> 116 S 15:51:53 1717.62 79.31 809.29 741810
65RAK STEFAN 2 10- 2- 2 C 15:51:01 1717.31 80.55 808.79 740190
66TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 6> 104 - 15:51:03 1716.88 81.78 808.30 740060
67WIECZOREK MAREK 7 10- 2- 2 S 15:53:01 1715.98 83.02 807.80 743050
67LANGER PIOTR 1 8- 1- 1 S 15:52:30 1715.98 83.02 807.80 742160
69STYŚ BOGUSŁAW 7 8- 2- 2 S 15:52:22 1715.05 85.50 806.81 741530
70KLIMCZAK ADAM 6 10- 2- 2 S 15:55:03 1714.88 86.74 806.32 746060
71SPALLEK GERARD 7 5- 1- 1 S 15:51:56 1714.57 87.98 805.82 740580
72PANIC JANUSZ 2 < 2> 110 S 15:53:10 1714.17 89.22 805.33 742520
73SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 2> 88 - 15:50:16 1713.75 90.46 804.83 737370
74BUZE BŁAŻEJ 4 < 3> 164 S 15:49:59 1713.09 91.70 804.34 736600
75GRZYWOCZ STEFAN 7 < 3> 161 S 15:52:44 1712.95 92.94 803.84 741250
76ZALEWSKI WINCENTY 8 < 2> 80 S 15:52:15 1712.50 94.18 803.35 740230
77PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 2> 113 S 15:51:51 1711.71 95.42 802.85 739200
78KOCUR ROMAN 8 10- 1- 1 S 15:51:49 1711.33 96.65 802.36 738980
79MAGNOR INGBERT 7 5- 1- 1 S 15:50:50 1711.13 97.89 801.86 737210
80ZALEWSKI WINCENTY 8 < 3> 97 - 15:52:37 1711.05 99.13 801.37 740230
81TEISTER GRZEGORZ 1 10- 1- 1 S 15:53:38 1710.09 100.37 800.87 741550
82KORYCIAK ERNEST 3 6- 2- 2 S 15:52:39 1709.14 101.61 800.38 739460
83WITTKE ZYGMUNT 3 < 2> 126 C 15:52:40 1708.91 102.85 799.88 739390
84JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 3>---- S 15:54:34 1706.37 104.09 799.39 741530
85LIGENSA JAROSŁAW 3 < 3> 142 S 15:53:44 1705.63 105.33 798.89 739790
86SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 15- 1- 1 S 15:53:51 1705.31 106.57 798.40 739850
87MRÓZ HENRYK 4 10- 1- 1 S 15:53:16 1705.09 107.81 797.90 738760
88SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 3> 100 - 15:52:42 1704.11 109.05 797.41 737370
89BRYCHCY ALOJZY 2 4- 2- 2 C 15:54:19 1703.99 110.29 796.91 740070
90DUL JAN 1 10- 3- 3 S 15:55:26 1702.05 111.52 796.42 741130
91FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 4> 115 S 15:55:56 1700.67 112.76 795.92 741380
92AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 5> 108 - 15:55:35 1700.52 114.00 795.43 740720
93KOTLARSKI RUDOLF 5 6- 1- 1 S 15:56:20 1699.64 115.24 794.93 741610
94ORLOF KRZYSZTOF 4 < 2>---- S 15:53:16 1699.53 116.48 794.44 736350
95WANDZIOCH ANDRZEJ 1 10- 2- 2 S 15:56:23 1699.29 117.72 793.94 741540
96GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 2> 133 S 15:55:43 1699.20 118.96 793.45 740370
97ZALEWSKI WINCENTY 8 < 4> 98 S 15:55:48 1698.55 120.20 792.95 740230
98ZALEWSKI WINCENTY 8 < 5>---- C 15:55:49 1698.49 121.44 792.46 740230
99SKLARCZYK PIOTR 6 10- 3- 3 S 15:57:44 1698.39 122.68 791.96 743440
100SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 4> 188 S 15:54:38 1696.53 123.92 791.47 737370
101SINKA ADAM 6 < 3> 105 S 15:59:06 1696.49 125.15 790.97 744930
102JASKULSKI BOGDAN 5 9- 4- 4 S 15:58:58 1695.85 126.39 790.47 744420
103BAŃSKI JERZY 4 10- 2- 2 C 15:56:38 1695.13 127.63 789.98 740150
104TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 7> 146 S 15:56:56 1693.76 128.87 789.48 740060
105SINKA ADAM 6 < 4> 140 S 16:00:11 1692.32 130.11 788.99 744930
106ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 1 5- 1- 1 S 15:57:59 1691.96 131.35 788.49 741050
107BĄK PIOTR 5 10- 4- 4 S 15:58:22 1691.76 132.59 788.00 741610
108AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 6> 144 S 15:57:54 1691.53 133.83 787.50 740720
109ROBAK JAN 1 < 2> 158 S 15:58:29 1691.26 135.07 787.01 741590
110PANIC JANUSZ 2 < 3> 169 - 15:59:05 1691.07 136.31 786.51 742520
111JASKULSKI BOGDAN 5 < 2> 149 S 16:00:43 1689.11 137.55 786.02 744420
112STYŚ BOGUSŁAW 7 < 2>---- S 15:59:01 1689.07 138.79 785.52 741530
113PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 3> 120 S 15:57:39 1689.02 140.02 785.03 739200
114MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 2> 150 S 15:58:57 1688.87 141.26 784.53 741330
115FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 5> 157 S 15:59:16 1687.77 142.50 784.04 741380
116BRALICH FRANCISZEK 6 < 4>---- S 15:59:37 1687.40 143.74 783.54 741810
117SKLARCZYK PIOTR 6 < 2> 128 S 16:00:40 1687.08 144.98 783.05 743440
118GONSIOR PIOTR 7 < 3>---- S 15:57:26 1686.82 146.22 782.55 737870
119KORYCIAK ERNEST 3 < 2>---- S 15:58:23 1686.79 147.46 782.06 739460
120PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 4> 143 S 15:58:36 1685.36 148.70 781.56 739200
121KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 3> 123 S 16:01:05 1684.26 149.94 781.07 742900
122PODESZWA RYSZARD 3 7- 3- 3 S 15:59:17 1683.95 151.18 780.57 739730
123KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 4> 127 S 16:01:10 1683.94 152.42 780.08 742900
124TOKAREK EUGENIUSZ 4 8- 1- 1 C 15:57:34 1683.83 153.66 779.58 736790
125BĄK PIOTR 5 < 2> 137 S 16:00:27 1683.76 154.89 779.09 741610
126WITTKE ZYGMUNT 3 < 3> 163 S 15:59:15 1683.30 156.13 778.59 739390
127KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 5>---- S 16:01:21 1683.24 157.37 778.10 742900
128SKLARCZYK PIOTR 6 < 3>---- S 16:01:42 1683.13 158.61 777.60 743440
129CZARNIK TADEUSZ 5 < 2> 170 S 16:03:43 1681.64 159.85 777.11 746170
130WIECZOREK MAREK 7 < 2>---- S 16:02:00 1681.11 161.09 776.61 743050
131POTYKA BENJAMIN 8 < 3> 138 S 15:59:12 1681.10 162.33 776.12 738340
132SOCHA JAN 5 8- 1- 0 - 16:02:44 1681.01 163.57 775.62 744240
133GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 < 3>---- S 16:00:35 1680.43 164.81 775.13 740370
134PECYNA PAWEŁ 4 < 4> 152 S 15:58:31 1679.84 166.05 774.63 736640
135JASKÓŁA DARIUSZ 1 < 3>---- S 16:02:08 1678.50 167.29 774.14 742120
136LOEWE BARTŁOMIEJ 7 10- 3- 3 S 16:01:47 1677.81 168.53 773.64 741230
137BĄK PIOTR 5 < 3> 171 S 16:02:22 1676.46 169.76 773.15 741610
138POTYKA BENJAMIN 8 < 4> 174 S 16:00:31 1676.08 171.00 772.65 738340
139ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 8- 1- 1 C 15:59:35 1674.77 172.24 772.16 736200
140SINKA ADAM 6 < 5> 168 S 16:04:55 1674.31 173.48 771.66 744930
141WODOK STEFAN 3 5- 1- 1 S 16:02:15 1673.83 174.72 771.17 740250
142LIGENSA JAROSŁAW 3 < 4>---- C 16:02:36 1671.46 175.96 770.67 739790
143PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 5> 166 S 16:02:22 1671.01 177.20 770.18 739200
144AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 7> 162 S 16:03:18 1670.92 178.44 769.68 740720
145RAK STEFAN 2 < 2>---- C 16:03:09 1670.29 179.68 769.19 740190
146TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 8> 160 C 16:03:14 1669.68 180.92 768.69 740060
147SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 2>---- S 16:04:17 1669.66 182.16 768.20 741800
148DUL JAN 1 < 2> 159 S 16:03:55 1669.53 183.40 767.70 741130
149JASKULSKI BOGDAN 5 < 3> 185 S 16:05:59 1669.17 184.63 767.21 744420
150MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 3> 154 - 16:04:14 1668.79 185.87 766.71 741330
151STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 3> 182 - 16:04:37 1667.77 187.11 766.22 741520
152PECYNA PAWEŁ 4 < 5> 178 S 16:01:49 1667.30 188.35 765.72 736640
153ROLA ANDRZEJ 1 8- 2- 2 S 16:04:11 1666.86 189.59 765.23 740390
154MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 4> 180 C 16:04:47 1666.72 190.83 764.73 741330
155FYDA ROMAN 8 10- 1- 1 S 16:04:21 1666.52 192.07 764.24 740520
156NOWROTEK STANISŁAW 6 8- 1- 1 S 16:06:08 1666.25 193.31 763.74 743370
157FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 6> 202 - 16:05:03 1665.84 194.55 763.25 741380
158ROBAK JAN 1 < 3> 179 S 16:05:25 1664.94 195.79 762.75 741590
159DUL JAN 1 < 3>---- S 16:05:10 1664.84 197.03 762.26 741130
160TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 9> 172 C 16:04:49 1663.74 198.27 761.76 740060
161GRZYWOCZ STEFAN 7 < 4>---- S 16:05:50 1662.62 199.50 761.27 741250
162AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 8>---- S 16:05:36 1662.30 200.74 760.77 740720

KONIEC KONKURSU NA BAZIE 1:5

163WITTKE ZYGMUNT 3 < 4> 194 S 16:04:52 1662.05 760.28 739390
164BUZE BŁAŻEJ 4 < 4>---- S 16:03:15 1661.82 759.78 736600
165LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 2> 173 S 16:06:08 1661.45 759.29 741230
166PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 6>---- S 16:04:55 1661.43 758.79 739200
167WANDZIOCH ANDRZEJ 1 < 2>---- S 16:06:23 1661.22 758.30 741540
168SINKA ADAM 6 < 6>---- S 16:08:29 1661.00 757.80 744930
169PANIC JANUSZ 2 < 4> 196 C 16:07:04 1660.87 757.31 742520
170CZARNIK TADEUSZ 5 < 3> 175 S 16:09:17 1660.80 756.81 746170
171BĄK PIOTR 5 < 4>---- S 16:06:39 1660.38 756.32 741610
172TOPOŁA ALEKSANDER 8 <10>---- - 16:05:54 1659.70 755.82 740060
173LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 3>---- S 16:06:43 1659.28 755.33 741230
174POTYKA BENJAMIN 8 < 5>---- S 16:05:09 1658.63 754.83 738340
175CZARNIK TADEUSZ 5 < 4>---- S 16:09:53 1658.59 754.34 746170
176KUBISTA JÓZEF 2 < 2>---- S 16:07:42 1658.50 753.84 742510
177MORCINCZYK MARIAN 2 10- 1- 1 S 16:06:01 1658.12 753.35 739550
178PECYNA PAWEŁ 4 < 6>---- S 16:04:20 1657.85 752.85 736640
179ROBAK JAN 1 < 4>---- S 16:07:26 1657.43 752.36 741590
180MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 5> 200 S 16:07:21 1657.16 751.86 741330
181KLIMCZAK ADAM 6 < 2>---- S 16:10:17 1656.87 751.37 746060
182STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 4> 184 - 16:07:37 1656.60 750.87 741520
183KOSTKA BOLESŁAW 1 4- 1- 1 S 16:07:12 1655.84 750.38 740490
184STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 5> 199 - 16:07:50 1655.79 749.88 741520
185JASKULSKI BOGDAN 5 < 4>---- S 16:09:46 1655.12 749.39 744420
186DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 1 10- 2- 2 S 16:08:01 1654.94 748.89 741440
187ROLA ANDRZEJ 1 < 2>---- S 16:07:30 1654.50 748.40 740390
188SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 5> 190 - 16:06:06 1652.93 747.90 737370
189GÓRNY KRZYSZTOF 7 6- 1- 1 S 16:08:58 1652.80 747.41 742050
190SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 6>---- S 16:06:09 1652.74 746.91 737370
191MATURA EUGENIUSZ 6 < 3>---- S 16:08:56 1652.61 746.42 741910
192PODESZWA RYSZARD 3 < 2> 193 S 16:07:40 1652.41 745.92 739730
193PODESZWA RYSZARD 3 < 3>---- S 16:07:41 1652.35 745.43 739730
194WITTKE ZYGMUNT 3 < 5>---- C 16:07:31 1652.21 744.93 739390
195BAŃSKI JERZY 4 < 2>---- C 16:08:00 1652.12 744.44 740150
196PANIC JANUSZ 2 < 5>---- S 16:09:29 1651.94 743.94 742520
197BRYCHCY ALOJZY 2 < 2>---- C 16:08:17 1650.90 743.45 740070
198DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 1 < 2>---- S 16:09:09 1650.76 742.95 741440
199STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 6>---- - 16:09:14 1650.63 742.46 741520
200MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 6> 201 C 16:09:20 1649.84 741.96 741330
201MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 7>---- S 16:09:22 1649.72 741.47 741330
202FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 7>---- - 16:09:37 1648.92 740.97 741380

KONIEC KONKURSU

203PECYNA PAWEŁ 4 < 7>---- S 16:06:47 1648.76 736640
204WIECZOREK MAREK 7 < 3>---- S 16:10:42 1648.66 743050
205DUL JAN 1 < 4>---- S 16:09:54 1647.32 741130
206KOKOT JOACHIM 3 4- 0- 0 S 16:09:25 1647.22 740290
207STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 7>---- C 16:10:11 1647.15 741520
208PANIC JANUSZ 2 < 6>---- C 16:10:53 1646.81 742520
209SZEGA MARIAN 1 < 3>---- S 16:10:10 1646.75 741310
210RAK STEFAN 2 < 3>---- S 16:09:34 1646.45 740190
211SKLARCZYK PIOTR 6 < 4>---- S 16:11:34 1646.36 743440
212STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 8>---- - 16:10:41 1645.32 741520
213NIEDBAŁA RUDOLF 1 < 2>---- C 16:10:54 1644.67 741580
214PANIC JANUSZ 2 < 7>---- C 16:11:30 1644.56 742520
215KAFKA JÓZEF 1 5- 0- 0 S 16:10:44 1644.25 741120
216SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 < 2>---- C 16:10:03 1643.93 739850
217GÓRNY KRZYSZTOF 7 < 2>---- S 16:11:24 1643.89 742050
218MŁOCEK ZYGMUNT 6 10- 0- 0 S 16:13:06 1643.54 744690
219MATURA EUGENIUSZ 6 < 4>---- S 16:11:30 1643.21 741910
220KOCUR ROMAN 8 < 2>---- S 16:09:44 1643.15 738980

Klasyfikacja hodowców po 14 locie

POZ NAZWISKO i IMIĘ ODLEGŁ.WŁ.POZ.POZ. KONKURSY PUNKTY Nr
HOD GOŁ.GOŁ. 1 2 3 4 5 6 7 8 91011121314RAZ Lot 14 RAZEM
1FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 741380 25 4 10 8 9 9 7 8 7 8 9 9 5 6 - 7 2 94 1579.9639572.85505
2TOPOŁA ALEKSANDER 740060 20 11 31 9 7 6 6 6 7 5 3 6 7 2 - 6 5 75 3968.7034576.91819
3GONSIOR PIOTR 737870 10 6 21 6 5 8 7 5 8 4 7 6 7 4 - 4 3 74 2451.1233684.52705
4KLIMCZAK ADAM 746060 10 70 181 2 5 6 6 7 8 6 7 7 5 6 - 6 2 73 1557.6932600.64603
5SINKA ADAM 744930 10 5 19 4 7 710 5 5 3 9 4 3 7 - 4 6 74 4779.4732293.11614
6MATURA EUGENIUSZ 741910 10 18 37 6 8 5 6 7 7 3 6 6 7 4 - 3 3 71 2401.1331313.52610
7WITTKE ZYGMUNT 739390 8 12 83 2 4 4 7 8 5 6 9 5 3 6 - 7 5 71 3918.7131229.02313
8LIGENSA JAROSŁAW 739790 10 24 25 6 4 4 9 7 5 7 7 5 3 5 0 5 4 71 3227.2430920.79325
9PANIC JANUSZ 742520 15 22 72 3 6 8 6 8 3 4 7 4 7 3 - 7 4 70 3136.6630785.91212
10WOJCIK FABIAN 742460 12 13 38 8 8 9 7 5 4 5 4 7 6 3 - 4 2 72 1656.6930309.94219
11BUZE BŁAŻEJ 736600 10 20 44 8 6 6 4 5 6 6 6 7 4 4 - 4 4 70 3214.3830254.92402
12MUSIOŁ ŁUKASZ 741330 24 41 114 5 7 3 6 3 5 6 6 6 6 4 - 3 6 66 4605.2230087.10519
13AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 740720 19 2 17 6 8 4 7 7 6 5 5 4 4 4 0 3 4 67 3144.0728349.93801
14BRALICH FRANCISZEK 741810 10 3 14 9 7 7 3 6 5 4 6 6 4 2 - 2 4 65 3266.3527567.88602
15STRZELECKI SEBASTIAN__ 741520 35 34 40 6 6 8 4 4 8 6 6 7 3 4 0 3 1 66 821.1727527.88163
16SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 739850 15 86 216 5 2 4 5 5 4 8 7 6 5 5 0 6 1 63 798.4027482.53331
17GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 739830 3 4 5 7 8 4 5 7 7 3 5 - 6 - 64 27083.51205
18KOCUR ROMAN 738980 10 78 220 5 5 5 5 6 9 3 5 3 4 9 - 4 1 64 802.3627081.63807
19TEISTER GRZEGORZ 741550 10 81 260 6 7 5 4 9 3 6 6 4 4 5 - 5 1 65 800.8726094.43166
20JASKULSKI BOGDAN 744420 9 102 111 7 5 6 4 5 4 7 8 5 0 3 - 3 4 61 3093.0924308.45512
21KRAWCZYK KAZIMIERZ 742900 16 50 61 0 5 3 5 4 6 2 6 6 2 2 - 5 5 51 3966.2424089.46515
22BAŃSKI JERZY 740150 10 103 195 4 4 4 2 4 5 7 4 8 4 4 - 1 2 53 1534.4223585.07401
23SKLARCZYK PIOTR 743440 10 99 117 7 6 6 4 7 4 3 4 4 3 3 - 4 3 58 2352.6123491.52615
24ZYGMUNT ZBIGNIEW 747680 7 5 9 7 8 3 6 4 5 2 0 - 5 - 61 23416.74168
25SZEGA MARIAN 741310 10 32 35 1 4 4 6 7 4 6 5 3 1 5 - 8 2 56 1648.7723095.32112
26BERDECKI WŁADYSŁAW 742350 2 4 5 6 3 6 6 6 7 1 6 - 4 - 56 22896.01601
27LOEWE BARTŁOMIEJ 741230 10 136 165 9 7 6 4 6 3 3 4 0 3 5 - 6 3 59 2288.2622895.92711
28PECYNA PAWEŁ 736640 10 8 33 4 2 2 3 4 5 4 4 3 5 3 - 3 6 48 4769.0822886.40429
29SIWIEC STANISŁA-DOROTA 737370 30 62 73 5 4 4 3 6 1 9 3 5 6 5 - 0 2 53 1538.3822870.99430
30ROLA ANDRZEJ 740390 8 153 187 3 3 6 3 6 6 5 4 6 0 5 - 5 2 54 1513.6322315.58118
31BĄK PIOTR 741610 10 107 125 4 4 4 5 5 3 4 3 4 3 4 - 4 4 51 3096.5621911.58501
32POTYKA BENJAMIN 738340 12 26 47 3 5 4 3 3 5 4 1 5 5 0 - 1 5 44 3949.4021013.91814
33JASKÓŁA DARIUSZ 742120 10 28 29 - 4 5 3 6 4 7 7 2 2 2 - 4 3 49 2427.8620942.27111
34DUL JAN 741130 10 90 148 4 3 6 4 5 5 3 6 5 0 2 - 4 3 50 2326.3820778.09119
35WIECZOREK MAREK 743050 10 67 130 6 4 7 6 4 3 3 2 5 - 6 - 6 2 54 1584.4120693.79722
36NIEDBAŁA RUDOLF 741580 10 59 213 3 3 8 6 4 5 7 3 1 2 3 - 7 1 53 811.7620690.46159
37SAMBORSKI ANDRZEJ 741800 10 53 147 4 7 7 5 5 2 2 5 3 3 4 - 3 2 52 1582.9320549.94716
38PŁACZKOWSKI JÓZEF 739200 10 23 77 2 2 5 1 2 1 4 5 5 2 6 0 4 6 45 4727.9920548.36812
39MRÓZ HENRYK 738760 10 87 248 1 3 1 7 6 5 6 8 3 1 4 - 2 1 48 797.9020343.11410
40SKUPIN JAN 741700 4 9 5 5 6 5 3 6 4 2 3 - 0 - 52 20251.92616
41JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 741530 8 1 51 4 4 4 4 4 3 2 3 4 4 1 - 5 3 45 2455.5819999.55709
42GRZYWOCZ STEFAN 741250 8 46 48 6 6 5 2 2 3 3 1 3 4 5 - 3 4 47 3200.5219905.79708
43PIOTROWSKI ANDRZEJ 744870 7 236 280 6 5 4 4 4 4 6 6 3 1 5 - 3 0 51 18871.96522
44ORLOF KRZYSZTOF 736350 10 52 94 5 3 5 3 6 4 4 5 3 2 1 - 3 2 46 1609.6718871.65428
45MAJEWSKI JERZY 741810 9 16 39 6 7 4 3 6 2 4 5 3 1 3 - 3 2 49 1654.7118841.11609
46DUBIELSKI ROBERT 740790 10 42 234 3 3 3 2 3 5 5 4 3 1 6 - 6 1 45 820.1818575.30202
47KORYCIAK ERNEST 739460 6 82 119 1 3 4 6 2 3 7 6 5 0 5 - 0 2 44 1582.4417992.67306
48GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 740370 10 63 96 6 5 5 3 2 1 6 6 3 - 3 - 4 3 47 2378.3617781.87117
49CZARNIK TADEUSZ 746170 10 36 129 2 4 8 5 5 4 3 5 - - 1 - 3 4 44 3111.9017410.76504
50ZALEWSKI WINCENTY 740230 13 60 76 8 7 4 6 5 3 - - 0 - 4 - 5 4 46 3200.0317267.23821
51NOWAK ANDRZEJ 736640 7 6 7 3 4 2 4 8 1 0 2 - 6 - 50 17153.39426
52GABRYŚ JÓZEF 741550 7 7 455 6 3 5 6 4 1 5 3 1 - 3 - 7 1 45 837.5016465.41508
53LANGER PIOTR 742160 8 68 277 2 1 3 3 2 2 6 5 3 3 4 - 2 1 37 807.8015860.93107
54STYŚ BOGUSŁAW 741530 8 69 112 6 8 4 3 3 3 1 0 1 2 3 - 3 2 39 1592.3314916.06719
55ROBAK JAN 741590 10 9 109 4 3 2 3 4 1 3 2 1 2 3 - 3 4 35 3138.6314887.95161
56PODESZWA RYSZARD 739730 7 122 192 8 4 2 5 2 0 1 4 4 1 3 - 3 3 40 2271.9214849.06328
57RAK STEFAN 740190 10 65 145 6 3 2 3 6 4 3 5 1 0 0 - 4 2 39 1577.9814782.59213
58KWIATKOWSKI JERZY 742430 13 15 45 1 1 2 3 3 2 4 2 4 2 3 - 2 2 31 1652.2314094.03607
59SETNIK-GANS 739860 5 2 6 6 6 2 3 2 0 0 4 - 4 - 40 14016.39214
60KUBISTA JÓZEF 742510 5 49 176 2 1 5 2 6 2 6 3 1 0 2 - 3 2 35 1570.5513608.75207
61OKOŃ SYLWESTER 737950 1 6 5 5 1 4 3 1 2 - 3 - 4 - 35 13353.23715
62MORCINCZYK MARIAN 739550 10 177 251 2 5 3 3 2 3 3 3 1 2 3 - 2 1 33 753.3513204.82224
63MENDRYS ANDRZEJ 746750 7 325 350 1 4 4 5 4 3 3 1 1 2 5 - 0 0 33 13070.85611
64MACHO BRONSŁAW 741150 5 486 504 4 3 4 2 3 2 4 1 5 2 2 - 0 0 32 12961.21307
65NOWROTEK STANISŁAW 743370 8 156 227 4 5 6 3 1 1 3 - 2 - 4 - 5 1 35 763.7412636.50613
66PYKA JÓZEF 737550 1 - 4 4 2 7 5 3 1 - - - 3 - 30 12406.38815
67SZOŁTYSEK ZYGMUNT 740980 6 2 7 7 4 2 3 - 1 - - - 4 - 36 12381.22720
68FYDA ROMAN 740520 10 155 223 0 2 3 4 3 3 4 1 2 2 2 0 1 1 28 764.2412209.96804
69MAZUREK ANTONI 741860 1 3 3 3 5 5 1 2 2 - 3 - 3 - 31 12133.36713
70ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 741050 5 106 255 3 2 4 5 4 2 4 4 0 0 0 - 2 1 31 788.4911334.48103
71CHRABKA JACEK 739950 3 5 6 2 4 2 3 2 0 - - - 5 - 32 10894.60701
72TOKAREK EUGENIUSZ 736790 8 124 267 4 5 3 6 3 3 0 2 0 0 2 - 2 1 31 779.5810891.70413
73WANDZIOCH ANDRZEJ 741540 10 95 167 1 4 1 2 5 0 3 1 1 - 5 - 3 2 28 1552.2410863.32167
74WODOK STEFAN 740250 5 141 396 0 0 2 0 2 2 3 2 4 3 2 - 0 1 21 771.1710575.42314
75KOBALCZYK MARIAN 740740 0 1 2 5 4 1 3 3 4 - 1 - 2 - 26 10469.22206
76ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 736200 8 139 279 4 4 3 3 3 1 1 1 0 1 4 - 2 1 28 772.1610036.76414
77SPALLEK GERARD 740580 5 71 368 1 2 3 0 2 2 5 1 2 - 3 - 3 1 25 805.82 9725.57718
78GOCH STANISŁAW 736050 7 7 2 2 4 1 3 3 1 - - - - - 30 9542.47805
79SOCHA JAN 744240 8 132 230 2 1 2 1 2 1 5 3 1 1 2 - 4 0 25 9405.11523
80KAFKA JÓZEF 741120 5 215 421 5 2 2 2 0 3 1 3 3 2 1 - 0 0 24 9294.61156
81MUC M-GRIM W 737030 2 7 1 5 2 0 3 1 2 - 1 - 3 - 27 9125.37806
82MAGNOR INGBERT 737210 5 79 457 0 3 3 2 4 0 4 2 - - 2 - 3 1 24 801.86 9000.32712
83SKIBA DAMIAN 738650 3 5 6 4 4 1 1 1 0 - 3 - - - 28 8845.40717
84GÓRNY KRZYSZTOF 742050 6 189 217 3 5 4 1 3 2 2 1 1 - - - 2 1 25 747.41 8764.19706
85KRZYSZ EDWARD 741290 1 2 0 3 - 2 4 2 3 0 2 - 2 - 21 8578.18106
86GAJDOS JÓZEF 739730 6 3 4 1 2 1 1 1 0 - 3 - 5 - 27 8532.08204
87STAŃCZYK STANISŁAW 741130 4 4 2 1 4 1 5 2 0 - 2 - - - 25 8474.63223
88MŁOCEK ZYGMUNT 744690 10 218 314 0 3 5 4 4 1 0 1 3 0 2 - 0 0 23 8447.12612
89SKRZYPIEC FRANCISZEK 739620 2 4 1 2 1 1 3 3 1 - 4 - 1 - 23 8036.78215
90TANISTRA WŁADYSŁAW 737260 4 6 3 0 3 2 0 1 2 - 0 - 1 - 22 7231.28419
91WIECZOREK WACŁAW 739730 6 0 2 2 2 1 0 1 2 - 2 - 3 - 21 7060.82217
92KOKOT JOACHIM 740290 4 206 253 1 3 0 1 0 4 1 2 3 0 0 - 1 0 16 6763.76322
93GRABOWSKI TADEUSZ 737980 0 2 4 3 2 2 2 1 1 - 1 - - - 18 6603.18707
94MATLA ADAM 737090 3 2 4 1 3 1 4 1 - - - - - - 19 6283.28409
95TEAM KOZIK-NOWAK 737860 4 373 627 2 2 2 3 1 1 2 1 0 - 3 - 1 0 18 6127.17809
96FERRA WACŁAW 736750 0 3 0 0 3 3 3 3 0 - 0 - 0 - 15 6022.33404
97BYRCZ WŁADYSŁAW 742390 1 1 2 4 3 0 2 0 0 0 3 - 0 - 16 5512.27152
98SKUTNIK PIOTR 740420 0 0 2 1 3 2 5 1 - - - - 0 - 14 5467.59818
99STACHOWICZ ALOJZY 743930 1 2 2 3 0 4 2 - - - - - - - 14 5387.82524
100MIŚKIEWICZ DARIUSZ 740370 2 0 1 2 0 2 1 2 2 - 1 - 0 - 13 5303.33209
101KOTLARSKI RUDOLF 741610 6 93 509 1 2 2 2 0 2 0 0 1 - 2 - 0 1 13 794.93 5289.82513
102ŻOGAŁA STEFAN 738530 2 1 0 1 2 2 2 1 2 - - - - - 13 5142.99723
103DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 741440 10 186 198 1 3 0 2 - 1 2 0 0 0 0 - 0 2 11 1491.84 4439.78154
104SKUPIN KAZIMIERZ 740440 2 0 3 1 0 - 3 0 - - 4 - 0 - 13 4327.99817
105KUCHTA LEON 742720 0 2 2 2 3 1 - 0 - - 2 - - - 12 4317.74606
106MICHALIK GABRIEL 739700 2 1 1 2 4 0 2 0 0 - - - 0 - 12 3859.89208
107BRYCHCY ALOJZY 740070 4 89 197 1 1 2 0 0 0 1 0 1 0 0 - 1 2 9 1540.36 3809.56201
108ZUBER PIOTR 742170 1 0 0 2 1 1 3 0 - 1 - - 0 - 9 3711.17532
109RAKOCZ JAN 740500 5 289 417 2 0 1 0 1 0 2 0 0 0 1 - 4 0 11 3685.85160
110WAWOCZNY ANDRZEJ 738240 1 2 4 2 1 - - - - - - - - - 10 3084.02721
111KOPIEC KRZYSZTOF 736710 0 1 1 1 4 1 0 0 0 - 0 - 0 - 8 3015.63420
112STOLARCZYK ANDRZEJ 744600 0 2 0 - 2 0 5 0 - - 0 - 0 - 9 2977.04525
113STANKIEWICZ WIESŁAW 741610 0 0 1 0 0 0 3 1 - 0 2 - 1 - 8 2948.92162
114FOJT MARIAN 743210 6 328 459 1 1 2 3 0 1 0 0 - - 0 - 1 0 9 2920.76704
115ZEGNAŁEK JAROSŁAW 740380 1 0 2 1 0 2 - 0 0 - 1 - 1 - 8 2893.07220
116SYNOWIEC JAN 742390 - 0 2 3 3 0 0 - - - - - - - 8 2850.16617
117MATUSZCZYK ROMAN 739320 3 1 0 0 0 2 0 1 3 0 0 1 - 0 0 8 2696.19308
118WYCIŚLIK ROMAN 743740 5 510 516 3 - 3 1 - - - - 0 - 1 - 1 0 9 2535.45618
119KLIMEK ANTONI 736500 0 0 1 0 2 0 3 1 0 - 0 - 0 - 7 2478.37423
120KOSTKA BOLESŁAW 740490 4 183 225 4 0 - - 0 1 0 0 0 0 1 - 0 1 7 750.38 2429.39157
121GAWROŃSKI MIROSŁAW 742570 0 0 0 3 1 1 1 - - - - - - - 6 2377.11104
122HOK RUDOLF 736400 8 415 443 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 - 0 0 4 2099.37406
123WIT JÓZEF 740680 1 1 1 1 2 0 - - - - - - - - 6 1984.17218
124DYKTA MARCELI 740490 5 250 348 3 2 0 0 0 0 2 0 - 0 0 - 0 0 7 1609.75155
125GOŁĘBICKI ANDRZEJ 736480 0 0 0 2 0 0 2 0 0 - 0 - 0 - 4 1499.42405
126LAZAR MARIAN 744790 1 1 1 0 1 - 0 0 - - 1 - 0 - 5 1479.89608
127ULFIG HELMUT 743890 0 0 0 3 0 0 0 - - - 0 - 0 - 3 1215.14527
128LECHOWICZ MAREK 742680 0 0 0 2 0 0 1 0 0 - 0 - 0 - 3 1036.36517
129KOŁODZIEJ ZYGMUNT 743370 2 1 1 0 0 0 0 - - - - - - - 4 812.96605
130ZIĘTKOWSKI JAN 743020 0 0 0 1 0 0 0 0 0 - 1 - 0 - 2 727.23114
131PROCZEK PIOTR 739890 1 272 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 - 1 0 2 522.49330
132CZAKON RYSZARD 742290 0 0 0 1 0 0 0 - - - - - - - 1 368.72153
133KOZIKOWSKI JÓZEF 736710 0 0 0 0 0 0 0 - - - 1 - - - 1 341.12407
134FLASCHKA HENRYK 739100 0 0 1 - - - 0 - - - - - - - 1 308.67703
135PŁACZKOWSKI RAFAŁ 739800 1 0 0 0 0 0 0 0 - - 0 - 0 - 1 159.67813
136WRĄBEL ANTONI 736340 1 0 0 0 0 0 0 0 0 - 0 - 0 - 1 137.10433

Klasyfikacja lotników po 14 locie

Lp.NAZWISKO IMIĘ HODOWCYS.KONK PUNKTY KONK-KM
1 PANIC JANUSZ 2 0 11 5239.85 4446.34
2 KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 0 11 5070.18 4599.94
3 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 10 4938.40 4330.48
4 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 0 10 4927.70 4420.44
5 MATURA EUGENIUSZ 6 1 10 4781.09 4128.71
6 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 10 4748.31 4127.43
7 BUZE BŁAŻEJ 4 0 10 4619.35 3859.18
8 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 9 4554.20 3890.87
9 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 10 4434.60 3724.02
10 GONSIOR PIOTR 7 1 8 4370.48 3772.64
11 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 11 4349.43 3644.63
12 ORLOF KRZYSZTOF 4 1 10 4334.97 3650.64
13 WOJCIK FABIAN 2 0 10 4333.05 3835.36
14 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 10 4330.02 3714.51
15 SINKA ADAM 6 0 9 4255.95 3624.03
16 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 0 10 4225.33 3515.66
17 DUL JAN 1 0 9 4203.14 3581.68
18 MATURA EUGENIUSZ 6 0 10 4157.79 3529.06
19 BĄK PIOTR 5 0 8 4124.34 3686.19
20 GRZYWOCZ STEFAN 7 1 9 4121.01 3895.50
21 KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 1 9 4088.49 3593.76
22 WITTKE ZYGMUNT 3 0 7 4053.30 3530.90
23 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 10 4036.16 3308.88
24 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 10 4029.98 3432.82
25 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 10 4005.02 3308.88
26 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 10 3999.35 3300.82
27 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 0 8 3985.96 3393.55
28 BRALICH FRANCISZEK 6 0 9 3983.08 3388.41
29 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 1 10 3981.05 3276.03
30 WOJCIK FABIAN 2 0 9 3953.19 3368.80
31 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 8 3938.91 3391.56
32 KLIMCZAK ADAM 6 0 9 3927.41 3358.81
33 SKUPIN JAN 6 0 9 3914.12 3382.41
34 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 9 3901.57 3372.26
35 LIGENSA JAROSŁAW 3 0 10 3900.86 3281.24
36 TEISTER GRZEGORZ 1 0 10 3893.89 3300.98
37 WITTKE ZYGMUNT 3 1 10 3889.44 3278.02
38 BRALICH FRANCISZEK 6 0 9 3878.18 3388.41
39 KOCUR ROMAN 8 0 9 3877.05 3364.48
40 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 1 8 3875.05 3545.01
41 MUSIOŁ ŁUKASZ 5 0 7 3859.70 3417.75
42 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 9 3849.90 3374.35
43 GONSIOR PIOTR 7 0 9 3845.26 3174.39
44 KLIMCZAK ADAM 6 1 9 3828.29 3358.81
45 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 1 9 3819.72 3484.32
46 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 0 7 3799.38 3355.52
47 SINKA ADAM 6 0 8 3799.14 3383.86
48 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 1 8 3797.07 3251.63
49 GONSIOR PIOTR 7 0 7 3751.10 3335.40
50 GONSIOR PIOTR 7 0 8 3740.75 3166.63
51 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 1 8 3738.08 3324.37
52 KLIMCZAK ADAM 6 1 9 3736.10 3326.87
53 SINKA ADAM 6 0 9 3719.96 3225.08
54 MATURA EUGENIUSZ 6 1 7 3713.50 3350.98
55 SINKA ADAM 6 0 9 3691.44 3014.91
56 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 9 3690.28 2973.13
57 JASKÓŁA DARIUSZ 1 1 7 3685.09 3455.61
58 BĄK PIOTR 5 1 7 3684.13 3445.36
59 PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 0 8 3680.36 3241.97
60 BUZE BŁAŻEJ 4 0 9 3658.90 2908.76
61 PECYNA PAWEŁ 4 0 7 3647.94 3315.70
62 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 8 3646.49 3265.07
63 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 8 3644.90 3243.00
64 WITTKE ZYGMUNT 3 1 9 3631.05 3151.03
65 BRALICH FRANCISZEK 6 0 7 3630.97 3251.84
66 WIECZOREK MAREK 7 1 8 3620.75 3278.97
67 ORLOF KRZYSZTOF 4 0 9 3604.00 3014.43
68 SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 0 7 3595.81 3320.23
69 BRALICH FRANCISZEK 6 0 9 3595.50 3115.50
70 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 0 10 3590.76 3134.91
71 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 0 7 3585.80 3327.09
72 WITTKE ZYGMUNT 3 0 8 3584.43 3119.27
73 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 10 3582.57 3114.56
74 BAŃSKI JERZY 4 0 8 3576.41 3149.89
75 LANGER PIOTR 1 0 8 3571.28 3077.10
76 KUBISTA JÓZEF 2 0 7 3571.09 3038.46
77 ORLOF KRZYSZTOF 4 1 9 3563.84 3046.27
78 NOWAK ANDRZEJ 4 0 9 3559.08 2928.94
79 WITTKE ZYGMUNT 3 0 7 3511.07 3204.75
80 ROLA ANDRZEJ 1 0 8 3509.95 3076.88
81 POTYKA BENJAMIN 8 0 7 3495.26 3107.14
82 BAŃSKI JERZY 4 0 8 3484.10 3017.97
83 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 0 9 3481.81 2991.83
84 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 9 3464.76 2973.13
85 SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 1 9 3460.10 2937.88
86 PECYNA PAWEŁ 4 0 7 3456.75 3102.84
87 POTYKA BENJAMIN 8 0 7 3443.21 3144.59
88 LIGENSA JAROSŁAW 3 1 8 3441.27 2921.04
89 BUZE BŁAŻEJ 4 0 8 3438.39 2786.46
90 BUZE BŁAŻEJ 4 0 8 3432.83 2987.72
91 GONSIOR PIOTR 7 1 9 3408.57 2771.11
92 MUSIOŁ ŁUKASZ 5 0 6 3406.08 3214.10
93 ROLA ANDRZEJ 1 0 9 3405.96 2969.16
94 BRALICH FRANCISZEK 6 0 7 3404.48 3019.49
95 SKLARCZYK PIOTR 6 0 8 3401.57 2868.10
96 GONSIOR PIOTR 7 0 8 3392.71 2833.97
97 MATURA EUGENIUSZ 6 0 8 3392.21 2981.75
98 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 7 3374.65 2814.16
99 WODOK STEFAN 3 1 6 3370.25 3103.10
100 BAŃSKI JERZY 4 0 7 3353.78 3023.80
101 LIGENSA JAROSŁAW 3 1 9 3344.93 2754.00
102 JASKULSKI BOGDAN 5 1 8 3344.31 2884.41
103 KLIMCZAK ADAM 6 0 8 3340.49 3017.68
104 MAJEWSKI JERZY 6 0 9 3323.80 2789.00
105 PANIC JANUSZ 2 1 9 3321.51 2767.40
106 PANIC JANUSZ 2 0 7 3314.93 2906.60
107 WOJCIK FABIAN 2 0 7 3306.93 2906.34
108 MATURA EUGENIUSZ 6 0 8 3300.60 2855.78
109 BUZE BŁAŻEJ 4 1 7 3296.30 2903.48
110 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 7 3278.87 2814.16
111 JASKÓŁA DARIUSZ 1 1 7 3278.23 2823.81
112 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 9 3265.22 2789.28
113 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 8 3264.95 2842.45
114 PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 0 8 3242.95 2830.87
115 SINKA ADAM 6 1 8 3237.13 2690.32
116 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 1 7 3233.68 2936.35
117 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 0 7 3233.09 2814.77
118 BRALICH FRANCISZEK 6 0 7 3224.21 2724.93
119 MUSIOŁ ŁUKASZ 5 0 7 3212.29 2928.97
120 LIGENSA JAROSŁAW 3 1 6 3205.35 2874.11
121 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 1 8 3202.84 2610.77
122 POTYKA BENJAMIN 8 0 5 3201.95 2871.65
123 WITTKE ZYGMUNT 3 0 8 3200.98 2818.27
124 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 8 3197.06 2543.20
125 PANIC JANUSZ 2 1 8 3196.98 2646.60
126 MATURA EUGENIUSZ 6 1 8 3194.57 2855.78
127 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 8 3190.59 2762.74
128 BUZE BŁAŻEJ 4 1 8 3181.39 2680.06
129 SINKA ADAM 6 0 7 3179.32 2748.97
130 BUZE BŁAŻEJ 4 0 8 3175.59 2680.06
131 PODESZWA RYSZARD 3 1 6 3174.06 3005.17
132 TEISTER GRZEGORZ 1 1 8 3173.52 2642.50
133 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 0 6 3172.73 2791.06
134 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 0 7 3167.27 2862.24
135 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 8 3162.73 2630.74
136 GONSIOR PIOTR 7 0 8 3157.96 2731.32
137 PECYNA PAWEŁ 4 0 5 3157.62 2850.50
138 BAŃSKI JERZY 4 0 7 3144.20 2785.46
139 MUSIOŁ ŁUKASZ 5 0 9 3143.22 2584.04
140 LANGER PIOTR 1 0 5 3135.25 2881.02
141 KOCUR ROMAN 8 1 6 3128.42 2798.54
142 WIECZOREK MAREK 7 1 8 3125.38 2772.69
143 TEISTER GRZEGORZ 1 0 8 3122.64 2762.86
144 BUZE BŁAŻEJ 4 0 8 3121.70 2579.94
145 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 8 3118.53 2637.38
146 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 1 6 3117.59 2691.98
147 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 8 3115.95 2637.38
148 GONSIOR PIOTR 7 0 7 3114.49 2699.93
149 BERDECKI WŁADYSŁAW 6 0 7 3112.70 2751.24
150 BUZE BŁAŻEJ 4 0 7 3107.02 2696.96
151 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 7 3105.96 2638.75
152 JASKULSKI BOGDAN 5 0 9 3102.34 2601.88
153 BRALICH FRANCISZEK 6 1 8 3100.67 2646.60
154 BUZE BŁAŻEJ 4 0 8 3097.83 2680.06
155 GONSIOR PIOTR 7 0 8 3097.45 2731.32
156 KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 1 8 3075.54 2645.30
157 ORLOF KRZYSZTOF 4 0 7 3075.10 2781.55
158 RAK STEFAN 2 0 7 3074.71 2717.46
159 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 9 3073.16 2594.60
160 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 0 7 3071.12 2698.76
161 GONSIOR PIOTR 7 1 6 3068.60 2800.26
162 KLIMCZAK ADAM 6 1 8 3065.60 2691.21
163 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 7 3063.24 2519.39
164 BĄK PIOTR 5 1 6 3055.15 2884.60
165 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 7 3047.59 2633.48
166 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 8 3046.51 2630.74
167 BRALICH FRANCISZEK 6 0 7 3042.30 2652.43
168 LIGENSA JAROSŁAW 3 1 7 3037.81 2619.80
169 GONSIOR PIOTR 7 0 6 3032.18 2700.18
170 MENDRYS ANDRZEJ 6 0 7 3030.84 2758.49
171 NOWAK ANDRZEJ 4 0 8 3020.60 2719.51
172 MUSIOŁ ŁUKASZ 5 0 6 3003.29 2676.42
173 SZEGA MARIAN 1 1 7 2990.19 2738.47
174 PANIC JANUSZ 2 0 6 2989.25 2609.97
175 KOCUR ROMAN 8 1 7 2987.99 2495.60
176 MUSIOŁ ŁUKASZ 5 0 5 2985.63 2746.35
177 SKLARCZYK PIOTR 6 0 7 2983.66 2734.80
178 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 8 2976.25 2439.56
179 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 1 7 2975.37 2609.92
180 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 7 2967.57 2519.39
181 KOCUR ROMAN 8 1 8 2964.02 2531.14
182 JASKULSKI BOGDAN 5 1 7 2959.01 2446.48
183 BUZE BŁAŻEJ 4 1 7 2954.87 2565.06
184 BUZE BŁAŻEJ 4 0 5 2954.31 2653.62
185 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 1 8 2943.69 2477.86
186 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 6 2938.91 2509.53
187 WITTKE ZYGMUNT 3 1 6 2933.75 2597.35
188 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 0 6 2926.73 2737.19
189 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 1 7 2924.19 2485.81
190 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 5 2923.96 2684.33
191 BERDECKI WŁADYSŁAW 6 0 7 2922.74 2524.97
192 MAJEWSKI JERZY 6 1 8 2917.88 2452.18
193 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 1 6 2907.86 2598.03
194 KLIMCZAK ADAM 6 1 7 2900.90 2482.16
195 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 8 2898.71 2436.57
196 MRÓZ HENRYK 4 0 7 2898.36 2362.63
197 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 6 2898.15 2477.51
198 SKLARCZYK PIOTR 6 0 7 2893.47 2529.90
199 SZEGA MARIAN 1 0 6 2892.08 2513.94
200 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 7 2885.19 2395.84
201 KLIMCZAK ADAM 6 0 6 2883.93 2545.96
202 WITTKE ZYGMUNT 3 1 6 2876.69 2597.35
203 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 0 5 2875.27 2459.29
204 MUSIOŁ ŁUKASZ 5 1 6 2872.11 2603.40
205 SINKA ADAM 6 1 6 2870.61 2640.89
206 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 1 8 2870.49 2258.05
207 KORYCIAK ERNEST 3 0 8 2868.44 2419.25
208 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 1 7 2860.35 2522.45
209 BRALICH FRANCISZEK 6 1 7 2847.95 2409.92
210 SINKA ADAM 6 0 6 2839.55 2408.67
211 MATURA EUGENIUSZ 6 0 7 2836.82 2308.25
212 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 0 6 2833.64 2601.06
213 PANIC JANUSZ 2 0 6 2828.95 2616.97
                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           SINKA ADAM               sek  6   -  6 konk.  4779.47 pkt.
           PECYNA PAWEŁ             sek  4   -  6 konk.  4769.08 pkt.
           PŁACZKOWSKI JÓZEF        sek  8   -  6 konk.  4727.99 pkt.
           MUSIOŁ ŁUKASZ            sek  5   -  6 konk.  4605.22 pkt.
           TOPOŁA ALEKSANDER        sek  8   -  5 konk.  3968.70 pkt.