Dzisiaj jest: 2022-08-12

Najbliższy lot: 2022-08-21 - Kępno

Otwórz wersję tekstową Otwórz listę na 33% Udostępnij lot Klasyfikacja hodowców Klasyfikacja lotników

LISTA KONKURSOWA 10/2022

POLSKIEGO ZWIĄZKU HODOWCÓW GOŁĘBI POCZTOWYCH
Oddziału CHORZÓW-BYTOM-ŚWIĘTOCHŁOWICE

z lotu gołębi starych, odbytego z miejscowości


ZEVEN


LOT ZALICZANY do MISTRZOSTWA GMP i POLSKI


Data odbytego lotu 02.07.2022 rok
Odległość do punktu średniego oddziału 740930 [m]
Współrz.geograficzne miejsca wypuszczenia gołębi 09°17'54.0"-53°16'30.0"
Godzina wypuszczenia gołębi do lotu 6:00:00
Pogoda w miejscu wypuszczenia gołębi SŁONECZNIE
Pogoda w miejscu przylotu gołębi SŁONECZNIE
Ilość hodowców biorących udział w locie 79
Ilość gołębi wypuszczonych do lotu 755
Ilość konkursów (baza 1:4) 189
Ilość konkursów (baza 1:5) 151
Godzina przylotu pierwszego gołębia w konkursie 14:26:03
Prędkość pierwszego gołębia w konkursie 1469.10 [m/min.]
Godzina przylotu ostatniego gołębia w konkursie 15:28:58
Prędkość ostatniego gołębia w konkursie 1295.98 [m/min.]
Średni czas trwania konkursu 1h.7m.22s.
SEKCJA HodWłGołKonk.% Ngr
ZGODA-ŚWIĘTOCH 19 161 24 14.9
ŁAGIEWNIKI 9 81 19 23.5
LIPINY-CHROPACZ 10 75 18 24.0
DĄBR.SZOMBIER. 10 112 25 22.3
CHORZÓW 8 96 22 22.9
KOCHŁOWICE 11 106 31 29.2
HALEMBA 6 58 25 43.1
WIREK 6 66 25 37.9
RAZEM ODDZIAŁ 79 755 189 25.0

Filtruj hodowcę:

Lp.NAZWISKO HODOWCY s W- K- SST PRZYL.PRĘDKOŚCOEFIC GMP PUNKTYODLEGŁ
1SKLARCZYK PIOTR 6 10- 3- 3 S 14:26:03 1469.10 1.32 80.00 840.40 743440
2PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 9- 2- 2 S 14:24:41 1464.68 2.65 79.91 839.87 739200
3GONSIOR PIOTR 7 10- 7- 7 S 14:40:49 1416.76 3.97 79.83 839.34 737870
4LIGENSA JAROSŁAW 3 10- 3- 3 C 14:43:53 1412.13 5.30 79.74 838.81 739790
5SINKA ADAM 6 10- 3- 3 S 14:49:48 1406.06 6.62 79.66 838.28 744930
6GRZYWOCZ STEFAN 7 10- 4- 4 S 14:47:27 1405.35 7.95 79.57 837.76 741250
7TOPOŁA ALEKSANDER 8 12- 8- 7 - 14:47:56 1401.81 9.27 837.23 740060
8DUBIELSKI ROBERT 2 10- 1- 1 S 14:48:40 1401.24 10.60 79.40 836.70 740790
9KOCUR ROMAN 8 10- 4- 4 S 14:48:11 1399.10 11.92 79.32 836.17 738980
10STYŚ BOGUSŁAW 7 5- 2- 2 S 14:50:14 1398.50 13.25 79.23 835.64 741530
11KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 15- 2- 2 S 14:51:25 1397.96 14.57 79.15 835.11 742900
12STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 27- 6- 3 - 14:50:41 1397.29 15.89 79.06 834.58 741520
13AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 15- 4- 4 S 14:50:23 1396.57 17.22 78.98 834.05 740720
14JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 10- 4- 4 S 14:51:20 1395.60 18.54 78.89 833.52 741530
15BUZE BŁAŻEJ 4 12- 4- 4 S 14:48:01 1395.03 19.87 78.81 832.99 736600
16KOCUR ROMAN 8 < 2> 32 S 14:49:55 1394.52 21.19 78.72 832.46 738980
17TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 2> 43 S 14:50:54 1393.97 22.52 78.64 831.94 740060
18BRALICH FRANCISZEK 6 15- 4- 4 S 14:52:47 1392.33 23.84 78.55 831.41 741810
19LOEWE BARTŁOMIEJ 7 13- 5- 3 - 14:52:30 1391.98 25.17 78.47 830.88 741230
20PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 2>---- S 14:51:08 1391.74 26.49 78.38 830.35 739200
21WODOK STEFAN 3 5- 3- 3 S 14:52:37 1389.84 27.81 78.30 829.82 740250
22SKLARCZYK PIOTR 6 < 2> 89 S 14:55:20 1388.74 29.14 78.21 829.29 743440
23PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 8- 1- 1 S 14:56:34 1388.22 30.46 78.13 828.76 744870
24MORCINCZYK MARIAN 2 10- 2- 2 C 14:53:25 1386.44 31.79 78.04 828.23 739550
25WOJCIK FABIAN 2 11- 6- 6 C 14:56:10 1384.76 33.11 77.96 827.70 742460
26MUSIOŁ ŁUKASZ 5 13- 8- 6 S 14:56:20 1382.22 34.44 77.87 827.17 741330
27KLIMCZAK ADAM 6 10- 5- 5 S 15:00:15 1380.95 35.76 77.79 826.64 746060
28SINKA ADAM 6 < 2> 112 S 14:59:39 1380.39 37.09 77.70 826.12 744930
29WOJCIK FABIAN 2 < 2> 60 C 14:59:17 1376.75 38.41 77.62 825.59 742460
30SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 13- 6- 5 C 14:57:58 1375.27 39.74 77.53 825.06 739850
31WITTKE ZYGMUNT 3 7- 3- 3 C 14:58:08 1373.99 41.06 77.45 824.53 739390
32KOCUR ROMAN 8 < 3> 161 S 14:58:19 1372.76 42.38 77.36 824.00 738980
33SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 < 2> 68 C 14:59:02 1372.55 43.71 77.28 823.47 739850
34MATURA EUGENIUSZ 6 10- 7- 7 S 15:00:42 1372.13 45.03 77.19 822.94 741910
35JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 2> 114 S 15:01:02 1370.58 46.36 77.11 822.41 741530
36STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 2> 66 C 15:01:25 1369.59 47.68 77.02 821.88 741520
37PECYNA PAWEŁ 4 10- 5- 5 S 14:58:02 1369.13 49.01 76.94 821.35 736640
38LANGER PIOTR 1 10- 3- 3 S 15:02:19 1368.50 50.33 76.85 820.82 742160
39WITTKE ZYGMUNT 3 < 2> 111 C 15:00:24 1368.23 51.66 76.77 820.30 739390
40MRÓZ HENRYK 4 10- 1- 1 C 15:00:03 1367.95 52.98 76.68 819.77 738760
41MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 2> 56 - 15:01:57 1367.89 54.30 76.60 819.24 741330
42SAMBORSKI ANDRZEJ 7 10- 3- 3 S 15:02:39 1367.00 55.63 76.51 818.71 741800
43TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 3> 47 S 15:01:30 1366.69 56.95 76.43 818.18 740060
43BUZE BŁAŻEJ 4 < 2> 45 S 14:58:58 1366.69 56.95 76.43 818.18 736600
45BUZE BŁAŻEJ 4 < 3> 81 S 14:59:01 1366.56 59.60 76.26 817.12 736600
46TEISTER GRZEGORZ 1 10- 4- 4 S 15:02:40 1366.49 60.93 76.17 816.59 741550
47TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 4> 64 S 15:01:35 1366.47 62.25 76.09 816.06 740060
48BAŃSKI JERZY 4 10- 4- 4 S 15:01:50 1366.01 63.58 76.00 815.53 740150
49BRALICH FRANCISZEK 6 < 2> 100 S 15:03:06 1365.88 64.90 75.91 815.00 741810
50ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 9- 2- 2 S 15:07:34 1365.46 66.23 75.83 814.47 747680
51GRZYWOCZ STEFAN 7 < 2> 124 S 15:03:02 1365.02 67.55 75.74 813.95 741250
52GONSIOR PIOTR 7 < 2> 84 S 15:00:44 1364.57 68.87 75.66 813.42 737870
53MAJEWSKI JERZY 6 9- 1- 1 S 15:03:48 1364.12 70.20 75.57 812.89 741810
54KWIATKOWSKI JERZY 6 13- 3- 2 S 15:04:25 1363.72 71.52 75.49 812.36 742430
55POTYKA BENJAMIN 8 10- 5- 5 S 15:01:54 1362.50 72.85 75.40 811.83 738340
56MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 3> 62 S 15:04:19 1361.95 74.17 75.32 811.30 741330
57KLIMCZAK ADAM 6 < 2> 70 S 15:07:58 1361.51 75.50 75.23 810.77 746060
58ORLOF KRZYSZTOF 4 15- 3- 2 - 15:00:57 1361.22 76.82 810.24 736350
59MATURA EUGENIUSZ 6 < 2> 74 S 15:05:13 1360.76 78.15 75.06 809.71 741910
60WOJCIK FABIAN 2 < 3> 76 S 15:05:50 1360.23 79.47 74.98 809.18 742460
61BĄK PIOTR 5 8- 3- 3 S 15:05:38 1359.17 80.79 74.89 808.65 741610
62MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 4> 63 - 15:05:31 1358.95 82.12 74.81 808.13 741330
63MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 5> 71 C 15:05:39 1358.62 83.44 74.72 807.60 741330
64TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 5> 79 C 15:04:55 1358.12 84.77 74.64 807.07 740060
65PANIC JANUSZ 2 10- 7- 7 C 15:06:46 1358.02 86.09 74.55 806.54 742520
66STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 3> 104 - 15:06:06 1357.85 87.42 74.47 806.01 741520
67SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 20- 6- 6 S 15:03:09 1357.58 88.74 74.38 805.48 737370
68SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 < 3> 108 C 15:05:00 1357.52 90.07 74.30 804.95 739850
69BAŃSKI JERZY 4 < 2> 103 C 15:05:15 1357.45 91.39 74.21 804.42 740150
70KLIMCZAK ADAM 6 < 3> 127 S 15:09:46 1357.05 92.72 74.13 803.89 746060
71MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 6> 120 S 15:06:37 1356.22 94.04 74.04 803.36 741330
72TEISTER GRZEGORZ 1 < 2> 75 S 15:07:05 1355.46 95.36 73.96 802.83 741550
73BERDECKI WŁADYSŁAW 6 5- 1- 1 S 15:07:54 1354.90 96.69 73.87 802.31 742350
74MATURA EUGENIUSZ 6 < 3> 105 S 15:07:35 1354.88 98.01 73.79 801.78 741910
75TEISTER GRZEGORZ 1 < 3> 139 S 15:07:48 1353.69 99.34 73.70 801.25 741550
76WOJCIK FABIAN 2 < 4> 142 C 15:08:43 1353.08 100.66 73.62 800.72 742460
77LIGENSA JAROSŁAW 3 < 2> 128 C 15:06:53 1352.74 101.99 73.53 800.19 739790
78FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 22- 6- 5 S 15:08:42 1351.16 103.31 73.45 799.66 741380
79TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 6> 87 S 15:08:10 1350.06 104.64 73.36 799.13 740060
80LANGER PIOTR 1 < 2> 130 S 15:10:21 1348.52 105.96 73.28 798.60 742160
81BUZE BŁAŻEJ 4 < 4>---- S 15:06:17 1348.38 107.28 73.19 798.07 736600
82SZEGA MARIAN 1 10- 1- 1 S 15:10:55 1345.59 108.61 73.11 797.54 741310
83WODOK STEFAN 3 < 2> 96 S 15:10:56 1343.63 109.93 73.02 797.01 740250
84GONSIOR PIOTR 7 < 3> 85 S 15:09:13 1343.50 111.26 72.94 796.49 737870
85GONSIOR PIOTR 7 < 4> 97 S 15:09:14 1343.45 112.58 72.85 795.96 737870
86SKUPIN JAN 6 10- 2- 2 S 15:12:23 1342.73 113.91 72.77 795.43 741700
87TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 7> 149 S 15:11:50 1341.09 115.23 72.68 794.90 740060
88ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 < 2>---- S 15:17:44 1340.57 116.56 72.60 794.37 747680
89SKLARCZYK PIOTR 6 < 3>---- S 15:15:02 1339.45 117.88 72.51 793.84 743440
90GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 10- 3- 3 C 15:12:26 1339.22 119.21 72.43 793.31 739830
91ROBAK JAN 1 10- 2- 2 S 15:13:48 1339.09 120.53 72.34 792.78 741590
92PANIC JANUSZ 2 < 2> 99 C 15:15:07 1337.59 121.85 72.26 792.25 742520
93SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 2> 144 S 15:11:29 1337.07 123.18 72.17 791.72 737370
94SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 2> 170 S 15:15:09 1336.22 124.50 72.09 791.19 741800
95NIEDBAŁA RUDOLF 1 8- 2- 2 C 15:15:02 1336.10 125.83 72.00 790.67 741580
96WODOK STEFAN 3 < 3>---- S 15:14:04 1336.03 127.15 71.91 790.14 740250
97GONSIOR PIOTR 7 < 5> 107 S 15:12:24 1335.75 128.48 71.83 789.61 737870
98MACHO BRONSŁAW 3 10- 2- 2 S 15:14:54 1335.65 129.80 71.74 789.08 741150
99PANIC JANUSZ 2 < 3> 164 C 15:15:56 1335.63 131.13 71.66 788.55 742520
100BRALICH FRANCISZEK 6 < 3> 122 S 15:16:11 1333.75 132.45 71.57 788.02 741810
101JASKÓŁA DARIUSZ 1 10- 2- 2 S 15:16:35 1333.35 133.77 71.49 787.49 742120
102FYDA ROMAN 8 10- 2- 2 S 15:15:35 1332.87 135.10 71.40 786.96 740520
103BAŃSKI JERZY 4 < 3> 185 S 15:15:30 1332.40 136.42 71.32 786.43 740150
104STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 4> 119 C 15:16:37 1332.19 137.75 71.23 785.90 741520
105MATURA EUGENIUSZ 6 < 4> 123 S 15:16:58 1332.05 139.07 71.15 785.37 741910
106LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 2> 113 S 15:16:39 1331.59 140.40 71.06 784.85 741230
107GONSIOR PIOTR 7 < 6> 162 S 15:14:10 1331.49 141.72 70.98 784.32 737870
108SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 < 4> 136 S 15:15:46 1331.22 143.05 70.89 783.79 739850
109BĄK PIOTR 5 < 2> 151 S 15:17:09 1331.08 144.37 70.81 783.26 741610
110POTYKA BENJAMIN 8 < 2> 145 S 15:14:43 1331.02 145.70 70.72 782.73 738340
111WITTKE ZYGMUNT 3 < 3>---- C 15:15:45 1330.44 147.02 70.64 782.20 739390
112SINKA ADAM 6 < 3>---- S 15:20:11 1329.80 148.34 70.55 781.67 744930
113LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 3> 135 - 15:17:28 1329.64 149.67 70.47 781.14 741230
114JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 3> 169 S 15:17:59 1328.95 150.99 70.38 780.61 741530
115PECYNA PAWEŁ 4 < 2> 116 S 15:14:42 1328.00 152.32 70.30 780.08 736640
116PECYNA PAWEŁ 4 < 3> 118 S 15:14:44 1327.92 153.64 70.21 779.55 736640
117KWIATKOWSKI JERZY 6 < 2> 131 S 15:19:07 1327.86 154.97 70.13 779.03 742430
118PECYNA PAWEŁ 4 < 4> 173 S 15:14:47 1327.80 156.29 70.04 778.50 736640
119STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 5> 163 - 15:18:28 1327.78 157.62 777.97 741520
120MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 7> 155 C 15:18:31 1327.32 158.94 69.87 777.44 741330
121PODESZWA RYSZARD 3 10- 1- 1 S 15:17:38 1326.55 160.26 69.79 776.91 739730
122BRALICH FRANCISZEK 6 < 4>---- S 15:19:14 1326.48 161.59 69.70 776.38 741810
123MATURA EUGENIUSZ 6 < 5> 150 S 15:19:25 1326.22 162.91 69.62 775.85 741910
124GRZYWOCZ STEFAN 7 < 3> 184 S 15:19:10 1325.63 164.24 69.53 775.32 741250
125FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 2> 129 C 15:19:32 1325.00 165.56 69.45 774.79 741380
126HOK RUDOLF 4 8- 1- 1 C 15:15:52 1324.78 166.89 69.36 774.26 736400
127KLIMCZAK ADAM 6 < 4> 166 S 15:23:24 1324.21 168.21 69.28 773.73 746060
128LIGENSA JAROSŁAW 3 < 3>---- S 15:18:47 1323.93 169.54 69.19 773.21 739790
129FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 3> 141 - 15:20:00 1323.89 170.86 69.11 772.68 741380
130LANGER PIOTR 1 < 3>---- S 15:20:37 1323.83 172.19 69.02 772.15 742160
131KWIATKOWSKI JERZY 6 < 3>---- - 15:20:58 1323.48 173.51 68.94 771.62 742430
132ORLOF KRZYSZTOF 4 < 2> 146 S 15:16:26 1323.34 174.83 68.85 771.09 736350
133STYŚ BOGUSŁAW 7 < 2>---- S 15:20:28 1323.06 176.16 68.77 770.56 741530
134ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 4 10- 1- 1 C 15:16:28 1322.99 177.48 68.68 770.03 736200
135LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 4> 138 S 15:20:17 1322.96 178.81 68.60 769.50 741230
136SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 < 5> 172 C 15:19:23 1322.62 180.13 68.51 768.97 739850
137MENDRYS ANDRZEJ 6 9- 2- 2 S 15:24:43 1322.34 181.46 68.43 768.44 746750
138LOEWE BARTŁOMIEJ 7 < 5>---- S 15:21:03 1321.15 182.78 68.34 767.91 741230
139TEISTER GRZEGORZ 1 < 4>---- S 15:21:18 1321.13 184.11 68.26 767.39 741550
140KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 < 2>---- S 15:22:35 1320.52 185.43 68.17 766.86 742900
141FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 4> 154 S 15:21:26 1320.51 186.75 68.09 766.33 741380
142WOJCIK FABIAN 2 < 5> 148 C 15:22:25 1320.12 188.08 68.00 765.80 742460
143MORCINCZYK MARIAN 2 < 2>---- C 15:20:29 1319.49 189.40 67.91 765.27 739550
144SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 3> 147 S 15:18:58 1319.17 190.73 67.83 764.74 737370
145POTYKA BENJAMIN 8 < 3> 157 S 15:19:43 1319.13 192.05 67.74 764.21 738340
146ORLOF KRZYSZTOF 4 < 3>---- S 15:18:17 1318.95 193.38 67.66 763.68 736350
147SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 4> 158 S 15:19:42 1317.44 194.70 67.57 763.15 737370
148WOJCIK FABIAN 2 < 6>---- C 15:23:38 1317.27 196.03 67.49 762.62 742460
149TOPOŁA ALEKSANDER 8 < 8>---- C 15:22:03 1316.72 197.35 67.40 762.09 740060
150MATURA EUGENIUSZ 6 < 6> 165 S 15:23:55 1315.64 198.68 67.32 761.56 741910
151BĄK PIOTR 5 < 3>---- S 15:23:49 1315.34 200.00 67.23 761.04 741610

KONIEC KONKURSU NA BAZIE 1:5

152MENDRYS ANDRZEJ 6 < 2>---- S 15:27:59 1314.74 67.15 760.51 746750
153ROBAK JAN 1 < 2>---- S 15:24:10 1314.49 67.06 759.98 741590
154FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 5> 183 S 15:24:17 1313.84 66.98 759.45 741380
155MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 8>---- C 15:24:40 1312.86 66.89 758.92 741330
156SKUPIN JAN 6 < 2>---- S 15:24:59 1312.78 66.81 758.39 741700
157POTYKA BENJAMIN 8 < 4> 180 S 15:22:29 1312.64 66.72 757.86 738340
158SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 5> 189 S 15:22:12 1311.58 66.64 757.33 737370
159ZUBER PIOTR 5 10- 1- 1 S 15:26:02 1311.18 66.55 756.80 742170
160GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 < 2> 177 S 15:24:42 1310.13 66.47 756.27 739830
161KOCUR ROMAN 8 < 4>---- S 15:24:05 1310.05 66.38 755.74 738980
162GONSIOR PIOTR 7 < 7>---- S 15:23:20 1309.83 66.30 755.22 737870
163STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 6>---- S 15:26:16 1309.49 66.21 754.69 741520
164PANIC JANUSZ 2 < 4> 178 C 15:27:02 1309.48 66.13 754.16 742520
165MATURA EUGENIUSZ 6 < 7>---- S 15:27:28 1307.41 66.04 753.63 741910
166KLIMCZAK ADAM 6 < 5>---- S 15:30:47 1307.08 65.96 753.10 746060
167FYDA ROMAN 8 < 2>---- S 15:27:08 1305.72 65.87 752.57 740520
168NIEDBAŁA RUDOLF 1 < 2>---- C 15:28:01 1305.56 65.79 752.04 741580
169JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 < 4>---- S 15:28:09 1305.17 65.70 751.51 741530
170SAMBORSKI ANDRZEJ 7 < 3>---- S 15:28:27 1304.95 65.62 750.98 741800
171AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 2> 174 S 15:27:50 1304.47 65.53 750.45 740720
172SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 < 6>---- - 15:27:42 1303.24 749.92 739850
173PECYNA PAWEŁ 4 < 5>---- S 15:25:25 1302.83 65.36 749.40 736640
174AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 3> 181 S 15:28:35 1302.75 65.28 748.87 740720
175MACHO BRONSŁAW 3 < 2>---- S 15:28:55 1302.74 65.19 748.34 741150
176KAFKA JÓZEF 1 5- 2- 2 S 15:28:56 1302.65 65.11 747.81 741120
177GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 < 3>---- S 15:28:19 1301.79 65.02 747.28 739830
178PANIC JANUSZ 2 < 5> 186 S 15:30:28 1301.60 64.94 746.75 742520
179JASKÓŁA DARIUSZ 1 < 2>---- S 15:30:15 1301.39 64.85 746.22 742120
180POTYKA BENJAMIN 8 < 5>---- S 15:27:29 1301.08 64.77 745.69 738340
181AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 4>---- S 15:29:19 1301.07 64.68 745.16 740720
182KAFKA JÓZEF 1 < 2>---- S 15:29:43 1300.86 64.60 744.63 741120
183FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 6>---- C 15:30:22 1299.83 64.51 744.10 741380
184GRZYWOCZ STEFAN 7 < 4>---- S 15:30:24 1299.53 64.43 743.58 741250
185BAŃSKI JERZY 4 < 4>---- C 15:29:41 1299.23 64.34 743.05 740150
186PANIC JANUSZ 2 < 6> 187 S 15:32:03 1298.00 64.26 742.52 742520
187PANIC JANUSZ 2 < 7>---- S 15:32:03 1298.00 64.17 741.99 742520
188SOCHA JAN 5 10- 1- 1 S 15:33:35 1297.53 64.09 741.46 744240
189SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 < 6>---- S 15:28:58 1295.98 64.00 740.93 737370

KONIEC KONKURSU

190STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 < 7>---- - 15:32:38 1294.93 741520
191PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 < 3>---- S 15:30:54 1294.80 739200
192JASKULSKI BOGDAN 5 10- 0- 0 S 15:35:01 1294.61 744420
193ROBAK JAN 1 < 3>---- S 15:32:55 1294.41 741590
194SKLARCZYK PIOTR 6 < 4>---- S 15:34:37 1293.80 743440
195BUZE BŁAŻEJ 4 < 5>---- - 15:29:27 1293.53 736600
196PANIC JANUSZ 2 < 8>---- S 15:34:14 1293.06 742520
197AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 < 5>---- S 15:33:00 1292.71 740720
198MŁOCEK ZYGMUNT 6 5- 0- 0 S 15:36:09 1292.53 744690
199BAŃSKI JERZY 4 < 5>---- S 15:33:03 1291.60 740150
200SINKA ADAM 6 < 4>---- S 15:36:46 1291.56 744930
201MUSIOŁ ŁUKASZ 5 < 9>---- S 15:34:32 1290.32 741330
202MUSIOŁ ŁUKASZ 5 <10>---- C 15:34:35 1290.20 741330
203MRÓZ HENRYK 4 < 2>---- C 15:32:40 1290.03 738760
204SKUPIN JAN 6 < 3>---- S 15:35:00 1289.91 741700
204ZUBER PIOTR 5 < 2>---- S 15:35:22 1289.91 742170
206MATUSZCZYK ROMAN 3 5- 0- 0 S 15:33:38 1288.84 739320
207MAJEWSKI JERZY 6 < 2>---- S 15:35:54 1288.09 741810
208PIOTROWSKI ANDRZEJ 5 < 2>---- S 15:38:45 1287.03 744870
209DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 1 10- 0- 0 S 15:36:12 1286.78 741440
210BRALICH FRANCISZEK 6 < 5>---- S 15:37:00 1285.63 741810
211MAJEWSKI JERZY 6 < 3>---- S 15:38:34 1282.15 741810
212FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 < 7>---- C 15:38:18 1282.00 741380

Klasyfikacja hodowców po 10 locie

POZ NAZWISKO i IMIĘ ODLEGŁ.WŁ.POZ.POZ. KONKURSY PUNKTY Nr
HOD GOŁ.GOŁ. 1 2 3 4 5 6 7 8 910RAZ Lot 10 RAZEM
1FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 741380 22 78 125 8 9 9 7 8 7 8 9 9 5 79 3844.3332877.34505
2GONSIOR PIOTR 737870 10 3 52 6 5 8 7 5 8 4 7 6 7 63 5574.3628144.68705
3TOPOŁA ALEKSANDER 740060 12 7 17 9 7 6 6 6 7 5 3 6 7 62 5629.3727342.41819
4KLIMCZAK ADAM 746060 10 27 57 2 5 6 6 7 8 6 7 7 5 59 3968.1326324.92603
5MATURA EUGENIUSZ 741910 10 34 59 6 8 5 6 7 7 3 6 6 7 61 5510.8426196.51610
6WOJCIK FABIAN 742460 11 25 29 8 8 9 7 5 4 5 4 7 6 63 4791.6125903.57219
7BUZE BŁAŻEJ 736600 12 15 44 8 6 6 4 5 6 6 6 7 4 58 3266.3623979.01402
8STRZELECKI SEBASTIAN__ 741520 27 12 36 6 6 8 4 4 8 6 6 7 3 58 2362.4723978.46163
9LIGENSA JAROSŁAW 739790 10 4 77 6 4 4 9 7 5 7 7 5 3 57 2412.2123906.00325
10PANIC JANUSZ 742520 10 65 92 3 6 8 6 8 3 4 7 4 7 56 5372.7623718.91212
11SINKA ADAM 744930 10 5 28 4 7 710 5 5 3 9 4 3 57 2446.0723251.93614
12GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 739830 10 90 160 3 4 5 7 8 4 5 7 7 3 53 2296.8622968.74205
13MUSIOŁ ŁUKASZ 741330 13 26 41 5 7 3 6 3 5 6 6 6 6 53 4785.7922769.24519
14BRALICH FRANCISZEK 741810 15 18 49 9 7 7 3 6 5 4 6 6 4 57 3210.8122740.67602
15AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 740720 15 13 171 6 8 4 7 7 6 5 5 4 4 56 3078.5322453.54801
16SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 739850 13 30 33 5 2 4 5 5 4 8 7 6 5 51 4006.2422427.93331
17WITTKE ZYGMUNT 739390 7 31 39 2 4 4 7 8 5 6 9 5 3 53 2427.0322312.91313
18ZYGMUNT ZBIGNIEW 747680 9 50 88 7 5 9 7 8 3 6 4 5 2 56 1608.8421483.06168
19KOCUR ROMAN 738980 10 9 16 5 5 5 5 6 9 3 5 3 4 50 3248.3721463.20807
20TEISTER GRZEGORZ 741550 10 46 72 6 7 5 4 9 3 6 6 4 4 54 3188.0621296.71166
21BAŃSKI JERZY 740150 10 48 69 4 4 4 2 4 5 7 4 8 4 46 3149.4320193.01401
22BERDECKI WŁADYSŁAW 742350 5 73 285 2 4 5 6 3 6 6 6 7 1 46 802.3119347.31601
23SIWIEC STANISŁA-DOROTA 737370 20 67 93 5 4 4 3 6 1 9 3 5 6 46 4623.3519328.07430
24SKUPIN JAN 741700 10 86 156 4 9 5 5 6 5 3 6 4 2 49 1553.8219030.71616
25JASKULSKI BOGDAN 744420 10 192 308 7 5 6 4 5 4 7 8 5 0 51 18818.07512
26SKLARCZYK PIOTR 743440 10 1 22 7 6 6 4 7 4 3 4 4 3 48 2463.5318530.33615
27KRAWCZYK KAZIMIERZ 742900 15 11 140 0 5 3 5 4 6 2 6 6 2 39 1601.9717305.45515
28MRÓZ HENRYK 738760 10 40 203 1 3 1 7 6 5 6 8 3 1 41 819.7717226.83410
29ROLA ANDRZEJ 740390 5 3 3 6 3 6 6 5 4 6 0 42 16917.79118
30POTYKA BENJAMIN 738340 10 55 110 3 5 4 3 3 5 4 1 5 5 38 3862.3216722.34814
31SZEGA MARIAN 741310 10 82 249 1 4 4 6 7 4 6 5 3 1 41 797.5416503.14112
32SAMBORSKI ANDRZEJ 741800 10 42 94 4 7 7 5 5 2 2 5 3 3 43 2360.8816318.88716
33JASKÓŁA DARIUSZ 742120 10 101 179 - 4 5 3 6 4 7 7 2 2 40 1533.7116241.26111
34LOEWE BARTŁOMIEJ 741230 13 19 106 9 7 6 4 6 3 3 4 0 3 45 2322.2616231.71711
35DUL JAN 741130 10 4 3 6 4 5 5 3 6 5 0 41 16078.01119
36NIEDBAŁA RUDOLF 741580 8 95 168 3 3 8 6 4 5 7 3 1 2 42 1542.7115989.44159
37PIOTROWSKI ANDRZEJ 744870 8 23 208 6 5 4 4 4 4 6 6 3 1 43 828.7615964.48522
38PECYNA PAWEŁ 736640 10 37 115 4 2 2 3 4 5 4 4 3 5 36 3908.8815961.24429
39ORLOF KRZYSZTOF 736350 15 58 132 5 3 5 3 6 4 4 5 3 2 40 1534.7715806.13428
40BĄK PIOTR 741610 8 61 109 4 4 4 5 5 3 4 3 4 3 39 2352.9515754.96501
41JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 741530 10 14 35 4 4 4 4 4 3 2 3 4 4 36 3188.0515327.61709
42MAJEWSKI JERZY 741810 9 53 207 6 7 4 3 6 2 4 5 3 1 41 812.8914960.66609
43WIECZOREK MAREK 743050 6 4 7 6 4 3 3 2 5 - 40 14437.18722
44KORYCIAK ERNEST 739460 7 380 1 3 4 6 2 3 7 6 5 0 37 14400.17306
45NOWAK ANDRZEJ 736640 7 429 479 7 6 7 3 4 2 4 8 1 0 42 14031.66426
46GRZYWOCZ STEFAN 741250 10 6 51 6 6 5 2 2 3 3 1 3 4 35 3170.6113605.44708
47DUBIELSKI ROBERT 740790 10 8 262 3 3 3 2 3 5 5 4 3 1 32 836.7013088.73202
48CZARNIK TADEUSZ 746170 2 4 8 5 5 4 3 5 - - 36 12773.80504
49LANGER PIOTR 742160 10 38 80 2 1 3 3 2 2 6 5 3 3 30 2391.5712746.69107
50GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 740370 6 5 5 3 2 1 6 6 3 - 37 12689.07117
51MACHO BRONSŁAW 741150 10 98 175 4 3 4 2 3 2 4 1 5 2 30 1537.4212219.21307
52PŁACZKOWSKI JÓZEF 739200 9 2 20 2 2 5 1 2 1 4 5 5 2 29 1670.2212030.64812
53GABRYŚ JÓZEF 741550 6 3 5 6 4 1 5 3 1 - 34 11740.98508
54RAK STEFAN 740190 10 255 269 6 3 2 3 6 4 3 5 1 0 33 11691.73213
55MENDRYS ANDRZEJ 746750 9 137 152 1 4 4 5 4 3 3 1 1 2 28 1528.9511270.77611
56PYKA JÓZEF 737550 1 - 4 4 2 7 5 3 1 - 27 11210.90815
57STYŚ BOGUSŁAW 741530 5 10 133 6 8 4 3 3 3 1 0 1 2 31 1606.2011068.10719
58SETNIK-GANS 739860 10 246 304 5 2 6 6 6 2 3 2 0 0 32 10926.13214
59SZOŁTYSEK ZYGMUNT 740980 6 2 7 7 4 2 3 - 1 - 32 10737.04720
60ZALEWSKI WINCENTY 740230 8 7 4 6 5 3 - - 0 - 33 10621.19821
61KWIATKOWSKI JERZY 742430 13 54 117 1 1 2 3 3 2 4 2 4 2 24 1591.3910566.33607
62OKOŃ SYLWESTER 737950 1 6 5 5 1 4 3 1 2 - 28 10538.80715
63MORCINCZYK MARIAN 739550 10 24 143 2 5 3 3 2 3 3 3 1 2 27 1593.5010525.60224
64FYDA ROMAN 740520 10 102 167 0 2 3 4 3 3 4 1 2 2 24 1539.5310373.90804
65PODESZWA RYSZARD 739730 10 121 317 8 4 2 5 2 0 1 4 4 1 31 776.9110270.96328
66KUBISTA JÓZEF 742510 5 340 364 2 1 5 2 6 2 6 3 1 0 28 10193.58207
67MAZUREK ANTONI 741860 1 3 3 3 5 5 1 2 2 - 25 9925.57713
68ERDMAN ZYGFRYD+PIOTR 741050 5 3 2 4 5 4 2 4 4 0 0 28 9704.41103
69GOCH STANISŁAW 736050 7 7 2 2 4 1 3 3 1 - 30 9542.47805
70ROBAK JAN 741590 10 91 153 4 3 2 3 4 1 3 2 1 2 25 1552.76 9499.00161
71KOBALCZYK MARIAN 740740 0 1 2 5 4 1 3 3 4 - 23 9271.00206
72CHRABKA JACEK 739950 3 5 6 2 4 2 3 2 0 - 27 9082.70701
73WODOK STEFAN 740250 5 21 83 0 0 2 0 2 2 3 2 4 3 18 2416.97 9048.73314
74KAFKA JÓZEF 741120 5 176 182 5 2 2 2 0 3 1 3 3 2 23 1492.44 8944.58156
75TOKAREK EUGENIUSZ 736790 10 251 293 4 5 3 6 3 3 0 2 0 0 26 8539.83413
76NOWROTEK STANISŁAW 743370 4 5 6 3 1 1 3 - 2 - 25 8266.64613
77STAŃCZYK STANISŁAW 741130 4 4 2 1 4 1 5 2 0 - 23 7731.09223
78MŁOCEK ZYGMUNT 744690 5 198 299 0 3 5 4 4 1 0 1 3 0 21 7729.54612
79SKIBA DAMIAN 738650 3 5 6 4 4 1 1 1 0 - 25 7696.84717
80MUC M-GRIM W 737030 2 7 1 5 2 0 3 1 2 - 23 7629.93806
81GÓRNY KRZYSZTOF 742050 3 5 4 1 3 2 2 1 1 - 22 7257.21706
82KRZYSZ EDWARD 741290 10 295 406 1 2 0 3 - 2 4 2 3 0 17 7126.03106
83SOCHA JAN 744240 10 188 282 2 1 2 1 2 1 5 3 1 1 19 741.46 7107.67523
84TANISTRA WŁADYSŁAW 737260 4 6 3 0 3 2 0 1 2 - 21 6840.48419
85ŻYWAŃSKI SŁAWOMIR 736200 10 134 372 4 4 3 3 3 1 1 1 0 1 21 770.03 6823.54414
86SPALLEK GERARD 740580 1 2 3 0 2 2 5 1 2 - 18 6759.06718
87KOKOT JOACHIM 740290 5 306 370 1 3 0 1 0 4 1 2 3 0 15 6421.46322
88MATLA ADAM 737090 3 2 4 1 3 1 4 1 - - 19 6283.28409
89WANDZIOCH ANDRZEJ 741540 1 4 1 2 5 0 3 1 1 - 18 6237.67167
90GRABOWSKI TADEUSZ 737980 0 2 4 3 2 2 2 1 1 - 17 6225.19707
91MAGNOR INGBERT 737210 0 3 3 2 4 0 4 2 - - 18 6186.72712
92SKRZYPIEC FRANCISZEK 739620 2 4 1 2 1 1 3 3 1 - 18 6075.23215
93FERRA WACŁAW 736750 0 3 0 0 3 3 3 3 0 - 15 6022.33404
94SKUTNIK PIOTR 740420 0 0 2 1 3 2 5 1 - - 14 5467.59818
95STACHOWICZ ALOJZY 743930 1 2 2 3 0 4 2 - - - 14 5387.82524
96GAJDOS JÓZEF 739730 6 3 4 1 2 1 1 1 0 - 19 5320.33204
97WIECZOREK WACŁAW 739730 6 0 2 2 2 1 0 1 2 - 16 5183.67217
98ŻOGAŁA STEFAN 738530 2 1 0 1 2 2 2 1 2 - 13 5142.99723
99MIŚKIEWICZ DARIUSZ 740370 2 0 1 2 0 2 1 2 2 - 12 4916.28209
100TEAM KOZIK-NOWAK 737860 2 2 2 3 1 1 2 1 0 - 14 4555.03809
101BYRCZ WŁADYSŁAW 742390 3 349 373 1 1 2 4 3 0 2 0 0 0 13 4426.69152
102MICHALIK GABRIEL 739700 2 1 1 2 4 0 2 0 0 - 12 3859.89208
103KOTLARSKI RUDOLF 741610 1 2 2 2 0 2 0 0 1 - 10 3773.32513
104ZUBER PIOTR 742170 10 159 205 1 0 0 2 1 1 3 0 - 1 9 756.80 3711.17532
105KUCHTA LEON 742720 0 2 2 2 3 1 - 0 - - 10 3541.48606
106WAWOCZNY ANDRZEJ 738240 1 2 4 2 1 - - - - - 10 3084.02721
107KOPIEC KRZYSZTOF 736710 0 1 1 1 4 1 0 0 0 - 8 3015.63420
108STOLARCZYK ANDRZEJ 744600 0 2 0 - 2 0 5 0 - - 9 2977.04525
109DOBRODZIEJ KAZIMIERZ 741440 10 209 329 1 3 0 2 - 1 2 0 0 0 9 2947.94154
110SYNOWIEC JAN 742390 - 0 2 3 3 0 0 - - - 8 2850.16617
111SKUPIN KAZIMIERZ 740440 2 0 3 1 0 - 3 0 - - 9 2713.89817
112FOJT MARIAN 743210 1 1 2 3 0 1 0 0 - - 8 2579.63704
113KLIMEK ANTONI 736500 0 0 1 0 2 0 3 1 0 - 7 2478.37423
114GAWROŃSKI MIROSŁAW 742570 0 0 0 3 1 1 1 - - - 6 2377.11104
115MATUSZCZYK ROMAN 739320 5 206 325 1 0 0 0 2 0 1 3 0 0 7 2279.19308
116ZEGNAŁEK JAROSŁAW 740380 1 0 2 1 0 2 - 0 0 - 6 2115.75220
117HOK RUDOLF 736400 8 126 267 1 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 774.26 2099.37406
118WIT JÓZEF 740680 1 1 1 1 2 0 - - - - 6 1984.17218
119BRYCHCY ALOJZY 740070 5 290 415 1 1 2 0 0 0 1 0 1 0 6 1843.33201
120RAKOCZ JAN 740500 4 408 2 0 1 0 1 0 2 0 0 0 6 1813.28160
121WYCIŚLIK ROMAN 743740 3 - 3 1 - - - - 0 - 7 1791.32618
122STANKIEWICZ WIESŁAW 741610 6 252 450 0 0 1 0 0 0 3 1 - 0 5 1761.53162
123DYKTA MARCELI 740490 3 270 445 3 2 0 0 0 0 2 0 - 0 7 1609.75155
124GOŁĘBICKI ANDRZEJ 736480 0 0 0 2 0 0 2 0 0 - 4 1499.42405
125KOSTKA BOLESŁAW 740490 6 389 4 0 - - 0 1 0 0 0 0 5 1333.74157
126ULFIG HELMUT 743890 0 0 0 3 0 0 0 - - - 3 1215.14527
127LAZAR MARIAN 744790 1 1 1 0 1 - 0 0 - - 4 1128.48608
128LECHOWICZ MAREK 742680 0 0 0 2 0 0 1 0 0 - 3 1036.36517
129KOŁODZIEJ ZYGMUNT 743370 2 1 1 0 0 0 0 - - - 4 812.96605
130CZAKON RYSZARD 742290 0 0 0 1 0 0 0 - - - 1 368.72153
131ZIĘTKOWSKI JAN 743020 0 0 0 1 0 0 0 0 0 - 1 345.09114
132FLASCHKA HENRYK 739100 0 0 1 - - - 0 - - - 1 308.67703
133PROCZEK PIOTR 739890 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 167.93330
134PŁACZKOWSKI RAFAŁ 739800 1 0 0 0 0 0 0 0 - - 1 159.67813
135WRĄBEL ANTONI 736340 1 0 0 0 0 0 0 0 0 - 1 137.10433

Klasyfikacja lotników po 10 locie

Lp.NAZWISKO IMIĘ HODOWCYS.KONK PUNKTY KONK-KM
1 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 10 4330.02 3714.51
2 PANIC JANUSZ 2 0 9 3989.76 3369.11
3 MATURA EUGENIUSZ 6 1 9 3958.44 3386.80
4 WOJCIK FABIAN 2 0 9 3953.19 3368.80
5 KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 0 9 3917.34 3520.22
6 SKUPIN JAN 6 0 9 3914.12 3382.41
7 WOJCIK FABIAN 2 0 9 3907.96 3500.68
8 SINKA ADAM 6 0 8 3884.05 3283.73
9 BRALICH FRANCISZEK 6 0 9 3878.18 3388.41
10 KOCUR ROMAN 8 0 9 3877.05 3364.48
11 GONSIOR PIOTR 7 0 9 3845.26 3174.39
12 SINKA ADAM 6 0 8 3799.14 3383.86
13 MATURA EUGENIUSZ 6 0 9 3783.81 3192.42
14 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 8 3749.42 3253.77
15 GONSIOR PIOTR 7 0 8 3740.75 3166.63
16 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 0 8 3732.68 3344.43
17 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 9 3640.89 2973.13
18 WITTKE ZYGMUNT 3 0 8 3584.43 3119.27
19 BAŃSKI JERZY 4 0 8 3576.41 3149.89
20 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 8 3505.69 3050.72
21 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 1 8 3473.77 3151.50
22 SKRZYPIEC FRANCISZEK 2 1 9 3460.10 2937.88
23 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 1 7 3449.16 2918.81
24 BRALICH FRANCISZEK 6 0 7 3404.48 3019.49
25 SKLARCZYK PIOTR 6 0 8 3401.57 2868.10
26 BUZE BŁAŻEJ 4 0 8 3398.65 2793.76
27 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 7 3383.51 2814.16
28 GRZYWOCZ STEFAN 7 1 8 3359.74 3154.25
29 BAŃSKI JERZY 4 0 7 3353.78 3023.80
30 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 1 7 3330.20 2991.74
31 SINKA ADAM 6 0 8 3309.15 2674.61
32 WOJCIK FABIAN 2 0 7 3306.93 2906.34
33 KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 1 8 3277.72 2850.86
34 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 7 3258.79 2907.96
35 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 8 3244.93 2762.74
36 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 8 3241.20 2637.38
37 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 8 3233.91 2647.31
38 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 1 7 3233.68 2936.35
39 WITTKE ZYGMUNT 3 0 6 3218.27 2791.51
40 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 0 7 3212.32 2652.32
41 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 1 8 3202.84 2610.77
42 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 1 8 3201.52 2610.77
43 WITTKE ZYGMUNT 3 0 8 3200.98 2818.27
44 ORLOF KRZYSZTOF 4 1 8 3198.46 2716.93
45 ORLOF KRZYSZTOF 4 0 8 3197.29 2685.09
46 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 8 3187.12 2637.38
47 BUZE BŁAŻEJ 4 1 8 3181.39 2680.06
48 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 8 3168.90 2630.74
49 GONSIOR PIOTR 7 1 6 3164.01 2700.18
50 GONSIOR PIOTR 7 0 8 3157.96 2731.32
51 ORLOF KRZYSZTOF 4 1 8 3154.81 2584.95
52 BAŃSKI JERZY 4 0 7 3144.20 2785.46
53 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 8 3118.53 2637.38
54 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 8 3115.95 2637.38
55 WITTKE ZYGMUNT 3 1 8 3111.13 2612.50
56 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 1 7 3105.37 2804.29
57 BRALICH FRANCISZEK 6 1 8 3100.67 2646.60
58 BUZE BŁAŻEJ 4 0 8 3097.83 2680.06
59 LIGENSA JAROSŁAW 3 0 8 3095.21 2615.06
60 MUSIOŁ ŁUKASZ 5 0 6 3094.97 2676.42
61 KLIMCZAK ADAM 6 0 7 3091.51 2676.55
62 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 8 3087.65 2637.38
63 KRAWCZYK KAZIMIERZ 5 1 8 3075.54 2645.30
64 GONSIOR PIOTR 7 1 6 3068.60 2800.26
65 BUZE BŁAŻEJ 4 0 7 3046.88 2457.64
66 TEISTER GRZEGORZ 1 0 8 3046.61 2630.86
67 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 8 3046.51 2630.74
68 LIGENSA JAROSŁAW 3 1 7 3043.47 2587.95
69 GONSIOR PIOTR 7 0 7 3036.98 2499.38
70 DUL JAN 1 0 7 3033.65 2505.04
71 MENDRYS ANDRZEJ 6 0 7 3030.84 2758.49
72 KLIMCZAK ADAM 6 1 7 3023.64 2676.55
73 MATURA EUGENIUSZ 6 0 7 2995.79 2645.11
74 PANIC JANUSZ 2 0 6 2989.25 2609.97
75 KLIMCZAK ADAM 6 1 7 2989.14 2644.61
76 KOCUR ROMAN 8 1 7 2987.99 2495.60
77 PANIC JANUSZ 2 1 8 2980.12 2432.69
78 GONSIOR PIOTR 7 1 8 2975.00 2436.52
79 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 0 8 2966.25 2439.65
80 JASKULSKI BOGDAN 5 1 7 2959.01 2446.48
81 BĄK PIOTR 5 0 6 2956.79 2609.77
82 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 6 2938.91 2509.53
83 MATURA EUGENIUSZ 6 0 7 2926.88 2519.14
84 BERDECKI WŁADYSŁAW 6 0 7 2922.74 2524.97
85 GONSIOR PIOTR 7 0 6 2920.53 2597.53
86 MAJEWSKI JERZY 6 1 8 2917.88 2452.18
87 JASKULSKI BOGDAN 5 1 7 2916.09 2546.62
88 JASKÓŁA DARIUSZ 1 1 6 2909.59 2487.24
89 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 1 6 2907.86 2598.03
90 WITTKE ZYGMUNT 3 1 7 2906.55 2485.51
91 BUZE BŁAŻEJ 4 1 6 2905.37 2574.66
92 MRÓZ HENRYK 4 0 7 2898.36 2362.63
93 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 6 2898.15 2477.51
94 PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 0 7 2894.52 2496.60
95 PANIC JANUSZ 2 0 6 2892.32 2571.89
96 MATURA EUGENIUSZ 6 1 6 2881.44 2609.07
97 PŁACZKOWSKI JÓZEF 8 0 7 2877.51 2502.77
98 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 0 5 2875.27 2459.29
99 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 7 2861.62 2301.63
100 JASKÓŁA DARIUSZ 1 1 6 2858.48 2713.49
101 SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 0 6 2848.90 2582.86
102 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 0 8 2837.56 2459.63
103 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 7 2836.10 2427.70
104 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 0 6 2833.64 2601.06
105 BUZE BŁAŻEJ 4 0 7 2819.52 2251.12
106 BRALICH FRANCISZEK 6 0 7 2814.56 2441.86
107 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 0 5 2808.65 2458.43
108 MATURA EUGENIUSZ 6 0 6 2802.96 2477.01
109 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 8 2802.77 2443.06
110 BUZE BŁAŻEJ 4 0 7 2792.69 2351.24
111 BRALICH FRANCISZEK 6 0 6 2791.49 2510.03
112 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 0 7 2778.59 2344.36
113 BRALICH FRANCISZEK 6 0 7 2778.10 2309.78
114 BUZE BŁAŻEJ 4 0 7 2774.83 2251.12
115 KOCUR ROMAN 8 1 5 2771.12 2464.42
116 NOWAK ANDRZEJ 4 0 7 2770.21 2269.62
117 BRALICH FRANCISZEK 6 0 5 2765.30 2477.93
118 KUBISTA JÓZEF 2 0 6 2754.38 2295.95
119 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 0 6 2752.19 2251.91
120 BUZE BŁAŻEJ 4 0 6 2748.42 2368.14
121 TEISTER GRZEGORZ 1 1 7 2747.76 2307.44
122 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 6 2743.19 2303.00
123 POTYKA BENJAMIN 8 0 6 2740.43 2368.80
124 MRÓZ HENRYK 4 0 7 2730.44 2275.68
125 RAK STEFAN 2 0 6 2726.54 2384.68
126 LANGER PIOTR 1 0 6 2722.18 2404.94
127 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 6 2722.15 2304.97
128 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 6 2721.21 2314.85
129 KLIMCZAK ADAM 6 1 7 2711.58 2350.08
130 WITTKE ZYGMUNT 3 0 6 2711.19 2465.36
131 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 7 2708.25 2295.70
132 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 5 2706.07 2369.88
133 SAMBORSKI ANDRZEJ 7 0 7 2704.30 2316.55
134 SINKA ADAM 6 0 7 2699.11 2350.02
135 BAŃSKI JERZY 4 0 7 2694.12 2277.82
136 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 7 2691.14 2298.74
137 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 7 2689.17 2295.70
138 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 0 6 2681.23 2365.94
139 BUZE BŁAŻEJ 4 0 7 2673.05 2251.12
140 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 0 5 2672.32 2358.30
141 BRALICH FRANCISZEK 6 1 7 2668.21 2409.92
142 TEISTER GRZEGORZ 1 1 5 2644.99 2264.31
143 KLIMCZAK ADAM 6 1 6 2640.86 2335.42
144 SZEGA MARIAN 1 1 6 2623.77 2402.78
145 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 0 6 2622.76 2298.44
146 MUSIOŁ ŁUKASZ 5 0 5 2621.55 2472.77
147 GONSIOR PIOTR 7 0 5 2619.08 2365.59
148 PECYNA PAWEŁ 4 0 5 2616.04 2343.38
149 LIGENSA JAROSŁAW 3 1 6 2615.59 2286.71
150 GOŁĘBIOWSKI ZBIGNIEW 1 1 7 2614.70 2104.32
151 LIGENSA JAROSŁAW 3 1 7 2611.16 2087.82
152 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 0 5 2608.52 2276.57
153 ROLA ANDRZEJ 1 0 7 2605.85 2298.68
154 MUSIOŁ ŁUKASZ 5 0 5 2601.41 2340.72
155 WODOK STEFAN 3 1 5 2599.08 2362.85
156 PANIC JANUSZ 2 1 6 2597.90 2364.98
157 KLIMCZAK ADAM 6 1 7 2588.10 2339.64
158 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 1 7 2585.90 2137.51
159 MAJEWSKI JERZY 6 0 7 2583.11 2115.36
160 KLIMCZAK ADAM 6 0 6 2579.52 2335.42
161 PECYNA PAWEŁ 4 0 7 2579.05 2195.73
162 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 6 2561.90 2074.10
163 LANGER PIOTR 1 0 5 2560.59 2374.80
164 TEISTER GRZEGORZ 1 1 5 2556.02 2338.11
165 SKUPIN JAN 6 1 6 2550.82 2279.74
166 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 6 2549.63 2182.74
167 DUL JAN 1 1 6 2547.87 2169.53
168 TEISTER GRZEGORZ 1 0 7 2544.09 2295.80
169 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 0 6 2543.77 2089.03
170 TEISTER GRZEGORZ 1 0 7 2543.63 2295.80
171 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 1 7 2543.24 2137.51
172 BĄK PIOTR 5 1 5 2541.18 2368.94
173 KRZYSZ EDWARD 1 0 5 2537.90 2067.58
174 ZYGMUNT ZBIGNIEW 1 0 5 2535.01 2396.84
175 SINKA ADAM 6 0 7 2528.72 2139.85
176 SIWIEC STANISŁA-DOROTA 4 0 6 2526.84 2163.85
177 WOJCIK FABIAN 2 1 4 2515.10 2134.30
178 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 1 6 2514.18 2170.95
179 BRALICH FRANCISZEK 6 1 6 2510.86 2073.10
180 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 7 2505.06 2115.98
181 KORYCIAK ERNEST 3 0 6 2503.09 2285.42
182 GONSIOR PIOTR 7 0 5 2502.68 2262.94
183 AUGUSTYNIAK ZDZISŁAW 8 0 6 2500.69 2268.42
184 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 1 6 2497.03 2089.69
185 KLIMCZAK ADAM 6 1 6 2492.34 2141.03
186 MŁOCEK ZYGMUNT 6 0 6 2491.35 2297.17
187 FIGNA ANDRZ.-ANNA-EWA 5 0 6 2487.41 2187.94
188 STRZELECKI SEBASTIAN__ 1 1 7 2483.09 2101.53
189 TOPOŁA ALEKSANDER 8 1 7 2478.12 1921.30
190 GARBAS GRZEGORZ DAMIAN 2 0 6 2475.99 2151.78
191 TOPOŁA ALEKSANDER 8 0 6 2470.57 2074.10
192 KORYCIAK ERNEST 3 0 7 2468.02 2086.38
193 PECYNA PAWEŁ 4 0 5 2467.45 2249.40
194 BERDECKI WŁADYSŁAW 6 0 6 2463.05 2209.27
195 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 1 7 2448.42 1921.26
196 KLIMCZAK ADAM 6 0 5 2448.00 2094.43
197 JASKULSKI BOGDAN 5 0 6 2446.74 2108.69
198 JASKÓŁA DARIUSZ 1 1 6 2442.68 2276.02
199 JASTRZEMBSKI KRZYSZTOF 7 0 5 2430.78 2248.14
200 MATURA EUGENIUSZ 6 0 6 2430.11 1971.61
201 ROLA ANDRZEJ 1 1 6 2427.74 2195.66
202 BERDECKI WŁADYSŁAW 6 0 5 2422.84 2076.28
203 TOKAREK EUGENIUSZ 4 1 6 2422.56 2021.55
204 MACHO BRONSŁAW 3 0 6 2418.23 2088.06
205 BRALICH FRANCISZEK 6 0 6 2414.92 1983.12
206 NOWAK ANDRZEJ 4 1 7 2414.27 2063.75
207 LOEWE BARTŁOMIEJ 7 0 6 2411.94 2121.01
208 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 0 5 2407.34 2052.26
209 MACHO BRONSŁAW 3 0 7 2404.38 1902.22
210 SZCZYRBA MAREK+ŁUKASZ 3 1 6 2404.13 2090.87
211 WODOK STEFAN 3 0 5 2401.10 2168.70
212 MATURA EUGENIUSZ 6 1 6 2400.20 2176.41
213 BRALICH FRANCISZEK 6 1 6 2399.20 2073.10
                 NAJLEPSZA PIĄTKA HODOWCÓW (PKT-1) Z LOTU :
                 ------------------------------------------
           TOPOŁA ALEKSANDER        sek  8   -  7 konk.  5629.37 pkt.
           GONSIOR PIOTR            sek  7   -  7 konk.  5574.36 pkt.
           MATURA EUGENIUSZ         sek  6   -  7 konk.  5510.84 pkt.
           PANIC JANUSZ             sek  2   -  7 konk.  5372.76 pkt.
           WOJCIK FABIAN            sek  2   -  6 konk.  4791.61 pkt.